Geriausia „nemokama“ antivirusinė programinė įranga (2020 m.)

Nors galime manyti, kad dabartinis nemokamos antivirusinės programinės įrangos pasirinkimas gali būti geriausias dalykas žemėje nuo bulvių žievelės, yra keletas internetinių situacijų Netinkamas.


Trumpai tariant, jei darote bet ką, kas svarbu, pvz., Internetinę bankininkystę, prekybą kriptovaliutomis ar bet ką kitą, kas jūsų gyvenimą sugadintų, jei įsilaužtumėte - dėl Dievo sumanymo, surinkite pinigus už aukščiausios kokybės AV produktą.

Jie nėra tokie brangūs, palyginti su finansiniu gyvenimu, paliekamu apgaulėse. Mokamos versijos suteikia griežtesnį užrakinimą ir greitesnius atnaujinimus, susijusius su visokiais kenkėjiškų programų niekšais, todėl būkime aiškūs. Net geriausias iš geriausių nemokamos AV programinės įrangos nesiūlo tvirtos mokamos versijos apsaugos.

Bet jūs tikriausiai norite išgirsti viską apie nemokamą medžiagą. Skaitykite toliau.

Mokėti ar nemokėti

„Pay_No-Pay“Taigi, ką turėtų daryti interneto vartotojas? Nemokamas ar mokamas? Reikia daugiau informacijos, prašome! Gerai, prieš pradėdami naudotis nemokamomis AV rekomendacijomis, šiek tiek ištraukite šią diskusiją. Čia yra keletas nemokėjimo trūkumų.

Skirta tik nekomerciniam naudojimui: Tai neturėtų nustebinti, tačiau dauguma nemokamų nemokamų AV programinės įrangos produktų yra pašalinta aukščiausios klasės produkto, kuris kainuoja pinigus, versija, pašalinta iš versijos..

Dažnai nemokama versija apsiriboja asmeniniais tikslais, tai reiškia, kad jūs neturėtumėte naudoti jos kaip pagrindinės gynybos priemonės savo verslo sistemoje. Jei tikrai norite apsaugoti savo verslą, jums reikia apsaugos, būdingos komerciniam apsaugos rinkiniui. Nesijaudink. Taip, tai kainuoja pinigus, bet tai yra atskaitomos išlaidos.

antivirusinė nemokamaiTvirtos savybės: Atsižvelgiant į tai, ką ką tik pasakėme apie tai, kad nemokamos „AV“ pakuotės yra lengvos „premium“ produkto versijos, tai neturėtų jus sujaudinti, kad mokėdami už jas gausite daugiau funkcijų..

Priklausomai nuo pardavėjo, tikėkitės, kad mokėdami už apsaugą turėsite įvairių atnaujinimų, susijusių su kenkėjiškų programų nuskaitymu, ugniasienėmis ir apskritai didesne tikimybe sustabdyti blogus vaikinus ir galvus pakenkti jūsų įrenginiui..

Geresnis palaikymas: Kita sritis, kurioje nemokama AV programinė įranga dažniausiai atsilieka, yra techninės pagalbos prieinamumas ir kokybė. Tai paaiškės pirmą kartą bandant iš savo kompiuterio išnaikinti bjaurų šnipinėjimo programų gabalą, o geriausia techninė pagalba - nuoroda į DUK sistemą ir nuoširdus „Sėkmės, bičiuli!“

Sustabdykite „Free-Bashing“

taupyti pinigusIki šiol sumanesniems mūsų skaitytojų auditorijai gali kilti klausimas: „Kodėl po velnių jums taip sunku naudotis nemokama programine įranga, jei ketinate rekomenduoti, kurią turėtume naudoti? Ar neseniai tau buvo nukritusi ant galvos? “

Nusiraminti. Mes iš tikrųjų manome, kad yra keletas nuostabūs nemokami AV produktai ten.

Geriausi iš jų yra ne tik įmantrūs įrankiai, skirti atsikratyti turimos kenkėjiškos programos, bet ir apsauga realiuoju laiku nuo sukčiavimo apsimetant, „sukčiavimas“, „išpirkos programinė įranga“, „Trojos arklys“, „robotai“ ir dar daugiau. Tai yra sąžiningos gerovės kokybės kibernetinė sauga be jokių išlaidų. Ten. Mes tai pasakėme. Nemokama AV programinė įranga yra gera. Ar tu laimingas dabar?

Nepriklausomas testavimas yra svarbiausia

aš maniau, kad tai visiškai nemokamaTiesą sakant, mes esame dideli nepriklausomų antivirusinių bandymų laboratorijų gerbėjai. Čia nevyksta jokia payola. Taip, apsaugos kompanijos gali mokėti už tai, kad jų produktas būtų peržiūrėtas, tačiau nėra žadama, kad išvados bus malonios.

Išmaniosios įmonės imasi šių išsamių ataskaitų, kurios reguliariai skelbiamos ir visuomenei, ir naudojasi jomis savo produktui tobulinti. Nors testavimui pateikta programinė įranga paprastai yra aukščiausios kokybės versija, purvina maža paslaptis tai, kad net nemokama AV programinė įranga aprūpinta visa apsauga.

Kompanija tikisi, kad jums patiks, kaip gerai veikia jų nemokama versija, ir taps pašėlusiu gerbėju, kuris galų gale nusprendžia atnaujinti savo pavyzdinį pasiūlymą su daugybe papildomų funkcijų..

Esmė ta, kad jei matote pardavėjo produktą rodomą keliose iš šių laboratorijų ataskaitų, tai yra geras ženklas, kad žiūrite į rimtas pramonės žaidėjas. Laboratorijos mokslininkai yra per daug užsiėmę, kad švaistytų laiką gaminiams, kurie niekada nieko neįvertins. Mes visa tai pasakėme, kad tai pasakytume.

Vienas iš žingsnių, kurių ėmėmės vertindami nemokamą AV programinę įrangą, buvo perskaityti šias ataskaitas. Jei laboratorija mano, kad verta užuosti, mes išklausysime, ką jie sako, formuodami pirminę nuomonę.

���� Norėdami sužinoti daugiau, patikrinkite visų antivirusinių testų - „AV TEST“ - didžiojo tėčio karalių

8 puikūs nemokami antivirusinės programinės įrangos produktai

Be papildomo pranešimo pateksime į mūsų siūlomų septynių nemokamų AV produktų sąrašą ir trijų geriausių mokamų saugos programinės įrangos produktų, kuriuos galime rasti, premijų rekomendacijas. Jei dirbate internete ar prekiaujate dienos metu, tai visi yra puikus pasirinkimas.

# 1. Bendras AV

(Geriausias pasirinkimas visame pasaulyje - apsisaugokite nuo visko)

Atvyksta numeris vienas yra „Total AV“. Yra 2 priežastys, kodėl mes įtraukėme šį pasirinkimą į sąrašo viršuje. Pirmasis mažina greitį, dauguma nemokamų antivirusinių sprendimų užima daug atminties, kita vertus, „Total AV“ yra lengvas ir veikia fone..

Antrasis variantas yra tik funkcionalumas. Jis veikia už įprastos antivirusinės programos ribų ir teikia nuolatinį skelbimų, kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, išpirkos programų stebėjimą. Jis netgi turi nuotolinę užkardą, skirtą papildomam saugumui užtikrinti.

Suderinamas su viskuo

Iš viso AV veikia kiekviename jūsų įrenginyje. Jūsų telefonas, ar „Android“, „iOS“, taip pat jūsų centrinis procesorius.

Slaptažodžio tvarkyklė ir atpažinti vagystę

Puiku ir tai, ką turite. Įprastas slaptažodžių tvarkytojas gali paleisti jus nuo 30 iki 80 dolerių per metus ir nustatyti, kad apsauga nuo vagysčių yra tokia pati. Į „TotalAV“ abi šias versijas įtraukta „pro“ versija, kuri gali jums sutaupyti 100–150 USD per metus.

Apskritai, „TotalAV“ yra meistras, galintis sklandžiai pereiti neapsaugotą kompiuterio vartotoją į antivirusinį kompiuterio vartotoją. Svarbu pereiti prie pastarosios.

Jie tai daro padarant vartotojo sąsają ypač intuityvią ir užtikrindami, kad jų programinė įranga iškart pašalins kenkėjiškas programas. „TotalAV“ klientų palaikymo komanda taip pat yra aukščiausio lygio antivirusinių palaikymo komandų komanda ir gali padėti kiekvienam vartotojui iškilus problemoms arba tiesiog padėti kiekvienam pradėti naudotis programine įranga.

Kitas fantastinis „TotalAV“ aspektas, kurį verta paminėti, yra jų įvadinės kainos. Pirmaisiais naudojimo metais galite gauti visą kainą.

Apskritai puikus pasirinkimas ne tik „AntiVirus“, bet ir visokeriopai apsaugai.

# 2. AVAST nemokamas

(Ne, tai nekalbama kaip piratų diena)

Mes visada norime įvesti AVAST žodį „jūs draugai“, tačiau stengsimės susilaikyti. Oi. Per vėlai. Visi anekdotai - tai geriausias pasirinkimas, geriau nei elfas ant lentynos, apsaugantis nuo blogo daikto.

Puikios ataskaitos ir testavimas bei daugybė papildomų funkcijų, kurios ją katapuliuoja pakuotės galva iš mūsų rekomendacijų. Vienintelis tikras neigiamas aspektas yra tas, kad slaptažodžių tvarkyklės funkcijos nėra tokios patikimos, kaip mes norėtume. Verdiktas: galėtum padaryti blogiau, bet sunku būtų padaryti geriau.

# 3. „AVG Antivirus“

(Vis dar žaidime)

AVG yra nemokamų AV programinės įrangos karų veteranas. Naujausi dizaino ir vartotojo sąsajos atnaujinimai to nepakeitė. Vis dar yra patikimas pasirinkimas apsaugai internetu. Testavimo laboratorijos mėgsta AVG, kaip mes.

Kenkėjiškų programų aptikimas yra puikus ir mes įsimylėję papildinio funkciją, kuri jums praneša, ar svetainė yra kenkėjiška, ar ne. Vieninteliai neigiami aspektai buvo tai, kad pradiniam nuskaitymui atlikti prireikė amžinai (kuris iš tikrųjų gali būti geras dalykas), o sukčiavimo prevencija nebuvo tokia stipri, kaip mes tikėjomės. Apskritai, AVG išlieka pasirinkimas nemokama AV programinė įranga.

# 4. „Bitdefender“

(Visiška pakrauta savybė)

Prisimeni, kai minėjome, kaip kai kurios įmonės naudoja tą patį pagrindinį nemokamos versijos, kaip mokamos, saugumą? Štai vienas įgyvendintos idėjos pavyzdys. Problema ta, kad nemokamoje versijoje nėra visų naudingų mokamo „Bitdefender“ funkcijų.

Tačiau jei jūs ieškote paprastos gynybos nuo visų uigijų, bėgančių internete, ir galite gyventi be varpų ir švilpukų, tai yra patikimas produktas, sukūręs aukščiausią kovos su sukčiavimu įvertinimą. Jei jau turite įprastą „Windows“ apsaugą, tai yra puikus priedas.

# 5. Patikrinkite „ZoneAlarm“

(Meh ... yra gerų ir blogų)

Nepaisant licencijavimo kai kuriems savo gerbiamos antivirusinės prekės ženklo „Kaspersky“ produktams, „ZoneAlarm“ siūlo mišrų saugos efektyvumo paketą. Viena vertus, ugniasienė puikiai veikia abiem kryptimis ir suteikia tikrą ramybę.

Kita vertus, nebuvo atlikta nepriklausomų šio produkto laboratorinių tyrimų. * Krepšys * Vienas dalykas, kurį mes pastebėjome, yra anti-phishing funkcijų trūkumas, o tai yra gana didelis dalykas, kurį reikia palikti. Panašiai, kaip jums parduoti automobilį be vairo. Neblogas pasirinkimas, jei jums nereikia visapusiško saugos komplekto.

# 6. „Cybereason RansomFree“

(Kitas saugumo lygis)

„Cybereason“ atkreipia lazerio dėmesį į tam tikros rūšies kenkėjiškų programų išpuolius - išpirkos programas. Tai yra tada, kai kenksminga programinė įranga yra įdiegta į jūsų kompiuterį ir užrakinta, todėl ji tampa nenaudotina tol, kol jūs nesumokate mokesčio (išpirkos) už jos išleidimą..

Jei vietiniame kompiuteryje turite duomenų ar svarbių failų, tai gali būti pražūtingas įsibrovimas. Testavimas buvo mišrus maišas. Produktas gerai veikė prieš realiojo pasaulio išpirkos išpuolius, bet tada nesugebėjo aptikti modeliuotų versijų.

Vis dėlto dalykas nemokamas ir siūlo bent jau apsisaugoti nuo įkaitų paėmimo iš jūsų kompiuterio. Tai nieko negalėjo pakenkti.

# 7. „Kaspersky Lab“

(Vėlgi rusai - o, mano!)

Paimkime tai iš kelio. Nesiliaudami dėl ryšių su rusais, „Kaspersky Labs“ buvo įmesta į mišinį, tačiau mes nieko nematėme, todėl toliau nurodysime, kad šis produktas sulaukia aukščiausių įvertinimų iš nepriklausomų bandytojų..

Nemokama versija tik tinkamai veikė prieš kenkėjišką programinę įrangą bandymuose, nors ji puikiai tiko ir pašalino bandymus sukčiauti. Į gaminį, kuris nenuvilia, nėra jokių papildomų funkcijų ar tiesioginio techninio palaikymo. Tiesiog a tvirtas sąjungininkas vykstančioje kovoje su blogais elektroniniais dalykais.

# 8. „Sophos“ namai

(Verslo apsauga namų naudojimui)

„Sophos“ ilgą laiką dirbo tvoros verslo pusėje, niekada nekreipdama dėmesio į vartotojų rinką. „Sophos“ namai yra jų pirmoji įmonė į šią naują teritoriją ir mes pasakytume, kad tai buvo sėkmingas žingsnis.

Kaip ir „Kaspersky“, nepriklausomų laboratorijų rezultatai buvo įspūdingi, ypač atstumiant kenkėjiškas programas ir siūlant švarią, tvarkingą sąsają. Mūsų pačių bandymų rezultatai nebuvo tokie įspūdingi, bet ir neblogi, kad galėtume pagrįsti mūsų rekomendaciją.

3 verti mokami antivirusiniai produktai

Nenustebkite, pamatę tuos pačius vardus iš nemokamo AV paslaugų teikėjų sąrašo, už kurį mokate. Kaip jau minėjome, dauguma pramonės įmonių naudoja nemokamas versijas kaip masalą, kad pritrauktų jus prie mokamos platformos.

Nieko blogo. Jums tiesiog reikia nuspręsti, ar jūsų apsaugos poreikis viršija tai, ką gaunate nemokamai.

Čia yra trys mokamos AV prekės, kurias laikome pranašesnėmis. Kodėl trys? Kodėl gi ne?

# 1. „Bitdefender Antivirus Plus“ (39,99 USD per metus)

Gyvendami pagal savo vardą, jūs tikrai gausite daugiau nei paprastą antivirusinę apsaugą su šiuo šuniuku. Taip pat yra slaptažodžių tvarkyklė, grūdinta naršyklė, saugus trynimas, apsauga nuo išpirkos programinės įrangos ir dar daugiau.

Trūksta užkardos, apsaugos nuo šlamšto ir tėvų kontrolės. Tikriausiai galėsite rasti jį už 24 USD per metus atviroje rinkoje, o tai apsaugo jus nuo vieno įrenginio. Įspūdingas našumas tiek atliekant laboratorinius testus, tiek atliekant praktinius bandymus, nors mes pastebėjome, kad jis yra šiek tiek mažiau efektyvus blokuojant kenkėjiškas programas nei mokslininkai.. Mažai pinigų labai apsaugai.

# 2. „Kaspesky“ antivirusinė programa (59,99 USD)

Mes ne vieninteliai, dainuojantys Kaspersky giria. Šis produktas yra giriamas nepriklausomų laboratorijų ir netgi įtrauktas į redaktoriaus pasirinkimai prestižinėse svetainėse, tokiose kaip „PC Magazine“, todėl mes nevengiame pasiduoti savo balsui pozityvų chore.

Ypač pažymėtina „System Watcher“ funkcija, kuri stebi, ar internete nėra piktybiško elgesio. Nors jis nėra reklamuojamas kaip išpirkos programinės įrangos kaupiklis, jis iš esmės daro tą patį. Jo siūloma MSRP yra beveik šešiasdešimt dolerių, tačiau jūs turėtumėte sugebėti ją rasti maždaug perpus per mažmenininkus.

# 3. „McAfee AntiVirus Plus“ (59,99 USD)

Galbūt geriausias sprendimas vyks. Viena prenumerata, kurią galite rasti už 19,99 USD per metus, suteikia apsaugą kiekvienam „Windows“, „Android“, „MacOS“ ir „iOS“ įrenginiams, kuriuos jūs ar jūsų šeimos nariai valdo..

Tai pripažinimas to, kad namų ūkiai nebeturi vieno stalinio kompiuterio, per kurį jie naudojasi internetu. Bet ar tai veikia? „McAfee“ ilgą laiką ir dėl pateisinamos priežasties turėjo aukštą vardo pripažinimą kovoje su kibernetinėmis klaidomis. Apskritai įvertintas gerai tiek mūsų testavimuose, tiek nepriklausomose laboratorijose.

Esmė

Negaiškime jūsų laiko kartodami priežastis, kurias galite pasirinkti tarp nemokamos ar mokamos AV programinės įrangos. Paskutinis dalykas, kurį norėtume pasakyti, yra reikia pasirinkti vieną ar kitą variantą jei šiuo metu nesate apsaugotas. Patikėkite - blogi vyrukai jus ilgainiui pasieks, o kai jie padarys, jūs norėsite, kad pasinaudotumėte mūsų patarimais. Sėkmės ten!

Taip pat ...

Jei internetinis saugumas kelia susirūpinimą, neabejotinai rekomenduojame perskaityti geriausius ten veikiančius VPT ir tada pasidaryti sau aukštos kokybės slaptažodžių valdymo sistemą..

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me