Geriausios internetinių kamerų dangos (2020 m.)

Pastaraisiais metais pagrindine tema tampa privatumas internete, vartotojai pradeda labiau jaudintis, kaip jų prietaisai veikia, kai prisijungę prie interneto.


Nustatyta, kad kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai su mikrofonais ir kameromis gali įrašyti duomenis net tada, kai jų telefonai miega ar yra neįgalūs.

Beveik kiekvienas šiuolaikinis nešiojamas kompiuteris pristatomas su interneto kamera, įmontuota ekrano viršuje. Tai leidžia lengvas vaizdo pokalbis per „Skype“, „Facetime“ ar susitikimų konferencijų programas.

Tačiau jei jums tikrai rūpi privatumas ir nerimaujate dėl to, kad jūsų kompiuteris, IPT ar vyriausybė galės nuotoliniu būdu pasiekti informaciją norėdami, tikriausiai turėtumėte gauti kameros dangtelį.

Šiame straipsnyje bus nagrinėjami kai kurie bendrieji klausimai, iškylantys dėl internetinių kamerų dangtelių, tada pateikiamos rekomendacijos keliems populiariems prekių ženklams.

Internetinės kameros dangtelių pagrindai

Kameros viršeliuose nėra naudojama daug išgalvotų technologijų. Jie skirti atlikti vieną paprastą dalyką: neleisti fotoaparatui užfiksuoti bet kokios filmuotos medžiagos priešais jūsų ekraną. Lengviausias būdas tai padaryti yra viršutinė internetinės kameros dalis uždengti fizine kliūtimi, kuri paslėps ją tamsoje.

kompiuterio kameros vektoriusNorėsite apsvarstyti galimybę įsigyti visų savo įrenginių, įskaitant kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius, atskirus internetinės kameros gaubtus. Geriausias būdas yra visą laiką uždenkite kamerą nebent aktyviai įsitraukiate į vaizdo pokalbį. Priešingu atveju rizikuojate leisti įsibrovėliams nuotoliniu būdu pasiekti kamerą.

�� Saugos patarimas: Kaip papildomą saugos priemonę taip pat galite rankiniu būdu išjungti internetinės kameros funkciją naudodami įrenginio operacinę sistemą. „Windows“ vartotojams dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite meniu Pradėti ir pasirinkite „Įrenginių tvarkytuvė“. Tada išplėskite kategoriją „Vaizdo įrenginiai“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Integruota kamera“ ir pasirinkite parinktį [Išjungti]..

„Mac“ operacinėje sistemoje nėra sistemos nustatymo, skirto neleisti įterptosios internetinės kameros visose programose, tačiau galite atidaryti „Facetime“ programą ir naudoti „Preferences“ meniu norėdami nustatyti, kada įjungta kamera..

Nustatymai: Išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose „Apple“ „iOS“ sistema leidžia pasirinkti, kurios programos turi galimybę pasiekti priekinę ir galinę kameras. Eikite į programą „Nustatymai“ ir eikite į meniu „Bendrieji“ ir „Apribojimai“. Iš ten pamatysite programų, kurios prašė prieigos prie fotoaparato, sąrašą su kiekvienos jų jungikliais.

„Android“ vartotojams eikite į „Nustatymų“ sritį ir spustelėkite „Programos“. Tada sąraše raskite „Kamera“ ir bakstelėkite mygtuką „Išjungti“. Jei to nėra, naudokite parinktį „Leidimai“, kad išjungtumėte fotoaparatą tam tikroms programoms.

Atminkite, kad internetinės kameros išjungimas naudojant programinę įrangą ir operacines sistemas ne visada yra pakankamas, kad išsaugotumėte internetinį privatumą ir anonimiškumą. Piratai sukūrė kenkėjiškas programas, kurios gali užgrobti jūsų kompiuterio aparatinę įrangą ir nuotoliniu būdu valdyti internetinę kamerą.

Taigi, svarbu turėti stiprų antivirusinį skaitytuvą kiekviename jums priklausančiame įrenginyje ir reguliariai tikrinkite savo kompiuterį, ar jame nėra virusų ir kenkėjiškų programų.

1. „CloudValley“

„CloudValley“ yra vienas iš didžiausių internetinių kamerų dangtelių mažmenininkų ir dėl rimtos priežasties…

Jų pavyzdinis produktas turi daugiausiai naudos, nes yra suderinamas tiek su PC, tiek su „Mac“ nešiojamaisiais kompiuteriais, taip pat su visais naujausiais „iPhone“ ir „iPad“ modeliais. „CloudValley“ internetinės kameros dangtis yra ypač mažas - tik 0,6 milimetro storio - taigi to net nepastebėsite kol naudojate savo prietaisą.

„CloudValley“ internetinės kameros dangtisKitas svarbus „CloudValley“ internetinės kameros dangtelio pranašumas yra paprastas diegimo procesas. Dangtis yra pagamintas iš vieno metalo gabalo, kuris užantspauduoja jūsų prietaiso rėmą ar ekraną.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai penkiolika sekundžių paspausti dangtelį prie fotoaparato, kad jis būtų pritvirtintas. Dangtį taip pat galima lengvai nuimti bet kuriuo metu nepažeidžiant ekrano ar fotoaparato.

Įdiegę jums tiesiog reikia perbraukti „CloudValley“ dangtelį į dešinę, kad užblokuotumėte prieigą prie fotoaparato. Jei vaizdo pokalbiams norite naudoti nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio kamerą, perbraukite perbraukite, kad atblokuotumėte fotoaparatą. Dangtis neturi įtakos indikatoriaus lemputei ar kitai jūsų prietaiso daliai.

Atsiliepimai: „CloudValley“ internetinės kameros dangtis gautas šimtai teigiami atsiliepimai iš viso pasaulio vartotojų, vienintelės neigiamos išlaidos yra išlaidos. „CloudValley“ dangteliai kainuos daugiau nei kitų prekės ženklų, daugiausia dėl gaminyje naudojamų medžiagų. Tačiau papildomos išlaidos gali būti vertos, jei norite internetinės kameros dangtelio, kuris papildytų dailų jūsų nešiojamojo kompiuterio, telefono ar planšetinio kompiuterio dizainą..

„CloudValley“ pirkimai pateikiami su dviejų kamerų dangtelių rinkiniu ir diegimo vadovu. Be to, „CloudValley“ suteikia 18 mėnesių garantiją, apimančią bet kokią atsitiktinę žalą ar trūkumus, taip pat kitus klientų aptarnavimo klausimus.

2. „MagiDeal“

„MagiDeal“ siūlo nebrangų sprendimą tiems, kurie nori paprasto būdo užblokuoti savo internetinę kamerą nemokėdami daug pinigų. Pagrindiniame prekės ženklo gaminyje yra trijų tamsiai pilkos internetinės kameros dangtelių rinkinys, kurį galima pritvirtinti prie įvairių prietaisų, įskaitant nešiojamuosius kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius..

„MagiDeal“ internetinės kameros dangtisMagiDeal kameros dangtis matuojamas ties 0,8 milimetrų storio, kuris yra šiek tiek daugiau nei „CloudValley“ dangtelis, tačiau neturėtų paveikti, kaip uždaromas nešiojamojo kompiuterio dangtis ar kaip jūsų išmanusis telefonas telpa kišenėje ar krepšyje. Visas gaubtas yra tik 18 milimetrų, matuojant iš kairės į dešinę.

„MagiDeal“ gamina savo internetinių kamerų dangčius labai patvarus plastikas, todėl jie sugeba juos parduoti mažesnėmis sąnaudomis nei kai kurie konkurentai. Tačiau atminkite, kad metalinių kamerų dangteliai paprastai tarnauja ilgiau nei plastikiniai ar iš kitų medžiagų.

Kiekviename „MagiDeal“ internetinės kameros gaubte yra dvipusio klijų gabaliukai, pritvirtinti prie gaminio galo, o tai reiškia, kad norint įdiegti fotoaparatą, reikia tik kelių sekundžių, tada tvirtai paspauskite. Tačiau laikui bėgant lipni medžiaga gali prarasti savo lipnumą ir dangtis gali prarasti lygiavimą kaip rezultatas.

Atsiliepimai: Dėl „MagiDeal“ internetinių kamerų dangčių, jų paprastas dizainas ir veikimas dažniausiai atsiliepia. Kameros atidarymas yra šiek tiek didesnis nei kai kurių konkurentų gaminių, o tai gali būti naudinga, jei turite internetinę kamerą, palaikančią plačiakampį vaizdą.

Naudojant „MagiDeal“ internetinių kamerų dangtelius didžiausias neigiamas poveikis yra išmaniųjų telefonų vartotojai. Jei turite naujesnį telefoną su dviejų kamerų sistema galinėje dalyje, „MagiDeal“ dangtelis negalės blokuoti abiejų kamerų tuo pačiu metu. ��

3. Forito

„Forito“ prekės ženklo internetinių kamerų dangčiai yra dar vienas ekonomiškas sprendimas, kuriuo siekiama padidinti apsaugą nuo įsilaužėlių ir kitų nuotolinio įsilaužimo grėsmių. Kaip ir „MagiDeal“ produktas, „Forito“ turi trijų dangtelių rinkinį su kiekvienu pirkiniu, kurį galima pritvirtinti prie visų nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų modelių..

„Forito“ internetinės kameros dangtis„Forito“ internetinės kameros dangtis turi maždaug 0,7 milimetrų storio, kuris yra geras, palyginti su kai kuriais konkurentais, bet nėra pats ploniausias pasirinkimas rinkoje. Kaip ir „MagiDeal“ dangtelis, „Forito“ gaminys dažniausiai gaminamas iš plastiko, todėl yra žymiai pigiau nei kiti metaliniai variantai kaip „CloudValley“.

Montavimas: „Forito“ internetinės kameros dangtelio gale yra juostos gabalas, kurį pagamino 3M korporacija. Nuėmę galinę juostos dalį, galite paspausti dangtelį prie bet kurio įrenginio ekrano ir pritvirtinti. Nuimdami dangtelį nepaliks įbrėžimų ar likučių, o tai reiškia, kad prireikus galite perjungti vieną dangtelį tarp kelių įrenginių. ��‍�� ��

Norėdami užblokuoti įrenginio interneto kamerą su „Forito“ dangteliu, tiesiog reikia įstumti plastikinį skirtuką iš kairės į dešinę. „Forito“ dangteliai turi atidarymas tik 5 milimetrai, kuris yra mažesnis nei dauguma konkurentų. Tai kels problemą tik tuo atveju, jei turėsite specialią internetinę kamerą, turinčią plačiakampius sugebėjimus.

Prieš įdėdami „Forito“ dangtelį į bet kurį nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, būtinai nuvalykite ekrano plotą mikropluošto šluoste. Tai turi užtikrinti, kad juostelę būtų galima tvirtai pritvirtinti prie įrenginio. „Forito“ siūlo pilna pakeitimo programa jei jų internetinių kamerų viršeliuose rasta kokių nors trūkumų ar problemų.

4. Niome

„Niome“ internetinės kameros užrakto dangtis„Niome“ yra maža mažmeninė prekyba kompiuterių priedais, įskaitant internetinės kameros dangtelį, kuris pirmiausia skirtas nešiojamųjų kompiuterių savininkams. Dydis ir matmenys „Niome“ dangtelis nebus lengvai suderinamas su daugeliu išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių modelių.

Pagrindinė priežastis, kodėl reikia apsvarstyti „Niome“ internetinės kameros dangtelį, yra spalva. Daugelis konkurentų siūlo tik juodos arba tamsiai pilkos spalvos sprendimus, kurių „Niome“ dangtelis yra sidabrinės spalvos, kuris gali papildyti tam tikrus nešiojamųjų kompiuterių dizainus. Jų dangteliai yra pagaminti iš plastiko, tačiau išlaiko šlifuoto metalo išvaizdą.

Minusai: Deja, „Niome“ internetinių kamerų dangteliai taip pat turi tam tikrų trūkumų. Kai kurie vartotojai pranešė apie plastiko lūžio problemas, bandant jį pritvirtinti prie ekrano. Be to, lipni juosta, naudojama „Niome“ internetinės kameros dangtelio gale, yra žemesnė pastatymo kokybė nei konkurentų, o tai reiškia, kad jis greičiausiai nesitęs tiek ilgai ir gali atsilaisvinti.

Daugelio kamerų dangteliai būna supakuoti po dvi ar daugiau, nes vartotojai dažnai valdo kelis įrenginius, turinčius kameras. „Niome“ parduoda jų modelį tik vienkartinėse pakuotėse, todėl jis yra pagamintas palyginti brangus variantas, ypač kai atsižvelgiama į papildomas siuntimo išlaidas.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me