Geriausios privatumo naršyklės (ir blogiausios)

Naršyklės šnipinėjimasAr žinojai, kad kiekvieną kartą prisijungę prie interneto naršyklė palieka daugybę informacijos apie jus?


Kiekvienas, gavęs neteisėtą prieigą prie jūsų kompiuterio, galės peržiūrėti šią informaciją ir sužinoti daug apie jūsų įpročius. Dar labiau apsunkina tai jūsų naršyklė mielai praneša apie daug jūsų asmeninės informacijos į jūsų lankomas svetaines.

Atsiradus naujam vartotojų susidomėjimui privatumu, populiariosios interneto naršyklės visada leidžia internetinius dienoraščius ir siunčia el. Laiškus, skelbiančius savo įsipareigojimą dėl privatumo. Tačiau jei jūs tiesiog subraižote paviršių ir pažvelgiate į jų privatumo patvirtinimus ar jų taisykles ir nuostatas, tampa akivaizdu, kad jų privatumo apsauga yra paskutinis dalykas, į kurį jie galvoja..

Dėl šios priežasties jums svarbu apsiginkluokite žiniomis. Šiame vadove aptarsime, kaip jūsų naršyklė gali pakenkti jūsų privatumui, kurių naršyklių reikia vengti, taip pat aptarsime mūsų pasirinkimus, kaip pasirinkti geriausias jūsų darbalaukio, „Android“ ir „IOS“ naršykles..

Contents

Kodėl daugumai naršyklių nerūpi jūsų privatumas

Mes labai pasitikime savo naršyklėmis. Mes jomis naudojamės žvelgdami į bet kokią privačią, asmeninę ir galbūt gėdingą informaciją internete. Mes tai darome gerai žinodami, kad kai kurie aspektai mūsų tapatybė įrašoma.

Dauguma žmonių sutinka su tokiu informacijos saugojimu, nes nori lengvai naršyti internete ir saugoti paslauga nemokama. Laimei, kai kurie asmenys ėmėsi tam tikrų priemonių apsisaugoti, bandydami rasti geriausią jų naudojamos naršyklės VPN.

Problema ta, kad dauguma naršyklių gali nesulaukti savo sandorio pabaigos. Jie gali parduoti jūsų informaciją kitiems, ir ta informacija gali būti naudojama labiau suasmenintai reklamai ar daugiau nesąžiningų tikslų. Pažvelkite į visą informaciją, kurią tikriausiai renka jūsų naršyklė dabar.

Vieta

geografinis žemėlapisDaugelyje naršyklių yra įmontuota geografinės vietos API. Jūsų lankomos svetainės ir jūsų naudojamos paslaugos reikalauja šios informacijos, kad galėtų nuspręskite, kurią savo svetainės versiją jie turėtų jums parodyti.

Ši informacija taip pat gali būti naudojama nustatant, ar tokios svetainės kaip BBC, iPlayer, Hulu ar Netflix turėtų būti jums prieinamos. Gali būti, kad išvengsite geografinės vietos apribojimų naudodamiesi VPN, net ir nemokamas VPN kartais tai daro.

Vietos informacijos tikslumas skirsis atsižvelgiant į naudojamą įrenginį. Vietos informacija paprastai nėra tokia tiksli, kokią matote savo išmaniajame telefone, nes jūsų išmanusis telefonas naudoja GPS.

Ryšys

Kai kurios svetainės, pavyzdžiui, srautinio perdavimo paslaugos, paprašys informacijos apie jūsų ryšio informaciją. Jie gali tai naudoti norėdami nustatyti, koks svetainės turinys jums tarnaus. Srautinio transliavimo paslauga, pvz., „Netflix“, tai naudos jūsų keičiamą srautą. Gali būti, kad išvengsite geografinės vietos apribojimų naudodamiesi „Netflix“ parengtu VPN. Tokio teikėjo pavyzdys yra „Surfshark“„Surfshark“ turi serverius ir sistemas skirtas specialiai apeiti šiuos apribojimus.

Socialinė žiniasklaida

Stebėkite savo socialinės žiniasklaidos paskyrąJūs jau žinote, kad jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros seka jus, kai lankotės svetainėse internete. Štai kodėl jie yra nemokami. Jie gauna atlyginimą parduodami jums reklamuotojams.

Jiems nėra paskatų nutraukti šią praktiką.

Galite pamanyti, kad socialinė žiniasklaida nestebi jūsų, tačiau tai gali sukelti daug problemų. Pvz., Tarkime, kad jūs esate prisijungę prie „Facebook“ ir tada apsilankote svetainėje, kurioje rodomi pavojingi daiktai ar net suaugusiesiems skirtas turinys. Socialinės žiniasklaidos svetainės tai prisimena naudojant vadinamuosius superkepsnius.

Jie neketins reklamuoti tik suaugusiesiems skirto turinio, tačiau žurnalas, kurį jūsų socialinės žiniasklaidos svetainė sudarė jūsų apsilankymui svetainėse, kuriose yra turinio suaugusiesiems, niekur nedings. Jis visada bus susietas su jumis.

Aparatūra

Jūsų naršyklė įrašys informaciją apie jūsų naudojamą aparatinę įrangą ir įdiegtas operacines sistemas. Tai būtina įsitikinti, kad matoma žiniatinklio informacija iš tikrųjų veiks jūsų įrenginyje. Naršyklė taip pat įrašys visus turimus plėtinius ar priedus prisijungęs, taip pat jūsų paslaugų teikėjas.

Giroskopas

informacija apie giroskopąŠi informacija renkama tik mobiliuosiuose įrenginiuose. Ši informacija yra keista tuo, kad jūsų naršyklė gali ja naudotis nustatyti, ar jūsų prietaisas yra jūsų rankose, ar sėdi ant stalo.

Nors daug šios informacijos gali atrodyti nekenksminga, tiesa yra ta, kad kai ji derinama su kita informacija, kurią įrašo jūsų naršyklė, tai nubrėžia realų vaizdą apie tai, kas tu esi. Mažesnių nei sąžiningų žmonių rankose jis gali būti naudojamas siekiant nustatyti būdus, kaip užpulti jūsų privatumą. Pažiūrėkite patys, ką apie jus žino jūsų naršyklė.

Vengti 4 interneto naršyklės

Rinkdamiesi interneto naršykles turėtumėte vengti, mes atkreipėme dėmesį į keletą kriterijų. Tai apėmė savaičių skaičių nuo atnaujinimų, saugumo ir privatumo. Remdamiesi tuo manome, kad tai yra interneto naršyklės, kurių turėtumėte vengti.

1. „Microsoft Internet Explorer“

„Internet Explorer“ logotipasBuvo laikas, kai „Internet Explorer“ buvo neginčijamas karalius naršyklių pasaulyje. Dabar „Microsoft“ ragina žmones nesinaudoti „Internet Explorer“. Tai jums pasakys, kaip blogai.

„Microsoft“ pakeitė „Internet Explorer“ į „Edge“. Taigi jie neplanuoja didesnių IE atnaujinimų. Jie vis dar siūlo keletą saugos atnaujinimų, tačiau jie yra nedažni. „Internet Explorer“ gali patekti į istoriją kaip viena iš mažiausiai saugių naršyklių, sukurtų kada nors.

Kalbant apie privatumą, „Internet Explorer“ leidžia naudoti iššokančiuosius langų blokatorius ir siųsti užklausas „Nesekite“ ne tik jūsų lankomose svetainėse, bet ir trečiųjų šalių svetainėse, siūlančiose turinį jūsų lankomose svetainėse.. Deja, šių prašymų galima nepaisyti. „Internet Explorer“ negali garantuoti, kad jūsų privatus srautas liks privatus. „Internet Explorer“ yra uždaras šaltinis. Taigi net neįsivaizduojate, kokios stebėjimo programos slepiasi už uždangos.

Vieną dalyką, kurį turiu paminėti, jei jūs naudojatės internetine prekybos platforma, jokiomis aplinkybėmis vis tiek neturėtumėte naudoti EI prekybai. Tai rimta atsakomybė ir jūs potencialiai rizikuojate nutekinti savo finansinius duomenis.

2. „Microsoft Edge“

„Microsoft“ krašto logotipas„Chromium powered Edge“ yra naujausias „Microsoft“ bandymas sukurti perspektyvią interneto naršyklę. Jis skirtas asmenims, naudojantiems „Windows 10“.

Tik „Microsoft Edge“ atnaujina du kartus per metus. Kai galvojate apie pažangias kenkėjiškas programas ir kitas programinės įrangos dalis, skirtas įsilaužti į jūsų privatumą, kurios yra nuolat atnaujinamos, kas dveji metai atnaujinimai neatrodo pakankamai arti, ir tai yra tikrai daug mažiau nei jo konkurentai.

Briaunų naršyklė veikia smėlio dėžėje. Tai reiškia, kad naršyklės procesai yra uždari. Idėja yra ta, kad naršyklė turėtų užkirsti kelią įtartinoms svetainėms, turinčioms kenksmingą kodą, nuo įtakos vartotojams. „Edge“ pratęsimo palaikymas yra ribotas. Tai reiškia, kad yra mažiau pavojingų plėtinių, kuriuos galite netyčia atsisiųsti. Tačiau, iš tikrųjų, „Microsoft Edge“ greitai atsiskleidžia, kad geriausiu atveju turi neryškų saugumo įrašą.

Naudodamiesi „Internet Explorer“, galite naudotis jos stebėjimo apsaugos funkcija. Dėl tam tikrų nepaaiškinamų priežasčių „Microsoft“ nusprendė apsieiti be šios sekimo apsaugos su „Edge“. Net asmeninio naršymo režimu vis tiek galite būti stebimi. Išvada yra tokia, kad jei norite naršyti internete privačiai, „Edge“ nėra geras pasirinkimas.

3. Opera

operos logotipas„Opera“ yra „Chromium“ pagrindu sukurta naršyklė, kuriai naudinga atnaujinti kas keturias – šešias savaites. Idealiausias scenarijus būtų atnaujinimai, įgyvendinami kas tris ar keturias savaites.

Kalbant apie saugumą, „Opera“ turi keletą saugos funkcijų, skirtų pagerinti jūsų naršymo saugumą. Tai apima apsaugą nuo sukčiavimo ir kenkėjiškų programų bei įrankius, skirtus blokuoti scenarijus ir priedus, dėl kurių naršymas tampa nesaugus.

Opera ar tai įmanoma kad galėtumėte tinkinti savo privatumo ir saugos parametrus, kad jūsų duomenys nebūtų talpykloje. Tačiau dauguma žmonių yra įpratę, kad gera naršyklė tai daro automatiškai, todėl jie gali nepakeisti šio saugos nustatymo. Labiau nerimą kelia tai, kad „Opera“ 2016 m. Įsigijo VPN, kuris buvo parodytas, norint sekti pralaidumą ir žurnalo naudojimą. Jei tai netrukdė, „Opera“ įsigijo ta įmonė, kuri jau tapo liūdnai pagarsėjęs už privatumo pažeidimus.

4. „Google Chrome“

chromo logotipas„Google Chrome“ yra iki šiol plačiausia šiandien naudojama interneto naršyklė. Jie siūlo dažnus atnaujinimus ir gerą saugumą savo naršyklei. „Google“ žengė tiek, kad įsilaužėliai ieškojo spragų ieškoti savo naršyklėje, kad galėtų rasti spragų ir ištaisyti produktą.

Priežastis, kodėl „Google Chrome“ yra šiame sąraše, ir priežastis, kodėl mes dar kartą apie tai kalbėsime šiame vadove, yra ta, kad „Google Chrome“ priklauso įmonei, kuri pragyvena kaupdama privačią informaciją iš visuomenės. Kas kelis mėnesius atrodo, kad „Google“ atskleidžia dalykus, skirtus įsibrauti į jūsų privatumą naudojant „Chrome“, nesvarbu, ar tai būtų abejotina vietovių istorijos politika, ar automatiškai jus pasirašytų naršyklėje. „Google“ naudoja „Chrome“, kad sužinotų kuo daugiau apie jus, ir tada uždirba pinigus iš tos informacijos.

„Google Chrome“ siūlo daugybę naršyklės plėtinių. Tai prideda ne tik naršymo, bet ir funkcionalumo apiplėšti jūsų privatumą. Nepamirškime, kad „Google Chrome“ yra uždarojo tipo naršyklė. Taigi jūs net neįsivaizduojate, ką jie paslėpė savo kode. Tiems, kas ja domisi, „Google“ siūlo atvirojo kodo „Chrome“ versiją.

Populiariausios keturios darbalaukio naršyklės, skirtos privatumui ir saugai

Anonimiškumas internete greitai tampa praeitimi dėl socialinės žiniasklaidos tinklų ir naršyklių, kuriose kaupiama jūsų asmeninė informacija, siekiant pateikti pritaikytas reklamas ir svetaines. Toliau pateikiamos naršyklės, kurios, mūsų manymu, yra geriausios anoniminės naršyklės, kurias galite naudoti privatumui ir saugumui užtikrinti.

1. „Tor“ naršyklė

„tor“ logotipas„Tor“ naršyklė daro jūsų interneto srautą anonimišką per „Tor“ tinklą (Tjis Onionas Rišorinis). Dėl to internete lengviau apsaugoti savo tapatybę. Naršymas internete naudojant „Tor“ bus lėtesnis nei naudojant „clearnet“. Yra daugybė svetainių, kurios blokuoja „Tor“ vartotojus. Autoritarinės vyriausybės, susirūpinusios dėl to, kad jų piliečiai bendrautų, skelbtų ar skaitytų informaciją privačiai, taip pat blokuos „Tor“ naršykles.

Dėl pateikto anonimiškumo „Tor“ naršyklė tapo žurnalistams ir disidentams visame pasaulyje, dirbantiems režimais, blokuojančiais ryšius. Daugelis mano, kad tai yra internetinės demokratijos pagrindas. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl tyrėjai uoliai tobulina Tor anonimiškumą.

Kaip „Tor“ naršyklė apsaugo jūsų anonimiškumą

Svogūnų piktograma naudojama iliustruoti, kaip veikia „Tor“ naršyklė. Jis nukreipia jūsų eismą per „Tor“ tinklą, padarydamas jį anonimu. Tor naudoja a trijų sluoksnių įgaliotinis, panašus į svogūno sluoksnius. „Tor“ naršyklė atsitiktinai prisijungs prie viešai įrašyto įvesties mazgo. Iš ten eismas nukreipiamas per vidurinę relę, kuri pasirenkama atsitiktinai. Tada eismas išeis per galutinį išėjimo mazgą.

kaip veikia toris

Kai naudojate „Tor“ naršyklę, nereikėtų stebėtis, jei jų puslapiai įkeliami kita kalba. „Google“ ir kitos paslaugos naudoja jūsų IP adresą kaip būdą atspėti, kokia šalis esate, ir kalba, kuria norite pateikti informaciją. Tačiau kai naudojate „Tor“, jūsų fizinė vieta atrodo kitoje planetos pusėje..

kaip veikia tor 2

Asmenys, gyvenantys pagal vyriausybes, blokuojančias „Tor“, sukonfigūruos „Tor“ naršyklę naudoti tiltus. „Tor“ įėjimo ir išėjimo mazgai yra išvardyti viešai. IP tiltų adresai nėra. Tai apsunkina, jei ne neįmanoma, vyriausybėms užblokuoti šiuos IP adresus.

kaip veikia tor 3

Nors „Tor“ tinklas gali nukreipti visų rūšių TCP srautus, jis buvo optimizuotas naršymui internete. „Tor“ nepalaiko UDP.

2. Epinė privatumo naršyklė

„epicprivacybrowser“ logotipas„Epic Privacy“ naršyklė yra Indijos naršyklė, siūlanti daugybę privatumo funkcijų, kurių žmonės nori tiesiai iš „dėžutės“. Epic Privacy naršyklė yra pastatytas ant „Chromium“ platformos. Kai kurios jos privatumo funkcijos yra:

 • Neleidžiami papildiniai
 • Trečiųjų šalių slapukų blokavimas
 • Vieno paspaudimo naršymo tarpinis serveris
 • Aktyviai aptinka ir blokuoja skelbimų tinklus
 • Blokuoja internetinės analizės sistemas, kurios seka jūsų veiklą internete

Kaip naudotis „Epic“ privatumo naršykle

Asmuo, susipažinęs su „Chrome“ naudojimu, galės naudotis „Epic“. Atsisiųskite jį ir pradėkite naršyti. Nuo Epas nelaiko istorijos, jo pagrindiniame puslapyje bus aštuonios mėgstamų svetainių grupės. Dviejuose iš jų yra „Kaip tai veikia“ ir skydelis, nukreipiantis jus į „Epic“ privačią paiešką. Jei norite, kad prisijungus, kiti skydeliai būtų apgyvendinti svetainėje, turėsite rankiniu būdu įvesti URL, kuriame norite būti. Po kiekvieno naršymo seanso yra slapukai, su paieška susiję duomenys ir stebėjimo priemonės ištrinta.

Kaip jus saugo „Epic“ privatumo naršyklė

Vienas iš būdų tai padaryti yra nesiunčiami persiuntimo antraštės duomenys. Tai reiškia, kad jie nesiunčia duomenų apie terminus, kurių ieškojote kitoms svetainėms, kai spustelite nuorodą iš paieškos variklio.

Žiniatinklio RTC IP adreso nutekėjimas yra užblokuotas. Tai reiškia, kad „Epic“ automatiškai blokuoja žiniatinklio RTC skambučius, kurie gali nutekinti jūsų IP adresą. Nebent esate užsiprenumeravę tokią VPN paslaugą tiesiogiai siūlo apsaugą nuo nuotėkio Kaip „NordVPN“, šie nutekėjimai vis tiek gali įvykti naudojant VPN arba tarpinį serverį.

URL stebėjimas ir adreso juostos stebėjimas pašalinami. Tai reiškia, kad pašalinami šie dalykai:

 • Pasiūlyti adreso juostą
 • Automatinis vertimas
 • URLTracker
 • URL tikrinimas

Pagal nutylėjimą „Epic“ ypatingas privatumo pobūdis reiškia, kad nėra:

 • Rašybos tikrinimas
 • Slaptažodžio išsaugojimas
 • Žiniatinklio talpykla
 • DNS talpykla
 • Automatinis užpildymas
 • Istorija
 • Automatizuotos „lankomiausios svetainės“

Kai Epas užsidarys, jis bus automatiškai ištrintas:

 • Istorija
 • Duomenų bazės
 • Lankytos nuorodos
 • Medijos talpykla
 • Prisijungti duomenys
 • Programa ir DNS talpykla
 • Rodyklės DB
 • Istorijos teikėjo talpykla

Vieno paspaudimo šifravimo tarpinis serveris

„Epic“ užšifruotasis tarpinis serveris leis jūsų IP adresą paslėpti ir užšifruoti naršant. DNS užklausos bus nukreiptos per užšifruotą tarpinį serverį. Tai reiškia, kad jūsų IPT, vyriausybė, darbdavys ir tinklas snaudžia net neįsivaizduoja, iš kur naršote arba ten, kur naršote.

3. Drąsi naršyklė

drąsus logotipas (1)Drąsi naršyklė garsina save tarp tų, kurie domisi privatumu, nes tai suteikia vartotojams saugų, greitą ir privatų naršymą. Drąsus didžiuojasi yra daugiau nei naujo tipo naršyklė. Jų tikslas yra revoliucija, apie kurią žmonės galvoja apie internetą. Kaip atviros kilmės naršyklė, joje dirba ryški asmenų grupė, dirbanti privatumo ir našumo srityse. Drąsus buvo įkūrė „Mozilla“ įkūrėjai ir „JavaScript“ išradėjas.

Kas verčia drąsiai bėgti

„Brave“ yra atvirojo kodo projektas, pastatytas ant „Chromium“. Tai reiškia, kad tos pačios pagrindinės technologijos, naudojamos „Chrome“ darbui, tokios kaip „V8 JavaScript“ variklis ir „Blink“ perteikimo variklis, veiks kartu su „Brave“.

drąsūs pasirinkimai

Kai jis veikia „iOS“, „Brave“ naudoja „WebKit“ - tai „Apple Safari“ naršyklės galia.

Kuo drąsus skiriasi?

Tai požiūris, su kuriuo drąsus agresyviai priešinasi skelbimams. Jos verslo modelis yra pagrįstas skelbimų blokavimu ir pakeisti juos skelbimais iš jo tinklo.

Drąsus atsikratė visų skelbimų sekėjų. Vis dėlto, tai, ko „Brave“ nepašalino, yra skelbimai paieškos rezultatuose. Tai apima „AdWords“ skelbimus „Google“ rezultatuose. Pašalindamas skelbimus, „Brave“ atsisiunčia daug mažiau turinio iš svetainės, nei kitos naršyklės, nenaudojančios skelbimų blokavimo plėtinio.

drąsi platforma

Bendrovė prisiekia, kad nekaupia ir niekada nelaikys vartotojo duomenų savo serveriuose.

4. „SRWare“ geležies naršyklė

„SRWare Iron“ logotipas„SRWare Iron“ naršyklė prekiauja kaip ateities naršykle. Jie daugiausia dėmesio skiria privatumo ir saugumo išsaugojimui. Kaip ir daugelis mūsų peržiūrėtų naršyklių, „SRWare Iron“ įdiegia „Chromium“. Tai galima nemokamai naudoti „Mac OS“, „Windows“ ir „Linux“. Kai kurios ypatybės, kurios tai daro privatus ir saugus apima:

 • Tai nestebės naršyklės atsisiuntimų ar įdiegimų
 • Jis nepateiks atnaujinimų fone, pavyzdžiui, matomų naudojant „Google Chrome“
 • Tai siūlo tinkinamą vartotojo agentą
 • Tai nesugeneruos programos diegimo ID

Kas daro „SRWare“ geležies naršyklę unikalią?

Privatumas yra tai, kas išskiria „SRWare Iron“ nuo įprastų naršyklių, tokių kaip „Google Chrome“. Štai keletas pavyzdžių:

Pasiūlyti

Priklausomai nuo to, kaip sukonfigūruojate „Google Chrome“, kai ką dedate į adresų juostą, informacija siunčiama „Google“ ir tai padeda jiems pateikti pasiūlymus. „SRWare Iron“ to nėra.

Alternatyvūs klaidų puslapiai

Atsižvelgiant į tai, kaip sukonfigūruojate „Google Chrome“, jei adreso juostoje įvedate neteisingą adresą, ši informacija siunčiama „Google“ ir jie jums atsiųs klaidos pranešimą. „SRWare Iron“ naršyklė to nedaro.

Skelbimų blokatorius

„Chrome“ nėra įmontuoto „AdBlocker“. „SRWare Iron“ naršyklė tai daro. Jų „Adblocker“ galima lengvai konfigūruoti naudojant vieną failą.

Tai tik keletas funkcijų, kurias ji turi. „SRWare Iron“ naršyklėje dirbama su:

 • Vartotojo atstovas
 • Peržiūrėti nykščius
 • „Google Updater“
 • URL stebėjimo priemonė
 • RL Z sekimas
 • Pranešimas apie klaidą

Geriausia „Android“ naršyklė

Jūsų asmeniniai duomenys yra vertingesni už auksą. Tai daro išmaniuosius telefonus ir kitus mobiliuosius įrenginius aukso kasyklos tiems, kurie nori jūsų asmeninių duomenų.

Kodėl „Firefox Focus“ yra geriausia „Android“ vartotojų naršyklė ieškant privatumo

„Mozilla“ „Firefox Focus“ yra skirtas asmenims, kuriems rūpi privatumas. Kai tik uždarote savo naršymo sesiją, asmeninė informacija apie jus, įskaitant slaptažodžius, naršymo istoriją ir slapukus, iš karto ištrinama. „Mozilla“ „Firefox Focus“ taip pat sustabdo stebėjimo priemones ir blokuoja skelbimus.

„Firefox“ naršyklių mobiliosios platformos

Kaip veikia „Firefox Focus“, siekiant apsaugoti jūsų privatumą?

„Firefox Focus“ suteikia papildomą saugumą, nes leidžia užblokuoti žinomus svetainių stebėtojus pagal kategorijas. Tai reiškia, kad galite pasirinkti blokuoti skelbimų stebėtojus, analizės stebėtojus ar socialinius stebėtojus atskirai arba kaip grupę. Taip pat galėsite blokuoti dalykus įterptas naujienų straipsniuose, vaizdo įrašuose ir nuotraukų skaidrių demonstracijose, kurios gali būti naudojamos jums sekti.

Teikdama stebėjimo apsaugą, „Firefox Focus“ naudoja sąrašą, kurį pateikia „Disconnect“. Šis sąrašas leidžia „Firefox“ identifikuoti ir blokuoti stebėtojus.

Patobulinta stebėjimo apsauga

Ši funkcija suteikia jums galimybę Užblokuokite slapukus ir stebėjimo priemones labai kruopščiai. Kol ši funkcija nebus pridėta, „Focus“ užblokuos visus slapukus kaip numatytąjį nustatymą. Vis tiek galite tai padaryti arba galite pasirinkti leisti slapukus, jei jie padidina jūsų, kaip vartotojo, patirtį. Tuo pačiu metu jūs neleidžiate stebėjimo priemonėms sekti jūsų keliose svetainėse. Tai reiškia, kad jie vėl ir vėl nepasiūlys jums tų pačių produktų, jie taip pat nefiksuos jūsų elgesio internete.

Geriausia „iOS“ privatumo naršyklė

Jei ieškote privačios „iPhone“ ar „iPad“ naršyklės, tiesiog eikite naudodami „Ghostery Privacy“ naršyklę. Tai leis jums naršyti internete privačiai ir nepaliekant pėdsakų „iOS“ įrenginyje. „Ghostery Privacy“ įsigijo „Cliqz“ 2017 m., Tačiau abi naršyklės vis dar veikia kaip atskiri subjektai, tačiau viena su kita dalijasi saugos funkcijų priedais..

„Ghostery Privacy“, greičiausia ir saugiausia „iOS“ naršyklė

Tai viena greičiausių ir saugiausių „iOS“ naršyklių. „Ghostery Privacy“ naršyklė „iOS“ vartotojams suteikė galimybę naršyti internete greitai, privačiai, be stebėjimo priemonių ir be skelbimų.

„Cliqz mobiie“ programa

Kaip ir visi „Ghostery“ produktai, jų mobilioji naršyklė yra visiškai atvira. Jos technologijos pagrindas yra kai kurios funkcijos, pagrįstos „Firefox“ technologija. Kai kurios pagrindinės šios „iOS“ suderinamos naršyklės funkcijos yra:

Integruota „AdBlocker“

Kaip numatytasis nustatymas yra „Ghostery Privacy“ naršyklė atsikrato skelbimų ir netvarkos. Naudotojams suteikiama galimybė lengvai ir greitai naršyti. Vartotojams parodoma, kas seka jų duomenis, kai jie lankosi svetainėse. Tada jie turi galimybė blokuoti arba atblokuoti stebėjimo priemones.

Vaiduoklių paieška

Tai yra privatumo paieškos variklis, kurį valdo jos pagrindinė įmonė „Cliqz“. „Cliqz“ yra visiškai nepriklausoma ir turi savo žiniatinklio rodyklę. „Cliqz“ nesidalins asmenį identifikuojančios informacijos. Jie naudoja moderniausius metodus, kad išlaikytų savo vartotojų užklausas visiškai anonimiški.

Vaiduoklių režimas

Naudotojai gali apsaugoti savo privatumą užkertant kelią svetainių, kuriose jie lankosi, įrašymui į savo naršyklės istoriją.

Kaip optimizuoti „Chrome“ siekiant maksimalaus privatumo (jei turite ja naudotis)

Galbūt norėsite naudoti kai kurias saugesnes privatumo palaikymo funkcijas palaikančias naršykles, kurias aptarėme šiame vadove. Kadangi „Google Chrome“ yra pati populiariausia naršyklė planetoje, tikėtina, kad turėsite naudoti ją darbe ar kituose nustatymuose. dėkingai, galite padaryti keletą pakeitimų, kad pagerintumėte privatumą.

1. Neleiskite „Chrome“ sinchronizuoti

Jei „Chrome“ įdiegta jūsų telefone, nešiojamajame kompiuteryje ir jūsų kompiuteryje darbe, jis nori sinchronizuoti tokius dalykus kaip slaptažodžiai ir naršyklės istorija su visais įrenginiais, kuriuose jis yra. Žinoma, tai gali būti patogu. Bet jūsų privatumas yra vertingesnis nei šiek tiek patogumo. Jūs nebūtinai norite, kad svetainės, kuriose ieškote namuose ar mobiliajame įrenginyje, būtų jūsų darbo kompiuteryje, ar ne? Tai galite išspręsti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite tris taškus, rodomus „Chrome“ lango dešinėje. Bus atidarytas meniu.
 2. Spustelėkite nustatymus.
 3. Spustelėkite „Žmonės“. Turėtumėte pamatyti „Google“ prisijungimo / paskyros pavadinimą.
 4. Spustelėkite sinchronizavimo juostą, esančią tiesiai po prisijungimo / abonemento pavadinimu, ir turėtų pasirodyti „Advanced Sync Settings“.

chromo sinchronizavimo nustatymas

 1. Išjunkite tai, ko nenorite, kad naršyklė, kurią šiuo metu naudojate, galėtų bendrinti su kitų įrenginių naršykle. Šį pakeitimą turėsite atlikti kiekviename įrenginyje, kuriame esate prisijungę.

2. Kontroliuokite, su kuo „Chrome“ kalbasi

„Chrome“ sąveikauja su daugeliu internetinių paslaugų, kad tam tikros funkcijos veiktų. Jei norėtumėte, kad „Chrome“ nesikištų į šias paslaugas be jūsų žinios, galite jas išjungti po vieną. Tiesiog nepamirškite, kad juos išjungę, jūs taip pat ketinate išjungti jų teikiamas funkcijas. Norėdami tai pasiekti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite tris taškus, rodomus „Chrome“ lango dešinėje. Bus atidarytas meniu.
 2. Spustelėkite nustatymus. Slinkite žemyn iki puslapio apačios.
 3. Spustelėkite išplėstinę rodyklę, kad gautumėte prieigą prie privatumo ir saugos funkcijų.
 4. Galite nuspręsti, kokius papildomus parametrus norite išjungti.

„Chrome“ žiniatinklio paslaugos

3. Valdykite žiniatinklio turinį

„Google Chrome“ leidžia valdyti, kurios svetainės gali daryti ar ne. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite tris taškus, rodomus „Chrome“ lango dešinėje. Bus atidarytas meniu.
 2. Spustelėkite nustatymus. Slinkite žemyn iki puslapio apačios.
 3. Spustelėkite išplėstinę rodyklę, kad gautumėte prieigą prie privatumo ir saugos funkcijų.
 4. Spustelėkite turinio nustatymus, kad gautumėte išplėstines funkcijas.

chromo žiniatinklio turinys

Atidarę šį puslapį galėsite patikslinkite savo slapukų nustatymus, nuspręskite, kiek laiko turėtų būti saugomi duomenys, ir imkitės priemonių, kad svetainės nepadarytų jūsų kompiuteryje išsamios informacijos apie jus. Kai kurie žmonės nusprendžia visiškai išjungti „JavaScript“ ir leidžia veikti tik tose svetainėse, kuriomis iš tikrųjų pasitiki.

Yra ir kitų funkcijų, kurias galbūt norėsite išjungti „Google Chrome“. Pvz., Galbūt norėsite periodiškai tikrinti „Google Chrome“ slaptažodžių tvarkyklę, kad įsitikintumėte, jog neturite saugomų slaptažodžių, kurių nebenaudojate. Jei esate prisijungę prie naršyklės naudodamiesi bendrai naudojama mašina, gali būti gera idėja visiškai išjungti slaptažodžių valdymą.

Geriausi naršyklės papildiniai

1. Privatumo ženkliukas

privatumo ženklelio logotipas„Privacy Badger“ yra „Google“ papildinys, išmokęs blokuoti nematomus stebėtojus. „Privacy Badger“ neturi sąrašo, ką jis blokuos. Vietoj to, jis stebi domenus, kurie, atrodo, jus seka naršant internete.

Tada jis siunčia signalą „Nesekite“. Jei stebėjimo priemonė nepaisys šios užklausos, „Privacy Badger“ pradės juos blokuoti. Jis pradeda blokavimo procesą, kai pastebi tą patį stebėjimo įrankį, esantį trijose skirtingose ​​svetainėse.

Be automatinio stebėjimo, „Privatumo Badgeris“ neleidžia sekti siunčiamų nuorodų paspaudimų „Twitter“, „Google“ ir „Facebook“.

2. Vaiduoklis

vaiduoklio logotipas„Ghostery“ yra puikus „Google Chrome“ privatumo plėtinys. Tai blokuoja nepageidaujamus skelbimus, sustabdo stebėjimo įrankius ir gali padidinti svetainių įkėlimo greitį.

„Ghostery“ leidžia pamatyti, kas jus seka toje svetainėje ir kas renka jūsų duomenis. Apsaugos nuo sekimo funkcijos padarykite savo duomenis anoniminiais suteikti jums papildomą privatumo lygį.

Išvada

Jums reikia gerai sukonfigūruotos ir saugios naršyklės, jei naršydami žiniatinklyje ketinate apsaugoti savo duomenis ir išlaikyti privačią informaciją privačią..

Atminkite, kad dauguma naršyklių laikysis jūsų privačių duomenų, jei jų numatytieji nustatymai nebus pakeisti. Dėl šios priežasties šios naršyklės, o jūs ir jūs, tampa taikliais kibernetiniams nusikaltėliams. Gaukite gerą VPN kaip „NordVPN“ arba „Surfshark“, ir saugiai pradėkite naršyti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie naršymo internete patirtį, peržiūrėkite mano naujausią epinę NBN planų apžvalgą pagal sritį ir greitį.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me