Čestný pohled na Pure VPN – Přečtěte si PŘED zakoupením

Všimli jste si někdy, že někdy společnost, která prošla opravdu dlouhou dobou, nemusí být nutně nejlepší, ale jen ... stará? Dudesi, přečtěte si vlastní zásady ochrany osobních údajů.


Společnost PureVPN byla založena v roce 2006 a patří mezi starší poskytovatelé služeb na trhu. Jak však uvidíme při této recenzi, nemusí to nutně znamenat, že služby této společnosti jsou nejlepší.

I když existují poskytovatelé, kteří nehodnotí stejně jako PureVPN, vaše soukromí a anonymita online nejsou věci, které by měly být ohroženy použitím VPN, která je pouze „možná“ dost dobrá. Místo toho je vhodné jít s nejvyšším hodnocením VPN, kterému můžete věřit, že vás nezklame, když je ochrana vás důležitá.

Čtěte dál a dozvíte se více.

Přehled PureVPN

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Sporná politika protokolování
Velikost serveru: 2000 ++ servery
Distribuce serveru: 180 zemí
Podpěra, podpora: Podpora chatu
Torrenting: Povoleno
Streamování: Velmi omezené
Protokol VPN a šifrování: OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP a PPTP; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Hongkong
Cena: 3,33 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.purevpn.com/

Co je to VPN?

Pokud surfujete po internetu bez VPN, pak jste nechráněný od nejrůznějších špatných herců. Můžete narazit na malware a viry, způsobit chaos a způsobit ztrátu dat. Můžete také udělit přístup k vašim citlivým soukromým informacím hackerům, zlodějům identity a dalším.

co je vpn

Pokud procházíte web pomocí VPN, znamená to, že jste online, a to vše data jsou odesílána pomocí šifrování na zabezpečený server, který vlastní a spravuje váš poskytovatel VPN. To znamená, že žádný kybernetický darebák nebude schopen sledovat vaše pohyby bez ohledu na to, kde se potulujete online.

Použití VPN může mít i další výhody. Například vám to může poskytnout přístup k webovým stránkám které by jinak byly omezeny nebo považovány za nebezpečné. Aktivisté využívají VPN k obcházení vládních cenzorů a někteří lidé se na ně dívají obsah uzamčený pro region díky robustní VPN.

Čisté umístění serveru VPN

Když PureVPN zahájil provoz v roce 2006, měli pouze dva servery. S více než deseti lety za nimi nyní inzerují, že mají více než 2000 serverů, které se nacházejí ve více než 140 zemích.

umístění serveru purevpn

Mezi jejich umístění na serveru VPN patří Severní, Střední a Jižní Amerika spolu s Afrikou, Asií, Evropou a Oceánií. Toto je docela působivé rozšíření, což je známka ve prospěch PureVPN. Je však vhodné poznamenat, že jsou se sídlem v Hongkongu. Díky rostoucí síle vlivu Číny v regionu to není nutně nejvýhodnější místo pro domácí kancelář poskytovatele soukromí online.

Čína online zásady jsou notoricky drakonické, to je důvod, proč by se mnoho jeho občanů neodvážilo připojit se k internetu bez výhody VPN. Vláda země usiluje o to, aby poskytovatelům VPN stanovila rostoucí omezení a zakázala ty poskytovatele, kteří nedodržují pravidla. Hongkong má zvláštní právní postavení, které mu dává samostatnost od mnoha dalších Číny represivní zákony, ale je to nejasná situace, která může v určitém okamžiku nepříznivě ovlivnit soukromí zákazníků PureVPN.

Přesto je třeba zdůraznit, že PureVPN nemusí mít nutně fyzické servery v každém z těchto 140 umístění. V mnoha případech společnost místo toho používá virtuální servery. Tyto servery jsou definovány softwarem. Jeden fyzický server může v zásadě umístit více virtuálních serverů, takže se jeví jako umístěné na různých místech. Uživatelé, kteří si chtějí být jisti, kde jsou jejich data směrována, se nemusí této funkci líbit.

Ceny

PureVPN ano nenabízejte bezplatnou zkušební verzi svého produktu, ale můžete využít 31denní 100% záruku vrácení peněz, pokud za službu zaplatíte a zjistíte, že to není na stejné úrovni.

Čestný pohled na Pure VPN - Přečtěte si PŘED zakoupením

Základní měsíční účet PureVPN stojí asi 10,95 $ měsíčně. Jednoroční předplatné lze získat za méně než 50 USD. Společnost provozuje časté speciály, díky nimž můžete získat diskontní ceny na dvou, tří nebo dokonce pětiletých plánech.

Doplňkové služby jsou k dispozici pro další poplatky. Tyto služby mohou zahrnovat firewall, vyhrazenou IP adresu a ochranu DDoS. Většina z těchto doplňků běží navíc dva až tři dolary měsíčně, což může výrazně zvýšit své náklady.

Funkce

PureVPN nabízí některé docela slušné funkce, jako je kompatibilita s téměř všemi zařízeními a schopnost pracovat se všemi druhy směrovačů, streamovacími službami a chytrými televizory. Nenabízí vlastní TOR, takže by to musel být další nákup, pokud chcete další ochranu.

purevpn funkce

Nicméně jsou to žádoucí vlastnosti - pokud jsou funkční. Špatnou zprávou pro PureVPN je to mnoho z jejich funkcí prostě není tak spolehlivé. U některých funkcí, jako je přepínač zabíjení, není práce „většinou“ dost dobrá. Sofistikovaní uživatelé by měli požadovat větší spolehlivost.

Zklamaná rychlost

Další oblastí, ve které PureVPN zanechává hodně žádoucí, je jejich rychlost. Použití jakékoli VPN je povinno zahrát si trochu zmatek s rychlostí, ale želvovitá rychlost se kterým PureVPN pracuje, stačí, abyste chtěli vytrhnout vlasy. Testování ukázalo, že nejrychlejší servery PureVPN se pohybovaly rychlostí pouhých 35 ze 100 Mb / s.

výsledek testu rychlosti purevpn

Nejedná se o bleskurychlý čas, takže pokud očekáváte, že se vaše prohlížení webu bude pohybovat rychlostí a účinností, nemusí být pro vás PureVPN tou pravou volbou.

Zásady protokolování

Lidé používají VPN, protože chtějí soukromí a anonymitu, když jsou online. Proto má smysl, aby někdo, kdo používá VPN, nechtěl, aby jejich společnost VPN protokolovala svůj provoz.

PureVPN tvrdí, že už mnoho let neuchovávají žádné záznamy o činnosti svých zákazníků. Až donedávna si většina lidí myslí, že něco skryjí v drobném tisku. Nyní, když byli auditováni nezávislou americkou auditorskou firmou Altius IT, můžeme to s naprostou jistotou říci PureVPN neuchovává žádný typ protokolů, které (včetně vlády) lze vystopovat zpět k uživateli.

Zákaznická podpora

PureVPN ano ne mít nejlepší pověst pro služby zákazníkům, buď. Mnoho uživatelů poznamenávalo online, že se dostali do potíží se službou, aby jim bylo poskytnuto řešení zákaznického servisu, což vedlo k velké frustraci.

platforma podpory purevpn

Závěr

Výsledkem je, že ačkoli PureVPN inzeruje některé slušné funkce za konkurenceschopnou cenu, ne vždy se zobrazí podle slibu. Má nízkou rychlost, špatný zákaznický servis a nespolehlivý výkon hledejte nejlepší VPN jinde.

Pokud se stále rozhlížíte, vytvořili jsme seznam nejlepších VPN služeb, které může 2020 nabídnout. Provedli jsme pro vás výzkum, vše, co musíte udělat, je podívat se v creme de la creme všech VPN služeb.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me