Recenze ExpressVPN – nejlepší volba pro rychlost a bezpečnost

V současné době by vám mohlo být špatně číst recenze ve službách VPN, které se neuspokojí s humbukem. Ale teď můžete potlačit léky proti nevolnosti, protože je to dobrý.


ExpressVPN má vznešenou pověst a chtěli jsme zjistit, zda si zaslouží či ne. Konkrétně:

 • Jak rychle je tato VPN opravdu
 • Pokud by to vyhovovalo humbukům, pokud jde o odblokování streamovacích služeb
 • Pokud je to opravdu tak bezpečné, jak všichni tvrdí, že je
 • Pokud to opravdu stojí za ty peníze

Na internetu je spousta rychlých testů, že ExpressVPN má stále vysoké rychlosti. Existuje řada lidí, kteří přísahají na ExpressVPN jako jistý způsob, jak získat přístup k Geo streamovanému obsahu. Zní dobře. Ale museli jsme to vidět sami za sebe. Zkusili jsme to. Zde je to, co jsme našli.

Přehled

Když vás navštivte stránky ExpressVPN, okamžitě uvidíte, co nabízejí. Slibují rychlé VPN servery ve více než 90 zemích. Slibují okamžité odblokování aplikací a webů, které máte rádi. Říká se, že poskytují bezpečné a anonymní prohlížení a 24 hodin denně sedm dní v týdnu zákaznický servis s podporou živého chatu.

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné protokoly
Velikost serveru: 3000+ serverů
Distribuce serveru: 94 zemí
Podpěra, podpora: Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: 256bitové AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
Hlavní sídlo: Britské Panenské ostrovy
Cena: 6,67 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.expressvpn.com/
Výhody ExpressVPN:
 • Snadno použitelná aplikace
 • Vysoké rychlosti
 • expressvpn zajištěno30denní záruka vrácení peněz
 • Rozdělit tunelování
 • Pracuje se službami streamování
 • 24 hodin denně sedm dní v týdnu podpora živého chatu
Cons:
 • Dražší než konkurence
Funkce:
 • Odemkne obsah z celého světa
 • 148 umístění serveru
 • Vestavěná funkce testu rychlosti
 • Aplikace pro každé zařízení
 • 256bitové šifrování AES
 • Žádné protokoly aktivity ani protokoly připojení
 • Maskování IP adres
 • Anonymní prohlížení
 • OpenVPN a další protokoly
 • Nulové znalosti DNS

Můžete věřit ExpressVPN?

ExpressVPN je firma se sídlem na Panenských ostrovech. Naleznete zde informace o viceprezidentovi společnosti, jejich správci komunikace a několika dalších členech týmu. Většina jejich týmu však dává přednost práci v anonymitě. O tom si promluvíme později.

vyjádřit zásady ochrany osobních údajů vpn

ExpressVPN má velmi přísné zásady bez protokolování. Rozpisují podrobnosti svých zásad ochrany osobních údajů pomocí jasného a snadno srozumitelného jazyka. Jak již bylo řečeno, ExpressVPN ukládá některé vaše informace. Například ukládají verzi aplikace, kterou používáte, zprávy o selhání, e-mailovou adresu, kterou používáte při přihlášení ke službě, kdy se můžete úspěšně připojit, a zemi původu vašeho poskytovatele služeb Internetu.

Abychom to vyjasnili, neukládají vaši IP adresu. Ukládají také umístění, ke kterému se připojujete, a množství dat, která používáte v jejich VPN.

ExpressVPN vyžaduje, abyste při přihlášení k odběru služby použili jméno a e-mailovou adresu. Oba však mohou být falešní, pokud to chcete.

způsoby platby expresvpn

I když s výjimkou tradičních způsobů platby, jako jsou kreditní karty a PayPal, máte také možnost použít anonymní způsoby platby, včetně bitcoinů. To znamená, že máte možnost zakoupit ExpressVPN zcela anonymním způsobem. Nejedná se o funkci soukromí, která je nabízena u mnoha špičkových služeb VPN.

Kdo tedy provozuje ExpressVPN? Není tam dostatek informací. Ve skutečnosti, když Google Google poštovní adresu pro ExpressVPN, zjistíte, že společnost se nachází někde na britském Virgin Island v Tortola

Viceprezident společnosti, Harold Li, byl citován jako řekl, že jejich zakladatelé společnosti se rozhodli nezveřejňovat svou osobní totožnost z důvodu provozní bezpečnosti. Domnívají se, že provozování společnosti bez toho, aby veřejně čelili vlastníkům, poskytuje uživatelům extra úroveň bezpečnosti a ochrany.

Upřímně řečeno, jsme u plotu, zda je v nejlepším zájmu uživatele, aby jednotlivci, kteří provozují ExpressVPN, postavili svou tvář a postavili se a odpovídali za produkt, nebo pokud díky své anonymitě poskytují větší ochrana jejich klientů.

Jak rychlý je ExpressVPN? Testovali jsme a je to ... Rychle

Na webu ExpressVPN neustále vidíte výroky jako „ultrarychlý“ a „vysokorychlostní“ a je snadné se ptát, zda jsou přehnané. Jako zavedený poskytovatel VPN je pro nás přirozené očekávat, že budou poskytovat vysoké rychlosti. Všechno méně než to by bylo zklamáním.

Testy s více rychlostmi prokazují, že ExpressVPN žije v humbuk. Mají rychlé rychlosti stahování a odesílání. A rychlosti byly v řadě testů shodné.

výsledky rychlých testů expresvpn

Snadnost použití

ExpressVPN odvedl skvělou práci na tom, aby byl jeho produkt snadno použitelný. Má logické rozložení a je intuitivní.

Trvá to jen pár sekund, než se dostanete ke svým ložiskům a jste schopni používat VPN jako profesionál. Na rozdíl od jiných sítí VPN, které mají mapu a další informace, na které můžete kliknout, má ExpressVPN velmi jednoduché rozhraní jednoho panelu. Existuje velké tlačítko pro zapnutí a vypnutí, které vám umožní připojit se a odpojit se od VPN.

Rozložení rozhraní expresvpn

Sklopná nabídka na levé straně vám poskytuje přístup ke všem funkcím aplikace. Všechno je přesně tam, kde byste očekávali, že bude při používání tohoto produktu.

Můžete se rozhodnout, zda chcete, aby se ExpressVPN spustil při spuštění Windows, můžete povolit nebo zakázat přepínač internetového zabíjení a vybrat si protokol VPN, který chcete použít. Pokud nejste obeznámeni s různými protokoly VPN, je obvykle nejlepší nechat tuto možnost automatickou.

ExpressVPN automaticky vybere inteligentní umístění na základě vaší fyzické polohy. Tlačítko Vybrat umístění však zobrazí řadu měst a zemí, ze kterých si můžete vybrat. Pokud se vedle země nachází šipka, můžete klepnutím na šipku vytvořit rozbalovací nabídku. Tato rozbalovací nabídka vám poskytne konkrétní města v dané zemi a poskytne vám větší kontrolu nad servery VPN, ke kterým se připojujete.

Kompatibilita s OS

Toto je další oblast, kde ExpressVPN opravdu svítí. Nabízejí kompatibilita se standardními platformami, včetně zařízení iOS, Windows a Android. ExpressVPN však také podporuje vaši PlayStation, Xbox, Apple TV a dokonce pracuje na Amazon Fire TV. Pokud chcete nainstalovat rozšíření prohlížeče, ať už je to na Safari, Firefox nebo Chrome, ExpressVPN vám to umožní. K dispozici je i možnost instalace routeru.

expresní aplikace

Simultánní propojení

Jediným předplatným ExpressVPN se můžete připojit současně na třech zařízeních. To zahrnuje připojení prostřednictvím virtuálních strojů a směrovačů. Takže byste mohli mít ExpressVPN na vašem routeru doma, chránit celou vaši rodinu, když jsou doma, a stále mít dvě další připojení, která můžete použít, pokud jste v práci nebo na cestách.

Kde jsou umístěny servery ExpressVPN?

expresní vektor umístění serveru vpn

ExpressVPN má více než 1 500 serverů v 94 zemích po celém světě.

Když navštívíte jejich informační stránku o serveru, můžete získat přesné informace o tom, které protokoly mohou různé servery zpracovat, a také o městech, ve kterých jsou servery nastaveny. ExpressVPN se může pochlubit servery na téměř všech kontinentech.

Ve Velké Británii existuje celá řada serverů a také řada serverů ve Spojených státech. Servery neutrálních z hlediska ochrany soukromí, jako jsou Panama, Bahamy a Ostrovy Man, jsou domovem serverů ExpressVPN..

Podporuje ExpressVPN Torrenting?

Jednou z vynikajících věcí na ExpressVPN je to, že je to skvělá VPN pro zákazníky, kteří hledají vysoké rychlosti při sdílení souborů a stahování torrentů. Mnoho jednotlivců, kteří chtějí používat programy pro sdílení souborů s VPN, zjistí, že jejich rychlost je drasticky ovlivněna. Poskytovatelé internetových služeb mohou připojení zrychlit a zpomalit. Použití VPN, jako je ExpressVPN, vyřeší tento problém poskytnutím bezpečně šifrovaného tunelu pro použití na internetu.

expressvpn torrenting

Jak bezpečný je ExpressVPN?

Kromě skrytí vaší IP adresy a smíchání provozu s ostatními uživateli šifruje ExpressVPN váš internetový provoz. To znamená, že jej nebudou číst třetí strany, včetně vašeho poskytovatele internetových služeb nebo místního operátora Wi-Fi.

ExpressVPN je toho schopen dosáhnout pomocí AES s 256 bitovými klíči. Toto je stejný šifrovací standard, jaký používá americká vláda. Je to také šifrovací standard používaný bezpečnostními experty po celém světě.

Expressvpn zabezpečeníJinými slovy, vaše data jsou šifrována pomocí šifrovacího klíče, který má 115 792 089 237 316 195 423 570 985 895 008 687 907 853 269 984 965 640 560 000 000 000 000 000 000 000 možných kombinací. I kdyby všechny nejvýkonnější počítače na této planetě věnovaly veškerý svůj čas pokusu o dešifrování vašich dat, trvalo by jim miliardy let. Takto je ExpressVPN bezpečný.

ExpressVPN nabízí řadu protokolů VPN, které poskytují vrstvu zabezpečení mezi počítačem a serverem VPN, který chcete použít. ExpressVPN umožňuje snadno vybrat protokol VPN, který budete používat. Protože však většina lidí nerozumí rozdílu mezi možnostmi protokolu VPN, je obvykle nejlepší vybrat automatický, což umožní ExpressVPN vybrat protokol, který je vhodný pro síť, kterou používáte..

Podpěra, podpora

ExpressVPN nabízí tři základní způsoby, jak získat podporu. Můžete využít průvodce řešením problémů, můžete získat pokyny nebo můžete mluvit s člověkem prostřednictvím živého chatu v reálném čase.

podpora expresvpn

live chat na expresvpn

Možnost 24/7 živého chatu je tam, kde ExpressVPN opravdu svítí. Bez ohledu na to, jakou otázku položíte, je jejich tým odborníků připraven poskytnout přesnou odpověď, pokud se týká jejich produktu. Měli jsme problém s připojením k Netflixu. Zeptali jsme se na chat a byli jsme nasměrováni na servery, které udělují přístup k Netflixu.

Měli jsme otázku ohledně instalace ExpressVPN na routeru. Dostali jsme informace o instalaci firmwaru ExpressVPN na náš stávající router a dostali jsme informace o tom, kam bychom mohli jít koupit router, který již měl firmware nainstalován.

Existuje řada instruktážních videí, která vám krok za krokem ukazují, jak řešit nebo instalovat VPN na různých zařízeních. ExpressVPN nabízí hvězdnou podporu, kterou jsme neviděli u žádné z ostatních VPN, které jsme zkontrolovali.

Funguje ExpressVPN s USA Netflix?

Přímá odpověď zní ano. Nefunguje však s Netflixem. Když jsme se poprvé pokusili získat přístup k americkému obsahu na Netflixu pomocí ExpressVPN, dostali jsme obávaný chybový kód.

expressvpn netflix connect

Zpočátku jsme byli ohromeni, protože ExpressVPN má fenomenální pověst, že jsme schopni překonat Geo omezení, která Netflix používá. Obrátili jsme se proto na zákaznickou podporu a rychle nás provedli kroky, které jsme měli následovat. Přijďte zjistit, existují určité servery, které ExpressVPN používá k povolení přístupu k Netflix ve Spojených státech. Jakmile nám bylo řečeno, jaký server zvolit, užívali jsme si US Netflix, Amazon Prime, Hulu a dokonce i YouTube bez Geo omezení.

Ceny

Jak jsme se zmínili na začátku, ExpressVPN je dražší než mnoho jiných populárních sítí VPN na současném trhu.

expresní cena

Měsíční plán bude stát 12,95 $. Šestiměsíční tarif bude stát 9,99 $ měsíčně. Dvanáctiměsíční plán bude stát 8,32 $ měsíčně. Čím déle zakoupíte předplatné, tím nižší bude váš měsíční poplatek. Další náklady na ExpressVPN spočívají v tom, že se společnost zaměřuje na poskytování nejspolehlivější platformy na trhu. Chtějí, aby jejich klienti měli lepší a bezpečný zážitek. Nebojují konkurovat nejlevnějšímu VPN bez názvu.

30denní záruka vrácení penězExpressVPN však nabízí způsoby, jak klientům získat bezplatnou službu VPN. Například existuje program doporučení. Za každého klienta, kterého oslovíte, se ExpressVPN, který se skutečně zaregistruje, získáte 30 dní bezplatného servisu.

Za ExpressVPN můžete platit pomocí hlavních kreditních karet, PayPal, Bitcoin a řady mezinárodně uznávaných platebních metod.

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste se službou z jakéhokoli důvodu spokojeni.

Závěr

ExpressVPN je úžasný produkt, který je dobře navržen. Nabízí hvězdné zabezpečení, neuvěřitelný výkon a fantastický zákaznický servis. Funguje dokonale se službami streamování, jako jsou Netflix a Prime Video, a využívá nejnovější nejmodernější zabezpečení a soukromí.

ExpressVPN se dokáže vyhnout cenzuře v zemích jako Čína a Turecko. ExpressVPN neuchovává protokoly přístupu, takže víte, že vaše připojení je soukromé, i když torrentujete a stahujete.

ExpressVPN není nejlevnější služba, kterou najdete. Dostanete však to, za co platíte. Existuje více než 140 umístění serverů ve více než 90 zemích. To znamená, že máte spolehlivé a rychlé připojení bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Dáváme ExpressVPN 4,8 z 5 hvězdiček.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me