Recenze IPVanish – skutečně vás chrání? Zjistit…

S TORem to nefunguje? Ó, to, co říkáš. K čemu jsi tedy dobrý??

Pokud hledáte virtuální privátní síť nebo VPN, můžete udělat horší než IPVanish. Tato relativně spolehlivá služba je poněkud cenově dostupná a může se pochlubit vynikající politikou „bez protokolování“. nicméně, pomalé zatížení, a méně než hvězdná podpora zákazníků znamenají, že IPVanish není nejlepší VPN.

VPN je užitečná služba pro každého, kdo tráví čas ve virtuálním světě. Surfing with VPN to umožňuje anonymně. To, co děláte online, je směrováno prostřednictvím serveru VPN, díky čemuž vypadá, že surfujete z druhé strany zeměkoule..

ipvanish vpn diagram

Chrání to vaše osobní údaje, jako jsou čísla kreditních karet a bankovní údaje. Navíc vám může umožnit přístup k jinak omezeným webům.

VPN může být také užitečná, pokud chcete používat torrent servery nebo přístup obsah uzamčený pro region. Jde o to, že používání VPN vám umožňuje provádět prakticky cokoli a současně chránit vaši skutečnou polohu a identitu před snoops.

IPVanish se prodává jako „Nejlepší VPN služba na světě“. To se neznamená, že se může pochlubit, a IPVanish má určitě velmi dobré vlastnosti. Věříme však, že existují i ​​další aspekty služby zabránit IPVanish od opravdu být nejlepší VPN.

Přehled IPVanish

FunkceInformace
Použitelnost: Špatné uživatelské rozhraní
Zásady protokolování: Žádné protokolování
Velikost serveru: 1 300 ++ serverů
Distribuce serveru: 60+ zemí
Podpěra, podpora: Živý chat první, první obsluha 24/7
Torrenting: Povoleno
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: OpenVPN, SOCKS5 a další; Šifrování AES-256
Hlavní sídlo: USA
Cena: 4,87 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.ipvanish.com

Náklady

Služby IPVanish si obvykle můžete koupit za 10 $ měsíčně za měsíc. Pokud se zaregistrujete na jeden rok služby, zaplatíte předem přibližně 6,49 $ měsíčně. Středoevropský tříměsíční plán lze zakoupit za 8,99 $ měsíčně.

ipvanish ceny

IPVanish poskytuje sedmidenní záruku vrácení peněz. Nejedná se o nejdelší záruku vrácení peněz v oboru, která vás nutí učinit rozhodnutí v krátkém časovém období. Pokud však na jaře strávíte pouze jeden měsíc, nebudete mít moc peněz, pokud změníte názor po počátečním sedmidenním období.

IP Vanish Server Locations

Společnost má vynikající pokrytí serverem s více než 1 000 VPN servery rozloženými ve 60 zemích. Uvědomte si, že většina jejich serverů je umístěna v USA a Evropě, zatímco jiné se nacházejí v Asii, na Středním východě a v Indii. Pokud server IPVanish nemá server relativně blízko vašeho národního prostředí, bude to znamenat pomalejší než obvyklé doby nahrávání a stahování.

ipvanish servery

Stále je to impozantní počet serverů, což může pomoci vyrovnat problémy s rychlostí některých uživatelů. Je třeba poznamenat, že ostatní poskytovatelé VPN dosahují vyššího skóre, pokud jde o celkovou rychlost, takže pokud je to pro vás kritická metrika, může být moudré vyhledat jiného poskytovatele..

Dobrá kompatibilita

IPVanish lze úspěšně použít s platformami iOS, Windows, Mac, Android, Linux a dalšími. Směrovače podobně mohou pracovat s touto VPN. Společnost má navrženo specializované aplikace pro hlavní platformy takže sofistikovaní uživatelé mají možnost ručně nastavit svou konfiguraci na konkrétních zařízeních.

Špatné uživatelské rozhraní

Jedna z ochranných známek proti IPVanish se jí týká ne zejména uživatelsky přívětivý. Ti, kteří dosud nepoužívali VPN, mohou být mystifikováni tím, že se ji několikrát snaží použít.

jak funguje proxy serverTo je nešťastné, zejména v případě bezplatného webového proxy serveru SOCKS5 služby. S protokolem proxy serveru je možné, aby uživatelé využívali anonymita VPN bez nutnosti stahování softwaru do svých zařízení. To udržuje osobní údaje a vaši IP adresu poměrně dobře skryté a zároveň poskytuje rychlejší služby.

Při správném použití může být tento webový proxy výkonným nástrojem. Je však důležité si uvědomit, že server proxy nemůže poskytnout stejnou úroveň zabezpečení a soukromí, jaké může poskytnout skutečná síť VPN. To znamená, že Webový proxy server SOCKS5 není nutně nejlepším způsobem, jak se chránit.

Bohužel, někdo, kdo není příliš důvtipný, může věřit, že webový proxy server SOCKS5 je vhodný pro všechny jejich potřeby v oblasti soukromí. IPVanish poskytuje malé vedení pokud je vhodné používat web proxy.

Bezpečnostní

Nicméně IPVanish ano silná bezpečnost. Stejně jako mnoho z nejvíce doporučovaných sítí VPN se spoléhají na šifrovací protokol AES-256. To chrání vaše osobní údaje před většinou útoky hrubou silou.

šifrování aes-256

Zásady protokolování

Pokud jde o VPN, lidé očekávat převážně anonymní zážitek. To znamená, že mohou cestovat téměř na jakékoli webové stránky, které si přejí, aniž by někdo sledoval jejich pohyby. Ideálně by „kdokoli“ zahrnoval samotného poskytovatele služeb VPN.

Proto mnoho poskytovatelů VPN inzeruje, že mají žádné zásady „protokolování“, což znamená, že neuloží vaši historii prohlížeče nikde na svých serverech. Zatímco mnoho poskytovatelů VPN uvádí, že protokoly neukládají, často tomu tak není.

IPVanish je jednou z výjimek z tohoto pravidla. Popisují „přísnou politiku proti shromažďování protokolů o připojení a činnosti.“ Toto je dobré zprávy pro každého, kdo má obavy z údržby skutečné soukromí online.

Žádná kompatibilita TOR

tor vs vpn chartJeden z nevýhody výběru IPVanish je, že je nekompatibilní se sítí Orion. Tato síť, která se někdy nazývá TOR, je navržena tak, aby směrovala váš webový provoz prostřednictvím různých serverů, což v podstatě znemožňuje každému sledovat, kde jste a kde jste byli.

TOR je druhá vrstva zabezpečení pro ty, kteří se musí za každou cenu chránit. Pro mnoho uživatelů VPN je to životně důležitý prvek, který maskuje jejich identitu před pravomocemi, které jsou. bohužel, TOR nelze použít s IPVanish.

Špatná podpora zákazníků

Další oblastí, kde IPVanish zaostává, je zákaznická podpora. Inzerce pod názvem 24/7/365, uživatelská zkušenost to prostě nevyzná. Podpůrný systém funguje na principu „kdo dřív přijde, ten dřív poslouží“ a systém standardní doba čekání se zdá být delší než 48 hodin. Pokud potřebujete VPN, která poskytuje skutečnou nepřetržitou podporu, pak to není služba pro vás.

I když IPVanish má jistě mnoho schopností vykoupení, my nelze doporučit jako naše nejlépe hodnocená VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me