Soukromý přístup k internetu – jedna z nejspolehlivějších možností bezpečného prohlížení

Nalezení VPN, které se cítíme pohodlně doporučujeme, je jako klopýtání po Svatém grálu v supermarketu v čipové uličce. Překvapující

Soukromý přístup k internetu (PIA) je důvěryhodný poskytovatel VPN, který si vybudoval pozitivní pověst, protože dává soukromí a důvěrnost zákazníků na prvním místě. Jako takový, oni nezachovávat protokoly využití uživatelů.

PIA je rozšířena do 24 zemí a nabízí přístup k více než 3 000 serverům. Soukromý přístup k internetu lze použít na platformách Android, Windows, Linux, Mac OSx a na většině inteligentních zařízení.

Proto se nám tato společnost líbí.


Přehled VPN privátního přístupu k internetu

FunkceInformace
Použitelnost: Snadný
Zásady protokolování: Žádné zásady protokolování
Velikost serveru: 3 300 ++ serverů
Distribuce serveru: 33 zemí
Podpěra, podpora: Povídat si
Torrenting: Povoleno
Streamování: Omezený
Protokol VPN a šifrování: OpenVPN, SOCKS5 proxy, IPSec / L2TP a PPTP;
Hlavní sídlo: USA
Cena: 3,33 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://www.privateinternetaccess.com

Základy jejich platebního a předplatného

PIA nabízí flexibilní ceny, které umožňují uživatelům zakoupit si měsíční, roční nebo dvouleté předplatné. Čím déle si objednáte, tím levnější bude vaše měsíční sazba. Například platba za předplatné za měsíc je 6,99 $. Platba za dvouleté předplatné snižuje cenu na 2,91 $ měsíčně.

Platební možnosti zahrnují PayPal, kreditní karty a stovky dárkových karet, od karet Best Buy po karty Walmart po karty Starbucks a další. Krypto měny jako bitcoin a Z-Cash jsou také přijímány.

POZNÁMKA:

Pokud platíte za dvouleté předplatné, jste s produktem přilepeni dva roky. Je to úžasná VPN a jsme si jisti, že se vám bude líbit. Přesto vám doporučujeme, abyste si celou tuto recenzi přečetli, abyste pochopili, co služba nabízí. Nezapomeňte, že PIA nabízí sedmidenní záruku vrácení peněz. Můžete si tedy produkt vyzkoušet sedm dní a pokud chcete, vrátit své peníze zpět.

Funkce soukromého přístupu k internetu

Během několika posledních let se PIA zdvojnásobila jejich velikost při zachování solidního výkonu. Jejich klíčem k úspěchu je omezení míst, kam přidávají nové servery.

Tato služba je skvělou sítí VPN pro Netflix a další weby, jako jsou HBO a YouTube. I když nemají stejné globální pokrytí jako ostatní dražší služby, země, které pokrývají, pokrývají široké publikum.

Ať už platíte měsíčně, dvakrát ročně nebo ročně, stále budete mít stejnou ochranu, a to:

  • Neomezená šířka pásma
  • Zabezpečený účet VPN
  • Podpora P2P a VoIP
  • Připojte současně pět zařízení
  • Více bran VPN
  • Zahrnuto SOCKS5 Proxy
  • PPTP, Open VPN a L2tp / IPSec

Schopnost přizpůsobit režim šifrování handshake a metodu autentizace dat znamená, že můžete vytvořit perfektní kombinace bezpečnosti a rychlosti. PIA je vybaven vypínačem zabíjení, který přeruší data v případě výpadku sítě VPN. Konfigurace ochrany proti úniku DNS a předávání portů lze snadno upravit na zákaznickém portálu.

Test rychlosti a úniku IP

Rychlosti připojení jsou s PIA rychlé. Poskytují gigabitové servery úrovně 1. Při porovnání rychlosti s vypnutou sítí VPN jsme zaznamenali malý pokles průměrné rychlosti připojení. Když jsme testovali britský testovací server ve Spojených státech, došlo k malému poklesu rychlosti testování. Cítili jsme však, že je to kvůli geo-blízkosti na rozdíl od výkonu VPN.

Pomocí ipleak.net jsme zjistili, že ano žádné úniky DNS. Pomocí test-ipv6.com jsme našli žádné úniky IPv6. Nakonec jsme hledali úniky WebRTC a byli příjemně překvapeni, že jsme žádné nenašli.

Bezpečnostní

PIA si vybudovala dobrou pověst díky své politice nulování těžby. Nezachovávají protokoly ani neshromažďují provozní data. Údaje o předplatném pro zákazníky poskytne vládě pouze tehdy, když obdrží platný soudní příkaz. Jsou hrdí na to, že mohou zákazníkům nabídnout zabezpečení a anonymitu díky tisícům serverů a používání sdílených IP umístěných na několika místech.

Společnost PIA doporučuje, aby zákazníci, kteří hledají zvýšenou anonymitu, měli používat anonymní e-maily, platit bitcoiny nebo používat jiný anonymní způsob platby. Jak jsme již zmínili, přijímají dárkové karty od stovek obchodníků jako formu anonymní platby.

Dynamické maskování IP je dostupné v celé řadě zemí. Algoritmus Blowfish CBC činí surfování na webu bezpečným, a to i v těch částech webu, které jsou považovány za nebezpečné (Přečtěte si více: Dark Web personal data). Jejich rychlé Wi-Fi a integrovaný firewall nabízí pokročilé možnosti filtrování.

Torrenting

Chcete VPN, která nezabrání torrentingu? Pokud tak učiníte, pak je PIA vynikající volbou. Nesledují ani neomezují připojení. To zahrnuje sdílení souborů peer to peer. To znamená, že můžete použít libovolného klienta torrentingu, který chcete, a být si jisti, že váš účet nebude blokován ani nebude narušeno vaše připojení. Jen pro záznam, PIA je také považována za jednu z nejlepších VPN pro torrenting.

Abychom to vyjasnili, soukromý přístup k internetu neříká, že podporují torrenting. Říká se však, že bude podporována P2P. PIA je respektována za to, že je VPN přátelská k torrentu. Jsou dobrou volbou, pokud chcete sdílet soubory.

Známá pověst

Ve světě VPN znamená vaše reputace vše. PIA má jeden z nejvíce bezvadný pověst v podnikání. Ve hře jsou od roku 2010. V roce 2012 získali ocenění za nejstabilnější VPN. Jedná se o prestižní ocenění v této oblasti. PIA se často zobrazuje na seznamu nejlepších VPN. Skutečnost, že PIA je v podnikání tolik let, z ní činí bezpečnou volbu.

Skutečnost, že PIA sídlí ve Spojených státech, některé znepokojuje. Je to proto, že Spojené státy zákony v oblasti ochrany soukromí které jsou mnohem přísnější než to, co vidíte v jiných vyspělých zemích. Jak jsme již zmínili, pokud má vláda řádné příkazy, PIA se může vzdát uživatelských dat. Protože však PIA záznamy neuchovává, mají s orgány jen velmi málo, pokud se na ně podívají.

To nás nevadí, protože PIA je otevřená a otevřená ohledně sídla ve Spojených státech. Ostatní sítě VPN se pokoušejí skrýt své umístění. Transparentnost PIA a skutečnost, že neukládají protokoly, nám dává jistotu, že VPN je zabezpečená.

PROFESIONÁLOVÉ

 Četné přizpůsobitelné možnosti šifrování
 Stejné možnosti jsou k dispozici na různých platformách
 Žádné záznamy se neuchovávají
 Přijímá kryptoměny, dárkové karty, kreditní karty, PayPal a další nevysledovatelné způsoby platby
 Záruka vrácení peněz na sedm dní
 Konkurenční ceny

NEVÝHODY

Některé servery mohou být nasycené
Zákaznická podpora poskytovaná e-mailem
Není kompatibilní s Netflixem

Závěrečné myšlenky

Na trhu jsou tisíce VPN. Všechny z nich soupeří o vaše podnikání. To může vést k tomu, že některé sítě VPN slibují hodně, ale trochu nabízejí.

To je důvod, proč si opravdu vážíme poctivosti, jednoduchosti a transparentnosti nabízené soukromým přístupem na internet. Jejich dobře implementované šifrování a politika nulových protokolů spojená s jejich levnější cenou jsou jen některé z důvodů, proč jsme doporučte tuto službu VPN.

FAQs

Otázka: Je PIA dobrá VPN?

A: Ano, PIA je velmi dobrá VPN. Na našich žebříčcích je to číslo pět za renomovanými společnostmi. Není to dokonalá VPN, ale žádná z nich není. Pokud nakupujete po síti VPN, PIA je skvělá volba vyzkoušet.

Otázka: Je PIA dobrá pro torrentování?

A: Ano, PIA je jednou z nejlepších možností pro torrenting. Vaše torrenty budou šifrovány a zabezpečeny bez protokolování dat. Všechny špičkové VPNS jsou skvělé pro torrenting, ale doporučujeme používat VPN s nejrychlejšími rychlostmi a zvýšenou ochranou.

Otázka: Jaká je nejbezpečnější služba VPN?

A: Nejbezpečnější službou VPN je NordVPN, protože nabízí dvojí šifrování. To přichází s obětí, protože procházení šifrováním dvakrát může zpomalit rychlosti serveru. Jakákoli top VPN je relativně bezpečná, pokud se neprovádí a nenabízí skutečné šifrování. Nejnebezpečnější VPN jsou ty, které vám nabízejí VPN zdarma.

Otázka: Kdo vlastní PIA VPN?

A: London Trust Media vlastní PIA. Generálním ředitelem je Ted Kim a jeho zakladatelem je Andrew Lee.

Otázka: Co je to VPN kill switch?

A: Přepínač VPN kill je jednou z nejdůležitějších funkcí, kterou VPN může mít. To, co dělá, je zjistit, kdy je odhalena vaše skutečná IP adresa, a poté automaticky přeruší vaše připojení. Tato funkce sama o sobě může zajistit, že vaše IP adresa nebude nikdy vystavena nikomu škodlivému.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me