WindScribe VPN Review (2020) – překvapivé výsledky v soukromí a rychlosti

Windscribe je solidní VPN pro ty, kteří chtějí zajistit vysoké rychlosti při zachování bezpečnosti. Celkově si myslíme, že Windscribe je dobrá volba pro ty, kteří chtějí začít používat VPN nebo migrovat ze stávající služby. 


Zatímco Windscribe je docela dobrý, neporazí ostatní konkurenty Nord VPN což nabízí vylepšené dvojité šifrování, více serverů, levné ceny a živá podpora. 

V této recenzi se chystáme hlouběji ponořit do služby VPN Windscribe, abychom lépe porozuměli jejich technice, rychlosti stahování, zásadám protokolování a stanovení cen..

Windscribe je kromě skvělého jména také VPN služba, která sbírá nějaké vážné údery a zároveň je zdánlivě stoprocentně transparentní o svých operacích.

Transparentnost a služby VPN nebyly vždy k dispozici ruku v ruce. Zjistili jsme, že je Windscribe osvěžující.

Obvykle zde na Privacy Australia se vyhýbáme bezplatným VPN. Windscribe je jiný, protože mají také prémiovou možnost a elegantní způsob, jak udržet nízké náklady, pokud jste tak nakloněni.

Ve bezplatné verzi Windscribe nabízí VPN průměrnou, ale použitelnou rychlost s 10 GB měsíčním příspěvkem. Jejich prvotřídní volba přichází se spoustou nástrojů a rychlejšími rychlostmi.

Sidenote: Musím zmínit, jak skvělá je domovská stránka jejich webových stránek. Tyto podivné věci geometrického tvaru sledují váš kurzor a vážně mě rozptýlily od testování samotné služby. ����

Přehled

WindScribe je kanadská společnost, která poskytuje dobrou alternativu pro zákazníky se sídlem v USA. Nabízí a plán VPN zdarma s šířkou pásma 10 GB za měsíc spolu s jejich prémiovými plány. Nabízejí 256bitové šifrování AES a standardní tunelovací protokol OpenVPN. Prémiová možnost je rychlá a má k dispozici velké množství nástrojů.

FunkceInformace
Použitelnost: Snadné použití
Zásady protokolování: Žádné identifikační protokoly
Velikost serveru: 480 ++ servery
Distribuce serveru: 66 zemí
Podpěra, podpora: Automatická podpora chatu
Torrenting: Povoleno
Streamování: Povoleno
Protokol VPN a šifrování: Protokol OpenVPN; 256bitové šifrování AES
Hlavní sídlo: Kanada
Cena: 4,08 $ / měsíc
Oficiální webové stránky: https://windscribe.com
Výhody WindScribe:
 • Žádné úniky / bezpečné použití
 • Schopnost obejít omezení Netflix
 • Torrenty jsou povoleny
 • Funguje na více zařízeních a platformách
 • Uživatelsky přívětivá aplikace
 • Dobré soukromí a šifrovací funkce
Nevýhody WindScribe:
 • První obrannou linií podpory je chatbot
 • Žádný živý chat 24/7
 • Kanadská služba VPN
Funkce:
 • Servery v 60 zemí a 110 měst
 • Neomezené současné připojení
 • Neomezená šířka pásma
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Zabijte spínač
 • Stealth režim
 • Blokovač reklam
 • Četné možnosti předávání portů
 • Podpora typu peer to peer
 • Rozšíření pro Chrome a Firefox
 • Protokoly rozšíření včetně IKEv2 pro Mac a Windows

Pokud věříte WindScribe VPN s vašimi daty?

Chválíme WindScribe VPN za napsání zásad ochrany osobních údajů v jednoduchém jazyce, kterému mohou všichni rozumět. Odvádějí skvělou práci při rozptylování jakýchkoli obav potenciálního zákazníka.

Jak jsme již zmínili na začátku, WindScribe funguje mimo Kanadu. V důsledku toho podléhají online monitorovacímu programu Five Eyes. Řada zpráv jasně ukázala, že CSIS (Canadian Security Intelligence Service) tajně shromažďuje online informace od svých občanů.

Poskytovatelé internetových služeb (nikoli VPN) v Kanadě však mají jen malou nebo žádnou sílu, aby udržovali záznamy o svých uživatelích v tajnosti. Musí dodržovat právní předpisy týkající se pirátství, které vyplývají z návrhu zákona C-11.

Nyní VPN není ISP. Pokud vláda chtěla informace od společnosti VPN, nemohla by ji v současné době získat, pokud nepřijala nový zákon.

WindScribe VPN Review (2020) - překvapivé výsledky v soukromí a rychlostiPokud si kanadská VPN udržuje záznamy o svých klientech, pak by se kanadské úřady mohly pokusit získat tato data ze služby.

Abychom byli spravedliví, země jako Čína a Rusko nejsou součástí aliance Five Eyes Alliance a představovaly by mnohem větší hrozbu, pokud jde o krádež vašich informací..

Je dobré mít všechna fakta. Měli byste také vědět, že Windscribe vehementně popírá, že by to byl jakýkoli problém pro jejich uživatele. Je jim jedno, kolik očí máte!

Nezapomeňte, že Kanada má také některé přísné zákony o autorských právech. To je něco, co byste měli zvážit, pokud pro torrentování používáte VPN.

Zde musíte důvěřovat společnosti, ze které přijímáte službu. Pokud společnost nemá žádné protokolované údaje od svých zákazníků, vláda je nemůže od nich odebrat.

Ostatní společnosti jako PureVPN a IPVanish tvrdily, že jsou VPN službami, které se neprotokolují. Oba poskytli informace o zákaznících svým vládám. Nemůžete jen vidět slova „ne“ a „protokolování“ a okamžitě důvěřovat společnosti, se kterou jednáte.

Windscribe má podrobné vysvětlení toho, jak protokolování funguje a co dělají v zákulisí. Tleskáme jim za to, že jsou vždy předem o tom, co dělají.

Jedním z pozitivních aspektů WindScribe je skutečnost, že uživatelům umožňují využívat jejich služby na neomezeném počtu zařízení.

Vyhrazují si však právo nahlédnout do každého předplatného VPN a ujistit se, že v jednom balíčku předplatného VPN není více lidí. Jediným způsobem, jak toho dokáže WindScribe dosáhnout, je analýza počtu zařízení, která jste připojili.

O tom musí Windscribe říci:

„Jeden účet Windscribe by měl používat jedna osoba, a tím nemyslím ani váš rodinný stav. Je docela neobvyklé, že se jednotlivci připojují k 50+ počítačům a 100 a více telefonům současně. Využití šířky pásma spolu s počtem připojení používá náš monitorovací systém v reálném čase, který se dívá na „nejhorší pachatele“ a rozhoduje, zda je tento uživatel potenciálně urážlivý nebo ne. Poté se člověk rozhodne zakázat účet nebo povolit „zneužití“ účtu v případě falešně pozitivního.

Pokud účet sdílíte se svou ženou nebo bratrem, je to v pořádku, ale to může vyústit v „sdílení řetězové reakce“, kde je sdílejí s někým, kdo to zase udělá. To je jistý způsob, jak se dostat zakázán. “

Spravedlivá politika.

Zjistili jsme, že WindScribe nemá zájem na uchovávání údajů, které by donucovací orgány mohly použít později.

Můžete věřit Windscribe stejně jako věřit kterémukoli jinému přednímu poskytovateli VPN na trhu. Jediná věc, která by vám měla dát pauzu, je, pokud opravdu nedůvěřujete kanadskému soudnímu systému.

Cena za windscribe a co je zahrnuto

windscribe ceny

Ceny začínají na 9 $ měsíčně. To může způsobit, že se WindScribe zdají drahé. Pokud však dostanete roční plán, který je 49 USD ročně, budete platit 4,08 $ měsíčně. To je docela dobrý obchod a Windscribe by jasně upřednostňoval, abyste se zaregistrovali dlouhodobě.

Tím se cena vyrovná ceně, kterou byste zaplatili za srovnatelné služby VPN. K dispozici je skvělá možnost, jak získat slevy na WindScribe.

Windscribe má možnost Sestavit plán, kde můžete přidat jedno místo za jeden dolar měsíčně. Pokud víte, kam se potřebujete připojit, může to být pěkný šetřič nákladů.

Existují čtyři věci, které odlišují bezplatnou VPN nabízenou WindScribe od placené služby:

 • kontrolní seznam vektorŠířka pásma - Pokud používáte bezplatnou službu, máte omezenou šířku pásma na 10 GB. Díky placené službě máte neomezenou šířku pásma.
 • Umístění serveru -S bezplatnou službou máte přístup na 11 míst. Placená služba umožňuje přístup na 110 míst.
 • Rychlost - Všimli jsme si, že placené servery VPN byly rychlejší než servery zdarma.
 • Americké streamingové služby - Nebudete se moci připojit k Netflixu pomocí bezplatné služby. Bude to fungovat pouze s placeným.

Kromě těchto rozdílů je software identický. Po upgradu uvidíte, že existují určité servery, které jsou k dispozici pro použití, a limit šířky pásma, který se objeví v okně aplikace, zmizí.

Můžete se zaregistrovat do WindScribe zcela anonymním způsobem. Nemusíte uvádět své jméno ani e-mailovou adresu. Nevýhodou je, že pokud ztratíte heslo, nebudete mít možnost je obnovit. Platební možnosti zahrnují kreditní karty, PayPal, Paymentwall a Bitcoin.

windscribe registrace

Máte možnost vytvořit si bezplatný účet. Bezplatný účet poskytuje přístup k omezenému počtu serverů. účet zdarma je omezena na 10 GB za měsíc používání. Jedna nepříjemná věc je, že když se zaregistrujete k bezplatnému účtu, budete neustále pod tlakem, abyste se zaregistrovali k účtu Pro.

To je docela normální u všech služeb, které nabízejí bezplatnou verzi. Přestaňte si stěžovat, když vám někdo dá věci zdarma!

Windscribe VPN má zásady vrácení peněz, které si musíte pečlivě přečíst. Před zakoupením předplatného byste měli mít na paměti několik bodů:

 • za prvé, máte pouze tři dny na vrácení peněz.
 • Zásady vrácení peněz platí pouze v případě, že kupujete přímo od společnosti WindScribe. Pokud si koupíte od třetí strany, jako je SocialStack, neexistuje možnost vrácení peněz.
 • Nakonec, pokud během těchto tří dnů použijete více než 10 GB dat, je vrácení peněz neplatné.

pravidla pro vrácení peněz

Částečně chápeme krátké okno pro vrácení peněz. Povzbuzují lidi, aby vyzkoušeli svůj produkt zdarma před získáním placeného předplatného.

Propojení více zařízení s jedním účtem

více zařízeníAť už používáte bezplatnou službu nebo placenou službu, máte možnost připojte neomezený počet zařízení současně k vaší VPN pomocí jediného účtu. Toto je úžasná funkce, která je pro WindScribe jedinečná. Většina služeb VPN umožní pouze pět nebo méně současných připojení.

WindScribe je skvělá volba, pokud máte velkou rodinu nebo máte malou firmu. Pouze s jedním účtem bude moci služba využívat více jednotlivců.

Zřeknutí se odpovědnosti: Windscribe nechce, abyste sdíleli své přihlašovací údaje VPN s ostatními lidmi. Vyšetřují účty, které jsou připojeny k směšnému množství zařízení najednou. Pokud se snažíte systém podvodit (nedoporučujeme to), podívejte se jinde.

Nezdá se, že by to zajímalo Windscribe, pokud si to necháte ve své rodině. Máme pocit, že prostě nechtějí vidět 100 zařízení na jednom účtu.

WindScribe Pro vám umožňuje nastavit VPN na vašem routeru. Tím je chráněno každé zařízení ve vaší síti pomocí jednoho externího připojení.

WindScribe Pro má infrastrukturu VPN v 60 zemích a přibližně 110 městech. Stav jejich serverů si můžete prohlédnout na stránce stavu.

Instalace WindScribe

WindScribe lze snadno stáhnout a nainstalovat.

instalace aplikace windscribe

Nainstalujte program do počítače podle jednoduchých pokynů. Po instalaci programu budete vyzváni k zadání informací o účtu nebo k vytvoření nového účtu.

Jakmile bude vaše uživatelské jméno a heslo přijato, zobrazí se obrazovka WindScribe heads up. WindScribe vás automaticky spojí s nejlepším serverem na základě vaší aktuální polohy.

Tento server můžete kdykoli změnit.

Zákaznická podpora

WindScribe má na svém webu šest možností zákaznické podpory.

Windscribe zákaznická podpora

Tyto zahrnují:

 • Průvodce nastavením
 • FAQs
 • Znalostní báze
 • Subreddit
 • Promluvte si s Garym
 • Předložte lístek

Když jsme viděli možnost Talk to Garry, byli jsme nadšení. Mysleli jsme si, že WindScribe měl živý chat s mužem jménem Gary, který se prostě cítil, jako by přidal další „r“..

Po položení otázky nebo dvou, bylo jasné, že mluvíme o programu navrženém tak, aby poskytoval automatizované odpovědi. Když jsme psali povinnou otázku: Jste skutečná osoba? Dostali jsme sarkastickou odpověď - „Našli jste mě, měli byste být detektivem. Jaká je vaše otázka? “To bylo zároveň frustrující a dráždivé.

Garry vám může odpovědět na jednoduché otázky. Je toho dost času. Když se potřebujete dostat ke skutečné osobě, máte k dispozici live chat a systém vstupenek. Živý chat není 24/7 jako některé jiné společnosti VPN.

Garry má své využití, dal nám několik skvělých informací o serverech, ze kterých můžete přistupovat k Netflixu.

Funguje WindScribe s Netflixem? (Budete potřebovat verzi Pro)

Když se člověk zeptá, zda služba pracuje s Netflixem, chce vědět, jestli to dokáže WindScribe obejít Netflix Geo omezení obsahu, který je streamován v USA. Netflix a další streamingové služby se staly velmi dobrými při identifikaci VPN a blokování uživatelů VPN.

Když navštívíte domovskou stránku WindScribe, o Netflixu nic neříká. To je překvapivé, protože většina VPN, které jsou schopny obejít Netflix nebo jiné streamingové služby Geo omezení obsahu omítky to celé své domovské stránce.

Nebojte se, toho příběhu je víc.

WindScribe VPN Review (2020) - překvapivé výsledky v soukromí a rychlostiPokusili jsme se připojit k Netflixu pomocí bezplatné služby WindScribe.

A byli jsme uvítáni frustrující chybovou zprávou o streamování, kterou získáte s mnoha VPN na dnešním trhu.

Pokud však používáte tuto verzi služby Pro, je to jiný příběh. WindScribe má možnost „WindFlix Location“, která vám umožní bezproblémový přístup k obsahu Netflix v USA.

Je třeba poznamenat, že WindScribe dokáže odemknout váš omezený obsah ze Spojených států, Velké Británie, Japonska a Kanady.

Ochrana soukromí a funkce šifrování

Windscribe možnosti ochrany osobních údajůWindScribe má úžasné VPN protokoly. Zahrnují protokol openVPN, protokol SOCKS 5 a IKEv2. Protokol IKEv2 je výchozí protokol. OpenVPN je však v oboru standardem. Zmínili jsme se o tom, protože možná budete chtít přepnout na otevřenou VPN, když začnete produkt používat.

S WindScribe VPN máte přístup AES - 256 šifrů s SHA512 auth a 4096bitové šifrování klíče RSA na stolních počítačích a AES 128 GCMcipher šifrování pomocí Výměna klíčů P-256 a TLS 1.2, ECDHE_RSA pro jejich rozšíření prohlížení. To jsou některé velmi působivé technické detaily. Na žádném konci tohoto šifrovacího spektra nikdy nebyly hacky.

Torrenting je povolen

Mnoho sítí VPN zakazuje torrenting. Bojí se, že budou mít problémy se stížnostmi DMCA. Ostatní, kteří povolují torrenting, jej nabízejí pouze na hrstce serverů. WindScribe umožňuje technicky torrenting.

Poskytují také návody, které vám ukážou, jak konfigurovat různé klienty torrentu. Nepodporují však torrenty na všech svých serverech. Důvodem je to, že v některých zemích, kde mají servery, jsou velmi přísné zákony na ochranu autorských práv.

Pokud tedy uvažujete o použití WindScribe pro torrent relace, měli byste nejprve zkontrolovat jejich servery a ujistit se, že najdete server, který je přátelský s P2P a který je relativně blízko vás.

Rychlost serveru

průměrná rychlost stahování vpnCílem naší rychlosti je být empirický, jak jen můžeme. Abychom splnili tento úkol, testovali jsme server v Kanadě a připojili se k serverům v USA, Velké Británii, Německu, Austrálii a Hongkongu..

Pro každé umístění jsme použili testovací soubor o velikosti 50 MB a stáhli ji ze serveru ve Spojených státech. Bylo to prováděno několikrát denně v šesthodinových intervalech. U každého testu jsme vzali průměrnou rychlost stahování a poté jsme shromáždili agregovaná data.

Výše uvedený graf poskytuje představu o tom, jak si WindScribe vedl ve srovnání s jinými populárními VPN. Jak vidíte, WindScribe nebyl nejrychlejší, ale stále rychlý.

Závěr

WindScribe je VPN, která nabízí hodně. Kdo by nechtěl službu VPN, která by jim umožnila připojit neomezený počet zařízení? A VPN, která má speciální server vyhrazený pro připojení k US Netflix? Pro ty, kteří žijí v zahraničí, se to zdá být dar z nebes.

WindScribe VPN je solidní VPN.

Doporučujeme každému, kdo hledá přístup k Netflixu s vysokou rychlostí.

Stránka podpory vypadá skvěle. Ideální je mít šest možností řešení problémů. Bez živého chatu s nepřetržitým provozem však jejich systému podpory nepatří. Myslet na to, že s někým budete chatovat a poté přijímat automatické odpovědi, není dobrý pocit. Odeslání e-mailu týmu podpory může být frustrující, když vše, co chcete udělat, je mluvit s člověkem přes chat.

WindScribe je uživatelsky přívětivá VPN služba, která se zdá, že se stále zlepšuje. Udělali jsme svou práci, abychom vás o tom informovali výhody a nevýhody. Teď je to všechno na tobě. 

Pokud se přesto chcete dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce nejlepšími VPN pro Australané.

Hodně štěstí!

FAQ

Jak dobrý je Windscribe?

Windscribe je solidní volba VPN, která nabízí vysoké rychlosti a řadu nástrojů. Nejlepší věc na Windscribe je jejich vyhrazené servery Netflix, které vám umožní sledovat obsah Netflix v USA a Velké Británii.

Je bezplatná verze Windscribe dobrá?

Pokud jde o bezplatné verze Windscribe, je to docela skvělé. Pokud jde o VPN, je to opravdu jen proto, abyste si službu před zaplacením prémiové verze vyzkoušeli. S omezenými daty, omezenými rychlostmi a omezenými servery slouží jako dobré testovací prostředí.

Je Windscribe šifrována?

Ano to je. Jako služba VPN je to hlavní účel jejich nabídky.

Je Windscribe bezpečná VPN?

Ano, s jejich možnostmi šifrování jsou bezpečná VPN. Jediným zřeknutím se odpovědnosti je, že společnost má bydliště v Kanadě, o které je známo, že slíží na své občany. Windscribe neuchovává záznamy, takže kanadská vláda nemohla ukrást informace klienta Windscribes, pokud neodstraní nějaké stinné věci.

Má Windscribe přepínač zabíjení?

Ano. Pokud dojde k výpadku připojení VPN, aplikace vás odpojí od internetu. Slouží jako nástroj k ochraně vašeho připojení bez ohledu na to, i když server náhodně spadne.

Podporuje Windscribe P2P?

Ano, z velké části. Na většině serverů, ale ne na všech serverech, jsou povoleny torrenty. Tato služba neblokuje, nesleduje ani neomezuje stahování torrentů.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me