Čestný pohľad na čistú sieť VPN – Prečítajte si skôr, ako si ju kúpite

Všimli ste si niekedy, že niekedy spoločnosť, ktorá sa nachádzala naozaj dlho, nie je nevyhnutne najlepšia, ale iba ... stará? Dudes, prečítajte si svoje vlastné zásady ochrany osobných údajov.


Spoločnosť PureVPN, ktorá bola založená v roku 2006, je jedným z starší poskytovatelia služieb na trhu. Ako však uvidíme pri tomto preskúmaní, nemusí to nevyhnutne znamenať, že služby tejto spoločnosti sú najlepšie.

Aj keď existujú poskytovatelia, ktorí nehodnotia rovnako ako PureVPN, vaše súkromie a anonymita online nie sú veci, ktoré by sa mali ohroziť použitím VPN, ktorá je iba „možná“ dosť dobrá. Namiesto toho je vhodné ísť s najvyššou hodnotenou sieťou VPN, ktorej môžete dôverovať a ktorá vás nesklame, keď je ochrana vás nevyhnutná.

Viac informácií nájdete ďalej.

Prehľad PureVPN

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Pochybná politika pri ťažbe
Veľkosť servera: 2000 ++ servery
Distribúcia servera: 180 krajín
Podpora: Podpora chatu
torrenting: Povolený
Streaming: Veľmi obmedzené
Protokol VPN a šifrovanie: OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP a PPTP; 256-bitové šifrovanie AES
centrála: Hong Kong
Cena: $ 3.33 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.purevpn.com/

Čo je to VPN?

Ak surfujete po internete bez VPN, tak ste nechránený od najrôznejších zlých hercov. Môžete sa stretnúť so škodlivým softvérom a vírusmi, spôsobiť zmätok a spôsobiť stratu údajov. Hackerom, zlodejom identity a iným môžu tiež poskytovať prístup k citlivým súkromným informáciám.

čo je vpn

Surfovanie na webe pomocou VPN znamená, že keď ste online, všetko vaše údaje sa odosielajú prostredníctvom šifrovania na zabezpečený server, ktorý vlastní a spravuje váš poskytovateľ VPN. To znamená, že žiadny počítačoví zlodeji nebudú schopní sledovať vaše pohyby bez ohľadu na to, kam sa túlať online.

Používanie siete VPN môže mať aj ďalšie výhody. Napríklad vám to môže poskytnúť prístup na webové stránky ktoré by inak boli obmedzené alebo považované za nebezpečné. Aktivisti používajú siete VPN na obchádzanie vládnych cenzorov a niektorí ľudia sa na ne pozerajú regionálny obsah vďaka robustnej VPN.

Čisté umiestnenia VPN servera

Keď PureVPN začal fungovať už v roku 2006, mali iba dva servery. S viac ako desiatimi rokmi za nimi teraz inzerujú, že majú viac ako 2 000 serverov, ktoré sa nachádzajú vo viac ako 140 krajinách..

umiestnenie servera purevpn

Ich umiestnenie na serveri VPN zahŕňa Severnú, Strednú a Južnú Ameriku spolu s Afrikou, Áziou, Európou a Oceániou. Toto je pomerne pôsobivé rozšírenie, ktoré je známkou v prospech PureVPN. Je však potrebné poznamenať, že sú so sídlom v Hongkongu. Vďaka rastúcej sile vplyvu Číny v regióne to nie je nevyhnutne najvýhodnejšia poloha pre domácu kanceláriu poskytovateľa súkromia online..

Číny online politiky sú notoricky drakonické, to je dôvod, prečo by sa mnohí jeho občania neodvážili pripojiť na internet bez výhody siete VPN. Vláda krajiny sa snaží zaviesť rastúce obmedzenia na poskytovateľov VPN a zakázať poskytovateľom, ktorí ich nedodržiavajú. Hongkong má osobitné právne postavenie, ktoré mu poskytuje nezávislosť od mnohých ďalších Číny represívne zákony, ale je to zahmlená situácia, ktorá môže v určitom okamihu nepriaznivo ovplyvniť súkromie zákazníkov PureVPN.

Napriek tomu je potrebné zdôrazniť, že PureVPN nemusí mať nevyhnutne fyzické servery na každom z týchto 140 miest. V mnohých prípadoch spoločnosť namiesto toho používa virtuálne servery. Tieto servery sú definované softvérom. Jeden fyzický server môže v podstate umiestniť viac virtuálnych serverov, vďaka čomu sa zdá, že sú umiestnené na rôznych miestach. Používateľom, ktorí si chcú byť istí, kam smerujú ich údaje, sa táto funkcia nemusí páčiť.

stanovenie ceny

PureVPN áno neponúkajte bezplatnú skúšobnú verziu svojho produktu, ale môžete využiť 31-dňovú 100-percentnú záruku vrátenia peňazí, ak platíte za službu a zistíte, že to nie je na rovnakej úrovni.

Čestný pohľad na čistú sieť VPN - Prečítajte si skôr, ako si ju kúpite

Základný mesačný účet PureVPN stojí približne 10,95 dolárov mesačne. Jednoročné predplatné je možné získať za menej ako 50 dolárov. Spoločnosť prevádzkuje časté špeciály, prostredníctvom ktorých môžete získať zľavové ceny na dvoj-, troj- alebo päťročné plány.

Doplnkové služby sú k dispozícii pre príplatky. Tieto služby môžu zahŕňať bránu firewall, vyhradenú adresu IP a ochranu DDoS. Väčšina z týchto doplnkov spúšťa ďalšie dva až tri doláre mesačne, čo môže výrazne zvýši vaše náklady.

Vlastnosti

PureVPN ponúka niektoré celkom slušné funkcie, ako je kompatibilita s takmer všetkými zariadeniami a schopnosť pracovať so všetkými druhmi smerovačov, streamovacích služieb a inteligentných televízorov. Neponúka interné TOR, takže ak by ste chceli získať ďalšiu ochranu, musel by to byť ďalší nákup.

purevpn funkcie

To sú však žiaduce vlastnosti - ak sú funkčné. Zlá správa pre PureVPN je táto mnohé z ich funkcií nie sú až také spoľahlivé. Pre niektoré funkcie, napríklad prepínač zabíjania, práca „väčšinu času“ nie je dosť dobrá. Sofistikovaní používatelia by mali požadovať väčšiu spoľahlivosť.

Sklamanie rýchlosť

Ďalšou oblasťou, v ktorej PureVPN zanecháva veľa želania, je rýchlosť. Použitie akejkoľvek VPN je povinný hrať trochu zmätok s rýchlosťou, ale rýchlosť korytnačky s ktorým PureVPN pracuje, stačí, aby ste si chceli strhnúť vlasy. Testovanie odhalilo, že najrýchlejšie servery PureVPN sa pohybovali rýchlosťou iba 35 zo 100 Mbps.

výsledok skúšky rýchlosti otáčok

Toto nie je bleskovo rýchly čas, takže ak očakávate, že sa vaše prehliadanie webu bude pohybovať rýchlosťou a efektívnosťou, nemusí byť pre vás PureVPN tou pravou voľbou..

Zásady protokolovania

Ľudia používajú siete VPN, pretože chcú, keď sú online, súkromie a anonymita. Preto má zmysel, že niekto, kto používa VPN, by nemal záujem o to, aby ich spoločnosť VPN protokolovala svoju komunikáciu.

PureVPN tvrdí, že už mnoho rokov nevedú záznamy o činnosti svojich zákazníkov. Až donedávna si väčšina ľudí myslí, že niečo skryjú v jemnej tlači. Teraz, keď ich preverila nezávislá audítorská spoločnosť v USA, spoločnosť Altius IT, to môžeme s úplnou istotou povedať PureVPN neuchováva žiadny typ denníkov, ktoré (vrátane vlády) je možné vysledovať späť k používateľovi.

Zákaznícka podpora

PureVPN áno nie majú najlepšiu povesť zákaznícky servis, a to buď. Mnohí používatelia poznamenali online, že sa dostali do problémov so službou, aby ich oddelenie zákazníckych služieb dostalo do popredia, čo viedlo k veľkej frustrácii.

platforma podpory purevpn

záver

Výsledkom je, že zatiaľ čo PureVPN inzeruje niektoré slušné funkcie za konkurencieschopnú cenu, nie je vždy v súlade so sľubmi. Má pomalú rýchlosť, zlý zákaznícky servis a nespoľahlivý výkon hľadajte najlepšiu sieť VPN inde.

Ak sa stále obzeráte, pripravili sme zoznam najlepších služieb VPN, ktoré môže do roku 2020 ponúknuť. Urobili sme pre vás výskum, všetko, čo musíte urobiť, je pozrieť sa v creme de la creme všetkých VPN služieb.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me