Recenzia ExpressVPN – najlepšia voľba pre rýchlosť a bezpečnosť

Do dnešného dňa by vám mohlo byť zle čítanie recenzií o službách VPN, ktoré sa nedržia humbuku. Ale teraz môžete potlačiť lieky proti nevoľnosti, pretože je to dobrý.

ExpressVPN má vznešenú povesť a chceli sme zistiť, či si zaslúžil alebo nie. konkrétne:

 • Aká je táto sieť VPN skutočne rýchla
 • Keby to vyhovovalo humbukom, pokiaľ ide o odblokovanie streamovacích služieb
 • Ak je to skutočne také bezpečné, ako hovorí každý
 • Ak to naozaj stojí za peniaze

Na internete existuje veľa testov rýchlosti, ktoré hovoria, že ExpressVPN má stále vysoké rýchlosti. Existuje veľa ľudí, ktorí prisahajú na ExpressVPN ako istý spôsob, ako získať prístup k obsahu s obmedzeným streamovaním Geo. Znie to skvele. Ale museli sme to vidieť sami za seba. Vyskúšali sme to. Tu je to, čo sme našli.

Prehľad

Keď ty navštívte stránku ExpressVPN, okamžite uvidíte, čo ponúkajú. Sľubujú rýchle servery VPN vo viac ako 90 krajinách. Sľubujú okamžité odblokovanie aplikácií a stránok, ktoré máte radi. Hovoria, že poskytujú bezpečné a anonymné prehliadanie a 24 hodín denne, sedem dní v týždni zákaznícky servis s podporou živého chatu.


FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne protokoly
Veľkosť servera: 3000+ serverov
Distribúcia servera: 94 krajín
Podpora: Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: 256-bitové AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
centrála: Britské Panenské ostrovy
Cena: $ 6,67 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.expressvpn.com/
Výhody ExpressVPN:
 • Ľahko použiteľná aplikácia
 • Vysoké rýchlosti
 • Expressvpn zabezpečené30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Funkcia rozdelenia tunelov
 • Pracuje s streamovacími službami
 • Podpora živého chatu 24 hodín denne, sedem dní v týždni
Cons:
 • Drahšie ako konkurencia
Vlastnosti:
 • Odomkne obsah z celého sveta
 • 148 umiestnení servera
 • Zabudovaná funkcia na testovanie rýchlosti
 • Aplikácie pre každé zariadenie
 • 256 bitové šifrovanie AES
 • Žiadne protokoly aktivity ani protokoly pripojenia
 • Maskovanie IP adresy
 • Anonymné prehliadanie
 • OpenVPN a ďalšie protokoly
 • Nulové znalosti DNS

Môžete veriť ExpressVPN?

ExpressVPN je spoločnosť so sídlom na Panenských ostrovoch. Nájdete tu informácie o viceprezidentovi spoločnosti, jej manažérovi komunikácie a niekoľkých ďalších členoch tímu. Väčšina ich tímov však uprednostňuje anonymnú prácu. O tom si povieme neskôr.

vyjadriť zásady ochrany osobných údajov

ExpressVPN má veľmi prísne zásady bez protokolovania. Podrobne opisujú svoje zásady ochrany osobných údajov pomocou jasného a ľahko zrozumiteľného jazyka. ExpressVPN však ukladá niektoré vaše informácie. Napríklad ukladajú verziu aplikácie, ktorú používate, správy o zlyhaní, e-mailovú adresu, ktorú používate pri registrácii do služby, keď sa budete môcť úspešne pripojiť, a krajinu pôvodu vášho poskytovateľa internetových služieb..

Aby sme to vyjasnili, neukladajú vašu IP adresu. Tiež ukladajú miesto, ku ktorému sa pripájate, a množstvo údajov, ktoré používate v ich VPN.

ExpressVPN vyžaduje, aby ste pri prihlásení na odber služby používali meno a e-mailovú adresu. Ak však chcete, môžu byť obe falošné.

spôsoby platby expresvpn

Aj keď s výnimkou tradičných spôsobov platby, ako sú kreditné karty a PayPal, máte tiež možnosť použiť anonymné spôsoby platby vrátane bitcoínov. To znamená, že máte možnosť zakúpiť si ExpressVPN úplne anonymným spôsobom. Toto nie je funkcia ochrany osobných údajov, ktorá sa ponúka v mnohých špičkových službách VPN.

Kto teda prevádzkuje ExpressVPN? Nie je tam dostatok informácií. Keď ste v spoločnosti Google poštovú adresu pre ExpressVPN, dozviete sa, že spoločnosť sa nachádza niekde na britskom panenskom ostrove Tortola.

Ako viceprezident spoločnosti Harold Li uviedol, že ich zakladatelia spoločnosti sa rozhodli nezverejňovať svoju osobnú totožnosť z dôvodov prevádzkovej bezpečnosti. Sú presvedčení, že prevádzkovanie spoločnosti bez toho, aby boli verejne konfrontovaní vlastníci, poskytuje používateľom ďalšiu úroveň bezpečnosti a ochrany.

Úprimne povedané, stojíme za plotom, či je v najlepšom záujme používateľa pre jednotlivcov, ktorí prevádzkujú ExpressVPN, aby sa tam postavili a postavili sa a zodpovedali za produkt, alebo či vďaka svojej anonymite poskytujú väčší ochrana ich klientov.

Ako rýchlo je ExpressVPN? Testovali sme a je to ... Rýchlo

Na webe ExpressVPN sa neustále zobrazujú výroky ako „ultrarýchly“ a „vysokorýchlostný“ a je ľahké sa pýtať, či sú prehnané. Ako etablovaný poskytovateľ VPN je pre nás prirodzené očakávať, že poskytnú vysoké rýchlosti. Čokoľvek menej, ako by bolo sklamaním.

Testy s viacerými rýchlosťami dokazujú, že ExpressVPN vyhovuje humbuku. Majú rýchle rýchlosti sťahovania a nahrávania. A rýchlosti boli v mnohých testoch rovnaké.

výsledky rýchlostných skúšok expresvpn

Jednoduchosť použitia

ExpressVPN odviedol skvelú prácu pri uľahčovaní používania svojho produktu. Má logické rozloženie a je intuitívne.

Získanie ložísk trvá len pár sekúnd a sieť VPN môžete používať ako profesionál. Na rozdiel od iných sietí VPN, ktoré majú mapu a ďalšie informácie, na ktoré môžete kliknúť, ExpressVPN má veľmi jednoduché rozhranie jedného panela. Existuje veľké tlačidlo na zapnutie a vypnutie, ktoré vám umožní pripojiť sa a odpojiť sa od VPN.

rozloženie rozhrania expresvpn

Skladacie menu na ľavej strane vám poskytuje prístup ku všetkým funkciám aplikácie. Všetko, čo by ste očakávali od použitia tohto produktu, je všetko.

Môžete sa rozhodnúť, či chcete, aby sa ExpressVPN spustil pri spustení systému Windows, môžete zapnúť alebo vypnúť prepínač internetového zabitia a vybrať si protokol VPN, ktorý chcete použiť. Pokiaľ nie ste oboznámení s rôznymi protokolmi VPN, zvyčajne je najlepšie nechať túto možnosť automatickú.

ExpressVPN automaticky vyberie inteligentné miesto na základe vašej fyzickej polohy. Tlačidlo Choose Location (Vybrať miesto) vám však ponúka niekoľko miest a krajín, z ktorých si môžete vybrať. Ak sa vedľa krajiny nachádza šípka, kliknutím na šípku sa zobrazí rozbaľovacia ponuka. Táto rozbaľovacia ponuka vám poskytne konkrétne mestá v krajine, čím získate väčšiu kontrolu nad servermi VPN, ku ktorým sa pripájate.

Kompatibilita s OS

Toto je ďalšia oblasť, kde ExpressVPN skutočne svieti. Ponúkajú kompatibilita so štandardnými platformami, vrátane zariadení so systémom iOS, Windows a Android. ExpressVPN však podporuje aj vašu konzolu PlayStation, konzolu Xbox, televízor Apple TV a dokonca funguje aj na televízore Amazon Fire. Ak chcete nainštalovať rozšírenie prehliadača, či už ide o Safari, Firefox alebo Chrome, ExpressVPN vám to umožňuje. K dispozícii je dokonca aj možnosť inštalácie smerovača.

expresné aplikácie

Súčasné pripojenia

S jedným odberom ExpressVPN sa môžete súčasne pripojiť na troch zariadeniach. Zahŕňa to pripojenie cez virtuálne stroje a smerovače. Môžete mať doma ExpressVPN doma, chrániť celú svoju rodinu, keď sú doma, a stále máte dve ďalšie spojenia, ktoré môžete použiť, ak pracujete alebo cestujete.

Kde sa nachádzajú servery ExpressVPN?

expresný vektor umiestnenia servera vpn

ExpressVPN má viac ako 1 500 serverov v 94 krajinách po celom svete.

Keď navštívite ich stránku s informáciami o serveri, môžete získať presné informácie o tom, ktoré protokoly môžu rôzne servery spracovávať, ako aj o mestách, v ktorých sú servery nastavené.. ExpressVPN sa môže pochváliť servermi takmer na všetkých kontinentoch.

V Spojenom kráľovstve existuje niekoľko serverov, ako aj ich skóre. Servery neutrálne z hľadiska súkromia, ako sú Panama, Bahamy a Ostrovy Man, sú domovom serverov ExpressVPN..

Podporuje ExpressVPN Torrenting?

Jednou z vynikajúcich vecí na ExpressVPN je to, že je to skvelá VPN pre zákazníkov, ktorí hľadajú rýchle rýchlosti pri zdieľaní súborov a sťahovaní torrentov. Mnoho ľudí, ktorí chcú používať programy na zdieľanie súborov s VPN, zistí, že ich rýchlosť je drasticky ovplyvnená. Poskytovatelia internetových služieb môžu prerušiť pripojenie a spomaliť ho. Použitie siete VPN ako ExpressVPN vyrieši problém poskytnutím bezpečne šifrovaného tunela na použitie na internete.

expressvpn torrenting

Ako bezpečné je ExpressVPN?

ExpressVPN okrem skrývania vašej adresy IP, ako aj miešania vašej prevádzky s ostatnými používateľmi, šifruje vašu internetovú prevádzku. To znamená, že si ich nebudú prečítať tretie strany vrátane vášho poskytovateľa internetových služieb alebo miestneho operátora Wi-Fi.

ExpressVPN to dokáže pomocou AES s 256 bitovými kľúčmi. Je to rovnaký šifrovací štandard, aký používa vláda USA. Je to tiež šifrovací štandard, ktorý používajú odborníci na bezpečnosť na celom svete.

expresné zabezpečenieInými slovami, vaše údaje sú šifrované pomocou šifrovacieho kľúča, ktorý má možné kombinácie 115 792 089 237 316 195 423 570 985 895 008 687 907 853 269 984 685 640 560 000 000 000 000 000 000 000. Aj keď všetky najvýkonnejšie počítače na tejto planéte venovali všetok svoj čas pokusu o dešifrovanie vašich údajov, trvalo by im miliardy rokov. Takto je ExpressVPN bezpečný.

ExpressVPN ponúka niekoľko protokolov VPN, ktoré poskytujú vrstvu zabezpečenia medzi počítačom a serverom VPN, ktorý sa rozhodnete používať. ExpressVPN vám umožňuje jednoducho zvoliť protokol VPN, ktorý budete používať. Keďže však väčšina ľudí nechápe rozdiel medzi možnosťami protokolu VPN, zvyčajne je najlepšie zvoliť automatický režim, ktorý ExpressVPN umožní vybrať protokol, ktorý je vhodný pre sieť, ktorú používate..

podpora

ExpressVPN ponúka tri základné spôsoby získania podpory. Môžete využiť príručky na riešenie problémov, získať pokyny alebo môžete hovoriť s človekom prostredníctvom živého rozhovoru v reálnom čase.

podpora expresvpn

Expressvpn live chat

Možnosť 24/7 živého chatu je tam, kde ExpressVPN skutočne svieti. Bez ohľadu na otázku, ktorú položíte, je ich tím odborníkov pripravený poskytnúť presnú odpoveď, pokiaľ sa to týka ich produktu. Pri pripojení k serveru Netflix sa vyskytol problém. Položili sme otázku týkajúcu sa rozhovoru a smerovali sme na servery, ktoré udeľujú prístup k sieti Netflix.

Mali sme otázku o inštalácii ExpressVPN na router. Dostali sme informácie o inštalácii firmvéru ExpressVPN na náš existujúci smerovač a dostali sme informácie o tom, kam by sme mohli ísť kúpiť smerovač, ktorý už mal nainštalovaný firmvér..

Existuje niekoľko inštruktážnych videí, ktoré vám krok za krokom ukazujú, ako riešiť problémy s VPN alebo nainštalovať VPN na rôznych zariadeniach. ExpressVPN ponúka hviezdnu podporu, ktorú sme nevideli s inými VPN, ktoré sme skontrolovali.

Funguje ExpressVPN s USA Netflix?

Priama odpoveď je áno. S funkciou Netflix však už nefunguje. Keď sme sa prvýkrát pokúsili získať prístup k americkému obsahu na Netflixe pomocou ExpressVPN, dostali sme obávaný chybový kód.

expresvpn netflix pripojenie

Spočiatku sme boli ohromení, pretože ExpressVPN má fenomenálnu povesť, že sme schopní prekonať Geo obmedzenia, ktoré používa Netflix. Kontaktovali sme zákaznícku podporu a rýchlo nás prešli krokmi, ktoré sme potrebovali vykonať. Príďte zistiť, existujú určité servery, ktoré ExpressVPN používa na povolenie prístupu k Netflix v Spojených štátoch. Keď nám bolo povedané, ktorý server zvoliť, užívali sme si USA Netflix, Amazon Prime, Hulu a dokonca aj YouTube bez obmedzení Geo..

stanovenie ceny

Ako sme už spomenuli na začiatku, ExpressVPN je drahšia ako mnoho iných populárnych sietí VPN na súčasnom trhu.

expresné ceny

Mesačný plán bude stáť 12,95 dolárov. Šesťmesačný plán bude stáť 9,99 dolárov mesačne. 12-mesačný plán bude stáť 8,32 dolárov mesačne. Čím dlhšie si kúpite predplatné, tým nižší bude váš mesačný poplatok. Dodatočné náklady na ExpressVPN sú spôsobené tým, že sa spoločnosť zameriava na poskytovanie najspoľahlivejšej platformy na trhu. Chcú, aby ich klienti mali vynikajúci a bezpečný zážitok. Nebojujú sa o konkurenciu s najlacnejšou sieťou VPN bez mena.

30 dňová záruka vrátenia peňazíExpressVPN však ponúka klientom spôsoby, ako získať bezplatnú službu VPN. Napríklad existuje sprostredkovací program. Za každého klienta, ktorého odošlete na ExpressVPN, ktorý sa skutočne zaregistruje, získate 30 dní bezplatného servisu.

Za ExpressVPN môžete platiť pomocou hlavných kreditných kariet, PayPal, Bitcoin a mnohých medzinárodne akceptovaných spôsobov platby.

ExpressVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní so službou z akéhokoľvek dôvodu.

záver

ExpressVPN je úžasný produkt, ktorý je dobre navrhnutý. Ponúka hviezdnu bezpečnosť, neuveriteľný výkon a fantastický zákaznícky servis. Funguje dokonale s streamovacími službami, ako sú Netflix a Prime Video, a využíva najnovšie najmodernejšie zabezpečenie a súkromie..

ExpressVPN sa dokáže vyhnúť cenzúre v krajinách ako Čína a Turecko. ExpressVPN neuchováva protokoly o prístupe, takže viete, že vaše pripojenie je súkromné, a to aj v prípade, že nahrávate a sťahujete.

ExpressVPN nie je najlacnejšou službou, ktorú nájdete. Dostanete však to, za čo platíte. Existuje viac ako 140 umiestnení serverov vo viac ako 90 krajinách. To znamená, že máte spoľahlivé a rýchle pripojenie bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Dávame ExpressVPN 4,8 z 5 hviezdičiek.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me