Recenzia IPVanish – skutočne vás chráni? Zistiť…

S TORom to nefunguje? Oh, to, čo hovoríš. Aký si teda dobrý??


Ak hľadáte virtuálnu súkromnú sieť alebo VPN, môžete urobiť horšie ako IPVanish. Táto relatívne spoľahlivá služba je o niečo cenovo dostupnejšia a môže sa pochváliť vynikajúcou politikou „neprihlasovania“. však, pomalé zaťaženie, a menej ako hviezdna podpora zákazníkov znamenajú, že IPVanish nie je najlepšia VPN.

VPN je užitočná služba pre každého, kto trávi čas vo virtuálnom svete. Surfing pomocou VPN vám to umožňuje anonymne. To, čo robíte online, je smerované prostredníctvom servera VPN, vďaka čomu vyzerá, že surfujete z druhej strany zemegule..

ipvanish vpn diagram

Chráni sa tým vaše osobné údaje, napríklad čísla kreditných kariet a bankové údaje. Okrem toho vám môže umožniť prístup k inak obmedzeným webovým stránkam.

Sieť VPN môže byť tiež užitočná, ak chcete používať stránky s torrentom alebo prístup regionálny obsah. Ide o to, že používanie VPN vám umožňuje robiť prakticky čokoľvek, čo chcete, a zároveň chrániť svoju skutočnú polohu a identitu pred snoops.

IPVanish sa predáva ako „najlepšia služba VPN na svete“. To sa nemusí pochváliť a IPVanish má určite veľmi dobré vlastnosti. Veríme však, že existujú aj ďalšie aspekty služieb zabrániť IPVanish od skutočnej najlepšej siete VPN.

Prehľad IPVanish

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Slabé užívateľské rozhranie
Pravidlá protokolovania: Žiadne protokolovanie
Veľkosť servera: 1 300 ++ serverov
Distribúcia servera: 60+ krajín
Podpora: Živý rozhovor s prvou službou, prvou službou a nepretržitou prevádzkou
torrenting: Povolený
Streaming: obmedzený
Protokol VPN a šifrovanie: OpenVPN, SOCKS5 a ďalšie; Šifrovanie AES-256
centrála: USA
Cena: $ 4,87 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.ipvanish.com

náklady

Služby spoločnosti IPVanish si zvyčajne môžete kúpiť mesačne za 10 dolárov mesačne. Ak sa zaregistrujete na jeden rok služby, zaplatíte vopred približne 6,49 dolárov mesačne. Stredoeurópsky trojmesačný plán je možné zakúpiť za 8,99 dolárov mesačne.

ipánske ceny

IPVanish poskytuje sedemdňovú záruku vrátenia peňazí. Toto nie je najdlhšia záruka vrátenia peňazí v podnikaní, ktorá vás núti sa rozhodnúť v krátkom časovom období. Ak však na jar strávite iba jeden mesiac služby, nebudete mať veľa peňazí, ak zmeníte názor po úvodnom sedemdňovom období.

IP Vanish Server Locations

Spoločnosť má vynikajúce pokrytie servermi s viac ako 1 000 VPN servermi rozmiestnenými v 60 krajinách. Uvedomte si, že väčšina ich serverov sa nachádza v USA a Európe, zatiaľ čo iné sa nachádzajú v Ázii, na Strednom východe av Indii. Ak server IPVanish nemá server relatívne blízko k miestnemu miestu, bude to znamenať pomalšie ako zvyčajné časy nahrávania a sťahovania.

ipvanish servery

Stále je to impozantný počet serverov, čo môže pomôcť vyrovnať problémy s rýchlosťou pre niektorých používateľov. Je potrebné poznamenať, že ostatní poskytovatelia VPN dosahujú vyššie skóre, pokiaľ ide o celkovú rýchlosť, takže ak je to pre vás kritická metrika, môže byť rozumné vyhľadať iného poskytovateľa..

Dobrá kompatibilita

IPVanish môže byť úspešne použitý s iOS, Windows, Mac, Android, Linux a ďalšími platformami. Smerovače podobne môžu pracovať s touto VPN. Spoločnosť má navrhol špecializované aplikácie pre internet hlavné platformy takže sofistikovaní používatelia majú možnosť manuálne nastaviť svoju konfiguráciu na konkrétnych zariadeniach.

Slabé užívateľské rozhranie

Týka sa to jednej z ochranných známok proti IPVanish nie je obzvlášť užívateľsky prívetivý. Tí, ktorí predtým VPN nepoužívali, môžu byť mystifikovaní tým, že sa ju prvýkrát pokúsia použiť.

ako funguje proxy serverJe to nešťastné, najmä v prípade bezplatného webového servera proxy SOCKS5 služby. S protokolom proxy servera je možné, aby používatelia využívali výhody protokolu anonymita VPN bez potreby sťahovania softvéru do svojich zariadení. Týmto spôsobom sú osobné informácie a vaša adresa IP pomerne dobre ukryté a zároveň sú poskytované rýchlejšia služba.

Pri správnom použití môže byť tento webový server proxy výkonným nástrojom. Je však dôležité si uvedomiť, že server proxy nemôže poskytovať rovnakú úroveň bezpečnosti a súkromia, akú poskytuje skutočná sieť VPN. To znamená, že a Webový proxy server SOCKS5 nie je nevyhnutne najlepším spôsobom, ako sa chrániť.

Bohužiaľ, niekto, kto nie je obzvlášť dôvtipný, môže veriť, že webový proxy server SOCKS5 je vhodný pre všetky jeho potreby v oblasti ochrany osobných údajov. IPVanish poskytuje malé vedenie pokiaľ je vhodné používať web proxy.

zabezpečenia

IPVanish však má silná bezpečnosť. Rovnako ako mnohé z najviac odporúčaných sietí VPN sa spoliehajú na šifrovací protokol AES-256. Chráni to vaše osobné informácie pred väčšinou útoky hrubou silou.

aes-256 šifrovanie

Zásady protokolovania

Pokiaľ ide o VPN, ľudia očakávať prevažne anonymný zážitok. To znamená, že môžu cestovať na takmer akúkoľvek webovú stránku, ktorú si želajú, bez toho, aby niekto sledoval ich pohyb. V ideálnom prípade by „ktokoľvek“ zahŕňal samotného poskytovateľa služieb VPN.

Preto mnohí poskytovatelia VPN inzerujú, že majú žiadne zásady „protokolovania“, čo znamená, že neukladajú históriu vášho prehliadača nikde na svojich serveroch. Aj keď mnohí poskytovatelia VPN tvrdia, že protokoly neuchovávajú, často tomu tak nie je.

IPVanish je jednou z výnimiek z tohto pravidla. Opisujú „prísnu politiku proti zhromažďovaniu protokolov o pripojení a činnosti.“ Toto je dobré správy pre každého, kto má obavy z údržby skutočné súkromie online.

Žiadna kompatibilita TOR

Tor vs vpn chartJeden z nevýhody výberu IPVanish je, že je nekompatibilný so sieťou Orion. Táto sieť, ktorá sa niekedy nazýva TOR, je navrhnutá tak, aby smerovala váš webový prenos cez rôzne servery, čo v podstate znemožňuje každému, aby sledoval, kde sa nachádzate a kde ste boli.

TOR je druhá vrstva bezpečnosti pre tých, ktorí sa musia za každú cenu chrániť. Pre mnohých používateľov VPN je to životne dôležitý prvok, ktorý maskuje ich identity pred právomocami, ktoré sú. bohužiaľ, TOR sa nedá použiť s IPVanish.

Nízka podpora zákazníkov

Ďalšou oblasťou, v ktorej IPVanish zaostáva, je podpora zákazníkov. Inzerované ako 24/7/365, používateľská skúsenosť to jednoducho nevynesie. Podporný systém funguje na princípe „kto prv príde, ten prv melie“, a štandardná doba čakania sa zdá byť dlhšia ako 48 hodín. Ak požadujete sieť VPN, ktorá poskytuje skutočnú nepretržitú podporu, nejde o službu pre vás.

Aj keď IPVanish má určite veľa vykupiteľských vlastností, my nemôže odporučiť je to ako naša najlepšie hodnotená sieť VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me