Recenzia VPN WindScribe VPN (2020) – prekvapivé výsledky v oblasti ochrany osobných údajov a rýchlosti

Windscribe je solídna VPN pre tých, ktorí chcú zaistiť vysoké rýchlosti pri zachovaní bezpečnosti. Celkovo si myslíme, že Windscribe je dobrá voľba pre tých, ktorí chcú začať používať VPN alebo migrovať z existujúcej služby. 

Aj keď je Windscribe celkom dobrý, neporazí iných konkurentov Nord VPN ktorý ponúka vylepšené dvojité šifrovanie, viac serverov, lacné ceny a živá podpora. 

V tejto recenzii sa chystáme hlboko ponoriť do služby VPN Windscribe, aby sme lepšie pochopili ich techniku, rýchlosť sťahovania, zásady protokolovania a stanovovanie cien..

Windscribe je okrem chladného mena aj služba VPN, ktorá zbiera nejaké vážne údery a zároveň je zdanlivo stopercentne transparentná o svojich operáciách..

Transparentnosť a služby VPN neboli vždy ruka v ruke. Zistili sme, že Windscribe je osviežujúci.

Zvyčajne tu na stránke Privacy Australia sa vyhýbame bezplatným sieťam VPN. Windscribe je iný, pretože má tiež prémiovú možnosť a elegantný spôsob, ako udržať svoje náklady na nízkej úrovni, ak ste tak naklonení..

Vo bezplatnej verzii Windscribe ponúka VPN priemernú, ale použiteľnú rýchlosť s mesačným prírastkom 10 GB. Ich prvotriedna možnosť je dodávaná so spoustou náradia a vyššími rýchlosťami.

Poznámka: Musím spomenúť, aká je skvelá domovská stránka ich webových stránok. Tieto čudné veci geometrického tvaru sledujú váš kurzor a vážne ma odviedli od testovania samotnej služby. ����

Prehľad

WindScribe je spoločnosť so sídlom v Kanade, ktorá poskytuje dobrú alternatívu zákazníkom v USA. Ponúka a bezplatný plán VPN s šírkou pásma 10 GB za mesiac spolu s ich prémiovými plánmi. Poskytujú 256 bitové šifrovanie AES a štandardný protokol tunelovania OpenVPN. Prémiová možnosť je rýchla a má k dispozícii množstvo nástrojov.

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Žiadne identifikačné protokoly
Veľkosť servera: 480 ++ servery
Distribúcia servera: 66 krajín
Podpora: Automatizovaná podpora chatu
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: Protokol OpenVPN; 256 bitové šifrovanie AES
centrála: Kanada
Cena: $ 4.08 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://windscribe.com
Výhody pre WindScribe:
 • Žiadne úniky / bezpečné použitie
 • Schopnosť obísť obmedzenia systému Netflix
 • Torrenty sú povolené
 • Funguje na viacerých zariadeniach a platformách
 • Užívateľsky prívetivá aplikácia
 • Dobré súkromie a šifrovacie funkcie
Nevýhody WindScribe:
 • Prvou obrannou líniou podpory je chatbot
 • Neexistuje živý chat 24/7
 • Kanadská služba VPN
Vlastnosti:
 • Servery v 60 krajín a 110 miest
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Hlavný vypínač
 • Stealth režim
 • blokovanie reklám
 • Početné možnosti preposielania portov
 • Podpora typu peer to peer
 • Rozšírenia pre Chrome a Firefox
 • Protokoly rozšírenia vrátane IKEv2 pre Mac a Windows

Ak dôverujete svojim dátam WindScribe VPN?

Chválime sieť WindScribe VPN za napísanie pravidiel ochrany osobných údajov v jednoduchom jazyku, ktorému môžu všetci porozumieť. Robia skvelú prácu pri odstraňovaní akýchkoľvek obáv, ktoré môže mať potenciálny zákazník.

Ako sme už uviedli, spoločnosť WindScribe pôsobí mimo Kanady. Výsledkom je, že podliehajú online monitorovaciemu programu Five Eyes. Niekoľko správ jasne ukázalo, že CSIS (Kanadská bezpečnostná spravodajská služba) tajne zhromažďuje online informácie od svojich občanov..

Poskytovatelia internetových služieb (nie VPN) v Kanade však nemajú nijakú moc, pretože uchovávajú záznamy svojich používateľov v tajnosti. Musia byť v súlade s právnymi predpismi proti pirátstvu, ktoré vyplývajú z návrhu zákona C - 11.

Teraz VPN nie je poskytovateľom internetových služieb. Ak by vláda chcela informácie od spoločnosti VPN, nemohla by ich v súčasnosti získať, pokiaľ neprijali nový zákon.

Recenzia VPN WindScribe VPN (2020) - prekvapivé výsledky v oblasti ochrany osobných údajov a rýchlostiAk si kanadská sieť VPN udržuje záznamy o svojich klientoch, kanadské úrady by sa mohli pokúsiť získať tieto údaje zo služby..

Aby sme boli spravodliví, krajiny ako Čína a Rusko nie sú súčasťou aliancie Five Eyes Alliance a predstavovali by oveľa väčšiu hrozbu, pokiaľ ide o krádež vašich informácií..

Je dobré mať všetky fakty. Mali by ste tiež vedieť, že spoločnosť Windscribe dôrazne popiera, že by to bolo pre používateľov akýmkoľvek problémom. Je im jedno, koľko máte očí!

Nezabudnite, že Kanada má aj niektoré prísne autorské zákony. Toto je potrebné zvážiť, ak na torrenting používate sieť VPN.

Tu musíte dôverovať spoločnosti, od ktorej dostávate službu. Ak spoločnosť nemá žiadne zaznamenané údaje od svojich zákazníkov, vláda ich nemôže odobrať.

Iné spoločnosti ako PureVPN a IPVanish tvrdia, že sú službami VPN, ktoré sa neprihlásili. Obaja poskytli informácie o zákazníkoch svojim vládam. Nevidíte iba slová „nie“ a „protokolovanie“ a okamžite dôverujete spoločnosti, s ktorou rokujete.

Windscribe má podrobné vysvetlenie toho, ako protokolovanie funguje a čo robia v zákulisí. Chválime ich za to, že sú vždy vopred o tom, čo robia.

Jedným z pozitívnych aspektov WindScribe je skutočnosť, že používateľom umožňujú využívať ich služby na neobmedzenom počte zariadení.

Vyhradzujú si však právo pozrieť sa na každé predplatné VPN a ubezpečiť sa, že nie je viac ľudí, ktorí používajú jeden predplatený balík VPN. Jediný spôsob, ako to môže WindScribe dosiahnuť, je analýza počtu pripojených zariadení.

O tom hovorí Windscribe:

„Jeden účet Windscribe by mal používať jedna osoba a nemyslím tým ani váš rodinný stav. Je celkom nezvyčajné, že jednotlivci sa pripájajú na 50+ počítačoch a na 100 a viac telefónov v rovnakom čase. Využitie šírky pásma spolu s počtom pripojení využíva náš monitorovací systém v reálnom čase, ktorý sa zameriava na „najhorších páchateľov“ a rozhoduje, či je tento užívateľ zneužívajúci alebo nie. Potom sa človek rozhodne zakázať účet alebo povoliť „zneužitie“ účtu v prípade falošne pozitívneho výsledku.

Ak účet zdieľate so svojou manželkou alebo bratom, pravdepodobne je to v poriadku, ale môže to spustiť „reťazovú reakciu zdieľania“, keď ho zdieľajú s niekým, kto to robí rovnako. Je to istý spôsob, ako sa dostať k zákazu. “

Spravodlivá politika.

Zistili sme, že WindScribe nemá záujem uchovávať údaje, ktoré by mohli orgány činné v trestnom konaní použiť neskôr.

Windscribe môžete veriť rovnako ako každému inému vedúcemu poskytovateľovi VPN na trhu. Jediná vec, ktorú by ste mali pozastaviť, je, ak skutočne neveríte kanadskému súdnemu systému.

Cena za windscribe a čo je zahrnuté

Windscribe ceny

Ceny začínajú na 9 dolárov mesačne. Môže to spôsobiť, že bude WindScribe zdať drahý. Ak však dostanete ročný plán, ktorý je 49 dolárov ročne, budete platiť 4,08 dolárov mesačne. Je to celkom dobrý obchod a spoločnosť Windscribe by určite uprednostnila, aby ste sa prihlásili dlhodobo.

Týmto sa cena vyrovná cene, ktorú by ste zaplatili za porovnateľné služby VPN. K dispozícii sú úžasné možnosti, ako získať zľavy na WindScribe.

Windscribe má možnosť Zostaviť plán, kde môžete pridať jedno miesto za jeden dolár mesačne. Ak viete, kam sa potrebujete pripojiť, môže to byť pekný sporiteľ.

Existujú štyri veci, ktoré odlišujú bezplatnú sieť VPN, ktorú ponúka WindScribe, od platenej služby:

 • kontrolný zoznam vektorBandwidth - Ak používate bezplatnú službu, máte obmedzenú šírku pásma na 10 GB. Pri platenej službe máte neobmedzenú šírku pásma.
 • Miesta servera -S bezplatnou službou máte prístup na 11 miest. Platená služba vám umožňuje prístup na 110 miest.
 • rýchlosť - Všimli sme si, že platené servery VPN boli rýchlejšie ako servery zadarmo.
 • Americké streamingové služby - Nebudete sa môcť pripojiť k Netflixu pomocou bezplatnej služby. Bude fungovať iba s plateným.

Okrem týchto rozdielov je softvér totožný. Po inovácii uvidíte, že existujú určité servery, ktoré sú k dispozícii na použitie, a limit šírky pásma, ktorý sa objaví v okne aplikácie, zmizne.

Môžete sa zaregistrovať na WindScribe úplne anonymným spôsobom. Nemusíte uvádzať svoje meno ani e-mailovú adresu. Nevýhodou je, že ak stratíte heslo, nebudete mať možnosť ho obnoviť. Možnosti platby zahŕňajú kreditné karty, PayPal, Paymentwall a Bitcoin.

prihlásenie na windscribe

Máte možnosť vytvoriť si bezplatný účet. Bezplatný účet poskytuje prístup k obmedzenému počtu serverov. účet zadarmo je obmedzená na 10 GB mesačne. Jedna nepríjemná vec je, že keď sa zaregistrujete pre bezplatný účet, neustále vás tlačí, aby ste sa prihlásili do účtu Pro..

To je celkom bežné pre všetky služby, ktoré ponúkajú bezplatnú verziu. Prestaňte sa sťažovať, keď vám niekto dá veci zadarmo!

Windscribe VPN má pravidlá pre vrátenie platby, ktoré si musíte pozorne prečítať. Pred zakúpením predplatného by ste mali mať na pamäti niekoľko bodov:

 • najprv, máte iba tri dni na vrátenie platby.
 • Zásady vrátenia platby sa uplatňujú iba v prípade, že ste ich kúpili priamo od spoločnosti WindScribe. Ak nakupujete od tretej strany, ako je napríklad SocialStack, neexistuje možnosť vrátenia platby.
 • Nakoniec, ak v priebehu týchto troch dní použijete viac ako 10 GB údajov, vaša refundácia je neplatná.

pravidlá pre vrátenie platby za veterný rukáv

Čiastočne rozumieme krátkemu okienku na vrátenie platby. Nabádajú ľudí, aby vyskúšali svoj produkt zadarmo pred získaním plateného predplatného.

Prepojenie viacerých zariadení s jedným účtom

viac zariadeníČi už používate bezplatnú službu alebo platenú službu, máte možnosť pripojte neobmedzený počet zariadení súčasne k sieti VPN pomocou jedného účtu. Toto je úžasná funkcia, ktorá je pre WindScribe jedinečná. Väčšina služieb VPN umožní iba päť alebo menej súčasných pripojení.

WindScribe je skvelá voľba, ak máte veľkú rodinu alebo máte malú firmu. Iba s jedným účtom bude mať táto služba úžitok z viacerých osôb.

disclaimer: Windscribe nechce, aby ste zdieľali svoje poverenia VPN s ostatnými ľuďmi. Vyšetrujú účty, ktoré sú spojené s smiešnym počtom zariadení naraz. Ak sa snažíte systém podvodiť (nedoporučujeme to), pozrite sa inde.

Nezdá sa, že by sa zaujímalo o Windscribe, ak ho budete mať vo svojej rodine. Máme pocit, že jednoducho nechcú vidieť 100 zariadení na jednom účte.

WindScribe Pro umožňuje nastaviť VPN na smerovači. Chráni tak každé zariadenie vo vašej sieti pomocou jedného externého pripojenia.

WindScribe Pro má infraštruktúru VPN v 60 krajinách a približne 110 mestách. Stav ich serverov si môžete pozrieť na ich stavovej stránke.

Inštalácia WindScribe

WindScribe sa dá ľahko stiahnuť a nainštalovať.

inštalácia aplikácie windscribe

Nainštalujte program do zariadenia podľa jednoduchých pokynov. Po nainštalovaní programu budete požiadaní o zadanie informácií o svojom účte alebo o vytvorenie nového účtu.

Akonáhle bude vaše užívateľské meno a heslo akceptované, uvidíte WindScribe heads up displej. WindScribe vás automaticky spojí s najlepším serverom na základe vašej aktuálnej polohy.

Tento server môžete kedykoľvek zmeniť.

Zákaznícka podpora

WindScribe má na svojom webe šesť možností podpory zákazníkov.

Windscribe zákaznícka podpora

Tie obsahujú:

 • Sprievodcovia nastavením
 • Najčastejšie otázky
 • Znalostné bázy
 • Subreddit
 • Porozprávajte sa s Garym
 • Odošlite lístok

Keď sme videli možnosť hovoriť s Garrym, boli sme nadšení. Mysleli sme si, že WindScribe sa živo rozpráva s mužom menom Gary, ktorý sa jednoducho cítil, akoby pridal ďalšie „r“.

Po položení otázky alebo dvoch, bolo jasné, že hovoríme o programe navrhnutom na poskytnutie automatických odpovedí. Keď sme písali na povinnú otázku: Ste skutočná osoba? Dostali sme sarkastickú odpoveď - „Našiel si ma, mal by si byť detektív. Aká je vaša otázka? “To bolo zároveň frustrujúce a dráždivé.

Garry pre vás môže zodpovedať jednoduché otázky. To je dosť času. Ak sa potrebujete dostať ku skutočnej osobe, máte k dispozícii live chat a systém vstupeniek. Živý chat nie je 24/7 ako niektoré iné spoločnosti VPN.

Garry má svoje využitie, dal nám niekoľko vynikajúcich informácií o tom, z ktorých serverov môžete pristupovať k Netflixu.

Funguje WindScribe s Netflixom? (Budete potrebovať verziu Pro)

Keď sa osoba spýta, či služba pracuje s Netflixom, chce vedieť, či môže WindScribe obísť Netflix Geo obmedzenie obsahu, ktorý sa vysiela v USA. Netflix a ďalšie streamingové služby sa stali veľmi dobrými pri identifikácii VPN a blokovaní používateľov VPN.

Keď navštívite domovskú stránku WindScribe, nehovorí nič o Netflixe. To je prekvapujúce, pretože väčšina VPN, ktoré sú schopné obísť Netflix alebo iné streamingové služby. Geo obmedzenia obsahu omietky to všetko na ich domovskej stránke.

Nemajte strach, príbeh je toho viac.

Recenzia VPN WindScribe VPN (2020) - prekvapivé výsledky v oblasti ochrany osobných údajov a rýchlostiPokúsili sme sa pripojiť k Netflixu pomocou bezplatnej služby WindScribe.

Uvítali sme frustrujúcu chybovú správu o streamovaní, ktorú ste dostali s mnohými sieťami VPN na dnešnom trhu.

Keď však používate túto verziu služby Pro, je to iný príbeh. WindScribe má možnosť „WindFlix Location“, ktorá vám umožňuje prístup k obsahu Netflix v USA bez akýchkoľvek problémov.

Je potrebné poznamenať, že WindScribe dokáže odomknúť váš obmedzený obsah zo Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Japonska a Kanady.

Funkcie ochrany osobných údajov a šifrovania

Možnosti ochrany údajov proti vetruWindScribe má úžasné VPN protokoly. Zahŕňajú protokol openVPN, protokol SOCKS 5 a IKEv2. Protokol IKEv2 je predvolený protokol. OpenVPN je však v tomto odvetví štandardom. Spomíname to, pretože keď začnete produkt používať, možno budete chcieť prepnúť na otvorenú sieť VPN.

S WindScribe VPN máte prístup AES - 256 šifrov s SHA512 auth a a 4096-bitové šifrovanie kľúčov RSA na plochách a AES 128 GCMcipher šifrovanie pomocou Výmena kľúčov P-256 a TLS 1,2, ECDHE_RSA pre ich rozšírenia prehliadania. Toto sú niektoré veľmi pôsobivé technické podrobnosti. Na žiadnom konci tohto šifrovacieho spektra neboli nikdy žiadne hacky.

Torrenting je povolený

Mnoho sietí VPN zakazuje torrentovanie. Obávajú sa, že budú mať problémy so sťažnosťami DMCA. Ostatní, ktorí povolia torrentovanie, ho ponúknu iba na hŕstke serverov. Technológia WindScribe umožňuje torrenting.

Poskytujú tiež návody, ktoré vám ukážu, ako nakonfigurovať rôznych klientov torrentu. Nepodporujú však torrent na všetkých svojich serveroch. Dôvodom je to, že v niektorých krajinách, kde majú servery, sú veľmi prísne zákony o ochrane autorských práv.

Takže, ak uvažujete o použití WindScribe na torrent relácie, mali by ste najprv skontrolovať ich servery a uistiť sa, že nájdete ten, ktorý je priateľský s P2P a ktorý je relatívne blízko vás.

Rýchlosť servera

priemerná rýchlosť sťahovania vpnCieľom našej rýchlostnej skúšky je byť rovnako empirický, ako vieme. Na splnenie tejto úlohy sme otestovali server v Kanade a pripojili sa k serverom v USA, Spojenom kráľovstve, Nemecku, Austrálii a Hongkongu..

V každom umiestnení sme použili testovací súbor s veľkosťou 50 MB a stiahli si ho zo servera v Spojených štátoch. Toto sa uskutočňovalo viackrát za deň v šesťhodinových intervaloch. Zobrali sme priemernú rýchlosť sťahovania pre každý test a potom sme zhromaždili súhrnné údaje.

Uvedená tabuľka poskytuje predstavu o tom, ako sa darilo WindScribe v porovnaní s inými populárnymi VPN. Ako vidíte, WindScribe nebol najrýchlejší, ale stále rýchly.

záver

WindScribe je VPN, ktorá ponúka veľa. Kto by nechcel službu VPN, ktorá by im umožnila pripojiť neobmedzený počet zariadení? A VPN, ktorá má vyhradený špeciálny server na pripojenie k US Netflix? Pre tých, ktorí žijú v zahraničí, sa zdá, že je to dar z nebies.

WindScribe VPN je solídna VPN.

Odporúčame ich každému, kto chce pristupovať k Netflixu vysokou rýchlosťou.

Stránka podpory vyzerá skvelo. Ideálne je mať šesť možností riešenia problémov. Ak však nebudete mať živý rozhovor 24 hodín denne, 7 dní v týždni, bude ich systém podpory podporovať. Myslenie, že s niekým budete žiť a potom dostávať automatizované odpovede, nie je dobrý pocit. Odoslanie e-mailu tímu podpory môže byť frustrujúce, keď všetko, čo chcete urobiť, je hovoriť s človekom počas rozhovoru.

WindScribe je užívateľsky prívetivá služba VPN, ktorá sa podľa všetkého neustále zlepšuje. Urobili sme svoju prácu, aby sme vás o tom informovali výhody a nevýhody. Teraz je to všetko na vás. 

Ak sa chcete stále dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu najlepšími sieťami VPN pre Austrálčanov.

Veľa štastia!

FAQ

Aký dobrý je Windscribe?

Windscribe je solídny výber VPN, ktorý ponúka vysoké rýchlosti a množstvo nástrojov. Najlepšie na Windscribe sú špecializované servery Netflix, ktoré vám umožňujú sledovať obsah Netflix v USA a Veľkej Británii.

Je bezplatná verzia Windscribe dobrá?

Pokiaľ ide o bezplatné verzie Windscribe, je to celkom skvelé. Pokiaľ ide o siete VPN, je tu naozaj len služba, ktorá vám umožní vyskúšať si službu skôr, ako zaplatíte prémiovú verziu. S obmedzenými údajmi, obmedzenými rýchlosťami a obmedzenými servermi slúži ako dobré testovacie miesto.

Je Windscribe šifrovaný?

Áno, je. Ako služba VPN je to hlavný účel ich ponuky.

Je Windscribe bezpečná VPN?

Áno, so svojimi možnosťami šifrovania sú bezpečnou sieťou VPN. Jediným vylúčením zodpovednosti je, že spoločnosť má bydlisko v Kanade, o ktorej je známe, že pácha na svojich občanov. Windscribe neuchováva záznamy, takže kanadská vláda nemohla ukradnúť informácie klienta Windscribes, pokiaľ neodstránia nejaké temné veci.

Má Windscribe prepínač zabíjania?

Áno. Ak dôjde k výpadku pripojenia k sieti VPN, aplikácia vás odpojí od internetu. Slúži ako nástroj na ochranu vášho pripojenia bez ohľadu na to, aj keď server náhodne spadne.

Podporuje Windscribe P2P?

Áno, z veľkej časti. Torrenty sú povolené na väčšine, ale nie na všetkých serveroch. Táto služba neblokuje, nemonitoruje ani neovplyvňuje sťahovanie torrentov.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me