Súkromný prístup na internet – jedna z najspoľahlivejších možností bezpečného prehliadania

Nájdenie VPN, ktorú cítime pohodlne odporúčame, je niečo ako klopýtanie cez Svätý grál v supermarkete v čipovej uličke. prekvapujúce


Private Internet Access (PIA) je dôveryhodný poskytovateľ VPN, ktorý si vybudoval dobrú povesť, pretože na prvom mieste kladie súkromie a dôvernosť svojich zákazníkov. Ako také, oni nezachovávajú denníky používania používateľov.

Spoločnosť PIA je rozšírená do 24 krajín a ponúka prístup k viac ako 3 000 serverom. Súkromný prístup na internet je možné používať na zariadeniach Android, Windows, Linux, Mac OSx a na väčšine inteligentných zariadení.

Preto sa nám táto spoločnosť páči.

Prehľad VPN so súkromným prístupom na internet

FeaturesInformation
Použiteľnosť: jednoduchý
Pravidlá protokolovania: Žiadne zásady protokolovania
Veľkosť servera: 3 300 ++ serverov
Distribúcia servera: 33 krajín
Podpora: chat
torrenting: Povolený
Streaming: obmedzený
Protokol VPN a šifrovanie: OpenVPN, SOCKS5 proxy, IPSec / L2TP a PPTP;
centrála: USA
Cena: $ 3.33 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.privateinternetaccess.com

Základy ich platobného a predplatného plánu

PIA ponúka flexibilné určovanie cien, ktoré používateľom umožňuje kúpiť si mesačné, ročné alebo dvojročné predplatné. Čím dlhšie sa prihlásite, tým lacnejšia bude vaša mesačná sadzba. Napríklad platba za predplatné za mesiac je 6,99 dolárov. Zaplatením dvojročného predplatného sa cena zníži na 2,91 dolárov mesačne.

Možnosti platby zahŕňajú PayPal, kreditné karty a stovky darčekových kariet, od kariet Best Buy po karty Walmart až po karty Starbucks a ďalšie. Akceptované sú aj kryptomeny ako bitcoín a Z-hotovosť.

POZNÁMKA:

Ak platíte za dvojročné predplatné, ste s produktom prilepení dva roky. Je to úžasná sieť VPN a sme si istí, že sa vám bude páčiť. Napriek tomu vám odporúčame prečítať si túto recenziu po celú dobu, aby ste pochopili, čo služba ponúka. Nezabudnite, že PIA ponúka sedemdennú záruku vrátenia peňazí. Produkt si teda môžete vyskúšať sedem dní a ak chcete, vráťte svoje peniaze späť.

Funkcie súkromného prístupu na internet

V posledných rokoch sa PIA zdvojnásobila ich veľkosť, pričom si zachovala solídny výkon. Kľúčom k ich úspechu je obmedzenie miest, do ktorých pridávajú nové servery.

Táto služba je vynikajúcou sieťou VPN pre sieť Netflix a ďalšie stránky, ako sú HBO a YouTube. Aj keď nemajú rovnaké globálne pokrytie ako iné drahšie služby, krajiny, ktoré zastrešujú, pokrývajú široké publikum.

Či už platíte mesačne, dvakrát ročne alebo ročne, stále budete mať rovnakú ochranu, a to:

  • Neobmedzená šírka pásma
  • Zabezpečený účet VPN
  • Podpora P2P a VoIP
  • Pripojte súčasne päť zariadení
  • Viac brán VPN
  • Zahrnutý server SOCKS5
  • PPTP, Open VPN a L2tp / IPSec

Schopnosť prispôsobiť režim šifrovania handshake a metódu overovania údajov znamená, že si môžete vytvoriť dokonalá kombinácia bezpečnosti a rýchlosti. PIA je vybavený prepínačom kill, ktorý preruší údaje v prípade výpadku siete VPN. Konfigurácie ochrany proti úniku DNS a konfigurácie preposielania portov sa dajú ľahko zmeniť na portáli zákazníka.

Test rýchlosti a úniku IP

Rýchlosti pripojenia sú pri PIA rýchle. Poskytujú gigabitové servery úrovne 1. Pri porovnaní rýchlosti s vypnutou sieťou VPN sme zaznamenali malý pokles priemernej rýchlosti pripojenia. Keď sme testovali britský testovací server, ktorý bol v Spojených štátoch, došlo k malému poklesu rýchlosti testovania. Domnievali sme sa však, že je to kvôli geografickej blízkosti na rozdiel od výkonu VPN.

Pomocou ipleak.net sme zistili, že existuje žiadne úniky DNS. Pomocou test-ipv6.com sme našli neunikajú žiadne IPv6. Nakoniec sme hľadali úniky WebRTC a boli sme príjemne prekvapení, že sme ich nenašli.

zabezpečenia

PIA si vybudovala dobrú povesť vďaka svojej politike nulovania dreva. Nebudú viesť denníky ani zhromažďovať údaje o premávke. Údaje o odbere zákazníkov poskytnú vláde iba vtedy, keď dostanú platný súdny príkaz. Sú hrdí na to, že zákazníkom ponúkajú bezpečnosť a anonymitu vďaka tisícom serverov a využívaniu zdieľaných IP umiestnených na niekoľkých miestach.

Spoločnosť PIA odporúča, aby zákazníci hľadajúci zvýšenú anonymitu používali anonymné e-maily, platili bitcoinmi alebo používali iný anonymný spôsob platby. Ako sme už uviedli, dokonca akceptujú darčekové karty od stoviek obchodníkov ako formu anonymnej platby.

Dynamické maskovanie IP je dostupné vo viacerých krajinách. Algoritmus Blowfish CBC robí surfovanie na webe bezpečným, a to aj v tých častiach webu, ktoré sa považujú za nebezpečné (Prečítajte si viac: Osobné údaje tmavého webu). Ich rýchle Wi-Fi a integrovaný firewall ponúkajú pokročilé možnosti filtrovania.

torrenting

Chcete VPN, ktorá nezabráni torrentingu? Ak tak urobíte, potom je PIA vynikajúcou voľbou. Nesledujú ani neobmedzujú spojenia. To zahŕňa zdieľanie súborov typu peer to peer. To znamená, že môžete použiť ľubovoľného klienta, ktorý chcete používať, a ubezpečiť sa, že váš účet nebude zablokovaný ani nebude narušené vaše pripojenie. Len pre zmienku, PIA je tiež považovaná za jednu z najlepších VPN pre torrenting.

Súkromný prístup na internet nehovorí, že podporujú torrenting. Hovoria však, že bude podporovaná sieť P2P. PIA je uznávaná za to, že ide o privátnu VPN. Sú dobrou voľbou, ak chcete zdieľať súbory.

Známy povesť

Vo svete VPN znamená vaša reputácia všetko. PIA má jeden z najlepšia reputácia v podnikaní. Sú v hre od roku 2010. V roku 2012 dostali cenu za najstabilnejšiu VPN. Toto je prestížne ocenenie v tejto oblasti. PIA sa často zobrazuje na zozname najlepších VPN. Skutočnosť, že spoločnosť PIA podniká toľko rokov, z nej robí bezpečnú voľbu.

Skutočnosť, že PIA sídli v Spojených štátoch, niektoré znepokojuje. Je to preto, že to majú Spojené štáty zákony o ochrane súkromia napádajúce dohľad ktoré sú omnoho prísnejšie ako to, ktoré vidíte v iných rozvinutých krajinách. Ako sme už spomenuli, ak má vláda primerané záruky, PIA sa môže vzdať používateľských údajov. Keďže však PIA nevedie záznamy, majú len veľmi málo vecí, s ktorými sa môžu podeliť s orgánmi, ak sa na ne pozerajú.

To nás neobťažuje, pretože Spoločnosť PIA je otvorená a otvorená, pokiaľ ide o sídlo v Spojených štátoch. Ostatné siete VPN sa snažia skryť svoje umiestnenie. Transparentnosť PIA a skutočnosť, že neuchovávajú protokoly, nám dáva istotu, že VPN je zabezpečená.

PROS

 Početné prispôsobiteľné možnosti šifrovania
 Rovnaké možnosti sú k dispozícii na rôznych platformách
 Žiadne záznamy sa neuchovávajú
 Prijíma krypto mene, darčekové karty, kreditné karty, PayPal a ďalšie nevysledovateľné spôsoby platby
 Záruka vrátenia peňazí na sedem dní
 Konkurenčné ceny

ZÁPORY

Niektoré servery môžu byť nasýtené
Zákaznícka podpora poskytovaná prostredníctvom e-mailu
Nie je kompatibilný s Netflix

Záverečné myšlienky

Na trhu sú tisíce VPN. Všetky z nich súperia o vaše podnikanie. To môže viesť k tomu, že niektoré VPN sľubujú veľa, ale málo ponúkajú.

Preto si skutočne vážime úprimnosti, jednoduchosti a transparentnosti, ktoré ponúka prístup k súkromnému internetu. Ich dobre implementované šifrovanie a politika nulových záznamov spolu s ich lacnejšou cenou sú niektoré z dôvodov, prečo sme odporučiť túto službu VPN.

Najčastejšie otázky

Otázka: Je PIA dobrá VPN?

A: Áno, PIA je veľmi dobrá VPN. Podľa našich rebríčkov je to číslo päť za renomovanými spoločnosťami. Nie je to dokonalá sieť VPN, ale žiadna z nich nie je. Ak nakupujete po sieti VPN, PIA je vynikajúcou voľbou na vyskúšanie.

Otázka: Je PIA dobrá na torrenting?

A: Áno, PIA je jednou z najlepších možností torrentingu. Vaše torrenty budú šifrované a zabezpečené bez protokolovania údajov. Všetky špičkové siete VPNS sú vynikajúce na torrentovanie, ale odporúčame vám používať siete VPN s najrýchlejšími rýchlosťami a zvýšenou ochranou.

Otázka: Aká je najbezpečnejšia služba VPN?

A: Najbezpečnejšou službou VPN je NordVPN, pretože ponúka dvojité šifrovanie. Toto prichádza s obeťou, pretože dvojnásobné šifrovanie môže spomaliť rýchlosť servera. Akákoľvek špičková sieť VPN je relatívne bezpečná, pokiaľ sa neprihlási a neposkytuje skutočné šifrovanie. Najnebezpečnejšie VPN sú tie, ktoré vám VPN ponúkajú zadarmo.

Otázka: Kto vlastní PIA VPN?

A: London Trust Media vlastní PIA. Generálnym riaditeľom je Ted Kim a jeho zakladateľom je Andrew Lee.

Otázka: Čo je to prepínač VPN kill?

A: Prepínač zabíjania VPN je jednou z najdôležitejších funkcií VPN. To, čo robí, je zistiť, kedy je odhalená vaša skutočná adresa IP, a potom automaticky preruší vaše pripojenie. Táto funkcia sama o sebe môže zabezpečiť, že vaša adresa IP nebude nikdy vystavená škodlivému používateľovi.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me