VyprVPN Review 2020 – 4. najlepší výber – rýchlosť + výsledky bezpečnostných testov

Ak ste hľadali nejaké pozitívne správy o odvetví služieb VPN, táto recenzia sa vám bude páčiť.

VyprVPN je viac ako len super logo. A nemýľte sa, je to mimoriadne cool logo. Táto spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku podniká dostatočne dlho na to, aby získala reputáciu v oblasti poskytovania vysokokvalitných služieb.

VyprVPN sa líši od iných spoločností VPN v tom, že vlastní každý server vo svojej sieti. To znamená, že majú úplnú kontrolu nad bezpečnosťou a ponúkajú úžasné rýchlosti.

Pokračujte v čítaní. Toto je jeden z dobrých.

vyprvpn logo

Prehľad VyprVPN

FeaturesInformation
Použiteľnosť: Jednoduché použitie
Pravidlá protokolovania: Zásady nulového protokolovania
Veľkosť servera: 700 ++ servery
Distribúcia servera: 70 ++ miest
Podpora: Podpora 24/7 Live Chat
torrenting: Povolený
Streaming: Povolený
Protokol VPN a šifrovanie: Protokol OpenVPN, PPTP, IPSec a L2TP; 256-bitové šifrovanie AES
centrála: švajčiarsko
Cena: $ 3.75 / mesiac
Oficiálna web stránka: https://www.vyprvpn.com

História spoločnosti

Materská spoločnosť VyprVPN je Zlatá žaba.  ��

Spoločnosť Golden Frog si vybudovala povesť priekopníka v oblasti súkromia online. Robia to od začiatku internetu.

Zlatá žaba bola založená v roku 1994. Vznik spoločnosti bol reakciou na incident v miestnosti 641a. To vyšlo najavo Národná bezpečnostná agentúra nelegálne vyšetrovala občanov USA, čo urobili tak, že sa napojili na sieťové káble AT&T.

Podľa správ to Golden Frog upozornil na FCC. Ich cieľom bolo zverejniť otázku bezpečnosti. Aj keď podali sťažnosť na FCC, ich sťažnosť bola ignorovaná. Preto sa odvážne rozhodli vziať veci do vlastných rúk.

Odvtedy je materská spoločnosť za spoločnosťou VyprVPN lídrom v boji o súkromie na internete. Vybudovali si povesť jedného z najlepších svetových sietí VPN kvôli práci, ktorú vykonali v tejto oblasti.

VyprVPN Pros

 • Vysoké rýchlosti
 • Zvýšená bezpečnosť
 • Spoľahlivosť
 • Chameleonský protokol na porazenie blokovania VPN
 • Sieť serverov, ktorú vlastní a prevádzkuje samostatne
 • Ľahko použiteľná aplikácia, ktorá funguje na rôznych platformách a zariadeniach
 • Funkcia zabitia chráni vaše súkromie
 • Pravidlá bez prihlásenia
 • Torrenting je povolený

Plány a ceny

Väčšina služieb VPN ponúka bezplatný program s obmedzenými službami a platený program, ktorý ponúka viac služieb. VyprVPN sa líši v tom, že majú viac platených programov, na rozdiel od univerzálneho plánu.

Základný plán predplatného stanovuje:

 • Neobmedzený počet údajov
 • Až tri spojenia

Plány tvorby cien VyprVPNAk si kúpite plán na celý rok, je to 60 dolárov alebo 5 dolárov mesačne. Rovnaký program vás bude stáť 9,95 dolárov mesačne, ak ho zakúpite s mesačným predplatným.

Prémiový plán stanovuje:

 • Päť súčasných spojení
 • Chameleonský protokol
 • VyprVPN Cloud

Ak si kúpite program na celý rok, je to 80 dolárov alebo 6,67 dolárov mesačne. Mesačné predplatné vás bude stáť 12,95 dolárov mesačne.

Existujú výhody a nevýhody, ktoré majú základné a prémiové predplatné plány. Pozitívne je, že platíte iba za to, čo potrebujete. Spoločnosť VyprVPN ponúka za svoje služby primeranú cenu. Nevýhodou oproti základnému plánu je, že platíte za sieť VPN, ale nezískavate všetky služby, ktoré spoločnosť ponúka..

Jedna dobrá vec, ktorá sa týka produktu VyprVPN, je to, že všetky ich balíčky sa dodávajú s trojdennou bezplatnou skúšobnou verziou. Počas skúšobnej doby budete môcť službu používať bez obmedzenia šírky pásma. Je dôležité prečítať si drobné písmo. VyprVPN za žiadnych okolností neposkytuje náhrady žiadneho druhu. Preto vám odporúčame využiť trojdňovú skúšobnú verziu a čo najúplnejšie testovanie služby. Keď sa zaviažete k svojmu plánu, už sa nebudete vracať.

Ak sa vám skúšobná služba nepáči, zrušenie siete VPN je jednoduché. jednoducho:

 • Prihláste sa do adresy URL ovládacieho panela
 • V rámci účtov kliknite na položku Zrušiť službu.
 • Uveďte dôvod zrušenia

vyprvpn fakturačný procesVyprVPN umožňuje platby pomocou služieb PayPal, AliPay a veľkých kreditných kariet. Neexistuje žiadna možnosť vykonať anonymnú platbu pomocou kryptomeny alebo darčekových kariet, ako sú niektoré iné siete VPN. Toto by mohlo byť zdrojom obáv pre jednotlivcov, ktorí hľadajú VPN, ktorá poskytuje úplné súkromie.

Obchodná možnosť, ktorú spoločnosť VyprVPN ponúka, je o niečo drahšia, ale je ideálna pre podnikateľov, novinárov a jednotlivcov, ktorí pracujú v zahraničí. Poskytuje vám prístup k práci s vaším tímom na viacerých serveroch alebo v cloude.

Pozitívne je, že skutočnosť, že spoločnosť VyprVPN neposkytuje náhrady, znamená, že nejestvuje žiadna pochybná ani sporná politika vrátenia dane. Neexistujú žiadne skryté poplatky ani triky na zrušenie. Páči sa mi to, ak si ju kúpite, pretože ste s ňou celý rok prilepená.

Môžete veriť VyprVPN?

VyprVPN a jej materská spoločnosť Golden Frog sa zaväzujú poskytovať svojim zákazníkom to najlepšie v súkromí. Preto zakladajú svoju spoločnosť vo Švajčiarsku. VPN a všetky údaje o zákazníkoch sú chránené švajčiarskymi zákonmi o údajoch.

ako vyprvpn fungujeŠvajčiarsko je krajina, ktorá je známa zákonmi o ochrane súkromia a údajov. Je súčasťou národnej štruktúry. Švajčiarsko je nezávislá krajina. Nepatria do EÚ, v mnohých politických záležitostiach sú neutrálne a nepatria do dohľadu 5 očí alebo 14 očí.

Toto je jeden z dôvodov, prečo bolo Švajčiarsko zvolené za domov tohto podnikania. Majitelia VyprVPN pochádzajú z Texasu a boli tvrdými zástancami súkromia online a hromadného sledovania.

Pokiaľ ide o ochranu súkromia, VyprVPN vyniká tým, že vlastní a spravuje svoju sieť VPN serverov. Neexistujú žiadne tretie strany. VyprVPN má 100% kontrolu nad všetkým hardvérom, kódom a sieťou, na ktorej je platforma spustená.

Niekoľko dobrých sietí VPN použije DNS tretej strany. Je to problematické, pretože tretie strany môžu protokolovať vaše požiadavky DNS, čo im umožňuje prístup k vašej histórii prehliadania. VyprVPN chráni vaše požiadavky DNS ich šifrovaním a zabraňuje snoopingu tretích strán.

V prípade trestného vyšetrovania Golden Frog spolupracuje s orgánmi činnými v trestnom konaní. Pred poskytnutím informácií, ktoré by identifikovali ich klientov, vyžadujú predvolanie. Tvrdia, že poskytujú iba minimálne množstvo informácií na identifikáciu klienta a nič viac. Podľa zákona nemôže Golden Frog svojim klientom povedať, či ich vyšetrujú vládne orgány.

Pravidlá protokolovania spoločnosti VyprVPN

VyprVPN sa zaväzuje chrániť vaše súkromie prostredníctvom svojej zabezpečenej siete.

vyprvpn denník ochrany osobných údajov

Umožňuje VyprVPN povoliť torrenty?

vpn torrentingGolden Frog žije až po svoje švajčiarske korene. V politike ochrany osobných údajov je zrejmé, že v maximálnej miere rešpektujú súkromie svojich používateľov. Výsledkom je rovnaké zaobchádzanie so všetkou prevádzkou. To znamená, že VyprVPN sa môže používať na torrenty. Spoločnosť odporúča, aby používatelia zostali v medziach zákonov o autorských právach, ktorými sa riadi ich krajina.

VyprVPN má rýchle servery. Toto je kľúčom k plynulému prežívaniu. Torrenting je povolený na všetkých serveroch VyprVPN. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a neexistuje žiadny limit na prepínanie serverov. VyprVPN má k dispozícii viac ako 700 serverov a viac ako 200 000 IP adries.

Funkcia chameleónu VyprVPN spôsobuje, že šifrovaná prevádzka vyzerá ako bežný protokol SSL. To vám uľahčí obchádzanie brán firewall a iného softvéru určeného na blokovanie sietí VPN.

Spoločnosť používa AES - 256 na šifrovanie prenosu. To znamená, že akékoľvek informácie, ktoré odosielate alebo prijímate, sú nerozbitné útokmi hrubou silou.

Ako rýchlo je VyprVPN?

VyprVPN, rovnako ako väčšina služieb VPN, tvrdí, že je najrýchlejší na svete. Podľa našich testov to však nie je úplne pravda. Dobrá vec je, že to, že nie sú najrýchlejší na svete, ešte neznamená, že sú zlí. V skutočnosti sme boli spokojní s rýchlosťami, ktoré táto služba poskytuje.

Pri výbere najbližšieho servera bol výsledkom tento výsledok:

vyprvpn rýchlosť výsledok

Je zrejmé, že aj keď používate program VyprVPN, čísla na stiahnutie sú dostatočne rýchle na prehliadanie a streamovanie videa vo vysokom rozlíšení. Toto nemusí byť vaša služba go-to pre torrenty, ale ako budeme diskutovať, torrenting nie je vždy dobrý nápad s touto službou..

VyprVPN ponúka rýchlosti, ktoré sú blízko rýchlosti pripojenia VPN. To ho stavia na rovnakú úroveň ako, ak nie lepšie ako väčšina najvýkonnejších VPN.

Zákaznícky servis spoločnosti VyprVPN

Niektoré spoločnosti považujú podporu zákazníkov za zbytočné výdavky. Dobré spoločnosti vnímajú zákaznícku podporu ako investíciu do svojich zákazníkov. Jediným spôsobom, ako získať dobrý pocit pre zákaznícku podporu firmy, je s nimi komunikovať. Položili sme celý rad otázok, aby sme lepšie pochopili, ako spoločnosť VyprVPN vníma podporu zákazníkov.

vyprvpn podpora chatuPáči sa nám skutočnosť, že so zákazníckou podporou sa môžete spojiť 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 365 dní v roku prostredníctvom funkcie live chatu na svojich webových stránkach.

VyprVPN berie zákaznícku podporu vážne. Ak používate sieť VPN, službu nielen kupujete. Potrebujete niekoho, kto vám poskytne zákaznícku podporu alebo technickú podporu, keď ju potrebujete.

VyprVPN neposkytuje telefonickú podporu. Ich možnosť priameho rozhovoru je však rýchla a efektívna. Riešia vaše problémy v reálnom čase.

VyprVPN tiež ponúka podporu predaja lístkov z aplikácie. K ich live chatu je pripojený systém vstupeniek. Majú podporný tím, ktorý poskytuje pomoc na ich fóre. VyprVPN vo všetkých smeroch ukazuje, že sa obávajú o blaho svojich zákazníkov a podporu zákazníkov vnímajú ako zložitú súčasť ich celkového obchodného modelu..

Kde sa nachádzajú servery spoločnosti VyprVPN?

Umiestnenie servera VyprVPNVyprVPN má viac ako 70 umiestnení serverov po celom svete.

Všetky ich servery ponúkajú adresy IP, ktoré sú geograficky umiestnené na základe mesta, ktoré je v zozname. VyprVPN tento cieľ dosahuje dvoma spôsobmi. Buď je ich server fyzicky umiestnený v mieste, alebo používajú virtuálny server, ktorý dáva dojem, že je umiestnený v tomto mieste..

VyprVPN zvyčajne nemá fyzické servery v krajinách, ktoré majú obmedzujúce internetové pravidlá. Ich virtuálne servery im namiesto toho umožňujú držať šifrovaciu bránu mimo dosahu nebezpečných vlád a poskytovať používateľom v krajinách, kde majú prístup k IP..

Virtuálne servery budú občas používať ako spôsob testovania nových umiestnení s cieľom rozhodnúť sa, kam by sa nové fyzické servery mali umiestniť na základe použitia zákazníka. Tri ciele, ktoré má spoločnosť VyprVPN pri výbere umiestnení pre svoje servery, sú výkon, bezpečnosť a umiestnenie IP.

Pri výbere umiestnenia svojich fyzických serverov alebo umiestnenia virtuálnych serverov zohľadňuje spoločnosť VyprVPN množstvo faktorov. Bez ohľadu na to, kde sa nachádza infraštruktúra, spoločnosť VyprVPN sľubuje fyzické uloženie informácií o zákazníkoch iba v Zürichu, Švajčiarsko. To je miesto, kde je ich spoločnosť fyzicky umiestnená a zaregistrovaná.

Podpora zariadení a platforiem

vyprvpn podporované osVyprVPN ponúka podporu pre niekoľko zariadení. Zahŕňajú Mac, Windows, Android a celý rad ďalších služieb a aplikácií.

VyprVPN ponúka aplikáciu smerovača VPN a nastavenie a používanie je veľmi jednoduché. Keď je aplikácia na vašom smerovači, môžete k nej pripojiť niekoľko zariadení. Tým sa rozširuje sila vášho predplatného. Ak máte predplatné pre tri zariadenia, váš smerovač sa počíta iba ako jeden.

Každé zariadenie v domácnosti, ktoré sa pripája k smerovaču, však bude mať výhody pripojenia VPN. Môžete určiť, či bude mať konkrétne zariadenie šifrované alebo nezašifrované pripojenie.

záver

Celkovo sme veľmi spokojní s produktmi VyprVPN a veľmi odporúčame.

Má rýchlosť,  dvojstupňové oceňovanie, služba, ktorá poskytuje internet schopnosť pracovať kdekoľvek vo svete, hviezdna podpora zákazníkov, a a zabiť prepínač funkcie. VyprVPN ponúka solídny zážitok, ktorý zaistí bezpečnosť vašich údajov bez toho, aby ste museli obetovať rýchlosť a spoľahlivosť..

vyprvpn logo

Teraz, keď sme si dôkladne uvedomili, to uznávame máme rozdiely v očakávaniach a prioritách. Zatiaľ čo väčšina z vás môže chcieť hands-dole, najbezpečnejšia VPN, niekoľko z nich by stále mohlo hľadať nákladovo efektívnejšie Riešenie. Nech už je to akýkoľvek prípad, vieme, že niektorí z vás sú stále nezaujatí. Našťastie v tomto momente zápasu zostáva iba hrstka uchádzačov NordVPN a Surfshark. Chceli by sme, aby ste prešli starostlivo skontrolovaným najlepšia VPN výbery a tam si môžete vybrať svojho šampióna.

V konečnom dôsledku len vy sa môžete rozhodnúť, kto je vašim víťazom.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me