Prywatny dostęp do Internetu – jedna z najbardziej niezawodnych opcji bezpiecznego przeglądania

Znalezienie VPN, które zalecamy, jest jak natknięcie się na Świętego Graala w supermarkecie w przejściu z frytkami. Zaskakujący


Private Internet Access (PIA) to zaufany dostawca VPN, który zyskał dobrą reputację, ponieważ na pierwszym miejscu stawia prywatność i poufność swoich klientów. Jako takie oni nie przechowuj dzienników użytkowania użytkownika.

PIA w 24 krajach oferuje dostęp do ponad 3000 serwerów. Z prywatnego dostępu do Internetu można korzystać na urządzeniach z Androidem, Windows, Linux, Mac OSx i na większości inteligentnych urządzeń.

Oto dlaczego lubimy tę firmę.

Omówienie VPN prywatnego dostępu do Internetu

Funkcje Informacje
Użyteczność: Łatwo
Zasady rejestrowania: Brak zasad rejestrowania
Rozmiar serwera: 3300 ++ serwerów
Dystrybucja serwerów: 33 kraje
Wsparcie: Czat
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Ograniczony
Protokół VPN i szyfrowanie: OpenVPN, SOCKS5 proxy, IPSec / L2TP i PPTP;
Główna siedziba: USA
Cena £: 3,33 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.privateinternetaccess.com

Podstawy ich planu płatności i abonamentu

PIA oferuje elastyczne ceny, które pozwalają użytkownikom na zakup subskrypcji miesięcznej, rocznej lub dwuletniej. Im dłużej subskrybujesz, tym tańsza będzie Twoja miesięczna stawka. Na przykład płacenie za abonament miesięczny wynosi 6,99 USD. Płacenie za dwuletnią subskrypcję obniża cenę do 2,91 USD miesięcznie.

Opcje płatności obejmują PayPal, karty kredytowe i setki kart upominkowych, od kart Best Buy przez karty Walmart po karty Starbucks i wiele innych. Akceptowane są także waluty kryptowalutowe, takie jak Bitcoin i Z-Cash.

UWAGA:

Jeśli płacisz za dwuletnią subskrypcję, utkniesz z produktem przez dwa lata. To niesamowita sieć VPN i jesteśmy pewni, że spodoba ci się. Mimo to zachęcamy do przeczytania tej recenzji do końca, aby zrozumieć, co oferuje usługa. Nie zapominaj, że PIA oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz więc przetestować produkt przez siedem dni i odzyskać pieniądze, jeśli chcesz.

Funkcje prywatnego dostępu do Internetu

W ciągu ostatnich kilku lat PIA podwoiła swój rozmiar, zachowując solidną wydajność. Kluczem do sukcesu jest ograniczenie lokalizacji, w których dodają nowe serwery.

Usługa jest świetną siecią VPN dla Netflix i innych witryn, takich jak HBO i YouTube. Chociaż nie mają takiego samego globalnego zasięgu jak inne droższe usługi, kraje, które obejmują, obejmują dużą grupę odbiorców.

Bez względu na to, czy płacisz co miesiąc, co dwa lata, czy co roku, nadal będziesz korzystać z tych samych zabezpieczeń, a mianowicie:

  • Nieograniczona przepustowość
  • Zabezpieczone konto VPN
  • Obsługa P2P i VoIP
  • Podłącz pięć urządzeń jednocześnie
  • Wiele bram VPN
  • SOCKS5 Proxy w zestawie
  • PPTP, Open VPN i L2tp / IPSec

Możliwość dostosowania trybu szyfrowania uzgadniania i metody uwierzytelniania danych oznacza, że ​​możesz utworzyć idealne połączenie bezpieczeństwa i prędkości. PIA jest wyposażony w przełącznik „zabicia”, który przerywa przesyłanie danych w przypadku spadku VPN. Konfiguracje ochrony przed wyciekiem DNS i konfiguracje przekierowania portów można łatwo modyfikować w portalu klienta.

Test prędkości i szczelności IP

Prędkości połączenia są szybkie dzięki PIA. Zapewniają serwery Gigabit poziomu 1. Zauważyliśmy niewielki spadek średniej prędkości połączenia, gdy porównaliśmy prędkość z wyłączoną siecią VPN. Kiedy testowaliśmy serwer testowy w Wielkiej Brytanii, znajdujący się w Stanach Zjednoczonych, nastąpił niewielki spadek prędkości testowania. Uważamy jednak, że było to spowodowane bliskością geograficzną, a nie wydajnością VPN.

Za pomocą ipleak.net odkryliśmy, że były brak wycieków DNS. Za pomocą test-ipv6.com znaleźliśmy brak wycieków IPv6. Wreszcie, szukaliśmy wycieków WebRTC i byliśmy mile zaskoczeni, że nie znaleźliśmy żadnych.

Bezpieczeństwo

PIA zbudowała dobrą reputację dzięki swojej polityce zerowego logowania. Nie prowadzą dzienników ani nie zbierają danych o ruchu. Dopiero po otrzymaniu ważnego orzeczenia sądowego przekażą rządowi dane dotyczące subskrypcji klienta. Z dumą oferują klientom bezpieczeństwo i anonimowość dzięki tysiącom serwerów i korzystaniu ze wspólnych adresów IP w kilku lokalizacjach.

PIA zaleca, aby klienci szukający zwiększonej anonimowości korzystali z anonimowych wiadomości e-mail, płacili bitcoinami lub korzystali z innych anonimowych form płatności. Jak wspomnieliśmy wcześniej, akceptują nawet karty podarunkowe od setek sprzedawców jako formę anonimowej płatności.

Dynamiczne maskowanie adresów IP jest dostępne w wielu krajach. Algorytm Blowfish CBC sprawia, że ​​surfowanie po Internecie jest bezpieczne, nawet w częściach sieci, które są uważane za niebezpieczne (Czytaj więcej: Dane osobowe Dark Web). Szybka sieć Wi-Fi i zintegrowana zapora ogniowa oferują zaawansowane opcje filtrowania.

Torrenting

Czy chcesz VPN, który nie zapobiegnie torrentowi? Jeśli tak, to PIA jest doskonałym wyborem. Nie monitorują ani nie ograniczają połączeń. Obejmuje to udostępnianie plików peer-to-peer. Oznacza to, że możesz użyć dowolnego klienta torrentowego i upewnij się, że twoje konto nie zostanie zablokowane, a połączenie nie zostanie zablokowane. Dla przypomnienia, PIA jest również uważana za jedną z najlepszych sieci VPN do torrentowania.

Żeby było jasne, prywatny dostęp do Internetu nie mówi, że obsługuje torrenty. Mówią jednak, że P2P będzie obsługiwany. PIA jest szanowana za przyjazną dla torrentów sieć VPN. Są dobrym wyborem, jeśli chcesz udostępniać pliki.

Dobrze znana reputacja

W świecie VPN Twoja reputacja oznacza wszystko. PIA ma jeden z najbardziej nieskazitelna reputacja w biznesie. Są w grze od 2010 roku. W 2012 roku otrzymali nagrodę za najbardziej stabilną sieć VPN. To prestiżowa nagroda w tej dziedzinie. PIA często pojawia się na liście najlepszych sieci VPN. Fakt, że PIA działa na rynku od tylu lat, sprawia, że ​​jest to bezpieczny wybór.

Niepokoi niektórych fakt, że PIA ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. To dlatego, że Stany Zjednoczone mają przepisy dotyczące inwigilacji prywatności są znacznie bardziej rygorystyczne niż w innych krajach rozwiniętych. Jak już wspomnieliśmy, jeśli rząd posiada odpowiednie nakazy, PIA może zrezygnować z danych użytkowników. Ponieważ jednak PIA nie prowadzi rejestrów, mają bardzo niewiele do podzielenia się z władzami, jeśli przyjdą.

Nie przeszkadza nam to, ponieważ PIA jest otwarta i otwarta na temat swojej siedziby w Stanach Zjednoczonych. Inne sieci VPN próbują ukryć swoją lokalizację. Przejrzystość PIA i fakt, że nie przechowują dzienników, daje nam pewność, że VPN jest bezpieczny.

PROS

 Liczne konfigurowalne opcje szyfrowania
 Te same opcje dostępne na różnych platformach
 Nie są przechowywane żadne dzienniki
 Akceptuje kryptowaluty, karty upominkowe, karty kredytowe, PayPal i inne niewykrywalne formy płatności
 Siedmiodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 Konkurencyjne ceny

CONS

Niektóre serwery mogą być nasycone
Wsparcie klienta dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej
Nie jest kompatybilny z Netflix

Końcowe przemyślenia

Na rynku istnieją tysiące VPN. Wszyscy walczą o Twój biznes. Może to prowadzić do tego, że niektóre sieci VPN obiecują wiele, ale oferują trochę.

Dlatego naprawdę doceniamy uczciwość, prostotę i przejrzystość oferowane przez prywatny dostęp do Internetu. Ich dobrze zaimplementowane szyfrowanie i polityka zerowych dzienników w połączeniu z ich niższą ceną to tylko niektóre z powodów, dla których my polecam tę usługę VPN.

FAQ

P: Czy PIA to dobra sieć VPN??

ZA: Tak, PIA to bardzo dobra sieć VPN. W naszych rankingach zajmuje piątą pozycję za renomowanymi firmami. To nie jest idealna sieć VPN, ale żadna z nich nie jest. Jeśli kupujesz VPN, PIA to świetny wybór do przetestowania.

P: Czy PIA nadaje się do torrentowania??

ZA: Tak, PIA jest jedną z najlepszych opcji torrentowania. Twoje torrenty będą szyfrowane i bezpieczne bez rejestrowania danych. Wszystkie najlepsze VPNS świetnie nadają się do torrentowania, ale zalecamy używanie VPN z najszybszymi prędkościami i dodatkowymi zabezpieczeniami.

P: Jaka jest najbezpieczniejsza usługa VPN?

ZA: Najbezpieczniejszą usługą VPN jest NordVPN, ponieważ oferuje podwójne szyfrowanie. Jest to związane z poświęceniem, ponieważ dwukrotne szyfrowanie może spowolnić szybkość serwera. Każda najlepsza sieć VPN jest względnie bezpieczna, o ile się nie loguje i oferuje faktyczne szyfrowanie. Najbardziej niebezpieczne VPN to te, które oferują VPN za darmo.

P: Kto jest właścicielem PIA VPN?

ZA: London Trust Media jest właścicielem PIA. Dyrektorem generalnym jest Ted Kim, a założycielem jest Andrew Lee.

P: Co to jest przełącznik zabijania VPN?

ZA: Przełącznik zabijania VPN jest jedną z najważniejszych funkcji VPN. Wykrywa, kiedy rzeczywisty adres IP zostanie ujawniony, a następnie automatycznie przerywa połączenie. Już sama ta funkcja może zapewnić, że Twój adres IP nigdy nie będzie narażony na złośliwe oprogramowanie.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me