Przegląd VyprVPN 2020 – 4. najlepszy wybór – Wyniki testu szybkości i bezpieczeństwa

Jeśli szukasz trochę pozytywnych wiadomości na temat branży usług VPN, spodoba ci się ta recenzja.

VyprVPN to coś więcej niż tylko fajne logo. I nie popełnijcie błędu, jest to wyjątkowo fajne logo. Ta szwajcarska firma działa wystarczająco długo, aby zyskać reputację zapewniającą usługi wysokiej jakości.

VyprVPN różni się od innych firm VPN tym, że posiada każdy serwer w swojej sieci. Oznacza to, że mają pełną kontrolę nad bezpieczeństwem i oferują niesamowite prędkości.

Czytaj dalej. To jeden z dobrych.

logo vyprvpn


Przegląd VyprVPN

Funkcje Informacje
Użyteczność: Łatwy w użyciu
Zasady rejestrowania: Polityka zerowego logowania
Rozmiar serwera: Serwery 700 ++
Dystrybucja serwerów: Lokalizacje 70 ++
Wsparcie: Wsparcie czatu na żywo 24/7
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Dozwolony
Protokół VPN i szyfrowanie: Protokół OpenVPN, PPTP, IPSec i L2TP; 256-bitowe szyfrowanie AES
Główna siedziba: Szwajcaria
Cena £: 3,75 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.vyprvpn.com

Historia firmy

Spółką dominującą VyprVPN jest Złota żaba.  ��

Golden Frog zyskał reputację pioniera w dziedzinie prywatności w Internecie. Robią to od początku Internetu.

Golden Frog została założona w 1994 roku. Stworzenie firmy było odpowiedzią na incydent w pokoju 641a. Wyszło na jaw, że Agencja Bezpieczeństwa Narodowego przeprowadzała nielegalne ankiety wśród obywateli USA, co zrobili, podłączając się do kabli sieciowych AT&T..

Według raportów Golden Frog zwrócił na to uwagę FCC. Ich celem było upublicznienie kwestii bezpieczeństwa. Mimo że złożyli skargę do FCC, ich skarga została zignorowana. Podjęli więc odważną decyzję, biorąc sprawy w swoje ręce.

Od tego czasu firma macierzysta VyprVPN jest liderem w walce o prywatność w Internecie. Zbudowali reputację jednego z najlepsze VPN na świecie z powodu pracy, którą wykonali w tej dziedzinie.

VyprVPN Plusy

 • Szybkie prędkości
 • Rozszerzona ochrona
 • Niezawodność
 • Protokół Chameleon, aby pokonać blokowanie VPN
 • Własna i samodzielna sieć serwerów
 • Łatwa w użyciu aplikacja działająca na różnych platformach i urządzeniach
 • Funkcja Kill Switch w celu ochrony Twojej prywatności
 • Zasady braku dziennika
 • Torrentowanie dozwolone

Plany i ceny

Większość usług VPN oferuje bezpłatny plan z ograniczonymi usługami i płatny plan, który oferuje więcej usług. VyprVPN różni się tym, że mają wiele płatnych planów w przeciwieństwie do jednego uniwersalnego planu.

Podstawowy plan subskrypcji zapewnia:

 • Nieograniczone dane
 • Do trzech połączeń

Plany cenowe VyprVPNJeśli kupisz plan na cały rok, będzie to 60 USD lub 5 USD miesięcznie. Ten sam plan kosztuje 9,95 USD miesięcznie, jeśli kupisz go z miesięczną subskrypcją.

Plan premium zapewnia:

 • Pięć jednoczesnych połączeń
 • Protokół Chameleon
 • Chmura VyprVPN

Jeśli kupisz abonament na cały rok, kosztuje on 80 USD lub 6,67 USD miesięcznie. Miesięczna subskrypcja kosztuje 12,95 USD miesięcznie.

Istnieją podstawowe zalety i wady posiadania abonamentu podstawowego i premium. Z drugiej strony płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. VyprVPN oferuje uczciwą cenę za swoje usługi. Wadą podstawowego planu jest to, że płacisz za VPN, ale nie otrzymujesz wszystkich usług oferowanych przez firmę.

Jedyną dobrą rzeczą w VyprVPN jest to, że wszystkie ich pakiety są objęte trzydniową bezpłatną wersją próbną. Podczas okresu próbnego możesz korzystać z usługi bez ograniczeń przepustowości. Ważne jest, aby przeczytać drobny druk. VyprVPN nie udziela żadnych zwrotów pieniędzy w żadnych okolicznościach. Dlatego zalecamy skorzystanie z trzydniowej wersji próbnej i jak najdokładniejsze przetestowanie usługi. Po zaakceptowaniu planu nie będzie już możliwości powrotu.

Jeśli nie podoba ci się usługa próbna, anulowanie VPN jest łatwe. Po prostu:

 • Zaloguj się do adresu URL panelu sterowania
 • W obszarze kont kliknij „Anuluj usługę”
 • Podaj powód anulowania

proces fakturowania vyprvpnVyprVPN umożliwia płatności za pomocą PayPal, AliPay i głównych kart kredytowych. Nie ma możliwości dokonania anonimowej płatności za pomocą kryptowaluty lub kart podarunkowych, takich jak niektóre inne sieci VPN. Może to być źródłem obaw dla osób, które szukają VPN zapewniającego pełną prywatność.

Opcja biznesowa oferowana przez VyprVPN jest nieco droższa, ale jest idealna dla przedsiębiorców, dziennikarzy i osób pracujących za granicą. Daje dostęp do pracy ze swoim zespołem na wielu serwerach lub w chmurze.

Z drugiej strony fakt, że VyprVPN nie oferuje zwrotów środków, oznacza brak podejrzanych lub wątpliwych zasad zwrotu. Nie ma żadnych ukrytych opłat i żadnych sztuczek do anulowania. Polub to, jeśli go kupisz, ponieważ utknąłeś z nim przez rok.

Czy możesz zaufać VyprVPN?

VyprVPN i jej spółka dominująca, Golden Frog, dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom najwyższą prywatność. Dlatego opierają swoją firmę w Szwajcarii. VPN i wszelkie dane klientów są chronione szwajcarskimi przepisami dotyczącymi danych.

jak działa vyprvpnSzwajcaria jest krajem znanym z przepisów dotyczących prywatności i ochrony danych. Jest częścią struktury krajowej. Szwajcaria jest niezależnym krajem. Nie należą do UE, są neutralne w wielu sprawach politycznych i nie należą do obserwacji 5 lub 14 oczu.

Jest to jeden z powodów, dla których Szwajcaria została wybrana jako siedziba tej firmy. Właściciele VyprVPN pochodzą z Teksasu i od dawna są zwolennikami prywatności online i masowej inwigilacji.

Jeśli chodzi o prywatność, VyprVPN wyróżnia się, ponieważ jest właścicielem i zarządza siecią serwerów VPN. Nie ma stron trzecich. VyprVPN ma 100% kontroli nad całym sprzętem, kodem i siecią, na której działa platforma.

Wiele dobrych sieci VPN będzie używać DNS innej firmy. Jest to problematyczne, ponieważ osoby trzecie mogą rejestrować żądania DNS, co daje im dostęp do historii przeglądania. VyprVPN chroni twoje żądania DNS, szyfrując je i zapobiegając szpiegowaniu stron trzecich.

W przypadku dochodzenia karnego Golden Frog współpracuje z organami ścigania. Wymagają wezwania sądowego, zanim podadzą informacje identyfikujące ich klientów. Twierdzą, że podają tylko minimalną ilość informacji umożliwiających identyfikację klienta i nic więcej. Zgodnie z prawem Golden Frog nie może powiedzieć swoim klientom, czy są ścigani przez władze rządowe.

Zasady rejestrowania VyprVPN

VyprVPN jest zaangażowany w ochronę twojej prywatności poprzez swoją bezpieczną sieć.

Dziennik prywatności vyprvpn

Czy VyprVPN zezwala na torrenty?

VPN torrentingGolden Frog zasługuje na szwajcarskie korzenie. W polityce prywatności jest jasne, że mają oni najwyższy szacunek dla prywatności swoich użytkowników. W rezultacie cały ruch jest traktowany jednakowo. Oznacza to, że VyprVPN może być używany do torrentów. Firma zaleca użytkownikom, aby pozostali w granicach praw autorskich obowiązujących w ich kraju.

VyprVPN ma szybkie serwery. Jest to klucz do płynnego korzystania z torrentów. Torrentowanie jest dozwolone na wszystkich serwerach VyprVPN. Nie ma ograniczeń przepustowości i nie ma ograniczeń dotyczących przełączania serwerów. VyprVPN ma do dyspozycji ponad 700 serwerów i ponad 200 000 adresów IP.

Funkcja kameleona VyprVPN sprawia, że ​​zaszyfrowany ruch wygląda jak zwykły SSL. Ułatwia to obchodzenie zapór ogniowych i innego oprogramowania zaprojektowanego do blokowania sieci VPN.

Firma wykorzystuje AES - 256 do szyfrowania ruchu. Oznacza to, że wszelkie wysyłane lub otrzymywane informacje są niezniszczalne w wyniku ataków siłowych.

Jak szybki jest VyprVPN?

VyprVPN, podobnie jak większość usług VPN, twierdzi, że jest najszybszy na świecie. Jednak według naszego testu nie jest to do końca prawda. Dobrą rzeczą jest to, że tylko dlatego, że nie są najszybsi na świecie, nie oznacza, że ​​są źli. W rzeczywistości byliśmy zadowoleni z prędkości zapewnianych przez tę usługę.

Przy wyborze najbliższego serwera wynik był następujący:

wynik prędkości vyprvpn

Widać wyraźnie, że nawet podczas korzystania z VyprVPN numery pobierania są wystarczająco szybkie, aby przeglądać i przesyłać strumieniowo wideo w wysokiej rozdzielczości. To może nie być twoja główna usługa dla torrentów, ale jak omówimy, torrentowanie nie zawsze jest dobrym pomysłem z tą usługą.

VyprVPN oferuje prędkości zbliżone do prędkości połączenia bez VPN. To stawia to na równi z, jeśli nie lepiej niż większość najbardziej wydajnych sieci VPN.

Obsługa klienta VyprVPN

Niektóre firmy postrzegają obsługę klienta jako niepotrzebny wydatek. Dobre firmy postrzegają obsługę klienta jako inwestycję w swoich klientów. Jedynym sposobem na dobre wyczucie obsługi klienta firmy jest interakcja z nią. Nałożyliśmy serię pytań, aby lepiej poznać sposób, w jaki VyprVPN postrzega obsługę klienta.

czat wsparcia vyprvpnPodoba nam się to możesz skontaktować się z obsługą klienta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku za pośrednictwem funkcji czatu na żywo na ich stronie internetowej.

VyprVPN poważnie podchodzi do obsługi klienta. Kiedy korzystasz z VPN, nie tylko kupujesz usługę. Potrzebujesz kogoś, kto zapewni Ci wsparcie klienta lub wsparcie techniczne, kiedy będziesz tego potrzebować.

VyprVPN nie oferuje wsparcia telefonicznego. Jednak opcja czatu na żywo jest szybka i skuteczna. Rozwiązują one Twoje problemy w czasie rzeczywistym.

VyprVPN oferuje również obsługę biletów z aplikacji. Do ich czatu na żywo podłączony jest system biletowy. Mają zespół wsparcia, który zapewnia pomoc na ich forum. Pod każdym względem VyprVPN pokazuje, że obawiają się o dobre samopoczucie swoich klientów i postrzegają obsługę klienta jako złożoną część ich ogólnego modelu biznesowego.

Gdzie znajdują się serwery VyprVPN?

Lokalizacje serwerów VyprVPNVyprVPN ma ponad 70 lokalizacji serwerów na całym świecie.

Wszystkie ich serwery oferują adresy IP, które są zlokalizowane geograficznie na podstawie wymienionego miasta. Istnieją dwa sposoby osiągnięcia tego celu przez VyprVPN. Albo ich serwer jest fizycznie umieszczony w lokalizacji, albo korzystają z serwera wirtualnego, co daje wrażenie, że znajduje się w tej lokalizacji.

VyprVPN zazwyczaj nie ma fizycznych serwerów w krajach, w których obowiązują restrykcyjne zasady dotyczące Internetu. Zamiast tego ich wirtualne serwery pozwalają im trzymać bramę szyfrującą z dala od niebezpiecznych rządów i zapewniają użytkownikom w tych krajach w kraju dostęp do IP.

Czasami będą wykorzystywać serwery wirtualne jako metodę testowania nowych lokalizacji w celu podjęcia decyzji, gdzie należy rozmieścić nowe serwery fizyczne na podstawie wykorzystania przez klienta. Trzy cele, jakie ma VyprVPN przy wyborze lokalizacji dla swoich serwerów, to wydajność, bezpieczeństwo i lokalizacja IP.

Istnieje wiele czynników, które VyprVPN bierze pod uwagę, wybierając miejsce, w którym mają mieć swoje serwery fizyczne lub gdzie umieścić serwery wirtualne. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się infrastruktura, VyprVPN obiecuje, że będzie przechowywać dane klientów tylko fizycznie w Zurychu w Szwajcarii. To jest, gdzie ich firma jest fizycznie zlokalizowana i włączona.

Obsługa urządzeń i platform

vyprvpn obsługuje OSVyprVPN oferuje obsługę wielu urządzeń. Należą do nich Mac, Windows, Android oraz cały szereg innych usług i aplikacji.

VyprVPN oferuje aplikację routera VPN i jest bardzo łatwa w konfiguracji i obsłudze. Gdy aplikacja znajdzie się na routerze, możesz podłączyć do niej wiele urządzeń. To rozszerza moc twojej subskrypcji. Jeśli masz abonament na trzy urządzenia, router liczy się tylko jako jedno.

Jednak każde urządzenie w domu, które łączy się z routerem, będzie korzystać z zalet VPN. Możesz określić, czy dane urządzenie będzie miało szyfrowane czy nieszyfrowane połączenie.

Wniosek

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z VyprVPN i zalecamy to.

To ma prędkość, za dwustopniowa wycena, usługa zapewniająca zdolność do pracy w dowolnym miejscu na świecie, znakomita obsługa klienta, i a funkcja zabicia przełącznika. VyprVPN zapewnia solidne wrażenia, które zapewnią bezpieczeństwo danych bez poświęcania szybkości i niezawodności.

logo vyprvpn

Rozumiemy to teraz, o ile dokładnie omówiliśmy mamy różnice w oczekiwaniach i priorytetach. Podczas gdy większość z was może chcieć bez użycia rąk, najbezpieczniejsza sieć VPN, kilku wciąż może szukać bardziej opłacalne rozwiązanie. Cokolwiek by nie było, wiemy, że kilku z was wciąż pozostaje pod wrażeniem. Na szczęście w tym momencie meczu pozostała tylko garstka rywali NordVPN i Surfshark. Chcielibyśmy, abyś przejrzał naszą dokładnie sprawdzoną najlepsza sieć VPN wybiera i tam możesz wybrać swojego mistrza.

Ostatecznie tylko Ty możesz zdecydować, kto jest twoim zwycięzcą.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me