Recenzja ExpressVPN – najlepszy wybór pod względem szybkości i bezpieczeństwa

Do tej pory możesz mieć dość czytania recenzji na temat usług VPN, które nie odpowiadają temu szumowi. Ale możesz teraz odłożyć leki przeciw nudnościom, ponieważ to jest dobre.


ExpressVPN ma wysoką reputację i chcieliśmy ustalić, czy na to zasłużył. Konkretnie:

 • Jak naprawdę szybka jest ta sieć VPN
 • Jeśli zasłużył na szum, jeśli chodzi o odblokowywanie usług przesyłania strumieniowego
 • Jeśli to naprawdę tak bezpieczne, jak wszyscy mówią, że tak
 • Jeśli to jest naprawdę warte swojej ceny

W Internecie jest wiele testów prędkości, w których stwierdzono, że ExpressVPN ma niezmiennie szybkie prędkości. Istnieje wiele osób, które przysięgają ExpressVPN jako pewny sposób na uzyskanie dostępu do treści przesyłanych strumieniowo z ograniczeniami geograficznymi. Brzmi wspaniale. Ale musieliśmy to zobaczyć na własne oczy. Wypróbowaliśmy to. Oto, co znaleźliśmy.

Przegląd

Kiedy ty odwiedź witrynę ExpressVPN, natychmiast widzisz, co oferują. Obiecują szybkie serwery VPN w ponad 90 krajach. Obiecują natychmiastowe odblokowanie aplikacji i witryn, które kochasz. Mówią, że zapewniają bezpieczne i anonimowe przeglądanie oraz całodobową obsługę klienta przez siedem dni w tygodniu z obsługą czatu na żywo.

Funkcje Informacje
Użyteczność: Łatwy w użyciu
Zasady rejestrowania: Polityka braku dzienników
Rozmiar serwera: Ponad 3000 serwerów
Dystrybucja serwerów: 94 kraje
Wsparcie: Wsparcie czatu na żywo 24/7
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Dozwolony
Protokół VPN i szyfrowanie: 256-bitowy AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
Główna siedziba: Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Cena £: 6,67 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.expressvpn.com/
Zalety ExpressVPN:
 • Łatwa w użyciu aplikacja
 • Szybkie prędkości
 • expressvpn zabezpieczony30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Funkcja dzielonego tunelowania
 • Współpracuje z usługami przesyłania strumieniowego
 • 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu obsługa czatu na żywo
doons:
 • Droższy niż konkurencja
Cechy:
 • Odblokowuje zawartość z całego świata
 • 148 lokalizacji serwerów
 • Wbudowana funkcja testu prędkości
 • Aplikacje dla każdego urządzenia
 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Brak dzienników aktywności lub dzienników połączeń
 • Maskowanie adresu IP
 • Anonimowe przeglądanie
 • OpenVPN i inne protokoły
 • Brak wiedzy DNS

Czy możesz zaufać ExpressVPN??

ExpressVPN to firma z siedzibą na Wyspach Dziewiczych. Możesz znaleźć informacje o wiceprezesie firmy, ich menedżerze ds. Komunikacji i kilku innych członkach zespołu. Jednak większość ich zespołu woli pracować anonimowo. Porozmawiamy o tym trochę później.

ekspresowa polityka prywatności VPN

ExpressVPN ma bardzo surowe zasady braku rejestrowania. Określają szczegóły swojej polityki prywatności za pomocą jasnego i łatwego do zrozumienia języka. To powiedziawszy, ExpressVPN przechowuje niektóre z twoich informacji. Na przykład przechowują wersję używanej aplikacji, raporty o awariach, adres e-mail, którego używasz podczas rejestracji w usłudze, kiedy możesz nawiązać połączenie, oraz kraj pochodzenia Twojego usługodawcy internetowego.

Żeby było jasne, nie przechowują twojego adresu IP. Przechowują również lokalizację, z którą się łączysz, oraz ilość danych używanych w ich sieci VPN.

ExpressVPN wymaga podania nazwy i adresu e-mail podczas subskrybowania usługi. Jednak oba mogą być fałszywe, jeśli tego właśnie chcesz.

metody płatności expressvpn

Chociaż robią to z wyjątkiem tradycyjnych form płatności, takich jak karty kredytowe i PayPal, masz również możliwość korzystania z anonimowych form płatności, w tym Bitcoin. Oznacza to, że masz możliwość zakupu ExpressVPN w całkowicie anonimowy sposób. To nie jest funkcja prywatności oferowana w wielu wysokiej klasy usługach VPN.

Więc kto obsługuje ExpressVPN? Tam jest za mało informacji. W rzeczywistości, kiedy Google adres pocztowy ExpressVPN, dowiadujesz się, że firma znajduje się gdzieś na Brytyjskiej Wyspie Dziewiczej Tortola

Cytowano, że wiceprezes firmy, Harold Li, powiedział, że ich założyciele firmy postanowili nie ujawniać swoich danych osobowych ze względów bezpieczeństwa operacyjnego. Uważają, że prowadzenie firmy bez publicznych właścicieli zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa i ochrony użytkownikom.

Szczerze mówiąc, zastanawiamy się, czy osoby korzystające z ExpressVPN będą w najlepszym interesie użytkownika, aby wystawić swoją twarz i powstać i być odpowiedzialnym za produkt, czy też poprzez swoją anonimowość zapewniają większą ochrona swoich klientów.

Jak szybko działa ExpressVPN? Przetestowaliśmy i to… szybko

Na stronie ExpressVPN stale widzisz takie stwierdzenia, jak „ultraszybki” i „szybki” i łatwo się zastanawiać, czy nie przesadzają. Jako uznany dostawca VPN, jest dla nas naturalne, że oczekujemy od nich dużych prędkości. Coś mniejszego byłoby rozczarowujące.

Wielokrotne testy prędkości dowodzą, że ExpressVPN spełnia oczekiwania. Mają szybkie prędkości pobierania i wysyłania. Prędkości były zgodne w wielu testach.

wyniki testu prędkości expressvpn

Łatwość użycia

ExpressVPN wykonał świetną robotę, czyniąc swój produkt łatwym w użyciu. Ma logiczny układ i jest intuicyjny.

Zdobycie orientacji zajmuje tylko kilka sekund i możesz korzystać z VPN jak profesjonalista. W przeciwieństwie do innych sieci VPN, które mają mapę i inne informacje, które można kliknąć, ExpressVPN ma bardzo prosty interfejs z pojedynczym panelem. Istnieje duży przycisk włączania i wyłączania, który pozwala łączyć się i rozłączać z VPN.

układ interfejsu expressvpn

Składane menu po lewej stronie zapewnia dostęp do wszystkich funkcji aplikacji. Wszystko jest dokładnie tam, gdzie można się tego spodziewać podczas korzystania z tego produktu.

Możesz zdecydować, czy chcesz uruchomić ExpressVPN podczas uruchamiania systemu Windows, możesz włączyć lub wyłączyć przełącznik „zabijanie Internetu”, a także wybrać protokół VPN, którego chcesz użyć. Jeśli nie znasz dobrze różnych protokołów VPN, zwykle najlepiej pozostawić tę opcję automatyczną.

ExpressVPN automatycznie wybierze inteligentną lokalizację na podstawie twojej fizycznej lokalizacji. Jednak przycisk Wybierz lokalizację wyświetla szereg miast i krajów do wyboru. Jeśli obok kraju znajduje się strzałka, możesz kliknąć strzałkę, aby wyświetlić menu rozwijane. To menu rozwijane zapewnia określone miasta w kraju, zapewniając większą kontrolę nad serwerami VPN, z którymi się łączysz.

Kompatybilność z systemem operacyjnym

To kolejny obszar, w którym ExpressVPN naprawdę błyszczy. Oni oferują kompatybilność ze standardowymi platformami, w tym urządzenia z systemem iOS, Windows i Android. Jednak ExpressVPN obsługuje również PlayStation, Xbox, Apple TV, a nawet działa na Amazon Fire TV. Jeśli chcesz zainstalować rozszerzenie przeglądarki, czy to w Safari, Firefox, czy Chrome, ExpressVPN pozwala to zrobić. Istnieje nawet opcja instalacji routera.

aplikacje expressvpn

Jednoczesne połączenia

Dzięki tylko jednej subskrypcji ExpressVPN możesz łączyć się jednocześnie na trzech urządzeniach. Obejmuje to łączenie za pośrednictwem maszyn wirtualnych i routerów. Możesz mieć ExpressVPN na routerze w domu, chroniąc całą rodzinę, gdy są w domu, i nadal mieć dwa inne połączenia, z których możesz korzystać, jeśli jesteś w pracy lub w podróży.

Gdzie znajdują się serwery ExpressVPN?

ekspresowy wektor lokalizacji serwera VPN

ExpressVPN ma więcej niż 1500 serwerów w 94 krajach na całym świecie.

Odwiedzając stronę z informacjami o serwerze, można uzyskać dokładne informacje o protokołach obsługiwanych przez różne serwery, a także o miastach, w których serwery są skonfigurowane. ExpressVPN może pochwalić się serwerami na prawie każdym kontynencie.

Istnieje wiele serwerów w Wielkiej Brytanii, a także liczba serwerów w Stanach Zjednoczonych. Lokalizacje neutralne dla prywatności, takie jak Panama, Bahamy i wyspy Man, są domem dla serwerów ExpressVPN.

Czy ExpressVPN obsługuje torrenty?

Jedną z wyróżniających się cech ExpressVPN jest to, że jest to świetna sieć VPN dla klientów, którzy szukają dużych prędkości podczas udostępniania plików i pobierania torrentów. Wiele osób, które chcą korzystać z programów do udostępniania plików w sieci VPN, stwierdza, że ​​drastycznie wpływa to na ich szybkość. Dostawcy usług internetowych mogą ograniczać połączenie, co spowalnia jego działanie. Korzystanie z sieci VPN, takiej jak ExpressVPN, rozwiąże problem, zapewniając bezpieczny, szyfrowany tunel do korzystania z Internetu.

expressvpn torrenting

Jak bezpieczny jest ExpressVPN?

Oprócz ukrywania adresu IP, a także mieszania ruchu z innymi użytkownikami, ExpressVPN szyfruje ruch internetowy. Oznacza to, że nie będą one odczytywane przez osoby trzecie, w tym Twojego usługodawcę internetowego lub lokalnego operatora Wi-Fi.

ExpressVPN jest w stanie to osiągnąć za pomocą AES z 256-bitowymi kluczami. Jest to ten sam standard szyfrowania, którego używa rząd USA. Jest to również standard szyfrowania stosowany przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa na całym świecie.

bezpieczeństwo expressvpnInnymi słowy, dane są szyfrowane za pomocą klucza szyfrującego, który ma 115 792 089,237,316,195,423,570,985,008,687,907,853,269,984,665,640,560 000 000 000 000 000 000 000 000 000 możliwych kombinacji. Nawet jeśli wszystkie najpotężniejsze komputery na świecie poświęcają cały swój czas na próbę odszyfrowania danych, zajęłoby im to miliardy lat. Tak bezpieczny jest ExpressVPN.

ExpressVPN oferuje szereg protokołów VPN, zapewniając warstwę bezpieczeństwa między komputerem a serwerem VPN, z którego chcesz korzystać. ExpressVPN umożliwia łatwy wybór używanego protokołu VPN. Ponieważ jednak większość ludzi nie rozumie różnicy między opcjami protokołu VPN, zwykle najlepiej wybrać opcję automatyczną, która pozwoli ExpressVPN wybrać protokół odpowiedni dla używanej sieci..

Wsparcie

ExpressVPN oferuje trzy podstawowe sposoby uzyskania wsparcia. Możesz skorzystać z przewodników rozwiązywania problemów, otrzymać instrukcje lub porozmawiać z człowiekiem za pośrednictwem czatu na żywo w czasie rzeczywistym.

obsługa expressvpn

expressvpn czat na żywo

Opcja czatu na żywo 24/7 to miejsce, w którym ExpressVPN naprawdę błyszczy. Niezależnie od postawionego pytania, o ile dotyczy ono ich produktu, ich zespół ekspertów jest gotowy udzielić dokładnej odpowiedzi. Mieliśmy problem z połączeniem się z Netflix. Zadaliśmy pytanie na czacie i zostaliśmy przekierowani na serwery, które udzielały dostępu do Netflix.

Mieliśmy pytanie dotyczące instalacji ExpressVPN na routerze. Otrzymaliśmy informacje o instalacji oprogramowania ExpressVPN na naszym istniejącym routerze oraz informacje o tym, gdzie możemy kupić router z już zainstalowanym oprogramowaniem.

Istnieje wiele filmów instruktażowych, które pokazują krok po kroku, jak rozwiązywać problemy lub instalować VPN na różnych urządzeniach. ExpressVPN oferuje doskonałą obsługę, której nie widzieliśmy w żadnym innym VPN, który sprawdziliśmy.

Czy ExpressVPN działa z US Netflix?

Bezpośrednia odpowiedź brzmi: tak. Jednak nie działa z Netflixem po wyjęciu z pudełka. Kiedy po raz pierwszy próbowaliśmy uzyskać dostęp do treści amerykańskich w serwisie Netflix za pomocą ExpressVPN, otrzymaliśmy przerażający kod błędu.

expressvpn Netflix Połącz

Na początku byliśmy zaskoczeni, ponieważ ExpressVPN ma fenomenalną reputację dzięki temu, że jest w stanie ominąć ograniczenia geograficzne, których używa Netflix. Skontaktowaliśmy się więc z obsługą klienta, która szybko przeprowadziła nas przez kroki, które musieliśmy wykonać. Dowiedz się, że istnieją pewne serwery, których używa ExpressVPN, aby umożliwić dostęp do serwisu Netflix w Stanach Zjednoczonych. Gdy powiedziano nam, który serwer wybrać, cieszyliśmy się US Netflix, Amazon Prime, Hulu, a nawet YouTube bez ograniczeń geograficznych.

cennik

Jak wspomnieliśmy na wstępie, ExpressVPN jest droższy niż wiele innych popularnych sieci VPN dostępnych obecnie na rynku.

Ceny ekspresowe

Abonament miesięczny kosztuje 12,95 USD. Sześciomiesięczny plan kosztuje 9,99 USD miesięcznie. 12-miesięczny abonament kosztuje 8,32 USD miesięcznie. Im dłużej wykupisz abonament, tym niższa będzie Twoja miesięczna opłata. Dodatkowy koszt ExpressVPN wynika z faktu, że firma koncentruje się na zapewnieniu najbardziej niezawodnej platformy na rynku. Chcą, aby ich klienci mieli doskonałą i bezpieczną obsługę. Nie walczą o konkurencję z najtańszą siecią VPN bez nazwy.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzyTo powiedziawszy, ExpressVPN oferuje klientom możliwości zarabiania darmowych usług VPN. Na przykład istnieje program polecający. Za każdego klienta, którego polecisz do ExpressVPN, który faktycznie się zarejestruje, otrzymasz 30 dni bezpłatnej usługi.

Możesz płacić za ExpressVPN przy użyciu głównych kart kredytowych, PayPal, Bitcoin i wielu akceptowanych na arenie międzynarodowej form płatności.

ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli jesteś niezadowolony z usługi z jakiegokolwiek powodu.

Wniosek

ExpressVPN to niesamowity, dobrze zaprojektowany produkt. Oferuje znakomite bezpieczeństwo, niewiarygodną wydajność i fantastyczną obsługę klienta. Działa doskonale z usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Netflix i Prime Video, i korzysta z najnowocześniejszych zabezpieczeń i prywatności.

ExpressVPN jest w stanie uniknąć cenzury w krajach takich jak Chiny i Turcja. ExpressVPN nie przechowuje dzienników dostępu, więc wiesz, że twoje połączenie jest prywatne, nawet gdy torrentujesz i pobierasz.

ExpressVPN nie jest najtańszą usługą, jaką znajdziesz. Dostajesz jednak to, za co płacisz. Istnieje ponad 140 lokalizacji serwerów w ponad 90 krajach. Oznacza to, że masz niezawodne, szybkie połączenia bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Dajemy ExpressVPN 4,8 na 5 gwiazdek.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me