Recenzja IPVanish – czy naprawdę cię chroni? Dowiedzieć się…

To nie działa z TOR? Och, do diabła mówisz. Jaki jesteś więc dobry??

Jeśli szukasz wirtualnej sieci prywatnej lub VPN, możesz zrobić coś gorszego niż IPVanish. Ta stosunkowo niezawodna usługa jest dość przystępna cenowo i może pochwalić się doskonałą polityką „bez logowania”. jednak, wolne tempo ładowania, a także niecodzienna obsługa klienta oznacza, że ​​IPVanish nie jest najlepszą siecią VPN.

VPN to użyteczna usługa dla każdego, kto spędza czas w wirtualnym świecie. Surfowanie w sieci VPN pozwala to zrobić anonimowo. To, co robisz online, jest kierowane przez serwer VPN, dzięki czemu wygląda na to, że surfujesz po drugiej stronie globu.

ipvanish diagram VPN


Chroni to Twoje dane osobowe, takie jak numery kart kredytowych i dane kont bankowych. Dodatkowo może umożliwić ci dostęp do stron internetowych objętych ograniczeniami.

VPN może być również pomocny, jeśli chcesz korzystać z witryn torrentowych lub uzyskiwać dostęp treść zablokowana w regionie. Chodzi o to, że korzystanie z VPN pozwala robić praktycznie wszystko, co chcesz, jednocześnie chroniąc swoją rzeczywistą lokalizację i tożsamość przed szpiegami.

IPVanish promuje się jako „najlepsza usługa VPN na świecie”. To nie znaczy, że może się pochwalić, a IPVanish z pewnością ma kilka bardzo dobrych funkcji. Istnieją jednak inne aspekty usługi, które naszym zdaniem zapobiec IPVanish od bycia najlepszym VPN.

Przegląd IPVanish

Funkcje Informacje
Użyteczność: Słaby interfejs użytkownika
Zasady rejestrowania: Bez logowania
Rozmiar serwera: 1300 ++ serwerów
Dystrybucja serwerów: Ponad 60 krajów
Wsparcie: Czat na żywo kto pierwszy, ten lepszy 24/7
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Ograniczony
Protokół VPN i szyfrowanie: OpenVPN, SOCKS5 i inne; Szyfrowanie AES-256
Główna siedziba: USA
Cena £: 4,87 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.ipvanish.com

Koszt

Zazwyczaj usługi IPVanish można kupić za 10 USD miesięcznie na miesiąc. Jeśli zarejestrujesz się na roczny okres świadczenia usługi, zapłacisz z góry około 6,49 USD miesięcznie. Trzymiesięczny plan w połowie drogi można kupić za 8,99 USD miesięcznie.

Ceny ipvanish

IPVanish zapewnia siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To nie jest najdłuższa gwarancja zwrotu pieniędzy w branży, która zmusza do podjęcia decyzji w krótkim czasie. Jeśli jednak wyskoczysz tylko na jeden miesiąc usługi, nie zabraknie Ci dużo pieniędzy, jeśli zmienisz zdanie po początkowym okresie siedmiu dni.

Lokalizacje serwerów IP Vanish

Firma ma doskonały zasięg serwerów z ponad 1000 serwerów VPN rozproszonych w 60 krajach. Pamiętaj, że większość ich serwerów znajduje się w Stanach Zjednoczonych i Europie, a inne znajdują się w Azji, na Bliskim Wschodzie iw Indiach. Jeśli IPVanish nie zdarzy się, aby serwer znajdował się stosunkowo blisko twoich ustawień regionalnych, będzie to oznaczać czas przesyłania i pobierania wolniejszy niż zwykle.

serwery ipvanish

Mimo to jest to imponująca liczba serwerów, co może pomóc zrównoważyć problemy z prędkością dla niektórych użytkowników. Warto zauważyć, że inni dostawcy VPN osiągają wyższe wyniki pod względem ogólnej prędkości, więc jeśli jest to dla Ciebie kluczowy wskaźnik, może warto znaleźć innego dostawcę.

Dobra kompatybilność

IPVanish może być z powodzeniem stosowany na iOS, Windows, Mac, Android, Linux i innych platformach. Routery podobnie mogą współpracować z tą siecią VPN. Firma ma zaprojektowany dedykowane aplikacje dla główne platformy dzięki czemu zaawansowani użytkownicy mają możliwość ręcznego konfigurowania konfiguracji na określonych urządzeniach.

Słaby interfejs użytkownika

Jeden ze znaków przeciwko IPVanish dotyczy tego nie będąc szczególnie przyjaznym dla użytkownika. Ci, którzy wcześniej nie korzystali z VPN, mogą zostać przez niego zaskoczeni, gdy po raz pierwszy spróbują go użyć.

jak działa schemat proxyJest to niefortunne, szczególnie w przypadku bezpłatnego internetowego serwera proxy SOCKS5. Dzięki protokołowi serwera proxy użytkownicy mogą skorzystać z anonimowość VPN bez konieczności pobierania oprogramowania na swoje urządzenia. Dzięki temu dane osobowe i adres IP są dość dobrze ukryte, a jednocześnie podawane szybsza usługa.

Prawidłowo użyty internetowy serwer proxy może być potężnym narzędziem. Należy jednak pamiętać, że serwer proxy nie może zapewnić takiego poziomu bezpieczeństwa i prywatności, jaki zapewnia prawdziwa sieć VPN. Oznacza to, że a Internetowy serwer proxy SOCKS5 niekoniecznie jest najlepszym sposobem na ochronę siebie.

Niestety ktoś, kto nie jest szczególnie obeznany z technologią, może uważać, że internetowy serwer proxy SOCKS5 jest odpowiedni dla wszystkich potrzeb związanych z prywatnością. IPVanish zapewnia małe wskazówki o ile wskazane jest korzystanie z serwera proxy sieci Web.

Bezpieczeństwo

Niemniej jednak IPVanish ma silne bezpieczeństwo. Podobnie jak wiele najbardziej zalecanych sieci VPN, korzystają one z protokołu szyfrowania AES-256. Chroni to Twoje dane osobowe przed większością ataki brutalnej siły.

szyfrowanie aes-256

Zasady rejestrowania

Jeśli chodzi o VPN, ludzie oczekiwać w dużej mierze anonimowości. Oznacza to, że mogą podróżować do prawie dowolnej strony internetowej bez potrzeby śledzenia ich ruchów. W idealnym przypadku „każdy” obejmowałby samego dostawcę usług VPN.

W związku z tym wielu dostawców VPN reklamuje się brak zasad „rejestrowania”, co oznacza, że ​​nie przechowują historii przeglądarki w dowolnym miejscu na swoich serwerach. Podczas gdy wielu dostawców VPN twierdzi, że nie prowadzi dzienników, często tak nie jest.

IPVanish jest jednym z wyjątków od tej reguły. Opisują „ścisłą politykę przeciwko gromadzeniu dzienników połączeń i aktywności”. To jest dobre wieści dla każdego, kto obawia się o utrzymanie prawdziwa prywatność online.

Brak zgodności z TOR

wykres tor vs VPNJeden z wady wybór IPVanish jest taki nie kompatybilne z The Orion Network. Czasami nazywana po prostu TOR, ta sieć ma na celu kierowanie ruchem w sieci przez różne serwery, co zasadniczo uniemożliwia każdemu śledzenie, gdzie jesteś i gdzie byłeś.

TOR to druga warstwa bezpieczeństwa dla tych, którzy muszą się chronić za wszelką cenę. Dla wielu użytkowników VPN jest to istotny element, który maskuje ich tożsamość przed obecnymi mocami. Niestety, TOR nie może być używany z IPVanish.

Słaba obsługa klienta

Innym obszarem, w którym IPVanish pozostaje w tyle, jest obsługa klienta. Reklamowane jako 24/7/365, wrażenia użytkownika po prostu tego nie potwierdzają. System wsparcia działa na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” i standardowy czas oczekiwania wydaje się dłuższy niż 48 godzin. Jeśli potrzebujesz sieci VPN, która zapewnia prawdziwą obsługę przez całą dobę, nie jest to usługa dla Ciebie.

Chociaż IPVanish z pewnością ma wiele cech odkupieńczych, my nie mogę polecić to nasza najwyżej oceniana sieć VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me