Uczciwe spojrzenie na Pure VPN – czytaj ZANIM kupisz

Czy zauważyłeś kiedyś, że firma, która działa już od tak dawna, niekoniecznie jest najlepsza, ale po prostu… stara? Kolesie, przeczytaj własną politykę prywatności.


Założony w 2006 roku, PureVPN jest jednym z starsi dostawcy usług na rynku. Jednak, jak zobaczymy w tej recenzji, niekoniecznie oznacza to, że usługi tej firmy są najlepsze.

Chociaż istnieją dostawcy, którzy nie oceniają tak dobrze, jak PureVPN, twoja prywatność i anonimowość w Internecie nie są rzeczami, które powinny być narażone na ryzyko, używając sieci VPN, która jest „tylko” wystarczająco dobra. Zamiast tego zaleca się korzystanie z najwyżej ocenianej sieci VPN, której możesz zaufać, nie zawiedzie Cię, gdy ochrona siebie jest niezbędna.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Przegląd PureVPN

Funkcje Informacje
Użyteczność: Łatwy w użyciu
Zasady rejestrowania: Wątpliwe zasady rejestrowania
Rozmiar serwera: Serwery 2000 ++
Dystrybucja serwerów: 180 krajów
Wsparcie: Wsparcie czatu
Torrenting: Dozwolony
Streaming: Bardzo limitowany
Protokół VPN i szyfrowanie: OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP i PPTP; 256-bitowe szyfrowanie AES
Główna siedziba: Hongkong
Cena £: 3,33 USD / miesiąc
Oficjalna strona internetowa: https://www.purevpn.com/

Co to jest VPN?

Jeśli surfujesz po Internecie bez VPN, to jesteś bezbronny od różnego rodzaju złych aktorów. Możesz napotkać złośliwe oprogramowanie i wirusy, siejąc spustoszenie i powodując utratę danych. Możesz także udzielać dostępu do poufnych, prywatnych informacji hakerom, złodziejom tożsamości i innym.

co to jest VPN

Surfowanie po sieci za pomocą VPN oznacza, że ​​kiedy jesteś online, wszyscy dane są przesyłane za pomocą szyfrowania do bezpiecznego serwera, który jest własnością i jest zarządzany przez twojego dostawcę VPN. Oznacza to, że cyberprzestępcy nie będą w stanie śledzić twoich ruchów bez względu na to, gdzie wędrujesz online.

Korzystanie z VPN może mieć również inne zalety. Na przykład może ci to dać dostęp do stron internetowych które w innym przypadku byłyby ograniczone lub uznane za niebezpieczne. Aktywiści używają sieci VPN, aby obejść cenzury rządowe, a niektórzy ludzie mogą na to spojrzeć treść zablokowana w regionie dzięki solidnemu VPN.

Lokalizacje serwerów Pure VPN

Kiedy PureVPN rozpoczął działalność w 2006 roku, mieli tylko dwa serwery. Mając ponad dekadę za sobą, reklamują teraz, że mają ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach.

lokalizacje serwerów purevpn

Lokalizacje serwerów VPN obejmują Amerykę Północną, Środkową i Południową oraz Afrykę, Azję, Europę i Oceanię. To dość imponujący spread, który jest znakiem na korzyść PureVPN. Jednak wskazane jest, aby tak było z siedzibą w Hongkongu. Dzięki rosnącej sile wpływów Chin w regionie niekoniecznie jest to najkorzystniejsza lokalizacja dla biura domowego dostawcy prywatności online.

Chiny zasady online są notorycznie drakońskie, dlatego wielu jego obywateli nie odważyłoby się przejść do trybu online bez korzystania z VPN. Rząd tego kraju stara się nałożyć coraz większe ograniczenia na dostawców VPN i zakazać tych dostawców, którzy nie spełnią tych wymagań. Hongkong ma specjalny status prawny, który daje mu autonomię w stosunku do wielu innych chińskich represyjne prawa, ale jest to mroczna sytuacja, która w pewnym momencie może negatywnie wpłynąć na prywatność klientów PureVPN.

Powiedziawszy to, warto również zauważyć, że PureVPN niekoniecznie ma fizyczne serwery w każdej z tych 140 lokalizacji. W wielu przypadkach firma korzysta z serwerów wirtualnych. Te serwery są definiowane przez oprogramowanie. Zasadniczo pojedynczy serwer fizyczny może pomieścić wiele serwerów wirtualnych, co sprawia, że ​​wydają się one znajdować się w różnych lokalizacjach. Użytkownicy, którzy chcą mieć pewność, gdzie są przesyłane ich dane, mogą nie lubić tej funkcji.

cennik

Czyści to PureVPN nie oferować bezpłatnego okresu próbnego swojego produktu, ale możesz skorzystać z 31-dniowej, 100-procentowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli zapłacisz za usługę i okaże się, że nie jest ona równa.

Uczciwe spojrzenie na Pure VPN - czytaj ZANIM kupisz

Podstawowe konto PureVPN z miesiąca na miesiąc kosztuje około 10,95 USD miesięcznie. Roczną subskrypcję można uzyskać za mniej niż 50 USD. Firma prowadzi częste promocje, dzięki którym można uzyskać zniżki na plany dwu-, trzy-, a nawet pięcioletnie.

Usługi dodatkowe są dostępne dla dodatkowe opłaty. Usługi te mogą obejmować zaporę ogniową, dedykowany adres IP i ochronę DDoS. Większość tych dodatków kosztuje dodatkowe dwa do trzech dolarów miesięcznie, co może znacznie zwiększyć koszty.

cechy

PureVPN oferuje kilka całkiem przyzwoitych funkcji, takich jak kompatybilność z prawie wszystkimi urządzeniami i zdolność do pracy z wszelkiego rodzaju routerami, usługami przesyłania strumieniowego i inteligentnymi telewizorami. Nie oferuje wewnętrznego TOR, więc musiałby to być dodatkowy zakup, jeśli chcesz dodatkowej ochrony.

funkcje purevpn

Niemniej jednak są to pożądane funkcje - gdy działają. Zła wiadomość dla PureVPN jest taka wiele ich funkcji po prostu nie jest aż tak niezawodnych. W przypadku niektórych funkcji, takich jak przełącznik zabijania, „praca przez większość czasu” nie jest wystarczająca. Zaawansowani użytkownicy powinni wymagać większej niezawodności.

Rozczarowująca prędkość

Kolejnym obszarem, w którym PureVPN pozostawia wiele do życzenia, jest ich szybkość. Korzystanie z dowolnej sieci VPN z pewnością spowoduje pewne spustoszenie z prędkością, ale prędkość żółwia za pomocą którego działa PureVPN, wystarczy, że chcesz oderwać włosy. Testy wykazały, że najszybsze serwery PureVPN poruszały się z prędkością zaledwie 35 na 100 Mb / s.

wynik testu prędkości purevpn

To nie jest błyskawiczny czas, więc jeśli spodziewasz się, że twoje przeglądanie stron porusza się z szybkością i wydajnością, PureVPN może nie być właściwym wyborem dla Ciebie.

Zasady rejestrowania

Ludzie korzystają z VPN, ponieważ chcą prywatności i anonimowości, gdy są online. W związku z tym sensowne jest, aby ktoś, kto korzysta z VPN, nie chciałby, aby jego firma VPN rejestrowała ruch.

PureVPN twierdzi, że przez wiele lat nie prowadził rejestrów aktywności swoich klientów. Do niedawna większość ludzi uważało, że coś ukrywają w drobnym druku. Teraz, kiedy zostali poddani audytowi przez niezależną amerykańską firmę audytorską Altius IT, możemy powiedzieć z absolutną pewnością, że PureVPN nie przechowuje żadnych dzienników, które (w tym rząd) mogą być przypisane do użytkownika.

Obsługa klienta

Czyści to PureVPN nie mają najlepszą reputację obsługa klienta, zarówno. Wielu użytkowników zauważyło w Internecie, że wpadli w kłopoty z usługą tylko po to, aby dział obsługi klienta mógł je obejść, co doprowadziło do dużej frustracji.

platforma wsparcia purevpn

Wniosek

Rezultatem jest to, że chociaż PureVPN reklamuje pewne przyzwoite funkcje w konkurencyjnej cenie, nie zawsze zapewnia to obiecane funkcje. Przy niskiej prędkości, złej obsłudze klienta i niewiarygodnej wydajności ma to sens poszukaj najlepszej VPN gdzie indziej.

Jeśli nadal się rozglądasz, stworzyliśmy listę najlepszych usług VPN, jakie 2020 może zaoferować. Zrobiliśmy dla Ciebie badania, wystarczy spojrzeć w creme de la creme wszystkich usług VPN.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me