ביקורת IPVanish – האם זה באמת מגן עליך? תגלה…

זה לא עובד עם TOR? הו, הנמלה שאתה אומר. מה טוב לך אז?

אם אתה מחפש רשת פרטית וירטואלית, או VPN, אתה יכול לעשות יותר גרוע מ- IPVanish. שירות אמין יחסית זה נוח למדי ומתהדר במדיניות מעולה “ללא כניסה”. למרות זאת, שיעורי עומס איטי, כמו גם תמיכת לקוחות פחות מכוכבים, פירושו ש- IPVanish אינו ה- VPN הטוב ביותר.

VPN הוא שירות שימושי לכל מי שמבלה בעולם הווירטואלי. גלישה עם VPN מאפשרת לעשות זאת בעילום שם. מה שאתה עושה באופן מקוון מנותב דרך שרת VPN, שגורם לו להיראות כאילו אתה גולש מהצד השני של העולם.

תרשים vpn ipvanish

זה מגן על הנתונים האישיים שלך, כמו מספרי כרטיסי האשראי שלך ונתוני חשבון בנקאי. בנוסף, זה עשוי לאפשר לך גישה לאתרים מוגבלים אחרת.

VPN עשוי גם להיות מועיל אם ברצונך להשתמש באתרי סיקור או לגשת אליו תוכן נעול באזור. העניין הוא ששימוש ב- VPN מאפשר לך לעשות כמעט כל מה שתרצה תוך הגנה על המיקום והזהות שלך בפועל מפני סנופים.

IPVanish משווקת את עצמה כ”שירות ה- VPN הטוב ביותר בעולם. “זה לא מתפאר, ול- IPVanish בהחלט יש כמה תכונות טובות מאוד. עם זאת, ישנם היבטים אחרים של השירות שאנו מאמינים למנוע IPVanish מלהיות באמת ה- VPN הטוב ביותר.

Contents

סקירה כללית של IPVanish

תכונות מידע
שימושיות: ממשק משתמש לקוי
מדיניות רישום: אין כריתת עצים
גודל שרת: 1,300 שרתי ++
הפצת שרת: 60+ מדינות
תמיכה: צ’אט לייב 24/7 עם כל הקודם זוכה
מפתה: מותר
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: OpenVPN, SOCKS5 ואחרים; הצפנת AES-256
המטה: ארה”ב
מחיר: 4.87 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.ipvanish.com

עלות

בדרך כלל, אתה יכול לרכוש את שירותי IPVanish תמורת 10 דולר לחודש על בסיס של חודש לחודש. אם נרשמת לשנת שירות אחת, תשלם כ- 6.49 $ לחודש מראש. ניתן לרכוש תוכנית של שלושה חודשים באמצע הדרך תמורת 8.99 $ לחודש.

  ביקורת Surfshark - האם VPN חדש זה שווה את זה?

תמחור ipvanish

IPVanish אכן מעניקה ערבות לשבעה ימים להחזר הכסף. זו אינה הערבות הכספית הארוכה ביותר בעסק, מה שמאלץ אותך לקבל החלטה בפרק זמן קצר. עם זאת, אם תקפוץ רק למשך חודש אחד מהשירות, לא תהיה לך כסף רב אם תשנה את דעתך לאחר התקופה הראשונית של שבעת הימים.

מיקומי שרת IP

החברה אכן מכסה כיסוי שרתים מצוין עם יותר מ -1,000 שרתי VPN הפרוסים על 60 מדינות. שימו לב שרוב השרתים שלהם ממוקמים בארה”ב ובאירופה, כאשר אחרים נמצאים באסיה, המזרח התיכון והודו. אם במקרה של IPVanish אין שרת קרוב יחסית לאזור שלך, פירוש הדבר זמני העלאה והורדה איטית מהרגיל.

שרתי ipvanish

ובכל זאת, זהו מספר שרתים מרשים, מה שעשוי לעזור לאזן בין בעיות המהירות עבור משתמשים מסוימים. ראוי לציין שספקי VPN אחרים כן משיגים ציון גבוה יותר מבחינת המהירות הכוללת, כך שאם מדובר במדד קריטי עבורך, יתכן וחכם לחפש ספק אחר..

תאימות טובה

ניתן להשתמש ב- IPVanish בהצלחה עם iOS, Windows, Mac, Android, Linux ופלטפורמות אחרות. נתבים באופן דומה יכולים לעבוד עם VPN זה. לחברה יש מעוצב אפליקציות ייעודיות עבור פלטפורמות עיקריות כך שלמשתמשים מתוחכמים יש אפשרות להגדיר ידנית את התצורה שלהם במכשירים ספציפיים.

ממשק משתמש לקוי

אחד הסימנים נגד IPVanish מתייחס אליו לא להיות ידידותי למשתמש במיוחד. מי שלא השתמש בעבר ב- VPN עשוי להיות מופתע על ידיו בפעמים הראשונות שהוא מנסה להשתמש בו.

כיצד פועל תרשים פרוקסי - -זה מצער, במיוחד במקרה של פרוקסי האינטרנט SOCKS5 בחינם של השירות. עם פרוטוקול שרת פרוקסי, המשתמשים יכולים לנצל את ה- אנונימיות של VPN ללא דרישה להורדת תוכנה למכשירים שלהם. זה שומר על מידע אישי וכתובת ה- IP שלך מוסתרת למדי בזמן שהיא מספקת שירות מהיר יותר.

  סקירת VPN של Avast SecureLine: VPN מספק, אם במחיר מופקע

בשימוש נכון, פרוקסי האינטרנט הזה יכול להיות כלי רב עוצמה. עם זאת, חשוב לציין כי ה- Proxy אינו יכול להעניק את אותה רמת אבטחה ופרטיות כפי שניתן לספק ל- VPN אמיתי. משמעות הדבר היא כי א פרוקסי האינטרנט SOCKS5 אינו בהכרח האמצעי הטוב ביותר להגן על עצמך.

לרוע המזל, מישהו שאינו מתמצא בתחום הטכנולוגי עשוי להאמין ש- proxy SOCKS5 באינטרנט מתאים לכל צרכי הפרטיות שלו. IPVanish מספקת הדרכה קטנה ככל שמומלץ להשתמש בפרוקסי אינטרנט.

אבטחה

עם זאת, ל- IPVanish יש ביטחון חזק. כמו רבים מ- VPNs המומלצים ביותר, הם מסתמכים על פרוטוקול הצפנה AES-256. זה מגן על המידע האישי שלך מרוב התקפות כוח אמיץ.

הצפנת aes-256

מדיניות רישום

כשמדובר ב- VPN, אנשים צפו לחוויה אנונימית ברובה. המשמעות היא שהם יכולים לנסוע כמעט לכל אתר שהם רוצים בלי שאף אחד יעקוב אחר התנועות שלהם. באופן אידיאלי, “כל אחד” יכלול את ספק שירותי ה- VPN עצמו.

בהתאם, ספקי VPN רבים מפרסמים שיש להם אין מדיניות “רישום”, כלומר הם לא מאחסנים את היסטוריית הדפדפן שלך בשום מקום בשרתים שלהם. בעוד שרבים מספקי VPN מציינים שהם לא מנהלים יומנים, לעתים קרובות זה לא המקרה.

IPVanish הוא אחד החריגים לכלל זה. הם מתארים “מדיניות קפדנית נגד איסוף יומני חיבור וגם של פעילויות.” זהו חדשות טובות לכל מי שדואג לתחזק פרטיות מקוונת.

אין תאימות ל- TOR

תרשים טור מול vpnאחד מ חסרונות לבחור ב- IPVanish הוא שכן אינו תואם עם רשת אוריון. לפעמים נקרא פשוט TOR, רשת זו מיועדת לנתב את תעבורת האינטרנט שלך דרך מגוון שרתים, מה שמאפשר לאף אחד לעקוב אחר היכן אתה נמצא ולאן היית.

TOR הוא א רובד שני של אבטחה למי שחייב להגן על עצמו בכל מחיר. עבור משתמשי VPN רבים, זהו גורם חיוני שמסווה את זהותם מהסמכויות שיש. לצערי, לא ניתן להשתמש ב- TOR עם IPVanish.

  מבט כנה ל- VPN טהור - קרא לפני שאתה קונה

תמיכת לקוחות לקויה

תחום נוסף שבו ה- IPVanish מפגר מאחור הוא תמיכת לקוחות. חוויית המשתמש אינה מפרסמת זאת כ 24/7/365. מערכת התמיכה עובדת על בסיס כל הקודם זוכה, ושרת נראה כי זמן ההמתנה הרגיל ארוך מ- 48 שעות. אם אתה זקוק ל- VPN המספק תמיכה אמיתית מסביב לשעון, זה לא השירות עבורך.

בעוד של- IPVanish בהחלט יש הרבה איכויות גואלות, אנחנו לא יכול להמליץ זה כ- VPN המוביל ביותר שלנו.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me