ביקורת Surfshark – האם VPN חדש זה שווה את זה?

כששמעתי לראשונה ששירות VPN אחר נכנס לשוק האוסטרלי, התגובה הראשונה שלי הייתה – איך יתכן וזה יכול להיות טוב / שונה טוב יותר מרבים מ- VPN-נהדרים שכבר קיימים כיום?

אבל אני מעורר סקרנות, ואוהב לשרוט את הגירוד שלי כשמדובר במחקר VPN. מכאן שלא הייתי יכול לנוח אלא אם כן הייתי מנסה ל- VPN החדש של Surfshark לגיטימי.

סקירת Surfshark זו נועדה לספק לך סקירה מקיפה של פרוטוקולי Surfshark VPN, תכונות, שירות לקוחות ופונקציונליות..

נשמע טוב? מדהים.

בראש ובראשונה, מה – ומי – עומד מאחורי Surfshark?

Surfshark הוא שירות רשת וירטואלית פרטית וירטואלית חדשה (VPN) שמובאת אליך על ידי חברה ממוקם באיי הבתולה הבריטיים. החברה פועלת כבר קצת יותר מחצי שנה ומציעה תוכניות VPN בעלות נמוכה ומספר תכונות שתאהבו. כיצד היא מתערמת מול רשתות VPN אחרות, מבוססות יותר?

המשך לקרוא כדי להשתמש ב Surfshark, לטוב ולרע, ולהחליט בעצמך אם כדאי לנסות.

Contents

סקירת VPN של Surfshark

תכונות מידע
שימושיות: קל מאוד לשימוש
מדיניות רישום: בהחלט אין כריתת עצים
גודל שרת: 800 ++ שרתי
הפצת שרת: 50 מדינות
תמיכה: צ’אט חי 24/7
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: OpenVPN, IPSec & IKEv2; AES 256 סיביות
המטה: איי בתולה בריטיים
מחיר: $ 1.99 לחודש
אתר רשמי: https://surfshark.com

מה עושה הגלישה שונה?

בואו ניקח מספר דקות כדי לדון האם לרשת הזו יש מה להציע שיגרום לכם לרצות לעזוב את הספק הנוכחי. תכונה חשובה אחת שיש לו כ- VPN היא תמיכה הן בפרוטוקולי IKEv2 והן ב- OpenVPN. על ידי שימוש בפרוטוקולים אלה הם מציעים את תקני ההצפנה המובילים עבור משתמשי Windows (באמצעות IKEv2) כמו גם לכל אחד אחר (היות ש OpenVPN הוא קוד פתוח).

קח בחשבון, לחלק מהפרוטוקולים הישנים של VPN המשמשים VPNs רבים אין את ההצפנה המעודכנת ביותר. זוהי הבחנה חשובה נטפליקס וחברות אחרות מסוגלות לאתר VPN וליזום חסימות בגלל אלפי משתמשים שמקורם באותה כתובת IP.

יתרה מזאת, התמיכה של Surfshark הן ב- IKEv2 והן ב- OpenVPN פירושה שניתן להתקין אותה במגוון נתבים ומכשירים. אתה יכול להיכנס גם להגדרות ב- OpenVPN כדי לעבור בין TCP ל- UDP.

פרוטוקולי vpn

פרוטוקולי VPN של Surfshark משתמשים בהצפנת AES בדרגה צבאית. עם זאת, החברה עוברת את הצעד הנוסף לשילוב א החלפת מפתחות DHE-RSA 2048 סיביות ו Hash של אימות SHA512 לאבטחה נוספת (תרגום: הצפנה ואבטחה מיטביים). יש גם הגנת דליפות DNS ו- WebRTC השזורים בטכנולוגיה שמפעילה רשת זו.

ל- Surfshark יש את התכונה החשובה ביותר של הרוצח הרגלים המאפשרת לכם להפסיק את ההפעלה במהירות במקרה של ניתוק רשת בטרם עת. עם זאת, הוא אינו מופעל כברירת מחדל מכל פלטפורמה שאינה אפליקציית iOS שלהם.

כדי להפעיל את מכשיר ההילוכים במערכת Windows, תצטרך ללחוץ על סמל גלגל השיניים, לאתר את “הרוצח הרוח” מתחת לתפריט האבטחה ולהעביר אותו למצב “מופעל”. כדי להפעיל את מכשיר ההורג עבור מכשירים המופעלים באמצעות אנדרואיד, תצטרך לאתר אותה בהגדרות הטלפון או הטאבלט ולהפעיל אותה באופן ידני.

עכשיו, בואו נתחיל לפרטים הקטנים-גרגרים. מהן הסיבות הטובות והגרועות ביותר לבחור ב- Surfshark?

מקצוענים

 • ביטול החסימה של Netflix ושירותי זרימת מדיה אחרים
 • עובד היטב לסיבוב ושיתוף קבצים ב- P2P
 • מדיניות ללא יומן מחמירה
 • שרתים בלתי מוגבלים, כתובות IP, רוחב פס וחיבורים
 • ממוקם במדינה ללא חוקים לשמירת נתונים או דיווחים
 • אבטחה והצפנה מעולים
 • מתג להרוג כלול בכל התוכניות
 • ניתן להשיג במדינות בהן צנזורה או בלוקים נטו
 • מקבל מטבעות קריפטו
 • ניסיון חינם והבטחת החזר כספי למשך 30 יום
 • הגנת דליפות DNS, IPv6 ו- WebRTC
  סקירת VPN של Avast SecureLine: VPN מספק, אם במחיר מופקע

חסרונות

 • רשת שרתים קטנה יותר מאשר VPNs אחרים
 • המהירות יכולה להשתנות משרת לשרת
 • ממשק האפליקציה חסר פונקציונליות ואופטימיזציה לעיצוב
 • יתכן ושרתים אינם נמצאים במדינה הרשומה
 • תגובה איטית מצוות התמיכה בדוא”ל

תכונות קנייניות

בנוסף להצפנת SurfShark ברמה גבוהה, אמצעי הגנה על פרטיות והגנה מפני דליפות, ה- VPN כולל כמה תכונות מיוחדות המיועדות למטרה כדי לשפר את החוויה שלך..

תכונות כריש גלישה

להלן חמישה מהרשימה שראויה לתשומת לב מיוחדת:

 1. להשתמש ב ™ CleanWeb תכונה לקבלת כוח נוסף לחסימת מודעות, תוכנות זדוניות ותוכנות מעקב.
 2. Whitelister ™ מאפשר לך ליצור מנהרה מפוצלת עם ה- VPN שלך. המטרה היא לאפשר למשתמשים לעקוף את רשימת דפי האפליקציות והרשימה הלבנה שלהם מבלי להשאיר את אבטחת הרשת עצמה. זה נהדר להשתמש בטלפון הנייד שלך באמצעות אפליקציה בנקאית. תמצא את הפקד בכרטיסיית הגדרות האבטחה שלך.
 3. ™ MultiHop היא תכונה שמועילה לאנשים המודעים לפרטיות שבאמת רוצים לכסות את עקבותיהם באופן מקוון. שכבת הצפנה נוספת זו מאפשרת לך ליצור VPN כפול ומאפשרת לך אבטחה נוספת במדינות האוסרות שירותי VPN. תנועת הרשת שלך מאובטחת ומנותבת דרך שני מנהרות VPN. פשוט השתמש בתכונה זו כדי לקבל גישה לשרת המועדף עליך באמצעות שרת אחר. שימו לב כי הדבר עשוי להפחית את מהירות הרשת שלכם בצורה משמעותית.
 4. עם הרשת ב- NoBorders Mode ™, משתמשים במדינות בהן האינטרנט חסום יכולים לגלוש ללא דאגות. זה מאפשר גישה מאותה סוג של תכונת MultiHop על ידי הטשטוש התנועה שלך מבלי להאט את המהירות שלך.
 5. מצב הסוואה היא תכונה שימושית מאוד המאפשרת להסוות את השימוש ב- VPN מספק שירותי האינטרנט שלך.

חוויית המשתמש של Surfshark

אתה יכול להוריד את SurfsharkVPN על ידי מעבר לדף האינטרנט שלהם ולהוריד את הגירסה התומכת במערכת ההפעלה שלך או קבלת הגרסה של המכשיר הנייד שלך מחנות האפליקציות עבור הדגם שלך. רשת זו מציעה פונקציונליות בלחיצה אחת.

אתה יכול להגדיר אותו לפתיחה בעת ההפעלה מהמחשב והמכשירים שלך או להשתמש בלחצן ‘התחבר מהיר’. Surfshark תומך במכשירי Mac, Windows, Linux, Android ו- iOS. יש תוסף לשימוש עם דפדפני Chrome ו- Firefox. זה יכול להיות מוגדר גם עם נתבים או כמו TOR-Over-VPN לאבטחה מירבית. (קרא עוד על נתבי VPN וכיצד להגדיר אותם.)

האם הפונקציונליות מתורגמת לאפליקציות הניידות שלהם?

ממשק המשתמש פשוט מטעה, כאשר מרבית התכונות החשובות מסודרות בתחתית המסך. כל התכונות והפונקציות פועלות היטב במכשירים ניידים גם לאנדרואיד וגם ל- iOS.

אם אתה רוצה ליהנות מה ניסיון חינם, הורד את אפליקציית SurfShark לטלפון שלך. בדרך זו תוכלו לנצל את החיבורים הבלתי מוגבלים כדי להשתמש בהם במחשבים אישיים ובמכשירים אחרים.

תכונה נוספת – מאז הושק ה- VPN לראשונה – היא אפשרות לאפשר מנות קטנות. זה עשוי לעזור בשיפור הביצועים והמהירות במכשירים ניידים ונתבים.

ממשק אפליקציות לגלוש

כיסוי Surfshark

לחברה למעלה מ- 800 שרתים הפרוסים על פני 50 מדינות, שהם פחות ממספקי VPN גדולים יותר וותיקים יותר. הוא הפעיל את יכולותיו מ -100 השרתים המקוריים מאז השקתו לפני פחות משנה, כך שהזמן יגיד כמה רחוק יכול להגיע לטווח ההגעה שלהם

נכון לעכשיו, הם מציעים רשת שרתים רחבה מספיק שתספק לך מספר אפשרויות כשאתה מתחבר. ברשת SurfShark יש שרתים בסין, בטורקיה, ובכמה מדינות מדכאות אחרות בהן האינטרנט מצונזר ו / או אתרים חסומים.

טיפול לקוחות Surfshark

תמיכה בצ'אט לגלוש כרישסימן אחד של ספק שירות טוב הוא כמה קל ליצור איתם קשר אם יש בעיה, וכמה מהר הם מסוגלים לפתור בעיות. Surfshark זוכה לציונים גבוהים על כל אחד מקריטריונים אלה פרט לאחד.

המקום הראשון בו תוכלו לחפש עזרה הוא מדור העזרה באתר האינטרנט שלהם. שם תמצאו מספר הדרכות, שיטות עבודה מומלצות לייעול החיבור שלכם, וקטע שאלות נפוצות בנושא שאלות נפוצות.

  מבט כנה ל- VPN טהור - קרא לפני שאתה קונה

החברה מציעה גם תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7/365 וטופס יצירת קשר למי שרוצה להגיש תלונה או תגובה ספציפית. זה המקום בו הציון שלהם טובל מעט. איש הקשר של הדוא”ל יכול לארוך עד 24 שעות כדי לקבל תגובה. אין גם מספר טלפון או כתובת פיזית המופיעים באתר שלהם.

מדיניות רישום

בכל פעם שתצטרך לספק מידע אישי או כספי, אתה צריך להיות מודאג לגבי כמה מהמידע הזה שנשמר על ידי החברה. צריך גם לתהות כמה הם שומרים כדי לשתף או למכור, או איך באמת נראית מדיניות הרישום.

מדיניות פרטיות של surfshark

דבר טוב ש- Surfshark לא אוחסן ולא מוכר שום מידע הנוגע ל:

 • פעילות
 • כתובות IP
 • שם
 • מקום
 • היסטוריית הדפדפנים
 • חותמות זמן של מושב
 • רוחב הפס בשימוש
 • תנועת רשת

לחברה זו יש מדיניות קפדנית ללא יומן, אך תצטרך לספק את פרטי התשלום ואת כתובת הדוא”ל שלך כדי ליצור חשבון. עם זאת, Surfshark לא שומר על כל המידע שלך; כל רשומות התשלום להישאר בחברה שחשבונך מחויב אליה. הם תומכים גם באפשרויות תשלום אנונימיות כמו cryptocurrency.

מה עם המהירות?

בדיקות מהירות של רשת זו מציגות מהירויות הגון בעת ​​השימוש בשרתים שנמצאים באזורים מסוימים באיחוד האירופי ובארצות הברית, במיוחד אלה שבחוף המזרחי. המהירויות סובלות מעט כאשר השרתים ממוקמים באזורים מרוחקים ובערים המרוחקות מבסיס הפעילות שלהם. זה אופייני לרבים של VPNS, כך שזה לא באמת פורץ עסקות.

המהירות נבדקה באמצעות סטרימינג וידאו ועם קובץ משחק 256MB במערכת עם חיבור של 60 מגהביט לשנייה. מהעבודה מקו הבסיס של 98.71 מגהביט לשנייה נעצרו המהירויות שנעו בין שפל של 25.74 מגהביט לשנייה מהשרת בהונג קונג לגובה של 71.06 מחוץ לאמסטרדם. מהירויות ממוצעות ריחפו בסביבות 50 מגהביט לשנייה, וזה עדיין מספיק טוב לזרמת תוכן מדיה, משחקים, שיתוף קבצים או אפילו כ- VPN לצורך סיבוב.

תמחור

החברה מציעה כמה רמות של אפשרויות שירות ותמחור, אך אפילו המינוי הבסיסי שלהם יעניק לך כמה מהמאפיינים הטובים ביותר שלהם. שלהם תוכנית חודשית לתשלום כפי שאתה הולך מתומחר ב -11.95 דולר לחודש.

תמחור כריש גולש

אם לא אכפת לך מהתחייבות לטווח הארוך, האפשרות הטובה ביותר היא התוכנית ל -24 חודשים אשר מחויבת מראש במחיר של 47.76 דולר כל שנתיים. זה יוצא בערך 1.99 דולר לחודש. התוכנית השנתית תחזיר לך 71.88 דולר, שמסתכמים ב 2.99 דולר לחודש. עם התוכנית לשנתיים שלהם, הם הפכו למעשה לספק ה- VPN הזול ביותר שמביא ערך רב זה בחבילות שלהם.

כל הסכומים הללו מוצגים בדולרים אמריקניים, לכן בדוק את שער החליפין של מטבעות אחרים. יש לך גם אפשרות לשלם עבור השירותים במטבעות שונים כמו AUD, CAD, USD, יורו, GBP, ואפילו יואנים סיניים.

לאלה שמעדיפים “חוויה דיגיטלית” יותר, החברה מציעה מגוון רחב של ערוצי תשלום בהשוואה לספקי VPN רבים אחרים.

 • AliPay
 • כל כרטיסי האשראי העיקריים
 • PayPal
 • מטבע מוצפן
 • אמזון פיין
 • Google Pay

כל התוכניות מחויבות מראש למשך כל תקופת המנוי, והן מציעות ערבות 30 יום להחזר הכסף. יש גם א ניסיון זמין בחינם למשתמשי מקינטוש וכאלה עם מכשירים ניידים הנתמכים על ידי אנדרואיד או iOS. מנויים חדשים יכולים להשתמש בקוד השובר “כריש סטארטבקופה.

אז מה הדין על Surfshark?

הפלטפורמה נהדרת מכל הסיבות שתרצו ל- VPN, כמו גישה לתוכן מוזרם, פלטפורמות תוכן עם שמות גדולים כמו NetFlix, Hulu ו- P2P אתרי שיתוף קבצים.. החשוב מכל, אתה מקבל חיבורים ללא הגבלה. זו לא הטבה שתמצא אפילו עם המתחרים הגדולים ביותר.

  ביקורת IPVanish - האם זה באמת מגן עליך? תגלה…

ההוכחה היא בעד ונגד. אם התכונות החיוביות של שירות עולות על השליליות, יש לך פלטפורמה שתפעל כמובטח מבלי שתעלה לך הון. בסך הכל VPN זה עומד בהבטחתו. המחיר נכון, ומקבלים פונקציונליות רבה.

יש פחות כיסוי ממה שתקבל עם שירותי VPN אוסטרלים אחרים, ויכולים להיות בעיות עם מהירות וגישה, אבל זה עד כמה שהחסרונות הגדולים עוברים. עם המהירות בה Surfshark מרחיב את גיאוגרפי הכיסוי שלהם, מי יודע כמה מהר יכול להיות שהשירותים שלהם יכולים להגיע בעתיד. הם עשויים אפילו להסתיים באותה מהירות כמו NordVPN.

מחשבות אחרונות

אין שתי דרכים בעניין. אם אתה רוצה להגן על עצמך באופן מקוון, אתה צריך למצוא את ה- VPN הטוב ביותר עבור המערכת והתקציב שלך.

לא רק שרשת פרטית מציעה חוש רוח ואנונימיות, ה- VPN הנכון יכול אפילו למנוע ממישהו לגנוב את המידע שלך ולמכור אותו באינטרנט האפל. עליך לגשת למציאת VPN כמו שתתמודד עם קניית מערכת האבטחה לביתך – כלומר אל תסתפק בשום דבר פחות מאשר פרטיות ואבטחה מוחלטים ומוחלטים..

חפש ביקורות חסרות פניות של אנשי מקצוע בתחום הטכנולוגיה וכן גלה כיצד הרשת עובדת עבור לקוחות אמיתיים. הדרך הטובה ביותר לראות בעצמכם היא לנצל תקופות ניסיון בחינם המאפשרות לכם את הזמן והפונקציונליות לבדוק באמת את היקף הרשת והמגבלות של הרשת..

כשאתה משלב הגנת פרטיות איתנה עם אמצעי הגנה משלימים כמו מנהלי סיסמאות ותוכנות אנטי-וירוס, תוסיף שכבות אבטחה מקצה לקצה..

שאלות נפוצות

אף ביקורת Surfshark לא תושלם בלי שתציע לך הזדמנות לדלג על כמה שאלות נפוצות אודות הרשת והיא חברת האם.

ש: האם אוכל לנסות את Surfshark בחינם?

החברה מציעה תקופת ניסיון בחינם למכשירי macOS, Android ו- iOS. הם מציעים גם התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום על כל תכנית, וכל החבילות מציעות את אותה רמת פונקציונליות שתקבל עם מנוי מלא לתוכניות חודש לחודש..

ש: איך אני יודע שאפשר לסמוך על Surfshark?

קשה לדעת מה לעשות מחברות ושירותים חדשים. הטוב ביותר שאנו יכולים לעשות הוא לספק את חוות דעתנו על החברה ושירותיה כפי שחווינו אותם.

עם זאת, אנו יכולים לומר לכם כי Surfshark צברה דירוג מצוין של 88 אחוז מהמשתמשים הנוכחיים או הקודמים ב- TrustPilot. זאת, יחד עם מספר הדרכים ליצירת קשר עם החברה ושירות לקוחות מגיב אמור לעבור דרך ארוכה לקראת ביסוס אמינותם.

ש: האם אוכל להשתמש ב- Surfshark VPN בנתב שלי??

התשובה הקצרה היא כן. על מנת להשתמש ב- Surfshark, הנתב שלך חייב לתמוך ב- פרוטוקול OpenVPN, ועליך להיות מסוגל לקבוע את התצורה של Open VPN כלקוח, ולא כשרת.

אתה יכול לגלות שהנתב שלך תומך בפרוטוקול זה על ידי עיון במדריך הבעלים שלך או בדיקת האתר של יצרן הנתב. אתה יכול גם להקליד את שם היצרן במאגר הידע באתר Surfshark כדי לקבל הוראות ספציפיות לדגם שלך.

ש: האם Surfshark מאובטח יותר מ- ExpressVPN?

החלק הטוב ביותר של קניות בהשוואה הוא לראות כיצד Surfshark עלולה לערום מול פלטפורמות אחרות כמו מוצרים מ- ExpressVPN או NordVPN.

כשמסתכלים עליהם זה לצד זה, אתה יכול להסיק ש- Surfshark לא מציעה את אותה המהירות או הרוחב של השירותים כמו ספקים גדולים יותר ומבוססים יותר, ול- ExpressVPN יש מבחן מהירות מובנה לשרתים שלהם..

עם זאת, החברה עברה ביקורת קפדנית שלא חשפה שום הדלפות או סוגיות אחרות. תוכלו למצוא כאן מידע על ביקורת האבטחה שלהם ולראות בעצמכם את הציון שלהם.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me