סקירת VPN של TunnelBear – חסרה ברצינות במהירות ובביטחון

נושא חמוד אבל, בן אדם, שירות זה חייב ... להגיע ... מהר יותר כדי לרוץ עם הכלבים הגדולים - טועים - דובים.

TunnelBear מספקת שירותי VPN בסיסיים ברמת כניסה ב- מחיר נוח. בעוד שההצעות של החברה עשויות לספק את צרכיהם של משתמשים פחות מתוחכמים, אנשים הצפויים למהירות ולתכונות מתקדמות עשויים להתאכזב מספק VPN זה..

קרא את הביקורת המלאה שלנו לגבי היתרונות והחסרונות.

סקירה כללית של מנהרה

תכונות מידע
שימושיות: קל
מדיניות רישום: אין כריתת עצים
גודל שרת: 1000 ++ שרתים
הפצת שרת: 20 מדינות
תמיכה: מערכת כרטיסים
מפתה: לא מורשה
סטרימינג: מוגבל
פרוטוקול VPN והצפנה: OpenVPN ו- IPSec / IKEv2; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: קנדה
מחיר: 4.99 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.tunnelbear.com/

מידע נוסף על TunnelBear

TunnelBear הוקמה בשנת 2011 על ידי יזמי הטק ראיין דוכוק ודניאל קלדור. בקורות החיים שלהם יש חברות כמו מיקרוסופט וגולדמן סאקס וכן סטארט-אפ שעסק באבטחת מובייל. שבסיסה ב טורונטו, החברה נרכשה לאחרונה על ידי ענקית אבטחת הסייבר האמריקאית מקאפי.


חמש עיניים ברית מודיעיניתלעת עתה נראה כי TunnelBear תמשיך לפעול מחוץ לקנדה, אשר אינן בהכרח החדשות הטובות ביותר עבור אנשים שרוצים אנונימיות מובטחת מספקית ה- VPN שלהם. כמו ארה"ב., קנדה שייכת לברית המעקב המכונה חמש עיניים.

למי שאינו יודע, Five Eyes הוא מאמץ שיתופי בין ממשלות ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה. המחקר מגלה כי כל מדינה מרגלת בכוונה אחר אזרחי החברים האחרים, מה שעשוי לאפשר להם עוקפים כל מגבלות פנים שבדרך כלל עשויות למנוע פעילות כזו. מעקב אחר השימוש באינטרנט של אותם אזרחים עשוי להיות מטרה ראשונה של הברית.

מדיניות "ללא רישום" - מעין

כמו ספקי VPN רבים אחרים, TunnelBear מפרסמת מדיניות "ללא כניסה" קפדנית. עם זאת, משתמשים שדואגים להעמיק במדיניות הפרטיות יגלו במהרה שמדיניות "אין רישום" חלה רק על נתונים מסוימים.

אין מנהרות מדיניות

מדיניות הפרטיות קובעת שהחברה לא מקיימת רישומים של כתובות IP המבקרות באתר שלה, את כתובות ה- IP שאליהן ניגשים דרך שרתי החברה וכל שאילתת DNS שמתבצעת בזמן שהמשתמשים מחוברים. בנוסף, כל מידע אודות האפליקציות, האתרים או השירותים המקוונים שאליהם המשתמשים ניגשים בזמן שהם מחוברים דרך TunnelBear, לא יישמרו.

עד כה, כל כך טוב, אך מדיניות הפרטיות קובעת גם כי החברה שומר נתונים הנוגעים לשמות משתמשים, כתובות דוא"ל ומערכות הפעלה. הם גם שומרים על ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי המשמש לתשלום ומקיימים תיעוד של כמות הנתונים שמשתמשים בהם.

קחו בחשבון כי TunnelBear ממוקמת בקנדה, חברה ברשת Five Eyes. כיוון שכך, זה לאו דווקא המקום הטוב ביותר להקים חברת VPN, במיוחד אם הלקוחות שלך דורשים אנונימיות מוחלטת. אם הממשלה או ברית מעקב יבואו ויתדפקו, TunnelBear יצטרך להפוך את כל הנתונים הנדרשים.

האם TunnelBear מאובטח?

החדשות הטובות על TunnelBear הן שהוא משתמש בחלק מהן אמצעי אבטחה והצפנה גדולים במיוחד. OpenVPN, שהוא הצפנה סטנדרטית בתעשייה, זמין ברוב המכשירים הפועלים עם Windows, Mac או Android. משתמשים שיש להם גרסה אחרונה של iOS מקבלים קידוד IPSec / IKEv2.

טבלת הצפנת מנהרות

שני פרוטוקולי ההצפנה הללו הם כרגע האחרונים והגדולים ביותר שקיימים. הגנת ה- AES של 256 סיביות זהה לזו שתקבל עם שירותי VPN אחרים ומתוחכמים יותר.

התכונה בטוחה כישלון

בנוסף, TunnelBear מצוידת ב- VigilantBear, אפשרות המספקת הגנה מפני דליפות. זה בעצם מתג להרוג שמופעל בכל פעם שאין חיבור VPN זמין. חיוני לדעת כי אפשרות זו אינה חלק מהגדרות ברירת המחדל. אם יש לך שירות זה ואתה רוצה לנצל את מתג ההמתה, עליך לשנות את ההגדרות שלך. הממשק הידידותי למשתמש של TunnelBear הופך את זה לתהליך קל למדי.

תכונת ההטלה

GhostBear הוא מאפיין ההטלה של החברה. אלמנט זה של השירות נועד לעקוף כל מגבלת VPN ולהציע הגנה מפני בדיקת מנות עמוקה. יותר ויותר מקובל לחסום את שירותי VPN במדינות טוטליטריות כמו צפון קוריאה, סין וערב הסעודית. רשתות המסופקות על ידי מוסדות אקדמיים או מקומות עבודה עשויות להיות מוגדרות גם לחסימת VPN.

מדינות מצונזרות

תכונת משמר העמידה של מנהרהבמקרים אלה, א תכונה ערפול יכול להיות לא יסולא בפז. גרסת TunnelBear לשירות זה זמינה למשתמשים ב- Android, Mac OS ו- Windows. שוב, זה לא חלק מהגדרות ברירת המחדל, אך ניתן להפעיל אותו תחת הגדרות האבטחה.

אנשים שאינם גרים במדינות עם חוקים אינטרנטיים מגבילים ואינם מנסים לעקוף רשת עבודה או בית ספר עשויים שלא להזדקק לתכונה ההטשטה הנוספת, שעשויה רק ​​להאט את מהירות הגלישה, משהו ש- TunnelBear כבר נאבק בה..

מהירות לא מרשימה עם TunnelBear

נכון שהגדרות המשתמש יכולות להשפיע על המהירות שבה המשתמש יכול לגלוש. א מעבד חזק יותר ו הגדרות רשת הם שני גורמים שעשויים להשפיע לטובה או לשלילה על החוויה שלך.

עם זאת, אם ה- VPN שלך אינו מציע רוחב פס מספיק ושרתים איכותיים, העלאה והורדה תמיד יתקיימו בקצב של חילזון..

TunnelBear נבדק במספרים לא מרשימים. שרת בשוויץ הניח 54 מגהביט לשנייה בהורדות ואילו שרת בצרפת סיפק 34 Mbps עגומים. שרת ארה"ב ביצע גרוע עוד יותר במהירות של 13.87 מגהביט לשנייה להורדות.

מבחן מהירות תעלת המנהרה

זמני ההעלאה לא היו טובים יותר. שרת ניו יורק שהועלה במהירות של 15.04 מגהביט לשנייה בלבד בעוד שרת אמסטרדם מעט השתפר במספר זה עם 27.20. בלונדון, השרת העביר מהירות העלאה של 48.36 Mbps, אך אחר בהונג קונג ביצע בשפל חדש להעלאות במהירות של 2.63 Mbps.

אף אחד לא בהכרח מצפה שגלישת הגלישה שלהם תהיה במהירות הבזק כאשר משתמשים ב- VPN. עם זאת, תקופות אלה היו איטיות משמעותית מהזמנים עם שירותי VPN אחרים.

אל תצפו לנטפליקס

משתמשים אוהבים את נטפליקס, וכדי שיוכלו לגשת לשירות בתחומי שיפוט שונים, VPN הוא צורך חיוני. עם זאת, נטפליקס משתפרת בחסימה של אנשים להשתמש ב- VPN כדי לגשת לשירות שלהם.

חסימת

הסיבה לכך היא שנטפליקס מחויבת בחוזים, שחלקם חוסמים מהם לספק תוכן מחוץ לאזורים שנקבעו. לדוגמה, אנשים בארה"ב עשויים להידרש לשלם עמלות נוספות כדי לקבל גישה לתכני פרימיום שעשויים להיות זמינים בשירות נטפליקס בסיסי במקום אחר. בהתאם, משתמשי ארה"ב עשויים להפיק תועלת מהשגת גישה לגרסת Netflix של אזור אחר.

לטובת נטפליקס, ושל שותפיהם, למנוע מאנשים לגשת לתכנים המיועדים לאזור אחר. פיצול VPNs הגישה לנטפליקס הפך להיות בראש סדר העדיפויות של החברה. בואו נודה בזה. לנטפליקס כיסים עמוקים, כך שהם תמיד הולכים לצאת לפני חברות קטנות יותר אמידות פחות.

כמה VPNs הגדולים והחזקים יותר יכולים לעקוף את הפרוטוקולים של Netflix. TunnelBear פשוט אינו אחד מספקי ה- VPN הגדולים והחזקים יותר. יש להם שרתי ב -20 מדינות בלבד, וזה לא מרשים במיוחד, והמגוון שלהם במיקומי שרת אינו תחרות זו שמציעה ספקי VPN אחרים.

אם אתה רוצה כמה חלופות טובות יותר, בדוק את ה- VPNs הידידותיים של Netflix.

טרנינג הוא לא הולך

אם אתה מחפש VPN שיתמוך ב- P2P או טורנטים, מומלץ מאוד לחפש במקום אחר. TunnelBear נהג לא לאפשר כל סוג של טורנטים או P2P ב- VPN שלו. זה כבר לא המקרה.

עם זאת, תנאי השירות אוסרים ספציפית כל סוג של פעולות בלתי חוקיות בעת השימוש ב- TunnelBear. אם אתה מתכנן להוריד מוסיקה או סרטים בחינם, זו תהיה הפרה של חוק זכויות היוצרים והפרת תנאי השירות של TunnelBear..

משתמשים שעבורם BitTorrent הוא יעד עיקרי עשויים לעשות כן לחפש במקום אחר. TorGuard מציע טכנולוגיה המיועדת למטרה לאנשים המשתמשים באתרים כמו BitTorrent, וניתן להשתמש בה בשילוב עם שירותי VPN אחרים..

מספר השרתים והמיקומים

TunnelBear מתהדר בכאלף שרתים השוכנים בלמעלה מ 20 מדינות ברחבי העולם. זה לא מרופט מדי, אבל לא תחרותי במיוחד עם כמה מספקי ה- VPN הטובים ביותר.

שרתי VPN של מנהרות מנהרה

מספר השרתים ומיקומם הוא קריטי לכמה שימושי VPN. עם יותר מיקומי שרת, יש סיכוי טוב יותר לזייף בהצלחה את המיקום שלך בפועל. בנוסף, גיוון גיאוגרפי פירושו שסביר יותר שתמצאו שרת קרוב אליכם בין אם אתם בבית או בדרך. ככל ששרת קרוב יותר למיקום האמיתי שלך, כך סביר להניח שביצועי ה- VPN יבצעו מהר יותר.

ל- TunnelBear אין שרתים במזרח התיכון, באפריקה או בחלק גדול מדרום אמריקה. ישנם שרתים בארה"ב וקנדה וכן באירופה, הונג קונג, יפן, מקסיקו, ברזיל ואוסטרליה. זה לא נורא, אבל עם מתחרים שמציעים שרתים בלמעלה ממאה, ולפעמים קרוב ל -200 מדינות, TunnelBear הוא פשוט לא מצויד להתחרות בשוק העולמי.

חלק ממשתמשי ה- VPN רוצים גם לשקול באילו מדינות הנתונים שלהם עוברים. כאשר חברת VPN משתמשת רק בשרתים פיזיים, זה קל לעשות זאת. אם החברה אומרת ששרת ממוקם בשוויץ, זה המקום אליו מועברים נתוני המשתמש.

עם זאת, ספקי VPN רבים משתמשים כעת בשרתים וירטואליים כדי לנהל תנועה. פירוש הדבר שייתכן ששרת נמצא בשוויץ כשהוא באמת בסין. עבור משתמשים מסוימים זה גורם לדאגה.

החדשות הטובות עבור משתמשי TunnelBear הן שהחברה אומרת שהם משתמשים רק בשרתים פיזיים. כתוצאה מכך, אנשים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הנתונים שלהם מועברים בדיוק לאן שהם מצפים שהם יהיו.

TunnelBear כן מציין שהם עשויים להשתמש בשרתים וירטואליים אם הביקוש מספיק גבוה, כך שזה משהו אחר שלקוחות פוטנציאליים יהיו מודעים אליו.

תמיכת לקוחות TunnelBear

לרוע המזל, TunnelBear לא מקבל ציונים גבוהים עבור תמיכת לקוחות. הממשק שלהם די פשוט וקל לשימוש. אנשים שהם פחות משתמשים מתוחכמים עשויים להיתקל בקשיים, ואם דברים משתבשים עבור משתמשים מתקדמים, הם מצפים לסיוע מהיר ויסודי.

שירות לקוחות לקויתמיכת לקוחות זמינה רק באמצעות מערכת אימיילים מכרטסת. לא מוצעת תמיכה בשידור חי ואל תצפו למצוא מספר טלפון להתקשר אליו. זה אומר שזה לעתים קרובות לוקח שעות לקבל תגובה. אם התגובה אינה עונה לחלוטין על שאלת הלקוח או פותרת את הבעיה שלהם, הלקוח מתמודד עם המתנה נוספת של מספר שעות.

זה יכול להיות מתסכל מאוד, במיוחד כאשר המשתמש עובד על תאריך יעד. חלק מהמשתמשים אף פנו אל TunnelBear בפרופיל הטוויטר של החברה כדי לקבל סיוע, אך ללא כל מזל. TunnelBear פשוט ציוץ הצעה לשלוח דוא"ל למרכז התמיכה במקום.

לאחר קבלת עזרה נראה שהיא די אמינה. רק אל תצפו שזה יקרה בכל סוג של מהירות או יעילות.

כמה עולה TunnelBear?

TunnelBear מציע שלוש תוכניות תמחור. התוכנית "הקטנה" היא בחינם, שנשמעת כמו הרבה. עם זאת, משתמשים הם מוגבלת ל 500 מגה בייט של נתונים בכל חודש. זו רק כמות זעירה של נתונים. רוב האנשים יעברו נתונים רבים כל כך תוך מספר ימים. תוכנית חופשית זו עשויה להיות דרך נהדרת לבחון את השירות, אך זו הסיבה היחידה להשתמש בה.

תמחור דוברות מנהרה

חבילות ה"ענק "עולות פשוט 9.99 דולר לחודש, וזה מספק נתונים ללא הגבלה. תכנית תשלום-כפי שאתה יכול לעשות זאת הגיונית מאוד עבור חלק מהלקוחות, במיוחד עבור אלה שרוצים את החופש להפסיק את השירות בכל עת שהם רוצים.

TunnelBear אומר שתוכנית "גריזלי" שלהם היא הפופולרית ביותר. לקוחות שבוחרים בתוכנית זו משלמים רק פעם בשנה, והמחיר מסתכם בכחמישה דולר לחודש. זה מייצג חיסכון של כ- 50 אחוזים בהשוואה לתוכנית החודשית.

אפשרויות התשלום כוללות כרטיסי חיוב, כרטיסי אשראי ו- bitcoin למי שרוצה אנונימיות רבה יותר.

האם מומלצת ל- VPN של TunnelBear? בהחלט לא

ל- TunnelBear יש כמה תכונות הגונות. עם זאת, ישנם ספקי VPN טובים בהרבה המציעים תכונות חזקות יותר במחירים טובים יותר (חשבו NordVPN). TunnelBear גם נאבק כשמדובר בזמני ההעלאה וההורדה הקנאים שלו. אם מהירות עדיפות עבורך, יהיה כדאי לחפש ספק VPN אחר.

אמנם ל- TunnelBear יש ממשק חמוד עם נושא הדוב שלו והוא קל לשימוש אפילו למתחילים, אך הוא פשוט נופלת מציפיות המשתמשים.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me