סקירת VPN של WindScribe (2020) – תוצאות מפתיעות בפרטיות ומהירות

Windscribe הוא VPN מוצק למי שמחפש להבטיח מהירויות גבוהות תוך שמירה על אבטחה. בסך הכל אנו חושבים ש- Windscribe היא בחירה טובה עבור אלו המעוניינים להתחיל להשתמש ב- VPN או לעבור משירות קיים. 

בעוד ש- Windscribe הוא די טוב הוא לא מכה מתחרים אחרים כמו VP VPN המציע הצפנה כפולה משופרת, שרתים נוספים, תמחור זול ותמיכה חיה. 

בסקירה זו אנו עומדים לצלול לעומק בשירות VPNs של Windscribe כדי להבין טוב יותר את הטכנולוגיה שלהם, מהירויות הורדה, מדיניות רישום ותמחור..

מלבד העובדה שיש לה שם מגניב, Windscribe הוא שירות VPN החוזר מעט פונץ 'רציני תוך שהוא לכאורה שקוף במאה אחוז לגבי פעולותיהם..


שירותי שקיפות ו- VPN לא תמיד הולכים יד ביד. אנו מוצאים ש- Windscribe מרענן.

בדרך כלל אצלנו בפרטיות אוסטרליה אנו נרתעים מ- VPNs בחינם. Windscribe שונה מכיוון שיש להם גם אפשרות פרמיה ודרך מסודרת לשמור על עלויות נמוכות אם אתה נוטה כל כך.

בגרסת ה- Windscribe החינמית, ה- VPN מציע מהירויות ממוצעות אך שמישות עם קצבה חודשית של 10 ג'יגה-בייט. אפשרות הפרמיה שלהם מגיעה עם שלל כלים ומהירויות מהירות יותר.

הערת שוליים: אני צריך להזכיר עד כמה דף הבית של האתר שלהם מגניב. הדברים הצורתיים הגיאומטריים המוזרים האלה עוקבים אחר הסמן שלך והיא הסיחה אותי ברצינות מלבדוק את השירות עצמו. ����

סקירה כללית

WindScribe היא חברה מבוססת קנדה, המספקת אלטרנטיבה טובה ללקוחות מבוססי ארה"ב. הוא מציע א תוכנית VPN בחינם עם רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים לחודש יחד עם תוכניות הפרימיום שלהם. הם מציעים קידוד AES 256 סיביות ופרוטוקול המנהור הסטנדרטי של OpenVPN. אפשרות הפרימיום מהירה ויש בה מגוון כלים זמינים.

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין יומני זיהוי
גודל שרת: 480 שרתי ++
הפצת שרת: 66 מדינות
תמיכה: תמיכה אוטומטית בצ'אט
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN; הצפנת AES 256 ביט
המטה: קנדה
מחיר: 4.08 דולר לחודש
אתר רשמי: https://windscribe.com
יתרונות WindScribe:
 • אין דליפות / בטוח לשימוש
 • אפשרות לעקוף מגבלות נטפליקס
 • מרתקים מותר
 • עובד במספר מכשירים ופלטפורמות
 • אפליקציה ידידותית למשתמש
 • תכונות פרטיות והצפנה טובות
חסרונות WindScribe:
 • קו ההגנה הראשון של התמיכה הוא צ'אט בוט
 • אין צ'אט חי 24/7
 • שירות VPN קנדי
מאפיינים:
 • שרתים ב 60 מדינות ו -110 ערים
 • חיבורים סימולטניים ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • הגנת דליפות DNS
 • מתג כיבוי
 • מצב התגנבות
 • חוסם פרסומות
 • אפשרויות רבות להעברת נמל
 • עמיתים לתמיכה עמיתים
 • תוספים ל- Chrome ול- Firefox
 • פרוטוקולי הרחבה כולל IKEv2 עבור Mac ו- Windows

האם עליך לסמוך על WindScribe VPN עם הנתונים שלך?

אנו מפרגנים את VPN ל- WindScribe על כתיבת מדיניות הפרטיות שלה בשפה פשוטה שכולם יכולים להבין. הם עושים עבודה נהדרת בכדי להפיג כל חשש שלקוח פוטנציאלי יכול להיות.

כפי שציינו בתחילת הדרך, WindScribe פועלת מחוץ לקנדה. כתוצאה מכך, הם כפופים לתכנית המעקב המקוונת Five Eyes. מספר דיווחים הראו בבירור כי CSIS (שירות הביון הביטחוני הקנדי) אסף בסתר מידע מקוון מאזרחיה.

עם זאת, לספקיות האינטרנט (לא VPN) בקנדה אין כמעט שום כוח לשמר את יומני המשתמשים שלהם בסוד. עליהם לציית לחקיקה נגד פירטיות הנובעת מחוק C-11.

כעת, VPN אינו ספק שירותי אינטרנט. אם הממשלה רצתה מידע מחברת VPN, הם לא היו יכולים להשיג אותו כרגע אלא אם כן הם עוברים חוק חדש.

סקירת VPN של WindScribe (2020) - תוצאות מפתיעות בפרטיות ומהירותאם VPN מבוסס קנדה עורך רישומי לקוחותיהם, ייתכן כי הרשויות בקנדה יכולות לנסות להשיג נתונים אלה מהשירות.

למען ההגינות, מדינות כמו סין ורוסיה אינן חלק מברית חמש העיניים והן מהוות איום גדול בהרבה בכל הקשור לגניבת המידע שלך.

זה פשוט טוב עם כל העובדות. עליכם גם לדעת כי Windscribe מכחישה בתוקף כי מדובר בכל סוג של סוגיה עבור המשתמשים שלהם. לא אכפת להם כמה עיניים יש לך!

אל תשכח, בקנדה יש ​​גם כמה חוקי זכויות יוצרים נוקשים. זה דבר שיש לקחת בחשבון אם אתה משתמש ב- VPN לצורך סיקור.

מכאן אתה צריך לסמוך על החברה שממנה אתה מקבל שירות. אם לחברה אין נתונים רשומים מלקוחותיה, הממשלה לא יכולה להרחיק אותם.

חברות אחרות כמו PureVPN ו- IPVanish טענו שתיהן שירותי VPN שאינן רושמות. שניהם מסרו מידע על לקוחות ממשלותיהם. אינך יכול לראות סתם את המילים "לא" ו"כניסה "ולבטוח מייד בחברה בה אתה מתמודד.

ל- Windscribe יש הסבר מעמיק כיצד פועל כריתת עצים ומה הם עושים מאחורי הקלעים. אנו מברכים עליהם על כך שהם תמיד מקפידים על מה שהם עושים.

אחד ההיבטים החיוביים של WindScribe הוא העובדה שהם מאפשרים למשתמשים להשתמש בשירותם במספר בלתי מוגבל של מכשירים.

עם זאת, הם שומרים לעצמם את הזכות להסתכל על כל מנוי VPN כדי לוודא שאין אנשים רבים המשתמשים בחבילת מנוי VPN אחת. הדרך היחידה שבה WindScribe יכול להשיג זאת היא על ידי ניתוח מספר המכשירים שחיברת.

זה מה שיש ל- Windscribe לומר על כך:

"חשבון יחיד ב- Windscribe אמור לשמש אדם בודד, ואני גם לא מתכוון למצב הזוגי שלך. זה די נדיר שאנשים יחוברו על 50+ מחשבים, ומאה+ טלפונים באותו זמן בדיוק. השימוש ברוחב הפס יחד עם ספירת החיבורים משמשים על ידי מערכת הניטור בזמן אמת שלנו, המתבוננת ב"העבריינים הגרועים ביותר "ומקבלת החלטה אם משתמש זה עלול לפגוע או לא. ואז אדם מקבל החלטה לאסור את החשבון או לרשימת ההיתר של "התעללות" במקרה של חיובית שגויה.

אם אתה משתף את החשבון עם אשתך או אחיך, סביר להניח שזה בסדר, אבל זה עשוי להציב "תגובת שרשרת שיתוף" במקום בו הם משתפים אותו עם מישהו, שבתורו עושה את אותו הדבר. זו דרך בטוחה לקבל איסור. "

מדיניות הוגנת.

גילינו ש- WindScribe לא מעוניינת לשמור נתונים שבהם אכיפת החוק יכולה להשתמש בהם במועד מאוחר יותר.

אתה יכול לסמוך על Windscribe באותה מידה שאתה יכול לסמוך על כל ספק VPN מוביל אחר בשוק. הדבר היחיד שצריך לתת לך הפסקה הוא אם אתה לא סומך על מערכת המשפט הקנדית.

תמחור של מנוי רוח ומה מכוסה

תמחור לרשום לרוח

התמחור מתחיל ב -9 דולר לחודש. זה עשוי לגרום ל- WindScribe להראות יקר. עם זאת, אם תקבל את התוכנית השנתית, שהיא 49 $ לשנה, תשלם 4.08 דולר לחודש. זו עסקה לא רעה וברור ש- Windscribe מעדיף שתירשם לטווח ארוך.

זה מציב את המחיר בשווה למה שתשלמו עבור שירותי VPN דומים. יש אפשרות מדהימה להשיג הנחות ב- WindScribe.

ל- Windscribe אפשרות לבנות תוכנית שבה תוכלו להוסיף מיקום אחד תמורת דולר אחד בחודש. אם אתה יודע לאן אתה צריך להתחבר, זה יכול להיות חסכון בעלויות נחמד.

ישנם ארבעה דברים המבדילים בין ה- VPN החינמי שמציע WindScribe מהשירות בתשלום:

 • וקטור רשימת checklistרוחב הפס - כשאתה משתמש בשירות החינמי, אתה מוגבל לרוחב פס של 10 ג'יגה-בתים. עם השירות בתשלום, יש לך רוחב פס בלתי מוגבל.
 • מיקומי שרת -עם השירות החינמי, יש לך גישה ל -11 מיקומים. השירות בתשלום מעניק לך גישה ל -110 מיקומים.
 • מהירות - שמנו לב ששרתי ה- VPN בתשלום היו מהירים יותר מאלה החינמיים.
 • שירותי סטרימינג מבוססי ארה"ב - לא תוכלו להתחבר לנטפליקס באמצעות השירות החינמי. זה יעבוד רק עם זה ששולם.

מחוץ להבדלים אלה התוכנה זהה. לאחר השדרוג תראו שיש שרתים מסוימים הזמינים לשימוש ומגבלת רוחב הפס המופיעה בחלון היישום נעלמת.

אתה יכול להירשם ל- WindScribe בצורה אנונימית לחלוטין. אינך צריך לספק את שמך ואפילו לא כתובת דוא"ל. החיסרון בביצוע זה הוא שאם תאבד את הסיסמה, לא תהיה לך דרך לשחזר אותה. אפשרויות התשלום כוללות כרטיסי אשראי, PayPal, Wallwalk ו- Bitcoin.

הרשמה להרשמה קדמית

יש לך אפשרות ליצור חשבון בחינם. החשבון החינמי מספק גישה למספר מוגבל של שרתים. ה חשבון חינמי מוגבלת ל 10 GB בחודש של שימוש. דבר מעצבן הוא שכשאתה נרשם לחשבון החינמי, אתה כל הזמן נלחץ להירשם לחשבון המקצוענים..

זה די רגיל לכל שירות שמציע גרסה בחינם. תפסיק להתלונן כשמישהו נותן לך דברים בחינם!

ל- VPN ל- Windscribe יש מדיניות החזר שאתה צריך לקרוא בעיון. יש כמה נקודות שכדאי לזכור לפני שאתה רוכש מנוי:

 • ראשון, יש לך רק שלושה ימים לקבל החזר כספי.
 • מדיניות ההחזר חלה רק אם אתה קונה ישירות מ- WindScribe. אם אתה רוכש מצד שלישי, אתר כמו SocialStack, אין אפשרות להחזר.
 • לבסוף, אם אתה משתמש ביותר מ- 10 GB של נתונים במהלך שלושת הימים האלה, ההחזר שלך בטל.

מדיניות החזר מנוי למנוי

בחלקו, אנו מבינים את חלון ההחזר הקצר. הם מעודדים אנשים לבדוק את המוצר שלהם בחינם לפני שהם מקבלים מנוי בתשלום.

חיבור התקנים מרובים לחשבון אחד

מספר מכשיריםבין אם אתה משתמש בשירות החינמי או בשירות בתשלום, יש לך את היכולת לעשות זאת חבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים בו זמנית ל- VPN שלך באמצעות חשבון יחיד. זו תכונה מדהימה שהיא ייחודית ל- WindScribe. מרבית שירותי ה- VPN יאפשרו רק חמש או פחות חיבורים בו זמנית.

WindScribe היא אפשרות נהדרת אם יש לכם משפחה גדולה או אם יש לכם עסק קטן. באמצעות חשבון אחד בלבד, אנשים רבים יוכלו ליהנות מהשירות.

הצהרה: Windscribe לא רוצה שתשתף את אישורי ה- VPN שלך עם אנשים אחרים. הם אכן בודקים חשבונות שקשורים לכמות מגוחכת של מכשירים בבת אחת. אם אתה מנסה להטעות את המערכת (אנו לא מציעים זאת), חפש במקום אחר.

נראה שלא אכפת לוינדסקייפ אם אתה שומר את זה במשפחה שלך. אנו מרגישים שהם פשוט לא רוצים לראות 100 מכשירים בחשבון אחד.

WindScribe Pro מאפשר לך להגדיר VPN בנתב שלך. זה מגן על כל מכשיר ברשת שלך באמצעות חיבור חיצוני אחד.

ל- WindScribe Pro תשתית VPN ב- 60 מדינות וכ 110 ערים. אתה יכול לבדוק את מצב השרתים שלהם בעמוד הסטטוס שלהם.

התקנת WindScribe

קל להוריד ולהתקין את WindScribe.

להתקין אפליקציות לרוח

עקוב אחר ההנחיות הפשוטות להתקנת התוכנית במחשב שלך. לאחר התקנת התוכנית תתבקש להזין את פרטי החשבון שלך או ליצור חשבון חדש.

לאחר קבלת שם המשתמש והסיסמה שלך, תראה את תצוגת הראש של WindScribe. WindScribe תחבר אותך אוטומטית לשרת הטוב ביותר על סמך המיקום הנוכחי שלך.

אתה יכול לשנות את השרת אם תרצה בכל עת.

שירות לקוחות

ל- WindScribe יש שש אפשרויות לתמיכה בלקוחות באתר שלהן.

הרשמה לרשות התמיכה של הלקוח

אלו כוללים:

 • מדריכי התקנה
 • שאלות נפוצות
 • בסיסי ידע
 • Subreddit
 • דבר עם גארי
 • הגיש כרטיס

כשראינו את האפשרות Talk to Garry, התרגשנו. חשבנו שלוינדסקריפ היה צ'אט חי עם אדם בשם גארי שפשוט התחשק להוסיף "r" נוסף.

אחרי ששאלת שאלה או שתיים, היה ברור שאנחנו מדברים עם תוכנית שנועדה לתת תגובות אוטומטיות. כשהקלדנו לשאלת החובה: האם אתה אדם אמיתי? קיבלנו את התגובה הסרקסטית - "גילית אותי, אתה צריך להיות בלש. ממשיכים הלאה, מה השאלה שלך? "זה היה מתסכל ומרגיז באותו זמן.

גארי יכול לענות על שאלות פשוטות עבורך. הרבה זמן זה מספיק. כשאתה צריך לעבור לאדם אמיתי יש להם צ'אט חי ומערכת כרטיסים זמינה. הצ'אט החי אינו 24/7 כמו כמה חברות VPN אחרות.

לגארי יש את השימושים שלו, הוא נתן לנו מידע נהדר ביחס לאילו שרתים תוכלו לגשת לנטפליקס.

האם WindScribe עובד עם נטפליקס? (תזדקק לגרסת Pro)

כאשר אדם שואל אם השירות עובד עם נטפליקס, מה שהם רוצים לדעת הוא אם WindScribe יכולה עוקף את הגבלת הגיאוגרפי של Netflix של תוכן שמוזרם בארה"ב. נטפליקס ושירותי סטרימינג אחרים הפכו טובים מאוד בזיהוי VPN ו- חסימת משתמשי VPN.

כשאתה מבקר בדף הבית של WindScribe, זה לא אומר כלום על נטפליקס. זה מפתיע מכיוון שרוב ה- VPN שמצליחים לעקוף את נטפליקס או שירותי סטרימינג אחרים הגיאוגרפי הגבלת טיח התוכן בכל דף הבית שלהם..

אל תפחד, יש עוד בסיפור.

סקירת VPN של WindScribe (2020) - תוצאות מפתיעות בפרטיות ומהירותניסינו להתחבר לנטפליקס באמצעות השירות החינמי של WindScribe.

והתקבלנו בהודעת שגיאת הזרימה המתסכלת שמקבלים היום עם הרבה VPNs.

עם זאת, זהו סיפור אחר כאשר אתה משתמש בגרסת ה- Pro של שירות זה. ל- WindScribe אפשרות "מיקום WindFlix" המאפשרת לך גישה לתוכן Netflix בארה"ב ללא כל בעיה.

צריך לציין ש WindScribe מסוגל לבטל את הנעילה של התוכן המוגבל שלך מארצות הברית, בריטניה, יפן וקנדה.

תכונות פרטיות והצפנה

אפשרויות פרטיות ב- Windowsל- WindScribe פרוטוקולי VPN מדהימים. הם כוללים פרוטוקול openVPN, SOCKS 5 ו- IKEv2. פרוטוקול IKEv2 הוא פרוטוקול ברירת המחדל. עם זאת, openVPN הוא התקן בענף. אנו מזכירים זאת מכיוון שתרצה לעבור ל- VPN פתוח כשאתה מתחיל להשתמש במוצר.

עם VPN WindScribe, יש לך גישה ל AES - 256 צ'יפים עם SHA512 הרשאה ו הצפנת מפתח RSA של 4096 סיביות בשולחן העבודה וב - AES 128 GCMcipher הצפנה עם החלפת מפתחות P-256 ו TLS 1.2, ECDHE_RSA להרחבות הגלישה שלהם. אלה כמה פרטים טכניים מרשימים מאוד. מעולם לא היו פריצות בשני הצדדים של קשת ההצפנה הזו.

אימה מותר

VPNs רבים אוסרים סיבוב. הם חוששים שהם יתקלו בבעיות עם תלונות DMCA. אחרים המאפשרים סיקור יציעו אותו רק על קומץ שרתים. WindScribe מאפשר סיקור, טכנית.

הם גם מספקים הדרכות שמראות לך כיצד לקבוע את התצורה של לקוחות סיקור שונים. עם זאת, הם אינם תומכים בשטפים בכל השרתים שלהם. הסיבה לכך היא שבחלק מהמדינות בהן יש להם שרתים יש חוקים להגנה על זכויות יוצרים דיגיטליות מאוד חזקים.

לכן, אם אתם חושבים להשתמש ב- WindScribe להפעלות סיקור, עליכם לבדוק תחילה את השרתים שלהם ולוודא שתמצאו אחד ידידותי ל- P2P וזה יחסית קרוב אליכם..

מהירות שרת

מהירות הורדת vpn ממוצעת -מטרת מבחן המהירות שלנו היא להיות אמפירית ככל שאפשר. כדי לבצע משימה זו, בדקנו שרת בקנדה והתחברנו לשרתים בארה"ב, בריטניה, גרמניה, אוסטרליה והונג קונג..

עם כל מיקום השתמשנו בקובץ מבחן בגודל 50 מגה בייט והוריד אותו מהשרת בארצות הברית. זה נעשה מספר פעמים ביום במרווחים של שש שעות. לקחנו את מהירות ההורדה הממוצעת לכל בדיקה ואז אספנו את הנתונים המצטברים.

התרשים לעיל נותן מושג כיצד ביצעה WindScribe בהשוואה ל- VPNs פופולריים אחרים. כפי שאתה יכול לראות, WindScribe לא הייתה המהירה ביותר, אך היא עדיין הייתה מהירה.

סיכום

WindScribe הוא VPN שמציע המון. מי לא היה רוצה שירות VPN שמאפשר להם לחבר מספר בלתי מוגבל של מכשירים? ו- VPN שיש לו שרת מיוחד שהוקצה לחיבור לנטפליקס האמריקנית? עבור אלה שגרים מעבר לים, נראה שמדובר באלילים.

WindScribe VPN הוא VPN מוצק.

אנו מציעים להם לכל מי שמחפש לגשת לנטפליקס במהירויות מהירות.

עמוד התמיכה נראה נהדר. יש לך שש אפשרויות לפתור בעיות אידיאליות. עם זאת, אי קיום צ'אט חי 24 שעות ביממה אכן מעניק קלות למערכת התמיכה שלהם. לחשוב שאתה הולך לשוחח בצ'אט עם מישהו ואז לקבל תגובות אוטומטיות זו לא הרגשה טובה. שליחת דוא"ל לצוות תמיכה יכולה להרגיש מתסכלת כשכל מה שאתה רוצה לעשות זה לדבר עם בן אדם דרך צ'אט.

WindScribe הוא שירות VPN ידידותי למשתמש ונראה כי הוא ממשיך להשתפר. עשינו את העבודה שלנו ליידע אותך על כך יתרונות ו חסרונות. הכל תלוי בך עכשיו. 

אם אתה עדיין רוצה ללמוד עוד קרא את המדריך שלנו ל- VPNs הטובים ביותר לאוסטרלים.

בהצלחה!

שאלות נפוצות

כמה טוב מנוי רוח?

Windscribe היא בחירה מוצקה ב- VPN המציעה מהירויות מהירות ומגוון כלים. הדבר הטוב ביותר ב- Windscribe הוא שרתי Netflix הייעודיים שלהם המאפשרים לצפות בתכני Netflix בארה"ב ובריטניה.

האם הגרסה החינמית ל- Windscribe טובה?

בכל הנוגע לגרסאות החינמיות של Windscribe, זה די נהדר. בכל הנוגע ל- VPN, זה באמת שם כדי לבדוק את השירות לפני שאתה משלם עבור גרסת הפרימיום. עם נתונים מוגבלים, מהירויות מוגבלות ושרתים מוגבלים, הוא משמש כבסיס בדיקה טוב.

האם Windscribe מוצפן?

כן זה כן. כשירות VPN זו המטרה העיקרית של הצעותיהם.

האם Windscribe הוא VPN בטוח?

כן, עם אפשרויות ההצפנה שלהם הם VPN בטוח. הוויתור היחיד הוא שהחברה מתגוררת בקנדה שידועה כמי שמגניבה את אזרחיה. Windscribe לא שומר יומני כך שממשלת קנדה לא תוכל לגנוב את המידע של Windscribes של הלקוח אלא אם כן ישלפו כמה דברים מוצלים.

האם ל- Windscribe יש מתג להרוג?

כן. האפליקציה תנתק אותך מהאינטרנט אם חיבור ה- VPN שלך ייפול. זה משמש ככלי להגנה על החיבור שלך לא משנה מה, גם אם השרת יירד באקראי.

האם Windscribe תומך ב- P2P?

כן, לרוב. טורנירים מותרים ברוב השרתים אך לא בכל השרתים. השירות אינו חוסם, מבצע ניטור או מצמצם הורדות של מבול.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me