סקירת VyprVPN 2020 – הבחירה הרביעית הטובה ביותר – מהירות + תוצאות בדיקות אבטחה

אם חיפשת קצת חדשות חיוביות על ענף שירותי VPN, אתה תאהב את הביקורת הזו.

VyprVPN הוא יותר מסתם לוגו מגניב. ואל תטעו, זה לוגו מגניב במיוחד. חברה זו השוויצרית פועלת מספיק זמן כדי לרכוש מוניטין במתן שירות באיכות גבוהה.

VyprVPN שונה מחברות VPN אחרות בכך שהם הבעלים של כל אחד מהשרתים ברשת. המשמעות היא שיש להם שליטה מלאה על האבטחה ומציעים מהירויות מדהימות.

המשך לקרוא. זה אחד הטובים.

לוגו vyprvpn

סקירה של VyprVPN

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: מדיניות רישום אפס
גודל שרת: 700 ++ שרתי
הפצת שרת: 70 ++ מיקומים
תמיכה: תמיכה בצ'אט חי 24/7
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN, PPTP, IPSec ו- L2TP; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: שוויץ
מחיר: 3.75 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.vyprvpn.com

תולדות החברה

החברה האם של VyprVPN היא צפרדע הזהב.  ��

צפרדע גולדן בנתה מוניטין של חלוצה בתחום הפרטיות המקוונת. הם עושים זאת מאז שהאינטרנט התחיל.

צפרדע הזהב הוקמה בשנת 1994. הקמת החברה הייתה תגובה לאירוע חדר 641 א. זה עלה לאור הסוכנות לביטחון לאומי סקרה את אזרחי ארה"ב שלא כחוק, שהם עשו זאת על ידי הקשה על כבלי הרשת של AT&ט.

על פי הדיווחים, צפרדע הזהב הביאה זאת לידיעת ה- FCC. מטרתם הייתה להפוך את נושא הביטחון לציבורי. למרות שהגישו תלונה ב- FCC, התלונה שלהם התעלמה. אז הם קיבלו את ההחלטה הנועזת לקחת את העניינים לידיים שלהם.

מאז חברת האם שעומדת מאחורי VyprVPN הייתה מובילה במאבק למען פרטיות האינטרנט. הם בנו מוניטין של אחד מאלה VPNs הטובים ביותר בעולם בגלל העבודה שהם עשו בתחום זה.

VyprVPN Pros

 • מהירויות מהירות
 • אבטחה משופרת
 • מהימנות
 • פרוטוקול זיקית להביס חסימת VPN
 • רשת שרתים בבעלות עצמית ומופעלת על ידי עצמם
 • אפליקציה קלה לשימוש שעובדת במגוון פלטפורמות ומכשירים
 • תכונה להרוג מתג לשמירה על פרטיותך
 • מדיניות ללא יומן
 • אימה מותרת

תוכניות ותמחור

מרבית שירותי ה- VPN מציעים תוכנית בחינם עם שירותים מוגבלים ותכנית בתשלום המציעה שירותים נוספים. VyprVPN שונה בכך שיש להם תוכניות בתשלום מרובה לעומת תוכנית מתאימה לכל גודל.

תוכנית המנויים הבסיסית מספקת:

 • נתונים ללא הגבלה
 • עד שלושה קשרים

תוכניות תמחור של VyprVPNאם אתה רוכש את התוכנית לכל השנה, זה 60 דולר או 5 דולר לחודש. אותה תוכנית תעלה לכם 9.95 דולר לחודש אם תרכשו אותה במנוי חודשי.

תוכנית הפרמיה מספקת:

 • חמישה חיבורים בו זמנית
 • פרוטוקול זיקית
 • VyprVPN ענן

אם אתה רוכש את התוכנית לכל השנה, זה 80 $ או 6.67 $ לחודש. מנוי חודשי יעלה לך 12.95 דולר לחודש.

ישנם יתרונות וחסרונות של תוכניות מנוי בסיסיות ופרמיות. בצד החיובי אתה משלם רק עבור מה שאתה צריך. VyprVPN מציע מחיר הוגן עבור שירותיהם. החיסרון עם התוכנית הבסיסית הוא שאתה משלם עבור VPN, אך אינך מקבל את כל השירותים שהחברה מציעה.

הדבר הטוב היחיד ב- VyprVPN הוא שכל החבילות שלהם מגיעות לתקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים. במהלך המשפט אתה יכול להשתמש בשירות ללא מגבלת רוחב פס. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות. VyprVPN לא נותן החזרים מכל סוג שהוא בשום פנים ואופן. לכן אנו ממליצים לנצל את ניסוי שלושת הימים ולבדוק את השירות בצורה יסודית ככל האפשר. ברגע שאתה מתחייב לתוכנית שלך, לא יחזור.

אם אינך אוהב את שירות הניסיון, ביטול ה- VPN שלך קל. בפשטות:

 • היכנס לכתובת האתר של לוח הבקרה שלך
 • תחת חשבונות, לחץ על "ביטול שירות"
 • ציין סיבה לביטול

תהליך חיוב vyprvpnVyprVPN מאפשר תשלום באמצעות PayPal, AliPay וכרטיסי אשראי גדולים. אין אפשרות לבצע תשלום אנונימי באמצעות cryptocurrency או כרטיסי מתנה, כמו כמה VPNs אחרים. זה יכול להוות מקור לדאגה עבור אנשים המחפשים VPN המספק פרטיות מלאה.

האפשרות העסקית שמציע VyprVPN היא מעט יקרה יותר, אך היא מושלמת עבור יזמים, עיתונאים ואנשים העובדים בחו"ל. זה נותן לך גישה לעבודה עם הצוות שלך במספר שרתים או בתוך הענן.

בצד החיובי, העובדה ש- VyprVPN לא מציעה החזרים פירושה שאין מדיניות החזר מוצלת או מפוקפקת. אין עמלות נסתרות ואין טריקים לביטול. תאהב את זה אם אתה קונה אותו, כי אתה תקוע איתו במשך השנה.

האם אתה יכול לסמוך על VyprVPN?

VyprVPN וחברת האם שלה, גולדן צפרדע, מחויבים לספק ללקוחותיהם את האולטימטיבי בפרטיות. זו הסיבה שהם מבססים את החברה שלהם בשוויץ. ה- VPN וכל נתוני הלקוח מוגנים על ידי חוקי נתונים שוויצריים.

איך vyprvpn עובדשוויץ היא מדינה הידועה בחוקי פרטיות והגנת נתונים. זה חלק מהמבנה הלאומי. שוויץ היא מדינה עצמאית. הם לא שייכים לאיחוד האירופי, הם ניטרלים בעניינים פוליטיים רבים והם לא שייכים לחמש עיניים או 14 מעקב עיניים.

זו אחת הסיבות ששוויץ נבחרה לבית העסק הזה. הבעלים של VyprVPN הם מטקסס והיו תומכים נוקשים בפרטיות מקוונת ומעקב המוני.

כשמדובר בפרטיות, VyprVPN בולטת מכיוון שהם בבעלותם ומנהלים את רשת שרת ה- VPN שלהם. אין צדדים שלישיים. ל- VyprVPN שליטה של ​​100% בכל החומרה, הקוד והרשת שהפלטפורמה שלהם פועלת.

מספר VPNs טובים ישתמשו ב- DNS של צד שלישי. זה בעייתי מכיוון שצדדים שלישיים יכולים לרשום את בקשות ה- DNS שלך, מה שמאפשר להם גישה להיסטוריית הגלישה שלך. VyprVPN מגן על בקשות ה- DNS שלך על ידי הצפנתן ומניעת חטטנות של צד שלישי.

אם קיימת חקירה פלילית, גולדן צפרדע משתפת פעולה עם גורמי אכיפת החוק. הם אכן דורשים זימון זימון לפני שהם מוסרים מידע שיזהה את הלקוחות שלהם. הם טוענים שהם מספקים רק כמות מינימלית של מידע לזיהוי הלקוח ולא יותר מכך. על פי החוק, צפרדע גולדן אינה יכולה לומר ללקוחותיהם אם הם נחקרים על ידי הרשויות השלטוניות.

מדיניות הרישום של VyprVPN

VyprVPN מחויבת להגן על פרטיותך באמצעות הרשת המאובטחת שלה.

יומן פרטיות של vyprvpn

האם VyprVPN מאפשר טורנטים?

vpn סיקורצפרדע הזהב עומדת בשורשיה השוויצריים. במדיניות הפרטיות, ברור שיש להם כבוד מירבי לפרטיות המשתמשים שלהם. כתוצאה מכך, כל התנועה מטופלת באופן שווה. המשמעות היא שניתן להשתמש ב VyprVPN לשטפים. החברה אכן ממליצה למשתמשים להישאר בגבולות חוקי זכויות היוצרים החלים על מדינתם.

ל- VyprVPN שרתים מהירים. זה המפתח לחוויה מבולבלת חלקה. מרתק מותר בכל שרתי VyprVPN. אין מגבלות רוחב פס ואין הגבלה במיתוג שרת. VyprVPN עומדת לרשותה יותר מ- 700 שרתים ויותר מ -200,000 כתובות IP.

תכונת הזיקית של VyprVPN גורמת לתנועה מוצפנת להיראות כמו SSL רגיל. זה מקל עליך לעקוף חומות אש ותוכנות אחרות שנועדו לחסום VPNs.

החברה משתמשת ב- AES - 256 כדי להצפין תנועה. משמעות הדבר היא כי כל מידע שתשלח או תקבל אינו ניתן לשבירה על ידי התקפות כוח אמיץ.

כמה מהיר VyprVPN?

VyprVPN, כמו רוב שירותי ה- VPN, טוען שהוא המהיר ביותר בעולם. עם זאת, על פי המבחן שלנו, זה לא בדיוק נכון. הדבר הטוב הוא שרק בגלל שהם לא המהירים בעולם זה לא אומר שהם רעים. למעשה, היינו מרוצים מהמהירות שהשירות מספק.

בעת בחירת השרת הכי קרוב, התוצאה הבאה הייתה:

תוצאה מהירה של vyprvpn

ניתן לראות בבירור כי גם בעת השימוש ב- VyprVPN, מספרי ההורדה מהירים מספיק לגלישה והזרמת וידאו בהגדרה גבוהה. זה אולי לא השירות שלך עבור סיקורים, אך כפי שנדבר, לא תמיד רעיון טוב עם שירות זה..

VyprVPN מציע מהירויות שקרובות למהירות חיבור ללא VPN. זה מציב אותו בשווי, אם לא טוב יותר יותר מאשר מרבית VPNs עם הביצועים הטובים ביותר.

שירות הלקוחות של VyprVPN

חברות מסוימות רואות בתמיכת לקוחות כהוצאה מיותרת. חברות טובות רואות בתמיכת הלקוחות השקעה בלקוחותיהן. הדרך היחידה להרגיש טוב עם תמיכת הלקוחות של עסק היא ליצור איתם קשר. הטלנו שורה של שאלות כדי להרגיש טוב יותר את האופן בו VyprVPN רואה את תמיכת הלקוחות.

תמיכה בצ'אטאנחנו אוהבים את העובדה ש אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות שלהם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה דרך תכונת הצ'אט החיה באתר האינטרנט שלהם.

VyprVPN מתייחס ברצינות לתמיכה בלקוחות. כשאתה משתמש ב- VPN אתה לא סתם קונה את השירות. אתה זקוק למישהו שיספק לך את תמיכת הלקוחות או את התמיכה הטכנולוגית שאתה צריך כשאתה זקוק לה.

VyprVPN אינו מציע תמיכה טלפונית. עם זאת, אפשרות הצ'אט החי שלהם מהירה ויעילה. הם מטפלים בבעיות שלך בזמן אמת.

VyprVPN מציעה גם כרטוס תמיכה מהאפליקציה. יש מערכת כרטיסים המחוברת לצ'אט החי שלהם. יש להם צוות תמיכה המספק עזרה בפורום שלהם. מכל הבחינות, VyprVPN מראה שהם מודאגים מרווחת הלקוחות ורואים בתמיכת הלקוחות חלק מורכב מהמודל העסקי הכולל שלהם..

היכן ממוקמים שרתי VyprVPN?

מיקומי שרת VyprVPNל- VyprVPN יש יותר מ- 70 מיקומי שרת ברחבי העולם.

כל השרתים שלהם מציעים שירותי IP שממוקמים גיאוגרפית על סמך העיר המפורטת. ישנן שתי דרכים בהן VyprVPN משיג מטרה זו. או שהשרת שלהם שוכן פיזית במיקום או שהם משתמשים בשרת וירטואלי, אשר נותן מראה של שיגור במיקום זה..

ל- VyprVPN בדרך כלל אין שרתים פיזיים במדינות עם מדיניות אינטרנט מגבילה. במקום זאת, השרתים הווירטואליים שלהם מאפשרים להם לשמור על שער ההצפנה מידי ממשלות מסוכנות ולספק למשתמשים באותן מדינות בגישה ל- IP במדינה..

לעיתים הם ישתמשו בשרתים וירטואליים כדרך לבחון מיקומים חדשים במטרה להחליט היכן יש לפרוס שרתים פיזיים חדשים על בסיס שימוש בלקוחות. שלושת היעדים שיש ל VyprVPN כאשר הם בוחרים מיקומים לשרתים שלהם הם ביצועים, אבטחה ומיקום IP.

ישנם מספר גורמים ש- VyprVPN לוקח בחשבון בבחירת היכן יש השרתים הפיזיים שלהם או היכן למקם שרתים וירטואליים. בלי קשר למיקום התשתית, VyprVPN מבטיחה לאחסן מידע לקוח רק פיזית בציריך, שוויץ. זה המקום בו החברה שלהם ממוקמת ומשולבת פיזית.

תמיכה במכשירים ופלטפורמות

osprvpn תומך ב- OSVyprVPN מציע תמיכה במספר מכשירים. אלה כוללים מק, חלונות, אנדרואיד ושלל שירותים ואפליקציות אחרים.

VyprVPN מציע אפליקציית נתב VPN וקל מאוד להתקין ולהשתמש בה. ברגע שהאפליקציה נמצאת בנתב שלכם, תוכלו לחבר אליו מספר מכשירים. זה מרחיב את כוח המנוי שלך. אם יש לך מנוי לשלושה מכשירים, הנתב שלך נחשב רק כאחד.

עם זאת, כל מכשיר בודד בבית המתחבר לנתב שלך יהנה מהיתרונות של VPN. אתה יכול לציין אם למכשיר מסוים יש חיבור מוצפן או לא מוצפן.

סיכום

בסך הכל, אנו שמחים מאוד על VyprVPN ו אנו ממליצים עליו בחום.

יש לזה מהירות, א תמחור דו-שכבתי, שירות המספק את יכולת לעבוד בכל מקום בעולם, תמיכת לקוחות מהממת, ו תכונה להרוג מתג - -. VyprVPN אורז חוויה יציבה שתוודא לשמור על הנתונים שלך בטוחים ובטוחים מבלי שתצטרך להקריב מהירות ואמינות.

לוגו vyprvpn

כעת ככל שהצענו נקודה יסודית, אנו מכירים בכך יש לנו הבדלי ציפיות וסדרי עדיפויות. בעוד שרובכם עשויים לרצות את הידיים למטה, VPN המאובטח ביותר, כמה עדיין יכולים לחפש חסכוני יותר פיתרון. יהיה אשר יהיה, אנו יודעים שכמה מכם עדיין לא מתרשמים. למזלנו, בשלב זה של המשחק, נותר רק קומץ מתמודדים כמו NordVPN ו כריש גולש. אז אנו רוצים שתעבור על הביקורת הקפדנית שלנו ה- VPN הטוב ביותר בוחרים ושם אתה יכול לבחור את האלוף שלך.

בסופו של דבר, רק אתה יכול להחליט מי המנצח שלך.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me