VPNs הטובים ביותר לטורנינג (2020)

הגנה על זהותך באופן מקוון היא הכרח בימינו. זה נכון במיוחד כשמדובר בשיתוף קבצים ב- P2P מכיוון שאתה לא תמיד יודע מה אתה מוריד, וגם לא מי צופה.


יש לקחת בחשבון הרבה דברים בבחירתך ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב. עליכם להתמודד עם האקרים ובדיקת ממשלה בעין.

באוסטרליה נחסמו יותר מ- 55 אתרי סיקור פיראט בינלאומיים בזכות פסיקת בית משפט באוגוסט 2017. אפילו בעידן של Com יצירתימונס רישיונות, המשתמשים מוגבלים מגישה לתוכן.

החדשות הטובות הן שיש כמה VPNs נהדרים בחוץ המאפשרים לך לעקוף את החסימה הזו כך שתוכל להציג ולהוריד את כל הסרטים, תכניות הטלוויזיה וההתמחויות הספורטיביות שאתה רוצה, מתי שתרצה.

אבל בחירת הנכון היא סיפור אחר, סיפור שיכול להיות מדרון חלקלק אם אין לך ניסיון עם VPN. מסיבה זו, ריכזתי רשימה של VPNs הטובים ביותר לסיבוב.

הרשימה שלי מבוססת על בדיקות ומחקר מעמיק כדי להבטיח שתקרא רק על אלה הנחשבים הכי נחשבים.

לאחר בדיקת יותר מ- 25 VPN והורדת (או ניסיון להוריד) 250+ קבצים בכל מקום ממלבורן לקנברה. עם מיטב ה- VPN, הצלחתי להשתמש ב- BitTorrent, להוריד סרטים ולהזרים כל פרק ב- משחקי הכס. ��

מוח עשוי להזדקק לספרים שכן חרב זקוקה לאבן שיניים אם היא בכדי לשמור עליה, אבל מוחי זקוק להורדות ללא הגבלה ועם מיטב ה- VPN הטובים ביותר ברשימה זו, אני יכול להוריד לתוכני הלב (והנפש)..

NordVPN

בחירה מס '1, מאזן פרטיות מצוין & מהירות, קידוד נתונים כפול

מקצוענים

הגנה נוספת, הצפנה בדרגה צבאית, מגוון אפשרויות תמחור, הגדרה קלה, מגוון אמצעי תשלום כולל ביטקוין, שרתים ב 61 מדינות

חסרונות

מהירויות איטיות יותר מכמה מהמתחרות שלהן, ללא תמיכה טלפונית

NordVPN קיים כבר לא מעט זמן והם פופולריים מאוד מסיבות מובנות. עם NordVPN, אתה מקבל שיתוף P2P בלתי מוגבל, חוסם דליפות DNS, מתג להרוג ו- ערבות 30 יום להחזר הכסף.

מה שכן, הם משתמשים בהצפנה בדרגה צבאית ומספקים למשתמשים שלהם CyberSec החוסם אוטומטית דברים כמו תוכנות זדוניות, כך שלא תצטרכו לדאוג מאיומי סייבר תוך כדי סיבוב או הזרמת תוכן חסום.

CyberSec מגן גם מפני התקפות DdoS (Distribution Denial of Service). התקפת DDOS היא סוג של התקפה בה משתמשים במספר מערכות נפוצות כדי למקד מערכת אחת בפרט. המערכת שלך. CyberSec מגן עליך מפני התקפה כזו.

תכונות מתקדמות אחרות כוללות VPN כפול שמצפין את התעבורה באינטרנט פעמיים כדי ליצור שכבה נוספת של פרטיות. תהליך זה של שרשרת שרשור מאפשר לך להסתתר מאחורי מספר שרתים כדי להגן טוב יותר על זהותך.

אלה רק כמה מהתכונות שתוכלו לצפות מהן באמצעות NordVPN. בדוק את סקירת NordVPN המלאה שלנו כאן.

כריש גולש

# 2 אפשרות זולה

מקצוענים

מהירות נהדרת, תמיכה איתנה ואחד המחירים הנמוכים ביותר לאיכות / מהירות. 

ביטול החסימה של Netflix ושירותי זרימת מדיה אחרים

חסרונות

תגובה איטית מצוות התמיכה בדוא"ל

Surfshark הוא חדש יחסית בסצנת ה- VPN אך הם גדלו בפופולריות עם יסודות הרשת החזקים שלהם, מגוון מרכזי הנתונים ופוליטי כניסה ללא הקפדה על כניסה..

מבחינת סיבוב, הסיבה העיקרית לכך ש- Surfshark הוא הבחירה המובילה שלנו היא האבטחה. פרוטוקולי ה- VPN של Surfshark משתמשים בהצפנת AES בדרגה צבאית 256-bit.

עם זאת, החברה הולכת שלב נוסף לשילוב החלפת מפתחות DHE-RSA עם 2048 סיביות ובחשיפת אימות SHA512 לביטחון נוסף (תרגום: ההצפנה והאבטחה הטובים ביותר). יש גם הגנת דליפות DNS ו- WebRTC השזורים בטכנולוגיה שמפעילה רשת זו. קרא עוד על זה בסקירתנו כאן.

בסך הכל Surfshark הוא בחירה נהדרת עבור אנשים שמחפשים גם את האנונימיות ואת הפרטיות של משהו כמו VP VPN מבלי לשלם זרוע ורגל.

ExpressVPN

מספר 3 מהיר והרבה כתובות IP

מקצוענים

המהירויות המהירות ביותר, שירות לקוחות ללא תחרות, תכונות מתקדמות, ללא יומנים, פרטיות מלאה

חסרונות

המהירויות המהירות ביותר, שירות לקוחות ללא תחרות, תכונות מתקדמות, ללא יומנים, פרטיות מלאה

ל- ExpressVPN אין מדיניות חברתית ללא יומני, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בבטחה ב- uTorrent או בכל לקוח BitTorrent אחר כדי לשתף קבצים באנונימיות מוחלטת..

אתה פשוט נרשם, עקוב אחר ההוראות הבסיסיות שלהם ותוך דקות אתה יכול להתחבר לאחד מהשרתים שלהם. משם אתה יכול להוריד בבטחה ובבטחה את uTorrent ולהתחיל להשתמש באפליקציה שלהם כדי להתחיל לטרוף. תכונת המיקום החכם שלהם יכולה אפילו לבחור את המיקום האופטימלי עבור הרשת שלך.

הם משתמשים ברמת ההצפנה הגבוהה ביותר (AES 256-bit) ומאפשרים לך להשתמש בכל אחד מהפרוטוקולים העיקריים (OpenVPN, L2TP, PPTP ו- SSTP).

עם ExpressVPN, אתה קבל את כל התכונות שהזכרנו קודם—תמיכת לקוחות חיה 24/7, מהירויות רוצחים, מתגים להרוג, רוחב פס בלתי מוגבל ועוד.

VPN חוצץ

# 4 חסר במהירות / אבטחה

מקצוענים

מבצעים מיוחדים, ללא יומנים, שרתים מהירים, הצפנת 256 סיביות של Blowfish, רוחב פס בלתי מוגבל, 5 חיבורים בו זמנית, תמיכת לקוחות 24/7

חסרונות

לא פיתרון ה- VPN הזול ביותר, ללא חסימת מודעות, חסר תכונות מתקדמות

עם ציוני מבחן מהירות בינלאומיים איתנים ולקוח אמין, ברור מדוע VPN Buffered זכה בפרסים והופיע בפרסומי טכנולוגיה גדולים כמו מגזין Wired. מדובר בחברה בעלת מוניטין שברור שאכפת לה מלקוחותיה.

כל שנה החברה הזו שמבוססת בבודפשט מעניקה 5,000 דולר ל -5 סטודנטים כדי לסייע בכיסוי השכלתם באוניברסיטה. הם מציעים תמיכה בסניפים ותמיכת לקוחות ייעודית.

שלא כמו חלק מהמתחרים שלהם, הם לא מגבילים הגבלות על משתמשים שרוצים לשתף קבצים. תהיה לך גישה מלאה לסיבוב עם התוכנה שלהם. בעזרת הטכנולוגיה שלהם תוכלו לעקוף את התערבות הממשלה ולבטל את החסימה של כל תוכן שתרצו להציג או להוריד..

על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך והצפנה נכונה של התעבורה המקוונת שלך, VPN Buffered נותן לך את כל מה שתצטרך כדי לבטל את החסימה של אתרי סחף וליהנות מהתוכן שיצא לך לבדוק..

ראוי להזכיר שגם כמה אתרי VPN נראים כאילו הם סטרו יחד על ידי אחיו הקטן של מישהו במהלך סוף שבוע ארוך. Buffered.com לא יכול היה להיראות טוב יותר. הדפים הם קלים לעיניים וקל לניווט באמצעות מודעת באנרים המציגה את העובדה שהם הופיעו בזמן, בהצלחה וב- Wired הנ"ל. ממשק קל גם לניווט.

IPVanish

עוד מתמודד חזק

מקצוענים

אין יומנים, הצפנה מוצקה, שרתים מרובים, סיבוב מותר, מקבל ביטקוין

חסרונות

מבוסס בארצות הברית, שם ה- NSA יכול לבוא לדפוק, פחות מתמיכה ללקוח למופת

IPVanish הוא נהדר למתחילים ומשתמשים מנוסים כאחד. IPVanish עם חבילה חזקה של כלי אבטחה, הוא חלום של טורנט. בדומה ל- ExpressVPN ו- NordVPN, IPVanish מספק הצפנה אידיאלית לשיתוף קבצים והזרמת קבצים.

VPN עטור הפרסים הזה שומר על פרטיותך באמצעות Socks5, תכונת פרוקסי המאפשרת לך להישאר פרטית על ידי הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך בעת העברת התעבורה שלך P2P דרך אחת מתוכניות שלהם 40,000 כתובות IP ומעלה באחד מהשרתים הרבים שלהם.

יש להם שני שרתים במלבורן ובסך הכל 950+ שרתי 60+ מדינות, מה שהופך אותם לאחד הפתרונות ה- VPN הנפוצים בעולם. הם מציעים גם שלוש תוכניות במחיר סביר.

VPN פרטי

ראנר אפ מוצק

מקצוענים

OpenVPN חזק, ללא מדיניות יומן, מחירים נוחים, שבעה ימי החזר כספי, שרתים ב 29 מדינות

חסרונות

אין כיסוי דליפת DNS מובנה

אפשרות ידידותית לתקציב עבור המשתמש הקלוח יותר שעדיין רוצה יכולת סוחף, VPN פרטי משתמש בקריפטוגרפיה בטון כדי לשמור על אנונימיות. השירות שלהם כולל א מתג להרוג מובנה והם מקפידים על מדיניות חברתית ללא יומני.

באמצעות VPN פרטי תוכלו לבטל את החסימה של אתרים ספציפיים לאזור ואתרים חסומים. שרתי המהירות הגבוהים שלהם הם מהאמינים ביותר וההגדרה שלהם בלחיצה אחת מוציאה את כאב הראש מההרשמה ומתחילה..

VPN Private Private תואם בכל המכשירים, הוא שירות המוערך בזכות שירות הלקוחות הידידותי שלו וחיבורים מהירים.

למרבה הצער, לכל ורד יש את הקוץ שלה וזה שהינו היעדר הגנת דליפות DNS. אבל עבור המשתמש המזדמן, זו בחירה נחמדה וזולה, שככל הנראה תעשה את העבודה.

CyberGhost

ראנר אפ 2

מקצוענים

פרטי, מבוסס ברומניה (ללא חטטנות ממשלתיות), תוכנה נאה ונוחה לשימוש, חמישה חיבורים בו זמנית, צ'אט חי 24/7, הגנת דליפות DNS, מתג להרוג, שיתוף P2P מותר

חסרונות

תמחור מבלבל, מוניטין גרוע בקרב לקוחות לשעבר

תוכנה זו נוחה לשימוש במיוחד ויש בה את כל הפעמונים והשריקות של פתרונות VPN יקרים יותר. מבוסס ברומניה, CyberGhost מספק מהירויות יוצאות דופן בשרתים סמוכים ושומר ללא כל יומני הפעלות משתמש.

הוא חוסם את פרוטוקול הטורנט בכל השרתים, מנרמל את התנועה ומאפשר את השימוש בכל רשתות ה- P2P. הדבר היחיד המפוקפק ב- CyberGhost הוא שתוכל להוריד אותו בחינם לחלוטין.

VPNs בחינם הם דבר שמשתמשים צריכים להיזהר מכיוון שרוב ה- VPN החינמי אינו באמת בחינם. יש להם מוניטין רע לאיסוף הנתונים שלך ומכירתם לצדדים שלישיים על מנת לשלם עבור השירות החינמי שלהם.

עם זאת, לאחר עריכת בדיקה עם CyberGhost, לא מצאנו שום הוכחה שכך היה ולא התגלו אף דליפות DNS. כל הדברים הנחשבים, CyberGhost נראה כמו אפשרות קיימא למשתמש העומד בתקציב הדוק.

הגן על עצמך עכשיו

פרטיותך חשובה, במיוחד כשמדובר בשיתוף קבצים ב- P2P. אימה יכולה להיות מסוכנת מאוד. זה יכול לגרום לבעיות משפטיות, התקפות של תוכן זדוני או תוכנות זדוניות. זה יכול לגרום לדליפות נתונים וגניבת מידע רגיש.

VPNs יכולים להדוף את כל איומי הסייבר הללו ולסייע לך לשמור על שיקול דעת.

אם אתה עדיין לא בטוח אם להשתמש באחד משירותים אלה, זכור כי ה- VPN ברשימה זו כולל ערבויות להחזר הכסף. אתה חופשי לנסות את השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לך.

איך VPNs עבור אימה מגן עלי?

הצפנת VPN וכתובות IP ייחודיות מבטיחות כי ספק שירותי האינטרנט שלך (ספק שירותי אינטרנט) לא יכול לראות מה אתה עושה באינטרנט מכיוון שכל הנתונים המועברים מהמחשב שלך דרך שרת VPN מוסתרים..

מכיוון שאחת הסיבות העיקריות להתעוררות היא אי-אין גדול היא בגלל תוכן המוגן בזכויות יוצרים, ספקי VPN בסופו של דבר מקבלים את הכתף ממחזיקי זכויות היוצרים במקום ממך. הסיבה לכך היא שכתובת ה- IP האמיתית שלך לא נחשפת.

על ידי חיבור ל- שרתי VPN שנמצאים במדינות שאינן מצנזרות אתרים בגלל זכויות יוצרים, אתה יכול לבטל חסימת אתרי סיקור ביעילות ולראות מה שאתה רוצה.

הבנת החוק

יש מדינות (הממלכה המאוחדת והודו ביניהן) הולכות ונמחקות בכל הנוגע לעבירות זכויות יוצרים מקוונות, אך מרבית המדינות רואות שודדי ים הם עניין אזרחי ולא פלילי. להלן רשימת המדינות וחוקי ה- VPN המשויכים אליהם.

אחת ההשלכות הנפוצות ביותר של פירטיות היא מכתב אזהרה של ספק שירותי האינטרנט שלך. אם אתה משתמש ב- VPN מאובטח כראוי, לא תיתקל בבעיה זו מכיוון שכתובת ה- IP שלך בפועל לא תראה על ידי אף אחד.

כיצד לוודא ש- VPN שלך עבור אימה מגן עליך

אם אתה רוצה לדעת אם אתה באמת מאובטח ופרטי, בקר ב- IPLeak.com. אם אינך רואה את כתובת ה- IP האמיתית שלך או כתובת מספק האינטרנט שלך, אתה מוגן על ידי ה- VPN.

לביטחון נוסף, תוכלו לבדוק אם לקוח BitTorrent שלכם מדליף את כתובת ה- IP האמיתית שלכם על ידי גלילה מטה לאתר זיהוי כתובת טורנט והוספת קישור המגנט ללקוח BitTorrent שלכם. פעולה זו תפקח על פעילותך המגעת ותאתר דליפות.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שנרשמים ל- VPN

כשמדובר בבחירת ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב, יש הרבה מה שאתה צריך לדעת.

משתפי קבצים של טורנט ו- P2P זקוקים לפרטיות, אך הם זקוקים גם לתקרה הוגנת כשמדובר בכובעי נתונים. מהירויות איטיות ורוחב פס גופני יהוו בעיה למי שמחפש להוריד או להעלות כמות מכובדת של תוכן.

עם זאת בחשבון, הנה כמה גורמים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתייצב ב- VPN לצרכיך המפחידים:

  • אבטחה
  • מדיניות רישום
  • מגבלת רוחב הפס
  • ביצועי בדיקות מהירות

השיקול מספר אחד כאשר מחפשים VPN לצורך סיבוב הוא הקריפטוגרפיה שמאחורי התוכנה. הצפנה נכונה היא זו שמבטיחה למשתמש כי אף צדדים שלישיים לא יוכלו לרגל אחר פעילותם או למקד אותם באמצעות מודעות או וירוסים.

VPNs הטובים יותר בשוק מציעים פרוטוקול OpenVPN, מודל אבטחה להובלת מנהרות מאובטחת. זה שומר על ספקיות האינטרנט (ספקי שירותי אינטרנט), ללא קשר לדברים כמו שמירת נתונים חובה. בדרך זו אתה מונע מהם לאסוף את הנתונים האישיים שלך ואת הנתונים של האנשים שאתה מתקשר איתם באופן מקוון.

חברות פרטיות משתמשות ב- VPN למען סוג זה של אבטחה בלתי נראית מזה זמן רב, אך כעת היא הופכת לזמינה לקהל הרחב ויש שפע של פתרונות VPN בשוק, שרבים מהם מציעים תוכנת אבטחה עם אלגוריתמי חתימה משלהם. להצפנת בטון.

א מדיניות הרישום של VPN חשובה מאוד מכיוון שזה מה שקובע אם הפעילות המקוונת שלך היא באמת פרטית או סתם "די, סורטה פרטית." כמה VPNs יגידו לך שיש להם מדיניות ללא יומני, כלומר הם לא חוסכים את פעילויות המשתמש שלך, אך במקרים רבים זה היא טענה שקרית.

משתמשים ב- Reddit ובפורומים אחרים הזמינו VPNs כמו HideMyAss לאיסוף הנתונים שלהם ושיתוף מידע זה עם אחרים. האשמות דומות הושמעו ב- Pure VPN, אם כי טענות אלה אינן מבוססות במידה רבה.

מלבד בחירת VPN עם מדיניות קפדנית ללא יומני, תרצה גם לחפש אחד עם רוחב פס רב. כמובן, המהירות של ה- VPN שלך אינה רק באחריות ה- VPN שאיתו אתה הולך, זו גם האחריות שלך.

אם אתה משתמש ב- VPN הטוען כי יש מהירויות מהירות ואתה מוצא שהם אטים, שקול להשתמש בשרת הקרוב יותר אליך. ברוב המקרים ל- VPN יש שרתים באזורך. השתמש תמיד בשרת שמתאים למטרה שלך.

דרך נוספת להעלות את המהירות שלך היא להשתמש בפרוטוקול PPTP. PPTP מייצג פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה. זהו אחד הפרוטוקולים העתיקים והפשוטים ביותר והמהירה ביותר לחישוב. עם זאת, זכור שאתה לא תקבל אבטחה מרבית עם פרוטוקול PPTP כך שזה באמת זורק בין האבטחה האולטימטיבית למהירות האולטימטיבית.

בדיקת מהירות היא שיקול נוסף. ExpressVPN הוא ה- VPN האהוב עליי בגלל השקיפות והמחויבות שלהם ללקוחות שלהם. הם היו ה- VPN הראשון שהציג כלי לבדיקת מהירות שמראה לך בזמן אמת בדיוק אילו סוגים של מהירויות אתה משיג באמצעות חיבור השרת שלהם.

כדי לייעל באמת את המהירות שלך, עליך לשדרג את מהירות החיבור שלך באמצעות ספק שירותי האינטרנט שלך. הקפד לעשות זאת לפני שתשתמש ב- VPN שלך. אל תשתמש ב- VPN בחינם לצורך סיבוב או סטרימינג. למידע נוסף על מהירות, קרא את המדריך הגדול שלנו להעלאת האינטרנט שלך.

אז, אילו רשתות VPN הטובות ביותר לבילוי ב 2018? בדקנו מקרוב את כל ה- VPN הגדולים בשוק (וכמה מהקטנים שבהם תרצו להימנע בכל מחיר) ודירגנו אותם על סמך מהירות, תכונות, הצפנה, נקודת מחיר, שירות לקוחות, ורובם חשוב מכך, פרטיות.

סיכום

אני חושב שתסכימו שיש יתרונות רבים לשימוש ב- VPN.

עם VPN חזק, תוכל להימנע מכל דבר, החל מתקפות זיוף של Wi-Fi ו- Honeypot וכלה ב Firesheep ו- Ransomware תוך כדי הורדה והעלאת תוכן באופן אנונימי..

גם אם אתה רק רוצה להתחבר לחברים או לקרובי משפחה, VPNs קיבלו את הגב שלך, והגנו על הסיסמאות והשיחות האישיות שלך מעיניהם המסקרנות של תאגידים, האקרים ומוסדות ממשלתיים.

עכשיו כשראית את ששת הבחירות המובילות שלנו, אולי אתה מתקשה להסתפק רק באחד. אם זה המקרה, אני ממליץ לנסות אחד או שניים כדי להרגיש תחושה שמתאימה לצרכים שלך.

אם הייתי צריך לבחור את שלוש הראשונות שלי, אניבהחלט הייתי הולך עם NordVPN, Surfshark, ו ExpressVPN. כל אחד מהם כולל מהירויות טובות, תמיכה אמינה, הצפנת סלע מוצק ומבצעים מיוחדים לנרשמים לראשונה.

VPNs הם משאב חיוני וכעת יש לך את הידע הדרוש לך כדי להתחיל לעשות קניות סביב פיתרון VPN בר קיימא. סטרימינג שמח.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me