VPNs הטובים ביותר עבור Netflix (2020)

כשהייתי צעיר אהבתי את הטבע וביליתי את רוב זמני על ידי המורי, אבל כל בחור שהגיע לגיל בחלק האחרון של שנות ה -90 יכול להגיד לך שהחיק הטבע משעמם אחרי זמן מה ואתה רוצה קצת בידור אמיתי.


לרוע המזל עבורי ועבור בני, קשה היה להגיע לבידור. כשאתה צעיר מדי בשביל קצת מהנוזל הענבר ובגיל ההתבגרות שלך אתה מכוסה באקר, להשתכר ולהשתולל לא בא בחשבון. ��

באותה תקופה, ועד היום, אני פונה לסרטים אמריקאים בכדי להרוות את צמאוני להתרגשות. אבל דרום אוסטרליה מחורבנת בכל הקשור לסרטים. לפחות זה היה אז. הקולנוע היחיד שאני זוכר הוא תיאטרון קאפרי ההיסטורי וזה היה 60 ק"מ משם. בו!!

כשההורים שלי קיבלו אותי ואת אחי מחשב, היינו מעל הירח. לבסוף נוכל לצפות ב- YouTube ולהוריד סרטים. די אם נאמר, היה כיף בזמן שנמשך.

כידוע כל אוסי, הממשלה נסדקה קשה באתרי פיראטים וחסמה לא פחות מ 59 אתרי טורנט. וזה לא הכל. ספריית הווידאו האמריקאית של נטפליקס אינה זמינה באוסטרליה, כמו גם אתרים כמו Hulu ו- Crackle.

כדי להחמיר את המצב, התוכן שעדיין זמין לאוייטים יכול לכוון אותנו לפרסום לא רצוי, תוכנה זדונית ווירוסים, ולגנוב את הנתונים האישיים שלנו.

Contents

חינם אומר שאתה המוצר

התקפות Ransomware כמו NotPetya, Locky, Jigsaw ו- CrySis עלו לנו כסף ומידע אישי רגיש בשנים האחרונות וזה לא מראה שום סימן להאטה. נכון לאוקטובר, התקפות הסייבר עלו באוסטרליה.

לא רק הבנקים והתאגידים הגדולים חשופים להתקפות כאלה. אם פאזל לימד אותנו משהו, זה שאפשר למקד את האזרח הממוצע ולהחזיק את הנתונים האישיים שלו כבני ערובה על ידי איזו צוואר עם כונן הבזק בג'מבו..

למרבה המזל, יש כמה VPNs מעולים (רשתות וירטואליות פרטיות) בחוץ שיכולות להפוך את החוויה המקוונת שלנו לחברה פרטית ומאובטחת. באמצעות הצפנה בדרגה צבאית, VPNs אלה יאפשרו לך לגלוש באינטרנט או להזרים את הסרטים האהובים עליך & תכניות טלוויזיה ללא דאגה לחסימה או זיוף.

מבחינת החיסרון, כאשר אתה משתמש ברוב ה- VPN, בהכרח אתה מקבל הודעת שגיאת פרוקסי כשאתה מנסה לגשת לשירותים כמו Netflix US. אבל זו בעיה שמתקנים בקלות על ידי בחירת ה- VPN המתאים לתפקיד.

כל VPN ברשימה זו הוא מומלצת במיוחד עבור יכולתם לעקוף תוכן חסום, במיוחד נטפליקס. אם אתה משתמש באחד מ- VPNs אלה, תוכל להציג את Netflix האמריקנית ואת קטלוג Netflix של כל מדינה אחרת באיכות HD בהירה קריסטלית. אם אתה מחפש VPN בחינם, היינו מייעצים נגדו שזה יהיה איטי מכדי להזרים אמין סרטונים בצורה מהימנה.

להלן נבדוק בדיוק מה זה VPN של Netflix ומדוע הוא יכול לבטל את חסימת ספריית שירות הזרימה עבורך. נעבור על כל VPN שעובד למטרה זו ולמה יש כאלה שלא כדאי להשתמש בהם. כעוזר נוסף, אדון כיצד אתה מתקדם להתקין VPN למטרה זו.

בואו נתבצר!

NordVPN

איתור איומי מתקדם + מתג להרוג + הצפנה בדרגה צבאית

מקצוענים

מגוון אפשרויות תמחור ואמצעי תשלום
גש לנטפליקס
מאפשר סיקור
הגדרת חשבון קלה
הצפנה מאובטחת
ממשק מעולה
עיצוב אתרים חלקלק
מגוון תוספות
שירות לקוחות

חסרונות

המהירות איטית באזורים מסוימים בעולם.

פועל מחוץ לתחום השיפוט של פנמה, הרחק מארבע עיניים, NordVPN הוא VPN שאתה יכול לסמוך עליו כדי לשמור על מידע סודי שלך. הם חסין מפני חוקי פירטיות מה שאומר שתוכל להתחבר לכל מקום בכל עת.

טכנולוגיית CyberSec של NordVPN כוללת רשימת חסימות בזמן אמת של אתרים המארחים תוכנות זדוניות, רוגלות ומעקב. אכדי לאתר תוכנות מזיקות או מרחרחות כשאתה מבקר באתר מסוכן. בדרך זו הם מסוגלים לחסום אותך מכניסה לאתר שיסכן את הנתונים שלך.

עם הצפנה בדרגה צבאית ו- VPN כפול (שתי שכבות הגנה), NordVPN שומר על אפוף סודיות כשאתה גולש באינטרנט או מוריד תוכן.

באופן אישי, אני אוהב את ההגנה מפני דליפות DNS שלהם (הכי טוב שנתקלתי בהם) ואת "Onion Over VPN" (ההודעות שלך משובצות בשכבות של הצפנה כמו שכבות של בצל).

למרבה הצער, NordVPN לא מציעה אפליקציית חוסם מודעות, אך חוץ מזה יש להם את מרבית הפיצ'רים אותם היה מחפש ב- VPN - הגנת DNS, switch switch, et al..

מאפיינים

CyberSec, הורדות, שיתוף קבצים, חומות אש ואבטחה ללא הגבלה; הגנה מפני דליפות DNS, 6 חיבורים סימולטניים, צ'אט חי 24/7, זמן עבודה 99.9%, 1000+ שרתים

קרא את סקירת NordVPN המלאה שלנו כאן.

כריש גולש

הצפנה מעולה, חיבורים ללא הגבלה, מתג Kill Kill מובנה

לוגו Surfshark

מקצוענים

ביטול החסימה של Netflix ושירותי זרימת מדיה אחרים
עובד היטב לסיבוב ושיתוף קבצים ב- P2P
מדיניות ללא יומן מחמירה
כתובות IP ללא רוחב, רוחב פס וחיבורים ללא הגבלה
אבטחה והצפנה מעולים
מתג להרוג כלול בכל התוכניות
ניתן להשיג במדינות בהן צנזורה או בלוקים נטו
ניסיון חינם והבטחת החזר כספי למשך 30 יום
הגנת דליפות DNS, IPv6 ו- WebRTC

חסרונות

רשת שרתים קטנה יותר מאשר VPNs אחרים
המהירות יכולה להשתנות משרת לשרת
בממשק האפליקציות אין אופטימיזציה לעיצוב

Sufshark הוא שירות ה- VPN החדש שנמצא בלוק. החברה צומחת כל יום ונראית מחויבת לסיים את עצמה כ- VPN הטוב ביותר בשוק. לשירות יש א ערבות 30 יום הכסף בחזרה ובונה במהירות את אחד המוניטין הטובים ביותר על הרחוב.

כאשר Surfshark התחיל לראשונה, רוב האנשים פקפקו בהם. אחר VPN? ברור שהחברה ראתה את השוק וחשבה שהם יכולים להצליח יותר. יש לו כבר מעל 800 שרתים ביותר מ- 50 מדינות. זה נראה כאילו הם הוספת שרתים נוספים בכל יום.

מדוע הוא כל כך גבוה ברשימת נטפליקס שלנו ?. דבר אחד שיש לו על פני שירותי VPN רבים הוא תמיכה בפרוטוקול IPv6. על ידי שימוש בפרוטוקול זה הם יכולים לספק מספר בלתי מוגבל של כתובות IP ללקוחותיהם.

לפרוטוקול ה- IPv4 הישן שמשמש VPNs רבים יש מספר מוגבל של כתובות IP ייחודיות להקצאה. זוהי הבחנה חשובה נטפליקס וחברות אחרות מסוגלות לאתר VPN וליזום חסימות בגלל אלפי משתמשים שמקורם באותה כתובת IP.

מאפיינים

צ'אט לייב 24/7, אפליקציות פנטסטיות, הכל ללא הגבלה, פרוטוקול הצפנה אבסורדי, ללא כניסה ובסיס שרת הולך וגדל..

קרא את סקירת הגלישה המלאה שלנו ועל אנאליזה כאן.

ExpressVPN

מהיר, מאובטח וטונות שרתים

מקצוענים

145 מיקומי שרת
אפשרויות תמחור מגוונות & שיטות תשלום
תאימות מרובה מכשירים
בטל את החסימה של נטפליקס סמואה האמריקנית וסמואה
מהירות בלתי מוגבלת ורוחב פס
RSA-4096 & אימות HMA SHA-512
ביצועים מעולים ב 90+ מדינות
שירות לקוחות מעולה
כתובות IP ייעודיות

חסרונות

אפשרות יקרה יותר מאחרות
הגדרות ותצורות מוגבלות
אין תמיכה טלפונית

זה אחד הפראבים הכוללים שלי כשמדובר ב- VPNs מכובד שיש לי הרבה מה להציע. יש להם את המהירויות המהירות ביותר והם מספקים הורדות ללא הגבלה והצפנה סופר מאובטחת של 256 סיביות.

יהיה עליך לחוץ למצוא VPN יחיד שיכול להתאים ל- ExpressVPN לתמיכה ידידותית, בקרת ידע ואבטחה אולטימטיבית. שלהם 3ערבות כסף בחזרה למשך 0 יום ו צ'אט חי 24/7 הם בונוסים לכל הסופרים שלא תטרחו להבין דברים בעצמכם.

הם יעזרו לך בכל בעיה ותבטיח שיש לך חוויה חיובית בשימוש בשרתים שלהם או שתקבל החזר מלא.

מאפיינים

תוכן מכל מקום, ללא יומנים, 145 מיקומי שרת, מבחן המהירות החתימה של ExpressVPN, אפליקציות עטורות פרסים, תמיכת לקוחות 24/7 ומנהור מפוצל.

(קרא את כל סקירת ExpressVPN שלנו כאן)

PureVPN

אבטחה מעולה, מהירויות ושירות מעולה

מקצוענים

ממשק פשוט
חמש קביעות מוגדרות מראש ייחודיות
מהירויות מעולות
P2P מותר
אין מדיניות יומנים
הצפנה חזקה
גמישות בתשלום

חסרונות

התרחשויות בעבר של דליפות DNS
יומני חותמות זמן ורוחב פס
חומת אש של NAT ותוספות אחרות עולה עלות נוספת

אם אתה רוצה ללכת הוגן ב- Netflix, PureVPN הוא ה- VPN בשבילך. זה עובד 100% מהזמן, בין אם אתם מחפשים לחקור את קטלוג Netflix האמריקני או לבדוק את הולו, קודי ו / או אמזון פריים.

השרתים שלהם תומכים גם בשיתוף P2P וזה אומר שתוכל לבטל את החסימה של כל אותם אתרי סיקור שהממשלה מנסה לקחת מאיתנו. עם 80,000+ שרתים, PureVPN הוא אחד ה- VPN הגדולים והשכיחים ביותר סביבם והם בעלי שם טוב לעזאזל להגנת דליפות DNS.

PureVPN הוא תואם iOS ו- Android, והוא מציע מגוון פרוטוקולים מ- OpenVPN ו- L2TP ל- IKEv2 ו- SSTP.

אבל אל תיקח את דבריי בזה. ה- Mashables וה"ניו יורק טיימס "שרו גם הם את שבחי ההערכה על ההצפנה החזקה שלהם והמחירים הבלתי מנצחים שלהם. אם אתה לוחם כלשהו שלא יכול להרשות לעצמך לזרוק את כל השטויות שלך בגלישה מאובטחת באינטרנט, אתה תשמח כמו חזיר חרא עם PureVPN.

הם כן זול וקל להתקנה. והדובדבן שבקצפת הוא הערבות להחזר הכסף שלהם בשבעה ימים. אם זה לא מספיק תמריץ, קחו בחשבון את העובדה שהם מאפשרים חמישה חיבורים בו זמנית. אלה שני קשרים יותר מרוב המתחרים שלהם.

מאפיינים

מהירויות מהירות, ללא מדיניות יומני, התחייבות להחזר כספי, ביטול חסימת Netflix וטרנינג, נבדק ואושר

(קרא את הסקירה המלאה של PureVPN כאן)

VyprVPN

יותר מ- 70 שרתים, הצפנה חזקה, נהדר עבור Netflix

מקצוענים

שרתים ביותר מ- 70 מדינות
מהירויות ברקים מהירות (אידיאלי לסטרימינג)
הצפנה חזקה
אבטחה מלאה
מבטל את חסימת Netflix

VyprVPN הוא בחירת אס עבור Netflix ושירותי סטרימינג אחרים. הם מספקים א הצפנה סלעית וכל מאפייני האבטחה המתקדמים שאפשר לבקש מהם. אנו מדברים על הצפנה בדרגה צבאית, במהירויות ושירות חריגים ביותר מ- 70 מדינות.

מהתוכנה הארגונומית שלהם לתוכנה שלהם תאימות מרובת מכשירים, VyprVPN הוא ענק בקרב VPNs, ובדומה ל- ExpressVPN, הם מספקים ללקוחותיהם ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום..

באופן אישי, אני לא אוהב במיוחד את צוות התמיכה בלקוחות שלהם (קורט ולא כל כך אינפורמטיבי), אבל זה מחיר קטן שצריך לשלם עבור הצפנה הגונה ואנונימיות מוחלטת..

וללוחמים שלא רוצים להיפרד מהכסף שלהם ממש מחוץ למחבט, הם הצע תקופת ניסיון בחינם למשך 3 ימים כך שתוכלו לראות איך זה עובד לפני שאתם רוכשים תוכנית.

מאפיינים

הורדה והזרמה ללא הגבלה, 3 חיבורים בו זמנית, ערבות להחזר הכסף, התבוסות על מצערת, פרוטוקולים מרובים, פרוטוקול זיקית, שילוב מרובה אפליקציות

(קרא את סקירת VyprVPN המלאה שלנו כאן)

TorGuard

לא כל כך הרבה מיקומים אלא פרטיות מוחלטת

מקצוענים

חיבורים מהירים
בטל את חסימת Netflix US
שימושיות בכל הפלטפורמות
מאפיינים מתקדמים
תמיכת לקוחות 24/7
הצפנת TSL ו -256 סיביות

VPN אנונימי של TorGuard הוא אפשרות ברת קיימא למי שאינו מצפה למאות אלפי כתובות IP או מאות מיקומי שרת.

VPN אנונימי של Torguard, המציע פרוקסי Socks5 ו- IP ייעודי, מאפשר למשתמשים שלה להזרים תוכן חסום ולהוריד טורנטים עם פרטיות מלאה..

אתה תהיה מסוגל לגשת לכל דבר, החל מנטפליקס והולו ועד פנדורה וסרק באופן אנונימי.

אחד הדברים שאני הכי אוהב בהם הוא אמצעי התשלום שלהם. אתה יכול לשלם באמצעות ביטקוין, OKPay, PayPal, Giropay, Google Checkout, dotpay, sofort, דובדבן, Qiwi, ecoPayz, Boleto Bancario, Union Pay, Ukash ו- Money Bookers בנוסף לכרטיסי אשראי גדולים ולארנק Google.

למרות TorGuard הוא מעט עצמות חשופות בהשוואה ל- VPNs האחרים ברשימה זו, זה עדיין פתרון VPN מאובטח ומהיר התומך ב- OpenVPN, PPTP או L2TP.

עם שרתים באוסטרליה ובניו זילנד כמו גם ב 98 מדינות אחרות, אתה יודע שתוכל להתחבר ולקבל מה שאתה רוצה מהתוכנה שלהם..

מאפיינים

תומך בכל המכשירים כולל Xbox 360, 5 חיבורים בו זמנית, כרטיס תמיכה, תמיכה בדוא"ל, 100+ שרתי ב- 37 מדינות, הצפנה בדרגה צבאית

(קרא את הסקירה המלאה של TorGuard כאן)

VPN של אווז

טוב אבל דרך יותר מדי טיפות חיבור

מקצוענים

תמחור משתלם
גישה לנטפליקס
תמיכה P2P
תוכנה ארגונומית
אין מדיניות יומנים

חסרונות

אין תמיכה בצ'אט חי
מהירויות איטיות יותר מרובן, במיוחד בעת שימוש ב- OpenVPN
קשה להגדיר נתב
החיבורים אבודים לעיתים קרובות

VPN של אווז מקבל ממני ציון של 75% מכיוון שהם בהחלט VPN מכובד, אבל הם רחוקים מהטובים ביותר. שירות מבוסס הולנד זה הוא אחד ה- VPN החדשים יותר בשוק ואולי הם ישתפרו עם הזמן.

כפי שזה נכון לעכשיו, הם חסרים את התכונות המתקדמות או את מגוון הפרוטוקולים שאני מצפה להם מתוך פתרון VPN מדף עליון.

עם זאת, אתה מקבל גישה לנטפליקס, לתמיכה ב- P2P ולחיבורים ללא הגבלה. התוכנה שלהם קלה להתקנה והם מציעים תקופת ניסיון ללא תשלום של 30 יום ללא סיכון, כך שתוכלו לראות בעצמכם אם כדאי להשתמש בהם.

הדבר הטוב ביותר שאני יכול לומר על VPN של אווז הוא שהם כאלה סביר למדי ולהציע כמה שיותר חיבורים בו זמנית. הקודם לא בדיוק הופך אותם לראויים לציון (יש שם הרבה VPNs זולים), אבל האחרון די ייחודי. למעשה, אני לא זוכר שבדקתי VPN בודד שהציע יותר משישה חיבורים בו זמנית.

אם אתה יכול התמודד עם טיפות במהירויות ההורדה ואז יתכן שתרצה לצאת ב- VPN של Goose. אתה בהחלט יכול לעשות הרבה יותר גרוע (ראה: HideMyAss, ArchieVPN, SuperVPN).

מאפיינים

ניסיון חינם למשך 30 יום, הצפנה חזקה, ללא מדיניות יומנים

האם אוכל להשיג VPN בחינם ל- Netflix?

חינם vpnאם אתה חדש ב- VPN ורק רוצה לראות איך הם עובדים או אם אתה בעל הכנסה קבועה ואינך יכול להרשות לעצמך פיתרון VPN בתשלום, אתה יכול לבדוק הרבה מאותם VPN מעולים בחינם, בדרך כלל לצורך משפט. תקופה של שבוע או חודש. אך אל תצפו לפתוח את נעילת Netflix ושירותי סטרימינג דומים באמצעות תוכנה חופשית.

האמת העגומה היא שנטפליקס מפצחת קשה בשרתים השייכים ל- VPN. זו הסיבה שרק שירותי VPN פרמיום מסוגלים לבטל את החסימה. החדשות הטובות הן שרוב כל VPN ברשימה זו הוא זול במיוחד כך שלא תפרק את הבנק שמנסה אחת.

בטל את חסימת Netflix מכל מקום

VPNs הטובים ביותר עבור Netflix (2020)כולם רוצים לעשות מעיניהם בנטפליקס כי הם ענקי הבידור המודרני. היקף הסרטים, תכניות הטלוויזיה והסרטים התיעודיים שהם מציעים בקטלוג המפלצתי שלהם הוא מעורר השראה.

למרות שספריית נטפליקס היא ענקית, לצופים שאינם ארה"ב יש הרבה מה לצפות להם אם הם יבטלו את חסימת קטלוג Netflix האמריקני. מנויי ארה"ב נטפליקס מקבלים טונות של תוכן שמדינות אחרות אינן מקבלות.

מהו VPN עבור Netflix?

VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. שירות זה הופך אותו כך שתוכל להיראות כאילו אתה ניגש לאינטרנט ממקומות שונים בעולם בזכות מגוון כתובות ה- IP של VPN המסכות את כתובת ה- IP שלך בפועל.

השימוש באחד משרתי ארה"ב נראה שאתה ניגש ל- Netflix מארה"ב. התוצאה היא קטלוג שיגרום לכם להצהיר, "יופי של סאב!"

מדוע במדינות שונות יש קטלוגים שונים של נטפליקס?

בגלל מגבלות רישוי שהוטלו על ידי חברות ההפקה שמאחורי תמונות הקולנוע ותוכניות הטלוויזיה המורשות לנטפליקס, מלכי הסטרימינג אינם יכולים לשתף תוכן מוגבל מסוים עם כל האזורים.

זו לא אשמתה של נטפליקס, זה ברור מעושר התוכן הבלעדי שהזמינו מכמה מהשמות המובילים בבידור שהם עושים מאמצים להעביר תוכן לכל העולם (Game of Thrones, Orange הוא השחור החדש, סנדי וקסלר, המעניש, דברים מוזרים, בית הקלפים).

למרבה הצער, כשמדובר בחומר קיים לפני כן, ידיהם קשורות. אבל זה לא אמור אומר שהידיים שלך קשורות וזה לא. לפחות זה לא צריך להיות עם VPNs העומדים לרשותך.

שגיאת שרת Proxy של Netflix - תיקון חסימות Proxy

בעבר אנשים ניסו לבטל את החסימה של הקטלוג האמריקני של נטפליקס באמצעות אתרי פרוקסי. אם ניסית זאת לאחרונה, אתה יודע שכבר לא ניתן לעשות זאת מכיוון שנטפליקס משתמשת בחוסם פרוקסי.

כשאתה מנסה את זה עכשיו, מופיעה הודעת שגיאה בה נכתב "אופס, משהו השתבש. שגיאת סטרימינג. נראה שאתה משתמש בביטול חסימה או proxy. כבה את אחד מהשירותים האלה ונסה שוב. "

אז בעוד שפרוקסי DNS בעבר היה דרך טובה לעשות זאת, הוא לא יעבוד עכשיו. ה הדרך היחידה לגשת בהצלחה ל- Netflix האמריקנית היא להשתמש ב- VPN של Netflix.

למרבה המזל, שירותי ה- VPN ברשימה זו יעקפו את חסימת ה- Proxy של נטפליקס וישחררו את כל התוכן המעורר העיניים בו עקפת..

כל קטלוג נטפליקס הספציפי לאזור יהיה נגיש בהישג ידך. VPN הוא הדרך הטובה ביותר לעקוף חסימות נטפליקס.

האם השימוש בנטפליקס יביא אותך לבעיה?

לא סביר. אף על פי שתנאי השירות של נטפליקס קובעים בבירור שמשתמש ינתק את חשבון Netflix שלו אם הוא יתפס באמצעות VPN כדי לגשת לקטלוגים חלופיים, אין תיעוד שהוא מעולם עשה זאת.

אף משתמש מעולם לא הועמד לדין בגין שימוש ב- VPN כדי לבטל את חסימת Netflix ואף לא הועמד לדין בגין ביטול חסימת שירות סטרימינג אחר.

הסיבה לכך שהם לא נופלים קשה על אנשים שמשתמשים ב- VPN היא די פשוטה. זה לא טובתם לאבד מנויים רק בגלל שהמנויים האמורים נכנסים לתוכן ללא רישיון. אז זרם הלאה!

VPNs הטובים ביותר של Netflix - מסקנה

לאלה עם מנוי נטפליקס, VPN פותח עולם של אפשרויות. מרבית המנויים ברחבי העולם מוגבלים באופן משמעותי בכל הנוגע לתוכן. עם VPN מוצק, תוכלו לראות הכל מקטלוג נטפליקס בארה"ב ועד לקטלוג בריטניה, קטלוג סמואה האמריקני וקטלוג פורטו ריקו, שבכל אחד מהם יש כמויות אדירות של חומר בלעדי..

עבור VPNs הטובים ביותר עבור Netflix, אני ממליץ בחום על שלוש ההצעות המובילות שלי. NordVPN, כריש גולש ו ExpressVPN הם מה- VPN הגדולים ביותר שקיימים בתחום ההצפנה, התכונות, התאימות, התמחור ושירות הלקוחות.

כל אחד מאלה VPNs מציע מהירויות פנטסטיות לזרמת HD וכל האבטחה תצטרך לשמור את עצמך מוסתר בזמן הגלישה בספריות נטפליקס. אם אתה רוצה לשפר את חוויית Netflix שלך, פשוט התחבר ל- VPN של Netflix ואתה מוכן להיפגע.!

ההמלצה הקטנה האחרונה לחובבי אבטחה מקוונים הייתה לבדוק את הבדיקות שלנו בתוכנת ניהול הסיסמאות הטובה ביותר.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me