مرور Dashlane – اساسی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت

شما می دانید که چگونه گاهی اوقات یک شرکت یک کار را انجام می دهد واقعا خوب و سپس آنها سعی می کنند کاری دیگر انجام دهند و این نوع ... مه است؟ سلام داشلان.

آیا استرس رمز عبور زندگی شما را خراب می کند؟ چند تا داری?

اگر بیشتر مردم را دوست دارید ، تقریباً در مورد هر وب سایتی که بازدید می کنید ، گذرواژاتی دارید. شرکت های کارت اعتباری ، بانک ها ، خدمات ایمیل و حساب های رسانه های اجتماعی همه شما را به داشتن گذرواژه احتیاج دارند و ممکن است این فقط آغاز باشد.

وقتی برای مشاهده سرمایه گذاری خود وارد یک وب سایت می شوید ، باید از یک رمز عبور استفاده کنید. اگر می خواهید یک جفت کفش را بصورت آنلاین سفارش دهید ، پسورد لازم خواهید داشت. اگر بخواهید به یک قبض ابزار دسترسی پیدا کنید و آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید ، چه می کنید؟ حدس بزنید آنچه شما نیاز دارید?

اگر واقعاً نگران امنیت هستید ، می دانید که داشتن رمزعبور متفاوت و پیچیده برای هر یک از این وب سایت ها بسیار مهم است. در حقیقت ، بسیاری از وب سایت ها الزامات سخت افزاری بیشتری را بر روی رمزهای عبور قرار می دهند. بسیاری از آنها اکنون باید یک باشند حداقل هشت یا 12 نویسه ، با ترکیب حروف بزرگ ، حروف کوچک ، عددها و کاراکترهای خاص.

به یاد آوردن همه آنها تقریبا غیرممکن است و لزوماً توصیه نمی شود از کامپیوتر یا ISP بخواهید که همه آنها را به خاطر بسپارد. اگر سیستم شما هک می شود ، پس از آن همه رمزهای عبور فوق العاده آسیب پذیر هستند.

اینجاست که خدمتی مانند Dashlane ارزشمند می شود. Dashlane یک مدیر رمز عبور است. این نه تنها رمز عبور هر یک از رمزهای عبور خود را برای ده ها وب سایت و حساب نگه می دارد ، بلکه می تواند آن را نیز ایجاد کند ممکن است به سرعت و به راحتی همه رمزهای عبور خود را به طور همزمان تغییر دهید.

بیش از آن ، Dashlane مقداری از ذخیره اطلاعات و محافظت در برابر سرقت هویت را فراهم می کند. همچنین سرویس VPN را ارائه می دهد. با این حال ، این ویژگی به شدت محدود است ، و به طور کلی دلیل خوبی برای انتخاب این سرویس در نظر گرفته نمی شود.

ادامه مطلب را بخوانید تا دلیل بزرگ آن را کشف کنید.

Lowdown on Dashlane

"همه کاره" و "قدرتمند" از جمله عباراتی هستند که بیشتر به خدمات Dashlane نسبت داده می شوند. هنگامی که Dashlane دارید ، می تواند به شما در پر کردن فرم های خسته کننده آنلاین کمک کند ، و می توانید مطمئن باشید که این سیستم قادر به ذخیره ایمن هر نوع داده است..

رابط امنیتی dashlane

آنچه واقعاً Dashlane را از رقابت جدا می کند ، توانایی آن در تغییر کلمه عبور شما فقط با یک کلیک است. صرفه جویی در وقت ذاتی در این ویژگی چیزی پدیده ای نیست.

کاربران Dashlane همچنین از یک رابط کاربری دوستانه بهره می برند که استفاده از آن بسیار آسان است. همچنین ، استفاده از دسک تاپ یا نسخه موبایل وب سایت به سختی مهم نیست. هر دو پاسخگو هستند و در واقع تفاوت کمی بین این دو وجود دارد.

بدون شک ، این گران تر از رقابت است. با این حال ، بسیاری از کاربران متوجه می شوند که این هزینه براساس ویژگی های خدمات ، ارزش آن را دارد.

هزینه Dashlane چقدر است?

این مدیر رمز عبور لازم نیست گران باشد. سطح خدماتی که 50 رمز ورود را ذخیره می کند بصورت رایگان در دسترس است. این شامل استفاده از خدمات در یک دستگاه و هشدارهای امنیتی مفید است. علاوه بر این ، اعضای این طرح قابلیت تکمیل خودکار و پرداخت سریع فرم را دریافت می کنند.

جدول قیمت گذاری dashlane

عضویت حق بیمه در هر ماه 4.99 دلار هزینه دارد و سالانه صورتحساب آن صورت می گیرد. با استفاده از این طرح ، می توانید تعداد نامحدود رمزهای عبور را بر روی تعداد نامحدودی از دستگاه ها مدیریت کنید. این طرح همچنین شامل همگام سازی خودکار در هنگام به روزرسانی گذرواژه‌ها و داده‌ها در همه دستگاهها است. قابلیت های تکمیل خودکار فرم ها و اطلاعات پرداخت همانطور که نظارت بر وب تاریک را شامل می شود. ذخیره سازی برای پرونده های حساس نیز با این برنامه همراه است. یکی دیگر از ویژگی های جذاب VPN است که اتصال ایمن و خصوصی را در هر شبکه WiFi فراهم می کند.

با داشتن حق بیمه به علاوه عضویت ، مشتریان علاوه بر نظارت بر اعتبار و بیمه سرقت هویت حداکثر یک میلیون دلار ، از کلیه ویژگیهایی که با طرح حق بیمه در اختیار شما قرار می گیرد ، می گیرند. این برنامه سالانه با هزینه 9.99 دلار در ماه صورتحساب می شود.

سرویس VPN Dashlane

اگر از قبل سرویس VPN دارید ، لزوماً انتخاب حساب های حق بیمه یا حق بیمه به علاوه Dashlane منطقی نیست. همانطور که ارائه دهندگان VPN می روند ، خدمات Dashlane مطمئنا جزء گرانترین ها در بازار است.

دکمه اینجا را کلیک کنیدعلاوه بر این ، این سرویس بسیار ابتکاری VPN است. اگر خارج از کشور هستید و می خواهید از یک شبکه محلی WiFi استفاده کنید ، می توانید از طریق منوی Dashlane مورد VPN را انتخاب کنید. شما "تنظیم" را انتخاب می کنید ، که شما را در طی یک فرآیند کوتاه انجام می دهد. گزینه های کمی در دسترس است.

به عنوان مثال ، برخلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، شما نمی توانید در هنگام مرور از کدام سرور استفاده کنید. Dashlane به طور خودکار نزدیکترین سرور موجود را انتخاب می کند. بسته به دلایل استفاده از VPN ممکن است برای شما مفید باشد یا نباشد.

در اصل ، این بدان معنی است که این سرویس VPN امکان جعل موقعیت مکانی شما را ممکن نمی کند. اگر دلیل اصلی تکیه بر VPN باشد ، سرویس دیگری با نیازهای شما مناسب تر خواهد بود.

برای بررسی بیشتر VPN ، راهنمای ما را در مورد بهترین VPN ها در استرالیا بررسی کنید.

استفاده از VPN در دستگاه های نامحدود

همگام سازی چند منظوره dashlaneخبر خوب این است که می توانید از VPN Dashlane در هر دستگاه استفاده کنید که شما خدمات شرکت را نصب کرده اید. با امکان نصب Dashlane بر روی تعداد نامحدودی از دستگاه ها ، این بدان معنی است که شما به طور بالقوه می توانید VPN احتیاطی را در هر دستگاهی داشته باشید که ممکن است برای گشت و گذار در وب استفاده کنید..

این یک سرویس استخوان بسیار برهنه به غیر از مزیت استفاده از VPN در دستگاه های مختلف است. امکان پیکربندی پروتکل VPN شما وجود ندارد. علاوه بر این ، وجود دارد بدون سوئیچ kill. اگر اتصال شما به VPN مختل شود یا در غیر این صورت غیر منتظره در دسترس نباشد ، جلسه مرور شما به طور خودکار خاتمه نخواهد یافت. این می تواند یک نگرانی عمده باشد زیرا وضعیت اتصال نمایش داده نمی شود مگر اینکه یا تا زمانی که روی منوی VPN کلیک کنید.

سازگاری Dashlane

اینترنت اکسپلورر ، مایکروسافت لبه ، موزیلا فایرفاکس ، گوگل کروم و اپل سافاری همه با Dashlane سازگار هستند. سیستم مورد نیاز شامل Windows 7 ، Android 4.0 ، Mac OS X 10.11 El Capitan و iOS 10 است.

شروع کار با Dashlane

بیشتر کاربران به سادگی برنامه Dashlane را از وب سایت شرکت بارگیری می کنند. این کار فوق العاده آسان است ، زیرا برنامه های افزودنی قابل اجرا به طور خودکار در هر مرورگر موجود روی دستگاه که سازگاری با نرم افزار دارد نصب می شود. آدرس ایمیل و رمز عبور اصلی تمام مواردی است که برای تکمیل مراحل تنظیم مورد نیاز است.

dashlane تنظیم گذرواژه اصلیبسیار مهم است که این رمزعبور اصلی را به خاطر بسپارید. اگر آن را فراموش کنید ، بازیابی آن امکان پذیر نیست. این بدان معنی است که شما باید از ابتدا دوباره این روند را شروع کنید. البته Dashlane توصیه می کند که یک رمز عبور اصلی را انتخاب کنید که حداقل هشت شخصیت داشته باشد ، بنابراین با احتیاط انتخاب کنید.

اگر کاربران قبلاً به نوعی از رمز عبور در رایانه خود استفاده کرده اند ، ممکن است Dashlane امکان وارد کردن خودکار این داده ها را داشته باشد. به همین دلیل ، ممکن است استفاده از رایانه خود به جای دستگاه تلفن همراه برای تنظیم اولیه حساب ، ارزشمند و کارآمد باشد. اگر می خواهید Dashlane را بر روی دستگاه های اضافی نصب کنید ، Dashlane برای هر دستگاه ایمیلی برای شما ارسال می کند.

با استفاده از Dashlane در رایانه

Dashlane با ورود به وب سایت شرکت یا با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ، از طریق یک برنامه مستقل قابل دسترسی است. بیشترین ویژگی ها و احتمالاً بهترین تجربه کاربر از طریق برنامه در دسترس است.

dashlane در دسک تاپ

رابط کاربری موجود در برنامه بصری و استفاده از آن بسیار آسان است. این ویژگی دارای 9 بخش اصلی است که می توانند در سمت چپ صفحه مشاهده شوند. در سمت راست ، کاربران می توانند داده های شخصی خود را با فرمت شبکه یا لیست مشاهده کنند. نمادهای وب سایتهای مختلف در داده ها گنجانده شده است ، و این باعث می شود تا کاربران بتوانند آنچه را که می خواستند پیدا کنند.

Password Changer ویژگی ای است که عمدتا Dashlane را به یک سرویس ارزشمند تبدیل می کند. با استفاده از آن ، شما می توانید فقط با یک کلیک کلمه عبورهای ثبت شده خود را تغییر دهید. در حال حاضر ، تقریباً 500 وب سایت وجود دارد که برای این سرویس ثبت شده اند. این احتمال وجود دارد که بیشتر وب سایتهایی که برای آنها رمزعبور دارید ، جزء این 500 نفر باشند.

کلمات عبور شما چقدر خوب هستند?

رمز عبور قویداشبورد امنیتی امکان استفاده را برای کاربران آسان می کند با یک نگاه ببینید وضعیت آنها چقدر سالم است. اگر گذرواژه هایی ندارید که به یک اندازه هم نباشد ، یعنی ضعیف ، قدیمی ، استفاده مجدد یا به خطر بیافتد ، سیستم به شما اطلاع می دهد. از داشبورد امنیتی در رابطه با گذرواژه استفاده کنید تا امنیت خود را از بین ببرد.

ایمن نگه داشتن داده ها

همچنین در برنامه Dashlane ، کاربران ویژگی ای با نام Secure Notes پیدا می کنند. این مکانی است که مشتریان می توانند انواع متن را در آن ذخیره کنند. بیشتر افراد از آن استفاده می کنند مجوزهای نرم افزار و اطلاعات بانکی, هرچند انواع دیگر کاربردها امکان پذیر است.

این برنامه همچنین دارای یک بخش کیف پول است. این دارای انواع مختلفی از ویژگی های مفید است که تکمیل فرم های آنلاین را با حداقل هیاهو و تلاش آسان می کند. این ویژگی مخصوصاً جذاب برای افرادی است که مستعد خطا در تایپ هستند.کیف پول داشلن

بخش Wallet به چهار بخش تقسیم می شود. رسید ، شناسایی ، پرداخت و اطلاعات شخصی را همه می توان توسط مشتری پر کرد. اینها بسیار ساده است ، اما مانند Dashlane معمولی است, رابط کاربری بسیار چشمگیر است.

به عنوان مثال ، یک کاربر آمریکایی که شماره امنیت اجتماعی خود را وارد می کند ، می بیند که این رابط مانند یک کارت تأمین اجتماعی است. به همین ترتیب ، یک شماره گذرنامه به یک رابط که شبیه گذرنامه است وارد می شود. این همه باعث می شود یک ورزش دنیوی کمی جالب تر و سرگرم کننده تر شود.

اشتراک گذاری با Dashlane

برنامه Dashlane باعث می شود تا کاربران بتوانند گذرواژه های خود را با سایر مشتریان Dashlane به اشتراک بگذارند. این یک فرایند کاملاً ایمن است که به مشتریان امکان می دهد کنترل اطلاعات خود را حفظ کنند. آنها به سادگی می توانند گذرواژه را به اشتراک بگذارند یا می توانند دسترسی به ویرایش ، اشتراک و مشاهده همه داده های موجود را کسب کنند.

معماری دانش صفر Dashlane

ناشناس بودن و حریم خصوصی به طور فزاینده ای در دنیای مجازی اهمیت دارد. بر این اساس ، افرادی که از VPN ها برای مرور وب استفاده می کنند ، به شرکتهایی که دارای خط مشی ورود به سیستم نیستند ، بسیار علاقه مند هستند.

مکانیسم های تشخیص خودکار داشلانDashlane از رمزگذاری AES-256 برای اطمینان از امنیت و ناشناس بودن شما استفاده می کند. این در مورد سرورهای شرکت و دستگاه هایی که این نرم افزار نصب شده صادق است. همانطور که قبلا ذکر شد, رمزعبور اصلی هر مشتری تنها کلید حساب آنهاست. این پسورد به هیچ وجه در Dashlane ذخیره نمی شود. این بدان معناست که نه تنها Dashlane به حساب شما دسترسی ندارد بلکه سارقین هویت بالقوه را نیز ندارند.

Dashlane همچنین از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند. این تنها در حالی که می توانید از نسخه دسک تاپ برنامه استفاده کنید ، فعال می شوید. در دستگاههای iOS و Android جدیدتر نیز ممکن است استفاده از ورود بیومتریک با Dashlane امکان پذیر باشد.

آیا باید از Dashlane به عنوان My Primary VPN استفاده کنم?

Dashlane ارائه می دهد مقدار قابل توجهی به عنوان یک سیستم مدیریت رمز عبور. این بسیار ایمن است ، و هنگامی که کاربران باید مطمئن شوند رمزهای عبور آنها قوی است یا هنگامی که لازم است رمزهای عبور متعدد را به طور همزمان به روز کنید لازم است بسیار غیرقابل انکار باشد..

با این حال ، اگر شما یک ارائه دهنده VPN ندارید و قصد دارید یک طرح حق بیمه Dashlane یا حق بیمه اضافی را بخرید ، عمدتاً به دلیل اینکه VPN را برای شما فراهم می کند ، پس از آن این بهترین انتخاب نیست.

VPN Dashlane در بهترین حالت یک پروتکل شل و ول است. شما هیچ انتخاب سرور ندارید و این باعث می شود که موقعیت مکانی خود را فریب ندهید. اتصال شما می تواند در هر زمان قطع شود ، و تا زمانی که به دنبال کشف این نیستید که آیا ارتباط شما هنوز ایمن است یا خیر ، نمی دانید..

آرم dashlane

زیاد سایر ارائه دهندگان VPN خدمات بسیار قوی تری ارائه می دهند با گزینه های بسیار بیشتری و سرعت بیشتری برای بارگذاری و بارگیری داده ها همراه است. این ممکن است زیرا این شرکت ها صدها ، اگر نه هزاران سرور در اختیار خود داشته باشند (فکر کنید NordVPN).

علاوه بر این ، این سرورها در مکان های بسیار متنوعی قرار گرفته اند و کاربران این گزینه را دارند که با کدام سرور با آنها ارتباط برقرار کنند. Dashlane به طور کلی این خدمات را ارائه نمی دهد.

این امر به این دلیل است که Dashlane در درجه اول به امنیت و مدیریت رمز عبور اختصاص دارد. در جای دیگری برای خدمات VPN جستجو کنید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me