بررسی IPVanish – آیا واقعاً از شما محافظت می کند؟ پیدا کردن …

آیا با TOR کار نمی کند؟ اوه ، دوستی که می گویید پس چه خوبي?


اگر به دنبال یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN هستید ، می توانید بدتر از IPVanish عمل کنید. این سرویس نسبتاً قابل اعتماد تا حدودی مقرون به صرفه است و دارای یک سیاست عالی "عدم ورود" است. با این حال, نرخ بار آهسته, همچنین پشتیبانی مشتری کمتر از ستاره ، به این معنی است که IPVanish بهترین VPN نیست.

VPN یک سرویس مفید برای هرکسی است که در دنیای مجازی وقت خود را سپری می کند. گشت و گذار با VPN به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید ناشناس. کارهایی که آنلاین انجام می دهید از طریق یک سرور VPN هدایت می شود ، و این باعث می شود که از طرف دیگر کره زمین گشت و گذار کنید.

نمودار vpn ipvanish

این از داده های شخصی شما مانند شماره کارت اعتباری و داده های حساب بانکی شما محافظت می کند. علاوه بر این ، ممکن است شما را قادر به دستیابی به وب سایت های محدود شده در غیر این صورت کند.

اگر می خواهید از سایتهای تورنت یا دسترسی استفاده کنید ، VPN نیز ممکن است مفید باشد محتوای قفل شده منطقه. نکته این است که استفاده از VPN به شما امکان می دهد تا ضمن محافظت از مکان و هویت واقعی خود در برابر جاسوسی ، کاری را که دوست دارید انجام دهید..

IPVanish خود را به عنوان "بهترین سرویس VPN در جهان" به بازار عرضه می کند. این به معنای قابل تحسین نیست و قطعاً IPVanish ویژگی های بسیار خوبی دارد. با این حال ، جنبه های دیگری از خدمات وجود دارد که ما معتقدیم جلوگیری از IPVanish از واقع بودن بهترین VPN.

بررسی اجمالی IPVanish

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: رابط کاربری ضعیف
خط مشی ورود به سیستم: بدون ورود به سیستم
اندازه سرور: 1300 سرور ++
توزیع سرور: 60+ کشور
پشتیبانی: اولین گفتگوی اول ، گفتگوی زنده 24/7
تورنت: مجاز
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: OpenVPN ، SOCKS5 و دیگران؛ رمزگذاری AES-256
مرکز فرماندهی: ایالات متحده آمریکا
قیمت: 4.87 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.ipvanish.com

هزینه

به طور معمول ، شما می توانید خدمات IPVanish را با قیمت 10 دلار در هر ماه به صورت ماهانه و ماه خریداری کنید. اگر برای یک سال خدمت ثبت نام کنید ، پیش از این تقریباً 6.49 دلار در ماه پرداخت می کنید. یک برنامه سه ماهه وسط جاده ، با قیمت 8.99 دلار در هر ماه قابل خریداری است.

قیمت گذاری ipvanish

IPVanish هفت روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این طولانی ترین ضمانت پس انداز پول در تجارت نیست ، که شما را مجبور می کند در مدت زمانی کوتاه تصمیم گیری کنید. با این حال ، اگر شما فقط به مدت یک ماه از خدمات بهار هستید ، اگر بعد از دوره هفت روزه اولیه نظر خود را تغییر دهید ، پول زیادی دریافت نخواهید کرد.

مکان های سرور IP Vanish

این شرکت دارای پوشش عالی سرور با بیش از 1000 سرور VPN گسترده در 60 کشور جهان است. توجه داشته باشید که بیشتر سرورهای آنها در ایالات متحده و اروپا قرار دارند و دیگران در آسیا ، خاورمیانه و هند یافت می شوند. اگر به نظر نمی رسد که IPVanish یک سرور نسبتاً نزدیک به محلی شما داشته باشد ، این بدان معنی است زمان بارگذاری و بارگیری کندتر از معمول است.

سرورهای ipvanish

هنوز ، این یک است تعداد چشمگیر سرورها, که ممکن است به متعادل کردن مشکلات سرعت برای برخی از کاربران کمک کند. شایان ذکر است که سایر ارائه دهندگان VPN از نظر سرعت کلی نمره بالاتری می گیرند ، بنابراین اگر این یک معیار مهم برای شماست ، به دنبال یافتن یک ارائه دهنده متفاوت عاقلانه است..

سازگاری خوب

IPVanish با موفقیت در سیستم عامل های iOS ، Windows ، Mac ، Android ، Linux و سایر سیستم ها قابل استفاده است. روترها به طور مشابه می توانند با این VPN کار کنند. شرکت دارای طراحی شده برنامه های اختصاصی برای سیستم عامل اصلی به گونه ای که کاربران پیشرفته گزینه تنظیم پیکربندی خود را در دستگاه های خاص داشته باشند.

رابط کاربری ضعیف

یکی از علائم مربوط به IPVanish مربوط به آن است نه دوستانه بودن کسانی که قبلاً از VPN استفاده نکرده اند ، ممکن است اولین باری که چندین بار سعی در استفاده از آن دارند ، توسط آن عرفانی شوند.

چگونه نمودار پروکسی کار می کنداین مایه تاسف است ، به خصوص در مورد پروکسی وب SOCKS5 سرویس رایگان. با داشتن پروتکل سرور پروکسی ، امکان استفاده کاربران از این امکان وجود دارد ناشناس بودن VPN بدون نیاز به بارگیری نرم افزار در دستگاه هایشان. این اطلاعات شخصی و آدرس IP شما را در عین حال که بسیار پنهان است ، نگه می دارد خدمات سریعتر.

با استفاده صحیح از این پروکسی وب می تواند ابزاری قدرتمند باشد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که پراکسی نمی تواند همان سطح امنیتی و حریم خصوصی را که توسط یک VPN واقعی تهیه می شود اعطا کند. این بدان معنی است که پروکسی وب SOCKS5 لزوما بهترین وسیله برای محافظت از خود نیست.

متأسفانه ، کسی که به خصوص فن آوری اطلاعاتی ندارد ممکن است معتقد باشد که پروکسی وب SOCKS5 برای همه نیازهای حریم خصوصی آنها کافی است. IPVanish فراهم می کند راهنمایی کمی تا آنجا که توصیه می شود استفاده از پروکسی وب.

امنیت

با این وجود ، IPVanish هم دارد امنیت شدید. آنها مانند بسیاری از VPN های بیشتر توصیه شده ، به پروتکل رمزگذاری AES-256 اعتماد می کنند. این اطلاعات شخصی شما را از بیشتر محافظت می کند حملات وحشیانه.

رمزگذاری aes-256

خط مشی ورود به سیستم

وقتی صحبت از VPN ها می شود ، مردم انتظار یک تجربه عمدتا ناشناس را دارید. این بدان معنی است که آنها می توانند تقریباً به هر وب سایت مورد نظر خود سفر کنند بدون اینکه کسی حرکات خود را ردیابی کند. در حالت ایده آل ، "هر کس" خود ارائه دهنده خدمات VPN را شامل می شود.

بر این اساس ، بسیاری از ارائه دهندگان VPN تبلیغ می کنند که دارای یک هیچ سیاست "ورود به سیستم" وجود ندارد, به این معنی که آنها سابقه مرورگر شما را در هیچ کجای سرورهای خود ذخیره نمی کنند. در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان VPN اظهار می دارند که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند ، این مورد اغلب اتفاق نمی افتد.

IPVanish یکی از استثنائات این قانون است. آنها "سیاست سختگیرانه ای را درمورد جمع آوری هرچه اطلاعات مربوط به ارتباط و فعالیت" توصیف می کنند. "این است خبر خوب برای هر کسی که نگران حفظ است حریم خصوصی واقعی آنلاین.

بدون سازگاری TOR

نمودار vs torp vpnیکی از سقوط انتخاب IPVanish اینگونه است سازگار نیست با شبکه Orion. این شبکه که گاهی اوقات به سادگی TOR نامیده می شود ، طراحی شده است تا بتواند ترافیک وب شما را از طریق انواع مختلفی از سرورها هدایت کند ، در واقع این امکان را برای هر کسی غیرممکن می کند که مکان شما را در کجا قرار دهند و کجا بوده اید..

TOR است لایه دوم امنیت برای کسانی که باید به هر قیمتی از خود محافظت کنند. برای بسیاری از کاربران VPN ، یک عنصر حیاتی است که هویت آنها را از قدرت هایی که می تواند ماسک کند. متأسفانه, TOR با IPVanish قابل استفاده نیست.

پشتیبانی ضعیف مشتری

زمینه دیگری که IPVanish در آن عقب مانده است پشتیبانی مشتری است. با عنوان تبلیغ 24/7/365 ، تجربه کاربر به سادگی این نتیجه را نمی دهد. سیستم پشتیبانی به صورت مبتنی بر سرویس اول و خدمات دیگر انجام می شود به نظر می رسد زمان انتظار استاندارد بیش از 48 ساعت باشد. اگر به یک VPN احتیاج دارید که ساعات پشتیبانی ساعتی واقعی را داشته باشد ، این سرویس برای شما نیست.

اگرچه IPVanish مطمئناً ویژگیهای بازخرید زیادی دارد ، ما نمی تواند توصیه کند آن را به عنوان VPN با بالاترین امتیاز ما.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me