دسترسی به اینترنت خصوصی – یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای مرور ایمن

پیدا کردن یک VPN که ما احساس راحتی می کنیم نوعی شبیه به تلو تلو خوردن در سراسر Grail Holy در سوپر مارکت موجود در راهرو تراشه است. تعجب آور

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یک ارائه دهنده مطمئن VPN است که شهرت مثبتی ایجاد کرده است زیرا آنها اولویت رازداری و محرمانه بودن مشتری خود قرار می دهند. به همین ترتیب ، آنها گزارش های کاربر را حفظ نکنید.

PIA با بیش از 24 کشور جهان ، به بیش از 3000 سرور دسترسی دارد. از دسترسی به اینترنت خصوصی می توان در Android ، Windows ، Linux ، Mac OSx و در اکثر دستگاه های هوشمند استفاده کرد.

به همین دلیل ما این شرکت را دوست داریم.

بررسی اجمالی VPN دسترسی به اینترنت خصوصی

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان
خط مشی ورود به سیستم: هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 3،300 سرور ++
توزیع سرور: 33 کشور
پشتیبانی: گپ
تورنت: مجاز
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: OpenVPN ، پروکسی SOCKS5 ، IPSec / L2TP و PPTP.
مرکز فرماندهی: ایالات متحده آمریکا
قیمت: 3.33 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.privateinternetaccess.com

مبانی برنامه پرداخت و اشتراک آنها

PIA قیمت های انعطاف پذیر را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد اشتراک ماهانه ، سالانه یا دو ساله را خریداری کنند. هر چه بیشتر مشترک شوید ، نرخ ماهیانه شما ارزان تر خواهد بود. به عنوان مثال ، پرداخت اشتراک ماهانه به 6.99 دلار است. پرداخت اشتراک دو ساله قیمت را به 2.91 دلار در ماه کاهش می دهد.

گزینه های پرداخت شامل PayPal ، کارت های اعتباری و صدها کارت هدیه است ، از کارتهای Best Buy گرفته تا کارتهای Walmart گرفته تا کارتهای Starbucks و موارد دیگر. ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و Z-Cash نیز پذیرفته می شوند.

توجه داشته باشید:

اگر هزینه اشتراک دو ساله را پرداخت می کنید ، به مدت دو سال با این محصول گیر کرده اید. این یک VPN عالی است ، و ما مطمئن هستیم که آن را دوست خواهید داشت. با این وجود ، ما شما را تشویق می کنیم تا از این طریق این بررسی را بخوانید تا بفهمید این سرویس چه چیزی ارائه می دهد. فراموش نکنید که PIA ضمانت برگشت پول هفت روزه را ارائه می دهد. بنابراین می توانید محصول را به مدت هفت روز آزمایش کنید و در صورت تمایل پول خود را پس بگیرید.

ویژگی های دسترسی به اینترنت خصوصی

طی چند سال گذشته ، PIA ضمن حفظ عملکرد جامد ، اندازه آنها را دو برابر کرده است. کلید موفقیت آنها محدود کردن مکانهایی است که آنها سرورهای جدیدی اضافه می کنند.

این سرویس یک VPN عالی برای Netflix و سایتهای دیگری مانند HBO و YouTube است. در حالی که آنها پوشش جهانی یکسانی ندارند خدمات گرانتر, کشورهایی که انجام می دهند مخاطبان زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

خواه ماهانه ، دوسالانه یا سالیانه پرداخت کنید ، همچنان از همان حمایت ها استفاده خواهید کرد ، یعنی:

  • پهنای باند نامحدود
  • حساب VPN امن
  • پشتیبانی P2P و VoIP
  • پنج دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
  • چندین دروازه VPN
  • پروکسی SOCKS5 گنجانده شده است
  • PPTP ، Open VPN و L2tp / IPSec

توانایی سفارشی سازی حالت رمزگذاری دستی و روش احراز هویت داده ها به این معنی است که می توانید ایجاد کنید ترکیب کاملی از امنیت و سرعت. PIA مجهز به سوئیچ kill است که در صورت افت VPN داده را قطع می کند. حفاظت از نشت DNS و تنظیمات ارسال بندر به راحتی در پرتال مشتری قابل تغییر است.

تست سرعت و نشت IP

سرعت اتصال با PIA سریع است. آنها سرورهای گیگابایتی ردیف 1 را ارائه می دهند. وقتی خاموش بودن سرعت را با VPN مقایسه کردیم ، متوجه کاهش متوسط ​​در سرعت اتصال متوسط ​​شدیم. هنگامی که ما سرور تست بریتانیا را آزمایش کردیم ، در ایالات متحده بودن ، افت سرعت کمی در تست وجود دارد. با این حال ، احساس کردیم که این امر به دلیل نزدیکی جغرافیایی بر خلاف عملکرد VPN است.

با استفاده از ipleak.net فهمیدیم که وجود داشته است بدون نشت DNS. ما با استفاده از test-ipv6.com متوجه شدیم بدون نشت IPv6. در آخر اینکه ، ما نشت WebRTC را جستجو کردیم و با کمال تعجب از اینکه هیچ موردی پیدا نکردیم.

امنیت

PIA به دلیل سیاست ورود به سیستم صفر ، شهرت خوبی را ایجاد کرده است. آنها سیاهههای مربوط را نگه نمی دارند و داده های ترافیک را جمع نمی کنند. آنها فقط هنگام دریافت حکم دادگاه معتبر ، داده های اشتراک مشتری را به دولت ارائه می دهند. آنها مفتخرند به لطف داشتن هزاران سرور و استفاده از IP مشترک مشترک که در چند مکان قرار دارند ، امنیت و ناشناسی را به مشتریان ارائه دهند..

PIA توصیه می کند که مشتریانی که به دنبال افزایش ناشناس ماندن هستند ، باید از ایمیل های ناشناس استفاده کنند ، با بیت کوین پرداخت کنند یا از روش پرداخت ناشناس دیگری استفاده کنند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، آنها حتی کارت های هدیه صدها بازرگان را به عنوان نوعی از پرداخت ناشناس می پذیرند.

پنهان سازی IP پویا در تعدادی از کشورها موجود است. الگوریتم Blowfish CBC باعث می شود گشت و گذار در وب ایمن شود ، حتی در بخش هایی از وب که خطرناک تلقی می شوند (بیشتر بخوانید: داده های شخصی Dark Web). فایروال سریع و یکپارچه فایروال آنها گزینه های پیشرفته فیلتر را ارائه می دهد.

تورنت

آیا شما VPN می خواهید که جلوی تورنت را بگیرد؟ اگر این کار را انجام دهید ، PIA یک انتخاب عالی است. آنها نه نظارت و نه محدود کردن اتصالات را کنترل می کنند. این شامل اشتراک گذاری فایل به همتا. این بدان معنی است که شما می توانید از مشتری تورنتری که می خواهید استفاده کنید و مطمئن باشید که حساب شما مسدود نخواهد شد و اتصال شما به هم ریخته خواهد شد. فقط برای ثبت ، PIA نیز یکی از بهترین VPN ها برای تورنت محسوب می شود.

برای روشن شدن ، دسترسی به اینترنت خصوصی نمی گوید که آنها از torrenting پشتیبانی می کنند. با این حال ، آنها می گویند که P2P پشتیبانی خواهد شد. PIA بخاطر اینکه یک VPN دوستانه تورنت است احترام می گذارد. اگر می خواهید اشتراک گذاری فایل را انجام دهید ، آنها انتخاب خوبی هستند.

اعتبار مشهور

در دنیای VPN ها ، شهرت شما به معنای همه چیز است. PIA یکی از این موارد را دارد شهرت بی عیب و نقص در تجارت آنها از سال 2010 در این بازی حضور داشتند. در سال 2012 ، آنها جوایز Most Stable VPN را دریافت کردند. این یک جایزه معتبر در این زمینه است. PIA اغلب در لیست بهترین VPN ها ظاهر می شود. این واقعیت که PIA سالها در تجارت بوده است ، آن را به یک انتخاب مطمئن تبدیل می کند.

این واقعیت که PIA مستقر در ایالات متحده است ، برخی را نگران کرده است. دلیل این امر این است که ایالات متحده قوانین نظارت بر حریم خصوصی آنها بسیار سخت تر از آنچه در سایر کشورهای توسعه یافته می بینید هستند. و همانطور که اشاره کردیم ، اگر دولت ضمانت نامه های مناسبی داشته باشد ، PIA ممکن است از داده های کاربر خودداری کند. با این حال ، از آنجا که PIA اطلاعاتی را حفظ نمی کند ، در صورت مراجعه به آنها ، اطلاعات بسیار کمی برای مقامات دارند.

این مسئله ما را آزار نمی دهد زیرا PIA مقدم و مستقر در ایالات متحده مستقر است. سایر VPN ها سعی دارند مکان خود را مخفی کنند. شفافیت PIA و این واقعیت که آنها سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کنند ، به ما اطمینان می دهد که VPN ایمن است.

طرفداران

 گزینه های قابل تنظیم زیادی برای رمزگذاری
 گزینه های مشابه موجود در سیستم عامل های مختلف
 هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود
 ارز رمزپایه ، کارتهای هدیه ، کارتهای اعتباری ، پی پال و سایر اشکال پرداخت غیر قابل ردیابی را می پذیرید
 ضمانت برگشت پول هفت روزه
 قیمت های رقابتی

CONS

برخی از سرورها را می توان اشباع کرد
پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل تحویل داده می شود
با Netflix سازگار نیست

افکار نهایی

هزاران VPN در بازار وجود دارد. همه آنها برای تجارت شما رقابت می کنند. این می تواند به برخی از VPN ها منجر شود که بسیار امیدوار هستند اما کمی پیشنهاد می کنند.

به همین دلیل ما واقعاً از صداقت ، سادگی و شفافیت ارائه شده توسط دسترسی به اینترنت خصوصی قدردانی می کنیم. رمزگذاری خوب اجرا شده و خط مشی صفر همراه با قیمت ارزانتر آنها چند دلیل از این است که ما این سرویس VPN را توصیه کنید.

سؤالات متداول

س: آیا PIA یک VPN خوب است?

آ: بله ، PIA یک VPN بسیار خوب است. در رده بندی های ما ، در جایگاه پنجم از شرکت های معتبر قرار دارد. این یک VPN کامل نیست ، اما هیچکدام از آنها چنین نیستند. اگر قصد خرید یک VPN را دارید ، PIA یک انتخاب عالی برای امتحان کردن است.

س: آیا PIA برای تورنت خوب است?

آ: بله ، PIA یکی از بهترین گزینه ها برای تورنت است. تورنتهای شما بدون ورود به سیستم داده ها رمزگذاری و امن می شوند. همه VPNS برتر برای تورنت عالی هستند اما توصیه می کنیم از سریعترین سرعت و محافظت اضافی از VPN استفاده کنید.

س: امن ترین سرویس VPN چیست؟?

آ: امن ترین سرویس VPN NordVPN است زیرا رمزگذاری مضاعف را ارائه می دهد. این امر با فداکاری همراه است زیرا دو بار رمزگذاری می تواند سرعت سرور را کند کند. هر VPN برتر تا زمانی که وارد سیستم نشود و رمزنگاری واقعی را ارائه ندهد ، نسبتاً بی خطر است. نا امن ترین VPN ها مواردی هستند که به صورت رایگان VPN را به شما ارائه می دهند.

س: چه کسی مالک PIA VPN است?

آ: لندن تراست مدیا صاحب PIA است. مدیر عامل شرکت تد کیم و بنیانگذار آن اندرو لی است.

س: سوئیچ kill VPN چیست؟?

آ: سوئیچ kill VPN یکی از مهمترین ویژگی هایی است که VPN می تواند داشته باشد. آنچه انجام می دهد تشخیص وقتی آدرس IP واقعی شماست و سپس ارتباط شما را قطع می کند. این ویژگی به تنهایی می تواند اطمینان حاصل کند که آدرس IP شما هرگز در معرض هر کسی بدخواه قرار نمی گیرد.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me