TunnelBear VPN Review – به طور جدی در سرعت و امنیت کمبود دارید

موضوع ناز اما انسان ، این سرویس باید ... سریعتر دریافت کند تا بتواند با سگهای بزرگ - خراب - اجرا شود.


TunnelBear خدمات اولیه و ورود به سطح VPN را در آن ارائه می دهد نرخ مقرون به صرفه. در حالی که پیشنهادات شرکت ممکن است نیازهای کاربران کمتر پیشرفته را برآورده کند ، افرادی که انتظار سرعت و ویژگی های پیشرفته را دارند ، احتمالاً از این ارائه دهنده VPN ناامید می شوند.

بررسی کامل ما برای جوانب مثبت و منفی را بخوانید.

بررسی اجمالی TunnelBear

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان
خط مشی ورود به سیستم: بدون ورود به سیستم
اندازه سرور: 1000++ سرور
توزیع سرور: 20 کشور
پشتیبانی: سیستم بلیط
تورنت: مجاز نیست
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: OpenVPN و IPSec / IKEv2؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: کانادا
قیمت: 4.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.tunnelbear.com/

اطلاعات بیشتر درباره TunnelBear

TunnelBear در سال 2011 توسط کارآفرینان فناوری رایان دوچوک و دانیل کالدور تأسیس شد. در رزومه های آنها شرکت هایی مانند مایکروسافت و گلدمن ساکس و همچنین یک استارتاپی که با امنیت موبایل سر و کار داشته است. دفتر مرکزی در این تورنتو ، اخیراً توسط غول امنیتی سایبر ایالات متحده ، مک آفی خریداری شده است.

اتحاد اطلاعاتی پنج چشمدر حال حاضر ، به نظر می رسد که TunnelBear به فعالیت خود در خارج از کانادا ادامه خواهد داد ، که لزوماً بهترین اخبار برای افرادی که خواهان ناشناس بودن تضمین شده از ارائه دهنده VPN خود نیستند ، نیست. مانند ایالات متحده., کانادا متعلق به اتحاد نظارت است که به پنج چشم مشهور است.

برای آنهایی که نمی دانند ، پنج چشم یک تلاش همکاری بین دولتهای ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و تحقیقات بریتانیا است که نشان می دهد هر کشوری عمداً بر شهروندان سایر اعضا جاسوسی می کند ، که ممکن است آنها را قادر سازد محدودیت های داخلی را که معمولاً می تواند از چنین فعالیت هایی جلوگیری کند ، دور بزنید. پیگیری استفاده از اینترنت این شهروندان ممکن است یک هدف اصلی اتحاد باشد.

خط مشی "بدون ورود" - مرتب سازی بر

TunnelBear مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان VPN ، سیاست سختگیرانه "بدون ورود" را تبلیغ می کند. با این حال ، کاربرانی که اهمیت بیشتری به سیاست حفظ حریم خصوصی می دهند ، به سرعت متوجه خواهند شد که خط مشی "عدم ورود" فقط برای داده های خاص اعمال می شود.

تونل بدون خط مشی ورود به سیستم

سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام کرده است که این شرکت سابقه ای را در اختیار شما قرار نمی دهد که آدرس های IP از وب سایت خود بازدید کنند ، آدرس های IP که از طریق سرورهای شرکت به آنها دسترسی دارند و هرگونه نمایش داده DNS که در هنگام اتصال کاربران انجام می شود. علاوه بر این ، هر گونه اطلاعات در مورد برنامه ها ، وب سایت ها یا سرویس های آنلاین که کاربران هنگام اتصال از طریق TunnelBear به آنها دسترسی دارند ، ذخیره نمی شوند.

تاکنون بسیار خوب است اما سیاست حفظ حریم خصوصی نیز بیانگر این شرکت است اطلاعات مربوط به نام کاربر ، آدرس ایمیل و سیستم عامل ها را حفظ می کند. آنها همچنین چهار رقم آخر کارت اعتباری مورد استفاده برای پرداخت را حفظ می کنند و رکورد استفاده از داده ها را حفظ می کنند.

به خاطر داشته باشید که TunnelBear با دفتر مرکزی در کانادا ، عضو شبکه Five Eyes است. به همین ترتیب ، این لزوما بهترین مکان برای ایجاد یک شرکت VPN نیست ، به خصوص اگر مشتریان شما خواستار ناشناس ماندن کامل هستند. اگر دولت یا یک اتحاد نظارتی در حال ضرب و شتم باشند ، TunnelBear مجبور خواهد شد داده های درخواست شده را تغییر دهد..

آیا TunnelBear امن است?

خبر خوب در مورد TunnelBear این است که از برخی استفاده می کند اقدامات امنیتی و رمزگذاری بسیار سنگین. OpenVPN ، که رمزگذاری استانداردی در صنعت است ، در اکثر دستگاههای دارای Windows ، Mac یا Android در دسترس است. کاربرانی که نسخه جدیدی از iOS دارند ، رمزگذاری IPSec / IKEv2 را دریافت می کنند.

جدول رمزگذاری تونل

در حال حاضر هر دو پروتکل رمزگذاری جدیدترین و بزرگترین موجود هستند. محافظت 256 بیتی AES همان کاری است که شما با سایر سرویس های پیشرفته تر VPN دریافت خواهید کرد.

ویژگی عدم موفقیت

علاوه بر این ، TunnelBear به VigilantBear مجهز شده است ، گزینه ای که از نشت محافظت می کند. این هست در واقع سوئیچ kill هر زمان که اتصال VPN در دسترس نباشد ، فعال می شود. بسیار مهم است بدانید که این گزینه جزئی از تنظیمات پیش فرض نیست. اگر این سرویس را دارید و می خواهید از سوئیچ kill استفاده کنید ، باید تنظیمات خود را تغییر دهید. رابط کاربر پسند TunnelBear باعث می شود این روند بسیار ساده باشد.

ویژگی Obfuscation

GhostBear ویژگی انسداد شرکت است. این عنصر سرویس برای دور زدن هرگونه محدودیت VPN و محافظت در برابر بازرسی بسته های عمیق طراحی شده است. مسدود شدن خدمات VPN در کشورهای توتالیتر مانند کره شمالی ، چین و عربستان سعودی به طور فزاینده ای رایج است. شبکه هایی که توسط مؤسسات دانشگاهی یا محل های کار ارائه می شوند نیز ممکن است برای مسدود کردن VPN ایجاد شوند.

کشورهای سانسور شده

ویژگی هوشیار تونل باردر این موارد ، یک ویژگی انسداد می تواند ارزشمند باشد. نسخه این سرویس TunnelBear برای کاربران Android ، Mac OS و Windows در دسترس است. بار دیگر ، این بخشی از تنظیمات پیش فرض نیست ، اما می توان آن را در زیر تنظیمات امنیتی روشن کرد.

افرادی که در کشورهایی با قوانین محدودکننده اینترنت زندگی نمی کنند و سعی در دور زدن یک شبکه کاری یا مدرسه ای ندارند ، ممکن است به ویژگی اضافی انسداد نیاز نداشته باشند ، که فقط ممکن است سرعت مرور را کند کند ، چیزی که TunnelBear قبلاً در آن تلاش می کند..

سرعت بی نظیر با TunnelBear

درست است که تنظیمات کاربر می تواند بر سرعتی که کاربر قادر به مرور آن است تأثیر بگذارد. آ پردازنده قدرتمند تر و تنظیمات شبکه دو مورد از عواملی که ممکن است تأثیر مثبت یا منفی در تجربه شما داشته باشد.

اما اگر VPN شما پهنای باند و سرورهای با کیفیت کافی را ارائه نمی دهد ، بارگیری و بارگیری همیشه با سرعت حلزون اتفاق می افتد.

TunnelBear در اعداد غیرعاطفی آزمایش شده است. یک سرور در سوئیس با بارگیری 54 مگابیت بر ثانیه در حالی که یک سرور در فرانسه 34 مگابیت بر ثانیه ناخوشایند می کند. یک سرور ایالات متحده با بارگیری بیشتر از 13.87 Mbps برای بارگیری انجام داد.

تست سرعت تونل

بارهای آپلود بهتر نبود. سرور نیویورک با حداقل 15.04 Mbps بارگذاری شد در حالی که یک سرور آمستردام با 27.20 با کمی بهبود در این شماره قرار گرفت. در لندن ، یک سرور سرعت بارگذاری 48.36 مگابیت در ثانیه را تحویل داد ، اما دیگری در هنگ کنگ با کمترین نرخ جدید برای بارگذاری 2.63 Mbps انجام داد..

هیچ کس لزوماً انتظار ندارد که هنگام استفاده از VPN ، مرور آنها سریع انجام شود. با این حال ، این زمان با سایر خدمات VPN بطور قابل توجهی کندتر بود.

از Netflix انتظار نداشته باشید

کاربران عاشق Netflix هستند و برای دسترسی به خدمات در حوزه های قضایی مختلف ، یک VPN یک ضرورت اساسی است. با این حال ، Netflix در حال جلوگیری از استفاده افراد از VPN ها برای دسترسی به خدمات خود است.

netflix vpn مسدود کردن

این امر به این دلیل است که نتفلیکس به قراردادهایی متعهد است که برخی از آنها مانع از تهیه محتوای خارج از مناطق تعیین شده می شوند. برای مثال, ممکن است افراد در ایالات متحده مجبور به پرداخت هزینه های اضافی برای دسترسی به مطالب پریمیوم باشند که ممکن است با سرویس اصلی Netflix در جاهای دیگر در دسترس باشد. بر این اساس ، کاربران ایالات متحده ممکن است از دسترسی به نسخه Netflix منطقه دیگری بهره مند شوند.

این به نفع Netflix و شرکای آنها این است که افراد را از دسترسی به محتوای مورد نظر برای منطقه دیگر باز نگذارد. سرکوب VPN های دسترسی به Netflix به اولویت اصلی این شرکت تبدیل شده است. بیا با آن روبرو شویم. Netflix دارای جیب های عمیقی است ، بنابراین آنها همیشه پیش از شرکت های کوچکتر و کم مصرف تر بیرون می روند.

برخی از VPN های بزرگتر و قدرتمندتر می توانند پروتکل های Netflix را بدست آورند. TunnelBear به سادگی یکی از ارائه دهنده های بزرگتر و قدرتمند VPN نیست. آنها دارند سرور فقط در 20 کشور جهان, که به خصوص قابل توجه نیست ، و تنوع آنها در مکان های سرور با سایر ارائه دهندگان VPN رقیبی ندارد.

اگر می خواهید برخی گزینه های بهتر ، VPN های دوستانه Netflix ما را بررسی کنید.

تورنت یک بدون حرکت است

اگر به دنبال یک VPN هستید که از P2P یا torrent پشتیبانی کند ، بنابراین به شما توصیه می شود در جای دیگری جستجو کنید. TunnelBear از این امکان استفاده می کند که هیچ نوع تورنت یا P2P را در VPN خود اجازه ندهد. موضوع دیگه این نیست.

با این حال ، شرایط خدمات به طور خاص هر نوع اقدامات غیرقانونی را هنگام استفاده از TunnelBear ممنوع می کند. اگر قصد بارگیری موسیقی یا فیلم رایگان را دارید ، این یک نقض قانون حق چاپ است و نقض شرایط خدمات TunnelBear.

کاربرانی که BitTorrent برای آنها یک هدف اصلی است ممکن است به خوبی در جای دیگری انجام دهند. TorGuard فناوری را برای افرادی که از سایت هایی مانند BitTorrent استفاده می کنند ، ساخته شده است و می تواند در رابطه با سایر خدمات VPN استفاده شود..

تعداد سرورها و مکانها

TunnelBear تقریباً 1000 سرور در بیش از 20 کشور جهان را در خود جای داده است. این خیلی زرنگ نیست ، اما با برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN رقابت چندانی ندارد.

سرورهای VPN Tunnelbear

تعداد و محل سرورها برای سودمند بودن VPN بسیار مهم است. با موقعیت های بیشتر سرور ، شانس بهتری برای فریب دادن موقعیت مکانی واقعی شما وجود دارد. علاوه بر این ، تنوع جغرافیایی به این معنی است که شما احتمالاً در خانه یا در جاده ، سروری را در نزدیکی خود پیدا کنید. هرچه سرور به محل واقعی شما نزدیکتر باشد ، سرویس VPN سریعتر انجام می شود.

TunnelBear هیچ سرور در خاورمیانه ، آفریقا یا بسیاری از آمریکای جنوبی ندارد. سرورهایی در ایالات متحده و کانادا و همچنین در اروپا ، هنگ کنگ ، ژاپن ، مکزیک ، برزیل و استرالیا وجود دارد. این بسیار وحشتناک نیست ، اما با رقیب ارائه دهنده سرور در بیش از 100 ، و گاهی نزدیک به 200 کشور ، TunnelBear به سادگی است مجهز نیست برای رقابت در بازار جهانی.

برخی از کاربران VPN همچنین دوست دارند در نظر بگیرند که داده هایشان از چه کشوری عبور می کند. وقتی یک شرکت VPN فقط از سرورهای فیزیکی استفاده می کند ، این کار ساده است. اگر این شرکت بگوید که یک سرور در سوئیس قرار دارد ، در اینجا اطلاعات کاربر از طریق آن هدایت می شود.

با این حال ، بسیاری از ارائه دهندگان VPN اکنون از سرورهای مجازی برای انجام ترافیک استفاده می کنند. این بدان معنی است که ممکن است یک سرور در واقع در کشور سوئیس باشد که واقعاً در چین باشد. برای برخی از کاربران این دلیل نگرانی است.

خبر خوب برای کاربران TunnelBear این است که این شرکت می گوید که آنها فقط از سرورهای فیزیکی استفاده می کنند. در نتیجه ، مردم می توانند اطمینان حاصل کنند که داده های آنها دقیقاً در همان جایی که انتظار دارند از آن استفاده شود ، هدایت می شوند.

TunnelBear توجه داشته است كه در صورت تقاضای زیاد ، ممكن است از سرورهای مجازی استفاده كنند ، بنابراین چیز دیگری است كه مشتریان بالقوه از آن آگاه باشند..

پشتیبانی مشتری TunnelBear

متأسفانه TunnelBear برای پشتیبانی مشتری از امتیاز بالایی برخوردار نیست. رابط کاربری آنها بسیار ساده و آسان برای استفاده است. افرادی که از کاربران کمتری برخوردار هستند ، هنوز هم ممکن است دچار مشکل شوند و در صورت اشتباه بودن کاربری پیشرفته ، انتظار کمک سریع و کامل را دارند.

خدمات ضعیف مشتریپشتیبانی از مشتری فقط از طریق یک سیستم ایمیل ارسال شده از طریق ایمیل امکان پذیر است. هیچ پشتیبانی زنده ای ارائه نمی شود و انتظار ندارید شماره تلفنی برای تماس بگیرید. این بدان معنی است که غالباً ساعتها طول می کشد تا پاسخی دریافت شود. اگر پاسخ کاملاً به سوال مشتری پاسخ ندهد یا مشکل آنها حل نشود ، مشتری با چند ساعت دیگر منتظر است.

این می تواند بسیار ناامید کننده باشد ، به خصوص هنگامی که کاربر در یک مهلت کار می کند. برخی از کاربران حتی برای دریافت کمک ، به TunnelBear در نمایه توییتر این شرکت مراجعه کرده اند ، اما بدون هیچ گونه اقبال. TunnelBear به سادگی پیشنهادی را برای ارسال ایمیل به مرکز پشتیبانی به جای آن ارسال می کند.

پس از دریافت کمک ، به نظر می رسد بسیار قابل اعتماد است. فقط انتظار نداشته باشید که با هر نوع سرعت یا کارایی اتفاق بیفتد.

TunnelBear چقدر هزینه دارد?

TunnelBear سه برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد. طرح "کوچک" رایگان است ، که به نظر می رسد بسیار زیاد است. با این حال ، کاربران هستند محدود به 500 مگابایت داده هر ماه. این فقط تعداد کمی داده است. بیشتر افراد فقط طی چند روز داده های زیادی را طی می کنند. این برنامه رایگان ممکن است راهی عالی برای آزمایش سرویس باشد ، اما این تنها دلیل استفاده از آن است.

قیمت گذاری تونل

بسته های "غول" فقط هزینه دارد 9.99 دلار در ماه, و داده نامحدودی را ارائه می دهد. این برنامه پرداخت به عنوان ممکن است برای برخی از مشتریان خصوصاً کسانی که می خواهند هر زمان که دوست دارند از خدمات متوقف شوند ، خدمات خود را حس کنند..

TunnelBear می گوید که برنامه "Grizzly" محبوب ترین آنها است. مشتریانی که این طرح را انتخاب می کنند فقط یک بار در سال پرداخت می کنند و قیمت آن تقریباً پنج دلار در ماه است. این میزان تقریباً 50 درصد پس انداز بیش از برنامه ماهانه را نشان می دهد.

گزینه های پرداخت شامل کارت های بدهی ، کارت های اعتباری و بیت کوین برای کسانی که خواهان ناشناسی بیشتر هستند.

آیا TunnelBear VPN توصیه می شود؟ قطعا نه

TunnelBear از ویژگی های مناسبی برخوردار است. با این حال ، ارائه دهندگان VPN بسیار بهتری وجود دارند که با قیمت های بهتر ویژگی های قوی تری ارائه می دهند (فکر کنید NordVPN) TunnelBear نیز هنگامی که نوبت بارگیری و بارگیری آن غم انگیز است ، تلاش می کند. اگر سرعت برای شما یک اولویت است ، به دنبال این است که به دنبال ارائه دهنده VPN متفاوتی باشید.

در حالی که TunnelBear با رابط خرس خود رابط کاربری زیبایی دارد و حتی برای مبتدیان نیز ساده است ، اما انتظارات کاربر کم است.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me