نگاهی صادقانه به VPN خالص – قبل از خرید بخوانید

آیا تا به حال متوجه شده اید که بعضی اوقات شرکتی که مدت زمان زیادی در آن واقع شده است لزوما بهترین نیست بلکه فقط… قدیمی است؟ عزیزان ، سیاست حفظ حریم خصوصی خود را بخوانید.

PureVPN که در سال 2006 تأسیس شد یکی از این موارد است ارائه دهندگان خدمات قدیمی در بازار با این حال ، همانطور که با این بررسی خواهیم دید ، این لزوما به معنای بهترین خدمات این شرکت نیست.

در حالی که ارائه دهندگان هستند که به عنوان PureVPN امتیاز نمی دهند ، حریم شخصی و ناشناس بودن آنلاین شما چیزهایی نیستند که باید با استفاده از VPN که فقط “شاید” به اندازه کافی خوب است در معرض خطر قرار گیرند. درعوض ، توصیه می شود با یک VPN دارای امتیاز بالا بروید که به آنها اعتماد کنید نمی توانید هنگام محافظت از خود ، کم کاری کنید..

برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

Contents

بررسی اجمالی PureVPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: خط مشی ورود به سیستم مشکوک است
اندازه سرور: 2000 ++ سرور
توزیع سرور: 180 کشور
پشتیبانی: پشتیبانی چت
تورنت: مجاز
جریان: بسیار محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: OpenVPN، IKEv2، L2TP / IPSec، SSTP و PPTP؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: هنگ کنگ
قیمت: 3.33 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.purevpn.com/

VPN چیست؟?

اگر اینترنت را بدون VPN گشت و گذار می کنید ، پس هستید محافظت نشده از انواع بازیگران بد. ممکن است با بدافزارها و ویروسها روبرو شوید و ویران شوید و باعث از بین رفتن اطلاعات شوید. همچنین ممکن است به هکرها ، سارقان هویت و دیگران به اطلاعات حساس و خصوصی خود دسترسی پیدا کنید.

vpn چیست؟

گشت و گذار در وب با VPN بدین معنی است که وقتی آنلاین هستید ، همه شما داده ها از طریق رمزگذاری ارسال می شوند به یک سرور امن که توسط ارائه دهنده VPN شما متعلق و مدیریت می شود. این بدان معناست که هرگونه شرور سایبری بدون در نظر گرفتن اینکه در اینترنت بچرخید ، قادر به پیروی از حرکات شما نخواهند بود.

استفاده از VPN ممکن است مزایای دیگری نیز داشته باشد. به عنوان مثال ، می تواند به شما اعطا کند دسترسی به وب سایت ها در غیر این صورت محدود یا ناامن تلقی می شود. فعالان از VPN برای دور زدن سانسورهای دولتی استفاده می کنند ، و برخی افراد به دنبال این هستند محتوای قفل شده منطقه با تشکر از یک VPN قوی.

  NordVPN Review 2023 - امنیت سطح CIA - تست ، سرعت ، قیمت گذاری

مکانهای سرور VPN خالص

هنگامی که PureVPN عملیات خود را از سال 2006 آغاز کرد ، آنها فقط دو سرور داشتند. با پشت سر گذاشتن بیش از یک دهه ، آنها اکنون تبلیغ می کنند که بیش از 2،000 سرور دارند که در بیش از 140 کشور جهان یافت می شوند.

مکان های سرور purvpn

مکانهای سرور VPN آنها شامل آمریکای شمالی ، مرکزی و جنوبی به همراه آفریقا ، آسیا ، اروپا و اقیانوسیه است. این یک انتشار نسبتاً چشمگیر است ، که به نفع PureVPN است. با این حال ، توصیه می شود توجه داشته باشید که آنها هستند مقر آن در هنگ کنگ است. به لطف افزایش قدرت نفوذ چین در منطقه ، این لزوماً مطلوب ترین مکان برای دفتر خانه یک ارائه دهنده حریم خصوصی آنلاین نیست.

چین سیاست های آنلاین به طرز چشمگیری Draconian است, به همین دلیل است که بسیاری از شهروندان آن جرات نمی کنند بدون مزایای VPN به اینترنت بروند. دولت این کشور به دنبال ایجاد محدودیت های فزاینده ای برای ارائه دهندگان VPN و ممنوعیت ارائه دهندگان عدم رعایت آنها است. هنگ کنگ از وضعیت حقوقی ویژه ای برخوردار است که به آن استقلال بسیاری از کشورهای چین می دهد قوانین سرکوبگر, اما این یک وضعیت تیره و تار است که ممکن است در برخی از موارد بر حریم خصوصی مشتریان PureVPN تأثیر منفی بگذارد.

با گفتن این نکته ، همچنین لازم به ذکر است که PureVPN لزوماً سرورهای فیزیکی در هر یک از این 140 مکان ندارند. در بسیاری موارد ، این شرکت به جای آن از سرورهای مجازی استفاده می کند. این سرورها توسط نرم افزار تعریف شده اند. در اصل ، یک سرور فیزیکی واحد می تواند چندین سرور مجازی را در خود جای دهد و به نظر می رسد آنها در مکان های متنوعی قرار دارند. کاربرانی که می خواهند در مورد مسیریابی اطلاعاتشان اطمینان داشته باشند ، ممکن است این ویژگی را دوست نداشته باشند.

  Surfshark Review - آیا این VPN جدید ارزش آن را دارد؟

قیمت گذاری

PureVPN چنین می کند محاکمه رایگان ارائه نمی دهد از محصول آن استفاده می کنید ، اما اگر هزینه خدمات را بپردازید می توانید از ضمانت 31 روزه 100٪ پس انداز پول استفاده کنید و متوجه شوید که این به هیچ وجه مطابقت ندارد.

نگاهی صادقانه به VPN خالص - قبل از خرید بخوانید

یک حساب اصلی PureVPN ماه به ماه حدود 10،95 دلار در ماه هزینه دارد. اشتراک یک ساله را می توانید با کمتر از 50 دلار داشته باشید. این شرکت ویژه های مکرر را اجرا می کند که از طریق آن می توانید قیمت های تخفیف را در برنامه های دو ، سه یا حتی پنج ساله دریافت کنید.

خدمات اضافی در دسترس هستند هزینه اضافی. این سرویس ها ممکن است شامل فایروال ، آدرس IP اختصاصی و محافظت از DDoS باشد. بیشتر این افزودنی ها ماهانه دو یا سه دلار اضافی خرج می کنند که می تواند به میزان قابل توجهی به هزینه خود اضافه کنید.

امکانات

PureVPN برخی از ویژگیهای بسیار مناسب و مناسب مانند سازگاری تقریبا با هر دستگاه و امکان کار با انواع روترها ، سرویس های پخش و تلویزیون های هوشمند را ارائه می دهد. TOR داخلی ندارد ، بنابراین اگر می خواهید یک محافظت اضافی داشته باشید ، یک خرید اضافی نیز خواهد بود.

ویژگی های purevpn

با این وجود ، این ویژگی ها وقتی عملیاتی هستند ، مطلوب هستند. خبر بد برای PureVPN این است بسیاری از ویژگی های آنها فقط قابل اعتماد نیستند. برای برخی از ویژگی ها ، مانند سوئیچ kill ، کار کردن “بیشتر اوقات” به اندازه کافی خوب نیست. کاربران پیشرفته باید اعتبار بیشتری را طلب کنند.

سرعت ناامیدکننده

یکی دیگر از مناطق که PureVPN در آن چیزهای دلخواه را ترک می کند سرعت آنها است. استفاده از هر VPN موظف است کمی سرعت را بازی کند اما سرعت لاک پشت مانند که با آن PureVPN عمل می کند ، کافی است تا بخواهد موهای خود را پاره کند. آزمایش نشان داد که سریعترین سرورهای PureVPN با سرعت 35 از 100 مگابیت در ثانیه حرکت کردند.

  Surfshark Review - آیا این VPN جدید ارزش آن را دارد؟

نتیجه تست سرعت خالص

این یک زمان صاعقه نیست ، بنابراین اگر انتظار دارید که مرور وب شما با سرعت و کارایی حرکت کند ، ممکن است PureVPN انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

خط مشی ورود به سیستم

مردم از VPN استفاده می کنند زیرا می خواهند حریم شخصی و ناشناس بودن هنگام آنلاین بودن باشند. بر این اساس ، منطقی است که کسی که از VPN استفاده می کند علاقه ای نداشته باشد که شرکت VPN خود را در ترافیک خود ثبت کند..

PureVPN ادعا کرده است که آنها سالها هیچ سابقه ای از فعالیت مشتریان خود درج نمی کنند. تا همین اواخر ، بیشتر مردم فکر می کنند که چیزی را در چاپ خوب پنهان می کنند. اکنون که آنها توسط موسسه حسابرسی مستقل ایالات متحده ، Altius IT مورد بازرسی قرار گرفته اند ، می توانیم با اطمینان بگوییم که PureVPN هیچ نوع گزارش را که می توان از طریق آن (از جمله دولت) برای کاربر قابل ردیابی است ، نگه نمی دارد.

پشتیبانی مشتری

PureVPN چنین می کند نه بهترین شهرت برای خدمات مشتری, یا بسیاری از کاربران اظهار داشتند که در صورت بروز مشکل در سرویس ، فقط در صورت عدم دسترسی به سیستم توسط بخش خدمات مشتری ، می توانند به صورت آنلاین اظهار نظر کنند و منجر به ناامیدی زیادی شوند.

پلت فرم پشتیبانی purevpn

نتیجه

نتیجه اصلی این است که در حالی که PureVPN برخی از ویژگی های مناسب را با قیمت رقابتی تبلیغ می کند ، همیشه مطابق وعده داده نمی شود. با سرعت آهسته ، خدمات به مشتری ضعیف و عملکرد غیرقابل اعتماد ، منطقی است به دنبال بهترین VPN در جاهای دیگر باشید.

اگر هنوز به اطراف نگاه می کنید ، لیستی از بهترین خدمات VPN را ارائه داده ایم که 2023 ارائه کرده است. ما این تحقیق را برای شما انجام داده ایم ، تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که نگاه کنید در creme de la creme از تمام خدمات VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me