VyprVPN Review 2020 – چهارمین بهترین انتخاب – سرعت + نتایج تست امنیتی

اگر به دنبال اخبار مثبت کمی در مورد صنعت خدمات VPN هستید ، می خواهید این بررسی را دوست داشته باشید.


VyprVPN چیزی بیش از یک آرم جالب است. و اشتباه نکنید ، این یک آرم فوق العاده جالب است. این شرکت مستقر در سوئیس به اندازه کافی طولانی در تجارت بوده است تا بتواند به خاطر ارائه خدمات باکیفیت شهرت کسب کند.

VyprVPN با دیگر شرکتهای VPN متفاوت است زیرا در این میان آنها سرورهای خود را در شبکه دارند. این بدان معنی است که آنها کنترل کاملی بر امنیت دارند و سرعت شگفت انگیزی را ارائه می دهند.

خواندن را ادامه دهید. این یکی از موارد خوب است.

آرم vyprvpn

بررسی اجمالی VyprVPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: سیاست صفر ورود به سیستم
اندازه سرور: 700 سرور ++
توزیع سرور: مکانهای 70++
پشتیبانی: پشتیبانی 24/7 چت زنده
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN ، PPTP ، IPSec و L2TP. رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: سوئیس
قیمت: 3.75 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.vyprvpn.com

تاریخچه شرکت

شرکت اصلی VyprVPN است قورباغه طلایی.  ��

گلدن قورباغه به عنوان پیشگام در زمینه حفظ حریم خصوصی آنلاین شهرت ایجاد کرده است. آنها از زمان شروع اینترنت این کار را انجام داده اند.

طلایی قورباغه در سال 1994 تاسیس شد. ایجاد این شرکت پاسخی به اتاق 641a Incident بود. روشن شد که آژانس امنیت ملی به طور غیرقانونی شهروندان آمریکایی را تحت نظر داشت, که آنها این کار را با ضربه زدن به کابل های شبکه AT انجام دادند&تی.

طبق گزارشات ، گلدن قورباغه این موضوع را مورد توجه FCC قرار داده است. هدف آنها آشکار ساختن مسئله امنیتی بود. حتی اگر آنها شکایتی را به FCC ارائه دادند ، شکایت آنها نادیده گرفته شد. بنابراین آنها تصمیم جسورانه ای گرفتند كه امور را به دست خودشان بگیرند.

از آن زمان ، شرکت مادر در پشت VyprVPN رهبر نبرد برای حفظ حریم خصوصی اینترنت بوده است. آنها به عنوان یکی از شهرت های خود را ایجاد کرده اند بهترین VPN های جهان به خاطر کارهایی که در این زمینه انجام داده اند.

جوانب VyprVPN

 • سرعت سریع
 • امنیت پیشرفته
 • قابلیت اطمینان
 • پروتکل آفتابپرست برای شکستن مسدود کردن VPN
 • شبکه سرور خودران و خود عامل
 • برنامه کاربردی آسان که در انواع مختلف سیستم عامل ها کار می کند
 • برای محافظت از حریم خصوصی ، ویژگی سوئیچ را بکشید
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • تورنت مجاز است

برنامه ها و قیمت گذاری

بیشتر خدمات VPN با خدمات محدود و برنامه ای پرداخت می شود که خدمات بیشتری ارائه می دهد ، یک برنامه رایگان ارائه می دهد. VyprVPN با این تفاوت که با چندین طرح پرداخت شده برخلاف برنامه ای با اندازه یکسان ، متفاوت است.

برنامه اشتراک مشترک:

 • داده نامحدود
 • حداکثر سه اتصال

برنامه های قیمت گذاری VyprVPNاگر این طرح را برای کل سال خریداری کنید ، ماهانه 60 دلار یا 5 دلار است. در صورت خریداری آن با اشتراک ماهیانه ، در همان برنامه 9،95 دلار در هر ماه هزینه خواهید داشت.

برنامه حق بیمه ارائه می دهد:

 • پنج اتصال همزمان
 • پروتکل آفتابپرست
 • VyprVPN ابر

اگر این طرح را برای کل سال خریداری کنید ، 80 دلار یا 6.67 دلار در ماه است. اشتراک ماهانه 12،95 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد داشت.

جوانب مثبت و منفی در مورد داشتن برنامه های اشتراک اولیه و حق بیمه وجود دارد. از طرف مثبت ، شما فقط هزینه مورد نیاز خود را پرداخت می کنید. VyprVPN قیمت خدمات مناسب خود را ارائه می دهد. نکته منفی این است که شما برای VPN هزینه می پردازید ، اما شما تمام خدماتی را که شرکت ارائه می دهد دریافت نمی کنید.

نکته خوب در مورد VyprVPN این است که تمام بسته های آنها با یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می شوند. در طول جلسه آزمایشی ، شما می توانید از خدمات بدون محدودیت پهنای باند استفاده کنید. مهم است که چاپ خوب را بخوانید. تحت هیچ شرایطی VyprVPN به هیچ وجه بازپرداخت نمی دهد. بنابراین توصیه می کنیم از آزمایشات سه روزه استفاده کرده و سرویس را تا حد امکان آزمایش کنید. وقتی به برنامه خود متعهد شدید ، دیگر برنمی گردید.

اگر خدمات آزمایشی را دوست ندارید ، لغو VPN شما آسان است. به سادگی:

 • وارد آدرس صفحه کنترل خود شوید
 • در زیر حسابها ، "لغو خدمات" را کلیک کنید
 • دلیل انصراف را ارائه دهید

فرآیند صدور صورتحساب vyprvpnVyprVPN امکان پرداخت با PayPal ، AliPay و کارتهای اعتباری عمده را می دهد. گزینه دیگری برای انجام پرداخت ناشناس با استفاده از کارتهای رمزنگاری یا کارتهای هدیه مانند سایر VPN ها وجود ندارد. این می تواند باعث نگرانی افرادی شود که به دنبال یک VPN هستند که حریم شخصی کامل را فراهم می آورد.

گزینه تجاری که VyprVPN ارائه می دهد کمی گران تر است ، اما برای کارآفرینان ، روزنامه نگاران و افرادی که در خارج از کشور کار می کنند مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا با تیم خود در چندین سرور یا در ابر کار کنید.

از طرف مثبت ، این واقعیت که VyprVPN بازپرداخت ارائه نمی دهد ، به معنای عدم وجود سیاست بازپرداخت سایه دار یا مشکوک است. هیچ هزینه پنهانی و ترفندی برای لغو وجود ندارد. اگر آن را بخرید ، دوست داشته باشید ، زیرا برای آن سال گیر کرده اید.

می توانید به VyprVPN اعتماد کنید?

VyprVPN و شرکت اصلی آن ، گلدن قورباغ ، متعهد هستند که نهایت اطمینان را در اختیار مشتریان خود قرار دهند. به همین دلیل شرکت خود را در سوئیس مستقر می کنند. VPN و هرگونه اطلاعات مشتری توسط قوانین داده سوئیسی محافظت می شود.

چگونه vyprvpn کار می کندسوئیس کشوری است که به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده ها شناخته شده است. این بخشی از ساختار ملی است. سوئیس کشوری مستقل است. آنها متعلق به اتحادیه اروپا نیستند ، آنها در بسیاری از امور سیاسی بی طرف هستند و به 5 چشم یا 14 چشم تعلق ندارند..

این یکی از دلایلی است که سوئیس به عنوان وطن این تجارت انتخاب شد. صاحبان VyprVPN اهل تگزاس هستند و طرفداران سرسخت حریم خصوصی و نظارت جمعی بودند.

هنگامی که صحبت از حریم خصوصی می شود ، VyprVPN از این امر متمایز است زیرا آنها شبکه سرور VPN خود را دارند و مدیریت می کنند. هیچ شخص ثالثی وجود ندارد. VyprVPN کنترل 100٪ بر تمام سخت افزارها ، کدها و شبکه ای که سیستم عامل آنها اجرا می شود دارد.

تعدادی از VPN های خوب از DNS شخص ثالث استفاده می کنند. این مسئله مشکل ساز است زیرا اشخاص ثالث می توانند درخواستهای DNS شما را ثبت کنند و به آنها امکان دسترسی به سابقه مرور شما را می دهد. VyprVPN با رمزگذاری آنها و جلوگیری از تحریک شخص ثالث ، از درخواست DNS شما محافظت می کند.

در صورت وجود تحقیقات جنایی ، گلدن قورباغه با سازمان های اجرای قانون همکاری می کند. آنها قبل از ارائه اطلاعاتی که مشتری خود را شناسایی کند ، به احضاریه احتیاج دارند. آنها ادعا می کنند فقط اطلاعات کمتری را برای شناسایی مشتری و چیز دیگری ارائه نمی دهند. طبق قانون ، اگر توسط مقامات دولتی تحت تحقیق قرار بگیرند ، طلای قورباغه نمی تواند به مشتریان خود بگوید.

خط مشی ورود به سیستم VyprVPN

VyprVPN متعهد است از طریق شبکه ایمن خود از حریم شخصی شما محافظت کند.

ورود به سیستم حفظ حریم خصوصی vyprvpn

آیا VyprVPN اجازه تورنت می دهد?

vpn torrentingطلای قورباغه تا ریشه های سوئیس خود زندگی می کند. در سیاست حفظ حریم خصوصی ، مشخص است که آنها نهایت اطمینان را نسبت به حریم خصوصی کاربران خود دارند. در نتیجه ، تمام ترافیک به طور یکسان رفتار می شود. این بدان معنی است که VyprVPN را می توان برای تورنت استفاده کرد. این شرکت توصیه می کند که کاربران در مرزهای قوانین حق نسخه برداری حاکم بر کشورشان بمانند.

VyprVPN سرورهای سریع دارد. این مهم برای داشتن یک تجربه تورنت یکپارچه است. تورنت در تمام سرورهای VyprVPN مجاز است. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و هیچ محدودیتی در تعویض سرور وجود ندارد. VyprVPN بیش از 700 سرور و بیش از 200،000 آدرس IP در اختیار دارد.

ویژگی آفتاب پرست VyprVPN باعث می شود ترافیک رمزگذاری شده مانند SSL معمولی به نظر برسد. این کار دور زدن فایروال ها و سایر نرم افزارهایی را که برای مسدود کردن VPN ها طراحی شده اند ، برای شما آسان تر می کند.

این شرکت از AES - 256 برای رمزگذاری ترافیک استفاده می کند. این بدان معناست که هرگونه اطلاعاتی که می فرستید یا دریافت می کنید در اثر حملات وحشیانه ناگسستنی است.

VyprVPN چقدر سریع است?

VyprVPN ، مانند بسیاری از خدمات VPN ، ادعا می کند که سریعترین سرعت در جهان است. با این حال ، طبق آزمایش ما ، این دقیقاً درست نیست. نکته خوب این است که فقط به این دلیل که آنها در جهان سریع نیستند به معنای بد بودن آنها نیست. در واقع ، ما از سرعتی که این سرویس ارائه می دهد راضی بودیم.

هنگام انتخاب نزدیکترین سرور ، نتیجه زیر نتیجه گرفت:

نتیجه سرعت vyprvpn

به وضوح می بینید که حتی در حالی که از VyprVPN استفاده می کنید ، شماره های بارگیری به اندازه کافی سریع برای مرور و پخش فیلم با کیفیت عالی هستند. این ممکن است سرویس شما برای تورنت ها نباشد ، اما همانطور که بحث خواهیم کرد ، torrenting همیشه ایده خوبی با این سرویس نیست.

VyprVPN سرعتی ارائه می دهد که نزدیک به سرعت اتصال بدون VPN باشد. این مسئله را با هم منطبق می کند, اگر بهتر نباشد از اکثر VPN های دارای عملکرد بالا.

خدمات مشتری VyprVPN

برخی از شرکت ها پشتیبانی مشتری را هزینه ای غیر ضروری می دانند. شرکت های خوب پشتیبانی مشتری را سرمایه گذاری در مشتریان خود می دانند. تنها راه احساس خوب برای پشتیبانی مشتری از تجارت تعامل با آنها است. ما یک سری سؤال را ایجاد کردیم تا احساس بهتری نسبت به نحوه مشاهده VyprVPN پشتیبانی مشتری داشته باشیم.

گپ پشتیبانی vyprvpnما این واقعیت را دوست داریم می توانید 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته ، 365 روز در سال با پشتیبانی مشتری آنها در تماس باشید از طریق ویژگی گفتگوی زنده در وب سایت آنها.

VyprVPN پشتیبانی مشتری را جدی می گیرد. وقتی از VPN استفاده می کنید ، فقط سرویس خریداری نمی کنید. شما به شخصی احتیاج دارید تا در صورت نیاز مشتری پشتیبانی مشتری یا پشتیبانی فنی مورد نیاز خود را به شما ارائه دهد.

VyprVPN پشتیبانی تلفن را ارائه نمی دهد. با این حال ، گزینه چت زنده آنها سریع و مؤثر است. آنها به مسائل شما در زمان واقعی می پردازند.

VyprVPN همچنین بلیط های پشتیبانی از برنامه را ارائه می دهد. یک سیستم بلیط متصل به چت زنده آنها وجود دارد. آنها یک تیم پشتیبانی دارند که در انجمن خود کمک می کند. از هر طریق ، VyprVPN نشان می دهد که آنها نگران رفاه مشتری خود هستند و پشتیبانی مشتری را جزئی از مدل تجاری کلی خود می دانند.

سرورهای VyprVPN در کجا قرار دارند?

مکان های سرور VyprVPNVyprVPN بیش از 70 مکان سرور در سراسر جهان دارد.

همه سرورهای آنها IP هایی را که دارای موقعیت جغرافیایی هستند بر اساس شهری که در آن قرار دارد ارائه می دهند. دو راه وجود دارد که VyprVPN این هدف را به دست می آورد. یا سرور آنها از لحاظ جسمی در آن مکان قرار دارند یا از یک سرور مجازی استفاده می کنند ، که ظاهر قرار گرفتن در آن مکان را نشان می دهد.

VyprVPN معمولاً در کشورهایی که سیاست های محدودکننده اینترنت دارند ، سرورهای فیزیکی ندارند. در عوض ، سرورهای مجازی آنها به آنها اجازه می دهد تا دروازه رمزگذاری را از دست دولتهای خطرناک دور نگه داشته و در آن کشورها به IP کاربران در کشورهایی ارائه دهند..

در بعضی مواقع ، آنها از سرورهای مجازی به عنوان روشی برای آزمایش مکانهای جدید با هدف تصمیم گیری در مورد سرورهای فیزیکی جدید بر اساس استفاده مشتری ، استفاده می کنند. سه هدفی که VyprVPN هنگام انتخاب مکان برای سرورهای خود دارد عملکرد ، امنیت و محل IP است.

چندین فاکتور وجود دارد که VyprVPN هنگام انتخاب سرورهای فیزیکی آنها یا کجا می توان سرورهای مجازی را در نظر گرفت. صرف نظر از اینکه زیرساخت ها در کجا واقع شده است ، VyprVPN وعده داده است که فقط اطلاعات مشتری را بصورت فیزیکی در زوریخ ، سوئیس ذخیره کند. این جایی است که شرکت آنها به لحاظ جسمی مستقر و گنجانیده شده است.

پشتیبانی دستگاه و بستر های نرم افزاری

vyprvpn پشتیبانی از سیستم عاملVyprVPN پشتیبانی از تعدادی دستگاه را ارائه می دهد. اینها شامل Mac ، Windows ، Android و تعداد زیادی سرویس و برنامه دیگر است.

VyprVPN یک برنامه روتر VPN را ارائه می دهد و تنظیم و استفاده از آن بسیار ساده است. پس از اجرای برنامه روی روتر شما ، می توانید تعدادی دستگاه را به آن متصل کنید. این قدرت اشتراک شما را گسترش می دهد. اگر مشترک سه دستگاه هستید ، روتر شما فقط یکی است.

با این وجود ، هر دستگاهی در خانه شما که به روتر شما متصل می شود از مزایای داشتن VPN بهره مند می شود. شما می توانید مشخص کنید که آیا دستگاه خاصی اتصال رمزگذاری یا رمزگذاری نشده دارد یا خیر.

نتیجه

در کل ، ما از VyprVPN و. بسیار خوشحالیم ما آن را به شدت توصیه می کنیم.

این دارد سرعت, آ قیمت گذاری دو لایه, خدماتی که ارائه می دهد توانایی کار در هر نقطه در جهان, پشتیبانی مشتری ستاره ای, و ویژگی سوئیچ را بکشید. VyprVPN بسته ای از تجربه کاملی برخوردار است که مطمئناً بدون نیاز به فداكاری سرعت و اطمینان ، اطلاعات شما را ایمن و ایمن نگه می دارد.

آرم vyprvpn

اکنون به همان اندازه که یک نکته کامل را بیان کردیم ، آنرا تشخیص می دهیم ما در انتظارات و اولویت ها اختلاف داریم. در حالی که اکثر شما ممکن است دست به دست هم بزنید, امن ترین VPN, تعداد کمی از آنها هنوز هم می توانند به دنبال یک مقرون به صرفه تر راه حل. به هر صورت ممکن است ، می دانیم که تعدادی از شما هنوز تحت تأثیر قرار نمی گیرید. خوشبختانه ، در این مرحله از مسابقه ، فقط تعداد معدود مدعی حضور دارند NordVPN و سورفشارک. بنابراین ما دوست داریم شما را با دقت بررسی کنید بهترین VPN انتخاب می کند و در آنجا می توانید قهرمان خود را انتخاب کنید.

در نهایت ، فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که برنده شما چه کسی است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me