WindScribe VPN Review (2020) – نتایج شگفت آور در حریم خصوصی و سرعت

Windscrib یک VPN محکم برای کسانی است که در عین حفظ امنیت از سرعت بالا اطمینان می کنند. در کل فکر می کنیم Windscrib برای کسانی که به دنبال استفاده از VPN یا مهاجرت از یک سرویس موجود هستند ، انتخاب خوبی است. 


اگرچه Windscrib بسیار خوب است ، اما سایر رقبا را دوست ندارد Nord VPN ارائه دهنده رمزگذاری مضاعف ، سرورهای بیشتر, قیمت گذاری ارزان و پشتیبانی زنده. 

در این بررسی ، ما می خواهیم برای درک بهتر فناوری ، سرعت بارگیری ، خط مشی های ورود به سیستم و قیمت گذاری ، به سرویس عمرانی Windscrib VPN برویم..

علاوه بر داشتن یک اسم جالب ، Windscrib یک سرویس VPN است که برخی از پانچ های جدی را در حالی که به نظر می رسد 100٪ شفاف در مورد عملکرد آنها است.

شفافیت و خدمات VPN همیشه دست به دست هم نرفته اند. ما Windscrib را با طراوت می بینیم.

معمولاً در اینجا در حریم خصوصی استرالیا ، از شر VPN های رایگان دور می شویم. Windscrib متفاوت است زیرا گزینه های حق بیمه ای نیز دارند و اگر اینقدر تمایل دارید هزینه های خود را کم نگه دارید.

در نسخه رایگان Windscrib ، VPN سرعت متوسط ​​اما قابل استفاده را با کمک هزینه ماهیانه 10 گیگابایت ارائه می دهد. گزینه حق بیمه آنها با استفاده از ابزارها و سرعت سریع تر همراه است.

Sidenote: لازم به ذکر است صفحه اصلی وب سایت آنها چقدر جالب است. این چیزهای عجیب و غریب هندسی از مکان نما شما پیروی می کنند و این مرا به طور جدی از تست سرویس خود دور کرده است. ����

بررسی اجمالی

WindScribe یک شرکت مستقر در کانادا است و گزینه مناسبی را برای مشتریان مستقر در آمریکا فراهم می کند. این ارائه می دهد طرح VPN رایگان با 10 گیگابایت پهنای باند در هر ماه همراه با برنامه های حق بیمه آنها. آنها 256 بیتی رمزگذاری AES و پروتکل استاندارد تونل سازی OpenVPN استاندارد را ارائه می دهند. گزینه حق بیمه سریع است و تعداد زیادی ابزار در دسترس است.

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: بدون گزارش های شناسایی
اندازه سرور: 480 سرور ++
توزیع سرور: 66 کشور
پشتیبانی: پشتیبانی خودکار گپ
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN؛ 256 بیتی رمزگذاری AES
مرکز فرماندهی: کانادا
قیمت: 4.08 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://windscribe.com
جوانب مثبت WindScrib:
 • بدون نشت / ایمن برای استفاده
 • امکان دور زدن محدودیت های Netflix
 • تورنت مجاز است
 • بر روی چندین دستگاه و سیستم عامل کار می کند
 • برنامه کاربر پسند
 • خصوصیات حریم خصوصی و رمزگذاری خوب است
منفی WindScribe:
 • اولین خط دفاع پشتیبانی چت چت است
 • بدون چت 24/7
 • سرویس VPN کانادایی
امکانات:
 • سرورهای موجود در 60 کشور و 110 شهر
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • حفاظت نشت DNS
 • کلید کشتار
 • حالت خفا
 • مسدود کننده آگهی
 • گزینه های بی شماری برای ارسال بندر
 • پشتیبانی از همسالان
 • برنامه های افزودنی برای Chrome و Firefox
 • پروتکل های افزودنی از جمله IKEv2 برای Mac و Windows

باید به داده های خود به WindScribe VPN اعتماد کنید?

ما WindScribe VPN را بخاطر نوشتن خط مشی رازداری خود به زبانی ساده ستایش می کنیم که همه می توانند درک کنند. آنها برای رفع هرگونه نگرانی از مشتری بالقوه کار بزرگی انجام می دهند.

همانطور که در ابتدا ذکر کردیم ، WindScribe خارج از کانادا فعالیت می کند. در نتیجه ، آنها تحت برنامه نظارت آنلاین Five Eyes قرار می گیرند. تعدادی از گزارش ها به وضوح نشان داده اند که CSIS (سرویس اطلاعات امنیتی کانادا) مخفیانه جمع آوری اطلاعات آنلاین از شهروندان خود بوده است.

با این حال ، ISP ها (نه VPN) در کانادا کم و بیش قدرت ندارند تا گزارش های کاربران را مخفی نگه دارند. آنها باید از قوانین ضد دزدی دریایی ناشی از بیل سی - 11 پیروی کنند.

اکنون ، یک VPN ISP نیست. اگر دولت اطلاعاتی را از یک شرکت VPN می خواست ، در حال حاضر آنها نمی توانند آن را دریافت کنند مگر اینکه قانونی جدید تصویب کنند.

WindScribe VPN Review (2020) - نتایج شگفت آور در حریم خصوصی و سرعتاگر یک VPN مستقر در کانادا اطلاعات مربوط به مشتری خود را حفظ کند ، آنگاه مقامات کانادایی می توانند بطور تصوراتی سعی در به دست آوردن این اطلاعات از این سرویس داشته باشند..

برای عادلانه بودن ، کشورهایی مانند چین و روسیه جزء اتحاد پنج چشم نیستند و تهدیدی بسیار بزرگتر از زمان سرقت اطلاعات شما خواهند بود.

خوب است که همه واقعیت ها را داشته باشیم. شما همچنین باید بدانید که ویندوز نویسی به طور جدی این مسئله را برای کاربران خود انکار می کند. آنها اهمیتی نمی دهند که چشمان شما چقدر است!

فراموش نکنید ، کانادا قوانین سخت افزاری راجع به حق نسخه برداری نیز دارد. این چیزی است که باید از VPN برای تورنت استفاده کنید ، در نظر بگیرید.

اینجاست که باید به شرکتی که از آن خدمات دریافت می کنید اعتماد کنید. اگر شرکتی داده های وارد شده از مشتریان خود را نداشته باشد ، دولت نمی تواند آن داده ها را از آنها بگیرد.

شرکت های دیگری مانند PureVPN و IPVanish هر دو ادعا کرده اند که خدمات VPN هستند که وارد سیستم نمی شوند. آنها هر دو اطلاعات مربوط به مشتری را به دولت خود ارائه داده اند. شما فقط نمی توانید کلمات "نه" و "ورود به سیستم" را مشاهده کنید و بلافاصله به شرکتی که با آن سر و کار دارید اعتماد کنید.

Windscrib توضیحی عمیق درباره نحوه ورود به سیستم و آنچه در پشت صحنه انجام می دهد ، دارد. ما آنها را تحسین می کنیم که همیشه مواظب کارهایی هستند که انجام می دهند.

یکی از جنبه های مثبت WindScribe این واقعیت است که آنها به کاربران اجازه می دهند از تعداد سرویس های نامحدود دستگاه خود استفاده کنند.

با این حال ، آنها حق دارند که به هر اشتراک VPN نگاه کنند تا مطمئن شوند که چند نفر وجود ندارند که از یک بسته اشتراک VPN استفاده می کنند.. تنها راهی که WindScrib می تواند این کار را انجام دهد ، با تجزیه و تحلیل تعداد دستگاههایی که به آنها متصل شده اید است.

این همان چیزی است که Windscrib در مورد آن باید بگوید:

وی افزود: "منظور از یک حساب ویندوز نویسی است که توسط یک فرد مورد استفاده قرار می گیرد و منظور من از وضعیت تأهل شما نیست. کاملاً غیر معمولی اتصال افراد به رایانه های 50+ و 100+ تلفن همزمان به طور همزمان غیر معمول است. استفاده از پهنای باند به همراه تعداد اتصال توسط سیستم مانیتورینگ در زمان واقعی ما مورد استفاده قرار می گیرد که به "بدترین متخلفین" نگاه می کند و اگر این کاربر به طور بالقوه سوءاستفاده باشد یا خیر ، تصمیم می گیرد. سپس یک انسان تصمیم می گیرد که در صورت مثبت بودن کاذب ، حساب را ممنوع اعلام کند یا لیست سفید "سوء استفاده" را ثبت کند.

اگر حساب را با همسر یا برادر خود به اشتراک بگذارید ، به احتمال زیاد خوب است ، اما ممکن است "واکنش زنجیره اشتراکی" را در جایی که آنها آن را با شخصی به اشتراک می گذارید تنظیم کنید ، که به نوبه خود همین کار را انجام می دهد. این یک روش مطمئن برای ممنوعیت است. "

یک سیاست منصفانه.

ما فهمیدیم که WindScrib علاقه ای به نگهداشتن داده هایی ندارد که اجرای قانون بتواند در فرصتی دیگر از آنها استفاده کند.

شما می توانید به همان اندازه که می توانید به هر ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN در بازار اعتماد کنید ، به Windscrib اعتماد کنید. تنها چیزی که باید به شما مکث بدهد اینست که اگر به سیستم قضایی کانادا اعتماد نکنید.

قیمت گذاری Windscrib و آنچه پوشیده است

قیمت گذاری windscrib

قیمت گذاری از 9 دلار در ماه شروع می شود. این ممکن است باعث شود گرانقیمت WindScrib به نظر برسد. اما اگر برنامه سالانه را که سالانه 49 دلار است دریافت کنید ، می پردازید 4.08 دلار در ماه. این یک معامله بسیار خوب است و به وضوح Windscrib ترجیح می دهد بلند مدت شما ثبت نام کنید.

این قیمت را برابر با آنچه برای خدمات VPN قابل مقایسه پرداخت می کنید ، قرار می دهد. یک گزینه عالی برای دریافت تخفیف در WindScribe در دسترس است.

Windscrib یک گزینه Build A Plan دارد که می توانید در هر ماه یک مکان را به ازای هر دلار اضافه کنید. اگر می دانید به کجا باید وصل شوید ، این می تواند یک صرفه جویی در هزینه باشد.

چهار چیز وجود دارد که VPN رایگان ارائه شده توسط WindScrib را از خدمات پرداختی متمایز می کند:

 • وکتور چک لیستپهنای باند - هنگام استفاده از سرویس رایگان ، شما به 10 گیگابایت پهنای باند محدود می شوید. با خدمات پرداخت شده شما پهنای باند نامحدود دارید.
 • مکان سرور -با خدمات رایگان به 11 مکان دسترسی دارید. خدمات پرداخت شده به شما امکان دسترسی به 110 مکان را می دهد.
 • سرعت - ما متوجه شدیم که سرورهای VPN پرداخت شده سریعتر از سرویس دهنده های رایگان هستند.
 • خدمات جریان مستقر در ایالات متحده - با استفاده از سرویس رایگان قادر به اتصال به Netflix نخواهید بود. این تنها با یک پرداخت شده کار خواهد کرد.

خارج از این اختلافات ، نرم افزار یکسان است. پس از به روزرسانی ، خواهید دید که سرورهای خاصی وجود دارد که برای استفاده در دسترس هستند و حد پهنای باند که در پنجره برنامه ظاهر می شود ناپدید می شود.

می توانید با یک روش کاملاً ناشناس در WindScribe ثبت نام کنید. نیازی نیست که نام یا حتی آدرس ایمیل خود را ارائه دهید. نکته مهم در انجام این کار این است که اگر رمزعبور خود را گم کنید ، دیگر راهی برای بازیابی آن نخواهید داشت. گزینه های پرداخت شامل کارت های اعتباری ، PayPal ، Paymentwall و Bitcoin است.

ثبت نام در Windscrib

شما می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. حساب رایگان دسترسی به تعداد محدودی از سرورها را فراهم می کند. حساب رایگان در ماه استفاده 10 گیگابایت محدود است. یک نکته آزار دهنده این است که وقتی در حساب رایگان ثبت نام می کنید ، برای ثبت نام در حساب Pro به طور مداوم تحت فشار قرار می گیرید.

این بسیار طبیعی است برای هر خدمتی که نسخه رایگان ارائه می دهد. وقتی کسی به شما چیزهای رایگان می دهد شکایت خود را متوقف کنید!

Windscrib VPN یک سیاست بازپرداخت دارد که باید با دقت بخوانید. چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید مشترک آنها را به خاطر بسپارید:

 • اولین, فقط سه روز فرصت دارید تا بازپرداخت دریافت کنید.
 • سیاست بازپرداخت فقط درصورتی اعمال می شود که مستقیم از WindScrib خریداری کنید. اگر از طرف شخص ثالث سایتی مانند SocialStack خریداری کنید ، گزینه بازپرداخت وجود ندارد.
 • سرانجام ، اگر بیش از 10 گیگابایت داده در طی این سه روز استفاده کنید ، بازپرداخت شما باطل است.

خط مشی بازپرداخت windscrib

تا حدودی ، پنجره بازپرداخت کوتاه را درک می کنیم. آنها مردم را تشویق می کنند قبل از اشتراکی پولی ، کالای خود را به صورت رایگان تست کنند.

اتصال چندین دستگاه با یک حساب

چندین دستگاهچه از خدمات رایگان و چه از خدمات پولی استفاده می کنید ، این توانایی را دارید تعداد نامحدودی از دستگاه را همزمان با استفاده از یک حساب واحد به VPN خود وصل کنید. این یک ویژگی شگفت انگیز است که منحصر به فرد برای WindScribe است. بیشتر خدمات VPN فقط به پنج یا کمتر اتصال همزمان اجازه می دهد.

اگر یک خانواده بزرگ داشته باشید یا یک تجارت کوچک داشته باشید ، WindScrib یک گزینه عالی است. تنها با یک حساب کاربری ، افراد مختلفی می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

سلب مسئولیت: Windscrib نمی خواهد شما اعتبار VPN خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. آنها حسابهایی را بررسی می کنند که به یکباره به دستگاه های مضحک متصل هستند. اگر می خواهید سیستم را کلاهبرداری کنید (ما آن را پیشنهاد نمی کنیم) ، به جای دیگری بنگرید.

به نظر نمی رسد اگر شما آن را در خانواده نگه دارید به Windscrib اهمیت می دهد. ما احساس می کنیم که آنها فقط نمی خواهند 100 دستگاه را با یک حساب ببینند.

WindScrib Pro به شما امکان می دهد VPN را روی روتر خود تنظیم کنید. این با استفاده از یک اتصال خارجی از هر دستگاه موجود در شبکه شما محافظت می کند.

WindScrib Pro در 60 کشور و تقریبا 110 شهر دارای زیرساخت VPN است. می توانید وضعیت سرورهای آنها را در صفحه وضعیت آنها بررسی کنید.

نصب WindScribe

WindScribe بارگیری و نصب آن آسان است.

نصب برنامه برنامه Windscrib

برای نصب برنامه بر روی دستگاه خود ، دستورالعمل های ساده را دنبال کنید. پس از نصب برنامه ، از شما خواسته می شود اطلاعات حساب خود را وارد کنید یا یک حساب جدید ایجاد کنید.

پس از پذیرفتن نام کاربری و رمز عبور خود ، صفحه نمایش Windscribe up را مشاهده خواهید کرد. WindScribe به طور خودکار شما را بر اساس موقعیت فعلی شما به بهترین سرور متصل می کند.

اگر دوست دارید در هر زمان می توانید آن سرور را تغییر دهید.

پشتیبانی مشتری

WindScrib شش گزینه برای پشتیبانی مشتری در وب سایت خود دارد.

حمایت از مشتری

این شامل:

 • راهنماهای تنظیم
 • سؤالات متداول
 • پایه های دانش
 • Subreddit
 • با گری صحبت کنید
 • ارسال بلیط

وقتی گزینه Talk to Garry را دیدیم ، هیجان زده شدیم. ما فکر کردیم که WindScribe با مردی به نام گری چت زنده برقرار کرده است که تازه احساس می کرد "R" دیگری اضافه می کند.

بعد از پرسیدن یک یا دو سوال, مشخص بود که ما با برنامه ای صحبت می کنیم که پاسخی خودکار داده است. وقتی ما سؤال واجب را تایپ کردیم: آیا شما یک فرد واقعی هستید؟ ما جواب طعنه آمیز گرفتیم - "تو مرا فهمیدید ، باید کارآگاه باشید. سؤال شما چیست؟ »این در همان زمان ناامیدکننده و تحریک کننده بود.

گری می تواند برای شما سؤالات ساده ای پاسخ دهد. وقت زیادی است ، کافی است هنگامی که شما نیاز دارید که به یک شخص واقعی دسترسی پیدا کنید ، چت زنده و سیستم بلیط در دسترس است. گفتگوی زنده مانند سایر شرکتهای VPN 24/7 نیست.

گری از کاربردهای خود استفاده می کند ، او اطلاعات خوبی در رابطه با سرورهایی که می توانید به Netflix دسترسی داشته باشید ، در اختیار ما قرار داد.

آیا WindScrib با Netflix کار می کند؟ (به نسخه حرفه ای شما نیاز خواهید داشت)

وقتی شخصی می پرسد که آیا این سرویس با Netflix کار می کند ، آنچه می خواهد بداند این است که WindScrib می تواند یا خیر محدود کردن محتوا Netflix Geo از محتوا که در ایالات متحده پخش می شود. Netflix و سایر سرویسهای پخش در شناسایی VPN ها و مسدود کردن کاربران VPN بسیار خوب شده اند.

وقتی به صفحه اصلی WindScribe می روید ، چیزی در مورد Netflix نمی گوید. این تعجب آور است زیرا بیشتر VPN هایی که قادر به دور زدن Netflix یا سایر سرویس های پخش جغرافیایی محدودیت جغرافیایی گچ محتوا هستند این همه در صفحه اصلی خود قرار دارند.

نترسید ، چیزهای بیشتری برای داستان وجود دارد.

WindScribe VPN Review (2020) - نتایج شگفت آور در حریم خصوصی و سرعتما سعی کردیم با استفاده از سرویس رایگان WindScrib به Netflix متصل شویم.

ما از پیام خطای ناامیدکننده جریان که امروز با بسیاری از VPN در بازار دریافت می کنید استقبال کردیم.

با این حال ، وقتی از نسخه Pro این سرویس استفاده می کنید ، این یک داستان متفاوت است. WindScribe یک گزینه "WindFlix Location" دارد که به شما امکان می دهد بدون هیچ مشکلی به محتوای Netflix US دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که WindScrib قادر است محتوای محدود شده شما را از ایالات متحده ، انگلستان ، ژاپن و کانادا باز کند.

ویژگی های حفظ حریم خصوصی و رمزگذاری

گزینه های حفظ حریم خصوصی WindscribWindScribe دارای پروتکل های شگفت انگیز VPN است. آنها شامل پروتکل openVPN ، SOCKS 5 و IKEv2 هستند. پروتکل IKEv2 پروتکل پیش فرض است. با این حال ، openVPN استاندارد در صنعت است. ما این را ذکر می کنیم زیرا ممکن است بخواهید هنگام استفاده از محصول ، VPN را باز کنید.

با استفاده از WindScrib VPN ، به آن دسترسی دارید AES - 256 رمز با SHA512 نویسنده و رمزگذاری کلید RSA 4096 بیتی روی دسک تاپ و AES 128 GCMcipher رمزگذاری با تبادل کلید P-256 و TLS 1.2 ، ECDHE_RSA برای پسوندهای مرور آنها اینها برخی از جزئیات فنی بسیار چشمگیر هستند. در هیچ یک از این طیف های رمزگذاری هیچگاه هک نشده است.

تورنت مجاز است

بسیاری از VPN ها ممنوعیت تورنت هستند. آنها نگران هستند که با شکایات DMCA مشکلی ایجاد کنند. سایر افرادی که به تورنت اجازه می دهند ، فقط آن را در تعداد معدودی از سرورها ارائه می دهند. WindScribe از لحاظ فنی امکان تورنت را می دهد.

آنها همچنین آموزش هایی را ارائه می دهند که به شما نشان می دهد که چگونه مشتری های تورنت مختلف را پیکربندی کنید. با این حال ، آنها از تورنت در همه سرورهای خود پشتیبانی نمی کنند. دلیل این امر این است که در برخی از کشورهایی که سرور در آنجا وجود دارد قوانین حفاظت از حق چاپ کپی رایت بسیار قوی.

بنابراین ، اگر به فکر استفاده از WindScrib برای جلسات تورنت هستید ، ابتدا باید سرورهای آنها را بررسی کنید و مطمئن شوید که می توانید یکی از آنها را پیدا کنید که با P2P دوستانه باشد و این نسبتا به شما نزدیک است.

سرعت سرور

سرعت دانلود متوسط ​​vpnهدف از آزمون سرعت ما این است که به عنوان ممکن است تجربی. برای انجام این کار ، ما یک سرور در کانادا را آزمایش کردیم و به سرورهای ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، استرالیا و هنگ کنگ متصل شدیم.

با استفاده از هر مکان ، از یک فایل آزمایشی 50 مگابایت استفاده کردیم و آن را از سرور ایالات متحده بارگیری کنید. این کار چندین بار در روز در فواصل شش ساعته انجام شد. ما برای هر تست میانگین سرعت بارگیری را گرفتیم و سپس داده های جمع آوری شده را جمع آوری کردیم.

نمودار بالا ایده ای را در مورد عملکرد WindScribe در مقایسه با سایر VPN های محبوب ارائه می دهد. همانطور که می بینید ، WindScribe سریعترین سرعت نبود اما هنوز سریع بود.

نتیجه

WindScrib یک VPN است که چیزهای زیادی را ارائه می دهد. چه کسی سرویس VPN را که به آنها امکان اتصال تعداد نامحدودی از دستگاه ها را نمی دهد ، دوست ندارد؟ و یک VPN که سرور مخصوصی دارد برای اتصال به Netflix US جدا شده است؟ برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می کنند ، به نظر می رسد این یک خدادادی است.

WindScribe VPN یک VPN محکم است.

ما آنها را به هرکسی که به دنبال دسترسی سریع به Netflix هستند پیشنهاد می کنیم.

صفحه پشتیبانی عالی به نظر می رسد. به نظر می رسد داشتن شش گزینه برای حل مشکلات ایده آل است. با این حال ، نداشتن چت زنده 24/7 به سیستم پشتیبانی آنها کمی جنجال می بخشد. فکر اینکه می خواهید با کسی گپ بزنید و سپس پاسخ های خودکار دریافت کنید ، احساس خوبی نیست. وقتی همه کاری که می خواهید انجام دهید گفتگو با یک انسان از طریق چت است ، می توانید با ارسال ایمیل به یک تیم پشتیبانی احساس ناامید کننده کنید.

WindScribe یک سرویس VPN کاربر پسند است که به نظر می رسد در حال بهبود است. ما وظیفه خود را برای آگاهی دادن به شما در مورد آن انجام داده ایم مزایای و معایب. الان همه چیز به شما بستگی دارد. 

اگر هنوز دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید راهنمای ما را برای بهترین VPN برای استرالیا بخوانید.

موفق باشید!

سؤالات متداول

Windscrib چقدر خوب است?

Windscrib یک انتخاب VPN محکم است که سرعت و ابزارهای متنوعی را ارائه می دهد. بهترین چیز در مورد Windscrib ، سرورهای اختصاصی Netflix آنهاست که به شما امکان می دهند محتوای ایالات متحده و انگلیس Netflix را تماشا کنید.

آیا نسخه رایگان Windscrib خوب است?

هرچه نسخه های رایگان Windscrib برود ، بسیار عالی است. تا آنجا که VPN ها پیش می روند ، واقعاً فقط در آنجا وجود دارد که قبل از پرداخت نسخه برتر ، سرویس را امتحان کنید. با داشتن داده های محدود ، سرعت های محدود و سرورهای محدود ، به عنوان یک زمین آزمایش خوب عمل می کند.

Windscrib رمزگذاری شده است?

بله ، همینطور است به عنوان یک سرویس VPN ، این هدف اصلی پیشنهادات آنها است.

آیا Windscrib یک VPN ایمن است?

بله ، با گزینه های رمزگذاری آنها یک VPN ایمن هستند. تنها سلب مسئولیت این است که این شرکت در کانادا ساکن است که به شهروندان خود معطوف شده است. Windscrib اطلاعاتی را حفظ نمی کند ، بنابراین دولت کانادا نمی تواند اطلاعات مشتری را به سرقت ببرد ، مگر اینکه آنها مقداری سایه بان را از بین ببرند.

آیا Windscrib سوئیچ kill دارد?

آره. اگر اتصال VPN شما قطع شود ، برنامه شما را از اینترنت جدا خواهد کرد. این مهم به عنوان ابزاری برای محافظت از اتصال شما مهم نیست چه چیزی باشد ، حتی اگر یک سرور به طور تصادفی پایین بیاید.

آیا Windscrib از P2P پشتیبانی می کند?

بله ، در بیشتر قسمت ها تورنت ها در بیشتر سرورها مجاز نیستند. این سرویس بارگیری تورنت را مسدود نمی کند ، مانیتور نمی کند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me