بهترین VPN استرالیا 2020

Contents

بررسی ها و مقایسه های فنی

ما 20 VPN برتر را آزمایش کردیم تا سریعترین و مطمئن ترین خدمات VPN را در آنجا پیدا کنیم.

بهترین vpn

همانطور که اینترنت را مرور می کنید و همین حالا خوانده اید ، آیا به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) وصل هستید?

اگر چنین نیست ، شما باید باشید ...

امروزه ، هک های رایانه ای و حملات سایبری با عادی نگران کننده اتفاق می افتد. از این گذشته ، دنیا متحرک تر می شود و مسافرت و کار از راه دور به سرعت عادی می شوند.


هرچه بیشتر اطلاعات شخصی ما به درون "ابر" می رود ، ما بهم پیوسته می شویم اما بسیار آسیب پذیرتر می شویم.

اینجاست که یک VPN وارد می شود.

به عبارت ساده ، یک VPN به شما اجازه می دهد تا از طریق یک تونل رمزگذاری شده خصوصی به اینترنت متصل شوید و شانس قربانی جرایم سایبری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

علاوه بر این ، آنها از آنچه فکر می کنید آسان برای استفاده و ارزان تر هستند. من شخصاً همه را آزمایش کرده ام بهترین VPN در استرالیا و در خارج از کشور ، و نتایج این آزمونها را در این راهنما گردآوری کرده است.

نمایش مطالب متداول

سوالات متداول

 • VPN چیست و چگونه کار می کند؟?
 • مزایای استفاده از VPN چیست؟?
 • آیا استفاده از VPN در استرالیا قانونی است؟?
 • کدام VPN به من اجازه می دهد جریان Netflix?
 • آیا VPN کارهای من را آنلاین انجام می دهم و پرونده های log را نگه می دارید?
 • آیا VPN ها برای تورنت امن هستند?
 • آیا می توان VPN را روی روتر تنظیم کرد?
 • آیا می توانید VPN را روی یک کنسول بازی یا تلویزیون هوشمند تنظیم کنید?
 • بهترین VPN رایگان برای استرالیا چیست؟?
 • سریعترین VPN در آنجا چیست؟?
 • هزینه VPN چقدر است?
 • آیا خطرات ناشی از استفاده از VPN وجود دارد?
 • آیا یک VPN می تواند اینترنت من را سریعتر کند?
 • می توانید یک VPN مسدود شود?
 • اگر از VPN استفاده می کنید ، می توانید ردیابی شوید?

تست VPN - فرآیند مرحله به مرحله من

صرفنظر از جایی که در جهان به سر می برید ، می خواهید VPN شما سریع و ایمن باشد ، در غیر اینصورت نکته چندانی در داشتن آن ندارید. بخش دشوار در حال جستجو در بین صدها شرکت ارائه دهنده خدمات می باشد تا بفهمد کدام یک بهترین VPN است.

در خصوص حفظ حریم خصوصی استرالیا ، ما سایر نقاط جهان را دوست داریم ، اما ماموریت ما این است که خدمات را برای کمک به همشهریان Aussies در امنیت آنلاین پیدا و توصیه کنیم. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد روند تست دقیق ما را در اینجا بخوانید.

برای تعیین بهترین VPN به طور کلی ، این فرایند آزمایش بسیار مهم است. نحوه کشف آسیب پذیری های نرم افزار و حفره های امنیتی است.

ما در چند معیار مهم متمرکز هستیم:

 • صلاحیت قضایی - آنها در کجا گنجانیده شده اند?
 • 5 چشم - آیا آنها اطلاعات شما را به اشتراک می گذارند?
 • خط مشی ورود به سیستم - اگر بله ، فایده ای ندارد.
 • سرعت - VPN های آهسته ارزش استفاده ندارند
 • P2P را بلوک می کند - دیگر نتفلیکس نیست
 • تعداد اتصالات - 1 دستگاه یا 3?

به نمودار زیر نگاهی بیندازید ، ما بیش از 45 شرکت را مرتب کردیم و خط مشی رازداری ، شرایط خدمات و تست سرعت هر شرکت را مرور کردیم..

همچنین توجه داشته باشید - همه خوانندگان از طریق فرم موجود در هر بررسی ، از بررسی هر سرویس VPN استقبال می کنند. 

VPNJurisdiction5 EyesLoggingSpeed ​​# سرورها # اتصالات همزمانBlocks P2P
NordVPN پاناما نه نه سریع 5،231 6 نه
Surfshark VPN جزایر ویرجین انگلیس نه نه سریع 800+ سرور دستگاه های نامحدود (اما فقط 1 می تواند در یک زمان استفاده شود) نه
ExpressVPN جزایر ویرجین انگلیس نه نه سریع 2،000 3 نه
VyprVPN سوئیس تعاونی نه سریع 700 5 نه
تونل خصوصی ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 50 3 - نامحدود آره
Trust.Zone سیشل نه آره میانگین 164 3 آره
از بین رفت استرالیا نه آره میانگین ناشناخته 3 آره
دسترسی به اینترنت خصوصی ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 3،243 5 آره
PureVPN هنگ کنگ نه آره میانگین 2،134 5 آره
IPVanish ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 1100 10 آره
TunnelBear کانادا 5 چشم آره میانگین 350 5 آره
VPN نامحدود ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 400 5 آره
هات اسپات شیلد ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 500 5 آره
Avast Secureline VPN جمهوری چک تعاونی آره میانگین 52 5 آره
WindScribe کانادا 5 چشم آره میانگین 480 نامحدود آره
تورگارد ایالات متحده آمریکا 5 چشم آره میانگین 3،000 5 آره
مخفی کردن. VPN مالزی نه آره آهسته. تدریجی 35 5 آره
Hola VPN اسرائيل تعاونی آره میانگین 0 3 آره
کل VPN انگلستان 5 چشم آره میانگین 45 3 آره
Avira Phantom VPN آلمان 5 چشم آره آهسته. تدریجی 40 نامحدود آره
CyberGhost VPN رومانی نه آره میانگین 3،519 7 آره
Opera VPN نروژ 5 چشم آره آهسته. تدریجی 3 1 آره
SaferWeb ایالات متحده آمریکا نه آره آهسته. تدریجی 30 2 آره
ProtonVPN سوئیس تعاونی آره میانگین 347 10 آره
Betternet کانادا 5 چشم آره آهسته. تدریجی 11 5 آره

بهترین خدمات VPN - بررسیهای ما

1. NordVPN - بهترین انتخاب برتر برای شماره 1 VPN استرالیا

"سرورهای مطمئن ، ایمن ، 5000+"

آرم nordvpn

قابل اعتماد
بیشترین اطمینان
5000+ سرویس دهنده

NordVPN یک سرویس VPN بسیار محبوب و با مشتری گسترده است. اغلب توصیه شده ترین سرویس VPN در بسیاری از سایت ها ، اعتبار NordVPN از قابلیت اطمینان سرویس آنها ، خط مشی ورود به سیستم صفر ، امنیت حداکثر و دسترسی کامل به محتوای جغرافیایی مسدود شده با ویژگی اختصاصی SmartPlay برخوردار است..

امنیت سطح سیا و ناشناس ماندن کامل

اگر امنیت و ناشناس بودن برای شما اولویت است ، پس از آن برای یک معالجه بزرگ درگیر هستید. با ظهور تهدیدات بسیار پیچیده که حتی برای توصیف آن ، شما می توانید در حالی که می دانید می توانید از پروتکل تونل سازی OpenVPN خود استفاده کنید ، امن ترین نسخه ای است که امروزه وجود دارد از آن استفاده کنید. بر خلاف سایر ارائه دهندگان VPN ، نسخه رمزگذاری AES-256 NordVPN مجهز به کلید Diffie-Hellman 2048 بیتی است نه کلید RSA ، زیرا این ویژگی دارای رازداری کامل Forward Forward.

NordVPN همچنین دارای یک ویژگی رمزنگاری مضاعف است و باعث می شود NordVPN بهترین انتخاب برای کشورهایی باشد که قوانین دراکونیایی دارند (کره شمالی ، چین و غیره). حتی با بازرسی بسته های عمیق ، شکستن این سطح از رمزگذاری عملا غیرممکن است.

حفاظت از نشت DNS و ویژگی های سوئیچ kill اتوماتیک به هر یک از بسته های NordVPN تعبیه شده است ، و اطمینان حاصل می کند که همیشه فعالیت شما محافظت می شود.

NordVPN همچنین یکی از آسانترین استفاده و امن ترین مدیران رمز عبور را برای جفت شدن با خدمات VPN خود با نام NordPass دارد..

سرورها و محتوا مسدود شده جغرافیایی

فن آوری اختصاصی SmartPlay آنها به شما امکان می دهد به صدها سایت جریان در هر نقطه از جهان دسترسی داشته باشید. SmartPlay یک راه حل سرویس پروکسی ایمن است که باعث می شود اکثر آنها ، اگر نه همه سرورهای آنها ، یک نقطه دستیابی مناسب برای سرویس های جریان مانند Netflix ، Kodl ، Hulu و دیگران باشند..

NordVPN با دسترسی به 5200 سرور که در 62 کشور در 6 قاره جهان پخش می شود بسیار مناسب مسافرین مشتاق است. می توانید Netflix و هرجای دلخواه خود را سرد کنید. ��

2. Surfshark - بهترین VPN "بودجه"

"سرورهای امن ، ارزان ، 800+"

آرم Surfshark

ارزان
امنیت فوق العاده
800+ خدمات

سایت گشت و گذار

برای مبتدیان

Surfshark تعریف کودک جدید در بلوک است. این بچه ها جدیدترین VPN هستند که ما بررسی کرده ایم و آنچه را که تاکنون می بینیم دوست داریم. آنها حتی این پتانسیل را دارند که در آینده شماره یک شوند.

ما در اینجا به دلیل صلاحیت و دخالت دولت در مورد مکان زیاد صحبت می کنیم. Surfshark اقامت در جزایر ویرجین بریتانیا را برعهده گرفته است ، که احتمالاً بهترین مکان برای حضور VPN است و همچنین در محل شماره 2 ما در این لیست اقامت دارد..

قیمت گذاری برای یک قرارداد بلند مدت اساساً اینگونه احساس می شود که آنها آن را به صورت رایگان با قیمت 1.99 دلار در ماه به شما می دهند و اشتراک به شما ارزش فوق العاده ای می دهد. به نظر می رسد که Surfshark هر روز سرور جدیدی اضافه می کند و همیشه به دنبال تأمین اطلاعات بیشتر برای کاربران خود است. شرکت VPN در حال حاضر بیش از 800 سرور در بیش از 50 کشور جهان دارد.

امنیت و حریم خصوصی

Surfshark از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی کارها را به درستی انجام می دهد و در واقع از نظر پروتکل رمزگذاری گزینه هایی به شما می دهد. اول ، آنها هرگز وارد سیستم نمی شوند. دوم ، این شرکت از چندین پروتکل پشتیبانی ، از جمله 256 بیتی AES / OpenVPN ، IPSec و IKEv2 (اما نه IPv6) پشتیبانی می کند. با استفاده از این پروتکل ها ، آنها می توانند تعداد تقریباً نامحدودی آدرس IP را به مشتریان خود ارائه دهند.

پروتکل قدیمی IPv4 که توسط بسیاری از VPN ها استفاده می شود ، تعداد محدودی از IP های منحصر به فرد برای اختصاص دارد. این می تواند به شدت توانایی جریان شما را مختل کند. پشتیبانی Surfshark برای انواع پروتکل VPN به این معنی است که می توان آن را در طیف وسیعی از روترها و دستگاهها نصب کرد.

پروتکل های VPN Surfshark از بهترین رمزگذاری AES در دسترس 256 بیتی استفاده می کنند. این شرکت همچنین از تبادل کلید DHE-RSA 2048 بیتی و یک هش احراز هویت SHA512 استفاده می کند. از آنجا که اکثر مردم نمی دانند این به چه معناست ، فقط بدانید که به معنای واقعی کلمه بهترین رمزگذاری شما می باشد. Surfshark همچنین دارای محافظ نشت DNS و WebRTC در سراسر شبکه خود است.

قیمت و بقیه

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، Surfshark از نظر ارزش ارائه شده بهترین انتخاب است. این مورد حتی چند سال پیش هم اتفاق نیفتاد زیرا سورفشارک فقط چشم چشمی در چشم پدر کوسه اش داشت. وقتی صحبت از برنامه های کوتاه مدت است ، هزینه آن معقول است. اگر به دنبال یک برنامه دو ساله هستید ، می توانید 1.99 دلار در ماه پرداخت کنید که هر VPN عالی دیگر را ضرب می کند.

نکته جالب در مورد Surfshark VPN این است که شما فقط می توانید هر ماه تغییر مبلغ اضافی را از مبل خود بررسی کنید تا هزینه خدمات را بپردازید..

3. ExpressVPN - بهترین انتخاب برای سرعت

"مکان های سریع ، ایمن ، 700+"

ExpressVPN

سریعترین
امنیت فوق العاده
700+ مکان ها

برای مبتدیان

این شرکت جزایر ویرجین بریتانیا (موقعیت مکانی مهم است) از سال 2009 در این تجارت فعالیت داشته و عشق ما را به عنوان دومین بهترین VPN سراسر استرالیا به دست می آورد. دلایل مختلفی وجود دارد که ما این ادعا را مطرح می کنیم.

برای قیمت یک اشتراک واحد ، مشتریان به هر یک از موارد دسترسی پیدا می کنند 2000+ سرورهای ExpressVPN سریع واقع در 94 کشور. در صورت تعجب ، این پوشش کاملاً گسترده است ، و این یک چیز خوب است.

امنیت و حریم خصوصی

ستون فقرات یک VPN در استاندارد رمزنگاری موجود است. AES-256 گزینه ExpressVPN است. شما لازم نیست یک متخصص فناوری باشید تا درک کنید که ده ها ابر رایانه با بررسی میلیاردها کلید در میلیاردها سال دیگر برای چک کردن این نوع رمزگذاری توسط نیروی بی رحمانه طول می کشد. درباره نحوه کار رمزگذاری در اینجا بیشتر بخوانید.

شما نمی خواهید با VPN که دارای نشت WebRTC است ، فایلهای نصب آلوده به بدافزار یا خط مشی ورود به سیستم ضعیف را انجام دهید. از آزمایش ما ، ExpressVPN به عنوان سوت تمیز است و دارای یک سیاست عدم ورود به سیستم به همان سختی است که شما پیدا خواهید کرد.

برای تازه واردان VPN lingo, عدم ورود به سیستم بدان معنی است که آنها سوابق را حفظ نمی کنند از استفاده شما از خدمات آنها برخی شرکت ها این کار را باور دارند یا نه ، آن شرکت ها در لیست ما نیستند.

آیا به دنبال خدمتی هستید که تورنت بدون دردسر و دسترسی به Kodi و Netflix را از هرجایی امکان پذیر کند؟ این یکی از اصلی ترین دلایلی است که برخی افراد از سرویس VPN استفاده می کنند و ExpressVPN به خوبی بررسی می شود.

قیمت و بقیه

بهترین بخش این است که شما این ویژگی های نمونه را به دست می آورید و می توانید تا به امروز یکی از سریعترین تجربیات VPN را پیدا کنید. تنها موردی که ExpressVPN از آن انتخاب کردیم ، کمی به بالای قیمت آن رسیده و از 6.67 دلار تا 12.95 دلار در ماه متغیر است ، بسته به مدت قرارداد و ویژه های آنها در حال اجرا.

پشتیبانی مشتری مهم است. ما برخی سؤالات را ایجاد کردیم تا شهرت خوب کارکنان ExpressVPN را در آزمون آزمایش کند.

داستان کوتاه ، آنها واقعاً خوب بودند.

در حالی که ما به شما پیشنهاد نمی کنیم برای به دست آوردن این سرویس VPN ، به صندوق کالج بچه ها یورش ببرید ، لزوماً شما را به یک شخص بد تبدیل نمی کند.

4. VyPrVPN - انتخاب چهارم اما هنوز هم خیلی خوب

"سریع ، قیمت عالی ، مکانهای کمتر"

Vypr VPN

بهترین قیمت
تعداد کمتر IP برای اتصال به
سریع

به حقیقت گفته می شود ، اگر شما انتخاب کردید ، چیز بزرگی از آن نخواهیم کرد VyprVPN به جای توصیه شماره 1 ما این خوب است ، اما باید شخص دوم باشد و بیشتر چیزهایی که باید در مورد این شرکت بگوییم از تنوع مثبتی است.

اگرچه در 94 کشور جهان زیر استاندارد شماره 3 سرورها وجود دارد ، VyPrVPN می تواند به خود ببالد 70 کشور, که خراب نیست.

به معنای نامحدود نامحدود است

اما آنچه ما واقعاً دوست داریم جنبه جریان نامحدود این سرویس ، یعنی شما می توانید به معنای واقعی کلمه 24/7 آنلاین بمانید اگر دوست دارید هرگز به باند پهنای باند یا محدودیت عملکرد عمل نکنید ، بقیه عمر خود را ادامه می دهید. همه خدمات VPN نمی توانند این ادعا را انجام دهند.

امنیت در بازی VPN مهم است. بدون آن ، به هیچ وجه امکان خرید سرویس وجود ندارد. VyPrVPN همه سرورهای خود را در اختیار دارد و آنها را حفظ می کند در خانه. این به معنی کمتر فرصت برای اطلاعات شخصی شما برای دیدن نور روز از طریق سوء استفاده است.

تورنت ، کدی و نتفلیکس

VyPrVPN از لحاظ فنی با torrenting ، Kodi و Netflix کار می کند ، هر چند که همیشه بدون کمی فحش و پرتاب چیزهایی در مورد آن انجام نمی شود. تورنت ها مجاز هستند اما تشویق نمی شوند و ممکن است فعالیت های تورنت شما ثبت شود.

Kodi خوب کار می کند ، اگرچه باید به صورت دستی تنظیم شود. و به لطف جنگ Netflix در برابر VPN ، پیدا کردن سرور قابل اعتماد با این سرویس سخت تر می شود.

بدون آزمایش خطر

مانند NordVPN ، VyprVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اگر این همه چیز تازه وارد هستید ، این به معنای زیادی است زیرا این برنامه فرار شماست در صورت ناگهانی ترکیدن و تصمیم به استفاده مجدد از اینترنت.

مشتریان جدید VyprVPN دریافت می کنند 50٪ کاهش قیمت به عنوان یک تشکر از شرکت برای تلاش برای خدمات خود. اگرچه بسیار سریع است ، اما برجسته ترین ویژگی ، ارادت کامل آنها به محافظت از اطلاعات شخصی شما است.

5. VPN خالص

"انتخاب جامد اما کمی قدم به پایین"

لوگوی خالص VPN

بیشتر عملی
صفات ناسازگار
کمتر IPS

به طرز تفکر ما ، شما واقعاً نباید بدون VPN آنلاین شوید ، اما واقعیت این است که سکه ها می توانند محکم باشند و حتی هزینه نسبتاً متوسط ​​NordVPN و ExpressVPN ممکن است منجر به صرف وعده های غذایی شود..

برای کسانی که در بودجه دقیق قرار دارند ، ما PureVPN را برای بررسی شما پیشنهاد می کنیم.

وقتی هزینه یک معامله بزرگ است

نکته اصلی این است که شما بیشتر ویژگی های سگ های برتر را دریافت می کنید ، مانند ضمانت برگشت پول ، پشتیبانی کاملاً مناسب ، و تمام ناشناس بودن و حریم خصوصی شما از یک VPN قفسه بالا انتظار دارید - اما با قیمت کمتری.

اکنون ما نمی خواهیم اینجا بنشینیم و ادعا کنیم که کیفیت PureVPN از هر دو انتخاب قبلی تفاوت کمی دارد ، زیرا اینگونه نیست ، اما اگر نیاز به کنترل هزینه ها دارید ، خدمات کاملاً عالی است..

اولین چیزی که احتمالاً هنگام فرود در وب سایت PureVPN متوجه خواهید شد این است که به نظر می رسد آنها دارای بسیاری از ویژگی های مختلف هستند. حق با شماست. انجام می دهند.

مجموعه ای از ویژگی ها

ما در مورد نرم افزارهای ضد بدافزار و ویروس ، مسدود کردن آگهی ، تشخیص نفوذ و پیشگیری ، فیلتر کردن برنامه و لیست صحبت می کنیم. شما این سطح از پیچیدگی امنیتی را با سایر خدمات مشابه قیمت پیدا نخواهید کرد.

به این خط مشی محکم "ورود به سیستم بدون جلسه" و اینکه ساده ترین رابط کاربری در صنعت می باشد اضافه کنید و شما یک انتخاب خوب لعنتی برای استرالیایی ها دارید که می دانند به یک VPN احتیاج دارند اما باید برای حفظ یک یا دو.

تورنتینگ ، و غیره.

اگر تورنت هدف شما با VPN است ، هیچ چیز برای دیدن اینجا نیست. PureVPN همه تورنتها را از آنچه می توانیم بگوییم مسدود می کند. انتظار می رود مانند بسیاری از سرویس های VPN دسترسی قابل اعتماد ایالات متحده را از اکثر سرورهای خود داشته باشید. اگر وارد Kodi شوید ، PureVPN یک افزودنی رسمی ارائه می دهد که استفاده از آن را به نسیم تبدیل می کند.

6. دسترسی به اینترنت خصوصی

"ارزان ، سریع و کند"

دسترسی به اینترنت حریم خصوصی

بیشتر عملی
صفات ناسازگار
کمتر IPS

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) هنگام صحبت از خدمات VPN با کیفیت برای استرالیایی ها ، وسط بسته را در وسط بسته قرار می دهد. این بدان معنی است که کمی خوب ، کمی غیر خوب و خوب وجود دارد و همه آن را با قیمتی مناسب و مناسب دریافت می کنید.

یکی از جنبه های جالب این سرویس VPN این است که می توانید در ازای سرعت سریعتر مرور ، تصمیم بگیرید که سطح رمزنگاری اتصال خود را کاهش دهید. روی سطح ، به نظر می رسد که این انتخاب فقط برای کسانی که به عنوان یک کودک بیش از حد تراشه های رنگی زیادی مصرف می کنند ، اعمال شود.

اما ادامه دهید!

شما می خواهید رمزگذاری LESS?

بیایید بگوییم که شما می دانید که در یک شبکه نسبتاً ایمن هستید و درک می کنیم که کاهش به رمزگذاری 128 بیتی (از رمزگذاری 256 بیتی) هنوز شما را با لایه ای محکم از حفاظت رمزنگاری رها می کند.

سرعتی که به دست می آورید می تواند ارزش آن را داشته باشد.

در حالی که PIA سرشار از سرور است ، آنها فقط 28 کشور را شامل می شوند. زیر نظر خط آخر - اگر در یکی از آن کشورها نیستید, انتظار سرعت اتصال شبیه به لاک پشت را دارید حتی اگر رمزگذاری را به طور کامل از بین ببرید (بدیهی است ، ما آن را پیشنهاد نمی کنیم).

اگر دوست دارید ارزان بودن این قسمت جالب است. بسته به مدت قرارداد و گزینه های دیگری که انتخاب می کنید ، نرخ ماهانه شما برای این VPN به احتمال زیاد در بازه ماهانه بین 3 تا 7 دلار خواهد بود.

نتفلیکس ، تورنت و کدی

سوالی که بسیاری از شما می پرسید این است که آیا PIA با این نوع خدمات کار می کند یا خیر. می توانید Netflix را از لیست خارج کنید زیرا هیچکدام VPN در سال 2019 با این سرویس قابل اعتماد نیست. ممکن است شما خوش شانس باشید و یک سرور مشترک هم اکنون پیدا کنید و این هم هست. از طرف دیگر ، این سرویس VPN کاملاً از torrenting پشتیبانی می کند و با Kodi همکاری خوبی دارد.

برخی از منفی جدی

PIA در ایالات متحده واقع شده است ، که یک نقطه ضعف جدی از دیدگاه حریم خصوصی است (در مورد 5 چشم بخوانید). یکی دیگر از اشکالات قابل ذکر این است که هیچ ویژگی چت زنده وجود ندارد.

Sooo ... خدمات بدی نیست بلکه یکی از آنها نیست که می توانیم شور و شوق زیادی به وجود آوریم.

7. Trust.Zone

"سریع ... و کوچک"

بهترین VPN استرالیا 2020

بیشتر عملی
صفات ناسازگار
کمتر IPS

بعضی اوقات اندازه آن مهم نیست اما بعضی اوقات.

سرویس VPN Trust.Zone چیزهای زیادی برای آن پیش می رود. یک مورد که شماره آن نیست تعداد و محل سرورهاست. ما در مورد 31 قطعه قطعه قطعه در 31 کشور صحبت می کنیم. نتیجه نهایی این است که ، هر چقدر سرعت اتصال سریع باشد ، شرکت مطابق مطابق با ردپای مانده توسط شرکت ها در صدر لیست ما ، مقایسه نمی کند.

سرعت سریع دزدکی

اگر اتفاقاً در کشوری نزدیک یکی از سرورهای آنها زندگی می کنید ، احتمالاً سرعت اتصال بسیار خوبی دارید. به طور کلی, Trust.Zone سریعترین رتبه دوم بود از آنهایی که آزمایش شده اند. این دستاورد کوچکی نیست.

امنیت درجه یک

نشانه دیگر به نفع آنها ، فداکاری به امنیت است. هنگامی که از وی خواسته شده است داده های کاربر را به دولتهایی که دوست دارند چنین چیزی را درخواست کنند ، تبدیل کند ، در PIA تمایل دارد که در سرزمین عجایب عجیب و غریب مناطق سیشل واقع شود. ما در مورد مشکوک های معمول صحبت می کنیم: ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ... شما این ایده را می گیرید.

اگر به حالت تورنت روحیه دارید ، این سرویس VPN محدودیتی ندارد. آماده Netflix و سرما در زمین زیر زمین هستید؟ مه ، ممکن است برای شما کار کند و شاید نباشد. ما فقط در سه مورد از هفت سرور مورد آزمایش ما توانستیم محدودیت های جغرافیایی را بدست آوریم ، بنابراین کنار گذاشتیم.

این یکی هم یکی از شماست اگر دوست دارید از Kodi استفاده کنید بهترین شرط بندی ها را دارید.

استانداردهای رمزنگاری فریبنده و محدوده پایین قیمت ، PIA را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند - اگر اتفاق می افتد یکی از افراد خوش شانس در نزدیکی سرور باشد.

8. الاغ من را مخفی کنید

"نام خنده دار ، سرویس پوسیده"

هماآرزو می کنیم Hide My Ass یک شوخی بزرگ بود. متاسف. اینطور نیست این سرویس در واقع وجود دارد و افراد را به مشارکت در مارک خاص خود از بی کفایتی و اسکولدجری متهم می کند.

اگر در استرالیا دسته ای برای حداقل توصیه شده خدمات VPN وجود داشته باشد ، مخفی کردن الاغ (HMA) باعث پاک شدن مدال های طلای ، نقره و برنز خواهد شد..

بیایید این را تا حد ممکن صریح بگوییم. HMA یک سرویس وحشتناک در هر سطح است و به معنای هر چیزی است. ما توصیه می کنیم اینترنت و تمام فناوری های مرتبط را برای همیشه قسم بخورید ، به Outback بروید و قبل از ثبت نام با این VPN به یک قبیله Aboriginal بپیوندید..

به طور جدی. این خیلی بد است.

اگرچه آزمایش HMA ما به پایان رسید ، اما به زودی کافی نبود. ما یک هفته کامل را صرف تلاش برای اتصال به Netflix و torrenting کردیم. این علاوه بر اینکه بطور تصادفی و مکرر از ارتباط ما بوت می شود.

وقتی سعی کردیم با پشتیبانی تماس بگیریم ، هیچ جوابی برای ایمیل ، جلسه چت ، تماس تلفنی یا سیگنال دود وجود ندارد.

سرانجام ، آنها فقط بدون هشدار حساب را غیرفعال کردند. به این رژه بی کفایتی اضافه کنید که سرعت اتصالات به هیچ وجه آهسته است ، به نظر می رسد که جلسات ورود را صرفه جویی می کنند و با اجرای قانون همکاری می کنند ، و شما می توانید از خدمات بسیار بدی استفاده کنید.

آیا HMA را توصیه می کنیم؟ شما آن را بفهمید.

VPN هایی که آزمایش کردیم و چگونه این کار را کردیم

صدها محصول VPN وجود دارد اما به نظر ما ، فقط حدود دو دهم حتی ارزش آزمایش دارد. ما تصمیم اولیه را گرفتیم که براساس احساسات آنلاین و تخصص خود در صنعت ، برش اولیه را انجام دادیم.

مرحله بعدی یک آزمایش دقیق انجام شد که مانند این موارد پیش رفت:

 • اتصال دهنده.

  خرید نرم افزار

  ما در واقع آنلاین رفتیم و محصول را با قیمت کامل از یک فروشنده خریداری کردیم ، آن را روی لپ تاپ سهام ما نصب کردیم و یک هفته آن را تست کردیم.

 • اتصال دهنده.

  تست سرعت

  هفت مکان جغرافیایی مختلف را انتخاب کرد. هر نامزد VPN را از این مکانها آزمایش کرد.

 • اتصال دهنده.

  نشت را بررسی کنید

  چندین منبع نشت (WebRTC و غیره) وجود دارد که می توانند حریم خصوصی و ناشناس بودن شما را در یک لحظه از بین ببرد و مشخصه یک سرویس VPN بد باشد..

 • اتصال دهنده.

  سازگاری جغرافیایی

  توانایی تورنت و کار در اطراف محدودیت های جغرافیایی Netflix / Kodi یکی از دلایل محبوب بودن VPN است. ما این ویژگی ها را ارزیابی کردیم.

 • اتصال دهنده.

  راحتی در استفاده

  بررسی کرد که رابط کاربری و پاسخگویی به خدمات مشتری چقدر دوستانه است.

 • اتصال دهنده.

  هزینه در مقابل ارزش

  از آنجا که همه ما نجت های طلا نداریم و بیت کوین از جیب هایمان خارج می شود.

 • اتصال دهنده.

  حریم خصوصی / ویژگی های امنیتی

  Raison d Wettre.

اگرچه آزمایش همچنان ادامه دارد ، برای رده بندی های سال 2019 ما 20 سرویس برتر را ارزیابی کردیم. محیط آزمایش در رابطه با رایانه و سیستم عامل یکسان بود ، تا نتیجه صحیحی حاصل شود.

فقط در مواردی که ما آن را به اندازه کافی روشن نکرده ایم ، ما برای رسیدن به توصیه های این صفحه ، سلب مسئولیت نمی کنیم. این نظرات خود ما است که از طریق عرق ابرو به دست ما رسیده و زمان زیادی صرف استفاده از انگشتان در صفحه کلید می شود.

"بنابراین ، شما بچه ها برای 20 اشتراک VPN خریداری و پرداخت کرده اید؟"

بدیهی است که پاسخ آن سؤال بله است. شما همچنین باید به شباهت بین دوره تست ما و دوره آزمایشی رایگان ارائه شده توسط اکثر خدمات توجه داشته باشید. بیا ، شما فکر نمی کنید ...?

ما در اینجا سخت کار می کنیم و تماس ما بالاتر از این بود که فقط یک دسته دیگر از Aussies با بیش از حد اشتراک VPN وجود داشته باشد.

سوالات متداول

تصویری که تونل رمزگذاری شده برای VPN ها را نشان می دهدVPN چیست و چگونه کار می کند؟?

ارتباط رمزگذاری شده بین رایانه و اینترنت.

از ISP خود جدا شوید ، یک VPN داده های ایجاد شده توسط فعالیت آنلاین خود را از طریق یک سرور دیگر هدایت می کند ، بنابراین با اختصاص یک آدرس IP متفاوت ، مکان واقعی خود را مخفی می کنید. علاوه بر این ، داده ها رمزگذاری می شوند تا از دیده شدن هکرها جلوگیری کنند.

VPN سطح بسیار بیشتری از حریم شخصی و ناشناس بودن را نسبت به ISP شما فراهم می کند. بیشتر خدمات VPN پروتکل های منبع باز مانند Open VPN ایجاد می کنند.

چگونه کار می کند

گرچه اگر مجبور شدید یک اتصال VPN کارگر را از ابتدا ایجاد کنید ، سر شما منفجر می شود ، روند استفاده از آن پیچیده نیست..

 1. نرم افزار VPN را بارگیری کرده و آن را در دستگاه خود نصب کنید.
 2. با باز کردن نرم افزار ، یک جلسه مرور را شروع کنید.
 3. اطلاعات شما قبل از ترک رایانه رمزگذاری می شود.
 4. بعد از رمزگذاری ، داده های شما به سرور VPN می روند.
 5. پس از عبور از طریق سرور VPN ، داده های شما (هنوز رمزگذاری شده) به مقصد آنلاین شما هدایت می شوند - مانند یک وب سایت بانکی یا صفحه رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما.
 6. از نقطه نظر مقصد آنلاین ، به نظر می رسد داده های سرور VPN سرچشمه می گیرند.

مسئله بزرگ این است که به لطف پروتکل رمزگذاری ، داده های موجود در ترانزیت (مانند کارت اعتباری یا شماره های تأمین اجتماعی) برای هرکسی که قادر به هک کردن سیستم و بررسی آنها باشد قابل خواندن نیست..

به یک اتصال VPN به عنوان یک تونل مطمئن فکر کنید که از طریق آن می توانید تمام اطلاعات مرتبط با یک جلسه آنلاین را طی کنید و با خیال راحت از دنیای خارج پنهان شوید..

مزایای استفاده از VPN چیست؟?

رسیدن به سطح کاملی جدید از امنیت و حفظ حریم خصوصی آنلاین.

با تشکر از رمزگذاری ، استفاده از VPN شانس سرقت و فروش داده های شما را در Dark Web یا به تبلیغ کنندگان بدون رضایت شما بسیار کاهش می دهد. علاوه بر این ، آدرس IP شما به نظر می رسد که از مکان فیزیکی سرور VPN به اینترنت دسترسی دارید و یک سطح ناشناس بودن با یک ISP سنتی ایجاد می کنید.

آیا استفاده از VPN در استرالیا قانونی است؟? پروفایل حریم خصوصی استرالیا

فعلاً قانونی است اما قانونگذاری اخیر می تواند شیب لغزنده باشد.

بیشتر کشورهای غربی ، از جمله استرالیا ، اجازه استفاده بی وقفه از خدمات VPN را می دهند. اما قانونی در سال 2015 این اجازه را برای کسانی که کپی رایت را نقض می کنند مجاز دانست ، می توانند حکم دادگاه فدرال را برای مسدود شدن آن در داخل کشور دریافت کنند..

تاکنون هیچ اقدام قانونی دیگری علیه VPN صورت نگرفته است. بسیاری از استرالیایی ها از این نوع خدمات برای دستیابی به تلاش های دولت برای تنظیم محتوا استفاده می کنند.

لیست کشورهایی را که استفاده از VPN را ممنوع اعلام کرده اند ، بررسی کنید.

کدام VPN به من اجازه می دهد جریان Netflix?

اگر می خواهید Netflix آمریکایی خدمات خود را با دقت انتخاب کنید.

این هیچ پنهانی نیست که بقیه دنیا پس از نسخه آمریکایی نتفلیکس شهوت می دهند. برای این سه دلیل وجود دارد: انتخاب ، انتخاب ، انتخاب. غول پخش انتخاب های مختلفی را در مناطق مختلف جهان ارائه می دهد و اگر اتفاق می افتد در بدو تولد در جای اشتباهی قرار بگیرید ، شانس ندارید مگر اینکه ...

شما آن را حدس زدید. با انتخاب یک VPN واقع در سرزمین عالی و آزاد خانه شجاع ، می توانید Big Brother Netflix را فكر كنید كه یانکی پشمی رنگ هستید و از كاتالوگ FULL انتخاب كنید. در نظر داشته باشید که Netflix در یک جنگ صلیبی قرار دارد تا همه VPN ها را از باز کردن سرویس خود باز دارد.

در اینجا انتخابهای ما برای بهترین VPN ها برای Netflix ، یعنی مواردی که تقریباً در همه کشورها و تقریباً در تمام وب سایت ها کار می کنند ارائه شده است..

آیا VPN کارهای من را آنلاین انجام می دهم و پرونده های log را نگه می دارید? نمودار نمره سیاست های ورود به سیستم vpn

بسته به اینکه از کدام سرویس استفاده می کنید ، جواب هر دو - کاملا ممکن است.

به نظر می رسد در حالی که پیگیری فعالیت های آنلاین خود و ذخیره فایل های ورود به سیستم که مشابه آن است ، خلاف تمام دلیل استفاده از VPN نیست ، اشتباه نکنید بسیاری از خدمات درگیر این روشها هستند.

اگرچه برخی از ورود به سیستم برای عیب یابی مشکلات و مدیریت صحیح حساب ها ضروری است ، اما بسیاری از محبوب ترین سرویس ها نزدیک به مفهوم حمله به حریم شخصی هستند.

ممکن است شما علاقه مند باشید مقاله ما را دقیقاً مورد مطالعه قرار دهید که VPN فعالیت آنلاین را ردیابی نمی کند یا اطلاعات مربوط به شناسایی را ثبت می کند.

آیا VPN ها برای تورنت امن هستند?

VPN های خوب - مطمئنا. VPN های بد - نه خیلی زیاد.

تورنت ، که در غیر این صورت با نام اشتراک گذاری همتا (P2P) به اشتراک گذاشته می شود ، غرب وحشی اینترنت است. در هیچ کجای آنلاین دیگر شما مسئولیت انتخاب ویروس یا بدافزار یا گیر افتادن در یک مأمور اجرای قانون را دارید که به عنوان جانی کپی رایت نقض کننده مطرح است.

اگر به نظر می رسد که استفاده از VPN قبل از رفتن به یکی از این دیدنی ها ایده خوبی است ، ما اینجا هستیم تا بگوییم که این یک تصمیم عاقلانه است.

این که آیا شما به دنبال یافتن تلاشهای مختلف سانسور در دولت هستید یا یک فایل سرقت شده از فیلم مورد علاقه خود را بارگیری کنید (بیا ، این 2020 است ، به هیچ وجه تظاهر نمی کند.) ، انتخاب یک VPN با کیفیت باید اجباری باشد. چگونه می دانید کدام است?

این مقاله چهار بهترین VPN را برای تورنت که می توانیم پیدا کنیم ، نشان می دهد.

آیا می توان VPN را روی روتر تنظیم کرد? تصویر راه اندازی روتر vpn

اتصال کامل Wi-Fi خود را خصوصی کنید.

استفاده از یک سرویس VPN در دستگاه اصلی اینترنت شما خوب است ، اما می توانید با راه اندازی آن از طریق یک روتر و خصوصی سازی کل شبکه wi-fi خود بهتر شوید. بابانوئل وجود دارد و بله ، می توانید این کار را انجام دهید.

وجود دارد چند مزیت برای سرویس VPN مبتنی بر روتر که فراتر از امنیت و حفظ حریم خصوصی پیشرفته ای است که قبلاً توسط مجموعه سنتی تر به دست آمده است.

 1. همیشه یک اتصال VPN فعال نگه دارید
 2. چندین دستگاه را به یک حساب وصل کنید
 3. یک شبکه گسترده تر و مطمئن تر بر سر خانواده خود بکشید

انتخاب و تنظیم روتر VPN فراتر از محدوده این مقاله است ، اما آموزش ها در گوگل فراوان است.

آیا می توانید VPN را روی یک کنسول بازی یا تلویزیون هوشمند تنظیم کنید?

اگر ابتدا روتر خود را اندازه گیری کنید.

در واقع چند روش مختلف برای پوست این گربه وجود دارد. اولین مورد این است که یک برنامه VPN را مستقیماً بر روی تلویزیون هوشمند خود بارگیری و نصب کنید ، البته همه این قابلیت ها را ندارند. راه دیگر برای حل این امر اجرای اتصال VPN از طریق روتر منزل شماست (به سوال قبلی مراجعه کنید).

از آنجا که کنسول بازی یا تلویزیون هوشمند شما سیگنال اینترنت خود را از شبکه خانگی دریافت می کنند ، توسط روتر اندازه VPN که ایجاد می کنید محافظت می شوند..

بهترین VPN رایگان برای استرالیا چیست؟?

سرویس پرداخت VPN همیشه بهتر است اما گزینه های رایگان وجود دارد.

شاید شما این جمله قدیمی را شنیده باشید: "اگر محصول رایگان است, شما محصول هستید."

نتیجه نهایی این است که شرکت های معدودی از نیکی قلب و قول مدیرعامل ، ارائه خدمات / کالایی در سطح جهانی و بدون هیچ هزینه ای را تشکیل می دهند. باید درک کنید که اگر یک سرویس VPN به صورت رایگان از خود دفاع می کند ، به این معنی است که آنها می توانند از طریق روش های غیر سنتی پول خود را بدست آورند:

 1. ارائه خدمات کمترین و بدون هیچ هزینه ای ، اما برای بالا بردن محدودیت های سرعت یا پهنای باند که باعث خنثی شدن سود شما می شود ، به شما صعود می کنید..
 2. جمع آوری / فروش داده های خود به تبلیغ کنندگان یا در وب تاریک.
 3. تبلیغاتی را که در هر گوشه صفحه نمایش پر می شود ، بفروشید.

در حالی که ممکن است فکر کنید که چیزی را به صورت رایگان دریافت می کنید ، چنین نیست. روشی که در نهایت پرداخت می کنید ممکن است کاملاً آشکار نباشد اما در نهایت دست خود را بازی خواهد کرد.

هنوز هم برای یافتن یک سرویس VPN با کیفیت رایگان مصمم است?

مقاله ما را در مورد بهترین گزینه های رایگان خود بخوانید.

سریعترین VPN در آنجا چیست؟? بهترین VPN استرالیا 2020

رمزگذاری باعث کاهش سرعت VPN می شود.

شاید تاکنون به این موضوع فکر نکرده باشید ، اما روند رمزگذاری همه بیت داده هایی که از طریق اینترنت شما حرکت می کنند همه چیز را کند می کند. این مشکلی است که هر سرویس VPN با آن روبرو می شود و مرتباً برای غلبه بر آن مبارزه می کند.

اگر رمزگذاری فوق العاده قوی باشد ، سرعت آن کند است. اگر سرعت فوق العاده باشد ، رمزگذاری ضعیف است.

اما چند سرویس توانسته اند بر این مشکل غلبه کرده و سرعت اتصال سریع و امنیت هوایی را بطور مداوم حفظ کنند.

مهم نیست چه کسی این رتبه بندی را انجام می دهد ، NordVPN تمایل دارد در هنگام رسیدن سرعت به توصیه هایی در صدر یا نزدیک باشد.

در صورتی که اولین بار آن را از دست دادید ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

هزینه VPN چقدر است?

بیشتر از چوب صمغ ، کمتر از یک فراری.

بیایید تعلیق را پایان دهیم. آنها در طرح بزرگتر چیزها گران نیستند. بیشترین خدمات معتبر VPN شما را بین 2 تا 10 دلار در ماه اجرا می کند. در نظر داشته باشید این سرویس شما با استفاده از - و نه به جای - سرویس دهنده اینترنت خود است.

بین این دو ، شما باید بیش از 20 دلار در ماه نباشید.

به نظر می رسد برای حفظ حریم خصوصی آنلاین و جلوگیری از ربوده شدن و فروش اطلاعات شخصی شما به بالاترین پیشنهاد دهنده ، معامله ای بسیار مناسب به نظر می رسد.

آیا خطرات ناشی از استفاده از VPN وجود دارد?

اگر این چیزی است که شما می پرسید ، نیش نمی زنند.

تنها اگر شما یک سرویس کوچک را انتخاب کنید ، خطر واقعی در ارتباط با استفاده از VPN است که بدافزار را روی رایانه شما نصب می کند یا اطلاعات شخصی یا اطلاعات مالی شما را برای فروش برداشت می کند. این یک خطر بسیار واقعی است که اغلب از خدمات رایگان ناشی می شود.

به همین دلیل است که شما واقعاً باید تحقیقات خود را انجام دهید (مانند خواندن این صفحه - کار خوب) از قبل برای از بین بردن بازیگران بد.

فقط کمی دقت کافی از طرف شما می تواند شما را از ثبت نام در یکی از این جوکرها باز دارد. کسانی که کارهای بد انجام می دهند ، مشتری های قبلی ناراضی دارند که نمی ترسند به اینترنت بروند و همه چیز را در مورد تجربه بد خود بگویند.

این مقاله که ما نوشتیم ، شما را با سرعت بیشتری در برابر آسیب پذیری های سرویس VPN سایه دار ممکن است سوءاستفاده کند.

آیا یک VPN می تواند اینترنت من را سریعتر کند?

مگر اینکه قوانین فیزیک فسخ شوند.

همانطور که قبلاً گفته شد ، روند رمزگذاری که به VPN اجازه می دهد تجربه مرور شما را ایمن تر کند ، هیچ کاری برای افزایش سرعت اتصال به اینترنت انجام نمی دهد. در حقیقت ، به جز ارائه دهندگان خدمات بسیار کمی ، اضافه کردن VPN به مخلوط ، اثر کندی دارد.

برای اتصال سریعتر اینترنت ، باید راه حل هایی را با ISP خود جستجو کنید.

راهنمای سریع ما را برای سرعت بخشیدن به اتصال به اینترنت خود با استفاده از چند ترفند و هک بخوانید.

می توانید یک VPN مسدود شود? لیست کشورهایی که vpns ممنوع یا غیرقانونی است

آیا خورشید در شرق طلوع می کند؟ آره.

متأسفانه ، سرویس VPN شما می تواند در سطح ISP یا با استفاده از روتر DNS مسدود شود. مسدود کردن VPN معمولاً با سازمانهای بزرگ درباره امنیت رایانه یا دولتهایی که در سانسور اینترنت دخیل هستند ، ارتباط دارد.

این امر از چند طریق مختلف قابل انجام است.

 1. مسدود کردن آدرسهای IP که با سرویس های محبوب VPN در ارتباط هستند. برخی دولت ها تصمیم می گیرند که تمام آدرسهای IP که منشأ آن در خارج از کشور است مسدود شود.
 2. مسدود کردن پورتهایی که از پروتکل های معمول تونل سازی VPN پشتیبانی می کنند.

خبر خوب این است که هیچ راه کاملی برای مسدود کردن کلیه خدمات VPN برای همیشه وجود ندارد. این یک بازی روان است که در آن قوانین دائماً تغییر می کنند. اگر فهمید اتصال VPN شما دائما مورد حمله قرار می گیرد ، روش های دیگری برای مخفی کردن آدرس IP شما وجود دارد.

می خواهید بیاموزید که چگونه آدرس IP خود را پنهان کنید (در واقع بسیار ساده است). برای دیدن چگونگی این مقاله ، این مقاله را بررسی کنید.

اگر از VPN استفاده می کنید ، می توانید ردیابی شوید?

هیچ چیز ضد احمق نیست.

در حالی که یک سرویس صحیح VPN ، ردیابی را دشوارتر می کند ، مطمئن باشید که هیچ فناوری در دسترس تضمین شده برای نامرئی بودن وجود ندارد. در اینجا فقط چند مورد از این موارد آورده شده است:

 1. VPN شما IP واقعی شما را نشت می دهد
 2. سرور VPN شما هک می شود
 3. سرویس VPN شما نرم افزارهای مخرب را روی رایانه شما نصب می کند
 4. هکرهای باهوش می توانند شما را از راه های دیگری غیر از آدرس IP پیدا کنند
 5. بسیاری ، بسیاری دیگر وجود دارد ...

نکته آخر این است که یک VPN ناشناس بودن بیشتری را می دهد و داده های ایمن تری را در اختیار شما قرار می دهد اما هیچ مرد ، زن و کودکی در این زمین وجود ندارد می تواند با اطمینان قول دهد که هنگام استفاده از VPN هرگز ردیابی نخواهید شد..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me