بهترین روترهای VPN (+ راهنمای راه اندازی)

روترهای VPN در مقایسه با روترهای استاندارد مشتری ، تجربه ای قوی تر ، ایمن تر و مداوم ارائه می دهند.

یک روتر VPN با روتر معمولی تقریباً یکسان است. تفاوت این است که روتر VPN دارای نرم افزار مشتری VPN نصب شده است. در نتیجه, هر دستگاهی که به روتر VPN وصل شود محافظت می شود توسط VPN.

چگونه-vpn-روتر کار می کند

دستگاه هایی که نرم افزار VPN روی آنها نصب شده اند ، فقط از آن دستگاه محافظت می کنند. از طرف دیگر ، یک روتر شبکه VPN قادر است همزمان از چندین دستگاه در همان شبکه محافظت کند.

اینها می توانند تبلت ، تلفن های هوشمند ، رایانه یا هر وسیله محاسباتی باشند. با یک اتصال ، یک روتر VPN قادر است تمام دستگاههای موجود در شبکه را از یک منبع با تنها یک اتصال رمزگذاری کند.

روترهای VPN به طور خاص طراحی شده اند تا ارتباطات شبکه در یک محیط VPN امکان پذیر باشد. آنها ارتباطات و اتصالات بین تعدادی از دستگاه های پایان دهنده VPN را که معمولاً در مکان های جداگانه قرار دارند ، فعال می کنند.

مشابه روتر استاندارد ، روتر VPN امکان مسیریابی بسته های اصلی و خدمات ارتباطی شبکه را ممکن می کند. تنها تفاوت این است که این اتفاق در محیط VPN رخ می دهد. این امکان را به اشتراک می گذارد و اتصال شبکه خصوصی مجازی را به تعدادی از دستگاه های مختلف مختلف متصل می کند.

راه اندازی سرور vpn

روترهای VPN قابل حمل قابل تنظیم و نصب هستند هر مکانی که دارای اتصال به اینترنت باشد. کاربران می توانند از طریق شبکه بی سیم ، یک شبکه سیمی LAN یا رابط های سریال به روتر متصل شوند. یک روتر VPN ممکن است از یک یا چندین پروتکل شبکه / تونلینگ استفاده کند ، که امکان مدیریت آن را می دهد ایجاد ارتباط در داخل تونل های VPN.

Contents

پیش فلش & روترهای سازگار با VPN

قبل از اینکه خیلی بیشتر پیش برویم ، باید یک نکته را روشن کنیم. خدمات VPN وجود دارد که می توانید بر روی روتر معمولی خود نصب کنید. این سرویس ها هنگام نصب ، به شما امکان می دهند VPN خود را با دستگاههایی که به آن متصل هستند به اشتراک بگذارید. از طرف دیگر ، روترهایی نیز وجود دارند به طور خاص برای VPN طراحی شده است.

روترهای پیش از فلش

این که آیا شما یک کاربر VPN زرنگ و دانا هستید یا یک فرد تازه کار هستید, خرید یک روتر VPN از پیش فلاش می تواند برای شما سودمند باشد. اگر این کار را انجام دهید ، دیگر نیازی به انجام مراحل پیچیده چشمک زدن سیستم عامل صحیح به VPN خود نخواهید داشت. سیستم عامل مورد نیاز شما بسته به نوع روتر شما و مشخصات آن متفاوت خواهد بود.

وکتور اتصال روترانتظار دارید مبلغ کمی بیشتر برای روتر از پیش نصب شده VPN بپردازید. این امر به این دلیل است که شرکتهایی که روترهای پیش فلاش را می فروشند ، نصب را برای شما انجام می دهند. این روترها معمولاً دارای ویژگی های موردنیاز شما هستند ، مانند افزونه های بازی شده و سایر پیشرفتهای عملکردی. بسیاری احساس می کنند که قیمت اضافی که برای اینها می پردازند ، است ارزشش را دارد.

روترهای سازگار با Out-of-The-Box VPN

روترهای سازگار با VPN معمولاً با استفاده از پروتکل OpenVPN. در نتیجه باید بتوانید از آن استفاده کنید فقط در مورد هر ارائه دهنده VPN مورد نظرتان با اینها. از آنجا که این روترها در قابلیت VPN ساخته شده اند ، نیازی به فلش کردن سیستم عامل جدید نیست و همچنین لازم نیست این نوع روتر را به روتر ثانویه متصل کنید..

سرعت و عملکرد روتر VPN

وقتی افراد در مورد روترهای VPN صحبت می کنند ، شکایت می کنند که در مقایسه با روترهای معمولی کند هستند. در این صورت ، باید به دو عامل توجه کنید که می توانند بر عملکرد روتر تأثیر بگذارند. آن ها هستند:

 • روتر پردازنده
 • سرویس VPN مورد استفاده قرار گرفته

به خاطر استدلال ، ما می خواهیم فرض کنیم که شما از بهترین VPN در بازار استفاده می کنید. اگر اینگونه باشد ، لازم است به CPU روتر خود نگاه کنید و نحوه تأثیر آن بر سرعت روتر را تعیین کنید. یک شکایت رایج در مورد پردازنده ها و روترهای درجه مصرف کننده این است که آنها از قدرت کافی برای رسیدگی صحیح برای رمزگذاری با VPN برخوردار نیستند.

خوشبختانه ، با توجه به رایج تر شدن VPN ، روترهای جدیدتری در بازار به این موضوع پرداخته اند. Sabai Technology که روترهایی را ارائه می دهد که می خواهیم کمی بعداً در این بررسی بحث کنیم ، در حال بررسی این مسئله قدرت با آنها است شتاب دهنده اختصاصی VPN.

پردازنده-vpn- تست سرعت

برخی پردازنده ها مجهز به آن هستند AES – NI. این فناوری باعث می شود سرعت رمزگذاری VPN سریعتر شود. بسیاری اظهار داشتند که این امر باعث تغییر عمده در عملکرد روترهای VPN می شود. ایسوس ، شرکتی با روترهایی که بعدا در این مقاله در مورد آنها بحث خواهیم کرد ، دارای دو روتر ، GT-AC5300 و RT-AC86U است که از این فناوری بهره مند می شوند..

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در حداکثر رساندن سرعت روتر VPN وجود دارد:

 • روتر خود را حفظ کنید بروزرسانی سیستم عامل
 • استفاده از سرویس معتبر VPN
 • روتر شما باید داشته باشد CPU با حداقل 800 مگاهرتز. هرچی بیشتر بهتر. سیگنال بی سیم را با قدرت پردازنده خود اشتباه نگیرید. هر دوی اینها در هرتز بیان شده است.
 • استفاده از سرور VPN که به شما نزدیک است و این به اندازه کافی از پهنای باند موجود است
 • برای عملکرد بهتر بهترین برنامه NBN ممکن را بدست آورید

نحوه نصب روتر VPN برای خدمات VPN

پس از انتخاب روتر ، لازم خواهید بود ارائه دهنده VPN را پیدا کنید. کمی بیشتر در این راهنمای ما در مورد برخی از بهترین انتخاب های ما بحث خواهیم کرد. به خاطر این توضیح ، ما قصد داریم از آن استفاده کنیم ExpressVPN. بسته به سرویس VPN که استفاده می کنید فرایند کمی تغییر خواهد کرد.

وقتی به صفحه اصلی ExpressVPN می شوید ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید بارگیری سیستم عامل ExpressVPN است. برای انجام این کار ، شما باید:

 1. ایجاد کنید حساب ExpressVPN.
 2. به صفحه تنظیم و بروید کلیک روتر“.
 3. خواهید دید کد فعال سازی. کد فعال سازی را کپی کرده و آن را در یک سند دیگر ذخیره کنید. شما هستید بعداً به این نیازمندیم.
 4. مدل روتر مورد نیاز خود را انتخاب کنید سیستم عامل مناسب را بارگیری کنید.

پس از بارگیری سیستم عامل ، زمان آن است که روتر خود را وصل کنید. بسته به روتر مدل مورد استفاده ، تنظیمات متفاوت خواهد بود. در بیشتر موارد, توصیه می شود دو روتر داشته باشید و یک اتصال اینترنتی.

ابتدا ، روتر اصلی خود را پیکربندی کنید تا VPN بتواند از آن عبور کند. وقتی این کار را انجام دادید ، به دستگاهی که به روتر اصلی خود متصل هستید اجازه می دهید تا نرم افزار مشتری VPN خود را اجرا کند.

اکنون ، روتر اصلی خود را به روتر ثانویه خود وصل کنید. می توانید این کار را با استفاده از مرحله زیر انجام دهیدs:

 1. یک کابل اترنت را به آن وصل کنید پورت LAN روتر اصلی شما. انتهای دیگر کابل اترنت را درون آن وصل کنید WAN از روتر VPN خود استفاده کنید.
 2. کابل اترنت دیگری را به آن وصل کنید پورت LAN روتر VPN شما به شما پورت LAN رایانه.
 3. اگر از یک اتصال بی سیم استفاده می کنید ، پس از آن روتر VPN به صورت بی سیم متصل می شود به دستگاه های پایان خود.

روتر شبکه

با هر دو سیم و اتصال بی سیم ، روتر VPN شما از اتصال اینترنتی روتر اصلی شما برای اتصال به اینترنت استفاده می کند.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که در این مثال ما استفاده از دو روتر را توصیه می کنیم, این همیشه لازم نیست. به عنوان مثال ، روترهای Linksys وجود دارند که تنها روتر اصلی طراحی شده اند.

اکنون که روترهای خود را به هم متصل کرده اید ، ممکن است لازم باشد که فرایند چشمک زدن روتر خود را طی کنید. این روند بر اساس مدل و مارک روتر مورد استفاده شما متفاوت خواهد بود.

مراحل دیگر شامل موارد زیر خواهد بود:

 • انتخاب محل سرور
 • دستگاههای مدیریت
 • رمز ورود پیش فرض SS خود را تغییر دهید

اگر به استفاده از یک مرورگر رایگان VPN عادت دارید ، جهش خرید روتر VPN ممکن است یک قدم بزرگ به نظر برسد. با این حال ، برای افرادی که در مورد حریم خصوصی خود جدی هستند و می خواهند یک تجربه مرور مطمئن داشته باشند ، هزینه و زمان اضافی برای تنظیم آن ارزش آن را دارد.

در حالی که مراحلی که در بالا به آنها اشاره کردیم مخصوص این موارد بود با استفاده از ExpressVPN روی روتر خود, فرایند صرف نظر از خدمات VPN شما استفاده می کنید ، تقریباً مشابه است. نکته اصلی این است که کامل باشد, هر مرحله ای را که سرویس VPN ارائه می دهد از نزدیک دنبال کنید ، و VPN شما باید در هیچ زمانی بالا نرود.

4 نرم افزار برتر VPN ما برای روترها

اکنون که کمی در مورد راه اندازی روتر VPN شما بحث کرده ایم ، می خواهیم کمی زمان را به بررسی آنچه احساس می کنیم اختصاص می دهیم اختصاص دهیم بهترین خدمات VPN موجود است. مواردی که در مورد آنها بحث خواهیم کرد یک سرویس اشتراک پولی دارند. ممکن است یک سرویس VPN رایگان برای نصب در یک دستگاه واحد پیدا کنید ، اما تعداد بسیار کمی VPN رایگان وجود دارد که خدمات روتر را ارائه می دهند.

1. NordVPN – تعادل عالی حریم خصوصی & سرعت ، رمزگذاری دو برابر داده ها

NordVPN مدت زمان مدیدی است که به دلایل آشکار بسیار محبوب هستند. با NordVPN ، به اشتراک گذاری نامحدود P2P ، مسدود کننده نشت DNS ، سوئیچ kill و a می پردازید با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

از این گذشته ، آنها از رمزگذاری درجه نظامی استفاده کرده و CyberSec را در اختیار کاربران خود قرار می دهند به طور خودکار مواردی مانند بدافزار را مسدود می کند بنابراین شما مجبور نیستید در هنگام torrent یا پخش محتوای مسدود شده نگران تهدیدهای سایبری باشید.

CyberSec همچنین در برابر حملات DDoS (توزیع انکار سرویس) محافظت می کند. حمله DDoS نوعی حمله است که در آن از چندین سیستم سازش شده برای هدف قرار دادن یک سیستم بخصوص سیستم شما استفاده می شود. CyberSec شما را از چنین حمله ای محافظت می کند.

جوانب مثبت – آنچه ما در مورد NordVPN دوست داریم
 • رمزگذاری درجه نظامی
 • اجازه می دهد تا torrenting
 • به بیش از 150 سرویس پخش از جمله Netflix دسترسی داشته باشید
 • بیش از 5100 سرور در 61 کشور
 • آسان برای استفاده
 • پهنای باند نامحدود
منفی – چه چیزی قابل بهبود است
 • سرعت روی چند سرور متوسط ​​است
سرعت

چندی پیش ، NordVPN شهرت خود را در ارائه امنیت عالی اما با نرخ انتقال نسبتاً متوسط ​​داشت. در حالی که سرعت آنها هنوز با رهبر صنعت برای آن متریک مطابقت ندارد ، اما مطمئناً بازی آنها بهبود یافته است. در زیر نتایج حاصل از اروپا با سرعت بارگیری معیار 104 مگابیت در ثانیه ارائه شده است.

سرور نیویورک

سرور UK

کاربران می توانند حداکثر شش اتصال همزمان داشته باشند, آنها برنامه هایی را برای دستگاه های iOS ، Mac ، Windows و Android دارند. آموزش آنلاین در دسترس است. این موارد شامل دستورالعمل استفاده از NordVPN با روترها ، RaspberryPi و انواع سیستم عامل های تلفن همراه است. NordVPN بیشتر با روتر پیاز سازگار است ، بنابراین می توانید از مرور هویت بیشتری برخوردار شوید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

NordVPN با سیاست سختگیرانه “بدون ورود به سیستم” خود عمل می کند. این اظهار می دارد که از لحظه ورود کاربر به سرویس ، تمام ترافیک وب آنها رمزگذاری می شود تا هیچ کس ، حتی ISP آنها نیز نتواند از آن جاسوسی کند. این سیاست در ادامه به این نکته اشاره می کند که پاناما هیچ قانونی در رابطه با گزارش یا ذخیره داده ها ندارد. اگر مقامات اجرای قانون یا شخص ثالث دیگری بیایند ضربه می زنند, NordVPN به هیچ وجه موظف نیست چیزی را به اشتراک بگذارد.

خط مشی ورود به سیستم nordvpn

NordVPN یکی از پیشرفته ترین VPN ها برای ارائه یک آزمایش رایگان است. رمزگذاری آنها بصورت انضمامی است و برنامه های آنها بدون داشتن کلاه داده است. آنها ممکن است کمی بیشتر از سایر VPN های پرداخت شده هنگام برنامه ماهانه خود باشند ، اما آنها برنامه های زیادی برای انتخاب از این موارد دارند. نرخ به عنوان 2.99 $ در هر ماه اگر تصمیم دارید با آنها بمانید.

تمام این ویژگی ها ، حریم خصوصی و سرعت همراه با پشتیبانی چت 24/7, شما می توانید یک تجربه شگفت انگیز از آنها را تضمین کنید.

2. ExpressVPN – قهرمان سرعت و امنیت

هنگامی که به بررسی سرویس های VPN می پردازید ، اغلب ExpressVPN را در قسمت بالای یا نزدیک مشاهده خواهید کرد. یکی از دلایل این امر به این دلیل است که ExpressVPN به وجودی شهرت یافته است سرویس VPN که حریم کاربران آن را جدی می گیرد. آنها متعهد هستند که پرونده هایی مانند نمایش داده شدگان DNS ، آدرس های IP یا ابرداده را نگه ندارند.

چند مورد با مشخصات بالا وجود داشته است که موسسات دولتی سعی کرده اند با تمیز کردن سرورهای خود اطلاعاتی در مورد مشتریان ExpressVPN بدست آورند. با این حال ، از آنجا که ExpressVPN اطلاعات شخصی در مورد مشتریان خود را حفظ نمی کند ، این نهادهای دولتی هستند قادر به یافتن چیزی نبودند.

جوانب مثبت – آنچه ما در مورد ExpressVPN دوست داریم
 • سرعت بارگیری سریع
 • اجازه می دهد تا torrenting
 • محدودیت های جغرافیایی Netflix را دور می زند
 • بیش از 3000 سرور
 • آسان برای استفاده
منفی – چه چیزی قابل بهبود است
 • گران برای کاربران ماه به ماه
 • فقط به سه اتصال همزمان اجازه می دهد
سرعت

آرم Expressvpn

یکی از بزرگترین نقاط فروش ExpressVPN سرعت بارگذاری و بارگیری سریع آنها است. با شروع سرعت 98 مگابیت بر ثانیه ، عملکرد ExpressVPN را روی چند سرور آزمایش کردیم ، و این چیزی است که ما پیدا کردیم:

سرعت پایه

فرانکفورت ، آلمان

هنگامی که به نیویورک متصل شدند ، سرعت بارگیری آنها 60.04 Mbps و سرعت بارگذاری 30.41 Mbps بود.

این نتایج ، ExpressVPN را به یکی از سریعترین خدمات VPN در بازار تبدیل کرده است. در حالی که تعدادی از موارد ممکن است بر سرعت اینترنت شما ، از جمله روتر خریداری شده ، اتصال اینترنت شما و مشخصات رایانه شما تأثیر بگذارد. آزمایش ما ثابت می کند که ExpressVPN همیشه می تواند سرعت اتصال سریع را تحویل دهد.

ExpressVPN بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان ارائه می دهد. برخی از خصوصیات حریم خصوصی آنها ارائه می دهند:

 • کلید کشتار
 • سرورهای P2P
 • سازگاری Netflix
 • IP ناشناس

دستگاه های Expressvpn با روترExpressVPN از تعدادی دستگاه و سیستم عامل از جمله Mac ، Android ، Windows و iOS پشتیبانی می کند. تعداد روترهای زیادی و رو به رشد وجود دارد که توسط ExpressVPN پشتیبانی می شوند.

یک نقطه فروش عمده برای ExpressVPN موقعیت شرکت است. این است که خارج از جزایر ویرجین انگلیس. این بدان معناست که آنها از طرف دولت محلی ملزم به تسلیم اطلاعات سرور خود نیستند. این باعث می شود یک لایه محافظت اضافی برای مشتریان خود ایجاد کند. این مسئله را با توجه به این واقعیت که آنها AES 256 قوی را با استفاده از یک پلتفرم OpenVPN ارائه می دهند ، ایجاد کنید و با دانستن اینکه ExpressVPN به زودی به خطر نمی افتد ، آرام باشید..

ExpressVPN ارائه می دهد پشتیبانی بی نظیر زندگی 24/7 مشتری ساخت آن یکی از بهترین خدمات VPN است که می توانید استفاده کنید

3. VyprVPN – سرعت چشمگیر و ویژگی های امنیتی اختصاصی

محافظتی که VyprVPN ارائه می دهد فراتر از رمزگذاری و امنیت آنها است. رژیم های معتبر مانند آنهایی که در کره شمالی و چین یافت می شود ، “بازرسی بسته های عمیق” را به کار گرفته اند. این ابرداده به دنبال اثبات اینكه شخص از VPN استفاده می كند ، اسكن می شود. هنگامی که این رژیمهای معتبر گمان می کنند که فردی از VPN استفاده می کند ، استفاده از اینترنت شخص را بهم می زند, استفاده از VPN را برای آنها غیرممکن می کند.

VyprVPN با دیدن ضرورت انجام کاری در این باره ، معرفی کرد آفتابپرست. این یک فناوری اختصاصی است که فوق داده شما را تقلا می کند و به شما امکان می دهد بدون ایجاد اسکن DPI از VPN استفاده کنید. برای افرادی که از VPN در کشورهایی مانند ترکیه ، روسیه یا چین استفاده می کنند ، این فناوری به معنای واقعی کلمه می تواند این معنی را داشته باشد تفاوت بین زندگی و مرگ.

جوانب مثبت – آنچه در مورد VyprVPN دوست داریم
 • محاکمه رایگان سه روزه
 • با Netflix کار می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • بدون نشت DNS
 • رمزگذاری قوی
منفی – چه چیزی قابل بهبود است
 • پرداخت های ناشناس مجاز نیست
 • تورنت تشویق نمی شود

آرم وایپروپن

VyprVPN مأموریت اصلی خود را در وب سایت خود اعلام می کند. صرفاً “محافظت از حریم خصوصی آنلاین ، ایمن سازی اتصال به اینترنت و احیای آزادی شما” است و آنها با ارائه خدمات خود با استفاده از پروتکل OpenVPN این کار را انجام می دهند. تمام داده های شما با استفاده از کلید رمزنگاری AES 256 رمزگذاری می شوند. اینها همان معیارهایی است که نهادهای دولتی از آنها استفاده می کنند, از NSA گرفته تا CIA تا FBI.

خط مشی رازداری

در سالهای گذشته ، مردم به دلیل سیاست ورود به سیستم ، با VyprVPN مشکل داشتند. آنها حداکثر 30 روز اطلاعات را در مورد مشتری خود حفظ می کنند ، از جمله:

 • آدرس VPN که توسط کاربر استفاده می شود
 • وقتی شروع کردند و ارتباطشان را متوقف کردند
 • کل بایت های استفاده شده

با این حال ، از زمان این نوشتار, VyprVPN سیاستهای آنها را کاملاً بازسازی کرده است. اکنون می توانیم تأیید کنیم که آنها واقعاً گزارش های مشتری خود را حفظ نمی کنند.

سرعت

VyprVPN سریع است. مشاهده می کنید وقتی به این مثال نگاه می کنید که دارای سرعت بارگیری اولیه 98 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگذاری 53 مگابیت در ثانیه است.

سرعت پایه

فرانکفورت ، آلمان

هنگامی که اتصال به سرورهای دیگر در ایالات متحده و سایر مناطق در سراسر جهان انجام می شود ، نتایج بسیار چشمگیرتر بود:

سرور ایالات متحده (نیویورک)

 • بارگیری: 51.09 Mbps
 • بارگذاری: 3.17 Mbps

آسیا سرور (هنگ کنگ)

 • بارگیری: 54.29 Mbps
 • بارگذاری: 8.22 Mbps

سرورهای VyprVPN در اتحادیه اروپا بهینه شده است تا سرعت بارگیری سریع و بارگذاری سریع را به کاربران بدهد. در مورد سرورهای آنها در ایالات متحده یا سایر کشورها نیز صادق نیست. با این وجود تعهد آنها به امنیت و حفظ حریم خصوصی کمتر از سرعت ستاره ای است.

مواد محدود جغرافیایی

VyprVPN در این منطقه ضربه خورده و از دست رفته است. سرورهای آنها در ایالات متحده شگفت آور عمل می کنند. بدون مشکل می توانید جریان دهید. اما وقتی از سرورهای آنها در انگلستان یا کانادا استفاده می کنید ، مسدود می شوید. با این وجود ، از دیدگاه ما ، این یک پیروزی است زیرا پیدا کردن VPN که به هیچ وجه با Netflix کار می کند دشوار است. VyprVPN در تعدادی دستگاه از جمله روتر شما موجود است.

4. حفظ حریم خصوصی کامل

حریم خصوصی کامل از پروتکل های رمزگذاری قوی ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی و پروتکل های OpenVPN استفاده می کند. این گزینه مناسب برای شما است اگر شما نوع شخصی باشید که نگران مدیران رمز عبور ، نظارت دولت و مرور اینترنت شما خصوصی است.

Perfect Privacy نرم افزاری است که بیشتر روی حریم شخصی متمرکز شده است تا اینکه به محدودیت های جغرافیایی بپردازید. ما فهمیدیم که بسته به سرور متصل به آن ، می توانند صفحه سیاه مرگ Netflix را دریافت کنند. با این وجود تعداد خوبی از سرورهای مورد آزمایش ما توسط Netflix مسدود شده است. اگر به دنبال یک سرویس صرفاً برای محدودیت های جغرافیایی هستید ، ممکن است این سرویس برای شما نباشد.

جوانب مثبت – آنچه در مورد حریم شخصی کامل دوست داریم
 • صلاحیت سوئیس
 • با Netflix کار می کند
 • دستگاه های نامحدود
 • کلید کشتار
 • تورنت مجاز است
 • بدون ورود به سیستم
منفی – چه چیزی قابل بهبود است
 • سرعت متوسط
 • گران
 • استفاده از آن در Android / Mac / iOS دشوار است
سیاست حفظ حریم خصوصی

آرم حریم خصوصی کامل

یکی از مواردی که ما در مورد Perfect Privacy دوست داریم این است که سیاست حفظ حریم خصوصی آنها واضح و آسان است. برخی از ارائه دهندگان VPN سعی می کنند پشت بسیاری از اصطلاحات فنی پنهان شوند ، و این احساس را می دهند که وقتی واقعاً اطلاعات مشتری خود را می فروشند ، از حریم خصوصی مشتری خود محافظت می کنند.

خط مشی ورود به سیستم کامل

کاربرد آسان

شما فکر می کنید که بیشتر ارائه دهندگان VPN یک نرم افزار آسان برای استفاده ایجاد می کنند. ما از اینکه چقدر استفاده از بعضی از VPN ها پیچیده است تعجب کردیم. حریم خصوصی کامل درست برعکس است. آنها سادگی را نشان می دهند.

اگر سؤالی دارید ، می توانید از طریق ایمیل با پشتیبانی مشتری آنها تماس بگیرید ، درمورد موضوعات مربوط به انجمن و همچنین بررسی بخش سوالات متداول آنها بحث کنید. نکته منفی این است که چت زنده در دسترس نیست.

سرعت

همانطور که در تست سرعت زیر مشاهده می کنید ، سرعت معیار برای بارگیری 98.71 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 53 مگابیت در ثانیه بود.

سرعت پایه

آنها وحشتناک نیستند ، اما قطعاً چیزی نیستند که از نظر سرعت در خانه بنویسند.

امستردام. هلند

نیویورک ، ایالات متحده

Perfect Privacy تعدادی آموزش ارائه می دهد که می توانید در مورد نحوه تنظیم خدمات آنها با روتر خود استفاده کنید. آنها به شما امکان می دهند دستگاههای نامحدود را تنها با یک اشتراک متصل کنید. این چیزی است که تقریباً از آن غافل است. علاوه بر این ، شما قادر به پرداخت ناشناس با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده هستید. اما این همان چیزی است که شما از VPN انتظار دارید که بیشترین تجربه ممکن را برای کاربران خود داشته باشد.

بهترین روترهای پیش تنظیم شده VPN (دستگاه های فیزیکی)

1. روتر VPN Sabai Technology – فناوری Cutting-Edge

روتر Sabai Technology VPN به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند باشد و دارای ویژگی های مورد نظر خود از یک VPN است. Sabai سیستم عامل سیستم عامل خود را بر روی Tomato قرار می دهد. با این حال ، سیستم عامل آنها ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد و دارای به روزرسانی منظم است.

روتر فناوری sabai

چیزی که احساس می کنیم هنگام استفاده از سیستم عامل Sabai می خواهید از آن لذت ببرید ، ویژگی دروازه است. این ویژگی باعث می شود تا شما بتوانید کلیه دستگاه هایی که به شبکه شما متصل هستند را به صورت انتخابی مسیریابی کنید. این بدان معناست که می توانید تعیین کنید که آیا کامپیوتر در دفتر کار خود در حالی که iPad خود را از طریق اتصال غیر رمزنگاری شده استفاده می کند ، از طریق VPN شما مسیریابی می کند یا خیر..

ویژگی kill switch یکی دیگر از موارد دیگر است. اگر یک دروازه خاص رها شود ، بیایید بگوییم که اتصال VPN در روتر شما به سرور VPN ، تمام دستگاه های اختصاص داده شده به روتر VPN مسدود خواهند شد. این شما را ایمن نگه می دارد و از نشت IP جلوگیری می کند.

کارت شتاب دهنده Sabai VPN می تواند به سرعت بخشیدن به اتصال VPN شما کمک کند. این فناوری یک مینی کامپیوتر است که به روتر شما متصل می شود. این مسئول کلیه رمزگذاری VPN می شود. این بدان معنی است که هنگام استفاده از VPN سرعت اتصال را تجربه نخواهید کرد.

صبائی کار ساده ای در پیکربندی روترهای آنها انجام داده است. اگر سوالی دارید می توانید با تکنسین های داخلی آنها صحبت کنید. این خوب است زیرا شما با پشتیبانی شخص ثالث ارتباط برقرار نمی کنید بلکه با افرادی که بطور روزانه با این روتر کار می کنند ارتباط برقرار می کنید.

در مورد امنیت ، سیستم عامل Sabai OS به طور مداوم در حال بهبود است. به روزرسانی های امنیتی منظم وجود دارد.

2. روتر FlashRouters VPN – پشتیبانی در سطح جهانی

Flashrouters شرکتی است که در ایالات متحده مستقر است. آنها یک مکان منحصر به فرد ایجاد کرده اند و می توانند روترهایی را که از قبل با DD – WRT یا Tomato پیش فروش می شوند بفروشند..

محصول flashroutersFlashRouters با ارائه دهندگان مختلف VPN نزدیک کار می کند. این بدان معناست که صرف نظر از VPN شما ، این احتمال وجود دارد که روترهایی که ارائه می دهند کار کنند. FlashRouters روترهای افزونه و بازی را ارائه می دهد که مستقیماً خارج از جعبه با VPN کار می کنند.

FlashRouters بین 15 تا 20 نوع مختلف روتر را به فروش می رساند. آنها با تولید کنندگان پیشرو ، از جمله Netgear ، Linksys و Asus همکاری می کنند. آنها مدلهایی را ارائه می دهند که در سطح پایینی قرار بگیرند ، مانند Linksys WRT1200 ، و همچنین روترهای قدرتمندی از جمله ASUS RT-AC5300.

روترهای FlashRouters همیشه از قبل چشمک می زنند. از آنجا که این ضمانت سازنده را خنثی می کند ، آنها ضمانت سازنده را با خود جایگزین می کنند که مدت اولیه آن 90 روز است اما می تواند تا دو سال تمدید شود. همه روترهای آنها با برنامه FlashRouters VPN بصورت رایگان ارائه می شوند.

3. روترهای Asus VPN – سرعت با راندمان هزینه

روتر Asus VPNروترهای ایسوس VPN با تنوع گسترده ای روبرو هستند ، از مدل های رده بالا تا ارزان قیمت. ایسوس مدلهای جدیدتری را ایجاد می کند که رمزگذاری P را بسیار خوب انجام می دهد. برخی از گزارش ها نشان می دهد که مدل جدید آنها ، Asus RT-AC86U جدید ، می تواند با استفاده از OpenVPN سرعت بیش از 150 مگابیت بر ثانیه داشته باشد..

روترهای Asus VPN پایدار ، همه کاره هستند و با بسیاری از سیستم عامل ها کار می کنند ، از جمله:

 • ایسوس
 • مرلین
 • DD-WRT
 • گوجه فرنگی
 • AdvancedTomato
 • OpenWRT
 • سیستم عامل Sabai

سؤالات متداول

س: چگونه می توان VPN را روی روتر خود قرار داد?

آ: با یک فرآیند 4 مرحله ای می توان به این سؤال پاسخ داد:

 1. یک روتر VPN خریداری کنید.
 2. با ارائه دهنده VPN یک حساب کاربری باز کنید.
 3. جهت تهیه روتر خود برای VPN ، دستورات ارائه دهنده را دنبال کنید.
 4. پس از تهیه روتر ، دستورالعمل های سازنده روتر را برای اتصال روتر به شبکه خود دنبال کنید.
س: روتر VPN چیست؟?

آ: روتر VPN روتر است که VPN را مستقیماً روی آن نصب کرده است. همه اتصالات به سرورهای VPN توسط روتر اداره می شوند. این متفاوت از مشتری های VPN است که در دستگاه های انفرادی نصب شده اند. روتر از هر دستگاه موجود در شبکه محافظت می کند و از لزوم نصب نرم افزار مشتری روی هر دستگاه جلوگیری می کند.

س: آیا برای VPN به روتر نیاز دارم؟?

آ: پاسخ این سؤال به آنچه شما از مرور اینترنت خود می خواهید بستگی دارد. اگر نگران حفظ حریم خصوصی هستید ، اگر می خواهید محدودیت Geo را پیدا کنید ، و چندین دستگاه دارید که می خواهید به VPN وصل شوید ، ممکن است روتر VPN گزینه مناسبی برای نیازهای شما باشد.

س: روتر VPN چگونه کار می کند?

آ: یک اتصال VPN برای رمزگذاری یک دستگاه خاص طراحی شده است. یک روتر شبکه VPN به منظور محافظت از چندین دستگاه به طور همزمان طراحی شده است. این امکان را فراهم می کند که بتوانید تعدادی دستگاه را از یک منبع رمزگذاری کنید و فقط از یک اتصال استفاده کنید.

س: آیا همه روترها از VPN پشتیبانی می کنند?

آ: شماره VPN فقط در روترهایی که دارای سیستم عامل هستند قادر به دستیابی به اتصالات VPN هستند. هر روتر را نمی توان پیکربندی کرد که یک روتر VPN باشد.

افکار نهایی

امیدواریم که از راهنمای روتر VPN ما لذت ببرید. روترهای VPN مزیت محافظت از هر دستگاه متصل به روتر را دارند. این شامل دستگاههایی است که قادر به اجرای VPN به خودی خود نیستند ، از جمله تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی. یک روتر VPN فقط یک اتصال توسط ارائه دهنده شما مشاهده می شود. در نتیجه ، می توانید از طریق روتر VPN به اندازه دستگاههای مورد نظر خود به VPN متصل شوید.

دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. آیا در حال حاضر از روتر VPN استفاده می کنید؟ آیا یک مورد وجود دارد که شما توصیه کرده ایم که بحث نکرده باشیم? به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

بررسی خود را اضافه کنید:

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

— لطفا سرعت را انتخاب کنید —
میانگین
آهسته. تدریجی
سریع
?>

— لطفا قابلیت استفاده را انتخاب کنید —
آسان برای استفاده
کمی پیچیده است
بسیار پیچیده است
?>

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که شرایط استفاده را خوانده ام و می پذیرم.

بازبینی من را اضافه کنید

2
4440

بهترین روترهای VPN (+ راهنمای راه اندازی)

استیو
5/10

سرعت: سریع
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده

20 ژانویه سال 2020

فناوری Sabai

عاشق محصول باشید. یک مسئله با سیستم عامل Sabai – حداقل در روتر من. Netgear R7000. لیست سیاه نمی تواند به روز شود. صبائی می گوید که این مشکل را ندارند. فقط شکایت اگر این مسئله برطرف شود ، رتبه خود را به 10 تغییر می دهم.

بهترین روترهای VPN (+ راهنمای راه اندازی)

ساموئل منزی
2/10

سرعت: متوسط
قابلیت استفاده: کمی پیچیده است

20 ژانویه سال 2020

VPN در روترها است

من با توجه به حجم عظیمی از بررسی های مثبت که در مورد سرویس VPN آنها خوانده ام ، امید زیادی برای NordVPN داشتم ، با این حال ، پس از ارائه یک سرویس خوب بیش از 2 روز کامل (استفاده از تلفن هوشمند اندرویدی من که دارای Android Pie است) ، مجبور شدم درخواست بازپرداخت (که به زودی تهیه شده بود ، از راه). مشکل اتصال: VPN بعد از تقریباً 15 ثانیه استفاده دائماً از هم جدا می شود. هیچ کاری که من در تنظیمات برنامه ها انجام ندادم جلوی این کار را نمی گیرد. هیچ مقدار چت در NordVPNs چت زنده نیز نیست. پس از 2 روز کامل از این مشکل ثابت و حل نشده ، به اندازه کافی داشتم & درخواست بازپرداخت که در مدت 5 روز ارائه شده است.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me