بهترین VPN ها برای Netflix (2020)

وقتی جوان بودم ، طبیعت را دوست داشتم و بیشتر اوقات خود را با موری سپری کردم ، اما هر کسی که در قسمت آخر دهه 90 به سن رسیده است می تواند به شما بگوید که بیرون از منزل بعد از مدتی کسل کننده می شود و شما می خواهید سرگرمی واقعی داشته باشید.

متأسفانه برای من و همرزمانم سرگرمی به سختی حاصل شد. هنگامی که شما به اندازه کمی از مایع کهربا و بلوغ خیلی جوان هستید ، شما را در آغوش دریایی پوشانده اید ، مست شدن و رفع اشکال غیرممکن است. ��

در آن زمان و تا به امروز ، به فیلم های آمریکایی روی می آورم تا عطش هیجان را تسکین دهند. اما استرالیا جنوبی وقتی فیلم می آید فریبنده است. حداقل در آن زمان بود. تنها سینمایی که به یاد می آورم تئاتر تاریخی کاپری است و 60 کیلومتر با آن فاصله داشت. بو!!

وقتی پدر و مادرم من و برادرم را به کامپیوتر آوردند ، ما بالای ماه بودیم. در آخر ، ما قادر خواهیم بود یوتیوب را تماشا کرده و فیلم ها را بارگیری کنیم. کافی است بگویم ، در حالی که دوام داشت ، سرگرم کننده بود.

همانطور که هر Aussie می داند ، دولت سخت در سایت های دزدان دریایی سرکوب کرده است ، و کمتر از 59 وب سایت تورنت را مسدود کرده است. و این همه چیز نیست کتابخانه ویدیویی آمریکایی Netflix همچنین در سایت هایی مانند Hulu و Crackle در استرالیا در دسترس نیست.

برای بدتر شدن شرایط ، مطالبی که هنوز به آسانی در دسترس Aussies است می تواند ما را با تبلیغات ناخواسته ، نرم افزارهای مخرب و ویروس ها هدف قرار داده و اطلاعات شخصی ما را سرقت کند.

Contents

به معنای رایگان شما محصول هستید

حملات باج افزارهای نرم افزاری مانند NotPetya ، Locky ، Jigsaw و CrySis طی چند سال گذشته برای ما پول و اطلاعات شخصی حساس به همراه داشته است و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت نشان نمی دهد. از ماه اکتبر ، حملات سایبری در استرالیا رو به افزایش بود.

این فقط بانکها و شرکتهای بزرگ نیستند که در مقابل چنین حملاتی آسیب پذیر باشند. اگر اره منبت کاری به ما چیزی یاد داد این است که یک شهروند معمولی می تواند مورد هدف قرار گیرد و اطلاعات شخصی خود را توسط برخی گردنبندها با یک درایو فلش در gumboot خود به گروگان بگیرد..

خوشبختانه ، برخی VPN های عالی (شبکه های خصوصی مجازی) در آنجا وجود دارند که می توانند تجربه آنلاین ما را به صورت خصوصی و امن تبدیل کنند. با رمزگذاری درجه نظامی ، این VPN ها به شما امکان می دهند در وب گشت و گذار کنید یا فیلمهای مورد علاقه خود را پخش کنید & نمایش های تلویزیونی بدون هیچ گونه نگرانی برای مسدود کردن یا کلاهبرداری.

در روند نزولی ، وقتی از بیشتر VPN استفاده می کنید ، هنگام تلاش برای دسترسی به خدماتی مانند Netflix US ، به ناچار پیام خطای پراکسی دریافت خواهید کرد. اما این مشکلی است که با انتخاب VPN مناسب برای کار به راحتی رفع می شود.

هر VPN در این لیست وجود دارد به ویژه برای توانایی آنها در دور زدن محتوای مسدود شده ، به ویژه Netflix توصیه می شود. اگر از یکی از این VPN ها استفاده می کنید ، می توانید Netflix ایالات متحده و کاتالوگ Netflix سایر کشورها را با کیفیت HD شفاف مشاهده کنید. اگر به دنبال یک VPN رایگان هستید ، در برابر آن توصیه می کنیم که پخش ویدیوهای قابل اعتماد بسیار کند باشد.

در زیر ، دقیقاً دقیقاً به چه مواردی خواهیم رسید كه Netflix VPN چیست و چرا می تواند كتابخانه سرویس پخش را برای شما مسدود كند. ما بیش از هر VPN کار خواهیم کرد که برای این منظور کار می کند و چرا برخی از آنها ارزش استفاده ندارند. به عنوان یک کمک اضافی ، من در مورد چگونگی راه اندازی VPN برای این منظور صحبت می کنید.

بیایید کرکین شویم "!

NordVPN

تشخیص تهدید پیشرفته + سوئیچ Kill + رمزگذاری درجه نظامی

طرفداران

انواع گزینه های قیمت گذاری و روش های پرداخت
دسترسی به Netflix
اجازه می دهد تا torrenting
تنظیم آسان حساب
رمزگذاری ایمن
رابط کاربری عالی
طراحی وب نرم و صاف
انواع افزودنی
پشتیبانی مشتری

CONS

سرعت در بعضی از نقاط جهان کند است.

NordVPN عملیاتی خارج از صلاحیت پاناما ، دور از چهارده چشم ، VPN است که به شما می توانید اعتماد کنید تا اطلاعات خود را محرمانه نگه دارید. آن ها هستند مصون از قوانین دزدی دریایی این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به هر نقطه و هر زمان وصل شوید.

امضای NordVPN CyberSec با داشتن یک لیست بلوک در زمان واقعی که میزبان نرم افزارهای مخرب ، جاسوسی و ردیاب هاست. آble برای شناسایی نرم افزارهای مضر یا خرخرکارها هنگام بازدید از سایت خطرناک. به این ترتیب ، آنها می توانند شما را از دسترسی به سایتی که داده های شما را به خطر بیاندازد ، مسدود کنند.

با رمزگذاری درجه نظامی و Double VPN (دو لایه محافظت) ، NordVPN شما را به طور محرمانه محرمانه نگه می دارد در هنگام گشت و گذار در وب یا بارگیری مطالب.

به شخصه ، من محافظت از نشت DNS آنها (بهترین چیزی که با آن روبرو شده ام) و "پیاز بیش از VPN" را دوست دارم (پیام های شما مانند لایه های پیاز در لایه های رمزگذاری قرار گرفته اند).

افسوس ، NordVPN یک برنامه مسدود کننده تبلیغات ارائه نمی دهد ، اما به غیر از این موارد که بیشتر ویژگی هایی را که باید در آنها محافظت کنید برای VPN — DNS ، کشتن سوئیچ ، و غیره است..

امکانات

CyberSec ، بارگیری نامحدود ، اشتراک گذاری پرونده ، فایروال ها و امنیت؛ محافظت در برابر نشت DNS ، 6 اتصال همزمان ، چت زنده 24/7 ، 99.9٪ uptime ، 1000+ سرور

بررسی کامل NordVPN ما را در اینجا بخوانید.

سورفشارک

رمزگذاری عالی ، اتصالات نامحدود ، سوئیچ کشتار داخلی

آرم Surfshark

طرفداران

Netflix و سایر سرویسهای پخش رسانه را مسدود می کنید
به خوبی برای torrenting و به اشتراک گذاری فایل P2P کار می کند
خط مشی بدون ورود به سیستم
آدرس های IP نامحدود ، پهنای باند و اتصالات
امنیت عالی و رمزگذاری
سوئیچ کشتن شامل تمام برنامه ها است
در کشورهایی که سانسور یا بلوک خالص دارند در دسترس است
محاکمه رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول
محافظت نشت DNS ، IPv6 و WebRTC

CONS

شبکه کوچکتر از سرورها نسبت به سایر VPN ها
سرعت می تواند از سرور به سرور دیگر متفاوت باشد
رابط برنامه فاقد بهینه سازی طراحی است

Sufshark سرویس جدید VPN در این بلوک است. این شرکت هر روز در حال رشد است و به نظر می رسد متعهد به پایان یافتن به عنوان بهترین VPN در بازار است. خدمات دارای یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول و به سرعت یکی از بهترین شهرت های موجود را ایجاد می کند.

وقتی Surfshark برای اولین بار شروع به کار کرد ، بیشتر مردم به آنها شک داشتند. یکی دیگر VPN؟ این شرکت به وضوح بازار را دید و فکر کرد که آنها می توانند پیشرفت بهتری داشته باشند. این شرکت در حال حاضر بیش از 800 سرور در بیش از 50 کشور جهان دارد. همچنین به نظر می رسد که آنها چنین هستند اضافه کردن سرورهای بیشتر هر روز.

چرا در لیست Netflix ما اینقدر بالاست؟ نکته ای که بیش از بسیاری از خدمات VPN دارد پشتیبانی از پروتکل IPv6 است. با استفاده از این پروتکل ، آنها می توانند یک ارائه دهند تعداد نامحدود آدرسهای IP به مشتریان خود.

پروتکل قدیمی IPv4 که توسط بسیاری از VPN ها استفاده می شود ، تعداد محدودی از IP های منحصر به فرد برای اختصاص دارد. این یک تفاوت مهم نیز هست Netflix و سایر شرکت ها قادر به شناسایی VPN ها و ایجاد بلوک هستند به دلیل هزاران کاربر که از همان آدرس IP سرچشمه گرفته اند.

امکانات

چت زنده 24/7 ، برنامه های خارق العاده ، همه چیز نامحدود ، پروتکل رمزگذاری پوچ ، عدم ورود به سیستم و یک پایگاه سرور رو به رشد.

بررسی کامل و Surfshark ما را در اینجا بخوانید.

ExpressVPN

سریع ، ایمن و تن از سرورها

طرفداران

145 مکان سرور
گزینه های مختلف قیمت گذاری & روش های پرداخت
سازگاری چند دستگاه
انسداد Netflix و ساموآ آمریکایی
سرعت و پهنای باند نامحدود
RSA-4096 & احراز هویت SHA-512 HMAC
عملکرد برتر در 90+ کشور
خدمات مشتری برتر
IP های اختصاصی

CONS

گزینه ارزانتر از دیگران
تنظیمات و تنظیمات محدود
بدون پشتیبانی تلفنی

این یکی از کلاهبرداری های کلی من است که در مورد VPN های معتبر با ارائه مقدار زیادی صحبت می شود. آنها سریعترین سرعت را داشته اند و بارگیری نامحدود و رمزگذاری 256 بیتی بسیار امن را ارائه می دهند.

برای یافتن یک VPN مجزا که می تواند با ExpressVPN برای پشتیبانی دوستانه ، دانش آگاه مشتری و امنیت نهایی مطابقت داشته باشد ، شما را تحت فشار قرار می دهد. آنها 3ضمانت برگشت پول 0 روزه و 24/7 چت زنده پاداشهایی است برای همه متهمی که نمی توانند برای خودشان چیزهایی بدانند.

آنها به شما در هر مشکلی کمک می کنند و اطمینان حاصل می کنند که شما با استفاده از سرورهای آنها تجربه مثبتی دارید یا بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

امکانات

محتوا از هرجایی ، بدون گزارش ، 145 مکان سرور ، تست سرعت امضای ExpressVPN ، برنامه های برنده جوایز ، پشتیبانی 24/7 مشتری و تونل تقسیم.

(کل بررسی ExpressVPN ما را در اینجا بخوانید)

PureVPN

امنیت عالی ، سرعت سریع و سرویس عالی

طرفداران

رابط مستقیم
پنج ایستگاه از پیش تنظیم منحصر به فرد
سرعت بسیار عالی
P2P مجاز است
خط مشی مربوط به سیاههها نیست
رمزگذاری قوی
انعطاف پذیری پرداخت

CONS

وقایع گذشته نشت DNS
نمودارهای زمانی و پهنای باند
فایروال NAT و سایر افزودنی ها هزینه های اضافی دارند

اگر می خواهید یک نمایشگاه عادلانه در Netflix داشته باشید ، PureVPN VPN برای شما است. آی تی 100٪ از زمان کار می کند, آیا شما به دنبال کشف فهرست Netflix ایالات متحده هستید یا Hulu ، Kodi و / یا Amazon Prime را بررسی کنید.

سرورهای آنها از اشتراک P2P نیز پشتیبانی می کنند ، به این معنی که شما قادر خواهید بود همه سایت های تورنت را که دولت سعی در از بین بردن ما دارد ، از حالت مسدود کنید. با 80،000+ سرور, PureVPN یکی از بزرگترین و رایج ترین VPN های اطراف است و آنها برای حفاظت از نشت DNS شهرت خوبی دارند..

PureVPN iOS و Android سازگار است و طیفی از پروتکل ها از OpenVPN و L2TP تا IKEv2 و SSTP را ارائه می دهد.

اما حرف من را برای این حرف نزن. Mashables و New York Times نیز ستایش های این شخص را بخاطر رمزگذاری قوی و قیمت های بی نظیرشان خوانده اند. اگر شما برخی از متخلفان هستید که نمی توانید از طریق اینترنت امن ، تمام وسایل خود را رها کنید ، با PureVPN خوشحال می شوید..

آنها ارزان و آسان برای تنظیم. و یخ زدن روی کیک ضمانت برگشت پول هفت روزه آنهاست. اگر به اندازه کافی تشویقی نیست ، این واقعیت را در نظر بگیرید که آنها به پنج ارتباط همزمان اجازه می دهند. این دو ارتباط بیشتر از بسیاری از رقبای آنها است.

امکانات

سرعت های سریع ، بدون خط مشی سیاهه ها ، ضمانت برگشت پول ، رفع انسداد Netflix و torrenting ، آزمایش و تأیید شده

(بررسی کامل PureVPN ما را در اینجا بخوانید)

VyprVPN

بیش از 70 سرور ، رمزگذاری قوی ، عالی برای Netflix

طرفداران

سرورها در بیش از 70 کشور جهان
سرعت سریع رعد و برق (ایده آل برای پخش جریان)
رمزگذاری قوی
امنیت کاملاً برجسته
Netflix را مسدود می کند

VyprVPN یک انتخاب آه برای Netflix و سایر خدمات جریان است. آنها ارائه می دهند رمزگذاری جامد سنگ و تمام ویژگی های امنیتی پیشرفته ای که می توانید درخواست کنید. ما در بیش از 70 کشور جهان در زمینه رمزگذاری ، سرعت فوق العاده و خدمات استثنایی صحبت می کنیم.

از نرم افزار ارگونومیک گرفته تا آنها سازگاری چند دستگاه, VyprVPN در میان VPN ها غول پیکر است و مانند ExpressVPN ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول به مشتریان خود ارائه می دهند..

من شخصاً به تیم پشتیبانی مشتری آنها علاقه ندارم (پرده و نه آن همه آموزنده) ، اما این هزینه کمی برای پرداخت رمزگذاری مناسب و ناشناس بودن کل است.

و برای مبارزانی که نمی خواهند با دلارهایشان درست در خفاش شرکت کنند ، آنها یک آزمایش رایگان 3 روزه ارائه کنید بنابراین می توانید قبل از خرید طرح ، نحوه عملکرد آن را مشاهده کنید.

امکانات

بارگیری و پخش نامحدود ، 3 اتصال همزمان ، ضمانت برگشت پول ، ضربات سخت افزاری ، پروتکل های متعدد ، پروتکل Chameleon ، ادغام چند برنامه

(بررسی کامل VyprVPN ما را در اینجا بخوانید)

تورگارد

نه به عنوان بسیاری از مکان ها اما کل حریم خصوصی

طرفداران

اتصالات سریع
مسدود کردن Netflix US
قابلیت استفاده در همه سیستم عامل ها
خصوصیات پیشرفته
پشتیبانی 24/7 مشتری
رمزگذاری TSL و 256 بیتی

TorGuard Anonymous VPN گزینه ای مناسب برای کسانی است که انتظار صدها هزار آدرس IP یا صدها مکان سرور را ندارند.

با ارائه یک پروکسی Socks5 و یک IP اختصاصی ، VPN ناشناس Torguard به کاربران خود امکان می دهد محتوای مسدود شده را بارگیری و بارگیری تورنت ها با حریم خصوصی کامل.

شما خواهید بود قادر است به طور ناشناس به همه چیز از Netflix و Hulu تا Pandora و Crackle دسترسی پیدا کند.

یکی از مواردی که من بیشتر از همه آنها را دوست دارم روش های پرداخت آنهاست. علاوه بر کارتهای اعتباری اصلی و Google Wallet ، می توانید با Bitcoin ، OKPay ، PayPal ، Giropay ، Google Checkout ، dotpay ، sofort ، Cherry، Qiwi، ecoPayz، Boleto Bancario، Union Pay، Ukash و Money Bookers پرداخت کنید..

اگرچه TorGuard نسبت به سایر VPN های موجود در این لیست ، استخوان های کمی لخت است ، اما هنوز یک راه حل مطمئن و سریع VPN است که از OpenVPN ، PPTP یا L2TP پشتیبانی می کند.

با داشتن سرورهایی در استرالیا و نیوزلند و همچنین 98 کشور دیگر ، می دانید که می توانید آنچه را که می خواهید از نرم افزارهای خود متصل کنید و دریافت کنید.

امکانات

پشتیبانی از کلیه دستگاه ها از جمله Xbox 360 ، 5 اتصال همزمان ، بلیط پشتیبانی ، پشتیبانی ایمیل ، 100+ سرور در 37 کشور ، رمزگذاری درجه نظامی

(بررسی کامل TorGuard ما را در اینجا بخوانید)

غاز VPN

خوب است ، اما بسیار قطره اتصال

طرفداران

قیمت مناسب
دسترسی به Netflix
پشتیبانی P2P
نرم افزار ارگونومیک
خط مشی مربوط به سیاههها نیست

CONS

بدون پشتیبانی چت زنده
سرعت آهسته تر از بیشتر ، به خصوص هنگام استفاده از OpenVPN
پیکربندی روتر دشوار است
اتصالات غالباً از بین می روند

غاز VPN از من نمره 75٪ می گیرد زیرا آنها قطعاً یک VPN معتبر هستند ، اما آنها از بهترینها بسیار دور هستند. این سرویس مستقر در هلندی یکی از VPN های جدید در بازار است و احتمالاً آنها به موقع بهبود می یابند.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد ، آنها فاقد ویژگی های پیشرفته یا طیف وسیعی از پروتکل هایی هستند که من از راه حل VPN قفسه برتر انتظار دارم.

گفته می شود ، شما به Netflix ، پشتیبانی P2P و اتصالات نامحدود دسترسی پیدا می کنید. نصب نرم افزار آنها به اندازه کافی آسان است و یک آزمایش آزمایشی 30 روزه بدون ریسک را ارائه می دهند ، بنابراین اگر ارزش استفاده از آنها را دارید می توانید خودتان را ببینید.

بهترین چیزی که می توانم درباره Goose VPN بگویم این است که آنها هستند نسبتاً مقرون به صرفه و همانطور که می خواهید اتصالات همزمان را ارائه دهید. اولی دقیقاً آنها را قابل توجه نمی کند (تعداد زیادی VPN ارزان در آنجا وجود دارد) ، اما مورد دوم بسیار بی نظیر است. در حقیقت ، من نمی توانم تست یک VPN منفرد را ارائه دهم که بیش از شش اتصال همزمان ارائه داد.

اگه میتونی در سرعت بارگیری قطره ها را کنترل کنید و سپس می توانید در GoP VPN بروید. مطمئناً می توانید خیلی بدتر عمل کنید (رجوع کنید به: HideMyAss ، ArchieVPN ، SuperVPN).

امکانات

محاکمه رایگان 30 روزه ، رمزگذاری قوی ، هیچ خط مشی مربوط به گزارش ها

آیا می توانم یک VPN رایگان برای Netflix بدست آورم?

VPN رایگاناگر تازه وارد VPN هستید و فقط می خواهید ببینید که چگونه آنها کار می کنند یا اینکه درآمد درستی دارید و نمی توانید یک راه حل VPN پرداخت شده داشته باشید ، می توانید بسیاری از این VPN های عالی را بصورت رایگان و معمولاً برای یک آزمایش بررسی کنید. دوره یک هفته یا یک ماه اما انتظار ندارید Netflix و سرویسهای مشابه جریان را با نرم افزار رایگان قفل کنید.

واقعیت غم انگیز این است که Netflix سرورهای متعلق به VPN را به سختی خراب می کند. به همین دلیل است که فقط خدمات حق بیمه VPN قادر به رفع انسداد آن هستند. خبر خوب این است که ، بیشتر VPN در این لیست بسیار ارزان است ، بنابراین شما نمی توانید یک بانک را امتحان کنید.

Netflix را از هر جا مسدود کنید

بهترین VPN ها برای Netflix (2020)همه می خواهند در Netflix سوار شوند زیرا آنها غول سرگرمی های مدرن هستند. حجم کاملی از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مستندهایی که در کاتالوگ هیولا خود ارائه می دهند بسیار هیجان انگیز است.

حتی اگر کتابخانه Netflix بسیار بزرگ باشد ، بینندگان غیر آمریکایی باید در صورت عدم انسداد فهرست Netflix ایالات متحده ، مشتاقانه منتظر باشند. مشترکین Netflix ایالات متحده مقدار محتوایی را دریافت می کنند که سایر کشورها آن را دریافت نمی کنند.

VPN برای Netflix چیست؟?

VPN مخفف شبکه خصوصی مجازی است. این سرویس باعث می شود که به دلیل انواع آدرس های IP VPN که آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند ، به نظر برسید که از بخش دیگری از جهان به اینترنت دسترسی دارید..

به نظر می رسد با استفاده از یکی از سرورهای آمریکایی خود به Netflix از ایالات متحده دسترسی دارید. نتیجه ، کاتالوگی است که شما را به فریاد می کشاند ، "خورد منصفانه!"

چرا کشورهای مختلف دارای فهرستهای مختلف Netflix هستند?

به دلیل محدودیت های صدور مجوز از طرف شرکت های تولیدی در پشت تصاویر متحرک و برنامه های تلویزیونی که دارای مجوز به Netflix هستند ، پادشاهان جریان نمی توانند محتوای محدود خاصی را با همه مناطق به اشتراک بگذارند.

این تقصیر Netflix نیست ، از ثروت مطالب انحصاری که آنها از برخی از نام های برتر در سرگرمی سفارش داده اند ، بدیهی است که آنها تلاش می کنند تا محتوای خود را به سراسر جهان ارسال کنند (Game of Thrones ، Orange جدید سیاه است ، Sandy Wexler ، The Punisher ، Stranger Things، House of Cards).

متأسفانه ، وقتی صحبت از مواد اولیه موجود است ، دست آنها گره خورده است. اما این بدان معنی نیست که دستان شما به هم گره خورده است و اینگونه نیست. حداقل لازم نیست که با VPN در اختیار شما باشد.

خطای پروکسی Netflix — بلوک های پروکسی را برطرف کنید

در گذشته ، مردم سعی کرده اند با استفاده از سایت های پراکسی ، فهرست ایالات متحده Netflix را از حالت انسداد خارج کنند. اگر اخیراً این کار را امتحان کرده اید ، می دانید که دیگر نمی توان این کار را انجام داد ، زیرا Netflix از مسدود کننده پروکسی استفاده می کند.

وقتی اکنون این کار را امتحان کنید ، یک پیام خطایی در حال خواندن است ، "خب ، چیزی پیش آمد. خطای جریان به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. "

بنابراین ، در حالی که یک پروکسی DNS قبلاً راهی خوب برای پیشبرد این امر بود ، اکنون برای شما کار نمی کند. تنها راه دسترسی موفقیت آمیز به Netflix ایالات متحده استفاده از Netflix VPN است.

خوشبختانه ، سرویس های VPN در این لیست ، از بلوک پروکسی Netflix استفاده می کنند و تمام محتوای چشم پوشی را که برای تماشای آن خسته شده اید ، رها می کنند..

هر فروشگاه Netflix مخصوص منطقه شما در دسترس شما خواهد بود. VPN بهترین راه برای دور زدن بلوک های Netflix است.

آیا استفاده از Netflix شما را با مشکل مواجه می کند?

محتمل نیست حتی اگر شرایط خدمات Netflix به وضوح بیان داشته باشد که اگر کاربر با استفاده از VPN برای دسترسی به فهرست های جایگزین گرفتار شود ، حساب Netflix را قطع می کند ، اما هیچ سابقه ای از این قبیل وجود ندارد..

هیچ کاربری تاکنون به دلیل استفاده از VPN برای رفع انسداد Netflix تحت پیگرد قانونی قرار نگرفته است و همچنین به دلیل انسداد سرویس سرویس جریان دیگر تحت پیگرد قانونی قرار نگرفته است..

دلیل اینکه آنها به دلیل استفاده از VPN به سختی روی مردم نرفته اند بسیار ساده است. این به نفع آنها نیست که مشترکان را از دست بدهند فقط به این دلیل که مشترکان گفتند دسترسی به محتوای بدون مجوز دارند. بنابراین جریان دهید!

نتیجه گیری بهترین نتفلیکس VPNs

برای کسانی که دارای اشتراک Netflix هستند ، VPN دنیایی از امکانات را باز می کند. بیشتر مشترکان در سراسر جهان وقتی صحبت از محتوا می شود ، قابل ملاحظه اند. با یک VPN محکم ، شما قادر خواهید بود همه چیز را از کاتالوگ Netflix ایالات متحده گرفته تا کاتالوگ انگلستان ، کاتالوگ ساموآ آمریکایی و کاتالوگ پورتوریکو مشاهده کنید ، هرکدام دارای مقادیر انبوهی از مواد منحصر به فرد هستند.

برای بهترین VPN های Netflix ، من سه پیشنهاد برتر من را به شدت توصیه می کنم. NordVPN, سورفشارک و ExpressVPN از جمله بزرگترین VPN ها در خارج وجود دارد که رمزگذاری ، ویژگی ها ، سازگاری ، قیمت گذاری و خدمات به مشتریان مربوط می شود.

هرکدام از اینها VPN سرعت فوق العاده ای را برای پخش HD و تمام امنیت ارائه می دهد باید هنگام مرور کتابخانه های Netflix ، خود را پنهان نگه دارید. اگر می خواهید تجربه Netflix خود را بهبود ببخشید ، فقط به Netflix VPN وصل شوید و آماده انفجار هستید!

آخرین توصیه کوچک برای حواشی امنیتی آنلاین ، بررسی تست های ما بر روی بهترین نرم افزار مدیریت رمز عبور است.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me