Privatus interneto ryšys – vienas iš patikimiausių saugaus naršymo pasirinkimų

Rasti tokį VPN, kurį mums patogu rekomenduoti, yra tarsi suklupimas prie Šventojo Gralio prekybos centre žetonų koridoriuje. Stebina


Privati ​​interneto prieiga (VIP) yra patikimas VPT tiekėjas, sukūręs teigiamą reputaciją, nes pirmiausia teikia kliento privatumui ir konfidencialumui. Taigi jie neišsaugoti vartotojo naudojimo žurnalų.

PIA, paplitusi 24 šalyse, siūlo prieigą prie daugiau nei 3000 serverių. Privačią interneto prieigą galima naudoti „Android“, „Windows“, „Linux“, „Mac OSx“ ir daugelyje išmaniųjų įrenginių.

Štai kodėl mums patinka ši įmonė.

Privačios interneto prieigos VPN apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas: Lengva
Registravimo politika: Nėra registravimo politikos
Serverio dydis: 3 300 ++ serverių
Serverio paskirstymas: 33 šalys
Palaikymas: Pokalbis
Kankinantis: Leidžiama
Transliacija: Ribotas
VPN protokolas ir šifravimas: OpenVPN, SOCKS5 tarpinis serveris, IPSec / L2TP ir PPTP;
Buveinė: JAV
Kaina: 3,33 USD / mėn
Oficiali svetainė: https://www.privateinternetaccess.com

Jų apmokėjimo ir prenumeratos plano pagrindai

VIP siūlo lanksčią kainodarą, leidžiančią vartotojams įsigyti mėnesinę, metinę ar dvejų metų prenumeratą. Kuo ilgiau užsisakysite, tuo mažesnė bus mėnesinė įmoka. Pvz., Mokėti už mėnesio abonementą yra 6,99 USD. Sumokėjus dvejų metų prenumeratą kaina sumažėja iki 2,91 USD per mėnesį.

Mokėjimo galimybės apima „PayPal“, kreditines korteles ir šimtus dovanų kortelių, pradedant nuo „Best Buy“ kortelių ir „Walmart“ kortelių, baigiant „Starbucks“ kortelėmis ir dar daugiau. Taip pat priimamos tokios kriptovaliutos kaip „Bitcoin“ ir „Z-Cash“.

PASTABA:

Jei mokate už dvejų metų prenumeratą, dvejus metus esate įstrigę. Tai yra nuostabus VPN ir esame tikri, kad jums tai patiks. Vis dėlto raginame perskaityti šią apžvalgą iki galo, kad suprastumėte, ką siūlo ši paslauga. Nepamirškite, kad VIP teikia septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją. Taigi galite išbandyti produktą septynias dienas ir, jei norite, susigrąžinti pinigus.

Privačios interneto prieigos funkcijos

Per pastaruosius kelerius metus PIA padidino jų dydį, išlaikydama gerus rezultatus. Jų sėkmės raktas yra vietų, kuriose jie prideda naujus serverius, ribojimas.

Ši paslauga yra puikus „Netflix“ ir kitų svetainių, tokių kaip HBO ir „YouTube“, VPN. Nors jų pasaulinė aprėptis nėra tokia pati kaip kitų brangesnės paslaugos, šalys, kurias jos apima, apima didelę auditoriją.

Nesvarbu, ar mokate kas mėnesį, kas dvejus metus, ar kasmet, jums vis tiek bus naudingos tos pačios apsaugos, būtent:

  • Neribotas pralaidumas
  • Saugoma VPN sąskaita
  • P2P ir VoIP palaikymas
  • Prijunkite penkis įrenginius vienu metu
  • Keli VPN šliuzai
  • Įeina „SOCKS5“ tarpinis serveris
  • PPTP, atidaryti VPN ir L2tp / IPSec

Galimybė tinkinti rankos paspaudimo šifravimo režimą ir duomenų autentifikavimo metodą reiškia, kad galite sukurti puikus saugumo ir greičio derinys. PIA yra aprūpintas naikinimo jungikliu, kuris nutraukia duomenis, jei sumažėja VPN. DNS apsaugą nuo nutekėjimo ir prievadų persiuntimo konfigūraciją galima lengvai modifikuoti klientų portale.

Greičio ir IP nuotėkio bandymas

Su PIA ryšys spartus. Jie teikia 1 lygio gigabito serverius. Palyginę greitį su išjungtu VPN, pastebėjome nedidelį vidutinio ryšio greičio sumažėjimą. Kai išbandėme JK bandymų serverį, būdami JAV, bandymo greitis šiek tiek sumažėjo. Tačiau mes manėme, kad tai įvyko dėl geografinio artumo, o ne dėl VPN veikimo.

Naudodamiesi ipleak.net nustatėme, kad yra nėra DNS nutekėjimų. Naudodami test-ipv6.com radome nėra IPv6 nuotėkio. Galiausiai ieškojome „WebRTC“ nutekėjimo ir buvome maloniai nustebinti, kad neradome nė vieno.

Saugumas

PIA sukūrė gerą reputaciją dėl jų nulio registravimo politikos. Jie nelaiko žurnalų ir nerenka srauto duomenų. Tik gavę galiojantį teismo įsakymą jie pateiks vyriausybei klientų abonemento duomenis. Jie didžiuojasi siūlydami klientams saugumą ir anonimiškumą, nes turi tūkstančius serverių ir naudojasi keliose vietose esančiais bendrais IP.

PIA rekomenduoja klientams, ieškantiems padidėjusio anonimiškumo, naudoti anoniminius el. Laiškus, atsiskaityti naudojant „Bitcoin“ arba naudoti kokią nors kitą anoniminę mokėjimo formą. Kaip jau minėjome anksčiau, jie net priima šimtų prekybininkų dovanų korteles kaip anoniminio mokėjimo formą.

Dinaminis IP maskavimas galimas daugelyje šalių. Dėl „Blowfish CBC“ algoritmo naršymas internete yra saugus net tose žiniatinklio vietose, kurios laikomos pavojingomis (Plačiau: „Dark Web“ asmeniniai duomenys). Jų greitas belaidis internetas ir integruota ugniasienė siūlo išplėstines filtravimo parinktis.

Kankinantis

Ar norite VPN, kuris netrukdytų kankintis? Jei tai padarysite, VIP yra puikus pasirinkimas. Jie nei stebi, nei riboja ryšius. Tai apima bendraamžių failų mainus. Tai reiškia, kad galite naudotis bet kokiu norinčiu klientu ir įsitikinkite, kad jūsų sąskaita nebus užblokuota, o jūsų ryšys nebus užgesintas. Vien dėl įrašo, PIA taip pat laikomas vienu geriausių kantrių VPT.

Aišku, privatus interneto ryšys nesako, kad jie palaiko kankinimus. Tačiau jie sako, kad P2P bus palaikomas. VIP gerbiamas už tai, kad yra griežtai draugiškas VPT. Jie yra geras pasirinkimas, jei norite bendrinti failus.

Plačiai žinoma reputacija

VPT pasaulyje jūsų reputacija reiškia viską. VIP turi vieną iš nepriekaištingiausios reputacijos versle. Jie žaidžia nuo 2010 m. 2012 m. Jie gavo apdovanojimą už stabiliausią VPT. Tai yra prestižinis apdovanojimas šioje srityje. VIP dažnai rodomas geriausių VPN sąraše. Tai, kad VIP tiek daug metų verčiasi verslu, daro jį saugiu pasirinkimu.

Tai, kad VIP yra įsikūrusi JAV, šiek tiek jaudina. Taip yra todėl, kad JAV privatumo pažeidžiami priežiūros įstatymai tai yra daug griežčiau nei tai, ką matai kitose išsivysčiusiose šalyse. Ir, kaip minėjome, jei vyriausybė turi tinkamų orderių, VIP gali atsisakyti vartotojų duomenų. Tačiau, kai VIP nežiūri žurnalų, jie turi labai mažai ką pasidalyti su valdžios institucijomis, jei jie ieško.

Tai mūsų netrikdo, nes VIP yra iš anksto ir atvirai apie savo buvimo vietą JAV. Kiti VPT bando slėpti savo vietą. VIP skaidrumas ir tai, kad jie nesaugo žurnalų, suteikia mums pasitikėjimo, kad VPT yra saugus.

Pliusai

 Daugybė tinkinamų šifravimo parinkčių
 Tos pačios parinktys galimos skirtingose ​​platformose
 Rąstų nėra
 Priima kriptovaliutą, dovanų korteles, kreditines korteles, „PayPal“ ir kitas neatsekiamas mokėjimo formas
 Septynių dienų pinigų grąžinimo garantija
 Konkurencingos kainos

MINUSAI

Kai kurie serveriai gali būti prisotinti
Klientų palaikymas teikiamas el. Paštu
Nesuderinamas su „Netflix“

Baigiamosios mintys

Rinkoje yra tūkstančiai VPT. Visi jie konkuruoja dėl jūsų verslo. Dėl to kai kurie VPT gali daug ką pažadėti, bet mažai pasiūlyti.

Štai kodėl mes tikrai vertiname privačios interneto prieigos teikiamą sąžiningumą, paprastumą ir skaidrumą. Gerai įgyvendintas šifravimas ir nulio žurnalų politika kartu su pigesne kaina yra keletas priežasčių, kodėl mes rekomenduoti šią VPN paslaugą.

DUK

Kl .: Ar VIP yra geras VPN?

A: Taip, VIP yra labai geras VPN. Mūsų reitinge jis užima penktą vietą už gerbiamas įmones. Tai nėra tobulas VPN, tačiau nė vienas iš jų nėra. Jei perkate VPT, VIP yra puikus pasirinkimas išbandyti.

Kl .: Ar VIP yra tinkamas kankinimui?

A: Taip, VIP yra vienas geriausių kankinimo variantų. Jūsų torrentai bus užšifruoti ir saugūs be jokių duomenų registravimo. Visi populiariausi VPNS yra puikūs kankinimui, tačiau mes rekomenduojame naudoti greičiausio greičio VPN ir papildomą apsaugą..

Klausimas: kokia yra saugiausia VPN paslauga?

A: Saugiausia VPN paslauga yra „NordVPN“, nes ji siūlo dvigubą šifravimą. Tai iš tikrųjų atneša auką, nes šifravimas du kartus gali sulėtinti serverio greitį. Bet kuris aukščiausias VPN yra gana saugus, jei tik jis neprisijungia ir siūlo realų šifravimą. Labiausiai nesaugūs VPN yra tie, kurie jums siūlo VPN nemokamai.

Kl .: kam priklauso PIA VPN?

A: „London Trust Media“ priklauso VIP. Generalinis direktorius yra Ted Kim, o įkūrėjas - Andrew Lee.

Kl .: kas yra VPN užmušimo jungiklis?

A: VPN užmušimo jungiklis yra viena iš svarbiausių VPN savybių. Tai aptinka aptikęs faktinį IP adresą ir automatiškai nutraukia jūsų ryšį. Vien ši funkcija gali užtikrinti, kad jūsų IP adresas niekada nebus paveiktas kenksmingų asmenų.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me