Sąžiningas gryno VPT žvilgsnis – perskaitykite PRIEŠ pirkdami

Ar kada pastebėjote, kad kartais tikrai ilgą laiką veikianti įmonė nebūtinai yra pati geriausia, o tiesiog… sena? Draugai, skaitykite savo privatumo politiką.

Įkurta 2006 m., „PureVPN“ yra viena iš senesnių paslaugų teikėjų turgavietėje. Tačiau, kaip matysime šioje apžvalgoje, tai nebūtinai reiškia, kad šios įmonės paslaugos yra geriausios.

Nors yra tiekėjų, kurie nevertina taip pat gerai, kaip „PureVPN“, jūsų internetinis privatumas ir anonimiškumas nėra tie dalykai, kuriems turėtų kilti pavojus naudojant VPN, kuris „tik“ yra pakankamai geras. Patartina eiti su aukščiausią reitingą turinčiu VPN, kuriuo galite pasitikėti, kad jūsų neapvogtų, kai būtina apsisaugoti.

Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.


„PureVPN“ apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas: Paprasta naudoti
Registravimo politika: Abejotina registravimo politika
Serverio dydis: 2000 ++ serverių
Serverio paskirstymas: 180 šalių
Palaikymas: Pokalbių palaikymas
Kankinantis: Leidžiama
Transliacija: Labai ribotas
VPN protokolas ir šifravimas: OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP ir PPTP; AES 256 bitų šifravimas
Buveinė: Honkongas
Kaina: 3,33 USD / mėn
Oficiali svetainė: https://www.purevpn.com/

Kas yra VPN?

Jei naršote internete be VPN, tada esate neapsaugotas iš visokių blogų veikėjų. Galite susidurti su kenkėjiška programa ir virusais, kurie sukrečia ir praranda duomenis. Taip pat galbūt suteiksite prieigą prie neskelbtinos, asmeninės informacijos įsilaužėliams, tapatybės vagims ir kitiems.

kas yra vpn

Naršymas internete naudojant VPN reiškia, kad prisijungę esate visi duomenys siunčiami šifravimo būdu į saugų serverį, kuris priklauso jūsų VPN tiekėjui ir yra jo valdomas. Tai reiškia, kad jokie kibernetiniai piktadariai negalės sekti jūsų judesių, nepaisant to, kur keliaujate internete.

Naudojimasis VPN gali turėti ir kitų pranašumų. Pavyzdžiui, tai gali suteikti jums prieiga prie svetainių kurie kitaip būtų apriboti arba laikomi nesaugiais. Aktyvistai naudojasi VPT, norėdami apeiti vyriausybės cenzorius, o kai kurie žmonės - pažiūrėti regioninis užraktas dėka tvirto VPN.

Grynos VPN serverio vietos

Kai „PureVPN“ pradėjo veiklą dar 2006 m., Jie turėjo tik du serverius. Praėjus daugiau nei dešimtmečiui, jie dabar reklamuoja, kad turi daugiau nei 2000 serverių, esančių daugiau nei 140 šalių.

purevpn serverio vietos

Jų VPN serverių vietos yra Šiaurės, Centrinė ir Pietų Amerika, taip pat Afrika, Azija, Europa ir Okeanija. Tai yra gana įspūdingas skirtumas, kuris yra ženklas „PureVPN“ naudai. Vis dėlto patartina atkreipti dėmesį, kad jie yra kurios būstinė yra Honkonge. Dėl didėjančios Kinijos įtakos regione tai nebūtinai yra pati tinkamiausia vieta internetinio privatumo teikėjo namų biurui..

Kinijos internetinė politika yra žinoma kaip drakoniška, todėl daugelis jos piliečių neišdrįstų prisijungti prie interneto negavę VPN. Šalies vyriausybė siekia nustatyti vis didesnius apribojimus VPT teikėjams ir uždrausti tiems paslaugų teikėjams, kurie jų nesilaiko. Honkongas turi ypatingą teisinį statusą, suteikiantį autonomiją nuo daugelio kitų Kinijos šalių represiniai įstatymai, tačiau tai yra niūri situacija, kuri tam tikru metu gali neigiamai paveikti „PureVPN“ klientų privatumą.

Tai pasakius, taip pat verta pabrėžti, kad „PureVPN“ nebūtinai turi fizinius serverius kiekvienoje iš šių 140 vietų. Daugeliu atvejų įmonė naudoja virtualius serverius. Šiuos serverius nustato programinė įranga. Iš esmės viename fiziniame serveryje gali būti keli virtualūs serveriai, todėl jie atrodo esantys skirtingose ​​vietose. Vartotojams, kurie nori būti tikri dėl to, kur nukreipiami jų duomenys, gali nepatikti ši funkcija.

Kainodara

„PureVPN“ tai daro nesiūlyti nemokamos bandomosios versijos jo produkto, tačiau jūs galite pasinaudoti 31 dienos 100 procentų pinigų grąžinimo garantija, jei mokate už paslaugą ir pastebite, kad ji neatitinka nominalios vertės.

Sąžiningas gryno VPT žvilgsnis - perskaitykite PRIEŠ pirkdami

Pagrindinė „PureVPN“ sąskaita kas mėnesį kainuoja apie 10,95 USD. Vienerių metų prenumerata gali būti mažesnė nei 50 USD. Bendrovė rengia nuolaidas, per kurias galite gauti nuolaidų kainas pagal dvejų, trejų ar net penkerių metų planus.

Papildomos paslaugos yra prieinami papildomi mokesčiai. Šios paslaugos gali apimti užkardą, paskirtą IP adresą ir DDoS apsaugą. Daugelis šių priedų per mėnesį uždirba papildomus du ar tris dolerius, o tai gali padaryti žymiai padidinkite savo išlaidas.

funkcijos

„PureVPN“ siūlo keletą gana padorių funkcijų, tokių kaip suderinamumas su beveik bet kokiais įrenginiais ir galimybė dirbti su įvairiausiais maršrutizatoriais, srautinio perdavimo paslaugomis ir išmaniaisiais televizoriais. Jis nesiūlo vidinio TOR, taigi, jei norite papildomos apsaugos, tai turės būti papildomas pirkinys.

purevpn funkcijos

Nepaisant to, tai yra pageidautinos savybės, kai jos veikia. Bloga žinia „PureVPN“ yra ta daugelis jų funkcijų tiesiog nėra tokios patikimos. Kai kurioms funkcijoms, tokioms kaip žudymo jungiklis, dirbti „dažniausiai“ nepakanka. Patyrę vartotojai turėtų reikalauti daugiau patikimumo.

Nusivylęs greičiu

Kita sritis, kurioje „PureVPN“ palieka daug norimų rezultatų, yra jų greitis. Naudojant bet kurį VPN, reikia šiek tiek pakenkti greičiui, tačiau vėžlio tipo greitis su kuriomis „PureVPN“ veikia, pakanka, kad norėtumėte išlupti plaukus. Bandymai atskleidė, kad greičiausiai „PureVPN“ serveriai judėjo tik 35 iš 100 Mbps greičiu.

purevpn greičio bandymo rezultatas

Tai nėra žaibiškas laikas, todėl, jei tikitės, kad naršymas internete judės greitai ir efektyviai, tada „PureVPN“ gali būti netinkamas pasirinkimas.

Registravimo politika

Žmonės naudojasi VPN, nes prisijungę prie interneto nori privatumo ir anonimiškumo. Atitinkamai prasminga, kad kažkas, kas naudoja VPN, nenorėtų, kad jo VPN įmonė registruotų srautą..

„PureVPN“ tvirtino, kad daugelį metų jie neturi jokių klientų veiklos žurnalų. Dar visai neseniai dauguma žmonių galvojo, kad kažką slepia smulkiu šriftu. Dabar, kai juos patikrino nepriklausoma JAV audito įmonė „Altius IT“, galime tai pasakyti visiškai užtikrintai „PureVPN“ nelaiko jokio tipo žurnalų, kuriuos (įskaitant vyriausybę) galima atsekti vartotojui.

Pagalba klientams

„PureVPN“ tai daro ne turėti geriausią reputaciją klientų aptarnavimas, arba. Daugelis vartotojų internete pastebėjo, kad susiduria su problemomis dėl paslaugos teikimo tik tam, kad klientų aptarnavimo skyrius galėtų jas išspręsti, o tai sukelia didelį nusivylimą..

„purevpn“ palaikymo platforma

Išvada

Rezultatas yra tas, kad nors „PureVPN“ reklamuoja kai kurias tinkamas funkcijas už konkurencingą kainą, ji ne visada tiekiama, kaip pažadėta. Dėl lėto greičio, prastos klientų aptarnavimo ir nepatikimos veiklos, tai yra prasminga ieškokite geriausio VPN kitur.

Jei vis dar dairotės, sudarėme geriausių 2020 m. VPN paslaugų sąrašą. Mes atlikome tyrimą už jus, viskas, ką jums dabar reikia padaryti, tai žiūrėti prie visų VPN paslaugų „creme de la creme“.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me