ExpressVPN İncelemesi – Hız ve Güvenlik için En İyi Seçim

Şimdiye kadar, aldatmacaya kadar canlı olmayan VPN hizmetlerindeki yorumları okumaktan bıkmış olabilirsiniz. Ama bulantı karşıtı ilaçları şimdi bırakabilirsiniz çünkü bu iyi bir tanesidir.


ExpressVPN'in yüce bir ünü vardır ve hak edip etmediğini belirlemek istedik. özellikle:

 • Bu VPN gerçekten ne kadar hızlı
 • Akış hizmetlerinin engelini kaldırma söz konusu olduğunda yutturmaca yaşadıysa
 • Herkesin söylediği kadar güvenli ise
 • Gerçekten paraya değerse

İnternette ExpressVPN'in sürekli olarak yüksek hızlara sahip olduğunu söyleyen çok fazla hız testi var. Geo kısıtlamalı akış içeriğine erişmenin kesin bir yolu olarak ExpressVPN tarafından küfür eden birkaç kişi var. Harika görünüyor. Ama bunu kendimiz görmek zorundaydık. Denedik. İşte bulduklarımız.

genel bakış

Sen ne zaman ExpressVPN sitesini ziyaret edin, ne sunduklarını hemen görürsünüz. Söz veriyorlar 90'dan fazla ülkede hızlı VPN sunucuları. Anında sevdiğiniz uygulamaların ve sitelerin engelini kaldırmaya söz veriyorlar. Güvenli ve anonim tarama sağladıklarını ve haftanın yedi günü 24 saat canlı sohbet desteği ile müşteri hizmetleri sağladıklarını söylüyorlar..

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı kolay
Günlük İlkesi: Günlük Yok politikası
Sunucu Boyutu: 3000+ sunucu
Sunucu Dağıtımı: 94 Ülke
Destek: 7/24 canlı sohbet desteği
torrenting: İzin
Yayın Akışı: İzin
VPN protokolü ve şifreleme: 256 bit AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
Merkez: İngiliz Virgin Adaları
Fiyat: $ 6.67 / ay
Resmi internet sitesi: https://www.expressvpn.com/
ExpressVPN Artıları:
 • Kullanımı kolay uygulama
 • Yüksek hızlar
 • expressvpn güvenli30-gün para iade garantisi
 • Bölünmüş tünelleme özelliği
 • Akış hizmetleriyle çalışır
 • Haftanın yedi günü, günde 24 saat canlı sohbet desteği
Cons:
 • Rekabetten daha pahalı
Özellikleri:
 • Dünyanın dört bir yanından içeriğin kilidini açar
 • 148 sunucu konumu
 • Dahili hız testi özelliği
 • Her cihaz için uygulamalar
 • 256 bit AES şifreleme
 • Etkinlik kaydı veya bağlantı kaydı yok
 • IP adresi maskeleme
 • Anonim gezinme
 • OpenVPN ve diğer protokoller
 • Sıfır bilgi DNS

ExpressVPN'e Güvenebilir misiniz??

ExpressVPN, Virgin Adaları merkezli bir işletmedir. Şirketin başkan yardımcısı, iletişim müdürleri ve diğer birkaç ekip üyesi hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bununla birlikte, takımlarının çoğu anonim olarak çalışmayı tercih ediyor. Bundan sonra biraz daha konuşacağız.

express vpn gizlilik ilkesi

ExpressVPN'in çok sıkı bir kayıt politikası yok. Gizlilik politikalarının ayrıntılarını açık ve kolay anlaşılır bir dil kullanarak ortaya koyarlar. Bununla birlikte, ExpressVPN bazı bilgilerinizi saklar. Örneğin, kullandığınız uygulamanın sürümünü, kilitlenme raporlarını, hizmete kaydolduğunuzda kullandığınız e-posta adresini, başarılı bir şekilde bağlanabildiğinizi ve İSS'nizin menşe ülkesini saklarlar..

Açıkça söylemek gerekirse, IP adresinizi saklamazlar. Ayrıca bağlandığınız konumu ve kullandığınız veri miktarını VPN'lerinde depolarlar.

ExpressVPN, servise abone olurken bir ad ve e-posta adresi kullanmanızı gerektirir. Ancak, istediğiniz şeyse ikisi de sahte olabilir.

expressvpn ödeme yöntemleri

Kredi kartları ve PayPal gibi geleneksel ödeme şekilleri hariç,, Bitcoin de dahil olmak üzere anonim ödeme yöntemlerini kullanma seçeneğiniz de vardır. Bu, ExpressVPN'i tamamen anonim bir şekilde satın alabileceğiniz anlamına gelir. Bu, birçok üst düzey VPN hizmetinde sunulan bir gizlilik özelliği değildir.

Peki ExpressVPN'i kim çalıştırıyor? Dışarıda yeterli bilgi yok. Aslında, Google ExpressVPN'in posta adresini Google'a bağladığınızda, şirketin İngiliz Virgin Adası Tortola'da bir yerde olduğunu öğrenirsiniz

Şirket başkan yardımcısı Harold Li, şirketin kurucuları operasyonel güvenlik nedeniyle kişisel kimliklerini açıklamamayı seçti. Şirketin halka açık sahipleri olmadan çalıştırılmasının kullanıcılara ekstra güvenlik ve koruma sağladığına inanıyorlar..

Dürüst olmak gerekirse, ExpressVPN'i çalıştıran kişilerin yüzlerini dışarıya koyup ayağa kalkıp ürüne karşı sorumlu olmasının veya anonimlikleri yoluyla daha büyük bir hizmet sağlayıp sağlamadıklarını kullanıcının yararına olup olmadığı konusunda karar veriyoruz. müşterileri için koruma.

ExpressVPN Ne Kadar Hızlı? Test ettik ve Hızlı…

ExpressVPN web sitesinde sürekli olarak “ultra hızlı” ve “yüksek hızlı” gibi ifadeler görürsünüz ve abartılı olup olmadıklarını merak etmek kolaydır. Yerleşik bir VPN sağlayıcısı olarak, hızlı hızlar sağlamasını beklemek bizim için doğaldır. Bundan daha azı hayal kırıklığı yaratacaktır.

Birden fazla hız testi, ExpressVPN'in hype'a kadar geldiğini kanıtlıyor. Hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahiptirler. Ve hızlar bir dizi testte tutarlıydı.

expressvpn hız testi sonuçları

Kullanım kolaylığı

ExpressVPN, ürünlerinin kullanımını kolaylaştırmak için harika bir iş çıkardı. Mantıksal bir düzeni vardır ve sezgiseldir.

Rulmanlarınızı almak sadece birkaç saniye alır ve VPN'i bir profesyonel gibi kullanabilirsiniz. Haritaya ve tıklayabileceğiniz diğer bilgilere sahip diğer VPN'lerin aksine, ExpressVPN çok basit bir tek panel arayüzüne sahiptir. VPN'ye bağlanmanıza ve VPN bağlantısını kesmenize izin veren büyük bir açma ve kapatma düğmesi vardır..

expressvpn arayüz düzeni

Sol taraftaki daraltılabilir menü, tüm uygulama özelliklerine erişmenizi sağlar. Her şey tam olarak bu ürünü kullanırken olmasını beklediğiniz yerde.

Windows'u başlattığınızda ExpressVPN'in başlatılmasını isteyip istemediğinize karar verebilir, Internet kill anahtarını etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve kullanmak istediğiniz VPN protokolünü seçebilirsiniz. Farklı VPN protokollerine aşina değilseniz, bu seçeneği otomatik olarak bırakmak en iyisidir.

ExpressVPN fiziksel konumunuza göre otomatik olarak akıllı bir konum seçecektir. Ancak, Konum Seç düğmesi, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi şehir ve ülke getirir. Ülkenin yanında bir ok varsa, bir açılır menü oluşturmak için oka tıklayabilirsiniz. Bu açılır menü size ülke içindeki belirli şehirleri sunarak bağlandığınız VPN sunucuları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar..

İşletim Sistemi Uyumluluğu

Bu, ExpressVPN'in gerçekten parladığı başka bir alandır. Onların teklifi standart platformlarla uyumluluk, iOS, Windows ve Android cihazlar dahil. Bununla birlikte, ExpressVPN ayrıca PlayStation'ınızı, Xbox'ınızı, Apple TV'nizi destekler ve hatta Amazon Fire TV'nizde çalışır. Safari, Firefox veya Chrome'da bir tarayıcı uzantısı yüklemek istiyorsanız, ExpressVPN bunu yapmanızı sağlar. Bir yönlendirici yükleme seçeneği bile var.

expressvpn uygulamaları

Eşzamanlı Bağlantılar

Sadece bir ExpressVPN aboneliği ile aynı anda üç cihaza bağlanabilirsiniz. Bu, sanal makineler ve yönlendiriciler aracılığıyla bağlanmayı içerir. Böylece evde yönlendiricinizde ExpressVPN olabilir, tüm ailenizi evdeyken koruyabilir ve işteyken veya seyahat ediyorsanız kullanabileceğiniz iki bağlantı daha olabilir.

ExpressVPN Sunucuları Nerede??

vpn sunucusu konumları vektör ifade

ExpressVPN'den daha fazlası var Dünyanın 94 ülkesinde 1.500 sunucu.

Sunucu bilgileri sayfasını ziyaret ettiğinizde, farklı sunucuların hangi protokolleri işleyebileceği ve sunucuların kurulduğu şehirler hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.. ExpressVPN hemen hemen her kıtadaki sunucuları övünebilir.

Birleşik Krallık'ta bir dizi sunucu ve Birleşik Devletler'de bir dizi sunucu vardır. Panama, Bahamalar ve Ada Adaları gibi gizlilik açısından tarafsız konumların tümü ExpressVPN sunucularına ev sahipliği yapar.

ExpressVPN Torrentlemeyi Destekliyor mu?

ExpressVPN'in göze çarpan özelliklerinden biri, dosya paylaşımı ve torrent indirirken hızlı hız arayan müşteriler için harika bir VPN olmasıdır. Dosya paylaşım programlarını bir VPN ile kullanmak isteyen birçok kişi, hızlarının büyük ölçüde etkilendiğini fark eder. İnternet servis sağlayıcıları bağlantıyı kısarak yavaşlatabilir. ExpressVPN gibi bir VPN kullanmak, İnternet kullanımı için güvenli bir şekilde şifrelenmiş bir tünel vererek sorunu çözecektir..

ekspresvpn torrent

ExpressVPN Ne Kadar Güvenli??

IP adresinizi gizlemenin yanı sıra, trafiğinizi diğer kullanıcılarla karıştırmanın yanı sıra ExpressVPN, İnternet trafiğinizi şifreler. Bu, ISS'niz veya yerel Wi-Fi operatörünüz de dahil olmak üzere üçüncü taraflarca okunmayacağı anlamına gelir.

ExpressVPN bunu 256 bit anahtarlı AES kullanarak başarabilir. Bu, ABD hükümetinin kullandığı şifreleme standardıdır. Ayrıca dünya çapında güvenlik uzmanları tarafından kullanılan şifreleme standardıdır..

expressvpn güvenliğiBaşka bir deyişle, verileriniz 115,792,089,237,316,195,423,570,985,008,687,907,853,269,984,665,640,560,000,000,000,000,000,000,000,000 olası kombinasyona sahip bir şifreleme anahtarı kullanılarak şifrelenir. Gezegendeki en güçlü bilgisayarlar, tüm zamanlarını verilerinizin şifresini çözmeye çalışsalar bile, milyarlarca yıl alacaktı. ExpressVPN bu kadar güvenli.

ExpressVPN, bilgisayarınız ve kullanmayı seçtiğiniz VPN sunucusu arasında bir güvenlik katmanı sağlayan bir dizi VPN protokolü sunar. ExpressVPN, kullanacağınız VPN protokolünü kolayca seçmenizi sağlar. Ancak, insanların çoğunluğu VPN protokolü seçenekleri arasındaki farkı anlamadığından, ExpressVPN'in kullandığınız ağ için uygun protokolü seçmesine izin verecek şekilde otomatik seçmek en iyisidir..

Destek

ExpressVPN destek almanın üç ana yolunu sunar. Sorun giderme kılavuzlarından yararlanabilir, talimatlar alabilir veya gerçek zamanlı canlı sohbet yoluyla bir insanla konuşabilirsiniz..

expressvpn desteği

expressvpn canlı sohbet

7/24 canlı sohbet seçeneği ExpressVPN'in gerçekten parladığı yerdir. Hangi soruyu sorursanız olun, ürünleri ile ilgili olduğu sürece uzman ekipleri size tam bir cevap vermeye hazırdır. Netflix'e bağlanırken bir sorunla karşılaştık. Sohbet hakkında bir soru sorduk ve Netflix'e erişim izni veren sunuculara yönlendirildik.

ExpressVPN'i bir yönlendiriciye kurmakla ilgili bir sorumuz vardı. ExpressVPN ürün yazılımını mevcut yönlendiricimize kurma hakkında bilgi verildi ve ürün yazılımı zaten kurulu olan bir yönlendiriciyi nereden satın alabileceğimiz hakkında bilgi verildi.

VPN'nin farklı cihazlarda nasıl sorun giderileceğini veya yükleneceğini adım adım gösteren bazı eğitici videolar vardır. ExpressVPN, gözden geçirdiğimiz diğer VPN'lerin hiçbirinde görmediğimiz mükemmel bir destek sunuyor.

ExpressVPN ABD Netflix ile Çalışıyor mu??

Doğrudan cevap evet. Ancak, Netflix kullanıma hazır olarak çalışmaz. ExpressVPN kullanarak Netflix'te ABD içeriğine ilk kez erişmeye çalıştığımızda, korkunç hata kodunu aldık.

expressvpn netflix bağlamak

İlk başta şaşırdık çünkü ExpressVPN, Netflix'in kullandığı Coğrafi kısıtlamaları aşabilmek için olağanüstü bir üne sahip. Bu yüzden müşteri desteğiyle iletişime geçtik ve takip etmemiz gereken adımlarla hızlı bir şekilde bize yürüdüler. Öğrenin, ExpressVPN'in ABD'de Netflix'e erişime izin vermek için kullandığı belirli sunucular var. Hangi sunucuyu seçeceğimiz söylendiğinde, ABD kısıtlamaları olmadan ABD Netflix, Amazon Prime, Hulu ve hatta YouTube'dan keyif aldık.

Fiyatlandırma

Başlangıçta belirttiğimiz gibi, ExpressVPN bugün piyasadaki diğer popüler VPN'lerin çoğundan daha pahalı.

expressvpn fiyatlandırması

Bir aylık planın maliyeti 12,95 ABD dolarıdır. Altı aylık bir planın aylık maliyeti 9,99 dolardır. 12 aylık bir planın maliyeti 8,32 dolar. Ne kadar uzun süre abonelik satın alırsanız, aylık ücretiniz o kadar düşük olur. ExpressVPN'in ek maliyeti, şirketin piyasadaki en güvenilir platformu sağlamaya odaklanmasıdır.. Müşterilerinin üstün ve güvenli bir deneyim yaşamasını istiyorlar. Orada en ucuz isimsiz VPN ile rekabet etmek için savaşmıyorlar.

30-gün para iade garantisiBununla birlikte, ExpressVPN, müşterilere ücretsiz VPN hizmeti kazanmaları için yollar sunuyor. Örneğin, bir tavsiye programı var. Gerçekten üye olan ExpressVPN'e atıfta bulunduğunuz her müşteri için 30 günlük ücretsiz hizmet kazanırsınız.

ExpressVPN için başlıca kredi kartlarını, PayPal, Bitcoin ve uluslararası kabul görmüş bir dizi ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz..

ExpressVPN, herhangi bir nedenle hizmetten memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisi sunar.

Sonuç

ExpressVPN iyi tasarlanmış muhteşem bir üründür. Mükemmel güvenlik, inanılmaz performans ve harika müşteri hizmetleri sunar. Netflix ve Prime Video gibi akış hizmetleriyle mükemmel çalışır ve en yeni güvenlik ve gizliliği kullanır.

ExpressVPN, Çin ve Türkiye gibi ülkelerde sansürden kaçınabilir. ExpressVPN erişim günlüklerini tutmaz, bu yüzden torrent indirip indirirken bile bağlantınızın özel olduğunu bilirsiniz.

ExpressVPN bulabileceğiniz en ucuz servis değildir. Ancak, sizin için ne ödeme olsun. 90'dan fazla ülkede 140'tan fazla sunucu yeri vardır. Bu, nerede olursanız olun güvenilir, hızlı bağlantılarınız olduğu anlamına gelir.

ExpressVPN 4.8 üzerinden 5 yıldız veriyoruz.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me