Saf VPN’e Dürüst Bir Bakış – Satın Almadan ÖNCE Okuyun

Bazen çok uzun zamandır faaliyet gösteren bir şirketin mutlaka en iyisi değil, sadece… eski olduğunu fark ettiniz mi? Dostlar, kendi gizlilik politikanızı okuyun.

2006 yılında kurulan PureVPN, eski servis sağlayıcılar pazarda. Ancak, bu incelemede göreceğimiz gibi, bu mutlaka bu şirketin hizmetlerinin en iyisi olduğu anlamına gelmez.

PureVPN kadar iyi puan vermeyen sağlayıcılar olsa da, çevrimiçi gizliliğiniz ve anonimliğiniz, yalnızca “belki” yeterince iyi bir VPN kullanarak risk altına alınması gereken şeyler değildir. Bunun yerine, kendinizi koruduğunuzda sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına güvenebileceğiniz en yüksek puanlı bir VPN ile gitmeniz tavsiye edilir.

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

PureVPN'e Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı kolay
Günlük İlkesi: Şüpheli günlük kaydı politikası
Sunucu Boyutu: 2000 ++ sunucuları
Sunucu Dağıtımı: 180 ülke
Destek: Sohbet desteği
torrenting: İzin
Yayın Akışı: Çok sınırlı
VPN protokolü ve şifreleme: OpenVPN, IKEv2, L2TP / IPSec, SSTP ve PPTP; AES 256 bit şifreleme
Merkez: Hong Kong
Fiyat: 3,33 $ / ay
Resmi internet sitesi: https://www.purevpn.com/

VPN Nedir?

VPN olmadan internette sörf yaparsanız, korumasız her türlü kötü aktörden. Kötü amaçlı yazılım ve virüslerle karşılaşabilirsiniz, tahribat yaratarak veri kaybetmenize neden olabilir. Ayrıca, bilgisayar korsanlarına, kimlik hırsızlarına ve diğerlerine hassas, özel bilgilerinize erişim izni veriyor olabilirsiniz..

vpn nedir

Web'de bir VPN ile gezinmek, çevrimiçi olduğunuzda tüm veriler şifreleme yoluyla gönderilir VPN sağlayıcınız tarafından sahip olunan ve yönetilen güvenli bir sunucuya. Bu, çevrimiçi dolaştığınız yerden bağımsız olarak herhangi bir siber kötünün hareketlerinizi takip edemeyeceği anlamına gelir.

Bir VPN kullanmanın başka avantajları da olabilir. Örneğin, size web sitelerine erişim aksi takdirde kısıtlanacak veya güvensiz sayılacaktır. Aktivistler hükümet sansürlerini dolaşmak için VPN kullanıyor ve bazı insanlar bölge kilitli içerik sağlam bir VPN sayesinde.

Saf VPN Sunucusu Konumları

PureVPN 2006 yılında faaliyete başladığında sadece iki sunucusu vardı. On yıldan fazla bir geçmişe sahip oldukları için 140'tan fazla ülkede bulunan 2.000'den fazla sunucuya sahip olduklarını duyuruyorlar..

purevpn sunucusu konumları

VPN sunucu konumları Kuzey, Orta ve Güney Amerika ile Afrika, Asya, Avrupa ve Okyanusya'yı içerir. Bu oldukça etkileyici bir yayılma, PureVPN’in lehine bir işaret. Ancak, bunların merkezi Hong Kong'da. Çin'in bölgedeki nüfuzunun artan gücü sayesinde, bu bir çevrimiçi gizlilik sağlayıcısının ev ofisi için mutlaka en avantajlı yer değildir..

Çin'in çevrimiçi politikalar kötü şöhretlidir, işte bu yüzden vatandaşlarının birçoğu bir VPN yararına olmadan çevrimiçi olmaya cesaret edemezdi. Ülke hükümeti VPN sağlayıcılarına artan kısıtlamalar koymaya ve uymayan sunucuları yasaklamaya çalışıyor. Hong Kong, Çin’in birçok ülkesinden özerklik kazandıran özel yasal statüye sahiptir. baskıcı yasalar, ancak PureVPN’in müşterilerinin gizliliğini bir noktada olumsuz etkileyebilecek bulanık bir durum.

Bunu söyledikten sonra, PureVPN'in bu 140 konumun her birinde mutlaka fiziksel sunucuları olmadığını belirtmek gerekir. Çoğu durumda şirket bunun yerine sanal sunucular kullanır. Bu sunucular yazılım tarafından tanımlanır. Temel olarak, tek bir fiziksel sunucu birden fazla sanal sunucuyu barındırarak farklı konumlarda barındırıldıklarını gösterir. Verilerinin nereye yönlendirildiğinden emin olmak isteyen kullanıcılar bu özelliği beğenmeyebilir.

Fiyatlandırma

PureVPN yapar ücretsiz deneme teklif etmeyin ancak hizmet için ödeme yaparsanız ve bunun eşit düzeyde olmadığına karar verirseniz, 31 günlük, yüzde 100 para iade garantisinden yararlanabilirsiniz..

Saf VPN'e Dürüst Bir Bakış - Satın Almadan ÖNCE Okuyun

Temel bir aydan aya PureVPN hesabı aylık yaklaşık 10,95 ABD dolarıdır. Bir yıllık abonelik 50 dolardan daha düşük bir fiyata alınabilir. Şirket, iki, üç veya beş yıllık planlarda indirimli fiyat alabileceğiniz sık sık özel ürünler işletiyor.

Eklenti hizmetleri için kullanılabilir Ekstra ücretler. Bu hizmetler bir güvenlik duvarı, özel bir IP adresi ve DDoS koruması içerebilir. Bu eklentilerin çoğu ayda fazladan iki ila üç dolar daha çalışır. maliyetinize önemli ölçüde ekleyin.

Özellikleri

PureVPN, neredeyse her cihazla uyumluluk ve her türlü yönlendirici, akış hizmeti ve akıllı televizyon ile çalışma yeteneği gibi oldukça iyi özellikler sunar. Şirket içi TOR sunmaz, bu nedenle ekstra bir koruma istiyorsanız ek bir satın alma işlemi yapmanız gerekir..

purevpn özellikleri

Bununla birlikte, bunlar operasyonel olduklarında istenen özelliklerdir. PureVPN için kötü haber şu ki özelliklerinin çoğu sadece bu kadar güvenilir değil. Kill switch gibi bazı özellikler için, “çoğu zaman” çalışmak yeterince iyi değildir. Gelişmiş kullanıcılar daha fazla güvenilirlik talep etmelidir.

Hayal Kırıklığı Hızı

PureVPN'in arzulanan çok şey bıraktığı bir başka alan da hızlarıdır. Herhangi bir VPN kullanmak hız ile biraz tahribat oynamak zorundadır, ancak kaplumbağa benzeri hız PureVPN'in çalıştığı saçınızı yırtmak için yeterlidir. Testler, PureVPN’in en hızlı sunucularının 100 Mbps'den sadece 35 oranında hareket ettiğini ortaya koydu.

purevpn hız testi sonucu

Bu şimşek hızında bir zaman değildir, bu nedenle web taramanızın hız ve verimlilikle hareket etmesini bekliyorsanız, PureVPN sizin için doğru seçim olmayabilir.

Günlük İlkesi

Kullanıcılar VPN'leri kullanıyor çünkü çevrimiçi olduklarında gizlilik ve anonimlik istiyorlar. Buna göre, bir VPN kullanan birisinin VPN şirketlerinin trafiğini günlüğe kaydetmesini istemez.

PureVPN uzun yıllardır müşterilerinin faaliyetlerinin kayıtlarını tutmadıklarını iddia etti. Yakın zamana kadar, çoğu insan ince baskıda bir şey sakladıklarını düşünüyor. Artık bağımsız ABD denetim firması Altius IT tarafından denetlendiklerine göre, kesinlikle PureVPN (hükümet dahil) bir kullanıcıya geri izlenebilecek herhangi bir günlük tutmaz.

Müşteri desteği

PureVPN yapar değil en iyi üne sahip olmak müşteri servisi, Ya. Birçok kullanıcı, yalnızca müşteri hizmetleri departmanı tarafından kaçamayacak şekilde hizmetle ilgili sorun yaşadığını çevrimiçi olarak belirtti ve büyük bir hayal kırıklığına yol açtı..

purevpn destek platformu

Sonuç

Sonuç olarak, PureVPN bazı iyi özellikleri rekabetçi bir fiyata tanıtırken, her zaman söz verildiği gibi sunulmuyor. Yavaş hız, kötü müşteri hizmetleri ve güvenilir olmayan performans ile başka bir yerde en iyi VPN'i arayın.

Hala etrafınıza bakıyorsanız, 2020'nin sunduğu en iyi VPN hizmetlerinin bir listesini hazırladık. Araştırmayı sizin için yaptık, şimdi yapmanız gereken tek şey tüm VPN hizmetlerinin creme de la creme'inde.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me