VyprVPN İnceleme 2020 – 4. En İyi Seçim – Hız + Güvenlik Test Sonuçları

VPN hizmet endüstrisi hakkında biraz olumlu haber arıyorsanız, bu incelemeyi beğeneceksiniz.

VyprVPN harika bir logodan daha fazlasıdır. Ve hata yapma, son derece havalı bir logo. İsviçre merkezli bu şirket, yüksek kaliteli hizmet sunmak için itibar kazanacak kadar uzun süredir faaliyet gösteriyor.

VyprVPN, ağlarındaki her bir sunucuya sahip olmaları nedeniyle diğer VPN şirketlerinden farklıdır. Bu, güvenlik üzerinde tam kontrole sahip oldukları ve inanılmaz hızlar sundukları anlamına gelir.

Okumaya devam et. Bu iyi olanlardan biri.

vyprvpn logosu


VyprVPN Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı kolay
Günlük İlkesi: Sıfır Günlük Politikası
Sunucu Boyutu: 700 ++ sunucu
Sunucu Dağıtımı: 70 ++ konum
Destek: 7/24 Canlı Sohbet Desteği
torrenting: İzin
Yayın Akışı: İzin
VPN protokolü ve şifreleme: OpenVPN protokolü, PPTP, IPSec ve L2TP; AES 256 bit şifreleme
Merkez: İsviçre
Fiyat: $ 3.75 / ay
Resmi internet sitesi: https://www.vyprvpn.com

Şirket Tarihçesi

VyprVPN'in ana şirketi Altın Kurbağa.  ��

Golden Frog, çevrimiçi gizlilik alanında öncü olarak ün kazandı. İnternet başladığından beri bunu yapıyorlar.

Golden Frog 1994 yılında kuruldu. Şirketin kuruluşu Room 641a Olayına bir yanıttı. Gün ışığına çıktı Ulusal Güvenlik Ajansı ABD vatandaşlarını yasadışı yollarla araştırıyordu, AT ağ kablolarına dokunarak&T.

Raporlara göre, Golden Frog bunu FCC'nin dikkatine sundu. Amaçları güvenlik sorununu herkese açık hale getirmekti. FCC'ye şikayette bulunsalar da şikayetleri göz ardı edildi. Böylece meseleleri kendi ellerine alma konusunda cesur bir karar verdiler.

O zamandan beri, VyprVPN'in arkasındaki ana şirket İnternet gizliliği savaşında lider oldu. Şunlardan biri olarak ün yapmışlar: dünyanın en iyi VPN'leri bu alanda yaptıkları iş yüzünden.

VyprVPN Artıları

 • Yüksek hızlar
 • Geliştirilmiş güvenlik
 • Güvenilirlik
 • VPN engellemesini yenmek için bukalemun protokolü
 • Kendi sahipli ve kendi kendine çalışan sunucu ağı
 • Çeşitli platformlarda ve cihazlarda çalışan, kullanımı kolay uygulama
 • Gizliliğinizi korumak için Kill switch özelliği
 • Kayıt Olmama Politikası
 • Torrent kullanımına izin verildi

Planlar ve Fiyatlandırma

Çoğu VPN hizmeti, sınırlı hizmetlerle ücretsiz bir plan ve daha fazla hizmet sunan ücretli bir plan sunar. VyprVPN, tek bedene uyan bir planın aksine birden fazla ücretli plana sahip olmalarından farklıdır.

Temel abonelik planı şunları sağlar:

 • Sınırsız veri
 • Üç bağlantıya kadar

VyprVPN Fiyatlandırma PlanlarıPlanı tüm yıl boyunca satın alırsanız, bu aylık 60 ABD doları veya 5 ABD dolarıdır. Aylık abonelikle satın alırsanız aynı plan size aylık 9,95 ABD doları tutar.

Premium plan şunları sağlar:

 • Aynı anda beş bağlantı
 • Bukalemun protokolü
 • VyprVPN Bulut

Planı tüm yıl boyunca satın alırsanız, aylık 80 ABD doları veya 6,67 ABD dolarıdır. Aylık abonelik size aylık 12,95 dolara mal olacak.

Temel ve premium abonelik planlarına sahip olmanın avantajları ve dezavantajları vardır. Olumlu tarafı, sadece ihtiyacınız olanı ödersiniz. VyprVPN hizmetleri için uygun bir fiyat sunar. Temel planın dezavantajı, bir VPN için ödeme yaptığınız, ancak şirketin sunduğu tüm hizmetleri alamamanızdır..

VyprVPN ile ilgili iyi olan tek şey, tüm paketlerinin üç günlük ücretsiz deneme sürümüyle gelmesidir. Deneme süresinde, bant genişliği sınırlaması olmadan hizmeti kullanabilirsiniz. İnce baskıyı okumak önemlidir. VyprVPN hiçbir koşulda hiçbir şekilde geri ödeme yapmaz. Bu nedenle, üç günlük deneme süresinden yararlanmanızı ve hizmeti olabildiğince kapsamlı bir şekilde test etmenizi öneririz. Planınıza bağlı kaldığınızda, geri dönüş yok.

Deneme hizmetinden hoşlanmıyorsanız, VPN'nizi iptal etmek kolaydır. basitçe:

 • Kontrol paneli URL'nize giriş yapın
 • Hesaplar altında, "Hizmeti İptal Et" i tıklayın
 • İptal için bir neden belirtin

vyprvpn faturalandırma süreciVyprVPN PayPal, AliPay ve kredi kartlarıyla ödeme yapılmasına olanak tanır. Diğer VPN'ler gibi kripto para birimi veya hediye kartları kullanarak anonim ödeme yapma seçeneği yoktur. Bu, tam gizlilik sağlayan bir VPN arayan kişiler için endişe kaynağı olabilir.

VyprVPN'in sunduğu iş seçeneği biraz daha pahalıdır, ancak girişimciler, gazeteciler ve yurtdışında çalışan kişiler için mükemmeldir. Ekibinizle birden fazla sunucuda veya bulutta çalışmanıza erişim sağlar.

Olumlu tarafı, VyprVPN'in geri ödeme yapmaması, gölgeli veya şüpheli bir geri ödeme politikası olmadığı anlamına gelir. Hiçbir gizli ücret ve iptal için hile yok. Satın alırsanız beğen, çünkü yıl boyunca sıkışıp kaldın.

VyprVPN'e Güvenebilir misiniz??

VyprVPN ve ana şirketi Golden Frog, müşterilerine en üst düzeyde gizlilik sağlamayı taahhüt eder. Bu yüzden İsviçre'deki şirketlerini kuruyorlar. VPN ve tüm müşteri verileri İsviçre veri yasalarıyla korunmaktadır.

vyprvpn nasıl çalışırİsviçre, gizlilik ve veri koruma yasalarıyla tanınan bir ülkedir. Ulusal yapının bir parçasıdır. İsviçre bağımsız bir ülkedir. AB'ye ait değiller, birçok siyasi işte tarafsızlar ve 5 göze veya 14 göz gözetimine ait değiller.

Bu, İsviçre'nin bu işletmenin evi olarak seçilmesinin nedenlerinden biridir.. VyprVPN sahipleri Texas'lıdır ve çevrimiçi gizlilik ve kitlesel gözetimin şiddetli savunucularıdır.

Gizlilik söz konusu olduğunda VyprVPN, VPN sunucu ağlarına sahip oldukları ve yönettikleri için öne çıkıyor. Üçüncü taraf yok. VyprVPN, platformlarının çalıştığı tüm donanım, kod ve ağ üzerinde% 100 kontrole sahiptir.

Bazı iyi VPN'ler üçüncü taraf DNS kullanır. Bu sorunludur, çünkü üçüncü taraflar tarama isteklerinize erişmelerini sağlayan DNS isteklerinizi kaydedebilir. VyprVPN DNS isteklerinizi şifreleyerek ve üçüncü tarafların gözetlemesini önleyerek korur.

Bir ceza soruşturması varsa, Golden Frog kolluk kuvvetleri ile işbirliği yapar. Müşterilerini tanımlayacak bilgiler vermeden önce mahkeme celbi talep ederler. Müşteriyi tanımlamak için yalnızca asgari miktarda bilgi sağladığını iddia ederler. Yasaya göre, Golden Frog hükümet yetkilileri tarafından soruşturulup sorulmadığını müşterilere söyleyemez.

VyprVPN’in Kayıt Politikası

VyprVPN güvenli ağı üzerinden gizliliğinizi korumayı taahhüt eder.

vyprvpn gizlilik günlüğü

VyprVPN torrentlere izin veriyor mu?

vpn torrentGolden Frog İsviçre köklerine kadar yaşar. Gizlilik politikasında, kullanıcılarının gizliliğine azami ölçüde saygı duydukları açıktır. Sonuç olarak, tüm trafik eşit olarak ele alınır. Bu, VyprVPN'in torrentler için kullanılabileceği anlamına gelir. Şirket, kullanıcıların ülkelerini yöneten telif hakkı yasalarının sınırları dahilinde kalmasını öneriyor.

VyprVPN'in hızlı sunucuları vardır. Sorunsuz bir torrent deneyimine sahip olmanın anahtarı budur. Tornalamaya tüm VyprVPN sunucularında izin verilir. Bant genişliği sınırlaması yoktur ve sunucu değiştirmede sınır yoktur. VyprVPN'in elinde 700'den fazla sunucu ve 200.000'den fazla IP adresi bulunmaktadır.

VyprVPN’nin bukalemun özelliği şifreli trafiği normal SSL gibi gösterir. Bu, VPN'leri engellemek için tasarlanmış güvenlik duvarlarını ve diğer yazılımları atlamanızı kolaylaştırır.

Şirket trafiği şifrelemek için AES - 256 kullanıyor. Bu, gönderdiğiniz veya aldığınız bilgilerin kaba kuvvet saldırıları tarafından kırılamayacağı anlamına gelir.

VyprVPN Ne Kadar Hızlı??

VyprVPN, çoğu VPN hizmeti gibi, dünyanın en hızlısı olduğunu iddia ediyor. Ancak, testimize göre, bu tam olarak doğru değil. İyi olan şey, dünyadaki en hızlı olmadıkları için kötü oldukları anlamına gelmez. Aslında, bu hizmetin sağladığı hızlardan memnun kaldık.

En yakın sunucuyu seçerken, sonuç şuydu:

vyprvpn hız sonucu

VyprVPN kullanırken bile, indirme numaralarının yüksek tanımlı videolara göz atmak ve video akışı için yeterince hızlı olduğunu açıkça görebilirsiniz. Bu, torrentler için go-to-servisiniz olmayabilir, ancak tartışacağımız gibi torrent, bu hizmetle her zaman iyi bir fikir değildir.

VyprVPN, VPN bağlantı hızına yakın olmayan hızlar sunar. Bu ile eşit koyar, daha iyi değilse en iyi performans gösteren VPN'lerin çoğunluğu.

VyprVPN’in Müşteri Hizmetleri

Bazı şirketler müşteri desteğini gereksiz bir gider olarak görüyor. İyi şirketler müşteri desteğini müşterilerine bir yatırım olarak görür. Bir işletmenin müşteri desteğini iyi hissetmenin tek yolu, onlarla etkileşim kurmaktır. VyprVPN'in müşteri desteğini nasıl gördüğüne dair daha iyi bir fikir edinmek için bir dizi soru uyguladık.

vyprvpn destek sohbetiBiz gerçeği seviyoruz günün 24 saati, haftanın yedi günü, yılın 365 günü müşteri destek hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz web sitelerindeki canlı sohbet özelliği ile.

VyprVPN müşteri desteğini ciddiye alır. Bir VPN kullanırken, yalnızca hizmeti satın almazsınız. İhtiyacınız olduğunda ihtiyaç duyduğunuz müşteri desteğini veya teknik desteği sağlayacak birine ihtiyacınız var.

VyprVPN telefon desteği sunmaz. Ancak, canlı sohbet seçenekleri hızlı ve etkilidir. Sorunlarınızı gerçek zamanlı olarak ele alıyorlar.

VyprVPN ayrıca uygulamadan destek biletleme sunuyor. Canlı sohbetlerine bağlı bir bilet sistemi var. Forumlarında yardım sağlayan bir destek ekibi var. VyprVPN her bakımdan müşterilerinin refahı konusunda endişe duyduklarını ve müşteri desteğini genel iş modellerinin karmaşık bir parçası olarak gördüklerini gösteriyor.

VyprVPN’in Sunucuları Nerede?

VyprVPN sunucu konumlarıVyprVPN'in dünya çapında 70'den fazla sunucu konumu var.

Tüm sunucuları, listelenen şehre göre coğrafi olarak konumlandırılmış IP'ler sunar. VyprVPN'in bu hedefe ulaşmasının iki yolu vardır. Ya sunucuları fiziksel olarak bu konuma yerleştirilmiş ya da sanal sunucu kullanıyorlar, bu da o konuma yerleştirilmiş gibi görünüyor.

VyprVPN'in genellikle kısıtlayıcı İnternet politikaları olan ülkelerde fiziksel sunucuları yoktur. Bunun yerine, sanal sunucuları şifreleme ağ geçidini tehlikeli hükümetlerin elinden uzak tutmasına ve bu ülkelerdeki ülkelere IP erişimi sağlamalarına izin veriyor.

Bazen, sanal sunucuları, müşteri kullanımına bağlı olarak yeni fiziksel sunucuların nereye dağıtılması gerektiğine karar vermek amacıyla yeni konumları test etmenin bir yolu olarak kullanacaklardır. VyprVPN'in sunucuları için konum seçerken sahip olduğu üç hedef performans, güvenlik ve IP konumudur.

VyprVPN'in fiziksel sunucularının nerede bulunacağını veya sanal sunucuların nereye yerleştirileceğini seçerken dikkate aldığı birkaç faktör vardır. Altyapının bulunduğu yere bakılmaksızın, VyprVPN müşteri bilgilerini yalnızca Zürich, İsviçre'de fiziksel olarak saklamayı vaat ediyor. Şirketlerinin fiziksel olarak konumlandırıldığı ve birleştiği yer burası.

Cihaz ve Platform Desteği

vyprvpn desteklenen işletim sistemiVyprVPN birkaç cihaz için destek sunar. Bunlar Mac, Windows, Android ve diğer birçok hizmet ve uygulamayı içerir.

VyprVPN bir VPN yönlendirici uygulaması sunar ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Uygulama yönlendiricinize geldiğinde, ona birkaç cihaz bağlayabilirsiniz. Bu, aboneliğinizin gücünü artırır. Üç cihaz için bir aboneliğiniz varsa, yönlendiriciniz yalnızca bir cihaz olarak sayılır.

Ancak, evinizdeki yönlendiricinize bağlanan her bir cihaz bir VPN'ye sahip olmanın avantajlarından yararlanır. Belirli bir cihazın şifrelenmiş veya şifrelenmemiş bir bağlantıya sahip olup olmayacağını belirtebilirsiniz..

Sonuç

Genel olarak, VyprVPN'den çok memnunuz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Vardır hız, bir iki katmanlı fiyatlandırma, sağlayan bir hizmet her yerde çalışma yeteneği dünyada, yıldız müşteri desteği, ve bir kill switch özelliği. VyprVPN, hız ve güvenilirlikten ödün vermek zorunda kalmadan verilerinizi güvende tutacak sağlam bir deneyim sunar.

vyprvpn logosu

Şimdi tam bir noktaya değindiğimiz sürece, beklentilerimiz ve önceliklerimizde farklılıklar var. Çoğunuz elinizi devirmek isteseniz de, en güvenli VPN, birkaçı hala bir daha uygun maliyetli çözüm. Durum ne olursa olsun, birkaçınızın hala etkilenmediğini biliyoruz. Neyse ki, maçın bu noktasında, sadece bir avuç yarışmacı var NordVPN ve Surfshark. Bu nedenle, dikkatle gözden geçirdiğimiz incelemeyi gözden geçirmenizi istiyoruz. en iyi VPN seçtikten sonra şampiyonunuzu seçebilirsiniz.

Nihayetinde, kazananın kim olduğuna sadece sen karar verebilirsin.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me