CyberGhost – טוב אך לא נהדר (תוצאות הבדיקה המלאות שלנו)

זה די טוב. לא מושלם, אכפת לך אבל די טוב. אתה יכול לעשות יותר גרוע תמורת הרבה יותר כסף.

באתר האינטרנט שלה, Cyberghost דוגלת בכך שהם "תומך ומקדם מרכזי בזכויות אזרח, חברה חופשית ותרבות אינטרנט לא מצונזרת."

לדעתנו, זה מקום די טוב להתחיל בו.

חברה רומנית זו הוקמה בשנת 2011, אך לאחרונה נרכשה על ידי קרוסריידר לימיטד ורוברט קנאפ. ככאלה, נראה שהם מוכנים להציע שירותים משופרים ברציפות שיכולים לעזור לחברה לעלות אפילו יותר בדירוג שירותי VPN. CyberGhost טוענת לספק את שירותיהם יותר מ 20 מיליון אנשים ברחבי העולם. בנוסף, CyberGhost מציעה פרוטוקולים מוצקים עם OpenVPN ו- IPSec, בין היתר. עם קידוד AES-256 סיביות, קל לראות שפרטיות ואנונימיות שלך מובטחות בשירות זה.

CyberGhost נועד להסתיר ביעילות את כתובת ה- IP שלך בזמן הגלישה, והכללת מתג להרוג פירושה שאתה יכול לגלוש בלי לדאוג לחשיפת המיקום והזהות האמיתיים שלך..

אתה יכול אפילו להחזיק עד שבעה מכשירים בו זמנית המחוברים ל- CyberGhost, וזה מושלם לכל אחד עם מספר רב של מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים..

סקירה כללית של סייברגוסט

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות יומן
גודל שרת: 3000 ++ שרתי
הפצת שרת: 59 מדינות
תמיכה: צ'אט חי
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: פרוטוקול OpenVPN, L2TP ו- IPSec; הצפנת AES 256 סיביות
המטה: רומניה
מחיר: $ 2.75 לחודש
אתר רשמי: https://www.cyberghostvpn.com

פיתרון ידידותי רב פלטפורמה

איך עובד הסייברגוסטבין אם המכשירים שלך מפעילים Mac, Windows, iOS או Android, הם תואמים את CyberGhost. משתמשים מתקדמים יעריכו את היכולת לחבר גם את התקני הלינוקס שלהם ולחבר את השירות לנתב.

למרות שהיא אינה נרחבת כמו מנהיגים אחרים בתעשייה, CyberGhost כולל גם מבחר חזק יחסית של שרתים שנמצאים ברחבי העולם. כל זה זמין במחיר שווה לכל נפש, אבל זה בהחלט לא vpn בחינם.

ספקי VPN אחרים מציעים פרוטוקולי אבטחה מעט טובים יותר ושיעורי העברת נתונים מהירים יותר בנוסף לרשתות שרת רחבות יותר. עם זאת, CyberGhost היא ללא ספק בחירה סולידית.

אבטחה והצפנה

crack-aes-256

למרות ש- CyberGhost לא נוקטת אמצעי אבטחה לקצה הקצה שמספקים ספקים אחרים, הם עדיין מספקים הגנה מובילה בתעשייה. זה כולל מגוון של פרוטוקולי VPN, כולל ה- פרוטוקול OpenVPN מועדף בהרבה. IPSec ו- L2Tp זמינים גם יחד עם כמה אחרים. היכולת לבחור את הפרוטוקול המתאים זה יתרון גדול עבור משתמשים מתוחכמים רבים יותר.

בנוסף לפרוטוקולים אמינים, אתה מקבל הצפנת AES-256 סיביות. זה סוג ההצפנה שמשמשת באופן נרחב על ידי הממשלה והצבא. אתה יכול לסמוך שתעבורת האינטרנט שלך תהיה מוצפן ברמה כמעט בלתי ניתנת לשבירה.

אם אתה מעדיף להשתמש ב- TOR בנוסף ל- VPN, CyberGhost הוא בחירה טובה עבורך. VPN זה תואם לחלוטין את TOR. אלה שחשים צורך בביטחון רב עוד יותר עשויים לרצות לבדוק את תכונת ההצפנה הכפולה, מה שאומר שנתוני אימות ונתוני VPN שניהם מוצפנים..

מיקומי השרת של CyberGhost

נכון לעכשיו, CyberGhost מתהדרת ב- סך של 3,066 שרתים. זה הרבה יותר ממה שרוב ספקי ה- VPN יכולים להציע, אבל לא ממש טובים כמו מה שזמין דרך כמה מחברות ה- VPN הטובות ביותר. השרתים של CyberGhost מופצים על פני 59 מדינות, והחברה אומרת שהם כל הזמן שואפים להביא יותר שרתים ברשת במגוון הולך וגדל של מיקומים..

בארה"ב CyberGhost מנהלת יותר מ- 500 שרתים, עם 89 נוספים בקנדה. אין להם שרתים במקסיקו, אבל ישנם 10 בקוסטה ריקה. הכיסוי בדרום אמריקה טוב למדי בהשוואה לספקים אחרים. השרתים ממוקמים בקולומביה, ברזיל וצ'ילה.

בדומה לחברות VPN רבות אחרות, הכיסוי באפריקה מוגבל למדי. עם זאת, שרתים נמצאים בדרום אפריקה ובקניה. המזרח התיכון אינו מיוצג באופן דומה, כאשר תשעה שרתים נמצאים בישראל ועשרה נמצאים בפקיסטן, הכללה יוצאת דופן בקרב ספקי VPN רבים.

שרתים בכל מקום

מיקומי שרת

אירופה מכוסה באופן מקיף מפורטוגל לאוקראינה ומאיסלנד ליוון. אפילו מדינות קטנות יותר כמו אלבניה, בוסניה והרצגובינה, בלארוס, קפריסין, אסטוניה, ליטא, לטביה, מולדובה, מקדוניה, סרביה, סלובניה וסלובקיה מכוסות.

שרתים שנמצאו בהונג קונג, אינדונזיה, הודו, יפן, דרום קוריאה, מלזיה, סינגפור, תאילנד וויאטנאם, פירושו כי האזור האסייתי מיוצג היטב. כמו כן, ניו זילנד ואוסטרליה מכוסות על ידי מאות שרתים.

חלק מספקי שירותי VPN משתמשים בשילוב של שרתים פיזיים ווירטואליים. שרתים פיזיים שוכנים למעשה במיקום הגאוגרפי שאליו הם מוקצים. עם זאת, שרתים וירטואליים עשויים להיות בכל מקום ויטענו בתוכנה הגורמת להיראות כאילו הם נמצאים במדינה בה שירות VPN אומר שהשרת נמצא.

אין שום דבר שגוי מטבעו בתרגול זה. עם זאת, חלק ממשתמשי ה- VPN מודאגים מאיזו מדינה מנותבים את תעבורת האינטרנט שלהם. מנקודת המבט שלהם, הם מעדיפים הרבה יותר לעסוק בשרתים פיזיים רק כדי שיידעו בדיוק לאן הנתונים שלהם הולכים.

CyberGhost משתמש בשילוב של שרתים פיזיים ווירטואליים. נציג מטעם החברה מציין כי רוב השרתים שלה הם פיזיים. עם זאת, יש להם מידה של וירטואליזציה בכמעט 350 מהשרתים שלהם. משתמשים שעבורם מדובר בדאגה ישמחו לגלות ששרתים וירטואליים אלה נמצאים למעשה במדינה כמתואר.

שימוש ב- BitTorrent או P2P עם CyberGhost

וקטור שיתוף קבציםנראה כי האנשים ב- CyberGhost רוצים שללקוחותיהם יהיה הכי הרבה חופש שאפשר במהלך החוויות המקוונות שלהם. כתוצאה מכך, מותר לשתף קבצים ב- P2P ו- BitTorrent דרך שירות זה. אמנם ספקים אחרים עשויים להגביל משתמשים לשרתים מסוימים למטרה זו או שאחרים לא יאפשרו פעילות זו לחלוטין, CyberGhost לא משתמש בהגבלות כאלה.

אנשים רבים גם ישמחו לדעת ש- CyberGhost משתמשת עוד יותר בשרתים שתוכננו במיוחד כדי לשפר את חווית הזרימה. אלה חדשות נהדרות עבור אנשים שרוצים להיות מסוגלים להשתמש ב- VPN שלהם בזמן הצפייה בנטפליקס, אמזון פריים או שירותי סטרימינג אחרים.

תוצאות בדיקת מהירות CyberGhost

בסך הכל, CyberGhost מציעה חבילה טובה למדי של תכונות. נראה כי הדברים מתפרקים מעט במחלקת המהירות. בדיקות בנצ'מרק לפני הפעלת ה- VPN העניקו שיעורי העברה להורדה של 98.71 Mbps והעלאת שיעורי העברה של 53.00 Mbps. הפעלת CyberGhost פירושה שהדברים איטיו בצורה מונומנטלית. התחברות לשרת האמריקני בניו יורק הביאה למהירויות הורדה של 18.41 Mbps ומהירות העלאה של 7.12 Mbps.

תוצאת בדיקת מהירות הסייברגוסטעם שיעורי העברת הנתונים הנמוכים הנמוכים, תוכלו באותה מידה להשתמש ב- VPN חינם. הדברים השתפרו בעת שימוש בשרת הממוקם באמסטרדם. שיעורי ההורדה השתפרו ל 51.10 Mbps ואילו שיעורי ההעלאה השתנו ל 21.10 Mbps.

תוצאות מבחני המהירות בהונג קונג ובלונדון היו גרועות יותר. הונג קונג הציגה שיעורי הורדה והעלאה כמעט זהים בתחום של 4.0 Mbps תוך שיעורי ההורדה בלונדון בממוצע 5.63 Mbps ו- 15.65 Mbps עבור שיעורי העלאה..

מדיניות הרישום של CyberGhost

אחת התכונות הקריטיות ביותר שכל ספק VPN יכול להציע היא שהיא לא מקפידה על לקוחותיהם. אחרי הכל, הסיבה שאנשים בוחרים להשתמש ב- VPN מלכתחילה היא למזער את הפריצות לפרטיותם. הם רוצים לדעת כי הנתונים הרגישים שלהם אינם בסכנה וכי אף אחד לא עוקב מקרוב אחר האופן בו הם מבלים את זמנם ברשת.

זה קריטי מכיוון שאם ספקי ה- VPN ישמרו את הדרך שעושה ספקי שירותי אינטרנט, זה היה מביס את מטרת ה- VPN. אם אכיפת החוק או רשויות ממשלתיות אחרות מחליטות לדרוש רשומות לקוחות מחברת VPN, עדיף תמיד אם יש להם מעט או לא רשומות לספק.

לפיכך, לא יוצא דופן לראות שירותי VPN מתפארים במדיניות "ללא רישום". לעתים רחוקות מתקיימות מדיניות זו בשום מובן קפדני. במקום זאת, התבוננות במדיניות הפרטיות או בתנאי השירות מגלה שחלק מספקי ה- VPN אכן מנהלים רשומות מקיפות למדי.

תגובה על הסייברגוסטזה לא המקרה עם CyberGhost. מיקומם ברומניה בהחלט מסייע למצב מכיוון שמדינה זו אינה חלק מרשת המעקב עיניים 14. הם לא חולקים נתונים רבים עם מדינות אחרות, והחוקים שלהם בנוגע לנתונים וניהול רשומות הם כמעט אפסיים. משמעות הדבר היא שאתה יכול לסמוך על כך שלא פעילויות המקוונות שלך מנוטרות ונשמרות במקום כלשהו שממנו ניתן לגשת אליו אחר כך.

CyberGhost מבהיר באתר האינטרנט שלהם כי הם לא מחזיקים בנתוני מעקב. פירושו של דבר אין רישומים של היסטוריית הגלישה של המשתמש, תוכן הנתונים שלו או אפילו העדפות החיפוש שלהם. החברה אפילו לא שומרת על יומני חיבורים, כך שאיש אינו עוקב אחר וכמה זמן אתה מתחבר לאינטרנט.

אפשרויות תמחור עבור CyberGhost

כל אפשרויות החיוב עבור CyberGhost כוללות גישה לכל אחד משרתי החברה והיכולת חבר שבעה מכשירים בבת אחת. תמיכת לקוחות ניתנת על בסיס 24/7, ויישומים זמינים התואמים ל- Mac, Windows, iOS, Android ועוד.

תמחור של סייברגוסט

לקוחות שבוחרים לשלם על בסיס חודש לחודש ישלמו $ 11.99 בכל חודש. הנחות זמינות עבור אנשים שרוכשים שירות של שנה או יותר מראש. חבילה לשנה עולה 4.99 דולר לחודש ואילו החבילה לשנתיים עולה 3.79 דולר לחודש. העסקה הזולה ביותר היא ללכת עם החבילה לשלוש שנים במחיר של 2.75 דולר לחודש.

בהתחשב בשיעורי העברת הנתונים האיטיים של CyberGhost, יתכן וזה לא הגיוני להשקיע בהתחייבות לשנה, שנתיים או שלוש עד שאתה בטוח שהמוצר באמת בר-קיימא עבורך. יתכן והכי טוב לרכוש מנוי לחודש כדי לתת לעצמך זמן לנסות את השירות לפני שאתה קונה חבילה גדולה יותר. לחלופין, ניתן לקבל החזר של 30 יום על כל החבילות אם תחליט לא לשמור על השירות.

אפשרויות התשלום כוללות PayPal וכרטיסי אשראי. אם אתה רוצה להישאר אנונימי באמת, אז אתה יכול גם לשלם באמצעות ביטקוין.

האם מומלצת CyberGhost - כן

כ- VPN, CyberGhost הרבה על זה. האבטחה שלו היא איתנה עם הצפנת AES-256 ביט, וזה בהחלט נחמד שיש מגוון של פרוטוקולי VPN מהם ניתן לבחור. כי פרוטוקולים אלה כוללים OpenVPN ו- IPSec הם חדשות נהדרות עבור אנשים המודאגים מאבטחה. כמו כן, האפשרות להצפנה כפולה עשויה להיות בעלת ערך במיוחד עבור אנשים אשר חוששים להימנע מעיניהם המסקרנות של משטרים טוטליטריים..

פרו סייברגוסטדבר נוסף שהופך את CyberGhost לאופציה VPN אטרקטיבית הוא חווית משתמש חיובית. זה קל להפליא להתקנה ולהפעלה, מה שאומר שאתה יכול להיות פועל תוך פחות מחמש דקות.

השימושיות היא נהדרת ברגע שאתה נמצא באפליקציית CyberGhost. הכל נראה בסדר בהישג ידך, ולא תצטרך לעשות הרבה ציד כדי להבין כיצד להשלים את הפעולות הבסיסיות ביותר. אם המשתמשים רוצים זאת, ניתן לקבוע את התצורה של האפליקציה כך שתופעל אוטומטית בלחיצה אחת בלבד.

מדיניות הרישום ללא CyberGhost גם היא פלוס מוגדר, במיוחד עבור אלו הרגישים באמת לנושאים הקשורים לפרטיות ולאנונימיות מקוונת. עם זאת, החברה הזו באמת מעדה כשמדובר במהירות. VPN שמתהדר ברשת של יותר מ -3,000 שרתים אמור להיות מסוגל לספק שיעורי העברה טובים יותר. האטה מסוימת צפויה בכל פעם שמשתמשים ב- VPN, אך תוצאות בדיקת המהירות של CyberGhost אינן אלא מאכזבות.

זכור כי חוויות המשתמש יכולות להשתנות באופן נרחב בהתאם למערכת המחשבים והיכן נמצא המשתמש בעולם. אין ספק, ל- CyberGhost אלפי לקוחות שמאושרים לחלוטין מהמהירות של חוויית הגלישה שלהם. תוצאות הבדיקה המוצגות כאן פשוט מדגימות שתרצה לשמור על מדיניות ההחזר של CyberGhost אם אינך מרוצה מהשירות.

מהירות חוץ בצד, CyberGhost מציע את כל התכונות והביטחון שהיית מצפה משירות VPN בתשלום. בהתאם, מומלץ CyberGhost.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me