סקירה ללא הגבלה של VPN – מדוע זה למעשה מוגבל מאוד

מה הפירוש של המילה ללא הגבלה? ובכן, אתה יכול להשתמש ב- VPN Unlimited לכל החיים תמורת 200 $ בלבד. זה די בלתי מוגבל עבורנו.

לוגו ללא הגבלה

VPN צריך להיות מרכיב קריטי בחוויה המקוונת של כמעט כל אחד. כאשר ה- VPN Unlimited השיק לראשונה, הוא לא ממש עמד במה שרצינו מתוך VPN.

עם גרסת 5.0 שלהם, הם בהחלט שיפור מבחינת מהירות, זמן שרת וחווית יישום. זהו סימן פנטסטי מכל חברה מכיוון שהוא מראה שהם ככל הנראה ימשיכו להשתפר יותר.

הגרסה הנוכחית של השירות לא תפיח אותך אבל היא מציעה כמעט כל מה שאתה צריך מתוך VPN. יש לו nמתג להרוג והיא א פלטפורמה נהדרת לגישה לתוכן סטרימינג. המהירות שלה לא תנפץ אותך מהמים אבל מי יודע, אולי הפעם בשנה הבאה זה יהיה ה- VPN המהיר ביותר בסביבה.

השירות בהחלט מראה את הנכונות הגדולה ביותר להשתפר בהשוואה לעשרות שירותי VPN אחרים שם בחוץ.

עוד אודות VPN Unlimited

תוכניות חמש עיניים

VPN Unlimited הוא מוצר של חברה אמריקאית בשם KeepSolid Inc. והשירות הושק בשנת 2013. כידוע במגזרים מסוימים בקהילה המקוונת, ארה"ב היא חלק מחברות הברית הביטחוניות עם חמש עיניים שותפים כמו קנדה, אוסטרליה, בריטניה וניו זילנד. בהתאם, ארה"ב אינה נחשבת לאחת המדינות החיוביות בהן לבסס עסק VPN.

הסיבה לכך היא שההשתתפות ברשת חמש העיניים מאפשרת למדינות חברות אחרות למעשה ריגול אחר אזרחי מדינות ההסכמה האחרות. זה עשוי להקל על המדינות לעקוף חוקים משלהם נגד ריגול על אזרחיהם מכיוון שמדינה אחרת מבצעת את המעקב ואז מעבירה את המידע.

נכון לעכשיו, אין ארה"ב חוקים שמכריחים שירות VPN להיכנס לנתונים, אבל אם הייתה אי פעם מדינה שתעשה את זה, זו תהיה ארה"ב.

אם אתה מחפש VPN, סביר להניח שאתה מציב פרמיה על אבטחה, פרטיות ואנונימיות באופן מקוון. בהתאם, א ספק VPN מבוסס ארה"ב עשוי לא להיות ההימור הטוב ביותר שלך.

מדיניות כריתת עצים שנמצאת בחסר

דבר אחד שרוב המשתמשים לא רוצים כשהם משתמשים ב- VPN הוא מישהו שעוקב אחר היכן הם היו ומה הם עושים ברשת. ספק שירותי אינטרנט, או ספק שירותי אינטרנט, לרוב מנהל רישומים רבים של התעבורה המקוונת של כולם. נתונים אלה יכולים להיות פגיעים, ואם הם נכנסים לידיים הלא נכונות, הם יכולים לעורר הרס.

VPNs אמורים להיות שונים. זו הסיבה שרוב ספקי ה- VPN מציינים כי יש להם מדיניות "ללא כניסה". "אין רישום" פירושו שאיש לא שומר נתונים חיוניים כגון אתרים שאתה מבקר בהם, עם מי אתה מדבר באינטרנט ומה אתה עשוי לעשות עם הזמן שאתה מבלה באינטרנט.

גולשת בעילום שם

לרוע המזל, רבים מהמדיניות "ללא רישום" אלה אינן פשוטות כמו שהחברות היו רוצות שהצרכנים יאמינו. מדיניות הרישום של VPN Unlimited בהחלט נכנסת לקטגוריה זו.

נראה כי חלק מהרישום שלהם מתייחס לניסיון לספק ביצועים טובים יותר למשתמשים. לדוגמה, החברה עוקבת אחר מספר האנשים הגישה לשרתים שלהם בכדי לעזור בפתרון בעיות ושמירה על פעולות אבטחה. בנוסף, הם מציינים כמה קליקים משתמשים מבצעים תוך כדי שימוש בתוכנת ה- VPN לצורך שיפור הממשק. זה לא מדאיג במיוחד, אבל יתכן ששאר מדיניות הכריתות שלהם היא.

המדיניות שלהם קובעת שהחברה לא אוספת ושומרת על פעילויות משתמשים בזמן שהלקוחות משתמשים ב- VPN שלהם. עם זאת, החברה עורכת רישומים של התאריך של כל הפעלה ואת הסכום הכולל של תנועת הרשת שמתרחשת במהלך אותם פעילויות. מדיניות החברה קובעת גם שהיא מצפינה ושומרת נתונים על המכשירים שלקוחות קשורים לחשבון ה- VPN שלהם מכיוון שרק מספר מסוים של מכשירים ניתן לחבר אותם..

VPN Unlimited אומר שהם עוסקים ברישום מסוג זה אך ורק על מנת לספק "מידע מפורט המיועד אך ורק לכל משתמש קונקרטי." הרם דגל אדום עבור חלק מהמשתמשים, במיוחד אלו שרוצים רק את ההגנה הטובה ביותר בכל הנוגע לאנונימיות ופרטיות מקוונת.

הוא VPN Unlimited Secure?

לרוע המזל, אנשים המסתמכים על VPN Unlimited כדי להציע להם אנונימיות מקוונת עשויים ליהנות מתחושת ביטחון שגויה. בדיקות מקיפות במספר שרתי החברה הראו דליפות רבות.

אפילו אם למשתמש מופעלות כל הגדרות האבטחה והפרטיות במערכת שלו, עדיין עלולות להתרחש דליפות. VPN צריך למנוע את ההדלפות הללו.vpn הצפנה ללא הגבלה

עם זאת, בדיקות העלו כי משתמשים ב- VPN Unlimited עשויים להיות נתונים לדליפות WebRTC, DNS ו- IPv6. דליפות אלה מתרחשות למרות נוכחות של הצפנה חזקה.

VPN Unlimited משתמש בהצפנת AES-256 עם OpenVPN, שזה פחות או יותר תקן הזהב כרגע. זה שיטת הצפנה לבחירה עבור סוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם, כך שזה דבר חיובי למשתמשים ב- VPN Unlimited. עם זאת, ההדלפות הללו הן בעיה מתמשכת.

KeepSolid Wise

חומת האש של

KeepSolid Wise היא הרחבה שלקוחות יכולים להוסיף לשירות ה- VPN שלהם אם הם צריכים לעקוף פרוטוקולים ממשלתיים מגבילים במיוחד. במדינות טוטליטריות זה לא יוצא דופן שממשלות אוסרות על השימוש ב- VPNs. כאשר הם מגלים מישהו שמשתמש באחד משירותים אלה, הם עלולים להפריע או למנוע מהמשתמש לגשת לאינטרנט.

KeepSolid Wise נועד לגרום לחיבור VPN להיראות כמו חיבור רגיל לכל מי שעוקב אחר התעבורה באינטרנט. תוסף זה זמין רק במערכות לינוקס, אנדרואיד, חלונות ו- iOS. משתמשי מקינטוש לא יכולים לנצל זאת לעת עתה.

האם ל- VPN Unlimited יש תכונת Switch Switch?

מתג להרוג ללא הגבלה אנדרואיד - -

לפני זמן לא רב, VPN Unlimited לא הציעה תכונת switch switch. זה חשוב מכיוון שמתג להרוג הוא כישלון כושל שמבטיח שמשתמשים לא יחשפו את עצמם באופן לא מקוון.

בעיקרו של דבר, אם חיבור ה- VPN נכשל או אינו זמין במהלך סשן הגלישה, ההפעלה תיפסק אוטומטית על ידי מתג ה- kill.

לאחרונה, VPN Unlimited התמודדה עם גירעון זה בשירותם על ידי הוספת תכונה מתג להרוג.

VPN Unlimited אמין כעת

בעבר, בדיקות חשפו כי לעיתים נדירות היה קל להתחבר למעשה ל- VPN Unlimited. נראה שזה קרה ללא קשר לבודקי השרת שניסו להשתמש. נראה כי לקוח Windows פגיע במיוחד לכישלון זה. עם הגרסה החדשה של התוכנה זה השתנה לחלוטין.

כמה נראה ששרתים באופן אקראי אינם זמינים. כעת, הם מצויינים בבירור כאשר הם זמינים ומתי אינם זמינים. בבדיקות האחרונות שלנו, ניסינו להתחבר לכל שרת בודד ולא היו לנו בעיות.

כאשר משתמשים מצליחים להתחבר, ישנם דוחות מרובים על איבוד החיבור על בסיס תדיר מתסכל. חלק מהלקוחות אומרים שהם צריכים להפעיל מחדש את המחשב מספר פעמים כדי להתחבר מחדש, וכתוצאה מכך יש כאלה זמן של 30 עד 45 דקות מבוזבז תוך כדי ניסיון להתחבר באופן מקוון בבטחה.

אנו אומרים לאותם משתמשים לנסות ל- VPN ניסיון נוסף אם הם רוצים. אנו מבינים אם כי אם נשרפת בעבר, מדוע לנסות שוב? עם כל כך הרבה VPN טובים שיש, לקוחות אלה ככל הנראה מצאו אלטרנטיבה.

אל תיתן לביקורות האלה להניא אותך אם אתה משתמש VPN חדש מכיוון ש- VPN ללא הגבלה בהחלט תיקן את הבעיות האלה.

מדיניות הגבלת מכשירים

כמו ספקי VPN רבים אחרים, VPN Unlimited מציבה מגבלות על מספר המכשירים שמשתמשים עשויים להתחבר לשירות. נכון לעכשיו, החברה מאפשרת לכל משתמש לחבר לכל היותר חמישה מכשירים ל- VPN.

vpn הגבלת מכשירים ללא הגבלהזה לא נשמע כמו חיסרון, עד שתביט מקרוב כיצד VPN Unlimited מכריח אותך להגביל את המכשירים שבהם אתה משתמש בקשר לשירות שלהם. בעוד שחברות אחרות מציבות מגבלות על כמה מכשירים אתה יכול לחבר בו זמנית ל- VPN שלהם, חברה זו נותנת לכל לקוח חמש משבצות שכל אחת מהן מוקצה למכשיר ספציפי. אם תנסה להתחבר למכשיר אחר שלא מוקצה לאחד משבצות אלה, לא תוכל להתחבר.

אתה יכול להתחבר למכשיר מורשה, למחוק אחד מהמכשירים האחרים ואז להוסיף את המכשיר החדש, אך זו עבודה רבה. הסיבה לכל הסיבוך הזה הופכת לשקופה כשאתה מבין שאתה יכול להוסיף מכשירים נוספים לחשבונך תמורת עמלות חודשיות נוספות. משפחות גדולות או חברות שמשתמשות ב- VPN אולי מעוניינות להוסיף מכשירים נוספים, אך לתכונה זו אין כמעט שום שימוש ברור לעין עבור רוב האנשים.

מהירות ממוצעת

בין אם אתה מעלה, מוריד או סתם גולש, מהירות משנה וזהו המקום VPN Unlimited הוא ממוצע. זה יושב ממש באמצע החפיסה של שאר ה- VPN שבדקנו. בהשוואה לספקי VPN אחרים, זה עשוי להיות שווה את זה אם אתה אוהב את הממשק.

שרת במילאנו, איטליה בדק בסביבות 60 מגהביט לשנייה בחיבור 100 מגהביט לשנייה. זה בסדר, אבל נראה שזה הכי טוב ש- VPN Unlimited יכול לגייס. שרת בניו יורק הצליח רק 25 מגהביט לשנייה בזמן ההורדה. שוב, לא נהדר אבל זה לא הכי גרוע. מהירויות העלאה היו איטיות בהרבה, אבל זה סוג של נורמה בכל הקשור ל- VPN.

vpn תוצאה מהירה ללא הגבלה

השרת של הונג קונג היה ממוצע לא פחות עם הורדות בסביבות 30 מגהביט לשנייה והעלאה בסביבות 12 מגהביט לשנייה. למותר לציין שאם אתה מחפש העלאות והורדות מהירות להפליא, היית עושה טוב יותר להמשיך לחפש את ה- VPN הטוב ביותר לצרכים שלך..

האם נטפליקס זמינה בזמן השימוש ב- VPN Unlimited?

תכונת Netflix KeepSolid

ייתכן ונטפליקס יהיה זמין דרך VPN Unlimited, תלוי בשרת שנבחר על ידי המשתמש. זה נורמלי עבור VPNs ושירות זה למעשה הקדיש VPNs של Netflix שפעלו בכל פעם שניסינו אותם.

שרתים אחרים נפגעים ומפספסים יותר. לדוגמה, נראה כי שרתי החברה בהולנד והמפשייר בבריטניה חוסמים את הגישה לנטפליקס. מצד שני, שרת שנמצא במדינת קליפורניה האמריקאית ואחד אחר שנמצא בקנדה הצליחו שניהם להתחבר לנטפליקס.

אם Netflix נמצאת ברשימת ה- "חובה" שלך עבור ספק VPN, זה טוב בהרבה מאפשרויות אחרות.

האם אוכל להשתמש באתרי טורנט עם VPN Unlimited?

ביטורנט וצורות אחרות של שיתוף קבצים אינן זמינות באופן נרחב באמצעות VPN Unlimited. החברה קובעת במדיניות שלה כי הדאגה העיקרית שלה היא הבטחת פרטיות המשתמשים לעומת הורדת טורנטים.

עם זאת, VPN Unlimited אכן מאפשר שימוש באתרי סיקור עם שרתים מסוימים. אלה כוללים את השרת בקליפורניה בארה"ב, אונטריו בקנדה, ואת השרתים בצרפת, לוקסמבורג ורומניה. בהתחשב בחוסר האמינות הכללי של השירות, מי שמעוניין להשתמש באתרי סיקור עם כל סדירות, כנראה יצטרך לחפש במקום אחר.

מספר השרתים והמיקומים

VPN-Unlimited-LocationsVPN Unlimited כולל כ -400 שרתים ב -70 יישובים. שלא כמו ספקי VPN רבים אחרים, מיקומים אלה כוללים אפריקה, טורקיה ודרום אמריקה. מתחרים אחרים בשוק פשוט מציעים יותר כשמדובר במספר השרתים ובמגוון המיקומים.

חברת האם של VPN Unlimited, KeepSolid, לא חושפת כמה מהשרתים שלה הם שרתים פיזיים וכמה הם שרתים וירטואליים. זה עשוי להוות בעיה עבור חלק מהמשתמשים המודאגים מהאבטחה האולטימטיבית של הנתונים שלהם. ספקי VPN אחרים הם הרבה יותר שקופים מאשר VPN Unlimited לגבי השימוש שלהם בשרתים וירטואליים, אשר ניתן למקם במיקום אחד אך מאותת שהם נמצאים במקום אחר. קרא כאן יותר על ה- vpns הטובים ביותר לסיבוב.

VPN תמיכת לקוחות ללא הגבלה

אחד התחומים בהם נראה כי VPN ללא הגבלה מצליח היטב הוא תמיכה בלקוחות. אמנם אין להם תכונות צ'אט בשידור חי, אך הם מאפשרים לתקשר עם צוות התמיכה באמצעות הדוא"ל.

נראה כי מרבית האנשים מקבלים תגובה יעילה יחסית תוך 20 דקות או חצי שעה. החיסרון הפוטנציאלי אחד למחלקת התמיכה בלקוחות הוא שזה נראה ממוקם באוקראינה. זה עשוי לגרום לחלקם מחסומי שפה.

כמה עולה VPN ללא הגבלה?

לקוחות שמעדיפים מערך תשלום משלך יעריך את התוכנית החודשית בסך 9.99 דולר.

תמחור ללא הגבלה

ניתן לשלם שירות לשנה אחת מראש בעלות של חמישה דולר לחודש. עסקה טובה יותר היא התוכנית לשלוש שנים, שעולה 99.99 דולר. תכנית "לכל החיים" זמינה בכ -200 דולר, אך זה מומלץ רק למי שבטוח ש- VPN Unlimited מתאים להם.

האם עלי לבחור ב- VPN Unlimited?

זה תלוי. אם אתה זקוק לתזכורת למה שקראתי זה עתה, יש לו כמה דליפות ביטחון ו מהירות ממוצעת. אם אתה מתעדף צפייה בנטפליקס כמשימת ה- VPN העיקרית שלך אז בכל האמצעים, נסה את VPN Unlimited.

במהלך שנים רבות סקרנו כל כך הרבה VPN ונבדקנו כמעט מאה ספקי VPN שונים. בנקודה זו, אנו יכולים לומר - בוודאות מוחלטת - שיש כמה טובים שאתה יכול לבחור מהם, כמו NordVPN ו כריש גולש. הכל תלוי במה שחשוב לך. אם אתה זקוק לרשימה טובה מלכתחילה, בדוק את ה- VPNs הטובים ביותר לשנת 2020. פשוט עיין באפשרויות ו לא תתאכזב ממה שאתה מוצא.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me