סקירת ExpressVPN – בחירה מובילה למהירות וביטחון

נכון לעכשיו אתה נמאס לקרוא ביקורות על שירותי VPN שאינן תואמות את ההייפ. אבל אתה יכול להניח את התרופות נגד בחילה עכשיו כי זה טוב.

ל- ExpressVPN יש מוניטין נעלה ורצינו לקבוע האם זה ראוי או לא. במיוחד:

 • כמה מהר VPN זה באמת
 • אם זה עמד בהייפ כשמדובר בביטול חסימת שירותי סטרימינג
 • אם זה באמת בטוח כמו שכולם אומרים שהוא
 • אם זה באמת שווה את הכסף

יש הרבה מבחן מהירות באינטרנט שאמר כי ExpressVPN יש מהירויות מהירות בעקביות. ישנם מספר אנשים שנשבעים על ידי ExpressVPN כדרך בטוחה לקבל גישה לתכני סטרימינג מוגבלים של Geo. נשמע נפלא. אבל היינו צריכים לראות את זה בעצמנו. ניסינו את זה. הנה מה שמצאנו.

סקירה כללית

כאשר אתה בקר באתר ExpressVPN, אתה מיד רואה את מה שהם מציעים. הם מבטיחים שרתי VPN מהירים ביותר מ- 90 מדינות. הם מבטיחים לבטל את חסימת האפליקציות והאתרים שאתה אוהב מייד. לטענתם, הם מספקים גלישה מאובטחת ואנונימית, 24 שעות ביממה, שבעה לקוחות בשבוע, עם תמיכה בצ'אט חי.

תכונות מידע
שימושיות: קל לשימוש
מדיניות רישום: אין מדיניות יומנים
גודל שרת: 3000+ שרתים
הפצת שרת: 94 מדינות
תמיכה: תמיכה בצ'אט חי 24/7
מפתה: מותר
סטרימינג: מותר
פרוטוקול VPN והצפנה: 256 סיביות AES / SSTP, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
המטה: איי בתולה בריטיים
מחיר: 6.67 $ לחודש
אתר רשמי: https://www.expressvpn.com/
יתרונות ExpressVPN:
 • אפליקציה קלה לשימוש
 • מהירויות מהירות
 • expressvpn מאובטחערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • פיצול מנהור מפוצל
 • עובד עם שירותי סטרימינג
 • 24 שעות ביממה שבעה יום בשבוע תמיכה בצ'אט חי
גons:
 • יקר יותר מהתחרות
מאפיינים:
 • ביטול נעילת תוכן מרחבי העולם
 • 148 מיקומי שרת
 • מאפיין בדיקת מהירות מובנה
 • יישומים לכל מכשיר
 • הצפנת AES 256 ביט
 • אין יומני פעילות או יומני חיבורים
 • מיסוך כתובות IP
 • גלישה אנונימית
 • OpenVPN ופרוטוקולים אחרים
 • אפס ידע ב- DNS

האם אתה יכול לסמוך על ExpressVPN?

ExpressVPN הוא עסק שממוקם באיי הבתולה. תוכל למצוא מידע על סגן נשיא החברה, מנהל התקשורת שלהם ועוד כמה חברי צוות. עם זאת, חלק גדול מהצוות שלהם מעדיף לעבוד באנונימיות. על זה נדבר קצת יותר בהמשך.

להביע את מדיניות הפרטיות של vpn

ל- ExpressVPN יש מדיניות קפדנית מאוד ללא כניסה. הם מפרטים את פרטי מדיניות הפרטיות שלהם תוך שימוש בשפה ברורה וקלה להבנה. עם זאת, ExpressVPN מאחסנת חלק מהמידע שלך. לדוגמה, הם מאחסנים את גרסת האפליקציה בה אתה משתמש, דוחות קריסה, כתובת הדוא"ל בה אתה משתמש כשאתה נרשם לשירות, כאשר אתה מצליח להתחבר בהצלחה ואת ארץ המקור של ספק שירותי האינטרנט שלך..

כדי להיות ברור, הם לא שומרים את כתובת ה- IP שלך. הם גם מאחסנים את המיקום שאליו אתה מתחבר ואת כמות הנתונים שאתה משתמש ב- VPN שלהם.

ExpressVPN דורש ממך להשתמש בשם וכתובת דוא"ל בעת ההרשמה לשירות. עם זאת, שניהם יכולים להיות מזויפים אם זה מה שאתה רוצה.

אמצעי תשלום expressvpn

בעוד שהם עושים למעט אמצעי תשלום מסורתיים, כמו כרטיסי אשראי ו- PayPal, יש לך גם אפשרות להשתמש באמצעי תשלום אנונימיים, כולל ביטקוין. המשמעות היא שיש לך את היכולת לרכוש ExpressVPN באופן אנונימי לחלוטין. זו אינה תכונת פרטיות המוצעת בשירותי VPN מתקדמים רבים.

אז מי מנהל את ExpressVPN? אין מספיק מידע שם. למעשה, כשאתה גוגל לכתובת התפוצה של ExpressVPN, אתה לומד שהחברה ממוקמת אי שם באי הבתולה הבריטית טורטולה.

סגן נשיא החברה, הרולד לי, צוטט באומרו כי שלהם מייסדי החברה בחרו שלא לחשוף את זהותם האישית מסיבות ביטחוניות תפעוליות. הם מאמינים כי ניהול החברה ללא בעלים מול פומבי מעניק רמת אבטחה והגנה נוספת למשתמשים.

די בכנות, אנו עומדים על הגדר האם לטובתו של המשתמש או לא לטובת האנשים שמנהלים את ExpressVPN לשים את פניו שם ולעמוד באחריות למוצר או אם באמצעות האנונימיות שלהם הם מספקים יותר הגנה על לקוחותיהם.

כמה מהיר הוא ExpressVPN? בדקנו וזה ... מהיר

באתר ExpressVPN אתה רואה כל הזמן אמירות כמו "מהיר במיוחד" ו"מהירות גבוהה "וקל לתהות אם הן מגזימות. כספקית VPN ותיקה, טבעי רק לנו לצפות מהם לספק מהירויות מהירות. כל דבר פחות מזה יאכזב.

בדיקות מהירות מרובות מוכיחות כי ExpressVPN עומד בהייפ. יש להם מהירויות הורדה והעלאה מהירות. והמהירויות היו עקביות במספר בדיקות.

תוצאות בדיקת מהירות expressvpn

קלות שימוש

ExpressVPN עשתה עבודה נהדרת בכדי להפוך את המוצר שלהם קל לשימוש. יש לו פריסה הגיונית והיא אינטואיטיבית.

זה לוקח כמה שניות כדי להשיג את המסבים שלך ואתה יכול להשתמש ב- VPN כמו מקצוען. בניגוד ל- VPNs אחרים שיש להם מפה ומידע אחר שאפשר ללחוץ עליהם, ל- ExpressVPN יש ממשק פאנלים יחיד פשוט מאוד. יש כפתור גדול לסירוגין שמאפשר לך להתחבר ולהתנתק מ- VPN.

פריסת ממשק expressvpn - -

התפריט המתקפל בצד שמאל מעניק לך גישה לכל תכונות היישום. הכל בדיוק במקום בו הייתם מצפים שיהיה בעת השימוש במוצר זה.

אתה יכול להחליט אם אתה רוצה ש- ExpressVPN יפעיל כשאתה מפעיל את Windows, אתה יכול להפעיל או לבטל את מתג ההריגה באינטרנט, ותוכל לבחור את פרוטוקול ה- VPN בו תרצה להשתמש. אלא אם כן אתה מכיר היטב פרוטוקולי VPN שונים, בדרך כלל עדיף להשאיר אפשרות זו אוטומטית.

ExpressVPN יבחר באופן אוטומטי מיקום חכם על סמך המיקום הפיזי שלך. עם זאת, לחצן בחר מיקום מציג סדרה של ערים ומדינות לבחירתך. אם יש חץ ליד המדינה, אתה יכול ללחוץ על החץ כדי להפיק תפריט נפתח. תפריט נפתח זה יספק לכם ערים ספציפיות במדינה, ויאפשר לכם שליטה רבה יותר על שרתי ה- VPN שאליהם אתם מתחברים.

תאימות מערכת הפעלה

זה תחום נוסף בו ExpressVPN באמת מאיר. הם מציעים תאימות לפלטפורמות הסטנדרטיות, כולל מכשירי iOS, Windows ו- Android. עם זאת, ExpressVPN תומך גם בפלייסטיישן שלך, ב- Xbox שלך, Apple TV שלך, ואפילו עובד בטלוויזיה שלך Fire Fire. אם ברצונך להתקין תוסף לדפדפן, בין אם זה ב- Safari, Firefox או Chrome, ExpressVPN מאפשר לך לעשות זאת. יש אפילו אפשרות להתקנת נתב.

אפליקציות אקספרס

חיבורים סימולטניים

באמצעות מנוי ExpressVPN אחד בלבד, אתה יכול להתחבר בו זמנית בשלושה מכשירים. זה כולל חיבור באמצעות מכונות ונתבים וירטואליים. כך שתוכלו להחזיק ExpressVPN על הנתב בבית ולהגן על כל המשפחה שלכם כשהם בבית, ועדיין יש לכם שני חיבורים נוספים שתוכלו להשתמש בהם אם אתם בעבודה או נוסעים.

היכן ממוקמים שרתי ExpressVPN?

להביע וקטור מיקומי שרת VPN - -

ל- ExpressVPN יש יותר מ 1,500 שרתים ב 94 מדינות ברחבי העולם.

כשאתה מבקר בדף פרטי השרת שלהם, אתה יכול לקבל מידע מדויק באילו פרוטוקולים שרתים שונים יכולים להתמודד, כמו גם על הערים בהן השרתים מוגדרים.. ExpressVPN יכול להתפאר בשרתים כמעט בכל יבשת.

ישנם מספר שרתים בבריטניה וכן ציון שרתים בארצות הברית. מיקומים נייטרליים בפרטיות, כמו פנמה, איי בהאמה והאי מאן, הם כולם ביתם של שרתי ExpressVPN.

האם ExpressVPN תומך בהשתתפות?

אחד הדברים הבולטים ב- ExpressVPN הוא שמדובר ב- VPN נהדר עבור לקוחות המחפשים מהירויות מהירות תוך שיתוף קבצים והורדת סיקור. אנשים רבים שרוצים להשתמש בתוכניות שיתוף קבצים עם VPN מגלים כי המהירות שלהם מושפעת באופן דרסטי. ספקי שירותי אינטרנט יכולים להצער את החיבור ולהפוך אותו לאט. שימוש ב- VPN כמו ExpressVPN יפתור את הבעיה על ידי מתן מנהרה מוצפנת מאובטחת לשימוש באינטרנט.

מבטא אקספרס

כמה מאובטח ExpressVPN?

בנוסף להסתרת כתובת ה- IP שלך, כמו גם שילוב התעבורה שלך עם משתמשים אחרים, ExpressVPN מצפין את תנועת האינטרנט שלך. פירוש הדבר שהוא לא ייקרא על ידי צדדים שלישיים, כולל ספק שירותי האינטרנט שלך או מפעיל ה- Wi-Fi המקומי שלך.

ExpressVPN מסוגל להשיג זאת באמצעות AES עם 256 מפתחות. זהו אותו סטנדרט הצפנה שממשלת ארה"ב משתמשת בו. זהו גם תקן ההצפנה המשמש מומחי אבטחה ברחבי העולם.

ביטחון אקספרסבמילים אחרות, הנתונים שלך מוצפנים באמצעות מפתח הצפנה הכולל 115,792,089,237,316,195,423,570,985,008,687,907,853,269,984,665,640,560,000,000,000,000,000,000,000,000 שילובים אפשריים. אפילו אם כל המחשבים החזקים ביותר על פני כדור הארץ הקדישו את כל זמנם לנסות לפענח את הנתונים שלך, זה ייקח להם מיליארדי שנים. כך מאובטח ExpressVPN.

ExpressVPN מציע מספר פרוטוקולי VPN, המספקים שכבת אבטחה בין המחשב לשרת VPN בו בחרתם להשתמש. ExpressVPN מאפשר לך לבחור בקלות את פרוטוקול ה- VPN בו תשתמש. עם זאת, מכיוון שרוב האנשים לא מבינים את ההבדל בין אפשרויות פרוטוקול VPN, בדרך כלל עדיף לבחור אוטומטית, שתאפשר ל- ExpressVPN לבחור את הפרוטוקול המתאים לרשת בה אתה משתמש..

תמיכה

ExpressVPN מציע שלוש דרכים עיקריות להשיג תמיכה. אתה יכול לנצל מדריכי פתרונות תקלות, לקבל הוראות או לדבר עם אדם באמצעות צ'אט חי בזמן אמת.

תמיכה ב- expressvpn

צ'אט חי - -

אפשרות צ'אט חי 24/7 היא המקום בו ExpressVPN באמת מאיר. ללא קשר לשאלה שאתה מציב, כל עוד זה קשור למוצר שלהם, צוות המומחים שלהם עומד מוכן לתת לך תשובה מדויקת. הייתה לנו בעיה להתחבר לנטפליקס. שאלנו שאלה בצ'אט והופנו אל השרתים שמעניקים גישה לנטפליקס.

הייתה לנו שאלה לגבי התקנת ExpressVPN בנתב. קיבלנו מידע על התקנת הקושחה של ExpressVPN בנתב הקיים שלנו, וקיבלנו מידע לאן נוכל ללכת לקנות נתב שכבר הותקן בו הקושחה..

ישנם מספר סרטוני הדרכה המראים לך שלב אחר שלב כיצד לפתור או להתקין את ה- VPN במכשירים שונים. ExpressVPN מציעה תמיכה מהממת שלא ראינו עם אף אחד מ- VPNs האחרים שבדקנו.

האם ExpressVPN עובד עם Netflix האמריקנית?

התשובה הישירה היא כן. עם זאת, זה לא עובד עם נטפליקס מחוץ לתיבה. כאשר ניסינו לראשונה גישה לתוכן אמריקני בנטפליקס באמצעות ExpressVPN, קיבלנו את קוד השגיאה האימה.

להתחבר - -

בהתחלה נדהמנו מכיוון של- ExpressVPN יש מוניטין פנומנלי על היכולת לעבור את המגבלות הגיאוגרפיות בהן נטפליקס משתמשת. אז יצרנו קשר עם תמיכת הלקוחות והם מיהרו להעביר אותנו בצעדים שצריך לבצע. בואו לגלות, ישנם שרתים מסוימים ש- ExpressVPN משתמש בהם כדי לאפשר גישה לנטפליקס בארצות הברית. לאחר שנאמר לנו באיזה שרת לבחור, נהנינו מארה"ב נטפליקס, אמזון פריים, הולו ואפילו YouTube ללא מגבלות גיאוגרפיות.

תמחור

כפי שציינו בתחילת הדרך, ExpressVPN הוא יקר יותר מרבים מ- VPNs הפופולריים האחרים הקיימים כיום.

תמחור אקספרס

תוכנית לחודש תעלה 12.95 דולר. תוכנית לחצי שנה תעלה 9.99 דולר לחודש. תוכנית 12 חודשים תעלה 8.32 דולר לחודש. ככל שתרכוש מנוי ארוך יותר כך התשלום החודשי שלך יהיה נמוך יותר. העלות הנוספת של ExpressVPN נובעת מכך שהחברה מתמקדת במתן הפלטפורמה האמינה ביותר בשוק. הם רוצים שללקוחותיהם תהיה חוויה מעולה ובטוחה. הם לא נלחמים כדי להתמודד עם ה- VPN הזול ביותר ללא שם בחוץ.

ערבות 30 יום הכסף בחזרהעם זאת, ExpressVPN אכן מציע דרכים ללקוחות להרוויח שירות VPN בחינם. לדוגמה, יש תוכנית הפניה. עבור כל לקוח שאתה מפנה ל- ExpressVPN שנרשם בפועל, אתה מרוויח שירות של 30 יום בחינם.

אתה יכול לשלם עבור ExpressVPN באמצעות כרטיסי אשראי גדולים, PayPal, ביטקוין ומספר אמצעי תשלום בינלאומיים המקובלים.

ExpressVPN מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום אם אינך מרוצה מהשירות מכל סיבה שהיא.

סיכום

ExpressVPN הוא מוצר מדהים שמעוצב היטב. הוא מציע אבטחה מהממת, ביצועים שלא יאומן ושירות לקוחות נפלא. זה עובד באופן מושלם עם שירותי סטרימינג כמו Netflix ו- Prime Video ומשתמש באבטחה והפרטיות החדישות ביותר.

ExpressVPN מסוגל להימנע מצנזורה במדינות כמו סין וטורקיה. ExpressVPN לא שומר על יומני גישה, כך שאתה יודע שהחיבור שלך הוא פרטי, אפילו כשאתה מסתובב ומוריד..

ExpressVPN הוא לא השירות הזול ביותר שתמצאו. עם זאת, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. ישנם יותר מ -140 מיקומי שרתים ביותר מ- 90 מדינות. המשמעות היא שיש לך חיבורים מהימנים ומהירים ללא קשר למיקומך.

אנו נותנים ExpressVPN 4.8 מתוך 5 כוכבים.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me