סקירת דשליין – חיונית לפרטיות וביטחון

אתה יודע איך לפעמים חברה עושה דבר אחד ממש טוב ואז הם מנסים לעשות משהו אחר וזה סוג של ... מה? שלום דשלאן.

האם לחץ באמצעות סיסמאות הורס את חייך? כמה יש לך?

אם אתה כמו רוב האנשים, יש לך סיסמאות כמעט לכל אתר שאתה מבקר בו. חברות כרטיסי אשראי, בנקים, שירותי דוא"ל וחשבונות מדיה חברתית - כולם מחייבים שיהיה לך סיסמאות, וייתכן שזו רק ההתחלה.

כשאתם נכנסים לאתר כדי לבדוק את ההשקעות שלכם, עליכם להשתמש בסיסמה. אם אתה רוצה להזמין זוג נעליים באופן מקוון, תצטרך סיסמא. מה אם ברצונך לגשת לחשבון שירות ולשלם אותו באופן מקוון? נחשו מה תצטרכו?

אם אתם באמת מודאגים מאבטחה, אתם יודעים שחייבים סיסמא שונה ומורכבת עבור כל אחד מאתרי אינטרנט אלה. למעשה, אתרי אינטרנט רבים מציבים דרישות מחמירות יותר ויותר לגבי סיסמאות. רבים מהם צריכים להיות עכשיו מינימום שמונה או 12 תווים, המשלבים אותיות גדולות, אותיות קטנות, ספרות ותווים מיוחדים.

לזכור את כולם זה כמעט בלתי אפשרי, ולא בהכרח רצוי לבקש מהמחשב או ספק האינטרנט שלך לזכור את כולם. אם המערכת שלך נפרצת, כל הסיסמאות הללו פגיעות להפליא.

זה המקום בו שירות כמו דשלאן הופך לא יסולא בפז. Dashlane הוא מנהל סיסמאות. זה לא רק עוקב אחר כל אחת מהסיסמאות שלך עבור עשרות אתרים וחשבונות, אלא גם זה יכול לעשות את זה ניתן לשנות במהירות ובקלות את כל הסיסמאות שלך בפעם אחת.

יותר מזה, דשלאן מספקת כמות מסוימת של אחסון נתונים מאובטח והגנה מפני גניבת זהות. הוא מציע גם שירות VPN. עם זאת, תכונה זו מוגבלת מאוד, ובאופן כללי אינה נחשבת סיבה טובה לבחור בשירות זה.

המשך לקרוא עבור הסקירה הגדולה מדוע.

השפל בדשליין

"תכליתי" ו"עוצמתי "הם בין המונחים המיוחסים לרוב לשירותי דשלאן. כשיש לך Dashlane, זה יכול לעזור לך למלא טפסים מקוונים מייגעים, ואתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמערכת מסוגלת לאחסן באופן מאובטח כמעט כל סוג של נתונים.

ממשק האבטחה

מה שבאמת מבדיל את דשליין מהתחרות הוא היכולת שלה לשנות את כל הסיסמאות שלך בלחיצה אחת בלבד. חסכון בזמן הטמון בתכונה זו אינו פחות מלהיות פנומנלי.

משתמשי Dashlane גם נהנים מממשק ידידותי שקל מאוד לשימוש. כמו כן, כמעט ולא משנה אם אתה משתמש בשולחן העבודה או בגירסה הניידת של האתר. שניהם מגיבים, ובאמת אין הבדל קטן בין השניים.

ללא ספק, זה יקר יותר מהתחרות. עם זאת, משתמשים רבים יגלו כי העלות שווה את זה בהתבסס על תכונות השירות.

כמה עולה דשלאן?

מנהל סיסמאות זה אינו חייב להיות יקר. רמת השירות המאחסנת 50 סיסמאות זמינה ללא עלות. זה כולל שימוש בשירות במכשיר אחד והתראות אבטחה שימושיות. יתר על כן, חברים עם תוכנית זו מקבלים מילוי אוטומטי של תשלומים ויכולות השלמת טופס מיידי.

לוח תמחור של דשלאן

החברות בפרמיה עולה 4.99 דולר לחודש והיא מחויבת על בסיס שנתי. באמצעות תוכנית זו ניתן לנהל מספר בלתי מוגבל של סיסמאות במספר בלתי מוגבל של מכשירים. תוכנית זו כוללת עוד יותר סנכרון אוטומטי בכל המכשירים כאשר סיסמאות ונתונים מתעדכנים. יכולות מילוי אוטומטי לטפסים ומידע על תשלומים כלולות כמו ניטור אינטרנט חשוך. אחסון לקבצים רגישים מגיע גם עם תוכנית זו. מאפיין אטרקטיבי נוסף הוא ה- VPN המספק חיבור בטוח ופרטי בכל רשת WiFi.

עם חברות פרמיה פלוס, הלקוחות מקבלים את כל התכונות שמגיעות לתוכנית הפרימיום בנוסף לביטוח אשראי וביטוח גניבת זהות של עד מיליון דולר. תוכנית זו מחויבת על בסיס שנתי בעלות של $ 9.99 לחודש.

שירות VPN של דשלאן

אם כבר יש לך שירות VPN, לא בהכרח הגיוני לבחור בחשבונות הפרמיה או הפרמיה פלוס של דשלאן.. ככל שעוברים ספקי VPN, השירותים של דשלאן הם ללא ספק מהיקרים יותר בשוק.

הגדרה לחץ כאן על כפתורבנוסף, זהו שירות VPN די בסיסי. אם אינך נמצא בחוץ ורוצה להשתמש ברשת WiFi מקומית, אתה יכול לבחור את הפריט VPN מתפריט Dashlane. אתה בוחר "הגדרה", שתעביר אותך לתהליך קצר. כמה אפשרויות זמינות.

למשל, שלא כמו ספקי VPN אחרים, אינך יכול לבחור באיזה שרת אתה משתמש בזמן הגלישה. Dashlane בוחר אוטומטית את השרת הזמין הקרוב ביותר. יתכן וזה לא מועיל לך, בהתאם לסיבות שלך לשימוש ב- VPN.

בעיקרון, פירוש הדבר ששירות VPN זה אינו מאפשר לך לזייף את המיקום שלך. אם זו הסיבה העיקרית להסתמך על VPN, שירות אחר יתאים יותר לצרכים שלך.

לקבלת ביקורות נוספות על VPN, עיין במדריך שלנו ל- VPN הטוב ביותר לאוסטרליה.

שימוש ב- VPN במכשירים ללא הגבלה

- סנכרון מרובה מכשיריםהחדשות הטובות הן שאתה יכול השתמש ב- VPN של דשלאן בכל מכשיר עליהם התקנת את שירותי החברה. עם היכולת להתקין את Dashlane על מספר בלתי מוגבל של מכשירים, פירוש הדבר שאתה עלול להיות בעל VPN בסיסי בכל מכשיר בו תוכל להשתמש בגלישה באינטרנט..

מלבד היתרון בכך שהוא יכול להשתמש ב- VPN במספר מכשירים, זהו שירות של עצמות חשופות למדי. אין שום אפשרות להגדיר את פרוטוקול ה- VPN שלך. בנוסף, יש אין מתג להרוג. אם החיבור שלך ל- VPN מופרע או אחרת לא יהיה זמין באופן בלתי צפוי, הפעלת הגלישה שלך לא תסתיים אוטומטית. זה יכול להיות דאגה משמעותית מכיוון שמצב החיבור לא מוצג אלא אם תלחץ על תפריט ה- VPN או עד שהוא לוחץ עליו.

תאימות דשלאן

Internet Explorer, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome ו- Apple Safari כולם תואמים ל- Dashlane. דרישות המערכת כוללות Windows 7, Android 4.0, Mac OS X 10.11 El Capitan ו- iOS 10.

תחילת העבודה עם דשליין

רוב המשתמשים פשוט מורידים את אפליקציית Dashlane מאתר החברה. זה קל במיוחד לביצוע, שכן התוספים החלים מותקנים אוטומטית בכל דפדפן זמין במכשיר שיש לו תאימות לתוכנה. כתובת דוא"ל וסיסמת אב הם כל מה שנדרש כדי להשלים את תהליך ההתקנה.

הגדרת סיסמת האב - -חשוב מאוד לזכור את סיסמת האב הזו. אם שכחתם את זה, לא ניתן לשחזר אותו. המשמעות היא שעליך להתחיל את התהליך מחדש מההתחלה. כמובן, Dashlane ממליץ לך לבחור סיסמת אב הכוללת שמונה תווים לפחות, ולכן בחר בזהירות.

אם המשתמשים כבר השתמשו באיזה תריסר סיסמאות במחשב שלהם, יתכן ש- Dashlane יבוא נתונים אלה באופן אוטומטי. מסיבה זו, ייתכן שיהיה יקר ויעיל להשתמש במחשב שלך ולא במכשיר נייד לצורך הגדרת חשבון ראשונית. אם ברצונך להתקין את Dashlane במכשירים נוספים, Dashlane ישלח לך דוא"ל עם קוד אבטחה ייחודי לכל מכשיר..

שימוש בדשליין במחשב

ניתן לגשת לדשליין דרך אפליקציה עצמאית, על ידי כניסה לאתר החברה או באמצעות סיומת דפדפן. התכונות הרבות ביותר, וכנראה חוויית המשתמש הטובה ביותר, זמינות דרך האפליקציה.

dashlane בשולחן העבודה

הממשק באפליקציה אינטואיטיבי ודי קל לשימוש. הוא כולל תשעה קטעים עיקריים אשר ניתן להציג בצד שמאל של המסך. בצד ימין, משתמשים יכולים להציג את הנתונים האישיים שלהם בפורמט רשת או ברשימה. סמלים לאתרים שונים כלולים בנתונים, מה שמקל על המשתמשים למצוא את מה שהם מחפשים.

מחליף סיסמאות הוא התכונה שהופכת את דשליין בעיקר לשירות כדאי. בעזרתו, אתה יכול לשנות את כל הסיסמאות הרשומות שלך בלחיצה אחת בלבד. נכון לעכשיו ישנם כ 500 אתרים הרשומים לשירות זה. סביר להניח שרוב האתרים שבהם יש לך סיסמא הם 500.

כמה טובות הסיסמאות שלך?

סיסמא חזקהלוח מחוונים של אבטחה מקל על המשתמשים לעשות זאת תראו במבט אחד עד כמה מצבם בריא. אם יש לך סיסמאות שאינן תקפות, כלומר שהן חלשות, ישנות, בשימוש חוזר או נפגעות, המערכת תודיע לך על כך. השתמש בלוח המחוונים של האבטחה בשילוב עם מחליף הסיסמאות כדי לשמור על האבטחה שלך עד לרמת האינטרנט.

שמירה על אבטחת נתונים

גם באפליקציית Dashlane, המשתמשים ימצאו תכונה בשם Secure Notes. זה המקום בו הלקוחות יכולים לאחסן כל מיני טקסטים. רוב האנשים משתמשים בו עבור רישיונות תוכנה ומידע בנקאי, אם כי סוגים אחרים של שימושים אפשריים.

האפליקציה כוללת גם קטע ארנק. יש לזה כל מיני תכונות מועילות המקלות על מילוי טפסים מקוונים במינימום מהומה ומאמץ. זוהי תכונה מושכת במיוחד עבור אנשים המועדים לטעויות הקלדה.ארנק דשליין

קטע הארנק מחולק לארבעה חלקים. הלקוח יכול למלא קבלות, זיהוי, תשלומים ומידע אישי. אלה די פשוטים, אבל כמו שמאפיין את דשליין, הממשק די מרשים.

משתמש אמריקני שמזין את מספר הביטוח הלאומי שלו, למשל, יראה שהממשק נראה כמו כרטיס ביטוח לאומי. באופן דומה, מספר דרכון יוחדר לממשק שנראה כמו דרכון. הכל הופך את התרגיל השגרתי לקצת יותר מעניין ומהנה.

שיתוף עם דשליין

האפליקציה של דשליין מאפשרת גם למשתמשים לשתף את הסיסמאות שלהם עם לקוחות אחרים של דשליין. זהו תהליך מאובטח לחלוטין המאפשר ללקוחות לשמור על שליטה במידע שלהם. הם יכולים פשוט לשתף את הסיסמה או שהם יכולים להעניק גישה לעריכה, שיתוף וצפייה בכל הנתונים הזמינים.

אדריכלות הידע האפס של דשלאן

אנונימיות ופרטיות חשובות יותר ויותר בעולם הווירטואלי. לפיכך, אנשים המשתמשים ב- VPN כדי לגלוש באינטרנט מתעניינים מאוד בחברות שיש להם מדיניות ללא כניסה.

מנגנוני אימות dashlaneדשלאן משתמש בהצפנת AES-256 כדי להבטיח את האבטחה והאנונימיות שלך. זה נכון על שרתי החברה ועל המכשירים עליהם מותקנת התוכנה. כפי שהוזכר מוקדם יותר, סיסמת האב של כל לקוח היא המפתח היחיד לחשבון שלו. סיסמה זו אינה מאוחסנת בדשלאן בשום יכולת. המשמעות היא שלא רק שלשליין אין גישה לחשבונך, אלא שגם גנבי זהות פוטנציאליים אינם.

דשליין עושה שימוש גם באימות דו-גורמי. ניתן להפעיל זאת רק בעת שימוש בגירסת שולחן העבודה של האפליקציה. במכשירים נבחרים יותר של iOS ו- Android, יתכן ויהיה אפשרות להשתמש בכניסה ביומטרית עם Dashlane.

האם עלי להשתמש בדשליין כ- VPN הראשי שלי?

דשלאן מציעה ערך ניכר כמערכת לניהול סיסמאות. זה מאוד מאובטח, וזה ללא ספק מועיל כאשר המשתמשים צריכים לוודא שהסיסמאות שלהם חזקות או כאשר יש צורך לעדכן מספר סיסמאות בבת אחת..

עם זאת, אם אין לך ספק VPN ואתה שוקל לרכוש תוכנית פרמיה או תוכנית פלוס פלוס של Dashlane בעיקר מכיוון שהוא מספק לך VPN, אז זו אינה הבחירה הטובה ביותר.

ה- VPN של דשלאן הוא פרוטוקול רופף במקרה הטוב. אין לך אפשרות לשרת, מה שמאפשר לזייף את המיקום שלך. הקשר שלך יכול היה לנתק בכל עת ולא היית יודע על כך עד שהיית מחפש לגלות אם החיבור שלך עדיין מאובטח או לא..

לוגו של דשליין

רב ספקי VPN אחרים מציעים שירותים חזקים בהרבה שמגיעים עם הרבה יותר אפשרויות ומהירויות מהירות יותר להעלאה ולהורדת נתונים. זה אפשרי מכיוון שלחברות אלה יש מאות, אם לא אלפי, שרתים העומדים לרשותם (חשבו NordVPN).

יתר על כן, שרתים אלה ממוקמים במקומות מגוונים להפליא, ולמשתמשים יש אפשרות לבחור עם השרת אליו הם מתחברים. Dashlane בדרך כלל אינה מציעה שירותים אלה.

הסיבה לכך היא ש- Dashlane מכוונת בעיקר לאבטחת וניהול סיסמאות. חפש במקום אחר שירותי VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me