ה- VPN הטוב ביותר לקודי

קודי נהנה מפופולריות גוברת ברחבי העולם, אך עדיין ישנם אנשים רבים שלא שמעו על השירות החדשני הזה. מבין המשתמשים המשתמשים בזה, חלקם טרם גילו כי השימוש ב- VPN הוא קריטי בעת הזרמתם עם Kodi.


מאמר זה משמש מבוא לקודי. עם זאת, המוקד העיקרי הוא לשרטט מדוע שימוש ב- VPN עם Kodi הוא חיוני. אולי באותה מידה אנו גם כוללים את תוצאות הבדיקה המקיפה שלנו בכדי לקבוע אילו ספקי VPN הם האפשרויות הטובות ביותר לשימוש עם Kodi..

מאות VPN יש שם, אבל לא כולם תואמים לקודי. הבחירות שפירטנו כאן גרמו לקיצוץ מכיוון שהן לא השפיעו מעט על שיעורי העברת הנתונים ומכיוון שהבטיחו חיבור מאובטח. מדוע החיבור המאובטח הזה כה קריטי? זו אותה הסיבה שבגללה היית קונה רק את מערכת האבטחה הטובה ביותר לבית. שמירת הנתונים והנכס שלך בטוחים פשוט נותנת לך שקט נפשי.

המשך לקרוא כדי ללמוד הכל אודות VPNs הטובים ביותר לקודי.

ה- VPN הטובים ביותר לקודי

אם אתה מתרגש לחקור את כל מה שקודי מציע להציע, עליך לאתר תחילה את ה- VPN המוביל של Kodi. עם מאות ספקי VPN שם בחוץ, סביר שחלקם אמינים יותר מאחרים.

לכן לקחנו את הזמן לבחון שירותי VPN רבים כדי לזהות את אלה שישאירו את ביצועי המערכת שלך בצורה אופטימלית תוך הגנה על התעבורה באינטרנט מפני עיניים סקרניות. לאחר תהליך ממצה, זיהינו שישה ספקים המציעים שירותים מהימנים ומהירים. אם אתה מחפש VPN ל- Kodi, אחד מאלו עשוי להיות האפשרות המושלמת.

NordVPN

עם אוסף של יותר מ- 5,100 שרתים הממוקמים ב 60 מדינות, ל- NordVPN יש את אחת הרשתות החזקות ביותר בעסק. שלהם ערבות 30 יום הכסף בחזרה נותן לך המון זמן לנסות את השירות לפני שאתה מחליט.

מבוסס על פנמה, NordVPN הוא הרבה מעבר לתחום השיפוט של אפילו 14 מדינות עיניים. הם משתמשים בהצפנה כפולה של 256 סיביות והם מציעים תמיכה במכשירי Kodi המריצים את כל מערכות ההפעלה העיקריות. NordVPN זוכה להכרה רחבה כאחד מ- VPNs המהירים יותר בשוק, כשרק מעט מתחרים מצליחים להשיג את שיעורי העברת הנתונים הטובים ביותר.

מקצוענים

 • תואם מאוד לקודי
 • שבסיסה בפנמה
 • רשת שרתים חזקה ומגוונת מבחינה גיאוגרפית
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • אין דליפות IP בבדיקות
 • לא שומר יומנים

חסרונות

 • אין שום אפשרות לבחור בשרתים בודדים, רק במיקומים
 • אין לו ממשק אינטואיטיבי ביותר

מאפיינים

ל- NordVPN יש תפריט חזק של תכונות אבטחה, כולל הצפנה בדרגה צבאית והאפשרות לשימוש VPN כפול. השירות מספק גם את הכלי הבלעדי של CyberSec לשמירה על הפרעה של מודעות ותוכנות זדוניות.

פרוטוקול OpenVPN מבטיח עוד יותר אבטחה כמו גם הגנת דליפות DNS ומתג להרוג אוטומטי. עד שישה מכשירים עשויים להיות מוגנים באמצעות חשבון יחיד. שירות לקוחות זמין 24/7.

תמחור

ניתן לרכוש תוכנית לשלוש שנים תמורת 2.99 $ בלבד לחודש. זה מחושב לעלות כוללת של $ 107.55. התוכנית החודשית עולה 11.95 דולר לחודש, אך אתה יכול לחסוך כסף על ידי הרשמה לשנה אחת במחיר של 6.99 דולר לחודש בעלות כוללת של 83.88 דולר. התוכנית לשנתיים היא גם משתלמת, ועולה 3,99 דולר לחודש בתשלום כולל של 95.75 דולר.

רישום

NordVPN מקפיד על מדיניות רישום אפס מחמירה. כשהמטה שלהם נמצא בפנמה, אתה יכול לסמוך שהם לא רושמים אותך או הפעילות המקוונת שלך.

מדיניות רישום nordvpn

מהירות

NordVPN לא היה ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו עם קודי. לפני שהפעלנו אותו, המהירות שלנו הייתה 26 Mbps. כאשר NordVPN פועל, המהירות שלנו הורדה לחמישה Mbps. עם זאת, זה היה חיבור בטוח ואמין.

ExpressVPN

ExpressVPN מחייב את עצמו כ- VPN מספר 1 עבור Kodi, ולמרות שאנחנו מסכימים שהוא מספק ביצועים די מוצקים, אנו מעדיפים את הפונקציונליות והביטחון של NordVPN בסך הכל..

ועדיין, VPN של אקספרס ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, כך שהיא הרבה מעבר ליכולתן של 14 מדינות העיניים. זה לא שומר ביומנים ותוכל לסמוך על הצפנה בדרגה צבאית. כל מכשירי Kodi נתמכים. זהו אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור Kodi בזכותו שיעורי העברת נתונים.

מקצוענים

 • תומך בכל מכשירי Kodi
 • אפליקציות ייעודיות לשימוש בקודי
 • שיעורי העברת נתונים טובים
 • תכונות אמינות לפרטיות ואבטחה
 • תמיכה 24/7

חסרונות

 • יקר יותר מהתחרות

מאפיינים

ExpressVPN מתגאה ביותר מ -3,000 שרתים ב 94 מדינות. פרוטוקול OpenVPN וקידוד AES 256 סיביות מבטיחים את האנונימיות והפרטיות שלך. יש מתג להרוג ותמצאו אפליקציות ל- Mac, Windows ו- Linux בנוסף לנתבים. ל- ExpressVPN מדיניות פרטיות איתנה להגנה על לקוחותיה.

תמחור

חודש ExpressVPN אחד יעלה לך 12.95 דולר. שלב עד שישה חודשי כיסוי תמורת $ 9.99 לחודש או עבור עם אפשרות ל 12 חודשים תמורת 8.32 $ לחודש.

רישום

ExpressVPN מקפיד על מדיניות קפדנית ללא רישום ששומרת על סוד זהותך ופעילויותיך.

להביע את מדיניות הפרטיות של vpn

מהירות

ExpressVPN לא הפריע יותר מדי לשיעורי העברת הנתונים שלנו. בדקנו במהירויות של 26 Mbps לפני השימוש ב- VPN. הפעלת ExpressVPN שינתה את קצב העברת הנתונים שלנו ל- 12 Mbps.

VyprVPN

למרות ש- VyprVPN נהג לשמור ביומנים, הם עוברים כעת ביקורת עצמאית של צד שלישי כדי להוכיח כי לא נשמרים רשומות. הרשת שלהם מתהדרת ביותר מ- 700 שרתים בכ -70 מיקומים. אתה יכול לבחור מבין מגוון פרוטוקולי VPN, והקנייני של VyprVPN טכנולוגית זיקית נועד לעזור לך להתמצא בכל חסימת VPN.

VyprVPN מבוסס בשוויץ. אומה זו אינה חלק מרשת 14 העיניים, אך חשוב להבין ששוויץ עובדת לעתים קרובות עם מדינות שהן חלק מרשתות אלה. בהתאם לכך, ספק אחר עשוי להציע פרטיות ואנונימיות טובים יותר.

מקצוענים

 • תמיכה במגוון מכשירי Kodi
 • לא אותרו דליפות IP
 • אין יומנים
 • אמצעי אבטחה טובים

חסרונות

 • רשת שרתים מוגבלת
 • רק ניסיון חינם של שלושה ימים

מאפיינים

עם VyprVPN, אתה מקבל העברות נתונים ללא הגבלה ו- DNS עם אפס ידע. חומת האש של NAT מעניקה לך אבטחה נוספת ותהיה לך תמיכה טכנית על בסיס 24/7. בחר בפרוטוקול ה- VPN הטוב ביותר עבורך. VyprVPN תואם לרוב המכשירים והנתבים.

תמחור

קבל VyprVPN בשלושה מכשירים תמורת 5 דולר לחודש. שדרג לחבילת הפרימיום כדי להגן על חמישה מכשירים, השג את פרוטוקול זיקית וקבל גישה לענן VyprVPN במחיר של 6.67 $ לחודש.

רישום

VyprVPN נהגה לשמור על כמות לא מבוטלת של יומנים, אך לאחרונה שינתה את המדיניות שלהם מתוך הגנה על הלקוחות. מאז הם מנהלים מדיניות רישום אפס, למעשה, הם כל כך רציניים לגבי הדימוי החדש שלהם שהם עוברים כעת ביקורת עצמאית על בסיס קבוע.

יומן פרטיות של vyprvpn

מהירות

בדיקות מהירות עם VyprVPN היו פשוט כל כך. המהירות שלנו לפני VPN הייתה 26 מגהביט לשנייה, אך השימוש ב- VyprVPN האט אתנו ל -7.7 Mbps.

CyberGhost

CyberGhost היא ספקית VPN נוספת שמציבה את תאימות הקודי שלה קדמית ומרכזית, עם יותר מ -3,600 שרתים הממוקמים ב 60 מדינות.

אם אתה רוצה להיות מסוגל ליהנות מחוויה בהתאמה אישית, CyberGhost מתאימה לך עם כל מיני אפליקציות והיכולת לבחור באיזה שרת אתה משתמש. החברה מבטיחה את היכולת שלך להזרים, אבל זה שומר רישומים שמתעדים כמה זמן ישיבות מקוונות ושאילתות ה- DNS שלך. התמיכה במכשירי Kodi כוללת Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV או Stick ו- Android TV.

מקצוענים

 • שבסיסה ברומניה
 • תואם למכשירי קודי רבים
 • ניתן להתאמה אישית מאוד
 • אין דליפות IP

חסרונות

 • שומר על יומני חיבור

מאפיינים

CyberGhost מספק הצפנה חזקה וניתן להשתמש בהן כמעט בכל המכשירים. עם רשת שרתים חזקה יחסית ו גישה לשרתי NoSpy, אתה יכול לסמוך על כך שתהיה לך חוויה אנונימית. המטה הרומני הוא יתרון, אך החברה הזו אכן שומרת על יומני חיבור.

תמחור

CyberGhost הוא סביר עם תוכנית לשלוש שנים שעולה 2.75 דולר לחודש. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 45 יום. חודש אחד ירוץ לך 12.99 דולר בזמן ההרשמה לשנת שירות אחת עולה 5.99 דולר. שנתיים היא עסקה טובה יותר במחיר של 3.69 דולר לחודש.

רישום

זהו אבן נגף מרכזית עבור CyberGhost. הם טוענים שלא לנהל יומנים, אך הם גם אומרים שהם מנהלים כמה רשומות. עבור תומכי פרטיות, זהו לא תמיד מספיק טוב.

ה- VPN הטוב ביותר לקודי

מהירות

CyberGhost סיפקה שיעורי העברת נתונים ממוצעים. בלעדיו המהירות שלנו נמדדה 26 מגהביט לשנייה. לאחר הפעלת CyberGhost, שיעורי העברת הנתונים שלנו ירדו לחמישה Mbps.

גישה פרטית לאינטרנט

זוהי אפשרות בעלות נמוכה שעובדת על מכשירי Kodi שמפעילים לינוקס או אנדרואיד. אפליקציות מגישה לאינטרנט פרטי תואמות MacOS, iOS, Windows, Android ו- Linux. זה אולי לא יקר ויש לו פחות פעמונים ושריקות מאשר בתחרות, אבל עדיין ניתן לבחור בחברה זו כ- VPN העליון של קודי בזכות תכונות ההצפנה והאבטחה שלה. גישה לאינטרנט פרטי משתמשת בשילוב של שרתי VPN ו proxy בלמעלה מ- 30 מדינות. ספירת השרתים כרגע היא 3,307.

מקצוענים

 • תמיכה בקודי למכשירי אנדרואיד ולינוקס
 • ממש במחיר סביר

חסרונות

 • משתמש בשרתי פרוקסי
 • רשת השרתים אינה מגוונת מבחינה גיאוגרפית כמו התחרות
 • שבסיסה בארה"ב.

מאפיינים

רשת של יותר מ -3,000 שרתים היא תחרותית למדי. בנוסף, סיקור מותר ו אין דליפות התגלו במהלך הבדיקה. לפחות חלק מהשרתים עובדים עם Netflix, ושיטות ההצפנה המשמשות הן חזקות ואמינות. אי אפשר להתבסס בארצות הברית כדבר אחר לרעה.

תמחור

תשלום עבור גישה לאינטרנט פרטי על בסיס חודש לחודש יביא לך 9.95 דולר לחודש. שדרג לתכנית שנתית תמורת 5.99 $ לחודש או עבור עם התוכנית השנתית בעלת הערך הטוב ביותר שעולה רק 3.49 $ לחודש.

רישום

גישה פרטית לאינטרנט מבהירה שהם לא מחזיקים ביומני תנועה. עם זאת, עם א מטה בארה"ב., הם כפופים לחוקי שמירת נתונים רבים העשויים להיחשב כפולשים לפרטיותך.

מדיניות הפרטיות של PIA

מהירות

ביצועי המהירות של גישה פרטית לאינטרנט היו פשוט בסדר. מתחילת הבסיס של 26 מגהביט לשנייה, גישה לאינטרנט פרטי האטה את הדברים לכארבעה מגהביט לשנייה.

PureVPN

עם פלאגין ייעודי של Kodi VPN, PureVPN עובד היטב עם תוכנת קוד פתוח זה. המטה שלה ממוקם בהונג קונג ויש לו רשת מכובדת של קצת יותר מ -2,000 שרתים ב -140 מדינות. ההצפנה של 256 סיביות היא תכונה חיונית, אך כמה דליפות DNS התגלו במהלך הבדיקה.

מקצוענים

 • ממשק קל לשימוש
 • תמיכה מלאה בקודי
 • תחום השיפוט בהונג קונג
 • לא יקר

חסרונות

 • אותרו דליפות DNS
 • שומר יומני רוחב פס וחיבור
 • תמיכת לקוחות לא מרשימה

מאפיינים

אם אתם מחפשים VPN מוביל של Kodi, תשמחו לראות ש PureVPN מציע תמיכה במכשירי Kodi כמו Raspberry Pi, Play Station, Amazon FireStick, Roku, Linux, iOS, Android, Mac ו- Windows.

בעוד של- PureVPN אין שרתים רבים כמו אפשרויות אחרות ברשימה זו, הם מתהדרים מגוון גיאוגרפי מרשים. אלה חדשות טובות מכיוון שזה עשוי אומר שיעורי העברת נתונים מהירים יותר ללא קשר למיקומכם בעולם.

למרות ש- PureVPN מפרסם שהם מקפידים על יומני אפס, מבט מקרוב על המדיניות שלהם מגלה שכן לא נכון. עם זאת, אתה מקבל הצפנה בדרגה צבאית, אפשרות למנהור מפוצל ורוחב פס בלתי מוגבל. אם תרצה, תוכל להוסיף הגנת P2P לחבילה שלך.

תמחור

כל התוכניות של PureVPN מגיעות עם ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום. השירות זמין על בסיס חודש לחודש תמורת 10.95 $ לחודש ואילו מנוי לשנה רץ 3.33 $ לחודש. העסקה הטובה ביותר היא התוכנית לשנתיים שעובדת בעלות של 2.88 דולר לחודש.

רישום

כמו ספקי VPN רבים, PureVPN מצהיר בבוטות כי הם לא מחזיקים יומנים. עם זאת, אם תקרא את האותיות הקטנות במדיניות הפרטיות שלהן, תגלה במהרה שזה פשוט לא נכון.

יומני PureVPN

הרשומות הנוגעות לחיבור ולרוחב הפס נשמרים על ידי PureVPN. לטענתם, יומנים אלה נשמרים פשוט בכדי לשמור על ביצועי השירות. אם זה נכון, מדוע לא להיות מקודם בנושא במקום לקבור אותו במדיניות הפרטיות? תומכי פרטיות אמיתיים ירצו לחפש במקום אחר.

מהירות

בדיקת קצב העברת נתונים הייתה די מכובדת. השיעור שלנו ללא שימוש ב- VPN היה 26 Mbps. עם PureVPN, קצב העברת הנתונים ירד ל -8.6 מגהביט לשנייה, הנמצא בטווחים מקובלים.

מה זה קודי?

קודי הוצג בשנת 2002 כנגן המדיה של Xbox. זמן קצר לאחר מכן הוא שונה לשמה ל- Xbox Media Center, שם שמר עד 2014. קרן XBMC, האחראית על קודי, נתנה לשירות את שמו הנוכחי.

תחת כל אחד משמותיה, קודי סיפקה אמצעי גישה לאחסון תוכן. תוכן זה עשוי לכלול קטעי וידאו ומוזיקה, בין צורות מדיה רבות אחרות. זה תואם למגוון רחב ומרשים של מערכות הפעלה ומכשירים. Windows, MacOS, Linux, Android, iOS ו- Raspberry Pi כולם עובדים עם התוכנה. אם אתה משתמש ב- Linux, וודא שאתה משתמש בכרטיס גרפי שיוצר לפחות במהלך העשור האחרון. אמורים להספיק כרטיסי AMD / ATI, NVIDIA או Intel התומכים לפחות ב- OpenGL 2.0. למערכות בהן פועל Windows מומלץ להשתמש בחומרת GPU התומכת ב- Direct3D. אנשים משתמשים לעתים קרובות בקודי בקשר לטלוויזיה, למחשב הנייד, לטאבלט, לסמארטפון ולפטל פי.

ממשק קודי

Kodi היא תוכנת קוד פתוח, מה שאומר שהיא זמינה באופן חופשי לכולם. ייתכן שמפתחים ברחבי העולם יבצעו בו שינויים או תוספות אם הם בוחרים בכך. רבים מאלה זמינים למשתמשים אחרים בקודי באמצעות תוספות. קודי לא עמוס בתוכן כלשהו. במקום זאת, על כל משתמש לטעון תוכן משלו לתוכנה באמצעות כל שטח אחסון מקומי או רשת שיש להם כרגע.

מה אתה יכול לעשות עם קודי?

Kodi היא תוכנה מגוונת להפליא שניתן להשתמש בה כמעט לכל סוג של בידור. האזן לכל המוסיקה האהובה עליך. Kodi מקבל את זה בפורמטים של קבצים כמו OGG, MP3 ו- AAC. עם רשימות השמעה חכמות והיכולת לתייג רצועות, אוסף המוסיקה שלך מעולם לא היה מסודר כל כך.

בין פורמטי הווידיאו התואמים ל- Kodi ניתן למצוא H.264, 3D ו- ISO. אתה יכול אפילו להשתמש באינטרנט כדי להזרים תוכן דרך קודי. ייבא את הסרטים המועדפים עליך, ואז בקש מהתוכנה להוסיף את הטריילרים, פוסטרי הקולנוע ועוד כדי לשפר את החוויה.

אם אתה אוהב טלוויזיה, קודי יהיה המנצח עבורך. זה כולל את היכולת לאחסן את התוכניות המועדפות עליך כך שתוכל לצפות בהן מתי שאתה רוצה. פוסטרים, תגיות ותיאורים עוזרים לכם לשמור על כל סדר. אתה יכול אפילו להזרים ולהקליט טלוויזיה חי כל עוד אתה מוסיף שירות backend כמו NextPVR, TVheadend או MediaPortal.

תוספות קודי

Kodi אפילו כולל פונקציונליות המאפשרת לך לאחסן ולמיין את כל התצלומים שלך. זו הדרך הקלה ביותר אי פעם לשתף תמונות בכל המכשירים שלך.

האם קודי לא חוקי?

קודי אינו חוקי. למעשה, מדובר בתוכנת קוד פתוח שנוצרה על ידי קרן XBMC. כדי להשיג את קודי כל שעליכם לעשות הוא לבקר באתר הרשמי בכתובת https://kodi.tv/download. בזמן שאתה מוריד אותו, אל תהסס להוריד בנוסף כל אחת מהתוספות הרשמיות.

מכשירים מסוימים מגיעים כעת עם Kodi המותקן מראש. זו גם דרך חוקית לחלוטין להשיג את התוכנה. גרסאות אלה של Kodi אינן מכילות תוספות של צד שלישי שעשויות לאפשר הזרמה לא חוקית.

בעיות משפטיות עשויות להיתקל כאשר משתמשי Kodi בוחרים להתקין ולהפעיל תוספות של צד שלישי אשר מספקים גישה לתוכן המוגן בזכויות יוצרים. בדרך כלל, תוכן זה כולל סרטים ותכניות טלוויזיה עדכניות שאינם זמינים במקומות אחרים. תוספות אלה מסתמכות לרוב על סיקור לספק תוכן. יכול להיות שאתה מודע לכך שהסחף פותח אותך לפגיעויות אבטחה. יתר על כן, סיבוב חומרים המוגנים בזכויות יוצרים עשוי להיות לא חוקי. אם אתה משתמש בקודי לצורך סיבוב או הזרמת חומר המוגן בזכויות יוצרים, עליך לבחור באחד ה- VPN הטובים ביותר לקודי לפני שתעשה זאת..

מה לגבי תוספות של צד שלישי?

במהלך השנים, מפתחים של צד שלישי יצרו כל מיני תוספות שנועדו לשפר את הפונקציונליות והשימושיות של Kodi. לדוגמה, ייתכן שתרצה להוסיף אפליקציית מזג אוויר או שומרי מסך לתוכנה.

אם אתה מחפש טלוויזיה וסרטים, אתה תהיה מרוצה מהתוספות של בראבו, רשת DIY, ABC Family ורבים אחרים. ניתן להזרים פודקאסטים באמצעות תוספות דוגמת Apple iTunes Podcasts. לחלופין, ייתכן שתרצה להוסיף את היכולת להציג מילים לשירים שאתה מנגן. תוסף להזנת טוויטר עוזר לך להתעדכן במתרחש במדיה החברתית.

תוספות קודי

עם זאת, רצוי להמשיך בזהירות בבחירת תוספות. כל אלה מפותחים באופן עצמאי ללא פיקוח על ידי האנשים שעומדים מאחורי קודי. משמעות הדבר היא שחלקם פונקציונליים יותר מאחרים.

כמו כן, זכור כי תוספות מסוימות מאפשרות להוריד ולאחסן חומר שהושג באופן בלתי חוקי המוגן בזכויות יוצרים. אפשרות של שימוש בתקשורת כזו עשויה לגרום לכך שאתה מפעיל את החוק.

מדוע עלי להשתמש ב- VPN עם קודי?

ה- VPN הטובים ביותר מגנים עליך מפני מרגלים מכל מגוון. האם ידעת כי אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN, ספק שירותי האינטרנט שלך יכול לראות באופן מוחלט את כל מה שאתה עושה באופן מקוון?

מדאיג באותה מידה, הממשלה יכולה לעקוב אחר תנועותיך. Ditto להאקרים ולמפעילי כובעים שחורים אחרים המקווים להדביק את המערכת שלך בתוכנות זדוניות, ריגול ותוכנות רנסומס..

כיצד vpn עובד

כולם רוצים לדעת מה אתם עושים באינטרנט, כולל אתרים בהם אתם מבקרים. הם תוהים איך אתה מבלה את זמנך במדיה החברתית, וכל מיני שחקנים רעועים לא היו רוצים לעשות דבר טוב יותר מאשר לשים את היד על כרטיס האשראי ומספרי חשבונות הבנק שלך..

מה VPN עושה למענך? זה מסווה את כתובת ה- IP שלך כך שאיש לא יוכל לרגל אחריך. באופן אידיאלי הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות כדי להגן על כל התעבורה שלך באינטרנט. זה אפילו יכול לגרום לזה להיראות כאילו אתה יושב במונטריאול כשאתה באמת בסידני. בעיקרון, VPN מעניק לך חוויה מקוונת פרטית ואנונימית לחלוטין.

אתה יכול לשאול אם זה נחוץ. אחרי הכל, אתה חושב, אני לא עושה שום דבר באינטרנט שאני צריך להסתיר.

האם זה באמת נכון? כמה אתה מתרגש מכך שרק מישהו יוכל לראות את העסקאות הבנקאיות שלך או לעקוב אחר הרגלי הקניות המקוונים שלך? זה לא נשמע כל כך מושך, נכון? VPN אמין מגן עליך מפני כל המרגלים והפורשים. זה אומר ש אתה יכול לעשות בנקאות שלך או לצפות בתוכנית הטלוויזיה האהובה עליך בקודי בלי לדאוג שמישהו יסתכל מעבר לכתף שלך.

מחשבות אחרונות

כל ה- VPN שנבדק כאן מבטיח תפקוד אמין תוך שימוש בתוכנת Kodi. רובם מציעים גם מהירויות הגון וקשרים מהימנים.

עם זאת, אנו מאמינים בכך NordVPN מספק את החבילה הכוללת הטובה ביותר עבור משתמשי קודי. השילוב של NordVPN בין אבטחה, פונקציונליות, תכונות ואמינות הופכים את השירות הזה לבחירה המובילה שלנו.

מכיוון שאתה כבר מנסה לשפר את האבטחה המקוונת שלך, אולי תרצה לחשוב קצת על השימוש גם במנהל סיסמאות. מנהל הסיסמאות הטוב ביותר מבטיח שתוכל לעקוב אחר סיסמאות חזקות, מורכבות וייחודיות לכל חשבונותיך המקוונים. כמו שימוש ב- VPN, מנהל סיסמאות שומר על הנתונים שלך פרטיים.

שאלות נפוצות

ש: מה ה- VPN הטוב ביותר בסך הכל לשנת 2020?

ת: ל- NordVPN יש רשת שרתים מרשימה, ותוכלו לחבר לשרת שישה מכשירים בבת אחת. יתר על כן, הם מתהדרים בכל מיני מאפייני אבטחה מהשורה הראשונה, והם ידידותיים ל- BitTorrent. עם שירות לקוחות טוב ומדיניות קפדנית של אי שמירת יומנים, NordVPN הוא אולי ה- VPN הטוב ביותר בשוק לשנת 2020.

ש: האם ספק שירותי האינטרנט שלי יודע שאני זורם ב- Kodi באמצעות VPN?

ת: כשאתה משתמש ב- VPN אמין, לספק האינטרנט שלך אין שום דרך לדעת מה אתה זורם ב- Kodi. יתר על כן, הם אינם מכירים אתרים שאתה מבקר בהם וגם אינם יכולים לרגל אחר העסקאות הפיננסיות שלך. שימוש ב- VPN פירושו אנונימיות מקוונת ופרטיות מוחלטות, במיוחד כשאתה בוחר בקפידה את ה- VPN שלך.

ש: מהם התוספות הטובות ביותר לקודי?

ת: קודי מתהדר ברשימה אינסופית של מוספים. להחליט אילו הם הטובים ביותר תלוי בך. רק זכרו שחלקם מתפקדים טוב יותר מאחרים. האפשרויות העיקריות כוללות אקסודוס לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה וכן יודה, המספקת גם לסרטים וטלוויזיה מבחר רחב של ז'אנרים ושפות. KidsTube מעניק לקטנטנים עם קריקטורות בזמן ש SportsDevil נמצא שם לכל מי שלא יכול להשיג מספיק אתלטי.

ש: האם זה חוקי להשתמש בקודי?

ת: קודי חוקי. עם זאת, כמה תוספות עשויות לספק גישה לתוכן המוגן בזכויות יוצרים, אשר מבחינה טכנית אינו חוקי להזרמה. המשך בזהירות אם אתה רוצה להיות בטוח בצד ימין של החוק, והשתמש תמיד ב- VPN בעת השימוש בקודי.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me