بهترین VPN برای Kodi

Kodi از محبوبیت روزافزونی در سراسر دنیا برخوردار است ، اما هنوز هم بسیاری از افراد که این سرویس نوآورانه را نشنیده اند وجود دارد. در مورد کسانی که از آن استفاده می کنند ، برخی هنوز کشف نکرده اند که هنگام پخش با Kodi ، استفاده از VPN بسیار مهم است.

این مقاله مقدمه ای برای Kodi است. با این حال ، تمرکز اصلی این است که چرا استفاده از VPN با Kodi ضروری است. شاید به همان اندازه حیاتی ، ما همچنین نتایج آزمایش جامع ما را در بر می گیریم تا مشخص کنیم ارائه دهندگان VPN بهترین گزینه برای استفاده با Kodi چیست.

صدها VPN در آنجا هستند ، اما همه آنها با Kodi سازگار نیستند. انتخاب هایی که ما در اینجا ذکر کرده ایم باعث کاهش این کار شده است زیرا تأثیر کمی بر نرخ انتقال داده ها دارند و به دلیل داشتن ارتباط مطمئن هستند. چرا این ارتباط امن بسیار مهم است؟ به همین دلیل است که شما فقط بهترین سیستم امنیتی خانه را خریداری می کنید. امن نگه داشتن اطلاعات و اموال خود فقط به شما می دهد آرامش خاطر.

خواندن را ادامه دهید تا همه چیز را در مورد آن بیاموزید بهترین VPN ها برای Kodi.


بهترین VPN ها برای Kodi

اگر از کشف تمام آنچه که Kodi در اختیار شما قرار دارد ، هیجان زده اید ، ابتدا باید ابتدا Kodi VPN برتر را پیدا کنید. با وجود صدها نفر از ارائه دهندگان VPN در خارج ، به نظر می رسد كه برخی از آنها از سایرین قابل اعتماد تر هستند.

به همین دلیل ما زمان تست بسیاری از سرویس های VPN را گرفتیم تا مواردی را شناسایی کنیم که عملکرد سیستم شما را بهینه نگه می دارند و در عین حال از ترافیک وب شما نیز از چشمان مهربان محافظت می کنند. پس از یک فرایند جامع ، ما شناسایی کردیم شش ارائه دهنده خدمات سریع و قابل اعتماد ارائه می دهند. اگر به دنبال VPN برای Kodi هستید ، ممکن است یکی از این گزینه های مناسب باشد.

NordVPN

NordVPN با مجموعه ای از بیش از 5،100 سرور واقع در 60 کشور جهان ، یکی از شبکه های قدرتمند را در تجارت دارد. آنها با ضمانت برگشت 30 روزه پول به شما فرصت می دهد قبل از اینکه ذهن خود را امتحان کنید ، سرویس را امتحان کنید.

NordVPN در پاناما مستقر است و حتی 14 کشور چشم نیز در صلاحیت آن است. آنها از رمزگذاری دو برابر 256 بیتی استفاده می کنند ، و پشتیبانی از دستگاه های Kodi را که تمام سیستم عامل های اصلی را اجرا می کنند ، ارائه می دهند. NordVPN بطور گسترده به عنوان یکی از سریعترین VPN های موجود در بازار شناخته می شود, تنها تعداد معدود رقبا قادر به بهترین نرخ انتقال داده آن هستند.

طرفداران

 • بسیار سازگار با Kodi
 • مقر آن در پاناما است
 • شبکه سرورهای قدرتمند و متنوع
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • در آزمایش هیچ نشتی IP وجود ندارد
 • سیاههها را نگه نمی دارد

منفی

 • امکان انتخاب سرورهای منفرد ، فقط مکان ها وجود ندارد
 • شهودی ترین رابط کاربری ندارد

امکانات

NordVPN دارای منوی قوی از ویژگی های امنیتی ، از جمله رمزگذاری درجه نظامی و گزینه استفاده است دو برابر VPN. این سرویس همچنین ابزار اختصاصی CyberSec را برای نگه داشتن تبلیغات و بدافزارها فراهم می کند.

پروتکل OpenVPN علاوه بر حفاظت از نشت DNS و یک سوئیچ قاتل خودکار ، امنیت را نیز تضمین می کند. ممکن است حداکثر شش دستگاه با یک حساب محافظت شوند. خدمات مشتری 24/7 در دسترس است.

قیمت گذاری

یک برنامه سه ساله فقط با 2.99 دلار در ماه قابل خریداری است. این هزینه به کل هزینه 107.55 دلار محاسبه می شود. برنامه ماه به ماه 11،95 دلار در هر ماه هزینه دارد ، اما می توانید با ثبت نام برای یک سال با 6.99 دلار در ماه با هزینه کل 83.88 دلار پس انداز کنید. این طرح دو ساله نیز مقرون به صرفه است و برای کل پرداخت 95.75 دلار در ماه 3.99 دلار هزینه دارد.

ورود به سیستم

NordVPN به یک خط مشی دقیق ورود به سیستم صفر پایبند است. با قرار گرفتن دفتر مرکزی آنها در پاناما ، می توانید اطمینان داشته باشید که آنها سوابق شما یا فعالیت آنلاین خود را حفظ نمی کنند.

خط مشی ورود به سیستم nordvpn

سرعت

NordVPN سریعترین VPN بود که ما با Kodi آزمایش کردیم. قبل از روشن کردن ، سرعت ما 26 Mbps بود. با اجرای NordVPN ، سرعت ما به پنج مگابیت در ثانیه کاهش یافت. با این وجود ، این یک ارتباط امن و مطمئن بود.

ExpressVPN

ExpressVPN خود را به عنوان شماره 1 VPN برای Kodi اعلام می کند ، و اگرچه ما قبول داریم که عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد ، ما عملکرد و امنیت NordVPN را به طور کلی ترجیح می دهیم.

با این وجود ، Express VPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، بنابراین از دسترس 14 کشور چشم دور است. این سیاههها را حفظ نمی کند ، و شما می توانید به رمزگذاری درجه نظامی اعتماد کنید. همه دستگاه های Kodi پشتیبانی می شوند. این یکی از بهترین VPN ها برای Kodi به لطف آن است نرخ انتقال داده.

طرفداران

 • پشتیبانی از تمام دستگاه های Kodi
 • برنامه های اختصاصی برای استفاده Kodi
 • نرخ انتقال داده خوب
 • ویژگی های قابل اعتماد برای حفظ حریم خصوصی و امنیت
 • پشتیبانی 24/7

منفی

 • گرانتر از رقابت است

امکانات

ExpressVPN دارای بیش از 3000 سرور در 94 کشور است. پروتکل OpenVPN و رمزگذاری AES 256 بیتی اطمینان از ناشناس بودن و حریم خصوصی شما است. یک سوئیچ kill وجود دارد و علاوه بر روتر ها برنامه هایی برای Mac ، Windows و Linux پیدا خواهید کرد. ExpressVPN یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی برای محافظت از مشتریان خود دارد.

قیمت گذاری

یک ماه ExpressVPN برای شما 12.95 دلار هزینه خواهد داشت. برای شش ماه پوشش برای 9.99 دلار در هر ماه قدم بگذارید یا با گزینه 12 ماهه 8.32 دلار در هر ماه بروید.

ورود به سیستم

ExpressVPN با یک سیاست ورود به سیستم سختگیرانه که هویت و فعالیت های شما را مخفی نگه می دارد ، می چسبد.

سیاست حفظ حریم خصوصی vpn را بیان کنید

سرعت

ExpressVPN زیاد در نرخ انتقال داده ما دخالت نمی کند. ما قبل از استفاده از VPN با سرعت 26 مگابیت بر ثانیه تست کردیم. با روشن کردن ExpressVPN میزان انتقال اطلاعات ما به 12 مگابیت بر ثانیه تغییر یافت.

VyprVPN

اگرچه VyprVPN سابقاً برای نگهداری از سیاههها استفاده می کرد ، اما اکنون ثابت می کند که شخص ثالثی مستقل از ممیزی استفاده می کند تا ثابت شود که هیچگونه سوابقی حفظ نشده است. شبکه آنها دارای بیش از 700 سرور در تقریبا 70 مکان است. شما می توانید از انواع مختلفی از پروتکل های VPN و اختصاصی VyprVPN استفاده کنید فناوری آفتابپرست طراحی شده است تا به شما در یافتن هرگونه انسداد VPN کمک کند.

VyprVPN در سوئیس مستقر است. در حالی که این کشور جزئی از شبکه 14 چشم نیست ، درک این نکته ضروری است که سوئیس به طور مکرر با کشورهایی که جزئی از این شبکه ها هستند از نزدیک همکاری می کند. بر این اساس ، ارائه دهنده دیگر ممکن است حریم شخصی و ناشناس بودن بهتری را ارائه دهد.

طرفداران

 • پشتیبانی از انواع دستگاههای Kodi
 • هیچ گونه نشتی IP شناسایی نشده است
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • اقدامات امنیتی خوب

منفی

 • شبکه سرور محدود
 • فقط یک آزمایش سه روزه رایگان

امکانات

با VyprVPN ، انتقال داده نامحدود و DNS با دانش صفر دریافت می کنید. دیوار فایروال امنیت بیشتری به شما می دهد ، و به صورت 24/7 پشتیبانی فنی خواهید داشت. بهترین پروتکل VPN را برای خود انتخاب کنید. VyprVPN با اکثر دستگاه ها و روتر سازگار است.

قیمت گذاری

VyprVPN را با سه دلار 5 دلار در هر ماه دریافت کنید. برای محافظت از پنج دستگاه ، به دست آوردن پروتکل Chameleon و دسترسی به VyprVPN Cloud با 6.67 دلار در ماه ، به بسته Premium ارتقا دهید..

ورود به سیستم

VyprVPN سابقاً برای حفظ مقدار کمی از گزارش ها استفاده می کرد ، اما اخیراً خط مشی های خود را با توجه به حمایت مشتری تغییر داده است. از آن زمان ، آنها سیاست های ورود به سیستم صفر را دنبال می کردند ، در واقع ، آنها در مورد تصویر جدید خود آنقدر جدی هستند که اکنون حسابرسی مستقل به طور منظم.

ورود به سیستم حفظ حریم خصوصی vyprvpn

سرعت

تست سرعت با VyprVPN دقیقاً چنین بود. سرعت پیش VPN ما 26 مگابیت بر ثانیه بود ، اما با استفاده از VyprVPN ما را به 7/7 مگابیت در ثانیه کاهش داد.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که سازگاری Kodi را در جلو و مرکز خود قرار داده است و بیش از 3600 سرور در 60 کشور واقع شده است.

اگر دوست دارید از یک تجربه سفارشی لذت ببرید ، CyberGhost شما را با انواع برنامه ها و امکان انتخاب سرور مورد استفاده خود قرار می دهد. شرکت توانایی شما برای جریان را تضمین می کند ، اما آن را تأمین می کند سوابق را ضبط نمی کند که مدت زمان طولانی جلسه آنلاین و نمایش داده شدگان DNS شما چگونه است. پشتیبانی از دستگاههای Kodi شامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV یا Stick و Android TV است.

طرفداران

 • مقر آن در رومانی است
 • سازگار با بسیاری از دستگاه های Kodi
 • بسیار قابل تنظیم است
 • نشت IP ندارد

منفی

 • سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارد

امکانات

CyberGhost رمزگذاری قوی را ارائه می دهد و تقریباً در همه دستگاه ها قابل استفاده است. با یک شبکه سرور نسبتاً قوی و دسترسی به سرورهای NoSpy, می توانید اعتماد کنید که یک تجربه ناشناس خواهید داشت. دفتر مرکزی رومانی یک امتیاز عالی است ، اما این شرکت اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند.

قیمت گذاری

CyberGhost با یک برنامه سه ساله با هزینه 2.75 دلار در هر ماه مقرون به صرفه است. این همراه با ضمانت برگشت پول 45 روزه است. یک ماه 1299 دلار برای شما هزینه می کند در حالی که ثبت نام برای یک سال خدمات 5.99 دلار هزینه دارد. دو سال معامله بهتر با 3.69 دلار در ماه است.

ورود به سیستم

این یک مانع بزرگ برای CyberGhost است. آنها ادعا می كنند كه سیاهههای مربوط را حفظ نمی كنند ، اما همچنین می گویند كه آنها چند ركورد نگه دارند. برای طرفداران حفظ حریم خصوصی ، این همیشه به اندازه کافی خوب نیست.

بهترین VPN برای Kodi

سرعت

CyberGhost میانگین نرخ انتقال داده را تحویل داده است. بدون آن سرعت ما 26 مگابیت بر ثانیه اندازه گیری شد. پس از روشن کردن CyberGhost ، نرخ انتقال داده ما به پنج مگابیت در ثانیه کاهش یافت.

دسترسی به اینترنت خصوصی

این گزینه کم هزینه است که در دستگاه های Kodi که لینوکس یا اندروید را اجرا می کنند کار می کند. برنامه های دسترسی به اینترنت خصوصی با MacOS ، iOS ، Windows ، Android و Linux سازگار هستند. ممکن است ارزان باشد و زنگ ها و سوت های کمتری نسبت به این رقابت داشته باشد ، اما این شرکت هنوز هم می تواند به لطف ویژگی های رمزنگاری و امنیتی ، یک Kodi VPN برتر شناخته شود. دسترسی به اینترنت خصوصی در بیش از 30 کشور جهان از ترکیبی از سرورهای VPN و پروکسی استفاده می کند. تعداد کل سرورها در حال حاضر 3307 است.

طرفداران

 • پشتیبانی Kodi برای دستگاه های Android و Linux
 • واقعاً مقرون به صرفه است

منفی

 • از سرورهای پروکسی استفاده می کند
 • شبکه سرور از نظر جغرافیایی متناسب با رقابت نیست
 • مقر آن در ایالات متحده است.

امکانات

شبکه ای با بیش از 3000 سرور نسبتاً رقابتی است. به علاوه ، torrenting مجاز است بدون نشت در طول آزمایش تشخیص داده شد. حداقل برخی از سرورها با Netflix کار می کنند و روش های رمزگذاری مورد استفاده قوی و قابل اعتماد هستند. قرار گرفتن در ایالات متحده آمریکا را نمی توان چیزی غیر از آسیب دید.

قیمت گذاری

پرداخت هزینه دسترسی به اینترنت خصوصی به صورت ماهانه و ماه به شما 9.95 دلار در هر ماه می دهد. با 5.99 دلار در هر ماه به یک برنامه سالانه ارتقا دهید یا با بهترین برنامه دو ساله که فقط 3.49 دلار در ماه هزینه دارد بروید.

ورود به سیستم

دسترسی به اینترنت خصوصی روشن می کند که هیچگونه ترافیکی را حفظ نمی کنند. با این حال ، با یک دفتر مرکزی در ایالات متحده است., آنها تحت قوانین بی شماری برای نگهداری داده ها قرار دارند که ممکن است برای حمله به حریم خصوصی شما در نظر گرفته شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی PIA

سرعت

عملکرد سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی فقط خوب بود. از مبنای اولیه ما 26 مگابیت بر ثانیه ، دسترسی به اینترنت خصوصی به حدود چهار مگابیت در ثانیه کاهش یافته است.

PureVPN

با یک افزونه اختصاصی Kodi VPN ، PureVPN با این نرم افزار منبع باز به خوبی کار می کند. این مرکز در هنگ کنگ مستقر است و تقریباً بیش از 2،000 سرور در 140 کشور دارای شبکه قابل احترامی است. رمزگذاری 256 بیتی یک ویژگی اساسی است ، اما برخی از نشت DNS در طول آزمایش تشخیص داده شد.

طرفداران

 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی کامل از Kodi
 • صلاحیت هونگ کنگ
 • ارزان

منفی

 • نشت DNS شناسایی شد
 • پهنای باند و اتصال را حفظ می کند
 • پشتیبانی مشتری بی تأثیر

امکانات

اگر به دنبال یک Kodi VPN برتر هستید ، خوشحال می شوید که PureVPN پشتیبانی از دستگاه های Kodi مانند Raspberry Pi ، Play Station ، Amazon FireStick ، ​​Roku ، Linux ، iOS ، Android ، Mac و Windows را ارائه می دهد..

در حالی که PureVPN به اندازه سایر سرورها در این لیست سرور ندارد ، آنها افتخار می کنند تنوع جغرافیایی چشمگیر. این خبر خوب است زیرا این امر ممکن است به معنای سریع تر انتقال نرخ انتقال داده بدون در نظر گرفتن مکانی در جهان باشد.

اگرچه PureVPN تبلیغ می کند که لاست های صفر را حفظ می کنند ، اما نگاه دقیق تر به سیاست آنها نشان می دهد که اینگونه است درست نیست. با این وجود ، شما رمزنگاری درجه نظامی ، گزینه ای برای تونل زنی اسپلیت و پهنای باند نامحدود را دریافت می کنید. در صورت تمایل ، می توانید حفاظت P2P را به بسته خود اضافه کنید.

قیمت گذاری

تمام برنامه های PureVPN همراه با یک 31 روز ضمانت برگشت پول. این سرویس ماهانه و ماهانه با 10.95 دلار در ماه در دسترس است در حالی که اشتراک یک ساله 3.33 دلار در ماه اجرا می شود. بهترین معامله ، برنامه دو ساله است که با هزینه 2.88 دلار در ماه کار می کند.

ورود به سیستم

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، PureVPN با صراحت اظهار می دارد که هیچ مشکلی را حفظ نمی کنند. با این حال ، اگر چاپ خوب را در خط مشی رازداری آنها بخوانید ، به زودی خواهید فهمید که این درست نیست.

سیاهههای مربوط به PureVPN

سوابق مربوط به اتصال و پهنای باند توسط PureVPN نگهداری می شود. آنها ادعا می کنند که این گزارش ها صرفاً برای حفظ عملکرد سرویس نگه داشته می شوند. اگر این مسئله صحیح است ، چرا به جای دفن آن در سیاست حفظ حریم خصوصی ، مقدم بر آن نیستید? طرفداران حقیقت حفظ حریم خصوصی می خواهند به جای دیگری بنگرند.

سرعت

تست سرعت انتقال داده بسیار قابل احترام بود. نرخ ما بدون استفاده از VPN 26 Mbps بود. با PureVPN ، میزان انتقال داده به 8/6 مگابیت در ثانیه کاهش یافته است که در محدوده قابل قبول است.

کدی چیست?

Kodi در سال 2002 به عنوان Xbox Media Player معرفی شد. اندکی پس از آن ، آن را به Xbox Media Center تغییر نام دادند ، نامی که تا سال 2014 نگه داشته بود. بنیاد XBMC ، که مسئولیت Kodi را برعهده دارد ، نام فعلی خود را به این سرویس داد..

تحت کد هرکدام از این نام ها ، Kodi وسیله ای برای دسترسی و ذخیره مطالب فراهم کرده است. این محتوا ممکن است شامل بسیاری از شکل های رسانه ای ، فیلم و موسیقی باشد. با طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و دستگاه ها سازگار است. Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS و Raspberry Pi همه با نرم افزار کار می کنند. اگر از لینوکس استفاده می کنید ، اطمینان حاصل کنید که حداقل از یک دهه گذشته از کارت گرافیکی استفاده شده اید. کارتهای AMD / ATI ، NVIDIA یا Intel که حداقل از OpenGL 2.0 پشتیبانی می کنند باید کافی باشند. به سیستمهای دارای ویندوز توصیه می شود از سخت افزار GPU پشتیبانی کنند که از Direct3D پشتیبانی می کند. افراد غالباً از Kodi در ارتباط با تلویزیون ، رایانه شخصی ، لپ تاپ ، تبلت ، گوشی های هوشمند و Raspberry Pi استفاده می کنند.

رابط کد

Kodi یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که به صورت رایگان در دسترس همه قرار می گیرد. این امکان را برای توسعه دهندگان در سراسر جهان فراهم می کند که در صورت انتخاب آنها تغییراتی را در آن ایجاد کنند. بسیاری از این موارد از طریق افزودنی ها در دسترس سایر کاربران Kodi قرار می گیرد. Kodi با هیچ محتوا لود نمی شود. درعوض ، هر کاربر باید محتوای خود را با استفاده از هرگونه حافظه محلی یا شبکه ای که در حال حاضر در اختیار دارد ، وارد نرم افزار کند.

با Kodi چه کاری می توانید انجام دهید?

Kodi یک نرم افزار فوق العاده متنوع است که تقریباً برای هر نوع سرگرمی قابل استفاده است. گوش دادن به همه موسیقی مورد علاقه خود را. Kodi آن را در قالب های فایل مانند OGG ، MP3 و AAC می پذیرد. با استفاده از لیست های پخش هوشمند و امکان برچسب زدن آهنگ ها ، مجموعه موسیقی شما هرگز به این ترتیب سازماندهی نشده است.

از جمله قالب های ویدیویی که با Kodi سازگار است H.264 ، 3D و ISO می باشد. شما حتی می توانید از اینترنت برای جریان دادن محتوا از طریق Kodi استفاده کنید. فیلم های مورد علاقه خود را وارد کنید ، سپس از نرم افزار بخواهید که تریلر ، پوستر فیلم و موارد دیگر را برای افزایش تجربه اضافه کند.

اگر عاشق تلویزیون باشید ، Kodi برنده شما خواهد بود. این ویژگی امکان ذخیره برنامه های مورد علاقه خود را دارد به گونه ای که هر زمان که بخواهید می توانید آنها را تماشا کنید. پوسترها ، برچسب ها و توضیحات به شما کمک می کنند تا همه چیز را سازماندهی کنید. حتی می توانید تلویزیون زنده را پخش و ضبط کنید تا زمانی که یک سرویس پس زمینه مانند NextPVR ، TVheadend یا MediaPortal اضافه کنید.

افزودنیهای کد

Kodi حتی قابلیت هایی دارد که به شما امکان می دهد همه عکس های خود را ذخیره کرده و مرتب کنید. این ساده ترین روش برای به اشتراک گذاری تصاویر در همه دستگاه های شما است.

آیا کدی غیرقانونی است?

کدی غیرقانونی نیست. در حقیقت ، این نرم افزار منبع باز است که توسط بنیاد XBMC ایجاد شده است. برای به دست آوردن Kodi ، تنها کاری که باید انجام دهید مراجعه به وب سایت رسمی به آدرس https://kodi.tv/download است. در حالی که آن را بارگیری می کنید ، هر یک از افزونه های رسمی را علاوه بر این بارگیری کنید.

برخی از دستگاه ها اکنون با نصب Kodi از پیش نصب شده اند. این همچنین یک روش کاملاً قانونی برای به دست آوردن نرم افزار است. این نسخه های Kodi حاوی هیچگونه افزودنیهای شخص ثالثی نیست که ممکن است امکان پخش غیرقانونی را فراهم کند.

هنگامی که کاربران Kodi تصمیم به نصب و راه اندازی افزونه های شخص ثالث را دارند که به محتوای دارای حق چاپ دسترسی دارند ، مسائل حقوقی به طور بالقوه با مشکل مواجه می شوند. به طور معمول ، این محتوا شامل فیلم های کنونی و نمایش های تلویزیونی است که در جای دیگر در دسترس نیست. این افزودنیها اغلب برای تهیه محتوا به torrenting تکیه می کنند. شاید بدانید که تورنت شما را در برابر آسیب پذیری های امنیتی باز می کند. علاوه بر این ، فریب دادن مواد دارای حق چاپ ممکن است غیرقانونی باشد. اگر از Kodi برای تورنت یا پخش مطالب دارای حق چاپ استفاده می کنید ، قبل از انجام این کار باید یکی از بهترین VPN ها را برای Kodi انتخاب کنید..

درباره افزودنیهای شخص ثالث?

با گذشت سالها ، توسعه دهندگان شخص ثالث انواع افزودنی هایی را ایجاد کرده اند که به منظور ارتقاء عملکرد و قابلیت استفاده از Kodi طراحی شده اند. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید یک برنامه آب و هوا یا محافظ صفحه نمایش به نرم افزار اضافه کنید.

اگر به دنبال تلویزیون و فیلم هستید ، از افزودنیهای Bravo ، DIY DIY ، ABC Family و بسیاری دیگر خوشحال خواهید شد. پادکست ها را می توان از طریق افزودنیهایی مانند پادکست های اپل iTunes پخش کرد. یا ممکن است بخواهید توانایی مشاهده اشعار آهنگهایی را که پخش می کنید اضافه کنید. یک افزودنی فید توییتر به شما کمک می کند تا در بالای آنچه که در رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد بمانید.

کد های اضافی

با این حال ، توصیه می شود هنگام انتخاب مواد افزودنی ، با احتیاط عمل کنید. همه اینها بطور مستقل و بدون نظارت توسط مردمی که در پشت Kodi هستند ، توسعه داده می شوند. این بدان معناست که برخی از اینها نسبت به سایر موارد کاربردی تر هستند.

همچنین به خاطر داشته باشید که برخی از افزودنیها امکان بارگیری و ذخیره مطالب به دست آمده غیرقانونی را که دارای حق چاپ هستند ، ممکن می سازند. در اختیار داشتن چنین رسانه هایی ممکن است به معنای عدم اجرای قانون باشد.

چرا باید از VPN با Kodi استفاده کنم?

بهترین VPN ها شما را از جاسوسان در هر تنوع محافظت می کنند. آیا می دانید مگر اینکه از VPN استفاده کنید ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما می تواند کاملاً کارهایی را که انجام می دهید بصورت آنلاین مشاهده کنید?

همانقدر نگران کننده ، دولت می تواند جنبش های شما را نیز ردیابی کند. Ditto برای هکرها و دیگر اپراتورهای کلاه سیاه که امیدوارند سیستم شما را با بدافزارها ، جاسوس افزارها و باج افزارها آلوده کنند.

چگونه vpn کار می کند

همه آنها می خواهند بدانند که شما بصورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله وب سایتهایی که بازدید می کنید. آنها تعجب می کنند که چگونه وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانید ، و انواع بازیگران شیطانی دوست ندارند چیزی بهتر از دست گرفتن کارت اعتباری و شماره حساب بانکی شما باشند..

VPN چه کاری برای شما انجام می دهد؟ آدرس IP شما را مبدل می کند تا کسی نتواند از شما جاسوسی کند. در حالت ایده آل از رمزگذاری AES 256 بیتی برای محافظت از کلیه ترافیک وب شما استفاده می کند. حتی می تواند به نظر برسد که وقتی واقعاً در سیدنی هستید در مونترال نشسته اید. در اصل ، یک VPN یک تجربه آنلاین کاملاً خصوصی و ناشناس به شما می دهد.

ممکن است این سوال را بپرسید که آیا این ضروری است. پس از همه ، شما فکر می کنید ، من کاری را انجام نمی دهم که باید مخفی کنم.

آیا واقعاً چنین است؟ چقدر هیجان زده اید که هرکسی قادر به دیدن معاملات بانکی شما باشد یا عادات خرید آنلاین خود را ردیابی کند؟ به نظر نمیاد خیلی جذاب باشه؟ یک VPN قابل اعتماد شما را از هر جاسوسی و متجاوز محافظت می کند. این بدان معنی است که شما می توانید کارهای بانکی خود را انجام داده و یا تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را بر روی Kodi تماشا کنید بدون اینکه نگرانی در مورد کسی باشد که از بالای شانه شما جستجو کند.

افکار نهایی

هر یک از VPN هایی که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرند ، عملکرد قابل اعتماد را هنگام استفاده از نرم افزار Kodi قول می دهند. بسیاری از آنها همچنین دارای سرعت مناسب و اتصالات قابل اعتماد هستند.

با این حال ، ما معتقدیم که NordVPN بهترین بسته کلی را برای کاربران Kodi فراهم می کند. ترکیب امنیت ، قابلیت ها ، ویژگی ها و قابلیت اطمینان NordVPN این سرویس را به انتخاب برتر ما تبدیل می کند.

از آنجا که شما در حال تلاش برای بهبود امنیت آنلاین خود هستید ، ممکن است بخواهید به استفاده از یک مدیر رمزعبور نیز فکر کنید. بهترین مدیر رمز عبور اطمینان می دهد که می توانید کلمه عبور های قوی ، پیچیده و منحصر به فرد را برای همه حساب های آنلاین خود پیگیری کنید. مانند استفاده از VPN ، یک مدیر گذرواژه اطلاعات شما را خصوصی نگه می دارد.

سؤالات متداول

س: بهترین VPN در کل برای سال 2020 چیست؟?

آ: NordVPN دارای یک شبکه سرور چشمگیر است و می توانید به طور همزمان شش دستگاه به سرور متصل شوید. علاوه بر این ، آنها دارای انواع ویژگی های امنیتی برتر در سطح هستند ، و دوستانه BitTorrent هستند. با خدمات خوب مشتری و داشتن سیاست سختگیرانه در عدم نگهداری از گزارش ها ، NordVPN شاید بهترین VPN در بازار برای سال 2020 باشد..

س: آیا ISP من می داند که من با استفاده از VPN روی Kodi پخش می کنم?

آ: هنگامی که از یک VPN قابل اعتماد استفاده می کنید ، ISP شما هیچ راهی برای دانستن آنچه در Kodi پخش می کنید وجود ندارد. علاوه بر این ، آنها وب سایت هایی را که بازدید می کنید ، نمی دانند و نمی توانند از معاملات مالی شما جاسوسی کنند. استفاده از VPN به معنای ناشناس بودن و حریم خصوصی آنلاین است ، به خصوص هنگامی که VPN خود را با دقت انتخاب کنید.

س: بهترین افزونه های Kodi چیست؟?

آ: Kodi دارای لیست بی پایان از افزونه ها است. تصمیم گیری در مورد بهترین ها بستگی به شما دارد. فقط به یاد داشته باشید که برخی عملکرد بهتر از سایرین دارند. گزینه های برتر شامل Exodus برای تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی و همچنین Yoda است که همچنین انتخاب گسترده ای از ژانرها و زبان ها را به فیلم ها و تلویزیون ارائه می دهد. KidsTube با کارتونهای کوچک در حالی که SportsDevil برای همه کسانی که نمی توانند به اندازه کافی ورزشکار انجام دهند وجود دارد.

س: آیا استفاده از Kodi قانونی است؟?

آ: کدی قانونی است با این حال ، برخی از افزونه ها ممکن است دسترسی به مطالب دارای حق چاپ را داشته باشند که از نظر فنی برای پخش جریمه نیستند. اگر می خواهید مطمئن شوید که در سمت راست قانون نگه دارید ، با احتیاط عمل کنید و همیشه هنگام استفاده از Kodi از VPN استفاده کنید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me