Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

alebo

Zavolajte na číslo 1800 – 316 – 817

Ochrana vášho domu 24/7 je s najlepšími kamerami pre domácu bezpečnosť jednoduchá. Zostavili sme zoznam najlepších domácich bezpečnostných kamier, vnútorných a vonkajších, aby ste našli ten pravý na sledovanie vášho domu. Ste pripravení sa pozrieť na svoje možnosti? Vyskúšajte naše najlepšie vnútorné a vonkajšie bezpečnostné kamery a vyberte si tú najlepšiu pre váš domov.

Contents

Najlepšie domáce bezpečnostné kamery do roku 2023

Najlepšie vnútorné kamery

 • ADACS 2MP Indoor – Najlepšie austrálske vnútorné bezpečnostné kamery
 • Nest Cam Indoor – Najlepšie zabezpečenie pre domácich majstrov
 • Amcrest ProHD – Najlepšie samostatný fotoaparát
 • Cloudová kamera Amazon (Key Edition) – Najlepšie dodacia kamera
 • Logitech Circle 2 – Najlepšie bezdrôtové príslušenstvo

Najlepšie vonkajšie fotoaparáty

 • ADACS 2MP Outdoor – Najlepšie austrálske vonkajšie bezpečnostné kamery
 • Amcrest UltraHD 2K – Najlepšie samostatný fotoaparát
 • Nest Cam Outdoor – Najlepšie zabezpečenie pre domácich majstrov
 • Kamera TP-Link Kasa Outdoor – Najlepší fotoaparát s holými kosťami
 • EZVIZ Full HD 1080p Outdoor – Najlepšia lacná možnosť

Úplné informácie: Naše top 9 domácich bezpečnostných kamier

Kamery pre vnútornú bezpečnosť

Okrem toho, že budete môcť kedykoľvek sledovať svoju rodinu, môžete ju skutočne chrániť pomocou vnútorných bezpečnostných kamier. Môžete byť Big Brother!

Realitou interiérových bezpečnostných kamier je, že neodradia zlodejov od existujúcich. To spočíva vo vonkajšej bezpečnostnej kamere. To, čo sa v interiérových bezpečnostných kamerách darí, je zaistiť, aby vaša rodina bola v bezpečí pred viac ako len vlámaním.

Udržiavanie kariet v rodine môže byť dôležité, najmä u mladších detí. Kamery s pohybovým senzorom vás môžu upozorniť, keď sa vrátia zo školy, a tiež vám oznámia, či niekto vstúpil skôr ako obvykle. Udržiavanie kariet na opatrovateľke je tiež hlavnou úlohou vnútornej bezpečnostnej kamery.

Ako vaše deti starnú, zaistenie, že nebudú mať hostí, keď nemajú byť, môže byť tiež skvelým využitím bezpečnostnej kamery..

Interiérová bezpečnostná kamera má veľa možností použitia. Určite ju už máte na mysli, ak čítate túto stránku.

Najlepšie austrálske vnútorné bezpečnostné kamery

ADACS 2MP
krytý

Navštívte stránku ADACS Security

alebo

VYZÝVAJTE TERAZ 1800 – 316 – 817

Ak neviete o ADACS Security, je to jedna z najdôveryhodnejších austrálskych bezpečnostných spoločností. Austrálska spoločnosť ADACS vlastnená a prevádzkovaná v Austrálii si udržala dobrú povesť cenovo dostupného poskytovateľa domácej bezpečnosti a poskytuje najlepšie bezpečnostné kamery pre austrálske domácnosti..

Aj keď ADACS robí skvelé kamery, môžu vám pomôcť aj v prípade, že potrebujete bezpečnostné alarmy, senzory, inteligentnú automatizáciu alebo všeobecné monitorovanie. Skvelá vec spoločnosti je jej podpora a monitorovací tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je vždy ochotný s vami hovoriť o akýchkoľvek obavách alebo problémoch, ktoré môžu vzniknúť.

Aj keď je to všetko v poriadku, sme tu, aby sme hovorili o najlepšej vnútornej kamere na austrálskom trhu. Táto pocta by bola poskytnutá spoločnosti ADACS 2MP Indoor a skutočnosť, že ju možno integrovať do najlepšieho austrálskeho bezpečnostného systému, je ďalším bonusom.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Definícia obrazu

2MP v názve fotoaparátu predstavuje 2 megapixely. To umožňuje fotoaparátu zaznamenať video s rozlíšením 1080p. 1080p je skutočne vysoké rozlíšenie, ktoré umožňuje prenos živého vysielania a prehrávania videa rýchlosťou 30 snímok za sekundu. To je možné odkiaľkoľvek na svete z telefónu alebo počítača.

nahrávky

Hlavným dôvodom, prečo máme radi kameru ADACS, je funkčnosť a univerzálnosť ich funkcií záznamu. Rovnako ako iné fotoaparáty môžete prehrávať všetky svoje nahrávky vo vysokej kvalite, ale to je len špička ľadovca.

ADACS používa záznamy udalostí, ktoré sú automaticky a bezpečne uložené v cloude. Ak niečo tieto udalosti spustí, môžete dostávať upozornenia, aby ste mohli zostať na vrchole svojho domova.

Nahrávky môžete spúšťať aj pomocou vlastných receptov. Tieto recepty sú vytvorené v aplikácii ADACS a môžu nastaviť kamery tak, aby v konkrétnom čase zaznamenávali konkrétne miesta vo vašom dome.

Kontrola starých nahrávok je pomocou kalendára v aplikácii veľmi jednoduchá a tieto nahrávky si tiež môžete kedykoľvek stiahnuť.

Jednoduché nastavenie

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Nastavenie fotoaparátu je veľmi jednoduché, pretože jeho WiFi je zapnuté a má vstavaný mikrofón a reproduktor. Po nastavení môžete pomocou aplikácie obojsmerného zvuku hovoriť s deťmi pomocou aplikácie, aby ste sa uistili, že funguje.

Náš názor

ADACS 2MP Indoor je najlepšia kamera na ochranu vnútorných priestorov, ktorá je v Austrálii dostupná z niekoľkých dôvodov. Po prvé, je to vysoko kvalitný fotoaparát, ktorý funguje dobre v každej kategórii, o ktorú by sa zákazníci zaujímali.

Ako sme už uviedli, súčasťou je funkčnosť a ľahkosť spravovania vašich nahrávok. Ďalší hlavný dôvod okrem fotoaparátu

Tretím dôvodom je skutočnosť, že všetky kamery ADACS sú schopné integrácie do širšieho systému ADACS – čo je najlepší bezpečnostný systém v Austrálii..

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Rozmery: 108x102x127mm
 • formát: H.264 MJPEG
 • Rozhodnutie: 1920 × 1080 pri 30fps 1 / 2,7 CMOS
 • audio: Mikrofón, reproduktor, zvukový výstup 3 mm
 • senzor: 1 / 2,7 CMOS
 • objektív: 4,2mm
 • Uhol pohľadu: 60 ° horizontálne, 100 ° uhlopriečne
 • wifi: Áno
 • Pan / Tilt: Vertikálne 120 °, horizontálne 290 °
 • Nočné videnie: 10 LED diód, dosah 6 metrov

Najlepšie zabezpečenie pre domácich majstrov

Nest Cam Indoor

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť Nest Cam Indoor

Skvelá vec spoločnosti Nest je, že všetky výrobky, ktoré vyrobia, sa dajú naprogramovať tak, aby spolupracovali. Nest je tiež vlastníctvom spoločnosti Google, vďaka ktorej sú produkty spoločnosti Google programovateľné aj v spoločnosti Nest. Ak hľadáte kompletný inteligentný domov pre domácich majstrov, potom je Nest Cam Indoor tou pravou voľbou.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Okrem programovateľnosti je skutočný hardvér a funkčnosť produktu najvyššia. Vďaka nočnému videniu, telefonickým výstrahám, dozoru a hovorom + počúvaním vám nebudú chýbať žiadne špičkové funkcie. Nest Cam Indoor je pravdepodobne tiež najjednoduchším fotoaparátom na trhu.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

uhol

Nest Cam indoor má uhol pohľadu 130 °, aby sa zaistilo pokrytie celej miestnosti. Nie je potrebné sa obávať zachytenia rohovej stoličky a pohovky proti stene, pretože obidva tieto uhly pohľadu môžu byť ľahko zakryté.

senzory

⅓ ”3-megapixlový snímač umožňuje vášmu fotoaparátu zachytiť pohyb a začať zaznamenávať. Aplikácia zaznamená zakaždým krátky klip a pošle vám upozornenie, aby ste si neskôr mohli pozrieť záznam. Vždy budete vedieť, čo spustilo pohybové alebo zvukové senzory.

Náš názor

Nest Cam Indoor je druhá najlepšia dostupná kamera, ktorá vás a vašu rodinu ochráni. Kamera je jednou z najlepších interiérových bezpečnostných kamier na trhu s ľahkým nastavením a použiteľnosťou. Širokouhlý objektív fotoaparátu a krištáľovo čisté rozlíšenie 1080p sú porazené iba pôsobivým nočným videním

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Rozmery: 2,8 palca x 4,5 palca.
 • Moc: Sieťový adaptér
 • jazyky: Angličtina. Francúzsky, holandský, španielsky
 • vstup: 100-240V AC 0,2A
 • DC-výstup: 5VDC 2,0A
 • Vstup kamery: 5VDC 1,0A
 • Bezdrôtové pripojenie: 802,11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • Šifrovanie WiFi: Podporované WEP, WPA, WPA2
 • Prevádzková teplota: 32 ° –104 ° F (0 ° –40 ° C)
 • audio & Svetlá: Reproduktor a RGB LED
 • video: Až do 1080p
 • Nočné videnie: 8 vysokovýkonných infračervených diód LED

Najlepšie samostatný fotoaparát

Amcrest ProHD

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť Amcrest ProHD

Amcrest urobil meno vo svete bezpečnostných kamier svojimi vonkajšími kamerami. K tým sa dostaneme v sekcii vonkajšej kamery.

Amcrest ProHD je vnútorná kamera, ktorú Amcrest uviedol na trh. Hoci funkcie a funkcie nejdú tak ďaleko, ako možnosti ADACS alebo balík Nest, Amcrest má pravdepodobne najlepší fotoaparát, ak hľadáte samostatný produkt. Ak si chystáte kúpiť vonkajšiu kameru Amcrest, môžete tiež použiť svoju vnútornú kameru.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Systém Amcrest prichádza s vynikajúcimi funkciami, ktoré väčšina majiteľov domov hľadá. Najlepšie voľby je ťažké rozlíšiť, pretože väčšina z nich ponúka úžasnú hodnotu.
Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

uhol

Amcrest ProHD má pozorovací uhol 90 °. To je hlavný dôvod okrem niekoľkých bodov jednoduchého použitia, vďaka ktorým je Amcrest ProHD na druhom mieste za kamerou Nest Cam Indoor. Väčšina izieb bude stále schopná zachytiť s uhlom pohľadu 90 °, ale niekedy je pekné, keď sa pri nastavovaní kamery nemusíte ani obávať..

senzory

Obrazový snímač na výrobkoch Amcrest je 1 / 2,7 ”2-megapixelový snímač CMOS s progresívnym snímaním vyrobený spoločnosťou Sony, kamera Amcrest ProHD dokáže prenášať video kvalitu 1080p. Bolo by pekné, keby sa video mohlo prehrávať rýchlosťou 60 snímok / s, ale rýchlosť 30 snímok / s nie je príliš ošuntělá. Kvalita je stále dosť pôsobivá pri rozlíšení 1920 x 1080p.

  Recenzia VeraCrypt: Vynikajúci softvér na šifrovanie diskov s otvoreným zdrojom

Náš názor

Výrobky Amcrest milujeme v spoločnosti Privacy Canada a mohli by sme byť zaujatí kvôli tomu, ako veľmi sa všetci spoliehame na ich vonkajší fotoaparát. Pravda je, že Amcrest ProHD je takmer rovnako dobrý ako interná kamera Nest a bolo ťažké zvoliť, kto má byť na druhom mieste. Možno som to chcel najprv uviesť ako číslo dva, ale po opätovnom otestovaní a prehodnotení dostupných funkcií sa vnútorná kamera Nest dodáva ako druhá možnosť, keď spoločnosť ADACS vedie balík..

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Efektívne pixely: 1080P (1920 × 1080)
 • Skenovací systém: progresívne
 • Digitálny zoom: 16x
 • Redukcia hluku: 2D
 • Ochrana osobných údajov: Až 4 oblasti
 • Typ šošovky: Pevná šošovka
 • Kompresia videa: H.264H / H.264B / H.264
 • Kompresia zvuku: G.711MU, G711A, AAC
 • Wi-Fi: (802.11b / g)
 • Metóda streamovania: Unicast / Multicast
 • kompatibilita: ONVIF, CGI
 • Max. Prístup pre používateľov: 20 používateľov
 • Úložný priestor na okrajoch: NAS, lokálny počítač, karta microSD (128G)

Najlepšie dodacia kamera

Cloudová kamera Amazon (Key Edition)

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť Amazon Cloud Cam (Key Edition)

Cloudová kamera Amazon nie je ako iné bezpečnostné kamery. Na produktovej stránke nenájdete podrobné technické špecifikácie a nebude sa pochváliť obrázkom najvyššej kvality. Tento fotoaparát bol navrhnutý pre zákazníkov Amazon Prime, aby si udržali prehľad o dodávkach Amazon Key.

S Amazon Key môžu dodávatelia vstúpiť do vášho domu, aby mohli nechať váš balíček vo vnútri. To pochopiteľne urobilo ľudí nepríjemnými, takže Amazon vydal bezpečnostnú kameru.

Amazon Cloud Cam

Tento fotoaparát nie je určený iba pre Amazon Key, ale funguje aj ako fantastický interiérový fotoaparát, ktorý možno použiť na iné bezpečnostné účely..

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Náš názor

Ak hľadáte lacnejšiu interiérovú kameru, aby ste mali prehľad o doručiteľovi a rodine, Amazon Cloud Cam je dobrá voľba. S fotoaparátom nie je príliš veľa pokročilých funkcií, ale jeho použitie je mimoriadne ľahké a zvládne prácu. Môžete dokonca hovoriť s dodávateľom a dostávať upozornenia, keď sa zistí pohyb

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Rozmery: 1,7 palca x 2,8 palca x 4,1 palca.
 • farba: biely
 • Moc: 10-noha USB
 • Bezdrôtový: Možnosti siete Wi-Fi
 • audio: obojsmerný
 • Ukladací priestor pre video: Cloud-ové úložisko
 • Trvanie skladovania: Štandardne 24 hodín
 • LED: zelená
 • kvalita: 1080p

Najlepšie bezdrôtové príslušenstvo

Logitech Circle 2

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť Logitech Circle 2

Logitech Circle 2 je zábavná kamera, pretože sa dá použiť vnútri alebo vonku a dá sa použiť bez zapojenia. Správne, stačí nabiť tohto zlého chlapca a umiestniť ho kamkoľvek na deň alebo dva. Ak je dieťa suseda podozrivé z krádeže niečoho, jednoducho to nalepte do vašej garáže. Ak je vaše dieťa podozrivé, že niečo ukradne, jednoducho ho nalepte do obývačky – možnosti sú nekonečné!

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Kruh 2 je vybavený mimoriadne ľahko použiteľnými funkciami a dá sa ovládať otáčaním. Tento fotoaparát sa nám páči, ale prichádza s niekoľkými nevýhodami, ako je napríklad nedostatočná prispôsobiteľnosť po nastavení a občasné oneskorené nahrávky..

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Bezdrôtový protokol: 802,11 a / b / g / n
 • Frekvencia WiFi: 2,4 GHz alebo 5,0 GHz
 • Snímková frekvencia (max): 1080p HD pri 30 fps, H.264
 • Typ objektívu a senzora: sklo
 • Typ zaostrenia: 180-stupňová expanzívna sklenená šošovka FOV
 • Typ reproduktora: Vstavaný mono reproduktor
 • Bezpečnostný protokol: Okamžité šifrovanie údajov pomocou SSL
 • Odolné voči poveternostným vplyvom: IPX65
 • Nočné videnie: Automatické až 15 stôp
 • Rotácia kamery: 360 stupňov
 • Typ batérie: Dobíjateľná batéria Li-ion

Vonkajšie bezpečnostné kamery

Tieto deti viseli stále na vašom trávniku! Chcete vedieť, kedy sú, aby ste na ne mohli potriasť a kričať: „Dang deti! Vypadni z môjho trávnika! “

Jednou z najlepších zábav vo vašej domácnosti je kričanie na deti, však? Možno nie – ale máte právo ju chrániť.

Jedným z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť svoj dom, je inštalácia kamery. Samotná prítomnosť vonkajšej kamery chráni väčšinu škodlivých hrozieb. Ručne sme vybrali štyri vhodné vonkajšie bezpečnostné kamery, z ktorých si Aussies vybrali.

Najlepšie austrálske vonkajšie bezpečnostné kamery

ADACS 2MP
vonkajšie

Navštívte stránku ADACS Security

alebo

VYZÝVAJTE TERAZ 1800 – 316 – 817

Pri našom výskume sme zistili, že vnútorné kamery sú z hľadiska počtu kamier, ktoré naozaj milujeme, za vonkajšími kamerami. Môže to byť spôsobené rôznymi vonkajšími faktormi, ale hlavným bodom, ktorý chceme obísť, je, že Austrálčanom je k dispozícii veľa skvelých vonkajších kamier..

Naše tri najlepšie vonkajšie kamery boli smiešne ťažké zoradiť. Všetky tri ponúkajú veľmi podobnú kvalitu s funkciami, ktoré si navzájom konkurujú. Okraj šiel do ADACS 2MP Outdoor.

2MP Outdoor je podobný fotoaparátu bratov, 2MP Indoor a ponúka všetky rovnaké funkcie nahrávania a aplikácie. Aj preto sme túto kameru zaradili medzi prvé – pekne zapadá do repertoáru bezpečnostných nástrojov ADACS..

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Ovládanie posúvania / nakláňania

Zachytenie celého dvora môže byť ťažké v závislosti od toho, na koľko pozemku sedíte. ADACS 2MP Outdoor vám umožňuje jednoducho posúvať pohľad z kamery počas živých prenosov. Umožňuje vám tiež počas prehrávania videa pohybovať sa a upravovať zorné pole kamery.

Lokálne nahrávanie

Všetky kamery ADACS ukladajú nahrávky v cloude. Niektoré z ich modelov, napríklad 2MP Outdoor, tiež podporujú lokálne nahrávanie. Tento fotoaparát obsahuje 64 GB kartu microSDTM, ktorá umožňuje uložiť 7 dní nepretržitého záznamu.

Nočné videnie

Nočné videnie na 2MP Outdoor je z hľadiska kvality určite na špičkovej úrovni. Nočné videnie má 22 LED diód a dokáže zachytiť dosah 20 metrov.

Náš názor

Vo všeobecnosti sa snažíme vyhýbať odporúčaniu viacerých produktov od tej istej spoločnosti v rôznych kategóriách. Ide o to, že bezpečnostné produkty ADACS sú pre Austrálčanov vyrábané Austrálčanmi. Ak hľadáte kvalitné bezpečnostné vybavenie, je to kompletný balík služieb, ktorý vás nezmení.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Rozmery: 215x130x237mm
 • formát: H.264 MJPEG
 • Rozhodnutie: 1920 × 1080 pri 30fps 1 / 2,7 CMOS
 • senzor: 1 / 2,7 CMOS
 • objektív: 6mm
 • Uhol pohľadu: 65 ° horizontálne, 75 ° uhlopriečne
 • wifi: Áno
 • Pamäťová karta: 64 GB microSDTM triedy 10
 • Pan / Tilt: Áno
 • Nočné videnie: 22 LED, dosah 20m

Najlepšie samostatný fotoaparát

Amcrest UltraHD 2K

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť Amcrest UltraHD 2K

Chcete Ferrari alebo Lamborghini, ale nemôžete si ich dovoliť? Rovnaké … ale môžem si dovoliť Ferrari vonkajších bezpečnostných kamier. Dúfajme, že aj vy!

Amcrest UltraHD 2K je jednou z najlepších bezpečnostných kamier na svete. Možno ste oboznámení s interiérovou kamerou, ktorá prichádza na 3. mieste v našom zozname najlepších kamier pre vnútornú bezpečnosť.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Pokiaľ ide o vonkajšie bezpečnostné kamery, Amcrest sa blíži nášmu bodu číslo jedna. Robí to tak, že ponúka všetky funkcie vonkajších bezpečnostných kamier, ktoré by ste mohli chcieť, zatiaľ čo vás zastrašujú a poskytujú úžasnú kvalitu videa.

Amcrest UltraHD 2k

uhol

Amcrest 2K 3MP má pozorovací uhol 100 ° uhlopriečka, ktorá nie je najširším zobrazovacím rámcom, ale mala by zachytávať verandu a väčšinu predného, ​​zadného a bočného dvora..

senzory

Senzory vo vonkajšej kamere Amcrest sa skutočne zhodujú s kamerami Nest. ⅓ ”3-megapixlový snímač umožňuje vášmu fotoaparátu zachytiť pohyb a začať zaznamenávať. Aplikácia zaznamená zakaždým krátky klip a pošle vám upozornenie, aby ste si neskôr mohli pozrieť záznam.

Náš názor

Domnievam sa, že bezpečnostné kamery by mali vystrašiť zlodejov. Odrážky v dizajne Amcrest 2K 3MP to práve robia. Je to strašidelné pozrieť sa. Vďaka úžasnej kvalite videa je kamera Amcrest dosť ďaleko pred ostatnými fotoaparátmi na tomto zozname. Funkčnosť a jednoduché použitie sú približne rovnaké ako vo fotoaparáte Nest Cam Outdoor, ale kvalita videa ho posunie na prvé miesto.

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Progresívne skenovanie: CMOS
 • Efektívne pixely: 2304 (H) x 1296 (V)
 • dĺžka: 98 stôp
 • priblíženia: 16x
 • Redukcia hluku: 3D
 • Ochrana osobných údajov: Až 4 oblasti
 • Video kompresia
 • WiFi (802.11b / g)
 • Max. Prístup pre používateľov: 20 používateľov
 • Úložný priestor na okrajoch: NAS, FTP, lokálny počítač, karta microSD (128 GB)

Najlepšie zabezpečenie pre domácich majstrov

Nest Cam Outdoor

hodnotenie: ★★★★★

Predám Nest Cam Outdoor

Nest Cam Outdoor vám môže znieť dobre. Je to preto, že Nest Cam Indoor bola našou voľbou číslo 2 pre kamery vnútornej bezpečnosti.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Jedna vec, ktorú je potrebné objasniť, ak plánujete používanie hniezda Nest Cam Indoor, mali by ste používať hniezdo Outdoor Outdoor. Umožní vám to pripojiť všetko a pomocou tej istej aplikácie ovládať oboje.

  Ako zastaviť únik LTC na webe (bezplatné a ľahké opravy)

Hniezdo Cam Outdoor nie je nijako vybavené s veľkým pozorovacím uhlom, úžasnými funkciami, ochranou proti poveternostným vplyvom, inštaláciou pre domácich majstrov a hovorením a počúvaním. Je to skoro len bezpečnostná kamera chránená pred počasím.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

uhol

Nest Cam Outdoor má pozorovací uhol 130 °, aby sa zaistilo pokrytie celého dvora alebo verandy. Nemusíte sa obávať zachytenia automobilu a bočného stromu.

senzory

⅓ ”3-megapixlový snímač umožňuje vášmu fotoaparátu zachytiť pohyb a začať zaznamenávať. Aplikácia zaznamená zakaždým krátky klip a pošle vám upozornenie, aby ste si neskôr mohli pozrieť záznam. Vždy budete vedieť, čo spustilo pohybové alebo zvukové senzory.

Náš názor

Nest Cam Outdoor je tretím najlepším dostupným vonkajším fotoaparátom, ktorý vás a vašu rodinu ochráni. Jedinou vecou, ​​ktorú treba mať na pamäti, je to, že výrobky Nest spolupracujú úžasne dobre. Ak hľadáte inteligentný domov pre domácich majstrov, fotoaparáty Nest sú pravdepodobne tou najlepšou voľbou.

Fotoaparát má najjednoduchšie nastavenie a použiteľnosť a širokouhlý objektív a krištáľovo čisté rozlíšenie 1080p sú porazené iba pôsobivým nočným videním.

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Rozmery: 2,8 v H • 2,8 v W
 • Moc: Sieťový adaptér
 • Vstup kamery: 5 V DC 1,0 A
 • bezpečnosť: 128-bitové AES s TLS / SSL
 • Bezdrôtový: 802,11 a / b / g / n (2,4 GHz / 5 GHz)
 • Wi-Fi Encrytion: Podporované šifrovanie WEP, WPA, WPA2
 • Odolnosť voči poveternostným podmienkam: Stupeň krytia IP65
 • audio: Reproduktorový mikrofón
 • Fotoaparát: ⅓ ”3-megapixlový snímač
 • Zorné pole: 130 ° uhlopriečka
 • Nočné videnie: 8 vysokovýkonných infračervených diód LED
 • Svetlá: RGB LED

Najlepší fotoaparát s holými kosťami

TP-Link Kasa Cam Outdoors

hodnotenie: ★★★★★

Kúpiť TP-Link Kasa Cam Outdoor

TP-Link je známy tým, že vytvára produkty so skvelými funkciami, ktoré zvyčajne fungujú trochu inak ako konkurenti za skvelú cenu. Je to takmer ako keby spoločnosť ignorovala konkurenciu a robila len svoju vlastnú vec. Sme všetci za to.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

KC200 Kasa Cam Outdoor nemá všetky zvončeky a píšťalky, ktoré majú ostatné fotoaparáty na tomto zozname, ale má ich dobrý kúsok a dosahuje základy veľmi dobre.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

uhol

Kasa Cam Outdoor má rovnaký uhol pohľadu ako Nest Cam Outdoor s uhlopriečkou 130 °, aby sa zabezpečilo zahrnutie celého dvora alebo verandy. Netreba sa starať o zachytenie celého dvora.

Náš názor

Kamera Kasa Outdoor nie je najnáročnejšou vonkajšou bezpečnostnou kamerou, ale prichádza za správnu cenu a ponúka všetko, čo by niekto potreboval s vonkajšou bezpečnostnou kamerou.

Má dokonca funkcie, ktoré ostatní nemajú, napríklad sirénu, ktorá ľudí vystraší. Túto funkciu držte ďalej od otcov, ktorí radi vystrašia svoje deti.

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Vstupný spúšťač: Detekcia pohybu, detekcia zvuku, kamera
 • Výstupné oznámenie: Oznámenie, snímka, klipy
 • Priblíženie videa: 2X pre 360p, 6X pre 720p, 8X pre 1080p
 • Rozmery produktu (Š x H x V): 2,91 x 2,90 x 3,40 palca.
 • Rozhodnutie: 1920 x 1080
 • Nočné videnie: do 30 stôp
 • Odolné voči poveternostným vplyvom: IP65
 • Zvuková komunikácia: Obojsmerný zvuk
 • mikrofón: Zachytáva zvuky zreteľne do vzdialenosti 20 metrov
 • Siren Audio: 80 dB na jeden meter
 • bezpečnosť: 128-bitové šifrovanie AES pomocou SSL / TLS

Najlepšie lacný fotoaparát

EZVIZ Full HD Outdoor

hodnotenie: ★★★★★

Kúpte si EZVIZ Full HD Outdoor

EZVIZ Outdoor už čoskoro nezíska žiadne ocenenie, ale je fantasticky lacné vybaviť celý vonku pomocou kamier. Môžete získať štyri z Amazonu za 200 dolárov a cítiť sa ako pevnosť.

Na konci dňa potrebujete kameru na zaznamenanie toho, čo sa deje okolo vášho domu, zatiaľ čo vystrašíte zlodejov. EZVIZ Full HD 1080p Outdoor to robí a dokonca vrhá niektoré šikovné funkcie.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Náš názor

Nebudete fúkať nikomu s úžasnou kvalitou videa z týchto kamier. To neznamená, že kvalita videa je hrozná, stále dokáže snímať 1080p, iba snímkové frekvencie sú pomerne pomalé. Toto je fotoaparát, ktorý chcete kúpiť, ak chcete sledovať, čo sa deje okolo vášho domu bez porušenia banky.

TECHNICKÉ ÚDAJE
 • Obrazový senzor: 1/3 ″ CMOS s progresívnym skenovaním
 • Efektívne pixely: 1930 (H) x 1088 (V)
 • Uhol pohľadu: 91,3 ° (horizontálne), 49 ° (vertikálne), 107,5 ° (diagonálne)
 • Nastavenie uhla: 360 °
 • Snímková frekvencia videa: 1080p @ 30 snímok za sekundu
 • Pracovná teplota: -40 ° F až 140 ° F
 • Hodnotenia odolné voči počasiu: IP66
 • Nočné videnie v okolitom svetle: až 65 stôp v úplnej tme
 • Rozmery: 2,75 × 6,46 palcov.

Čo by ste mali mať z domácej bezpečnostnej kamery

Každá bezpečnostná kamera je samozrejme iná, majú však spoločné niektoré kľúčové funkcie. V závislosti od toho, čo považujete za dôležité a ako je váš dom postavený, môže byť jedna funkcia oveľa dôležitejšia ako druhá. Väčšina fotoaparátov má aspoň jednu funkciu, vďaka ktorej sú špeciálne. Toto sú funkcie, ktoré musíte pri výbere hľadať.

Zorné pole

To sa týka toho, aký široký uhol môže fotoaparát dosiahnuť bez pohybu. Zvyčajne si budete môcť určiť zorné pole kamery tak, že si prečítate jeho technické špecifikácie. Uvidíte tam číselný stupeň „FOV (zorné pole)“. Čím širšie je zobrazenie, tým lepšie bude.

Niektoré nastavenia vyžadujú širšie FOV ako iné. Ak hľadáte iba jeden fotoaparát na sledovanie celého vášho záhrady, bolo by užitočné použiť čo najširší FOV. Ak sa snažíte nájsť kameru, ktorá sleduje iba vaše predné dvere, nie je potrebná veľká FOV.

Detekcia pohybu

Detektory pohybu sú dôležité, pretože informujú kameru, aby zaznamenala aktivitu vždy, keď sa zistí pohyb. Taktiež vám pošle upozornenie, keď sa niečo stane v zornom poli fotoaparátu. Toto je výhodné pre vnútorné kamery, pretože budete vedieť, či vaše deti vstúpia do oblasti, kde by nemali byť..

Ďalšie spôsoby použitia na detekciu pohybu sú, keď niekto vstúpi do vášho domu, keď ste to neočakávali, alebo dokonca zabezpečili, aby ho vaše deti dostali zo školy domov.

Skvelá vec pri detekcii pohybu je, že nebudete mať hodiny videa na triedenie, ak si chcete prezrieť zábery. Jediné zábery na fotoaparáte budú, ak niekto vstúpi do rámčeka.

zvuk

Domáca bezpečnostná kamera nemusí byť schopná zachytiť zvuk, ale je to cenný nástroj, ak chcete počuť, čo sa deje okolo vás doma. V prípade „opatrovateľskej vačky“ môže byť užitočným zdrojom obojsmerná hlasová funkcia. Medzi najlepšie bezpečnostné kamery pre obojsmerný zvuk je Netgear Arlo Pro 2 jednou z najlepších na svete. Je nabíjacie, bez drôtov, sa môže pochváliť rozlíšením 1080p HD a spolupracuje s Amazon Alexa. Umožňuje dokonca aj fotografovanie.

Zvuk je dôležitý, pretože kamery nemusia byť vždy schopné všetko vyzdvihnúť. Možno budete musieť počuť opatrovateľku v inej miestnosti. Zrážajúci sa zvuk z chodby vám môže povedať, že vaše dieťa skôr rozbilo vázu ako vašu mačku.

Možnosti siete Wi-Fi

Chcete kameru, ktorá sa môže pripojiť k vašej domácej sieti, pretože bráni votrelcovi v tom, aby prerušil prívod videa tým, že odtrhne vonkajší vodič. Po pripojení k sieti Wi-Fi si môžete svoj kanál prezerať na diaľku.

V roku 2023 neexistujú žiadne dôvody, prečo by ste nemali mať fotoaparát s funkciou wi-fi. Ak chcete monitorovať svoj domov, musíte mať prístup k svojmu informačnému kanálu na diaľku.

Káblové a bezdrôtové bezpečnostné kamery

Drvivá väčšina súčasných bezpečnostných kamier využíva bezdrôtové technológie. Je to ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí nechcú viesť káble zo svojej jednotky na hlavnú stanicu v domácnosti, aby mali prístup k videu. Pomocou bezdrôtových domácich bezpečnostných kamier si zvyčajne môžete prezerať svoje bezpečnostné zábery na počítači alebo smartfóne pomocou aplikácie bezpečnostnej kamery.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Bezdrôtová technológia eliminuje ľubovoľné náklady na profesionálnu inštaláciu a zbytočné vŕtanie otvorov v stenách domu. Aj keď veľa veľkých spoločností používa káblové systémy, ako sú niektoré z CCTV kamier, väčšina majiteľov domov dokáže svoje domácnosti úspešne zabezpečiť pomocou bezdrôtových kamier, ktoré sa pripájajú k vašej sieti Wi-Fi..

Každý má svoje výhody a nevýhody. Napríklad káblový systém nepovoľuje rušenie signálu z bezdrôtových zariadení v blízkosti, zatiaľ čo bezdrôtový systém áno. To znamená, že pri používaní bezdrôtovej technológie ste zraniteľnejší voči hackerom.

Tu je podrobný zoznam výhod a nevýhod každého z nich.

Káblové bezpečnostné kamery Nevýhody

 • Rýchla a ľahká inštalácia
 • Nevyžaduje vŕtanie ani drôty
 • Ľahko sa pohybuje a mení usporiadanie
 • Užívatelsky prívetivý
 • Ponúka vzdialený prístup

Káblové bezpečnostné kamery Pros

 • Ťažké uviaznuť
 • Nedá sa hacknúť na diaľku
 • Pri výpadku napájania sa spolieha na zálohu batérie
 • Lepšia voľba pre väčšie domácnosti
  Ako získať americký Netflix v Austrálii

konektivita

Ako už bolo spomenuté vyššie, veľa bezpečnostných kamier sa spolieha na Wi-Fi, ale nie na všetkých závisí výlučne. Niektoré používajú Bluetooth na lokálne ovládanie a jednoduchšie nastavenie pomocou smartfónu. Iné zahŕňajú nezávislé štandardy sieťovej automatizácie v domácnosti na komunikáciu s inými zariadeniami, napríklad Z-Wave.

S najväčšou pravdepodobnosťou budete mať prístup k svojmu videu prostredníctvom svojho telefónu iPhone, Android alebo tabletu. Väčšina moderných bezpečnostných kamier ponúka mobilné aplikácie. Niektoré sú špeciálne vyrobené pre mobilné zariadenia.

Kto je to??

K dispozícii je nová vlna inteligentných domácich bezpečnostných kamier, ako sú Nest Cam IQ a Tend Secure Lynx Indoor, ktoré ponúkajú rozpoznanie tváre, takže presne viete, kto tam je. Tieto fotoaparáty dokážu priblížiť ľudí, ktorí vstúpia do jej zorného poľa, a pošlú varovania majiteľa domu, ak rozpozná tvár osoby.

Prečo je to dôležité? Pretože vás upozorní aj v prípade, že nedokáže rozpoznať tvár, čím sa zabezpečí, že budete vedieť, či sa cudzinec skrýva mimo váš domov..

Ktorá bezpečnostná kamera je pre vás najvhodnejšia?

Bez ohľadu na to, kde na túto tému dopadnete – či už sa rozhodnete ísť s bezdrôtovou kamerou alebo káblovým systémom – mojím cieľom je poskytnúť vám čo najviac užitočných informácií. Verím, že táto príručka vám pomôže pri starostlivom a odôvodnenom rozhodnutí pri výbere bezpečnostnej kamery, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Všetky domáce bezpečnostné kamery v tomto zozname sú uskutočniteľnými možnosťami na ochranu vášho domu. Každá z nich vám ponúka množstvo cenných funkcií.

Moje prvé tri tipy sú Netgear Arlo Pro 2, Yi Home Camera 2 a iSmartAlarm iCamera KEEP Pro, pretože sú to tie, ktoré mi najviac vyhovujú. Netgear Arlo Pro 2 v súčasnosti používam a nikdy som s ním nemal problém.

Páči sa mi Arlo Pro 2, pretože je univerzálny; môžete ho nastaviť ako internú kameru alebo externú kameru. Kúpil som štyri a jednu si nechám pred domom a jednu vzadu plus jednu v predsieni a jednu v predsieni.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023

Vylepšená detekcia pohybu PIR (pasívne infračervené) v porovnaní so starším modelom Netgearu je veľmi zreteľná, ako aj vyššie rozlíšenie. Obrázok, ktorý dostanem, je tak ostrý, ako je možné.

Pre tých, ktorí majú rozpočet, štartovacia súprava sa dodáva s dvoma fotoaparátmi a základnou stanicou, čo je celkom úžasné, pretože niektoré spoločnosti ponúkajú iba jednu kameru za rovnakú cenu (približne 603 AUD AUD)..

Majú dokonca program „Elite“, ktorý vám poskytuje 60 dní úložného priestoru až pre 15 kamier. Toto je ideálny balík pre tých, ktorí žijú v kaštieli, ktorí majú dostatok pôdy na pokrytie.

Domáca kamera Yi 2 má veľa špičkových funkcií za nízku cenu vrátane obojsmerného zvuku, inteligentnej detekcie a diaľkového sledovania. Je to jeden z najobľúbenejších fotoaparátov na trhu, pretože je kompaktný a napriek tomu nejako dokáže spárovať HD video so zabudovanou IP kamerou Ambarella S2LM SoC tech.

KEEP Pro od IsmartAlarm je moja tretia voľba, pretože vám poskytuje priekopnícku technológiu sledovania pohybu za zlomok ceny svojich konkurentov..

Čo je potrebné zvážiť pred nákupom domácej bezpečnostnej kamery

Jeden by mal vždy premýšľať o tom, prečo potrebujú domácu bezpečnostnú kameru. Dostávate jedného na odradenie zlodejov? Alebo si kúpite jeden, pretože chcete dohliadať na svoje deti? Skôr ako začnete skúmať funkcie a špecifikácie, nájdite si čas a zistite, prečo potrebujete bezpečnostnú kameru.

Pomôže vám to urobiť rozumné rozhodnutie, keď začnete nakupovať.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023Ak sa obávate rozbitia, vonkajšia bezpečnostná kamera s detektormi pohybu môže byť pre vás tou najlepšou voľbou. Ak hľadáte check-in na svojich členkových biters, keď ste vonku a okolo, vnútorná kamera je spôsob, ako ísť.

Nezabudnite, že vnútorné kamery nemusia byť také tvrdé alebo drsné ako vonkajšie kamery, pretože nebudú vystavené nepriaznivému prostrediu. Mali by však byť nenápadní.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023Niektorí ľudia sú schopní nájsť vnútornú kameru, ktorá zodpovedá dekorácii ich domu. Toto nie je zlý nápad, pretože čím viac je maskovaný, tým je menej pravdepodobné, že ho uvidia ostré oči..

Nezáleží na tom, aký druh fotoaparátu sa nachádzate, nezabudnite zistiť, ako je napájaný, a nezabudnite na blízkosť zdroja napájania. Niektoré fotoaparáty pracujú na batériách. V takom prípade to nebude znamenať problém, pred výberom bezpečnostného riešenia však chcete premýšľať o všetkých nepredvídaných situáciách..

Pamätajte, posledná vec, ktorú chcete, je mŕtvy bezpečnostný fotoaparát. Nie veľa dobrých vecí, ktoré by urobili v prípade vniknutia.

Premýšľajte o tom, koľko pôdy musíte pokryť. Ak je vaša nehnuteľnosť veľká, pravdepodobne budete chcieť nainštalovať kamery na viacerých miestach po celom dome.

Nie je dôvod, aby ste jednoducho videli, čo sa deje. Mali by ste byť tiež schopní počuť, čo sa deje. Mnoho domácich bezpečnostných kamier má zvukové aj pohybové výstrahy.

Väčšina z nich neposkytuje obojsmerný zvuk, takže s fotoaparátom nebudete môcť komunikovať s kýmkoľvek, ale budete vedieť, čo sa deje. Je to dobrý spôsob, ako zistiť, či sa mimo vášho domu sprisahajú viaceré strany.

Ako všetci vieme, v noci sa vyskytuje drvivá väčšina domácich invázií. Preto chcete bezpečnostnú kameru, ktorá vám poskytne jasný obraz za rôznych svetelných podmienok. Uistite sa, že nájdete ten, ktorý obsahuje pohybom aktivované svetlomety a / alebo nočné videnie.

Rozlíšenie obrázku je ďalším kľúčovým faktorom, ktorý treba zvážiť. Kvalita obrázka bude do veľkej miery závisieť od rozlíšenia. Vyhľadajte domácu bezpečnostnú kameru, ktorá poskytuje snímky s vysokým rozlíšením.

Top 9 domácich bezpečnostných kamier 2023Vo veku „internetu vecí“ nemusí byť váš smartfón jedinou inteligentnou vecou. Niektoré domáce bezpečnostné kamery môžu zmeniť váš dom na inteligentný domov. Niektoré z najlepších bezpečnostných kamier sú kompatibilné s inteligentnými domácimi uzlami ako Amazon Echo.

Získate tak náskok zlodejov, pretože všetko môžete ovládať na diaľku, či už ide o zamknutie dverí, zapnutie svetiel alebo spustenie sirény, aby ste ich vystrašili. Domáca automatizácia je budúcnosťou domácej bezpečnosti a je na dosah ruky.

Ďalším dôležitým faktorom by mala byť šírka pásma. Moderné fotoaparáty, ktoré odosielajú upozornenia do vášho telefónu a streamujú video, môžu vo vašej sieti využívať veľké množstvo údajov. Pred inštaláciou kamery skontrolujte, či máte dostatok údajov na umiestnenie inteligentnej domácej bezpečnostnej kamery.

Záverečné myšlienky

Záujem o vnútornú alebo vonkajšiu bezpečnostnú kameru môže byť pre niektorých príliš náchylný. Ak sa na konci dňa niečo stane, chcete vedieť, čo sa stalo?

Väčšina ľudí nikdy nebude potrebovať bezpečnostnú kameru, ale ak sa niečo stane, kde to potrebujete, je lepšie mať ju. Poskytnutie pokoja v pamäti stojí omnoho viac, ako náklady na konkrétnu bezpečnostnú kameru.

Výber kamery Nest alebo Amcrest vás nenechá v bezpečí pre vonkajšie alebo vnútorné kamery. Len nezabudnite zostať v bezpečí!

Najčastejšie otázky

Otázka: Aký je rozdiel medzi HD a IP kamerami??

Odpoveď: HD kamery alebo kamery s vysokým rozlíšením sú analógové kamery, ktoré merajú rozlíšenie v pixeloch. Inštalácia je lacnejšia a ľahšia, rovnako ako ktorákoľvek iná kamera CCTV. Vyžadujú tiež lokálne záznamové zariadenie, ale zvyčajne poskytujú jasný a jasný obraz.

IP kamery alebo kamery s internetovým protokolom sú kamery, ktoré prijímajú a kontrolujú údaje prostredníctvom internetu. Nie je potrebné mať lokálne záznamové zariadenie a k informáciám sa dostanete priamo.

HD kamery zvyčajne prichádzajú s nižšími nákladmi a môžu byť nakonfigurované tak, aby fungovali vo veľkej sieti, zatiaľ čo k IP kamerám je možné pristupovať na diaľku.

Otázka: Môžu byť napadnuté káblové bezpečnostné kamery?

Odpoveď: Dôležité je zapamätať si, že môže dôjsť k napadnutiu akejkoľvek kamery. Vždy by sa mali prijať správne bezpečnostné opatrenia bez ohľadu na to.

Káblové kamery môžu byť hacknuté, pretože je potrebné pripojiť kameru k digitálnemu videorekordéru. Tento rekordér poskytuje DVR video a obrazové výstupy, ktoré sa dajú ľahko napadnúť jednoduchým nastavením zabezpečenia. Aj pri pokročilom zabezpečení je to určite možné.

Otázka: Môžete použiť akýkoľvek rekordér s bezpečnostnými kamerami?

A: Áno, ale nie všetky. Rekordér DVR pracuje s analógovými fotoaparátmi, ako sú kamery HD a inou starou technológiou, ktorá sa už nepoužíva. IP kamery používajú NVR, ktorý je podobný, ale je to iba softvér.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me