بهترین میزبانی ارزان استرالیا

اگر مثل ما باشید ، دیدن کلمات "ارزان" "ارزان" باعث می شود که شما بنشینید و توجه کنید.

همه دوست دارند معامله کنند ، درست است?

با این حال ، برخی از چیزها به هر قیمت معامله نیستند. این به ویژه در مورد شرکت های میزبان صادق است. بین فروشندگان و خدمات شبانه روزی در سراسر استرالیا ، تقریباً هر کسی می تواند یک وب سایت راه اندازی کند و میزبانی وب سایت رایگان یا تقریباً رایگان را ارائه دهد.

مردم وعده های زیادی می دهند. اما واقعاً از نظر قوام و پشتیبانی در آن نرخ زیرزمین معامله چه چیزی کسب می کنید?

کار ما این است که مزخرفات را بیابیم و بهترین خدمات میزبانی ارزان در استرالیا را بیابیم. آنچه ما به دنبال آن هستیم ، میزبانی مقرون به صرفه از شرکتهای معتبری است که در ازای آن مبلغ زیادی را ارائه می دهند.


HOSTPRICESPEEDRATING وب
1. میزبان 0.99 دلار در ماه 585 ms 5
2. میزبان 2.95 دلار در ماه 475 ms 5
3. میزبان 2.95 دلار در ماه 6.57 ms 4
4. Bluehost 2.95 دلار در ماه 1.765 ms 5
5. iPage 1.00 دلار در ماه 1.941 ms 4

Contents

چرا باید از میزبانی بسیار ارزان یا "رایگان" خودداری کنید

جستجوی سریع وب برای "میزبانی رایگان در استرالیا" چندین صفحه از نتایج را به شما منتقل می کند. برخی از مارک های شما می دانید که مدتی است که وجود داشته اند. دیگران شرکت های جدیدی هستند که به دنبال ایجاد یک نام هستند یا افرادی که می خواهند درآمد منفعل آسانی داشته باشند.

این مشکل میزبانی رایگان یا فوق العاده ارزان است.

تجارت تجارت است. بین زیرساخت ها ، ارتقاء ها ، امنیت و عناصر دیگری که به حفظ بستر های نرم افزاری می روند ، فناوری می تواند گران شود. هیچ کس نمی خواهد همه اینها را از خیر و صفا قلب آنها ارائه دهد. اگر آنها با شارژ کردن شما برای خدمات خود ، درآمد ایجاد نمی کنند ، آنها پشت شما را خنثی می کنند.

آنها چگونه انجامش میدهند?

بسیاری اوقات ، با جمع آوری اطلاعات شما در مورد این شخص و فروش آن به اشخاص ثالث. اما ، بازاریابی هدفمند تنها دلیلی برای انصراف از معامله هایی که به نظر می رسد خیلی مناسب برای واقعیت نیستند نیست. اکثر میزبان وب رایگان با پرتاب صدها - شاید هزاران مشتری در همان سرور ، جایی که آنها دسترسی به همان منابع محدود و یک آدرس IP یکسان را دارند ، از درآمد بالایی برخوردار می شوند..

مشکل این است:

 • neighbors همسایگان بد. خدمات ارزان یا رایگان اغلب موارد مورد علاقه اسپم ها و کلاهبرداران هستند زیرا نیازی به سرمایه گذاری زیادی نیست و می توانند در جمع گم شوند. اما ، شما می توانید مطمئن باشید که این هاگ های منبع باعث می شوند وب سایت شما اغلب عملکرد ضعیف و خرابی داشته باشد.
 • ots بسیاری از خرابی ها. همسایگان بد منجر به خرابی بیش از حد می شوند که می توانند برای شما مشتری ، شهرت برند و پول هزینه کنند. هر شرکتی که کمتر از 99 درصد زمان تائید را تضمین کند ، یک پاس است.
 • to هک کردن آنها آسان است. مجرمان سایبری خدمات خود را با آدرسهای IP مشترک هدف قرار می دهند زیرا آنها می دانند که امنیت ضعیف است و صدها هدف برای انتخاب وجود دارد..
 • to توزیع آسان و ضرب و شتم آسان است. به دلیل ضعف امنیتی و مخاطبان اسیر ، کد های مخرب و ویروس ها در هیچ زمانی نمی توانند گسترده و گسترده شوند.
 • ⚠️ Google شما را مجازات خواهد کرد. عادلانه یا نه ، نمایه سازندگان Google بر اساس شرکتی که شما نگه می دارید (یا استفاده می کنید) قضاوت می کنند. خدمات میزبانی با خرابی بیش از حد و درصد بالایی از وب سایتهای هک شده یا ناخواسته ، رتبه خوبی در SERP ندارند..
 • or پشتیبانی ضعیف - یا نه. بیشتر برنامه های میزبانی رایگان یا فوق العاده کاهش یافته با پشتیبانی پشتیبانی می کنند که دستیابی به آن دشوار نیست ، بی پاسخ یا فقط ساده است. شما هیچ پایگاه دانش نخواهید داشت ، فقط یک آدرس ایمیل با زمان چرخش آهسته یا شماره تلفنی که شما را برای مدت زمان طولانی در جهنم خودکار یا در حالت آماده باش قرار می دهد. امنیت نیز خوب نیست. حتی اصول اولیه مانند SSL فقط در حق بیمه ارائه می شود ، در هر صورت.

اغلب ، تنها پس از گذشت مدت زمان بازپرداخت ، معامله واقعی را می یابید و خیلی زود دیر است که از قرارداد طولانی مدت که امضا کرده اید خارج شوید تا قیمت کاهش یافته را دریافت کنید. شما می توانید با خواندن چاپ کوچک چیزهای زیادی بیاموزید ، این بدان معنی است که قبل از انعقاد قرارداد از شرایط خدمات آنها (TOS) یا توافق های سطح خدمات (SLA) استفاده کنید. افراد زیادی مایل به انجام چنین کاری نیستند ، به خصوص وقتی که این توافق نامه ها بسیار طولانی و گیج کننده باشند.

همچنین می توانید از آزمایشات رایگان استفاده کنید تا دریابید که آیا یک شرکت قانونی است یا خیر. اما ، چه کسی وقت خود را برای یافتن بهترین ها دارد و شخصاً سعی در برنامه ریزی دارد?

این کار ماست!

راهنمای میزبانی وب ارزان استرالیا

ما همه را رها کرده ایم تا گزینه های تعیین کننده ای را برای میزبانی وب ارزان از شرکت هایی که به شما سرمایه گذاری نسبتاً کم بازده می دهد ، در اختیار شما قرار دهیم. تیم ما ده ها سرویس میزبانی را امتحان کرده است ، ویژگی ها و برنامه ها را با هم مقایسه کرده و سرعت و امنیت هر یک را بررسی کرده است. در پایان ، ما مشخص کردیم که شش شرکت زیر شرکت هایی هستند که به لحاظ معیارهای ما واقعاً تحویل می دهند.

همه آنها به همان دلایل بهترین نیستند. برخی از آنها برای میزبانی وردپرس ، معامله بهتری هستند و یا بهترین هستند ، در حالی که برخی دیگر ویژگی های پیشرفته و پشتیبانی برتر دارند.

بدون آزار و اذیت بیشتر ، در اینجا گزینه های ما آمده است. برای داشتن سرگرمی بیشتر ، راهنمای ما را برای بهترین هاستینگ وب مطالعه کنید.

توجه داشته باشید: همه سرعت ها در میلی ثانیه ضبط می شوند (ms).

میزبانی وب ارزان - انتخاب برتر برای سال 2020

1. هاستینجر: مقرون به صرفه تر ، کامل و متوقف است

میانگین زمان بروز: 99.87٪
سرعت متوسط: 585 ms

قیمت: برنامه ها فقط با 0.99 دلار در ماه شروع می شوند ، و شما برای آن قیمت زیادی می گیرید. تنها اشکال این است که شما برای بدست آوردن این نرخ باید با یک قرارداد 48 ماهه موافقت کنید. این هزینه زمانی که شما تمدید می شوید ، به 7.99 دلار در ماه می رسد. Hostinger همچنین بیشترین روش های پرداخت را ارائه می دهد. می توانید از کارت اعتباری اصلی ، PayPal یا cryptocurrency استفاده کنید.

کمترین قیمت بدون کیفیت فداکاری ✅

چرا هاستینجر در صدر لیست ما قرار دارد؟ می توانید قیمت را مقایسه کنید که تقریباً یک سوم پایین تر از نزدیکترین رقیب است. اگرچه ما توصیه می کنیم تا از خدمات با هزینه کمتر از 1 دلار در ماه دوری کنید ، اما باید یک استثنا را برای مرگ میزبان به دلیل قابلیت اطمینان و عملکرد آن ایجاد کنیم. آنها حتی یک گزینه مناسب برای میزبانی مقرون به صرفه را انتخاب می کنند که کیفیت آن را به خطر نمی اندازد. پرده آنها را با ارز رمزپایه پرداخت می کنید.

با وجود این ، قیمت پایین سنگین ، آنها باعث نگرانی های مشابه در مورد به اشتراک گذاری منابع ، خرابی و یا امنیت نمی شوند که با سایر برنامه های میزبانی بسیار ارزان قیمت تجربه خواهید کرد. برخی از آنها دارای بالاترین درصد به روز و سریعترین سرعت هستند و خدمات مشتری بدون توجه به موقعیت مکانی شما ، در 24/7 در دسترس است.

هاستینجر بهترین انتخاب برای کسانی است که می خواهند بدون هیچ زحمتی یا نگهداری زیادی از آن وبلاگ شخصی یا وب سایت اصلی راه‌اندازی شوند. شما می توانید یک سایت WP را در عرض چند دقیقه راه اندازی کنید و هاستینجر با استفاده از هر حساب ، SSL و ثبت دامنه را به شما امکان می دهد.

بهترین ویژگی ها:

 • سازنده وب سایت رایگان
 • زمان بالا
 • پایین ترین قیمت از همه
 • دامنه رایگان ، حساب ایمیل و بانک اطلاعاتی (رده های بالاتر به وب سایت های نامحدود ، حساب های ایمیل ، ذخیره سازی ، SSL و پهنای باند دسترسی دارند)
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • پایه دانش گسترده

2. HostPapa: بهترین میزبانی ارزان / پریمیوم

میانگین زمان بروز: 99.95٪
سرعت متوسط: 475 ms

قیمت: هنگامی که قرارداد خود را تمدید می کنید ، قیمت ها از 2.95 دلار شروع می شود و به ترتیب به $ 8.99 یا 13.99 $ افزایش می یابد. برنامه HostPapa Business Pro برای قرارداد سه ساله اولیه ماهانه 11.95 دلار است که به طور مرتب با 21.95 دلار در هر ماه قیمت گذاری می شود. می توانید هزینه خدمات را با Visa ، MasterCard یا American Express بپردازید.

تخفیف: آنها تخفیف استاندارد 2.95 دلار در هر ماه را برای هر دو برنامه میزبانی مشترک مشترک و میزبان تجارت رده متوسط ​​خود ارائه می دهند. HostPapa 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

وقتی به دنبال بهترین خدمات میزبانی کلی و همچنین ارزانترین برنامه تجاری هستید ، باید HostPapa را بررسی کنید. به دلیل قیمت عالی و پشتیبانی سریع و پاسخگو مشتری ، گزینه مناسبی برای میزبانی وب در استرالیا است. HostPapa در کانادا واقع شده است ، اما دارای سرورهایی در سراسر جهان است. این شرکت همچنین سرعت سریع چشمگیر و یکی از بالاترین درصد های به روز را ارائه می دهد.

سپس ، این ویژگی ها شامل صدها برنامه ، ابزار بازاریابی ، و freebies galore است. خواه شما یک وبلاگ شخصی یا یک وب سایت تجاری راه اندازی کنید ، همه چیزهایی را که لازم دارید برای بلند شدن و سریع کار کردن با نگرانی کمتر در مورد خرابی یا هکرها پیدا خواهید کرد.

بهترین ویژگی ها:

 • راه اندازی رایگان ، نقل و انتقال و ثبت دامنه
 • آدرس ایمیل سفارشی رایگان
 • سازنده وب سایت رایگان و CDN
 • ابزار بازاریابی رایگان
 • آموزش یک به یک آموزش رایگان
 • پشتیبانی 24/7 مشتری و چت زنده
 • SSL رایگان
 • بیش از 400 برنامه رایگان
 • پهنای باند غیرمتعارف

3. HostGator - بهترین تخفیف میزبانی ابر

میانگین زمان بروز: 99.68٪
سرعت متوسط: 6.57 ms

قیمت: برنامه Hatchling آنها با 2.95 دلار در هر ماه با یک قرارداد سه ساله آغاز می شود. سپس هنگام تجدید قرارداد شما به 6.95 دلار در ماه باز می گردد. بالاترین سطح خدمات ، برنامه تجاری HostGator برای مدت خدمات اولیه شما در هر ماه 5.95 دلار است. می توانید با استفاده از کارت اعتباری اصلی یا حساب پی پال خود پرداخت کنید.

تخفیف: در سراسر اینترنت می توانید کدهای تخفیفی HostGator و کوپن ها را پیدا کنید. آنها همچنین با دادن 45 روز به شما امکان می دهند تا ذهن خود را جلب کنید ، سخاوتمندترین ضمانت برگشت پول را به شما ارائه می دهند.

HostGator کمی گران تر از سایرین در لیست است ، اما شما از ویژگی های حق بیمه ای با قیمت نسبتاً معامله ای برخوردار خواهید شد. از لحاظ سرعت ، کارایی و به روز بودن قابل مقایسه است ، اما کاربران پیشرفته عاشق شمع زیادی از ویژگی هایی هستند که به صورت استاندارد درج شده اند.

این شرکت یک سازنده وب رایگان ارائه می دهد ، و آنها برای بهبود میزبانی وردپرس خود بسیار تلاش کرده اند. این یک راه حل عالی برای سیستم عامل های تجارت الکترونیک به دلیل سئو و کمک به تبلیغات Google Adwords و Bing است.

با وجود HostGator ، امنیت از طریق گواهینامه های SSL رایگان و پشتیبان گیری خودکار حل می شود. مشتریان همچنین از پهنای باند و ذخیره سازی غیرمترقبه ، دامنه های رایگان و نصب یک کلیک بهره مند می شوند.

امکانات:

 • نصب های یک کلیک
 • پشتیبان گیری خودکار رایگان
 • 100 دلار کوپن Google Adwords
 • پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده
 • دامنه رایگان (دامنه نامحدود با برنامه های سطح بالاتر)
 • SSL رایگان
 • آدرس ایمیل سفارشی
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

4. Bluehost: قابل اطمینان ترین سرویس

میانگین زمان بروز: 99.74٪
سرعت متوسط: 1.765 ms

قیمت: شما می توانید با یک قرارداد 36 ماهه با قیمت 3.95 دلار در هر ماه و با تخفیف 2.95 دلار تخفیف ارائه شده در صورتی که سعی می کنید وب سایت را بدون تعهد ترک کنید ، یک برنامه استارتاپ دریافت کنید. قیمت ها برای تمدید به 7.99 دلار در ماه باز می گردد. Bluehost تمام کارتهای اعتباری اصلی را می گیرد.

تخفیف: پس از چند دقیقه در وب سایت آنها ، یک پیشنهاد پاپ آپ برای نرخ تیزر 2.95 دلاری آنها از این شرکت دریافت خواهید کرد. Bluehost همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

Bluehost تا زمانی که اینترنت موضوعی بوده است به یک شکل یا شکل دیگر وجود داشته است. این شرکت در سال 1996 راه اندازی شد ، اما به طور رسمی در سال 2003 به عنوان Bluehost تعمید یافت. آنها گران تر از سایر خدمات هستند ، اما شما در عوض چیزهای زیادی می گیرید.

برای یک چیز ، شرکتی که این مدت طولانی است و میلیون ها مشتری را در خود نگه می دارد ، باید کاری درست انجام دهد. آنها همچنین دارای مراکز داده واقع در سرتاسر جهان هستند که خبر بسیار خوبی برای استرالیایی ها است که به دنبال بارهای سریع هستند.

اگر به دنبال خدماتی هستید که یادگیری و استفاده از آن آسان باشد ، ضرب و شتم Bluehost دشوار است. این شرکت دارای دانش بنیان بزرگی است که پر از آموزش و راهنما است. خواه تازه کار باشید یا یک توسعه دهنده با تجربه زیادی در زمینه ساخت وب دارید ، چیزی را برای دوست داشتن در مورد Bluehost پیدا خواهید کرد. آنها همچنین یکی از بالاترین زمانهای تضمین شده را دارند.

نزولی Bluehost موقعیت مکانی خارج از کشور است که باعث می شود پشتیبانی مشتری کمی بیشتر برای استرالیایی ها چالش برانگیز باشد.

بهترین ویژگی ها:

 • ثبت دامنه رایگان
 • SSL رایگان
 • نصب های یک وردپرس با یک کلیک
 • پهنای باند نامحدود
 • حداکثر 100 آدرس ایمیل سفارشی رایگان
 • 200 دلار اعتبار رایگان Adwords
 • پشتیبانی از cPanel

5. iPage: نسبت سرویس به قیمت خوب

میانگین زمان بروز: 97.77٪
سرعت متوسط: 1.941 ms

قیمت: برنامه ها از 1.00 دلار در هر ماه شروع می شوند ، شما باید 36 ماه قرارداد را برای آن نرخ آواز کنید و پس از تمدید قیمت به 7.99 دلار در ماه برمی گردد. این شرکت کلیه کارتهای اعتباری اصلی و پی پال را می پذیرد.

تخفیف: شما می توانید تخفیف ها و کدهای کوپن را در وب سایت هایی مانند Coupns.com پیدا کنید. Groupon و RetailMeNot ، لازم است که آنها را پیدا کنید. iPage همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

اگرچه iPage چندین بررسی منفی دارد ، اما بیشتر مربوط به خدمات به مشتریان است و نه عملکرد یا قابلیت اطمینان. مشکل مکان آنها در ایالات متحده است ، که دسترسی به استرالیا را در ساعات کاری دشوار می کند. مشتریانی که در طرح اولیه قرار دارند ، مجبورند مبلغی را برای گواهی SSL پرداخت کنند که اکثر عکسهای ما به صورت رایگان ارائه می دهند.

به غیر از این ، دامنه شما برای سال اول رایگان است ، و ویژگی های پیشرفته زیادی خواهید داشت. آنها همچنین به شما فضای ذخیره ای نامحدود و بیش از 1000 قالب را برای شما در طراحی سفارشی می دهند.

بهترین ویژگی ها:

 • ثبت دامنه رایگان
 • بیش از 1000 قالب رایگان
 • آدرس های ایمیل سفارشی رایگان
 • سازنده وب سایت رایگان
 • گواهی SSL رایگان (ردیف بالاتر)
 • ذخیره سازی نامحدود

6. میزبانی A2: خدمات حق بیمه ، قیمت ارزان (قیمت)

میانگین زمان بروز: 99.4٪
سرعت متوسط: 601 ms

قیمت: با میزبانی مشترک با 3.92 دلار در ماه شروع می شود و بالاترین سطح خدمات با 99.59 دلار قیمت دارد. برای به دست آوردن قیمت تخفیف در هاست مشترک مشترک ، باید به یک قرارداد 36 ماهه ثبت نام کنید ، که در پایان قرارداد شما به قیمت عادی 7.99 دلار در ماه باز می گردد. آنها اکثر کارتهای اعتباری مهم ، PayPal و Skrill را می گیرند.

تخفیف: این شرکت انگیزه های زیادی را برای مشتریان جدید ارائه می دهد ، که مرتبا به روز می شوند. A2 در صورت برآورده شدن شرایط خاص ، ضمانت برگشت 30 روزه پول و همچنین ارائه پول برگشتی "در هر زمان" را ارائه می دهد..

این شرکت هاستینگ آخرین بار در لیست ما است ، نه به دلیل عملکرد و یا ویژگی ها بلکه به دلیل قیمت معرفی بالاتر آنها. در حقیقت ، آنها از خدمات دیگر به طور کلی فراتر هستند. با این حال ، اگر شما از بودجه آگاه هستید ، شرکت های ارزانتری وجود دارند که فقط دارای ویژگی ها و عملکردهایی با حاشیه پایین هستند.

با این حال ، حتی با گزینه کمترین قیمت آنها ، همچنان ویژگی های امنیتی رایگان و جلوگیری از هک را دریافت خواهید کرد. A2 همچنین از پشتیبان گیری رایگان ، درصد با سرعت بالا و سرعت زیادی بهره می برد.

بهترین ویژگی ها:

 • پشتیبان گیری خودکار رایگان
 • برای وردپرس ، دروپال و جوملا بهینه شده است
 • سرورهای توربو موجود است
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • پیشگیری از هک
 • بسیاری از ویژگی های پیشرفته

پاداش انتخاب و یک کلمه در مورد میزبانی تجارت الکترونیک

لیست ما حول میزبانی نامحدود با قیمت های مناسب می چرخد. اگر وبلاگ یا شرکتی دارید ، این گزینه های عالی هستند. با این حال ، تجارت الکترونیک یک بازی توپ کاملا متفاوت است. ما در اینجا هستیم تا شرکتی را تعیین کنیم که تصمیم نهایی را برای میزبانی عمومی و نامحدود شرکت ندهد ، اما یک سکوی ایده آل برای وب سایت تجارت الکترونیکی استرالیا شماست.

این شرکت Siteground است

چرا SiteGround برای میزبانی تجارت الکترونیک شما بسیار مناسب است?

دلیل اول درصد بالای به روز بودن آنهاست که با 99.95 درصد تضمین می شوند. هنگامی که یک وب سایت تجارت الکترونیک را اجرا می کنید ، زمان پول است. برای هر ساعت وب سایت شما کاهش می یابد ، شما می خواهید حدود 100000 دلار درآمد از دست دهید. ذکر ضررهای نامشهود مانند اعتبار و هزینه بازیافت نیست.

در مرحله بعد ، شما باید استفاده از منابع را در نظر بگیرید. بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیکی از طراحی پویا استفاده می کنند و دارای ویژگی هایی مانند تصاویر با وضوح بالا ، پخش فیلم و رسانه های تعاملی هستند که منابع زیادی را مصرف می کنند. شما همچنین می توانید انتقال رایگان و ثبت دامنه ، نصب های WP با یک کلیک ، آدرس های ایمیل سفارشی نامحدود و زیر دامنه های نامحدود دریافت کنید.

در مورد امنیت ، حتی ابتدایی ترین برنامه به شما گواهینامه های SSL رایگان ، تهیه پشتیبان رایگان خودکار و نظارت بر سایت 24/7 را می دهد. این به تنهایی شما را در هر سال 80 دلار و سردردهای زیادی صرفه جویی می کند.

سرانجام ، پشتیبانی مشتری آنها فراتر از مقایسه است. آنها از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ بسیار پاسخگو هستند و شما را به صورت قدم به قدم از طریق هر مسئله ای طی می کنند.

SiteGround همه اینها و بیشتر را با قیمت مناسب برای یک برنامه میزبانی غیر مشترک ارائه می دهد. آنها همچنین یک قرارداد میزبانی WordPress را با قیمت فقط 3.95 دلار در ماه برای یک قرارداد یک ساله ارائه می دهند. قیمت در پایان دوره اولیه شما تا 11.95 دلار افزایش می یابد.

سوالات متداول در مورد میزبانی وب سایت در استرالیا

به بخش سؤالات متداول ما خوش آمدید ، در آنجا پاسخهای سریع به سؤالات عمومی خود درباره میزبانی وب در استرالیا خواهید یافت. در اینجا چند سؤال مطرح شده است که بسیار سؤال می کنیم.

ارزان ترین راه برای میزبانی وب چیست?

پاسخ: هیچ کدام از گزینه های ما رایگان نیستند ، اما می توانید ضمانت برگشت پول را برای هر یک از آنها دریافت کنید. ما میزبانی رایگان توصیه نمی کنیم ، اما شرکتی مانند Bluehost فقط با چند دلار در ماه میزبانی بسیار خوبی به شما می دهد.

معمولاً چقدر میزبانی وب هزینه دارد?

پاسخ: این بستگی به ردیف خدمات و ویژگی های اختیاری شما دارد. قیمت متوسط ​​برای میزبانی ایمن و ارزان بین 3 تا 5 دلار در ماه است که برای مدت قرارداد در جلو قابل پرداخت است.

آیا خدمات رایگان میزبانی رایگان وجود دارد?

پاسخ: برخی از برنامه هاستینگ کاملاً رایگان وجود دارد ، اما ما به دلیل مشکلات امنیتی و عملکرد آنها را توصیه نمی کنیم. برخی از این خدمات "رایگان" فقط برای مدت زمان محدود رایگان هستند و هزینه ارتقاء ارزش سرمایه گذاری ندارد. شما می توانید یک سرویس تقریباً عالی و برتر از شرکت های معتبری مانند Hoatinger بیابید که فقط 0.80 دلار در ماه است.

آیا برنامه میزبانی وردپرس برنامه خوبی دارد?

پاسخ: با توجه به محبوبیت وردپرس ، بسیاری از شرکت های میزبان نصب های رایگان وردپرس و میزبانی WP با مدیریت بسیار مناسب را ارائه می دهند.

بهترین خدمات میزبانی cPanel چیست؟?

پاسخ: بسیاری از عکسهای ما از میزبانی cPanel پشتیبانی می کنند و اطلاعات زیادی در مورد نحوه عملکرد این پلتفرم محبوب وجود دارد..

سریعترین شرکت میزبانی در استرالیا چیست?

پاسخ: طبق تست سرعت ما سریعترین پلتفرم میزبانی مطلق Siteground است. به طور کلی ، میزبانی وب سرور مجازی خصوصی (VPS) اصلاح شده سریعترین راه است زیرا شما منابع و انعطاف پذیری دارید. با این حال ، این گزینه نیاز به یک دانش و زمان نسبتاً دانش فنی دارد ، زیرا کلیه مدیریت و سفارشی سازی به عهده صاحب سایت است تا میزبان.

افکار نهایی

ما دوست داریم به اندازه شخص بعدی پس انداز کنیم. با این حال ، رایگان یا فوق العاده ارزان همیشه معامله های مورد انتظار شما نیست.

بعضی اوقات ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

شما به حقایق احتیاج دارید؟ ما به شما حقایق می دهیم. هدف ما ارائه یک مرور کلی درباره بهترین برنامه های میزبانی مقرون به صرفه در استرالیا بر اساس امتیازات قیمت در رابطه با ویژگی ها و پشتیبانی است. نحوه استفاده از این اطلاعات به شما بستگی دارد.

آیا این راهنما را مفید یافتید؟ در مورد آن به ما بگویید یا تجربیات خود را با شرکت های میزبان به اشتراک بگذارید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me