איך להשיג את נטפליקס אמריקאית באוסטרליה

לנטפליקס יש יותר מ 158 מיליון מנויים (ולספור…).  

זה כנראה יותר ממה שמייסדי החברה יכלו לחלום עליו כשהקימו את החברה כמקום להשכרת סרטונים ברשת כבר בשנת 1998. באותה תקופה, נטפליקס התפרסמה בחלקה בגלל הצעתה של די.וי.די DVD ללא הגבלה, שתהיה נשלח לביתך.

ביטול נעילת נטפליקס - -כשהרעיון הזה עלה לראשונה למקום, הוא היה מהפכני. הרעיון לא להזדקק ללהקה שוברי קופות כדי לשכור DVD שינה את הכל. אמריקאים אחזו במושג.

בשנת 2002 היו לנטפליקס רק 700,000 מנויים. בשנת 2005 המנויים שלהם זינקו ל -3.6 מיליון. מה שנטפליקס ומי שהיו אוהדי התוכנית לא הבינו שהוא היה משהו אפילו יותר טוב בעונש.

בשנת 2007 השיקה נטפליקס את תכונת הסטרימינג שלה. כך שלא היית צריך לחכות ל- DVD שיגיע לביתך. אתה יכול לקבל את הסרט לפי בחירתך לפי דרישה. מקימי נטפליקס אמרו כי הם מעוניינים להתחיל לזרום הרבה יותר מוקדם, אך מהירויות האינטרנט באותה העת לא אפשרו זאת. זה נכון - הם הקדימו את זמנם.

ככל שהפופולריות של סטרימינג נטפליקס החלה לגדול, היא החלה להיות נתמכת בקונסולות משחק, מכשירי כף יד וטלוויזיות. מעניין, באותה נקודת זמן, שירותי סטרימינג עם נטפליקס היו זמינים רק בארצות הברית.

כל זה ישתנה בשנת 2010 כאשר אמריקה הלטינית וקנדה, כמו גם הקריביים בשנת 2011, הצליחו לגשת לשירות הזרמת Netflix. באותה שנה נטפליקס החלה לייצר תוכן מקורי משלה. בשנת 2013, בית הקלפים עלה לראשונה. זה היה להיט ללא עוררין.

נראה היה שנטפליקס הצליחה הצלחה אחת אחרי השנייה. פשוט תסתכל על תוכניות כמו:

 • דברים זרים
 • כתום זה השחור החדש
 • הכתר

תכנות נטפליקס

בשנת 2012, נטפליקס עשתה את הקפצה על פני הבריכה והפכה לזמינה בבריטניה. זמן קצר לאחר שנטפליקס הפכה זמין ברוב השווקים בעולם.

TL; DR - קבל VPN (רשת פרטית וירטואלית).

�� TD; LR - הפיתרון האמיתי היחיד להשגת פיתרון עבודה קבוע לגישה לנטפליקס הוא באמצעות VPN. בעוד שמספר אתרים ממליצים להשתמש באקססוריז או אפילו ב- TOR, הם לא מספרים לך את הסיפור המלא. פרוקסי חסרים את ההצפנה והאבטחה ש- VPN מספק תוך כדי שימוש ב- TOR לחלוטין מורידה את המהירות שלך למקסימום של Kb / s בלבד.
�� אך בבקשה אנא אנא בבקשה כל מה שאתה עושה, הימנע מ- VPNs "בחינם". אפילו ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר הם תריסר אגורה. אנו ממליצים לך בחום התרחק מ- VPNs בחינם מכיוון שהם בדרך כלל אינם הפתרונות הטובים ביותר עבור Netflix. מדיניות האבטחה שלהם לרוב זוועתית ויכולה להפוך את המכשיר שלך לפגיע להתקפות. המהירות שלהם איטית מאוד. יש להם מדיניות רישום נוראית, כך שהם עוקבים אחר האתרים שאתה מבקר בהם ומה שאתה עושה בזמן שאתה מקוון.

אם אתה רוצה VPNs הטובים ביותר, אנו מציעים לכל אחד מהשלושה:

 1. קרא את המלאה שלנו סקירת NordVPN או לבקר NordVPN
 2. בדוק את המועדון החדש Surfshark, מספק שירותי סטרימינג לא רק לנטפליקס אלא ל HBO, Hulu, Amazon Prime וכ -12 חנויות נוספות.. בקרו ב Surfshark או קרא את הביקורת שלנו.
 3. אם התקציב פחות מדאיג, עבור עם ExpressVPN. הם מהירים יותר מה- Nord ו- SurfShark ויש להם ממשק משתמש נחמד יותר באפליקציות שלהם לנייד ולמחשבים שולחניים.

למען האמת, אינך יכול להשתבש עם אף אחד משלושת שירותי ה- VPN לעיל. כולם עובדים בערך אותו דבר ויאפשרו לכם לצפות במופעי Netflix המועדפים עליכם מכל מקום באוסטרליה.

זקוק למידע נוסף? המשך לקרוא..

Netflix האמריקנית אינה נטפליקס "ברחבי העולם"

מטיילים מארצות הברית מופתעים לרוב כאשר הם רוצים לצפות בנטפליקס האמריקנית באוסטרליה ולא רואים הרבה מההופעות האהובות עליהם. הסיבה לכך היא שנטפליקס האמריקאית באוסטרליה חסומה גיאוגרפית.

בטח, תוכלו לצפות בנטפליקס, אך כשאתם כאלה באוסטרליה אתה מתגעגע לטון של תוכן. אתה מקבל גם תוכן לא מעט, תלוי איך אתה מסתכל עליו.

בנטפליקס אוסטרליה יש ספריית קולנוע נדיבה. האוסטרלים מקבלים גישה לתוכן מקורי של נטפליקס. זה כולל תכניות טלוויזיה, סרטים, תכניות לילדים, סרטים דוקומנטריים וספריי קומדיה.

כבונוס נוסף, משתמשים באוסטרליה מקבלים גישה לתארים אוסטרלים שצופי ארה"ב לא ראו וברוב המקרים מעולם לא שמעו עליהם. לבסוף, בחלק מהמקרים הצופים האוסטרלים מסוגלים להזרים מופעים כאשר מגיעים פרקים חדשים, ואילו מנויי ארה"ב צריכים לחכות עד שכל העונה תושלם..

ההבדל הגדול ביותר שתראה הוא כשאתה מסתכל על תוכן מורשה. לדוגמא, חברים, סדרת הטלוויזיה האמריקאית הפופולרית להפליא, זמינה ברשת Netflix האמריקאית. אבל זה לא ניתן למצוא בנטפליקס אוסטרליה. כך גם במופעים כמו:

 • מוחות קרימנליים
 • שובר שורות
 • המתים המהלכים
 • על טבעי

נכון, אתה יכול לראות כמה מההופעות בפלטפורמות זרם מתחרות. פשוט לא נטפליקס. זה נכון גם אם אתה מסתכל על הצפייה הנוקמים: מלחמת האינסוף ו מדהים 2.

השוואת עלויות: נטפליקס אמריקאית מול נטפליקס אוסטרלית

עובדה מעניינת היא שאוסטרלים לא משלמים הרבה פחות מתושבי ארה"ב עבור נטפליקס. תושבי אוסטרליה יכולים לרכוש את חבילת ההתחלה במחיר של 9.99 דולר לחודש. תמורת 13.99 דולר לחודש, הם יכולים להזרים עומק גבוה. במחיר של 17.99 דולר לחודש, האוסטרלים יכולים לקבל את החבילה הטובה ביותר שמציעה נטפליקס באזור עם כל הפעמונים והשריקות שנוספו.

בארצות הברית 2020 מביאה עמה עלייה של 18 אחוז במחיר חבילת נטפליקס הסטנדרטית. זה יעבור מ- $ 10.99 לחודש ל- $ 12.99 לחודש. תוכנית הפרמיום תקפץ מ- 13.99 $ לחודש ל- 15.99 $ לחודש. והתוכנית הבסיסית עוברת בין 7.99 $ לחודש ל- 8.99 $ לחודש.

למען ההגינות, נטפליקס עובדת קשה כדי להפוך את התוכן שלהם לגלובלי. עם זאת, ישנם מספר סוגיות ברישוי אשר נכנסות לתמונה. אז השאלה היא, כיצד יכולים אוסטרלים שרוצים לצפות בנטפליקס האמריקאית לקבל גישה לספריה האמריקאית? ישנן כמה אפשרויות.

כיצד תוכן חוסם גיאוגרפי של נטפליקס?

חסימה גיאוגרפית, על קצה המזלג, מתרחשת כאשר התוכן שאתה רוצה לצפות נחסם במיקום הגיאוגרפי שלך, בדומה לאופן בו אתרים נחסמים. נטפליקס משתמשת בחסימה גיאוגרפית כדרך לחלק את העולם לפלחי שוק. זה מאפשר להם למכור את המוצרים שלהם במחירים שונים, להגדיל את הרווח שלהם לעומת שיש להם מחיר אחד ומדיניות אחת ברחבי העולם.

נטפליקס אינה חברת הסטרימינג היחידה שעושה זאת. וזה לא תמיד עובד לטובת ארצות הברית. לדוגמה, תושבי בריטניה בארצות הברית עלולים להיות המומים כאשר ה- iPlayer של BBC לא עובד.

איך נטפליקס יודעת באיזו מדינה אתה נמצא? מבוסס על כתובת ה- IP שלך. לכל מחשב או התקן המחובר לאינטרנט כתובת IP. לכן כשאתה מבקר באתרים, כתובת ה- IP אומרת לאינטרנט לאן לשלוח את המידע.

דוגמא נהדרת נוספת כאן היא YouTube, שחוסמים גם תוכן בהתאם למיקום הגאוגרפי שלך. יוטיוב ארה"ב איננו יוטיוב אוסטרליה, גם אם זה נראה כך. (קרא עוד: בטל חסימה של YouTube)

כתובת ה- IP שלך ניתנת על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, או ספק שירותי האינטרנט שלך. באותו אופן שכתובת פיזית מספרת לעולם היכן אתה נמצא, כך שכתובת ה- IP שלך מציגה את המיקום שלך, מה שמקל על מעקב אחריך.

שירותי סטרימינג יכולים לעשות שימוש במידע זה כאשר מחליטים לאילו תוכן יש לאפשר למשתמשים לראות על סמך מיקומם. אם אתה מנסה להתחבר באמצעות כתובת IP שנחסמת, תקבל את המסך השגיאה נטפליקס האימה.

חיבור נטפליקס נכשל

זה קורה גם אם אתה משלם עבור שירות כמו Netflix. אמריקאים שנוסעים לחופשה או לעסקים ראו זאת ממקור ראשון.

גישה בלתי קשורה לנטפליקס

כל הקיצור הוא שאתה צריך למצוא דרך לגרום לשירות הסטרימינג להאמין שאתה נמצא במיקום גיאוגרפי אחר. ישנן כמה דרכים ברות קיימא לעשות זאת, אך נתמקד רק בפתרון העבודה הטוב ביותר כדי להשיג את Netflix US.

זכור, אתה רוצה שיהיה לך הכלי המתאים למשימה הנכונה. קבלת מנהל הסיסמאות הטוב ביותר, למשל, לא תעשה כלום כדי להגן על כניסתך מפני סיום בידיים הלא נכונות. אז לבזבז כסף על פיתרון לא נכון כדי לעקוף את חסימת הגיאוגרפיה רק ​​יותיר אותך מתוסכל או גרוע יותר, יפגע בפרטיות שלך באינטרנט.

בשורה התחתונה, קבל כל אחד מה- VPN שנבדק למטה. אלה הם ה- VPN הטובים ביותר עבור Netflix.

# 1 NordVPN - הפיתרון הטוב ביותר לזרם נטפליקס

NordVPN תמיד היה בראש מאז שהחלו. NordVPN כולל יותר מ -5,000 שרתים ברחבי העולם, מכסה אזור גיאוגרפי ענק המשתרע על 6 יבשות ומספק את השירותים לכל מי שצריך הגנה..

עם הקניין שלהם טכנולוגיית SmartPlay, לרוב, אם לא כל 5,000 השרתים שלהם יוכלו לקבל גישה ל- Netflix האמריקאית ולכל נטפליקס אחרת, ולהזרים מבלי להיתקל בשגיאות. אתה לא מקבל את זה עם אף ספק VPN אחר.

מקצוענים

 • טכנולוגיית SmartPlay
 • ביטול החסימה של Netflix מכל מדינה שהיא
 • פרוטוקול OpenVPN עם קידוד AES-256 סיביות
 • ניסיון חינם
 • ערבות להחזר כספי
 • מדיניות רישום אפס

חסרונות

 • לפעמים המהירות יכולה להיות לא עקבית

NordVPN הוא מעט יקר יותר מרבים מ- VPN בתשלום. עם זאת, ברגע שתתחיל לבדוק את התוכניות הזמינות שלהם, תשים לב כמה אתה מתחיל לחסוך כשאתה בוחן תנאים ארוכים יותר. למעשה, העלות החודשית יורדת עד כדי כך שהם בסופו של דבר להיות אחת מתוכניות ה- VPN הזולות ביותר שתוכלו להשיג אי פעם אם תסתכלו על התוכנית לשלוש השנים שלהם..

 • חודש לחודש - $ 11.95 בכל חודש.
 • שנתי - 83 $ לשנה, או 6.99 $ בכל חודש.
 • תכנית לשנתיים - 95.75 דולר לשנתיים. זה מתפרק ל- $ 3.99 לחודש.
 • תכנית לשלוש שנים - התשלום מראש הוא 107.55 $, או כ- 2.99 דולר לחודש.

הדבר הגדול הוא זה כל התוכניות של NordVPN מגיעות עם ניסיון חינם למשך 7 ימים. יש לו גם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. אם במהלך שלושים הימים הראשונים אינך אוהב את מה שאתה רואה, אתה יכול לכבות אותו ולקבל את כל כספי בחזרה

אתה יכול לסמוך על NordVPN כדי לשמור על פרטיותך. זה לא יכול להיות כל כך גדול בעסקה כשמדברים על הסרטים שאתה זורם בנטפליקס האמריקנית. עם זאת, יתכן וזו עיסקה גדולה יותר כשמדברים על פעילות מקוונת אחרת.

מדיניות רישום nordvpn

חברת NordVPN נבדקה על ידי חברות רואי חשבון, וחברות אלה מעידות על כך שכאשר הם אומרים שהם לא מנהלים יומנים, הם לא מנהלים יומנים..

# 2 Surfshark - פתרון הזרמת Netflix הזול ביותר

NordVPN מוכר היטב בזירת הסטרימינג של נטפליקס בגלל המספר העצום של השרתים שלהם. העובדה שרבים מהשרתים הללו מקשים על נטפליקס לחסום אף אחד מהם.

NordVPN אכן עולה נתח של שינוי טוב בהשוואה לבחירת המפתח שלנו ברשימה זו. ל- Surfshark אין בעיות בגישה לנטפליקס וזה בערך מחצית המחיר של NordVPN. כשנטפליקס מעלה את המחירים מדי פעם, זה מרגיש טוב להשתמש ב- VPN שלא עולה כמעט כמו המינוי ל- Netflix עצמה..

מקצוענים

 • זול
 • ביטול החסימה של Netflix מכל מדינה שהיא
 • הצפנה סטנדרטית מעל התעשייה
 • מדיניות רישום אפס
 • קל לשימוש

חסרונות

 • פחות שרתים מאשר אפשרויות אחרות

כשאתה בוחר חברה חדשה יותר שתבצע שירות חשוב כמו ביטול חסימת הגבלות גיאוגרפיה בעת השימוש בנטפליקס, הגיוני להיות ספקן. ללכת על הילד החדש ברחוב יכול להראות כמו מהלך מסוכן. כשמדובר ב- Surfshark, זה למעשה די בטוח.

Surfshark הוא בחירה נפלאה עבור אנשים המחפשים לעקוף הגבלות גיאוגרפיות מבלי שהם בעצם משלמים מנוי נוסף ל- Netflix. זה הוגן ש VPNs אחרים גובים פרמיה עבור השירות שלהם מכיוון שהם סיפקו מנהרות הצפנה איכותיות במשך שנים. זה גם הוגן ש- Surfshark הגיע והציע את אותו שירות איכותי עבור חלק מהמחיר.

אנו ממליצים מאוד להציץ באתרי Surfshark לצורך תמחור היכרות הנוכחי שלהם. אם אתה עדיין ספקן לגבי VPN זה, עיין בסקירה המלאה של Surfshark למידע נוסף.

# 3 ExpressVPN - איזון נהדר בין מהירות וביטחון

אם מסיבה כלשהי NordVPN אינה אפשרות קיימא עבורך, ההמלצה הבאה שלנו ברשימה תהיה ExpressVPN. זהו שירות VPN של איי הבתולה הבריטיים. הוא מציע מספר תכונות מדהימות ובעל כוח פנומנלי.

בדומה להישג ידה של NordVPN, ל- ExpressVPN יש גם רשת מסיבית, הנמצאת כיום ב -3,000 שרתים ב -160 ערים הפרוסות על 90 מדינות. למי שמעוניין לצפות בנטפליקס בארצות הברית, תשמח לדעת שלארה"ב יש כמה מהכיסויים הטובים ביותר ל- VPN זה.

מקצוענים

 • מהירויות מהירות
 • הצפנה חזקה
 • עובד ברוב הפלטפורמות
 • תמיכה בתופעה
 • עובד עם Netflix האמריקנית

חסרונות

 • אתה יכול לחבר רק שלושה מכשירים בו זמנית
 • קצת יותר יקר גם בתוכנית הארוכה ביותר שלהם
 • חיבור ספוטי עם נטפליקס אוסטרליה

אחד החסרונות של ExpressVPN הוא העובדה שאתה יכול לחבר רק שלושה מכשירים עם חשבון אחד. עם זאת, אפילו זה לא כזה החיסרון הגדול. חשבו על זה, כמה מכשירים צריכים רוב האנשים כדי להתחבר ל- VPN בו זמנית? בדרך כלל, רק אחת. ואם אתה צריך לחבר את כל הבית שלך, ExpressVPN מציע תמיכה לנתב VPN. (קרא עוד: נתב VPN הטוב ביותר)

חסרון נוסף הוא המחיר. ExpressVPN הוא אחד ה- VPN היקרים ביותר שאתה הולך למצוא. אם אתה רוכש את השירות שלהם על בסיס חודש לחודש, תוציא 12.95 דולר בכל חודש. אם אתה משתמש בשירות שישה חודשים שלהם, תשלם מראש 59.95 דולר, הממוצעים הם 9.99 דולר לחודש. אם אתה הולך על התוכנית שלהם בת 15 חודשים, תשלם דמי כניסה מראש של $ 99.95. זה מתפרק ל 6.67 $ לחודש.

שני דברים נוספים שאנחנו אוהבים ב- ExpressVPN הם שלהם שירות לקוחות שלהם ערבות 30 יום להחזר הכסף. ExpressVPN כל כך בטוח במוצר שלהם, שגם אחרי שאתה משלם עבור המוצר, יש לך 30 יום להחזיר את כספך ללא שאלות.

שירות הלקוחות עם ExpressVPN הוא מהטובים שראינו. קיימנו מספר שיחות עם התמיכה הטכנולוגית שלהם ותמיד מצאנו שהם בקיאים, מועילים, ונגישים מאוד.

אפשרויות שירות לקוחות ExpressVPN

רק כדי להוסיף נוצה נוספת לכובע של ExpressVPN, מדיניות הפרטיות שלהם היא מעבר לכל תוכחה. פעם אחר פעם ניסו הממשלות לגשת למידע על לקוחותיהן. עם זאת, מכיוון ש- ExpressVPN נאמן להבטחתו, הוא לא מחזיק יומני לקוחות.

להביע את מדיניות הפרטיות של vpn

אז כשממשלות או מוסדות אחרים מנסים להשיג את היומנים האלה, ExpressVPN יכול לומר בכנות שהם לא קיימים.

# 4 VyprVPN - פונקציונליות מדהימה + מהירות ואבטחה

VyprVPN הוא VPN מבוסס שוויץ המתמקד בפרטיות. הם מציעים יותר מ- 700 שרתים ויותר מ- 70 מיקומי שרת. היתרון העיקרי ל- VPN זה הוא שהם מחזיקים ומנהלים את כל השרתים שלהם. הם אינם משתמשים בצדדים שלישיים.

השירות שלהם עובד במספר פלטפורמות, כולל Apple TV ו- Android TV. ביקורת עצמאית הראתה כי VyprVPN לא מקיים יומנים.

ל- VyprVPN תוכניות תמחור פשוטות יחסית. תוכניות אלה מאפשרות לך לבחור אם אתה עומד לשלם מדי שנה או לבצע תשלומים על בסיס חודש לחודש.

מקצוענים

 • פרוטוקול זיקית
 • לא הוכח כי אין מדיניות רישום
 • תמיכה בצ'אט חי
 • עובד עם נטפליקס מבוססת ארה"ב
 • ניסיון חינם למשך 3 ימים

חסרונות

 • אין התחייבות להחזר כספי
 • בעיות התחברות בסין
 • יש בעיות עם לקוח Windows שלהם

בחירת התוכנית החודשית הבסיסית תהיה 9.95 דולר לחודש. זה מאפשר לשלושה מכשירים להתחבר לשירות בו זמנית. אם אתה משלם עבור כל השנה, אתה מקבל את אותו השירות תמורת 60 דולר לשנה, או חמישה דולר לחודש.

אם תבחר בתכנית הפרימיום שלהם, יש לך אפשרות לשלם 12.95 דולר לחודש על בסיס חודשי, או להירשם כמנוי לשנה במחיר של $ 80 לשנה, שמתפרק ל -6.67 דולר לחודש. עם תוכנית הפרימיום, אתה יכול לחבר חמישה מכשירים ולנצל את ה- thei פרוטוקול זיקית קניינית תוכנן לעקוף שירותים המיועדים לחסימה של VPN בעת סטרימינג.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN?

כשאתה משתמש ב- VPN כדי לעקוף את החסימה הגיאוגרפית של Netflix, יש לך היתרון הנוסף של היכולת לחבר את המכשיר שלך לשרת או למכשיר אחר באמצעות חיבור מאובטח..

אתה יכול להמשיך לגלוש ולזרום בידיעה כי כל מידע המועבר באופן מקוון מוצפן ולא ניתן ליירט אותו. שלושת ה- VPN שעברנו מציעים מהירויות מהממים, שירות מהממים ומחויבים לחלוטין לעזור לך לשמור על פרטיותך. והכי טוב, הם נבדקו והוכחו כי הם עובדים עם Netflix האמריקנית.

הוא VPN האפשרות היחידה שלי?

בכסף שלנו, קבלת VPN זו האפשרות הטובה ביותר שלך לעקוף את החסימה הגיאוגרפית של Netflix. עם זאת, זו לא האפשרות היחידה שלך. פרוקסי DNS חכמים נועדו להפנות מחדש את התנועה המודעת למיקום גיאוגרפי. משמעות הדבר היא שכאשר התנועה שלך חסומה מחוץ לארה"ב, היא תנותב לארה"ב. תנועה שמנותבת עם פרוקסי DNS חכמים אינם מוצפנים. זה יכול להיות כמה יתרונות כשמדברים על סטרימינג.

 • מכיוון שרק חלק קטן מהתנועה שלך מועבר מחדש, מהירות רוחב הפס נשמרת.
 • זה מאוד פשוט להגדיר, גם אם אתה לא טוב עם מחשבים.

השירות פועל על ידי החלפת כתובת ה- DNS שהוקצה לך על ידי ספק האינטרנט שלך בכתובת חדשה שאין בה מידע החושף את המיקום הגיאוגרפי האמיתי שלך.

כמה עובד DNS חכםבקשה לחיבור שלך לאתר שאליו ברצונך לגשת יורט. כל מידע שעלול לדלוף את המיקום הגיאוגרפי שלך מוחלף בנתונים חדשים המצביעים על המיקום ממנו ברצונך לגשת לתוכן החסום הגיאוגרפי ממנו. לצורך הדיון שלנו, כל המידע המזהה אותך באוסטרליה או בכל מדינה אחרת מוחלף במידע שגורם לך להראות כאילו אתה נמצא בארצות הברית..

עד כמה שזה נשמע אפשרי, זה לא עובד כל הזמן. בטח, אולי תקבל גישה, אך רק לאחר שתנסה להחליף מיקומים פעמים רבות, בכל פעם שתנסה לצפות.

מחשבות אחרונות

לנטפליקס הרבה תוכן מדהים. בגלל מגבלות רישוי, Netflix האמריקאית באוסטרליה אינה זמינה. אם אתה מתוסכל מהמגבלות האלה, יש אפשרויות. DNS חכם עשוי לעבוד. עם זאת, בכסף שלנו, הטוב ביותר הוא להשתמש ב- VPN. VPN הולך להסתיר את כתובת ה- IP שלך ובמקביל להצפין את המידע שאתה מעביר ומקבל.

מבין ארבעת ה- VPN שסקרנו, NordVPN הוא הטוב ביותר בגישה לנטפליקס. עם זאת, גם השניים האחרים עושים עבודה טובה. נשמח לשמוע ממך. אילו צעדים נקטת כדי להזרים את Netflix US באוסטרליה? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן. כמו כן, עיין בסעיף השאלות הנפוצות לקבלת תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות שלך בנושא הזרמת Netflix US באוסטרליה. תודה שקראתם.

שאלות נפוצות

ש: האם חוקי VPN באוסטרליה?

ת: כן. VPNs הם חוקיים באוסטרליה. כשאתה משתמש ב- VPN כדי לעקוף חומר חסום גיאוגרפי, כמו Netflix האמריקני, יתכן שאתה עושה זאת בניגוד לרצונם של בעלי הזכות. עם זאת, עקיפת מגבלות הגיאוגרפיה אינה זהה לחלוף על פני מערכת האבטחה הביתית הטובה ביותר בשכונה ופריצה לבית. כמו רוב הטכנולוגיות המקוונות, החקיקה באוסטרליה מעט מעורפלת במה שמותר ואסור. נכון לרגע זה, אין חוקים המעכבים אותך להשתמש ב- VPN באוסטרליה. זה גם לא חוקי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות.

ש: איזה VPN בחינם עובד עם Netflix?

ת: אף אחד. VPNs בחינם לא שווה את זה. השירות שלהם איטי, כך שגם אם הם מסוגלים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות של Netflix, אינך מצליח להזרים את הסרטון. שירותי VPN בחינם רואים בך סחורה. הם גונבים את המידע הפרטי שלך ולעתים קרובות משתמשים במידע זה בכדי להרוויח כסף לעצמם.

ש: האם אוכל לצפות בנטפליקס האמריקאית באוסטרליה ללא VPN?

ת: DNS חכם עשוי לאפשר לך לצפות ב- Netflix האמריקנית באוסטרליה מבלי להשתמש ב- VPN. עם זאת, דרך האש הבטוחה והבטוחה ביותר היא להשתמש ב- VPN, כמו NordVPN, ExpressVPN או VyprVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me